PDA

View Full Version : Etapa 23: FC Arges - Farul



ADelPiero
13th April 2006, 00:41
Duminica, 16.04.2006, ora 16:30, FC Arges - Farul, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

esku
13th April 2006, 01:06
.......... nici nu stiu ce sa zik ....... ma astept la orice in meciul asta... sper sa batem, dar va fi ffffff greu ... intalnim o echipa valoroasa, bine asezata ... noi venim dupa un blat ordinar :mda: :headbang: :rosu: si nu stiu ce o sa faca superboii in meciu asta ..... sper sa spele rusinea!

tchibos
13th April 2006, 03:03
eu sper sa batem noi ca sa ni se ridice moralul din ce in ce mai mult pana la meciul din cupa... mai mult vad ca sarbul a inceput sa prinda si miscarile castigatoare asa cum ii sta bine unui antrenor. Pronostic 0-1

Luis Garcia10
13th April 2006, 11:26
yo zic ca iese egal 1-1 , 2-2 ceva de genu asta nu 0-0 :D

republicanu
13th April 2006, 13:01
Chiar daca vine dupa un blat cu vasluiul pe farul aici la pitesti o sa-i batem fara probleme.Ei o sa joace la egal si o sa se arda. Pentru pariori merge un total goluri 1 sau farul nu da gol.

be@
13th April 2006, 13:46
Mda...Un meci interesant , care nu poate fi vazut . Multumim Telesportului pentru asta.

Kroenan
13th April 2006, 15:40
Chiar daca vine dupa un blat cu vasluiul pe farul aici la pitesti o sa-i batem fara probleme.Ei o sa joace la egal si o sa se arda. Pentru pariori merge un total goluri 1 sau farul nu da gol.


Ce siguri sunteti voi ca Vaslui - Arges a fost blat... Aveti probabil o super-echipa dar nimeni nu stie de ea
Pentru informatia voastra Vasluiul a ratat mult si in meciul cu Farul... Cei de pe litoral au castigat datorita experientei si implicarii in joc

Chiar am auzit jucatorii Farului declarand ca sunt terifiati ca vor juca impotriva Realului din Muntenia :D

Revenind la lucruri serioase, asta e inca un meci fara miza... Desi Farul e la 3 puncte de podium, conducerea refuza performanta in campionat, axandu-se exclusiv pe cupa... E bine, e rau, om trai si-om vedea

Vi3rme_X
13th April 2006, 16:22
meci interesant...probabil se va termina egal cu toate k`mi doresc mult victoria

Rechinul Ucigas
13th April 2006, 17:14
meci f greu , speram sa castigam ! pronostic 0-1 tibor moldovan

Universal
13th April 2006, 19:11
Meci greu-greu de tot un 1-0 pt oricare echipa.

republican
13th April 2006, 19:27
meci greu pronostic egal 0-0

esku
14th April 2006, 14:18
Piteştenii dau Superboul pe o coadă de Rechin
--------------------------------------------------------------------------------

Toţii ochii sunt aţintiţi la Farul
După ce au ajuns miercuri noaptea acasă, jucătorii piteştenii au efectuat joi după-amiază un antrenament de refacere, uşor. Atmosfera este la echipă este una neagră, cum era şi normal după umilinţa suferită la Vaslui, 0-3 în faţa „lanternei roşii”. Cu toate că nu au prea avut chef de discuţii, fotbaliştii alb-violeţi promit suporterilor că se vor revanşa faţă de ei la meciul următor, cu FC Farul, care se va desfăşura duminică, de la ora 16:30, la Mioveni. „Ştim că suporterii au plecat în timpul meciului şi ne pare rău că i-am dezamăgit. Vom face totul să-i readucem la stadion prin rezultate bune. Nu avem cum să uităm rezultatul de la Vaslui, dar trebuie să-l lăsăm în urmă şi să ne concentrăm pentru partida cu Farul”, a spus unul dintre jucătorii alb-violeţi. FC Argeş va juca două meciuri consecutive acasă în următoarele două etape, cu FC Farul şi FC Naţional, partide deosebit de importante deoarece adversarii sunt contracandidaţii piteştenilor la primele locuri ale clasamentului.
Tristeţe totală
Fotbaliştii Argeşului au încercat să găsească ieri scuze pentru meciul foarte slab de la Vaslui: „Am fost 16 jucători în total, am avut decât un singur fundaş de meserie la un moment dat pe teren şi în aceste condiţii cred că nu puteam emite pretenţii în faţa unei echipe care îşi juca ultima şansă”, a comentat unul dintre jucătorii de bază, care a adăugat că nu a putut să doarmă aproape toată noaptea după umilinţa suferită în Moldova. „Cel mai grav ne doare că ne-a bătut o echipă care avea o singură vctorie în campionat până acum”.

