PDA

View Full Version : Restanta etapa 23: FCM Bacau - Steaua



Pages : [1] 2

ADelPiero
13th April 2006, 00:44
Miercuri, 17.05.2006, FCM Bacau - Steaua, TVR 1
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

One-Man Show
13th April 2006, 00:53
Meci amanat...deci vb prin luna mai (cand a fost programat).:ok:

SORENSEN
13th April 2006, 00:54
La asta ne retragem ...ca suntem obositi...

esku
13th April 2006, 01:00
eheeeee..... mai e pana la meciul asta .... :D

tu26dor
13th April 2006, 02:01
depinde cand se joaca... dar oricand ar fi la bacau e jale mare...

philos
13th April 2006, 10:25
depinde de cum or sa stea in clasament la momentul jocului...e posibil sa le dam ceva puncte :)

superchumbo
13th April 2006, 10:44
sper sa se simta si ei totusi.............

mblue
13th April 2006, 11:05
sunt primul care nu am votot 2, ciudat...daca e amanat...atunci e putn mai ciudat..oricum meci interesant

amnael
13th April 2006, 11:46
depinde de cum or sa stea in clasament la momentul jocului...e posibil sa le dam ceva puncte :)


foarte adevarat, mi'e frica de aceasta posibila conjunctura, ar fi frumos ca, macar la coada, clasamentul sa fie decis pana atunci.

six
13th April 2006, 12:31
Am votat 1 pt prietenul meu Jesse James....:yeah: /hello :P

Andy1987
13th April 2006, 12:38
Steaua castiga la scor de foir-fait sau cum s-o scrie

be@
13th April 2006, 13:43
sper sa se simta si ei totusi.............

Sa se simta si ei , si s-o lase mai moale bacauanii , ca nu cumva sa va obositi prea mult . Asta vrei sa spui , nu-i asa ? :rosu:

superchumbo
13th April 2006, 15:00
exact. Adica ce o sa faca si gloria in groapa

dede
13th April 2006, 15:06
1. pana la meci mai este mult, Steaua poate sa joace pana la acea data si o finala de cupa europeana
2. Steaua va castiga meciul...la cum joaca bacaul, nu prea au sanse

superchumbo
13th April 2006, 15:08
Sa se simta si ei , si s-o lase mai moale bacauanii , ca nu cumva sa va obositi prea mult . Asta vrei sa spui , nu-i asa ? :rosu:


Steaua va bate cu 5-0, jucand fara 6 titulari, iar in atac vor juca Lacatus si Mihai Stoica :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

walt.mann
13th April 2006, 15:24
Victorie Steaua. Bacaul este condamnata.

uti2102
13th April 2006, 15:26
Manca-v-ash, mai e mai mult de o luna pana la meciul asta ! Tot ce sper eu pentru partida de la Bacau e ca fanii galben-albashtrii sa vada la lucru cashtigatoarea Cupei Uefa !

Hipgnosis
13th April 2006, 15:55
Manca-v-ash, mai e mai mult de o luna pana la meciul asta ! Tot ce sper eu pentru partida de la Bacau e ca fanii galben-albashtrii sa vada la lucru cashtigatoarea Cupei Uefa !

e clar ca merita asta
chiar daca le pica echipa in B, macar vad o campioana europeana la lucru :ok:

be@
13th April 2006, 15:58
Va fi un circ penibil , ca si meciul tur . Va rog sa ma contraziceti , daca puteti !

Balaci
13th April 2006, 16:09
Nu-i cazul de circ,pentru ca oricum diferenta dintre echipe e mult prea mare!poate cel mult un monolog:D

yonu7
13th April 2006, 16:48
bate steaua fara emotii

THE HUN
13th April 2006, 17:25
Va fi un circ penibil , ca si meciul tur . Va rog sa ma contraziceti , daca puteti !
Eu te contrazic,un meci usor pt. Bacau.

APercele79
13th April 2006, 17:30
Bacaul is va da si duhul pe teren pentru cele 3 puncte
Au nevoie de victorii ca sa evite retrogradarea si o sa lupte pe teren pana la sfarsit....sechelariu vrea sa il bata pe becali, ptr. ca are si el orgoliu

hahaha va pomeniti ca ma credeti???
asteptam cu toti sa vedem cit de vizibil va fi blatul
citi din fundasii bacaului o sa dea pe langa minge....we will see this weekend!!

oops, am uitat steaua nu participa la blaturi...suntem curati ca lacrima
hahahahaha

Andy1987
13th April 2006, 18:21
Bacaul is va da si duhul pe teren pentru cele 3 puncte
Au nevoie de victorii ca sa evite retrogradarea si o sa lupte pe teren pana la sfarsit....sechelariu vrea sa il bata pe becali, ptr. ca are si el orgoliu

hahaha va pomeniti ca ma credeti???
asteptam cu toti sa vedem cit de vizibil va fi blatul
citi din fundasii bacaului o sa dea pe langa minge....we will see this weekend!!

oops, am uitat steaua nu participa la blaturi...suntem curati ca lacrima
hahahahaha
extraordinar!!!!!!!! absolut toti dinamovistii de pe forumul asta s-au blocat pe acest cuvant "blat"....penibil...dar asta e....bine macar ca stiu ca absolut toti dinamovistii sunt frustrati de performanta stelei
frustratilor dinamovisti, :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: !!!

Hipgnosis
13th April 2006, 18:50
Va fi un circ penibil , ca si meciul tur . Va rog sa ma contraziceti , daca puteti !

Suntem obligati sa contrazicem afirmatii cretine???
Mai bine incearca sa-ti sustii tu afirmatia, si dupa aia mai vb.
E ca intr-un proces comunist in care "acuzatul" trebuie sa-si recunoasca nevinovatia, si nu procurorii vinovatia lui :ok:
ps: Am vazut-o aseara pe Be@ pe centura:evil: va rog sa ma contraziceti dc. puteti :ok: (Recunosc, merit o avertizare :ok: )

Universal
13th April 2006, 19:04
Bate Steaua si in acest meci fara probleme 2-0 baietii vinn victoriosi si se vor distanta la 3 puncte de Dinamo, titlul este aproape

bada_otelul
13th April 2006, 21:19
tinand cont ca bacaul are 5 infrangeri consecutive nu vad cum ar putea sa ii incurce pe stelisti.ca unii dinamovisti sunt paranoici si vad blaturi numai la altii ca ei nu au facut niciodata,asta e alta treaba.acum ce ar trebui,sa se dea steaua la o parte de dragul lor?sa fim seriosi

my_bogdan
14th April 2006, 00:20
Eu te contrazic,un meci usor pt. Bacau.


Bacau va sta in propria jumatate tot meciu si nu vor trebui sa alerge prea mult...doar de asta cred k va fi usor pt bacau :evil:


Steaua va ataca tot meciu .....castiga cu 2-0

SORENSEN
14th April 2006, 00:58
Echipa care nici ei nu mai stiu de cand au mai castigat si joaca cu Steaua pac trebuie sa bata ...nici ca era sa faca cu egal cu Dinamo ...
Blat poate fi daca Steaua se lasa sa pastreze Bacaul in A ..eventul daca mai e cazul....

Darius
14th April 2006, 14:01
Ma bucur ca s-a amanat meciul...jucatorii Stelei au nevoie de odihna...

Andy1987
14th April 2006, 14:03
da, dar dinamovistii nu pot intelege acest lucru...cred si eu....e tare greu de inteles.

Rossi
14th April 2006, 14:04
asteptam cu toti sa vedem cit de vizibil va fi blatul
citi din fundasii bacaului o sa dea pe langa minge....we will see this weekend!!


dap , o sa fim atenti sa vedem ce nota dam la aceasta regie
un meci jucat dinainte de a fi inceput :rosu:

Hipgnosis
14th April 2006, 14:07
dap , o sa fim atenti sa vedem ce nota dam la aceasta regie
un meci jucat dinainte de a fi inceput :rosu:

Daca tot e regie de ce a mai amnat Steaua meciul? Cand putea sa-i trimita pe Litu si Simion si se rezolva partida?

Diodude
14th April 2006, 14:28
pronostic:2 solist.Felul in care bacaul a executat acea lovitura de la 11 metri in meciul tur pe ghencea spune tot despre relatziile intre cele 2 echipe.Vorba ciobanului bashit dupa unul din meciurile de pomina steaua-bacau,cred ca acum 2 ani."Voi chiar vretzi sa ma bata sechelariu care e prieten cu mine???"

Andy1987
14th April 2006, 14:31
da, pai aia ziceam.....becali tace si face: se duce in vestiar la middlesbrough si cumpara calificarea...asa si in finala...nu? :happy :evil:
mey dinamovistilor, se vede ca doar blaturi aveti in cap, cred si eu, daca aproape fiecare meci din divizia a il cumparati..cum sa n-aveti in cap numai acest cuvant? este logic. :)

tuxie
14th April 2006, 14:32
Daca Bacaul va mai avea sanse sa scape de la retrogradare in momentul ala iar Steaua va avea pozitia asigurata in clasament eu zic ca bate Bacaul.

r3my
14th April 2006, 14:40
Pronostic 2 si macel; de la 4 in sus.

Andy1987
14th April 2006, 14:42
mey...remy...dar ai uitat cuvantul magic in postul tau de mai sus: "BLAT". cum de? :no: tre sa-ti reamintesc eu? uitucule:happy

boosaw
14th April 2006, 15:10
2 solist... e posibil sa asistam la scorul campionatului

r3my
14th April 2006, 15:15
mey...remy...dar ai uitat cuvantul magic in postul tau de mai sus: "BLAT". cum de? :no: tre sa-ti reamintesc eu? uitucule:happy
cred ca nu ai fost f atent la cine posteaza. Eu sunt r3my cu "3" in loc de "e". probabil ca tu te refereai la "remy", cel care tine cu Dinamo.