Rohat este suspendat, revin Murgan şi Negoiţă
Sorin Cârţu are perspective sumbre şi pentru meciul cu FC Farul, de duminică. Cu toate că revin în echipa de start Mădălin Murgan şi Liviu Negoiţă, va lipsi, de data aceasta, Gheorghe Rohat, care a primit cartonaş roşu direct în meciul cu FC Vaslui. Absenţa lui va conta enorm, deoarece nu se ştie până la această oră dacă Mariko Daouda, celălalt fundaş central al Argeşului, îşi va reveni. În plus, în minutul 20 al meciului de la Vaslui, Andrei Prepeliţă a suferit o accidentare şi a părăsit terenul 12 minute mai târziu, fiind şi el incert. Nu este exclus ca şi portarul Adnan Guso să fie schimbat, în locul lui putând apărea Bogdan Vintilă.

Chiţa se jură că nu l-a atins pe Mihalcea
Desfăşurarea meciului de la Vaslui a fost influenţată clar de primele două minute ale întâlnirii. După ce Mircea Negru a irosit şansa de a marcat în chiar secunda 20 pentru FC Argeş, pe contraatac gazdele au obţinut o lovitură de la 11 metri foarte uşor acordată. Mijlocaşul Croitoru a aruncat o minge de angajament, Mihalcea şi Chiţa au urmărit-o, primul a căzut în careu şi arbitrul debutant Mugurel Drăgănescu a acordat imediat punctul cu var. La câteva ore distanţă de faza incriminată, Alin Chiţa se jura că nu l-a atins pe atacantul vasluian, care a simţit că pierde prim-planul balonului şi s-a trântit la pământ. „Vă jur că nu l-am atins. Pe reluare ce s-a văzut? Eu cred că a fost o nouă greşeală a arbitrului”, a comentat Chiţa. Nu e prima dată când Chiţa ar cădea victimă a arbitrilor, în urma unui contact la fel de ciudat fiind acordată o altă lovitură de pedeapsă, la meciul FC Argeş – CFR Cluj 0-1.

Rednic, sub papucul nevestei
Ca de obicei, nimeni de la FC Argeş nu a onorat conferinţa de presă de după meci, astfel că Mircea Rednic s-a aflat singur faţă în faţă cu presa după victoria echipei sale cu scorul de 3-0. Rednic a declarat că se bucură pentru fundaşul Bogdan Panait care, în ziua în care a împlinit 23 de ani şi-a făcut cadou o frumoasă „dublă” în meciul cu FC Argeş. „Sunt fericit pentru această victorie, una meritată. Este un frumos cadou pentru Panait. Îmi pare rău că săptămâna trecută nu am avut parte de acelaşi lucru şi eu. Sunt mulţumit de felul cum a jucat echipa. În situaţia noastră nu ne putem bucura de aceste puncte, trebuie să ne gândim la meciul de sâmbătă cu FC Naţional. Trebuie să recuperăm punctele pe care le-am pierdut acasă. Am schimbat jucătorii pe care am contat mai mult şi, dacă nu au înţeles mesajul meu e păcat. Acum am dat şi altora cu nume mai mici şansa de a juca”, a comentat Rednic. Acesta a dorit să infirme zvonurile precum că ar câştiga la Vaslui 150.000 de dolari: „Să fie foarte clar, am un contract de 120.000 de dolari brut, din care am încasat la semnătură 78.000, pentru că nu mi se pare normal să-i iau pe toţi, din moment ce nu îmi realizez obiectivul. Eu nu am venit la Vaslui să iau banii cuiva, dar nu vreau să se scrie astfel de chestii. Eu am investit în echipa asta. Poate mă întreabă nevasta acasă de restul de bani. Eu îi spun că iau cât iau, iar în presă apare ce apare...“, a încheiat glumind Rednic.