Andy1987
14th April 2006, 15:28
pfuai...2 de remy...asta mai lipsea...da...se pare ca v-am confudat...scuze :)

Hipgnosis
14th April 2006, 16:35
pfuai...2 de remy...asta mai lipsea...da...se pare ca v-am confudat...scuze :)

cel cu 3 e om normal, cu capul pe umeri. cum poti sa-i confunzi ??:headbang:

r3my
14th April 2006, 17:39
pfuai...2 de remy...asta mai lipsea...da...se pare ca v-am confudat...scuze :)
e ok. din viteza, se mai intampla.
:ok:

r3my
14th April 2006, 17:40
cel cu 3 e om normal, cu capul pe umeri. cum poti sa-i confunzi ??:headbang:
/hello :)

Andy1987
14th April 2006, 17:43
cel cu 3 e om normal, cu capul pe umeri. cum poti sa-i confunzi ??:headbang:
mi-am dat seama :ok: ;)

cip_81
14th April 2006, 17:50
tinand cont ca bacaul are 5 infrangeri consecutive nu vad cum ar putea sa ii incurce pe stelisti.ca unii dinamovisti sunt paranoici si vad blaturi numai la altii ca ei nu au facut niciodata,asta e alta treaba.acum ce ar trebui,sa se dea steaua la o parte de dragul lor?sa fim seriosi

Ha, ha, ha, se vede ca stai in cap si scrii cu picioarele...pai, nenea, desteptarea, ceea ce scrii tu acolo exact asta fac domnii stelisti la absolut toate meciurile lui Dinamo. Sunt asa de "inteligenti" incat ei vedeau blat pana si la meciul cu Rapid.

Iar vii cand cu argumentul "acum ce ar trebui,sa se dea steaua la o parte de dragul lor?"...nu e valabil si pentru altii?

Despre meci, ce dracului sa spunem?...mai mult ca sigur ca se va repta scenariul ultimelor 2 partide dintre cele 2 echipe. Seche nu are cum sa-l bata pe Gigi, iar un jucator al Bacaului apare iar pe sticla si ne va spune noua la ureche cum ar trebui menajati stelistii. Oricum, pot pune ei ce rezultat vor, ca prosnosticul se stie. Hai, dati-i drumul la behaituri...pana la Paste mai e putin...profitati.

Vladek
14th April 2006, 18:17
Hai, dati-i drumul la behaituri...pana la Paste mai e putin...profitati.
@Cip.

Eu as zice sa te abtii de la astfel de apelative. Daca si eu m-as adresa suporterilor lui Dinamo spunad "incepeti cu chelalaielile, potailor" ar sari toata lumea de fund in sus ca, deh, jignesc interlocutorul.
Asa ca ... incearca sa te mai controlezi, stimabile.

mblue
14th April 2006, 18:23
meci interesant, steaua ar trebui sa castige la minim 2 goluri diferenta dar ...oli este antrenor deci orice e posibil

cip_81
14th April 2006, 18:25
Aha, nu va place...dar limbajul lui hip,alpopa,zapada sau dorian in care abunda apelative ca maidaneji, mars, javre, dinamue etc este permis (chiar poti verifica...sunt recente, nu tre' sa sapi prea mult)? Asta este, n-aveti ce face...suportati si voi....Ce tie nu-ti place altuia nu-i face. Altceva cred ca nu mai ai de obiectat, nu ?

Despre meci, ramane cum s-a stabilit.

Vladek
14th April 2006, 18:37
@Cip

Arata-mi o postare de-a subsemnatului unde am scris dinamue, potai sau mars.
Unicul lucru pe care l-am facut ( si de altfel azi cred ca nu a fost o idee prea grozava, chiar o regret ) a fost sa va numesc de cateva ori "echipa din groapa de gunoi" - reactie nervoasa la apelativele folosite de cativa dintre voi "shtoia", "echipa dintre cimitire", etc. Pentru asta, imi cer scuze. N-ar fi trebuit sa se intample si n-o sa se mai intample.

In rest, daca vrei sa transformi un forum care se presupune ca ar fi un loc de discutie intr-un loc de afisare ale injuraturilor si insultelor, desigur ca n-am cum sa te opresc. Nu contati insa pe mine pentru balacareala ce va urma.

cip_81
14th April 2006, 18:47
Nu ma refeream la tine (oricum, se stiu ei bine), asa cum nu ma refeream la tine nici atunci cand am facut acele afirmatii. Dar eu cand apelez si la moderatori sa ia masuri...si acele jigniri "troneaza" acolo in liniste, da-mi voie sa cred ca e vorba de rea intentie (presupunand ca incompetenta o scoatem din calcul)...ceea ce ma face sa cred ca se poarta cu manusi cu o anumita categorie de suporteri.

Off-topic incheiat.

One-Man Show
14th April 2006, 19:19
Pronostic Bacau-Steaua

Depinde f mult de situatia in clasament a celor 2 echipe.;)

bada_otelul
14th April 2006, 19:31
Ha, ha, ha, se vede ca stai in cap si scrii cu picioarele...pai, nenea, desteptarea, ceea ce scrii tu acolo exact asta fac domnii stelisti la absolut toate meciurile lui Dinamo. Sunt asa de "inteligenti" incat ei vedeau blat pana si la meciul cu Rapid.

Iar vii cand cu argumentul "acum ce ar trebui,sa se dea steaua la o parte de dragul lor?"...nu e valabil si pentru altii?

Despre meci, ce dracului sa spunem?...mai mult ca sigur ca se va repta scenariul ultimelor 2 partide dintre cele 2 echipe. Seche nu are cum sa-l bata pe Gigi, iar un jucator al Bacaului apare iar pe sticla si ne va spune noua la ureche cum ar trebui menajati stelistii. Oricum, pot pune ei ce rezultat vor, ca prosnosticul se stie. Hai, dati-i drumul la behaituri...pana la Paste mai e putin...profitati.

eu n-am zis ca nu fac stelistii blaturi(nici ca fac) am zis ca unii dinamovisti au obsesia asta de a vedea blaturi in toate meciurile stelei desi acum nu cred ca vor avea probl pt ca bacauanii au deja 6 infrangeri.ca sunt si baieti stelisti care au halucinatii asta e sigur,nu exista echipa care sa nu aiba astfel de ganditori,dar am vazut vreo 2 dinamovisti care intrec orice masura.raman la parerea mea ca bacaul nu are valoarea necesara sa incurce steaua

starsteel
14th April 2006, 20:54
Meciul asta se joaca peste o luna, nu gasiti alt subiect?

Diodude
15th April 2006, 01:23
da, pai aia ziceam.....becali tace si face: se duce in vestiar la middlesbrough si cumpara calificarea...asa si in finala...nu? :happy :evil:
mey dinamovistilor, se vede ca doar blaturi aveti in cap, cred si eu, daca aproape fiecare meci din divizia a il cumparati..cum sa n-aveti in cap numai acest cuvant? este logic. :)
Bai baiatule,du-te bai shi termina-tzi shcoala,ca pe vremea cand steaua ta facea cele mai celebre blaturi cu v.ceaushescu la carma nici macar proiectat nu erai.

Andy1987
15th April 2006, 09:42
bah, aia de mai sus a fost o parodie, dar se pare ca dinamovistii is tare greu de cap(nu ma refer la tine sau la altii, in general).
deah?
Ps. dak nu vreau sa-mi termin scoala ai ceva impotriva? consider ca fiecare face ce vrea cu viata lui...sau gresesc?

manu10
15th April 2006, 16:55
pronostic Bacau- Steaua 1-0
se trezesc moldovenii!:D

piere0072002
16th April 2006, 19:15
oricum probleme nu sunt pentru campionat , sper sa nu vina altii sa arunce cu banul inainte de meciuri.

Universal
18th April 2006, 21:58
NU face nici egal,Bacul nici ca bate,cred acum intr-un 3-0 nu 2-0 , corectez :)) ,in orice caz, Steaua demonstreaza in acest an ca are valoare.

Ammadeus
19th April 2006, 04:45
blat clasic, obisnuit amanat pt a vedea de cat e nevoie la golaveraj?!

Cra10veanu
19th April 2006, 06:50
Bai baiatule,du-te bai shi termina-tzi shcoala,ca pe vremea cand steaua ta facea cele mai celebre blaturi cu v.ceaushescu la carma nici macar proiectat nu erai.
merge la scoala, dar asa scoala se face pi la ieshi :D
pronostic ? se stie deja, meci "clasic" :D

UrsMeier
19th April 2006, 11:05
bacaul e ca si in B...nu mai are nici o sansa.Nu au valoare de div. A
2 clar......steaua bate la scor

Cristy
19th April 2006, 15:53
strategie buna , au amanat meciul pentru ca atunci bacau vor fi retrogradati si pot face golaveraj cu ei :rosu:
de la 5 in sus in meciu asta , cu goluri marcate de oprita si cristea . :headbang:

Hipgnosis
19th April 2006, 15:56
strategie buna , au amanat meciul pentru ca atunci bacau vor fi retrogradati si pot face golaveraj cu ei :rosu:
de la 5 in sus in meciu asta , cu goluri marcate de oprita si cristea . :headbang:

A draq chestie. Si eu care credeam ca au amanat meciul pt. ca au trecut de rapid si joaca in semifinalele UEFA.

Cristy
19th April 2006, 16:04
pai atunci cei de la boro de ce nu si-au amanat ?
ei parca joaca si in cupa ligi nu doar in campionat ....

STEAUA-MANIA
19th April 2006, 16:08
Alo,explica-mi de ce lui rapid i-au fost amanate 2 meciuri?Iar vb fara tine..
Apropo,te vom :cya: de pe Lia Manoliu,stii,STEAUA joaca 1/2 Cupa Uefa!