Batalionul disciplinar, din nou la FC Argeş
Arbitrii începători, răzbunători, arbitre, debutanţi, heleşteni şi suspendaţi, iată ce fel de arbitrii au condus partidele Argeşului în ultimul timp, şi chiar şi aceasta ar putea fi o explicaţie a rezultatelor sub aşteptări ale echipei lui Sorin Cârţu. Nu mai departe de o săptămână şi jumătate, preşedintele executiv Viorel Ilinca declara, după meciul pierdut pe teren propriu în faţa Clujului, că „La Piteşti parcă e batalion disciplinar, sunt trimişi aici numai arbitri care vin după suspendări”. Iată că nimic nu s-a schimbat, şi meciul cu FC Farul va fi arbitrat de bucureşteanul Alexandru Deaconu, cel care vine după o suspendare de trei etape dictată după ce a condus foarte slab meciul FC Naţional – Steaua. Singura consolare a piteştenilor poate fi faptul că observatorii meciului vor fi Gheorghe Constantin, preşedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor şi Valentin Alexandru, vicepreşedintele Ligii Profesioniste de Fotbal. Deaconu va fi ajutat la cele două linii de Cristian Nica (Ploieşti) şi Daniel Burloiu (Galaţi), în timp ce arbitru de rezervă va fi Florin Ghimbaşan (Braşov).

Sursa: Top

r3my
14th April 2006, 14:22
Meci de 1x2. Ambele echipe trec printr-o forma mai putin buna. Totusi, as inclina spre un 1.

boosaw
14th April 2006, 14:48
1x2 cu un plus pentru Farul.....Arges se apara si ia gol pe final

starsteel
14th April 2006, 21:39
Cu Sorinacio pe banca primul pronostic viabil e 0-0

republicanu
15th April 2006, 00:34
Etapa trecuta dadeati toti invingator argesul. Acum toti spun ca nu avem lot bla bla bla si spuneti ca e foarte greu sa-i batem pe faristi. Nu va faceti griji ca o sa-i batem. Nu e un meci sigur 100% cum a fost cel de la Vaslui dar cand ne-a batut pe noi Farul la Pitesti? aaa duminica jucam la Mioveni

Oricum 1-0

claudio25ro
15th April 2006, 22:23
meci greu ptr. Farul...meciul se va decide pe greseli de aparare..si cine inscrie primul cred ca va castiga...sper sa fie Farul...sa zic un 1-1 sau cel mult 2-1 ptr. Farul!

Ess
15th April 2006, 23:21
Meci de 2 clar. "Un nou blat" ar zice jeniile de la poalele baraganului...

LazioRoma
16th April 2006, 06:24
:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: claudio25ro imi pare super rau sa vad numele FARUL patat si pus langa spurcatii de la dinamo .. LASANE BAIETE NOI SUNTEM HINGHIERI NU caini .. vezi poate aitreaba pe undeva... la KABUL acolo sau unde zici tu ...
Cat despre meci ... inclin spre un x solist .. dar sper sa batem ca sa putem da meciul STELEI la bucuresti avand in vedere ca vor sustine 2 meciuri in 2 zile mai mult ca sigur isi vor da viatza pe teren in meciul cu Boro si cu noi o sa fie super obositi Trebuie sa ne ajutam SORA MAI MARE trebuie sa le dam meciu in ghencea ca nu cumva vro "javra ordinara sa ia titlul anu asta" desi nu prea cred MULT NOROC STELEI IN MECIU CU boro si FORZA FARUL!

PiTiKu
16th April 2006, 09:50
mda..meci greu..1-0 pt F.C.Arges:D

six
16th April 2006, 12:08
mda..meci greu..1-0 pt F.C.Arges:DFORZA VIOLA:yeah: /hello ;)

4za_Lazio
16th April 2006, 12:24
3-1 pentru F.C.Arges:D... greu nu?

claudio25ro
16th April 2006, 13:16
Auzi mai tinerete.... e problema mea ca tin si cu Dinamo si iti convine sau nu asta e...prea putin ma intereseaza ce crezi u...din astia ca tine care vin la stadion numai la "derbiuri" am vazut o gramada...(a zis bine cine a zis ca sunt unii...gen TU, asa mai sluga lu steaua) asa ca vezi-ti de treaba ta. Si ce caut eu in Kabul e tot problema mea...u zi merci ca scapi de armata...si ca vezi marea la 2 pasi... in rest..take care si vezi-ti de echipele tale ;)
Despre meci am mai zis...egal sau bate Farul la un gol diferenta!

esku
16th April 2006, 13:30
sper sa batem ca sa putem da meciul STELEI la bucuresti avand in vedere ca vor sustine 2 meciuri in 2 zile mai mult ca sigur isi vor da viatza pe teren in meciul cu Boro si cu noi o sa fie super obositi Trebuie sa ne ajutam SORA MAI MARE trebuie sa le dam meciu in ghencea ca nu cumva vro "javra ordinara sa ia titlul anu asta" desi nu prea cred MULT NOROC STELEI IN MECIU CU boro si FORZA FARUL!


SCLAVII LU` STEAUA ... VOI SUNTETI SCLAVII LU` STEAUA

:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

claudio25ro
16th April 2006, 13:35
bine zis man...a se "observa" gandirea unuia de mai sus !!! :yeah:
PS:Nu-i inteleg pe astia..se iau de unii ... ca de ce cu dinamo sau mai stiu eu cu cine, dar ei ??? .....no comment...NISTE PUPINCURISTI !!!

esku
16th April 2006, 14:03
am plekat spre milogeni ... si nu uitati ... lasa`ti dreaq sclavia asta ca nu rezolvati nimic!!!!! ... ANTI-BUCURESTI 4 EVER!!!!!!!!

FORZA VIOLA/hello /hello /hello

Rechinul Ucigas
16th April 2006, 18:00
1-1 greu ....sa speram ca baga apostu gol :D

Mihai
16th April 2006, 18:03
Eu sper sa se termine egal:P meci asta:D

Rechinul Ucigas
16th April 2006, 18:05
goooooool FARUL !!! VOICULETZ A INSCRIS !!!!!!!!

claudio25ro
16th April 2006, 18:24
victorieeeeee....... 2-1 si e a patra victorie la rand... nu stiu ce le-a facut antrenorul dar vad ca iar a avut inspiratie prin introducerea lui Voiculet!
Doamne ajuta sa o tina tot asa... si mult succes in semifinala cu National!
HAI FARUTULE.... SPRE FINALA !!! /OLE/

Rechinul Ucigas
16th April 2006, 18:26
VICTORIEE !!! BRAVO FARUL !!! BRAVO sarbule ca ai fost inspirat cu skimbarile in ultimele meciuri :D

vladi
16th April 2006, 18:31
Felicitari Farului......noi sintem rau de tot

esku
16th April 2006, 19:47
felicit echipa farului ...

RUSINE SA LE FIE "SUPERBOILOR" :rosu: !

esku
16th April 2006, 20:27
cele 3 mesaje afisate la meciul de astazi de galeria pitesteana ...

DanJuve
16th April 2006, 21:03
asta e inca un meci in care argesul a aratat ....de fapt nu a aratat nimic:mda:
s-a cam vazut cine merita sa mai ramana si cine nu la echipa asta.bine macar ca nu stam cu morcovu' sa nu retrogradam:D Speram in rezultate mai bune si intr-o conducere mai buna ca asta e de tot kktu:(

pff
17th April 2006, 00:15
ba ... vreau sa zic .. ca esti pur si simplu` PENIBIL .... din cauza laketilor ca tine .. suntem catalogati cu totii sclavii lu` steaua .. esti suporter adevarat ??? un suporter adev tine cu o sg echipa .. la dinamo sunt talhari si merg numai pe blat a? si daca FARUL ar da meciu sTELEI (asa cum probabil o sa se intample) ei nu sunt talhari a? asta nu e blat sau cum ? vai de capu` tau .. degeaba zici ca mergi de 10 ani in galerie ca esti PRAF