Cristy
19th April 2006, 16:28
cu otelu a fost amanat pentru ca a 2 a zi jucam cu voi daca nu stiai ;)
dar meciul vostru cu pandurii se juca duminica , iar meciul cu boro se juca joi , deci ...
cine ma saluta ? tu ? pai te duci si tu in sfarsit pentru prima oara pe stadion ? felicitari :)

Universal
19th April 2006, 19:44
Este calr. Bacaul retrogradeaza,nu au nici o sansa sa ramana in A deja Vaslui atinge cote.... si au 4 puncte fata de ultimul loc. DEci...nu prea mai sunt sperante, meciul cu Steaua este ca si jucat. Parca vad un 4-0 linistitor.

APercele79
19th April 2006, 23:58
Te pomenesti ca daca Bacaul nu retrograda, jucau pe bune cu steaua
vrei sa se supere nea jiji pe nea seche???

cristian75poli
20th April 2006, 01:10
1. pana la meci mai este mult, Steaua poate sa joace pana la acea data si o finala de cupa europeana
2. Steaua va castiga meciul...la cum joaca bacaul, nu prea au sanse
Voi nu puteti juca nici o finala...sa va iasa din cap cupa UEFA...ca e departe de voi si sper sa castige Bacaul meciul din campionat...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

remy
20th April 2006, 03:29
pfuai...2 de remy...asta mai lipsea...da...se pare ca v-am confudat...scuze :)
Doamne, ce papagal avem pe forumul asta !
Stelisti, mai aveti multi ciudati de-astia, care nici macar o scoala nu vor sa termine ?
Asta cred ca deja ma viseaza, are cosmaruri cu mine, de nu vede nici macar cu cine "vorbeste pe Forum".
Dar nu-l las, pt. ca de cateva ori m-a jignit cu un tupeu demn de un copil care nici macar n-a scos capul in lume, si ne umple de posturi din cateva cuvinte, si alea pe langa subiect, cu atacuri la persoana (a fost avertizat de nenumarate ori pt. astea). Cine dintre cei care au dreptul de a face ceva, sa-l opreasca pe copilul asta sa nu ne mai streseze cu copilariile lui de om frustrat?
ON-TOPIC:
Datorita vechii prietenii ale lui Seche cu JIJI, dar si a foamei de bani pt. viitoarele jocuri in Divizia B, vom vedea un balet (dar nu pe gheata), poate "Lacul Lebedelor" (una fiind Banel), cu un regizor bun, renumit.
Poate vor rata iar bacauanii un penalty precum a facut unul in retur, sa nu supere pe jupanul JIJI, care le mai ia niste jucatori moaca, pt. ca in schimbul vanzarii lor in strainatate, sa-si ia si Seche partea leului.
MI-E SCARBA DE ACESTI MAFIOTI ORDINARI STIL JIJI.
SI MAJORITATEA STELISTILOR IL AU CA IDOL PE "MAIMUTA CURENTATA".
VAI DE TARISOARA ASTA ! UNDE AM AJUNS, SA NU-L MAI VEDEM MEREU PE CEAUSESCU, DAR SA-L VEDEM ZILNIC PE JIJI CEL VITEAZ SI SARIT DE PE FIX.
MARE TI-E GRADINA, DOAMNE !

BAK
20th April 2006, 03:36
remy vorbeste despre ciudati, e ca si cum hotul striga hotul....
on topic- meciul are un"iz" de blat . daca bacaul nu era in situatia disperata de acum eu as fi zis ca o sa cam fie blat!
situatia de acum insa impune o prestatie buna a celui mai cunoscut satelit stelist( un fel de gloria pt. dinamo) deci nu se poate stii rezultatul decat dupa meci

nemilosul
20th April 2006, 09:51
Doamne, ce papagal avem pe forumul asta !
Stelisti, mai aveti multi ciudati de-astia, care nici macar o scoala nu vor sa termine ?
Asta cred ca deja ma viseaza, are cosmaruri cu mine, de nu vede nici macar cu cine "vorbeste pe Forum".
Dar nu-l las, pt. ca de cateva ori m-a jignit cu un tupeu demn de un copil care nici macar n-a scos capul in lume, si ne umple de posturi din cateva cuvinte, si alea pe langa subiect, cu atacuri la persoana (a fost avertizat de nenumarate ori pt. astea). Cine dintre cei care au dreptul de a face ceva, sa-l opreasca pe copilul asta sa nu ne mai streseze cu copilariile lui de om frustrat?
ON-TOPIC:
Datorita vechii prietenii ale lui Seche cu JIJI, dar si a foamei de bani pt. viitoarele jocuri in Divizia B, vom vedea un balet (dar nu pe gheata), poate "Lacul Lebedelor" (una fiind Banel), cu un regizor bun, renumit.
Poate vor rata iar bacauanii un penalty precum a facut unul in retur, sa nu supere pe jupanul JIJI, care le mai ia niste jucatori moaca, pt. ca in schimbul vanzarii lor in strainatate, sa-si ia si Seche partea leului.
MI-E SCARBA DE ACESTI MAFIOTI ORDINARI STIL JIJI.
SI MAJORITATEA STELISTILOR IL AU CA IDOL PE "MAIMUTA CURENTATA".
VAI DE TARISOARA ASTA ! UNDE AM AJUNS, SA NU-L MAI VEDEM MEREU PE CEAUSESCU, DAR SA-L VEDEM ZILNIC PE JIJI CEL VITEAZ SI SARIT DE PE FIX.
MARE TI-E GRADINA, DOAMNE !


ce ai tu cu gg???
lasa ca nu tb sa ne compatimesti atat ...de bine de rau suntem in semifinale si suntem favoriti pt astigarea camp.

nu pot sa iti inteleg frustrarea...esti al 2 lea caz disperat pe langa discobolus ...aman2 sunteti bolnavi din cauza stelei

de ce nu vezi nici un stelist disperat sa huiduie alta echipa???

io zic ca ar tb sa iti iei o femeie ,2-3 beri si sa te calmezi

p.s.: macar ai bun simtul si sterge de acolo dinamo ca nu ai nici o treaba cu echipa aia

on topic: victorie nici nu se pune pb ...

Angelina Jolie
20th April 2006, 10:09
Ultima sansa de salvare pentru Bacau. Pronostic 1.:D

bgd2007
20th April 2006, 10:14
bate steaua la scor(5-0).

six
20th April 2006, 10:49
Am votat 1 pt prietenul meu Jesse James....:yeah: /hello :P
:) :) :) :) nu????;) ;) ;)

Hipgnosis
20th April 2006, 12:02
vom vedea un balet (dar nu pe gheata), poate "Lacul Lebedelor" (una fiind Banel)

Pt. jigniri rasiste nu se da avertisment ???????:rosu: :rosu: :rosu:

One-Man Show
20th April 2006, 12:12
@hipgnosis : pai mai nou e in albastru...shi pacientu' 0 a ajuns snitch:mda:

Universal
20th April 2006, 19:58
In cel mia rau caz 0-0 dar bat stelistii fara probleme,au putere

ULTRAS-STEEL
21st April 2006, 01:06
castigaa steaua la scor

maciu
21st April 2006, 14:54
va castiga steaua....dar nu la scor....poate un 2-0...
ps:"Who is steaua?"

One-Man Show
21st April 2006, 14:57
va castiga steaua....dar nu la scor....poate un 2-0...
ps:"Who is steaua?"

echipa care a eliminat rapidu' in sferturile cupe uefa ;) :evil:

Cristy
21st April 2006, 15:05
iar bate apropouri , adminii normal ca nu fac nimic.
iti zic eu, este echipa adusa cu forta de la moscova.
de la 5 in sus in meciu asta, nu degeaba a fost amanat pentru luna mai cand bacau or sa fie retrogradati.

grande
21st April 2006, 15:21
Va fi un blat original !
pronostic 2

my_bogdan
22nd April 2006, 14:39
Va fi un blat original !
pronostic 2


pt voi daca Steaua castiga acasa la ultima clasata deja e blat
sunteti penibili :rosu:

One-Man Show
22nd April 2006, 15:52
Va fi un blat original !
pronostic 2

asha sa fie:rolleyes: :evil:

be@
23rd April 2006, 15:09
As vrea ca meciul asta sa fie ultima sansa de scapare a Bacaului .
Dar daca oamenii lui Seche' vor fi deja retrogradati , sa vedeti ce comedie o sa iasa! Mai ceva ca Stan si Bran !
Omul , asta , Sechelariu , e o rusine ! Cum poate sa spuna pe fata ca tine cu echipa dintre cimitire ? Bleah !

Sunchase
23rd April 2006, 15:10
sa inchida un moderator topicul asta

Paul
23rd April 2006, 15:12
Omul , asta , Sechelariu , e o rusine ! Cum poate sa spuna pe fata ca tine cu echipa dintre cimitire ? Bleah !

Valoarea FCM Bacau : 1.500.000 (estimare Primaria Bacau care vrea sa cumpere clubul)

Valoare jucatorilor lui Seche de la Steaua:

Goian minim 3.000.000 , Seche are 50 %.
Nu mai vb de Cristea , Lovin si Baciu.

Las nu te plange. SI popica e al mai mare dinamovist din Romania ... :ok:

Cristy
23rd April 2006, 15:23
o rusine de meci intre sclavii si stapanul lor.
popica a zis ca il admira pe jiji becali ...

be@
23rd April 2006, 15:27
popica a zis ca il admira pe jiji becali ...

Da , pentru ca baga bani in fotbal . Dar asta nu l-a impiedicat sa ii ia 4 puncte campionatul trecut . Sezonul asta , din pacate , n-a fost posibil .