Cra10veanu
17th April 2006, 00:22
astia va fac de ras pff, si din cauza astora sinteti SCLAVII STELEI, aveti echipa aveti oras aveti tot ce va trebuie, de ce ati tine cu steaua nu stiu... te las sa-mi spui

claudio25ro
17th April 2006, 00:54
HAHAHAHAHA ...ce penibil e tipu... vrei sa-ti zic de ce simpatizez si Dinamo tinere (ca esti mai mic cu 3 ani.. dar la minte se pare ca esti cu mult mai mult)... din cauza unora ca tine care-i pupa-n (stii u unde...) pe unu si pe altu ... si pentru ca e cea mai hulita echipa din tara...si asta o recunosc..nu trebuie sa-mi ti u morala... prefer sa ma injure lumea (oricum eu imi vad de treaba mea) decat sa-i pup in ... si oricum nu-s toti ca tine in galeria aia (doar o f.mare parte) ...stiu si eu destui care mai sunt si dinamovisti si rapidisti si vin in galerie... Iar de Dinamo ce sa zic... cand vad un posibil blat sau ceva... spun frate pe fata..chit ca-mi sar si dinamovistii in cap... da macar am bunul simt sa recunosc ... si mai zici ca de 10 ani te duci la meciuri.. vai de capul tau ... poate pentru seminte si ziare frate...
PS: Ca sa fie Dinamo rivala de moarte a Farului trebuie consultata si tabara adversa, (PAREREA MEA care ESTE ;) )... deci numai in capul tau si a altora ca tine e posibil asa ceva. A nu se confunda "dusman de moarte cu o mare antipatie.. poate chiar ura pentru uni". Singurul dusman de moarte a cainilor stie toata lumea cine este, deci ... tinere, ... iar esti penibil !!
FPS: Felicitari Farului ptr. cele 3 puncte si antrenorului ptr schimbarile inspirate ... pe care le vad de 4 meciuri... sincer nu stiu ce se intampla cu ei de joaca asa... tot inainte spre marea finala !!! /OLE/

esku
17th April 2006, 01:42
faru o sa ii dea meciu lu /hello STEAUA/hello duminica seara pt ca e OASTELE si dumnezeu vede talhari de caini care merg numai pe blat si vede steaua care joaca fotbal fratioare intelegi ar fii cea mai mare nedreptete sa batem noi la STEAUA acasa .. pt ca STEAUA ne scoate imaginea in europa Nu dinamo oricine face o figura mai frumoasa decat dinamo oricine! te-am pupat


bha tu esti cumva urmasu` lu jj bkli?:ciocan:

si ma rog, dak e asa de nedrept sa bateti steaua acasa la ei, de ce dreaq mai faceti deplasare ... stati si voi acasa, nu mai da clubu bani pe motorina, jucatorii lu steaua nu se mai obosesc sa joace inca 90 de minute dupa cele jucate cu boro, bat si cu 3-0 ... voi va pregatiti pt etapa urmatoare si tot asa... HAI K ESTI PENIBIL! D`ASTA VA ZICE BHA LUMEA SCLAVII LU` STEAUA ..... :rosu:

Rechinul Ucigas
17th April 2006, 01:47
chiar ca e penibil rau ...bai te rog eu skimba nick-ul ca ne faci de ras , nu meriti sa ai numele echipei !
tu si faristi-stelisti mai bine va legati cate o piatra de gat si marea neagra va asteapta !

Ursu carpatin
17th April 2006, 07:13
Dic flocinel! Iar a pierdut Argeşul!

Angelina Jolie
17th April 2006, 07:39
Lasa-i ma in amaru' lor ma. Nu fii asa rau. Hai sa ne batem joc de uisti. Uite io tocmai am votat 1 acum 3 minute sa nu zica baietii ca-s tzaran.