One-Man Show
23rd April 2006, 15:30
@ smiorcaitu' : unde joaca rapid joi ? :sleep:

Paul
23rd April 2006, 15:32
il admira ca spera la un post la Steaua III , unde oricum castiga mai binca ca la Poli Iasi

popica nu e ala care zicea ca nimeni nu trece de turu I UEFA?
se baga si el saracu in seama , oricine zice ceva de Steaua , risca sa fie bagat excesiv de mult in seama !

OVIDIU 62
25th April 2006, 20:00
un meci intre prieteni deci 2 solist.

APercele79
25th April 2006, 20:33
emotii mari la meciul asta...va fi un meci strans
0-3 de la iesirea din vestiare
nea seche si nea jiji stiu de ce

LazioRoma
26th April 2006, 09:59
Va fi un circ penibil , ca si meciul tur . Va rog sa ma contraziceti , daca puteti !
Ahahahaha nici aici nu scap bai fetizo de tine!??!?!!? ce circ sa fie!?!?!? Poate se inteleg la rezultat(sa nu fie prea aspru pt bacau adika umilinta ) ca de batut steaua oricum bate!!!!!si cu echipa a 3-a Bacaul este condamnata la serie B sechelariu nu mai e primar deci: 2-0 asa din mila!!!

LazioRoma
26th April 2006, 10:02
As vrea ca meciul asta sa fie ultima sansa de scapare a Bacaului .
Dar daca oamenii lui Seche' vor fi deja retrogradati , sa vedeti ce comedie o sa iasa! Mai ceva ca Stan si Bran !
Omul , asta , Sechelariu , e o rusine ! Cum poate sa spuna pe fata ca tine cu echipa dintre cimitire ? Bleah !
Iar mah?! tu nu intelegi ca bacaul chiar daca se scapa de la retrogradare NU AU BANII SA STEA IN DIV. A!! ?! dar la tine nu pot sa am pretentii!!!!!!!

six
26th April 2006, 10:18
:) :) :) nu????;) ;) ;):drak: :ok:yo stiu????:P :ok:

Emilio
26th April 2006, 11:03
sa inchida un moderator topicul asta

de acord. Se stie: castiga Steaua cu 3-0, prin prezentarea sau neprezentarea adversarului.

Hipgnosis
26th April 2006, 17:27
de acord. Se stie: castiga Steaua cu 3-0, prin prezentarea sau neprezentarea adversarului.


Ce bine ar fi.
Ca ultima data cand ne ardea buza dupa o victorie la Bacau, abia am reusit un 2-2 pe final. Si atunci, ca si acum era plin de prevestitori ai blatului:ok:

georgemp
26th April 2006, 20:27
Bate bacau cu 1-0

be@
27th April 2006, 12:29
Ce n-as da eu sa fie asa ...

Hipgnosis
27th April 2006, 16:56
Ce n-as da eu sa fie asa ...


ultimul neuron, ce zici?

pashpa
27th April 2006, 16:59
Nu mai conteaza acest meci. Bacau e deja in B iar Steaua e aproape campioana la ace ora.

Universal
27th April 2006, 18:00
Nu poate fi blat- Bacaul lupt apt retrogradare si trebuie sa joace pe bune,dar este prea puternica Steaua ,ii bate acasa cu minim 2-1

be@
27th April 2006, 19:44
ultimul neuron, ce zici?

Uite ce se intampla cand se cupleaza fratii intre ei , ies copii precum Hip .

On topic : va fi BLAT , daca Bacaul nu va mai avera sanse sa se salveze .

Universal
27th April 2006, 20:54
Matematic are destule sanse,dupa cum joaca nu cred-ma indoiesc ca vor sa faca blat, doar in cazul in care nu ar mai avea nici o sansa, ar fi la 8-9 puncte de locul 14 ceea ce nu sunt-deci mai pot spera si luota.Plus banii
Destule motive ca sa joace bine

Aaetius
29th April 2006, 12:27
FCM Bacau = Sclavii Lui Steaua!

Este cunoscuta relatia de prietenie dinte Sechelariu si Jiji Oierul,deci nu cred ca va fi vreo problema pt steOAIA sa bata la bacau....

daca Lovin,Cristea,Baciu au fost pierduti la poker de Seche poate pierde Jiji la poker 3pct. :D

uti2102
29th April 2006, 13:54
Va fi blat. Bacaul va primi 3 puncte de la Steaua, pentru ca oricum Steaua va avea 9 puncte avans fatza de urmaritoare inaintea acestei partide...

PS : ce jalnici pot fi aceshti mascarici de pe St. cel Mare coltz cu Barbu Vacarescu - o sa ne inebuneasca 20 de ani de-acum incolo cu singura lor floare in Europa : 5-1 cu ...... Everton :happy: Ce penibili !!! :happy:

Universal
30th April 2006, 04:05
SA speram ca Bacaul nu face egal cu Steaua, acum ca au pierdut acasa cu Gloria, sa piarda cu 1-0 cu steaua- asa Steaua ia campionatul. Mai bine sa ia Steaua campionatul decat Dinamo sau Rapid-are mai multa experienta,desi esecurile dor,nu exista echipa perfecta care sa nu piarda

six
5th May 2006, 12:27
Am votat 1 pt prietenul meu Jesse James....:yeah: /hello :P:P :evil: :drak: .......bacau......:rosu: :rosu: :headbang:

Hipgnosis
5th May 2006, 16:21
FCM Bacau = Sclavii Lui Steaua!


Vad ca te priciepi la relatiile de tipul asta!
Nu vrei sa fii sclavul meu? Promit sa te hranesc si sa-ti dau drumul la lesa o data pe saptamana.
Si dc. esti muncitor, iti pun si poze cu Haldan in cusca, sa nu te simti singur :ok:

Be@: get a life girl

georgemp
5th May 2006, 22:33
BATE BACAU!Macar meciul asta!

dasal
5th May 2006, 22:34
:drak: Sechelariu -Jiji 0-3 :evil: Prietenie mare do'mle !

APercele79
5th May 2006, 22:54
Si dc. esti muncitor, iti pun si poze cu Haldan in cusca, sa nu te simti singur :ok:

mare bou esti...uite cum usor usor ai devenit zdreanta internet-ului (cu comentariui gen din astea)... Ti le faci singur tati

iar in legatura cu derbyul Steaua - Steaua II, va fi un meci extrem de dificil, strans, cu multe faze la amandoua porti

bacaul isi va apara sansele corect ca de obicei, ca poate evita retrogradarea

(hehe, am zis-o atat de hotarit, aproape si eu am crezut-o..)

apparte
5th May 2006, 23:26
Anul trecut voi ati batut lejer la Bacau,noi am smuls un 2-2 cu gol in prelungiri!Acum 2 campionate la fel: noi 0-0,voi victorie! Cum sta treaba?Pai, pana si voi ati batut Bacaul in retur,asa ca nu vad de ce n-ar face-o Steaua!

APercele79
5th May 2006, 23:31
Da apparte, dar uite ca daca aveti nevoie de puncte, va puteti baza pe nea seche
daca aveti pe rapid in curul vostru (si aia sunt pe val), nu puteti sa riscati asa ca jiji-seche gasesc eu vreo combinatie
cand nu e foame de puncte, joci pe bune
eu nu sunt de asta care tot vede blaturi ca multi de aici...o greseala de arbitru, hap BLAT
de exemplu cu pandurii eu zic ca nu a fost deloc blat...chit ca 90% din anti-stelisti sustin ca a fost
dar cu bacaul, erau prea de fatza in trecut aranjamentele

acum fara caterinca, tu in sufletul tau crezi ca va fi pe bune? sau chiar suntem toti nebuni

One-Man Show
5th May 2006, 23:43
sau chiar suntem toti nebuni

Am mari indoieli in privintza anumitor forumishti...:evil:

Steaua poate sa invinga pe Betis, Lens, Herenveen etc. shi nu poate sa invinga pe Bacau ? Singurul rezultat care v-ar spulbera suspiciunile ar fi un 1 solid, nu ? Eventual, cu multe goluri pt moldoveni... Sunteti patetici ! In frunte cu Maurinio de Dambovitza. Pan' aku' n-au fost probleme shi aku' brusc reapare "Cooperativa" ? :ciocan:

APercele79
5th May 2006, 23:48
cine a zis ca nu puteti sa bateti pe bacau? nu eu in nici un caz
ati batut locul 18 din spania (betis) clar bateti locul 18 din romania...fara indoiala....dar aici sa discutat daca va fi aranjament sau nu; indiferent de diferenta de valoare intre voi si amaratii aia

apparte
5th May 2006, 23:50
@APercele, vrei sa zici ca anul trecut cu Zenga nu aveam nevoie de puncte? Sau acum 2 ani,cand erati langa noi,nu aveam nevoie de victorie? Pai daca gafeaza portarul lor ca-n meciul cu Rapid,ce-o sa ziceti? Da-mi voie, bazandu-ma pe ultimele rezultate directe de la Bacau, sa vad prima data meciul si apoi sa ma pronunt!

APercele79
5th May 2006, 23:54
mai apparte, gandesti subiectiv...apropo, ca mi-ai adus aminte de zenga;
tii minte ca dupa meciul cu FC national, cand zenga era negru de suparare cand si-a luat-o steaua in gura in cotroceni? tin minte dupa meci cristi munteanu s-a dus sa dea mana cu el, si zenga facea ca un turbat. nici nu a dat mana cu munteanu...imediat dupa meci la conferinta, era stupefiat cum de prietenul lui, (landi) a putut sa joace atat de tare la meciul ala, cum de a avut tupeul sa ii bata pe steaua??? nu a mai vorbit cu ala luni intregi, cred ca si acum e sucarit.... ceva era necurat si cu nea zenga

apparte
6th May 2006, 00:01
Pai si eu eram ferm convins ca va fi blat meciul ala...ziceam ca Landi a venit propus de Zenga,Zenga a fost la National...si ai vazut ce a fost!Ala si meciul vostru cu Jiul din tur au fost cele care m-au convins sa nu-mi dau cu parerea inainte despre corectitudinea sau incorectitudinea unui meci!