Ursu carpatin
17th April 2006, 07:42
Bun parior eşti! Falit ajungi cu asemenea intuiţii! Eu zic să nu rişti pe lovele veci! N-ai fler, asta-i! Ai pus 1 la meciul ăsta??? Păi n-ai văz't ce apărare vraişte au? Ce bulevarde largi şi goale-s prin mioveni? No, îi bai! Mie-mi lipseşte dic flocinel! Oare s-o sinucis?

DanJuve
17th April 2006, 11:58
@ursu carpatin bah tu mai bine te ai duce sa faci meditatie la limba romana ca esti varza rau de tot inainte sa faci biza de jocul argesului mai exerseaza un pic gramatica limbii romane ca si bunica-mea care are 4 clase vorbeste mai bine decat tine:happy Sau pt tine limba romana e un mister desavarsit???:drak: :evil::D
O fi echipa noastra intr-o situatie mai nasoala dar o sa ne revenim.Va simtiti si voi astia de la cfr importanti,ati avut si voi un an cu rezlutate cat de cat bune si acum va credeti mare echipa.mai bine rugati-va s anu promoveze uistii ,concitadinii vostrii ca dupaia la meciuri o saaveti viata grea cu ei,nu o sa mai iesiti voi in oras asa oricand,or sa faca legea:drak:
Forzza Viola pe Veci!!! si sa speram ca o sa mai scapam de parazitii din conducere ca sa aiba si echipa noastra sansa sa se mai vindece,ca prea multe rani are din cauza unor mizerabili ca ilinca,si nu numai.

Kroenan
17th April 2006, 12:05
:dar sper sa batem ca sa putem da meciul STELEI la bucuresti avand in vedere ca vor sustine 2 meciuri in 2 zile mai mult ca sigur isi vor da viatza pe teren in meciul cu Boro si cu noi o sa fie super obositi Trebuie sa ne ajutam SORA MAI MARE trebuie sa le dam meciu in ghencea ca nu cumva vro "javra ordinara sa ia titlul anu asta" !


Inca un sclav...Personal mi-e rusine ca exista si astfel de `suporteri` in Constanta... Dar, peste tot sunt uscaturi... Chiar si acolo unde acest lucru nu se recunoaste

P.S Totusi e ceva ciudat la forumistul asta... Poate doar zice ca e din Constanta. Poate e un `basarabean` infiltrat:D (betivanii de la Dinamo stiu ce vreau sa spun)

Darius
17th April 2006, 12:17
Rezultat surpriza la Mioveni...Argesul nu prea pierde acasa...dar de fapt s-a jucat pe teren "neutru"...

Kroenan
17th April 2006, 12:23
Apropo de astia din Cluj... Ca a adus cineva vorba de ei... Tocmai voi ati gasit de cuviinta sa `mistocariti` pe aici?
Eu macar recunosc ca avem si uscaturi... Voi sunteti toti asa, dar va ascundeti

@Double J `Surpriza` ar fi ca echipa ta sa termine in primele 10...

be@
17th April 2006, 17:02
/hello /hello :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: caludio25 sa iti zic ceva .. eu sunt in galerie de 10 ani si nu`s tanar am 25 de ani intelegi tu dar pur si simplu FARUL e rivala de moarte cu cainii spurcati si nu pot sa imi imaginez .. cacineva care tine cu faru poate sa tina si cu dinamo e ca si cum ai tine cu LAZIO si cu as roma in acelas timp intelegi tu ? eu chiar sunt alaturi de echipa merg la fiecare meci! atat acasa cat si in deplasare si ai sa vezi ca faru o sa ii dea meciu lu /hello STEAUA/hello duminica seara pt ca e OASTELE si dumnezeu vede talhari de caini care merg numai pe blat si vede steaua care joaca fotbal fratioare intelegi ar fii cea mai mare nedreptete sa batem noi la STEAUA acasa .. pt ca STEAUA ne scoate imaginea in europa Nu dinamo oricine face o figura mai frumoasa decat dinamo oricine! te-am pupat

Ma , cum poti sa spui asa ceva ? Sa dea Farul meciul ? Mai bine trece-ti acolo la echipa favorita si sTeaua .

Hipgnosis
17th April 2006, 17:23
Ma , cum poti sa spui asa ceva ? Sa