APercele79
6th May 2006, 00:09
ale noastre doar cu jiul??
pai tot returul pierdut trebuia sa fie plin de blaturi (de la prima etapa cu galati 0-3, cu ultima etapa cu sportul 4-5) astea erau blaturi 1000% inainte de meci

apparte
6th May 2006, 00:12
Uita-te sa vezi daca am mai zis dupa meciul ala ceva legat de blaturi la vre-un meci de-al vostru inainte de disputarea lui !

manu10
8th May 2006, 10:36
acum dupa toate cele... i-mi schimb pronostikul:
Bacau FCM - Steaua 2solist
va fi blat! 100 % :jerk:

SORENSEN
8th May 2006, 11:45
Ce pm blat pai ii omoara care-i prinde pe astia vezi cazul CFR ca nu cred ca in 4 meciuri au dat 4 goluri

05-05-06 Divizia A CFR Cluj Bacau 4 - 0
30-04-06 Divizia A Poli Iasi CFR Cluj 1 - 0
22-04-06 Divizia A CFR Cluj Dinamo Bucharest 1 - 0
15-04-06 Divizia A Pandurii CFR Cluj 0 - 1
12-04-06 Divizia A CFR Cluj Otelul 0 - 1
08-04-06 Divizia A FCU Poli CFR Cluj 2 - 2

Ca dovada ...

Cat de aberanti sunt unii...oricum asta e cand unii vorbesc fara sa si gandeasca...(faza cu Farul ..pai 4-1 nu a luat si de la National ca apoi sa-i umileasca acasa ..daca joaca inconstant e vina Stelei ...)

Datenshi
8th May 2006, 11:52
Corect, in alte conditii puteam sa ne gandim la un blat, dar asa... Aia sunt resemnati total, nici sa se apere nu mai au forta.

Emilio
8th May 2006, 12:15
Penny --- eu zic sa nu te grabesti si sa urmeresti etapa viitoare Bacau - Sportul.

Datenshi
8th May 2006, 12:17
Sunt convins ca se vor agita mai mult decat cu Steaua, dar nu poti sa zici ca nu sunt echipa de batut.

Emilio
8th May 2006, 12:18
Eu cred ca Sportul nu va castiga la Bacau. In plus, cred ca vor primi destule la gioale, provocari, etc., asa ca sa-i pregateasca pentru meciul cu Steaua.

mblue
8th May 2006, 12:40
pai daca nici pe bacau nu are voie sa bata steaua atunci pe cine. cred ca ar trebui mai mult sa se uite fiecare in ograda propie decat in cea a vecinului. deci victorie a stelei, si ...cred ca va fi si la scor:)

Cristy
8th May 2006, 13:51
la ce ati mai deschis topicul asta nu stiu, e clar ca steaua o sa castige.
de la 3 in sus, sclavii vor pleca capu in fata oierului.:rosu:

Universal
8th May 2006, 20:12
NU exista sclavi, mai abtineti-va de la iureli,ce aveti in cap? <Mai incetati odat cu atata prostie ca m-am saturat de voi!

On-Topic: Steaua are meci greu cu Bacau , desi se stie ca este ca si retrogradata , FCM trebuie sa lupte,nu poti piierde mereu si mereu, nu se poate asa ceva, prezic un 2-3 sau 1-2 minim luptat destul de mult ori un simplu 0-1

APercele79
8th May 2006, 20:55
sincer nu imi pun nici o speranta in bacau
au fost prea mana in mana Seche cu Gigi pana acum ca se cred altceva, dar sper sa gresesc

victorie lejera a stelei si fara 3-4 titulari

cap
8th May 2006, 20:58
steaua va castiga

Universal
8th May 2006, 21:51
Bate ,nu usor dar bate, sa dea Domnu' sa invingem si este fiesta in tot BUcurestiul :) Pacat ca nu voi fi acolo

gusti
8th May 2006, 23:45
Steaua va castiga fara probleme , bacaul e infundata ...dar nu va ceda usor ...asa de ochii lumii

Gigel Sportul
8th May 2006, 23:58
2 solist. Blat solist, dar chiar si fara blat, tot 2 as fi votat, diferenta e prea mare. Nu isi lasa Seche seful de partid in suferinta. Mai interesant va fi Steaua - CFR, 2 solist.

Paul
9th May 2006, 00:07
Nu isi lasa Seche seful de partid in suferinta
Mai informeaza`te despre politica. Oricum meciul se anuntza cu mari emotii. Echipa cu 1p in 12 etape (daca pierde cu Sportul) joaca cu Steaua , semifinalista UEFA :happy:

be@
9th May 2006, 14:31
Paulica, uite ca Bacaul le-a dat mari emotii Rapidului si lui Dinamo in retur . Nationalul a facut 2-2 la Bacau . :headbang:
De ce sa nu poata sa va puna probleme , daca ar vrea , mai ales ca aveti un moral excelent . Cu Pandurii ati castigat chinuit , printr-un autogol . Dar nu va fi cazul cu Bacaul , pentru ca va fi BLAT .

Aurel.D
9th May 2006, 15:06
be@
Uite ca Bacaul le-a dat mari emotii Rapidului si lui Dinamo in retur . Nationalul a facut 2-2 la Bacau .

Da, asa este, insa asta s-a intamplat nu pt. ca Bacau a jucat bine ci pt. ca echipele adverse au jucat prost!
Sincer mie nu imi place sa ma gandesc imediat la "blat", eu urasc cuvantul asta, insa nu pot uita cum in tur la executarea penaltiului de catre bacauani la 1-0 (parca), cel care a tras, a tras pe jos, desi terenul era mocirlos!! Si bineinteles, Hamutovski a prins!.
Insa nu vad cum ar incurca Bacaul pe Steaua acum, pt. ca joaca prost si oricum sunt retrogradati.

be@
9th May 2006, 17:24
Multumesc Doamne ca la anul ne scutesti de penibilul acestui meci.

Hipgnosis
9th May 2006, 18:12
be@ Insa nu vad cum ar incurca Bacaul pe Steaua acum, pt. ca joaca prost si oricum sunt retrogradati.

Unii nu vad asa.
E totusi un joc intre o retrogradata sigura si o semifinalista de cupa europeana! Ar fi o surpriza imensaaaaaaaaaaaaaa sa nu bata Steaua.

APercele79
9th May 2006, 18:15
la fel a fost si etapa trecuta
si uite ca suprize imense se mai intampla
sa fie totul curat, nu este imposibil sa bata bacaul...radoi sta pe tusa, cristea e puscarie, iacob nu e inca in forma lui.....deci atacul stelei e cam inexistent
orice e posibil, deaia se joaca

Cristy
9th May 2006, 19:39
Multumesc Doamne ca la anul ne scutesti de penibilul acestui meci.


era si timpu /hello /hello sa scapam, urmeaza faru si otelu /hello

chinezu
10th May 2006, 16:03
0-6(Radoi3,Iacob3)

Hipgnosis
10th May 2006, 16:27
orice e posibil, deaia se joaca
Asta nu contesta nimeni! Se joaca, doar ca surpriza ar fi sa obtina Bacaul un punct sau o victorie, nu o victorie a Stelei.
Unii incearca sa spuna ca dc. Steaua bate o va face doar prin blat. Idee care e cel putin la fel de cretina ca cei care o debiteaza. :ok:

Gigel Sportul
10th May 2006, 19:37
Steaua bate oricum, diferenta este imensa intre cele doua echipe. Daca ar fi blat sau nu, conteaza mai putin, nu cred ca Bacaul, chiar cu o formula 10-0-0, ar putea scoate un egal. Am vazut meciuri ale Bacaului la TV, am vazut si meciuri ale Petrolului pe Ilie Oana (in sezonul asta), cred ca si Petrolul i-ar executa lejer cu un 2 sau 3-0, chiar daca sambata au pierdut in fata Craiovei (care ar ocupa lejer, la ceea ce joaca, un loc 10 in A) in cel mai rusinos mod posibil. Un egla in acest meci ar fi o surpriza majora, si din punct de vedere al valorii celor doua echipe, dar si din punct de vedere al "cuburilor" (vroiam sa spun "sferelor") de influenta.

APercele79
10th May 2006, 19:38
si eu cred ca va fi blat, dar nu pentru ca nu poate steaua sa bata pe bacau..dar de ce sa se chinuie? bacau joaca la matineu deci efectiv nu are nevoie de puncte...tovarasia lui gigi cu seche nu merita sa se strice pe seama unui meci,,,si steaua e obosita, taiata la vene, etc. ce rost are sa isi bata capul cu bacau??
deci si pe bune steaua ii bate, asta nu o contesta nimeni

Hipgnosis
10th May 2006, 19:56
deci si pe bune steaua ii bate, asta nu o contesta nimeni

Mersi de cuvinte.
Oricum, celor care "prevestesc" blatul, le amintesc ca in ultima deplasare la Bacau, Steaua a scos un egal (2-2) in min. 90 :ok:

APercele79
10th May 2006, 20:02
corect a fost 2-2 si nu se va mai intampla ptr ca nu poti compara situatia de atunci cu finalul campionatului in 2006
steaua a avut intotdeauna nevoie de puncte, dar niciodata ca in ziua de azi...
E la pamant cu moralul, cu echipa, cu conducerea, etc.
bacau e deja in B...ce te face sa crezi ca va fi pe bune?

deci noi ne-am zis argumentele care ne fac sa credem ca va fi blat...dar tu ce argumente ai ptr un meci corect??

Gigel Sportul
11th May 2006, 20:47
Mersi de cuvinte.
Oricum, celor care "prevestesc" blatul, le amintesc ca in ultima deplasare la Bacau, Steaua a scos un egal (2-2) in min. 90 :ok:
Corect! Dar in restanta asta, vine Copos cu frisca, ciocolata, siropurile si cremele. Restul se produce pe teren, si gata tortul.

Universal
12th May 2006, 13:05
Multumesc Doamne ca la anul ne scutesti de penibilul acestui meci.


I cazul in acre Iasiul este in b ,da , va ava scuti. Dar acest duel tot pare a exista(din pacate ptr fotbalul rom) daca retrograd. Iaiul ,fara licenta( Bacaul s-a oferit sa se salveze cumparand rusinos locul (PFUI!))

In orice caz , sper sa se faca dreptate.

Cat dewspre Boro.....rusine:cool: :)

One-Man Show
12th May 2006, 13:08
Mah, da' ce va face pe voi sa credeti ca Steaua nu poate invinge "lanterna roshie" ?

Universal
12th May 2006, 13:12
Patronul Stei, One-man . Eu tin cu Steaua si financiar e ok,dar ii trebuie mentalitate de invoingator lui G.Becali in loc de om neserios

APercele79
12th May 2006, 18:08
one man iar na repetam toti...mai bine inchidem thread-ul asta
steaua poate bate pe bacau oricand...dar tot va fi blat ptr ca nu are rost steaua sa riste, mai ales cu satelitul ei
ii vezi pe jiji si pe MM cu spume la gura de 2 sapt, vorbesc doar de blaturi
daca disperatul de Jiji a ajuns sa urmareasca jucatorii gloriei pana si la veceu ca se le dea niste euroi...tu crezi ca ii e greu sa dea un telefon lu nea Seche?
a ajuns mai rau decit penibil...efectiv zdreanta romaniei
de fapt zdrentele romaniei; marioneta lui (MM) a in aceasi oala

deko
12th May 2006, 19:10
Bate Bacaul in meciul asta ! Asta doar asa sa le dea peste nas la oi !

Hai BACAUL !

vlad1607
12th May 2006, 19:38
panarama de meci......panarama de rezultat...traisca prietenii jmecherilor seche-jiji................cahhhhhhhhh

klman
13th May 2006, 20:08
logic ar fi 1 solist... dar totusi e un meci, care trebuie jucat... mai intai sa vedem ce face steaua cu cfr

uti2102
14th May 2006, 00:05
Meciu' e la Bacau :drak: Deci vrei sa zici 2 solist, care e shi parerea mea de altfel :)
Dar mai intai, vorba ta, e hop-ul cu CFR-ul. Hai Steaua ! Miercuri noapte sa fii pe primul loc cu 55 de puncte !

07Ex
14th May 2006, 00:17
Nu vad cum lumea zice ca va bate Bacaul. Sa fim seriosi, sa piarda Steaua campionatul tocmai pe mana Bacaului?

uti2102
14th May 2006, 00:27
Fii linishtit, la o adica ne mai putem permite un pas greshit. Insa nu mai vrem sa facem concesii. Gata ! Eu zic ca de saptamana asta s-au terminat relele ! Nu poate tzine la infinit criza. Miercuri o sa fim pe val, dupa victoria cu CJ-ul :)

Cristy
14th May 2006, 02:22
Nu vad cum lumea zice ca va bate Bacaul. Sa fim seriosi, sa piarda Steaua campionatul tocmai pe mana Bacaului?

normal, ar fi culmea sa piarda campionatu pe mana sclavilor :D

ASIGURATORUL
14th May 2006, 10:56
normal, ar fi culmea sa piarda campionatu pe mana sclavilor :D

Apropos de Lita Dumitru... Mai uita omul! A jucat la Steaua si la Poli Timisoara ca sa prinda un tren spre vest. Mi-a spuso cind a venit la Soimii Buzias la un antrenament cu Poli:ok: Si era atunci! Cu Rapidul nu pleca in Vest!

moxxx
14th May 2006, 11:31
seche face el o mutare:D

Gigel Sportul
14th May 2006, 19:57
Nu vad cum lumea zice ca va bate Bacaul. Sa fim seriosi, sa piarda Steaua campionatul tocmai pe mana Bacaului?
Da, asta asa este. Intrebarea de baraj este nu daca? (pentru ca raspunsul este clar) ci cum? Asa cum a facut si cu Dinamo, Rapid si Sportul, sau in modul cum a facut-o (de exemplu, fara a sugera nimic rau in acest sens, ma refer doar la stilul de joc si dimensiunea scorului) etapa trecuta, la Cluj?

codrind
14th May 2006, 20:27
Din nou s-a făcut POLL la un meci FĂRĂ istorie şi asta de dinainte de a se disputa!! :o:

Bacăul e retrogradată!
Steaua e echipa fostului şef de partid a lu' seche!!
Steaua e pe jumătate băcăuană!!


DECI 1 solo, fără discuţii!!

apparte
14th May 2006, 23:10
Asta-i gluma sezonului!:D :evil: :happy

B0gdaaaN
14th May 2006, 23:15
daca imi spuneti macar 5 echipe pe care ar fi in stare sa le bata FCM Bacau la ora actuala o sa zic si eu ca FCM Bacau - Steaua e blat

Nexus
14th May 2006, 23:18
Din nou s-a făcut POLL la un meci FĂRĂ istorie şi asta de dinainte de a se disputa!! :o:

Bacăul e retrogradată!
Steaua e echipa fostului şef de partid a lu' seche!!
Steaua e pe jumătate băcăuană!!


DECI 1 solo, fără discuţii!!


Frumoasa demonstratia dar iti reamintesc ca in sport 1 inseamna victorie gazdele.

Paul
14th May 2006, 23:43
Da, asta asa este. Intrebarea de baraj este nu daca? (pentru ca raspunsul este clar) ci cum? Asa cum a facut si cu Dinamo, Rapid si Sportul, sau in modul cum a facut-o (de exemplu, fara a sugera nimic rau in acest sens, ma refer doar la stilul de joc si dimensiunea scorului) etapa trecuta, la Cluj?

Raspunul este : oricum

BTW.
Vad ca unii sugereaza un 2 solist fluierand! Sa fim seriosi ... Bacau are 1p din 33 posibile in retur !

codrind
14th May 2006, 23:45
Frumoasa demonstratia dar iti reamintesc ca in sport 1 inseamna victorie gazdele.


M-ai prins!! :D

Am scris cu gāndul īn altă parte!!

MEA CULPA!! Cenuşă-n cap!! etc... etc...

:D :D

Oricum e ca şi cum ar juca "acasă" ! ;)

Deci 2 solo!

THE HUN
14th May 2006, 23:50
Stie cineva ce cota are acest meci la pariuri?

Sunchase
14th May 2006, 23:53
Bacauani daca nici pe stelisti astia nu ii bateti... :D

Paul
14th May 2006, 23:56
Stie cineva ce cota are acest meci la pariuri?
cu un pic de noroc , poti prinde si un 1.40 , maine la prima ora

la Rapid - Gloria a fost 1.35 marti , si 1.17 vineri :D

THE HUN
14th May 2006, 23:57
cu un pic de noroc , poti prinde si un 1.40 , maine la prima ora

la Rapid - Gloria a fost 1.35 marti , si 1.17 vineri :D
Gracias amigo.

Telespan
15th May 2006, 02:05
Becalul merge cu punga si se rezolva totul,Stiaua cistiga la pas...:evil:

Universal
15th May 2006, 02:13
Gata...suntem ca si campioni....avem un meci in plus....luam titlul :)

manu10
15th May 2006, 10:56
Gata...suntem ca si campioni....avem un meci in plus....luam titlul :)
cu o conditie! sa bateti si Sportul studentesc! :P

Universal
15th May 2006, 10:59
Batem inclusiv si Sportul si nu ne mai sta absolut nimeni in cale.

starsteel
15th May 2006, 11:37
Ce rost mai au discutiile despre meciul asta?

be@
15th May 2006, 12:21
Chiar asa . Ce rost mai au , din moment ce castigatoarea se stie de pe acum ?

uti2102
15th May 2006, 12:27
Tactica otravirii fantanilor...... Be@, speri tu speri sa ne culcam pe o ureche, este ?!
Stai linishtita, tratam meciul cu seriozitate. Nu ne permitem pashi greshitzi tocmai la Bacau.

SORENSEN
15th May 2006, 12:36
Chiar asa . Ce rost mai au , din moment ce castigatoarea se stie de pe acum ?
Pai normal dupa ce FCM Bacau a pierdut ultimile 10 meciuri...e normal ca vom castiga...desi nu asa usor cum as vrea...
Cred ca vom invinge la un gol.
Hai Steaua !

Cristy
15th May 2006, 14:25
2 solist, si o sa marcheze dupa mult timp :o: :o: si baiatu din localitate cristea2goluripesezon

o sa se transmita circu asta :rosu: ?

Datenshi
15th May 2006, 14:28
Nu cred, sunt bani aruncati pe fereastra.

dede
15th May 2006, 14:49
Steaua castiga, da' greu
bacau' cand nu stie sa faca altceva, se apara...da' numai se apara

insa, dupa cum este normal, vor veni aia mai frustrati de felu' lor sa comenteze...ce mai conteaza ca bacau' n-a mai castigat din tur :mda: cand castiga Steaua tot timpul exista scuze

0-1

alsign
15th May 2006, 15:13
Stie careva daca "pupezele" vor motiva Bacaul :P :P :P :P :D :D :D :D ?

Datenshi
15th May 2006, 15:18
Si care ar fi problema? Se poarta.

Cristy
15th May 2006, 15:23
Stie careva daca "pupezele" vor motiva Bacaul :P :P :P :P :D :D :D :D ?

pupezele :happy ?
nu e nevoie, e seche si o sa-si faca datoria, cele 3 puncte trebuie sa ajunga la oier :happy

mblue
15th May 2006, 15:50
bacaul a pierdut ultimele 10 meciuri, steaua a ajuns in semifinalele cupei uefa, deci....ce ati vrea? hai sa fim seriosi,nici la bacau nu are voie sa castige steaua?

Hipgnosis
15th May 2006, 16:56
Bacau are in retur 1 pct din 33 :headbang: si cu toate astea sunt unii care considera ca o EVENTUALA victorie a Stelei ar fi blat. Pai mai baieti, un egal sau o victorie a Bacaului ar fi surpriza campionatului in conditiile date :ok:

Universal
15th May 2006, 17:13
Exact. Ultima data s-a terminat 2-2 ....ah..cum sa nu.... afost blat grrr

Datenshi
15th May 2006, 17:27
Bacau are in retur 1 pct din 33 :headbang: si cu toate astea sunt unii care considera ca o EVENTUALA victorie a Stelei ar fi blat. Pai mai baieti, un egal sau o victorie a Bacaului ar fi surpriza campionatului in conditiile date :ok:

Nu e vorba de asta, ar fi absurd. Problema e alta. Vreau sa vad si eu ca Bacaul joaca cu Steaua asa cum a facut-o cu Dinamo, Rapid si Sportu'. Cu rautate. Atat.

Universal
15th May 2006, 17:30
Si cu jucatori..nu cu arbitri.... parca revad o excludere a unor echipe din campioant in viitorul apropiat,in div B

superchumbo
15th May 2006, 17:31
Nu e vorba de asta, ar fi absurd. Problema e alta. Vreau sa vad si eu ca Bacaul joaca cu Steaua asa cum a facut-o cu Dinamo, Rapid si Sportu'. Cu rautate. Atat.


vreau sa vad si eu bistrita jucand cu Rapid si mai ales cu dinamo cum joaca cu Steaua

Universal
15th May 2006, 17:36
Adica in mod corect, si cu toti jucatorii in teren,dornica de salvare si de putere....

Ursu carpatin
15th May 2006, 17:43
La meciul ăsta ce-i de comentat??????
Eventual după.........:drak:

Universal
15th May 2006, 17:44
DA..multi spun ca Steaua bate cu 2-0 3-0..eu zic chiar 1-0 sau 2-1 ..nu va fi deloc usor.

Ursu carpatin
15th May 2006, 18:01
Apăi n-o să fie un scor mare, asta-i clar. O să fie o luptă dreaptă, dar o să cāştige Steaua! Sincer, şi fără aranjamente! E diferenţă mare de valoare!

Universal
15th May 2006, 18:05
Aici da,insa inca mai domina nesiguranta in joc.

Datenshi
15th May 2006, 18:10
Pana la urma la ce ora si in ce zi e meciul, ca nu mai inteleg nimic?

Cristy
15th May 2006, 18:12
vreau sa vad si eu bistrita jucand cu Rapid si mai ales cu dinamo cum joaca cu Steaua

si eu vreau sa vad faru si bacau cum au jucat cu noi sa joace si cu voi :rosu:

Dennis
15th May 2006, 18:13
@ penny: miercuri la 6 parca. nu sunt sigur 6 sau 8.

Eu cred ca o sa fie un meci nu foarte ushor dar nici greu, nu cred ca o sa avem probleme ca jucam impotriva ultimei echipe din "Liga I"...batem 2-0

Universal
15th May 2006, 18:24
1-0 este suficient ..avem din ce in ce mai putine meciuri...

STEAUA-MANIA
15th May 2006, 18:32
Meciul va fi transmis de tvr2.Exista o problema:cei care receptioneaza tvr2 in ARDEAL,incepand cu ora 17:00 intra Tvr Cluj,sper ca nu o sa vad meciul de baschet,u cluj vs atlasib Sibiu...:D

Cristy
15th May 2006, 18:42
pai decat sa vada circ, mai bine vad un meci adevarat, fie el si de basket
;)

starsteel
15th May 2006, 18:49
....cei care receptioneaza tvr2 in ARDEAL,incepand cu ora 17:00 intra Tvr Cluj.....
Prostii de genul asta am avut parte si eu insa am schimbat operatorul de cablu si acum nu mai am probleme.

Universal
15th May 2006, 19:10
eu vad totul pe net.... bate Steaua si ma intreb cine marcheaz-mi-as dori NIcolita..

albedo111
15th May 2006, 20:53
To: UNIVERSAL " eu vad totul pe net.... "
Daca poti da-mi si mie siteul unde vezi meciul .

Gabriel28
15th May 2006, 21:02
3-0 ptr Steaua, sa fim seriosi, ii bat sportu....si toti chinuitii din divizia A, si or sa ii bata ei pe Steaua? lol...meciul asta e asa de bambilici.

meciurile tari vor fi: Sportul - Steaua, si Rapid - Sportul, astea sunt decisive, restu asa de umplutura.

Universal
15th May 2006, 21:46
tvr, da un cast si gata..poti sa te uiti la meci

Elphax
15th May 2006, 21:59
numa sa il dea pe net, ca mai nou cand e cate un meci interesant opresc astia transmisia, am vrut sa sparg laptopu sambata dupa-amiaza....

albedo111
16th May 2006, 00:03
Ok UNIVRSAL, multam de tip.
hahahahahha elphax
deci o zi zboara , o zi nu zboara
vedem miercuri

superchumbo
16th May 2006, 10:22
si eu vreau sa vad faru si bacau cum au jucat cu noi sa joace si cu voi :rosu:


bacaul??????????????????????????????????
descultii campionatului?????????????????????
n-au jucat nimic cu voi de-abia le-ati dat gol in ultimul minut!!!!!!!!!!

cum a jucat poli iasi cu noi si cum a jucat cu voi (in comparatie cu vaslui sa zicem care e mult sub iasi)???????????
Sau echipele mici trebuie sa-si dea sufletul numai cu steaua si cu voi sa faca declaratii gen bistrita "n-avem nici o sansa" sau sportul inaintea meciului tur cu dinamo????

mblue
16th May 2006, 11:01
pacat de declaratia lui sechelariu, steaua poate castiga leger pe bune acest meci. bacaul nu a jucat nimic in acest retur, pacat se pateaza cu noroi ambele echipe. din fericire bine ca scapam de alde sechelariu si a lui club

SORENSEN
16th May 2006, 11:15
Ce vrei sa zica dupa ce a luat un 1 pct tot returul ...ca CFR Cluj ca-i rupem pe astia de la Steaua si sa plece cu 2-0....
Eu cred ca meciul nu va fia sa usor cum s-ar crede .
Hai Steaua !

Devil
16th May 2006, 12:26
Singura necunoscuta la meciul asta este scorul. Cred ca Steaua isi va imbunatati golaverajul cu mai mult de 4 goluri. Banel va da 2, unul Dica si unul Cristocea. Ar fi cea mai mare prostie sa speri ca Steaua se impiedica la Bacau, mai ales ca Echipa lui Seche nu a mai batut intr-un meci cred inca de anul trecut!!!

dede
16th May 2006, 15:11
Meciul va fi transmis de tvr2.Exista o problema:cei care receptioneaza tvr2 in ARDEAL,incepand cu ora 17:00 intra Tvr Cluj,sper ca nu o sa vad meciul de baschet,u cluj vs atlasib Sibiu...:D
stai linistit ca o sa vezi "frumoase" emisiuni cu si despre ungurii pierduti pe lumea asta :jerk:

sper ca miercuri aia de la tvr2 vor face o pauza si ne vor lasa sa vedem meciul :sleep:

Universal
16th May 2006, 15:18
M-am uitat ieri noapte la niste statistici..ce mai pot sa zic de acest meci, daca Sechelariu a zis ca Steaua bate cu cel putin 2goluri diferenta?

atunci o fi avand dreptate ,insa ,sincer sa fiu,nu inteleg de ce este atat de pesimist...un om care este atasat de clubul sau nu poate spune in public asa ceva...ce vor spune jucatorii despre el? Asa ceva nu se poate ...dar ..daca chiar Sechelariu spune, atunci are dreptate 0-2.

Banii ....

Hipgnosis
16th May 2006, 15:20
Sa fim realisti, in mod normal si logic meciul asta nu poate avea decat un singur castigator.
100% va fi corect, sa nu uitam ca in ultima deplasare la Bacau Steaua a facut 2-2. Acum insa diferenta de valoare este parca mult prea mare pt. ca Bacaul sa poata pune probleme Stelei. Au incercat toate tacticile posibile returul asta si abia au luat 1 punct, si totusi sunt unii care asteapta ca Bacaul sa incurce Steaua.

Universal
16th May 2006, 15:26
Nu pot daca au fata de divizia B,este practic ca si cum ai vrea ca un magar sa joace rugby ...

mblue
16th May 2006, 15:56
nu pot sa cred ca un presedinte de club se vede din inainte invins, pt asta bacaul merita sa mearga in b si acolo sa ramana veci pururi amin.

Gigel Sportul
16th May 2006, 16:22
Exact. Ultima data s-a terminat 2-2 ....ah..cum sa nu.... afost blat grrr

Vrem reluarea!! :drak:

STEAUA-MANIA
16th May 2006, 16:36
Gigelule:gata,ai dat si tu cas..si incepi sa faci precum cainele lui Pavlov:D
Relax,nu esti obisnuit cu "inaltimile",vezi sa nu ti se faca rau..:D
Fcm Bacau in tot returul a facut doar 1 pct!De ce nu ar putea STEAUA sa-i invinga?

starsteel
16th May 2006, 16:47
....meciurile tari vor fi: Sportul - Steaua, si Rapid - Sportul, astea sunt decisive, restu asa de umplutura.
Parerea mea ca Sportul - Steaua e finala iar in cazul unei victorii steliste partida Rapid - Sportul poate eventual conta pt. UEFA. Totusi sa asteptam o adevarata finala cu importanta pt. clasamentul div. A, Rapid - National. Rapidul poate castiga totul sau chiar poate pierde totul. A pierde totul inseamna chiar si participarea europeana. Asta e un calcul al hartiei.
De meciul de la Bacau chiar nu e nimic de discutat.

Datenshi
16th May 2006, 16:57
Starsteel, e prima data cand vad si eu ca scrii ceva cu bun simt si 100% corect. :ok:

Universal
16th May 2006, 17:16
Pai...eu vad Steau cu titlul,Sportul vicecampioana si practic in Uefa si Rapid desigur CU Cupa Romaniei :)

CE ziceti ?

be@
16th May 2006, 17:57
Fcm Bacau in tot returul a facut doar 1 pct!De ce nu ar putea STEAUA sa-i invinga?

Dar cine a zis ca nu puteti sa-i invingeti ? :o: Numai sa fie intr-un meci corect , dar stai linistit ca nu va fi cazul . Banii deja sunt la Bacau . :rosu:

Bacaul , daca vrea , poate sa va puna probleme . Dinamo s-a chinuit jucand pe terenul lor , Rapidul a avut emotii in Giulesti pana in ultima clipa, iar Sportul , ca sa fim sinceri , a castigat beneficiind de un penalty gratuit .

red dog forever
16th May 2006, 17:59
pai da, dar atunci seche nu stia ca echipa sa va pierde cu 2 goluri INAINTE CA MECIUL SA INCEAPA :evil:

acum omul are o prevedere....

starsteel
16th May 2006, 18:03
Starsteel, e prima data cand vad si eu ca scrii ceva cu bun simt si 100% corect. :ok:
Nu e chiar prima data, cand lucrurile sunt evidente nu au rost comentariile.

Nexus
16th May 2006, 19:28
Off topic dar tin pe aceasta cale sa ii adresez lui Il Muce toata UE-a care exista in lume si sa ii doresc o moarte grea si o suferinta indelungata pentru magariile spuse azi.

In loc sa se bucure de succes acest colorat da in Steaua. Serea a gresit clar dupa parerea tuturor specialistilor. Numai el e altfel. L-ar boala de minoritar spurcat !

Sunchase
16th May 2006, 19:31
Steaua va pleca in aceasta dupa-amiaza spre Bacau, urmand sa ajunga in jurul orelor 19. Delegatia Stelei se va caza la hotelul Dumbrava. Un fapt interesant este ca nu a fost solicitat teren de antrenament in vederea partidei de maine pe care Steaua o va sustine de la ora 18.

Antrenamentul o sa fie meciul :D

starsteel
16th May 2006, 19:35
Off topic dar tin pe aceasta cale sa ii adresez lui Il Muce toata UE-a care exista in lume .....
Cosmarul in familia Lucescu il reprezinta clubul Steaua. Stie toata lumea acest fapt.


.....Delegatia Stelei se va caza la hotelul Dumbrava.....
Asta e un mesaj pt. eventualii rapidisti din Bacau? Fii serios nu exista asa ceva. Deci bacauani liniste campionii au nevoie de odihna.

Gigel Sportul
16th May 2006, 22:19
Gigelule:gata,ai dat si tu cas..si incepi sa faci precum cainele lui Pavlov:D
Relax,nu esti obisnuit cu "inaltimile",vezi sa nu ti se faca rau..:D
Fcm Bacau in tot returul a facut doar 1 pct!De ce nu ar putea STEAUA sa-i invinga?
Se vede ca nu ai invatat sa citesti. Nu sa vezi niste litere, sa citesti o idee. Daca erai atent, constatai ca am spus de mult ca Steaua va bate. Glumeam, dar ca sa iti dai seama de asta, trebuia sa imi citesti si replicile anterioare. Dar se pare ca in afara de a cauta nod in papura, lectura nu este pasiunea ta, nu am nimic impotriva. Nu m-am "imbatat" de la inaltimea locului 1, care dupa blatul de maine va deveni 2, si nici nu ma consider caine, aia deja cauta sa se inscrie in intertoto, pentru o noua umilinta. Logic ar fi sa invinga Steaua, jenanta este insa atitudinea pasnica a lui Seche: "pierdem la cel putin doua goluri". Din asta inteleg ca Bacaul va renunta la muzica de oase, cantatul la fluierul piciorului si asfixierea propriului portar cu gazele trase de fundasi.

Se tot insinueaza ca penaltyul din care a egalat Balan a fost acordat gratuit, partial de acord, in conditiile in care golul bacauan a fost precedat de un fault clar (un soi de checking hocheistic) asupra lui Mazilu, la 6 metri singur cu poarta goala, la care se impunea penalty cu cartonas rosu. Dar cine a "vazut" meciul in presa nu are cum sa stie, si ziaristii isi arata inca o data incorectitudinea, neglijand o faza importanta. Cred ca reactia lor este logica: prietenia Jiji - Seche - Dragomir inca functioneaza. Din fericire, scapam de Seche, sper sa fie definitiv.

THE HUN
17th May 2006, 02:46
Meci de "hai sa culegem musetel".Pronostic 2 fucking solist.

ce_bine_e
17th May 2006, 07:00
as fi vrut sa castige bacaul, dar............................................... .................................................. ...............

raja_bell
17th May 2006, 07:09
bai astia care va dati mama omida, va oferiti sa haliti produs turcesc daca se termina 1x la bacau? ;)

Datenshi
17th May 2006, 07:46
Daca se termina 1x la Bacau vine sfarsitul lumii, nu mai apucam sa halim nimic.

4star
17th May 2006, 08:50
Dar cine a zis ca nu puteti sa-i invingeti ? :o: Numai sa fie intr-un meci corect , dar stai linistit ca nu va fi cazul . Banii deja sunt la Bacau . :rosu:

Bacaul , daca vrea , poate sa va puna probleme . Dinamo s-a chinuit jucand pe terenul lor , Rapidul a avut emotii in Giulesti pana in ultima clipa, iar Sportul , ca sa fim sinceri , a castigat beneficiind de un penalty gratuit .


bea, vezi ca Gigi poate fi prost crescut, dar ******* nu e. Pentru ce dracu sa dea bani? ca sa castige cu o echipa deja retrogradata pe care au batut-o toti din divizia A? Poate cu o echipa mai rasarita sa apara asa suspiciuni, dar acum chiar nu e cazul. Tu ai da bani sa cumperi ceva ce poti avea gratis?

manu10
17th May 2006, 10:07
acum dupa toate cele... in mod normal bate steaua! pronostik: 2
blat este daca va fi 1X :D

steaua-86
17th May 2006, 10:10
blat este daca va fi 1X :D

Sa stii ca da! :happy :happy :happy

One-Man Show
17th May 2006, 16:21
Seful galeriei bacauane, Robert Olandezul, a declarat: "Nesimtitii suporteri ai Stelei ne-au furat bannerele. Va promit ca va fi moarte de om pe stadion."
:happy :happy :happy
Dak shi ashtia au galerie...:sleep: Pe vremea cand eram membru activ in galerie, in timpul unei deplasari, a incercat impreuna cu cativa urati sa bata un grup(din care cel mai mare avea 17 ani) in care ma aflam shi eu. A plecat fara haine shi amendat de "albastrei".:evil:

Hipgnosis
17th May 2006, 16:26
mai e o ora jumate pana la meci
o sa-l vad la servici :(, ca stau la editia a doua... sper sa iasa bine pt. ca orice alt rezultat in afara de victorie poate duce la pierdea titlului.

Mihai
17th May 2006, 16:51
In centrul orasului, la restaurantul Parc si la stadion, au avut loc incidente intre fanii Bacaului si grupurile razlete de fani ai Stelei. Fanii Bacaului ii cauta prin oras pe cei ai oaspetilor pentru a-i bate, din cauza bannerelor furate de bucuresteni. Jandarmii au intrat in alerta si patruleaza prin oras
(c) GSP

Au ajuns sa se bata moldovenii intre ei:happy

Hipgnosis
17th May 2006, 17:01
Dupa cum se vede meciul e cam tensionat, pana si Gigi e tensionat, nu a dat nici o declaratie inainte de meci, cand a ajuns la hotel.
Sper sa batem, deis dc. se baga in aparare, va fi greu sa le dam gol.

STEAUA-MANIA
17th May 2006, 17:05
Ar fi culmea sa ne impiedica de o echipa care in tot returul,a acumulat 1 pct...

uti2102
17th May 2006, 17:10
E nevoie de multa seriozitate in seara asta. Shi de multa concentrare shi inspiratzie. Sper ca Oli shi baietzii sa fie pe aceeashi lungime de unda, sa fie determinatzi, sa invinga astazi shi sa ne readuca unde ne e locul : pe prima pozitzie a podiumului !
Hai Steaua ! Hai Rosh-Albashtrii ! VICTORIEEEEEE !!!

ce_bine_e
17th May 2006, 17:10
hai Bacaul, hai Bacaul, haide!!!
ar fi o minune sa nu bata steaua azi...si daca moldoveni reusesc sa faca asa o surpriza isi sterg toate pacatele pe care le-au facut pe parcursul atator ani de existentza in Divizia A, viitoarea Liga I

superchumbo
17th May 2006, 18:25
si daca moldoveni reusesc sa faca asa o surpriza isi sterg toate pacatele pe care le-au facut pe parcursul atator ani de existentza in Divizia A, viitoarea Liga I
.........si drept recompensa, poli iasi si rapid vor pune mana de la mana si ii va cumpara la anul un loc in divizia A :headbang:



de exemplu sa faca bacaul ce n-a facut iasiul in 2 meciuri :ciocan: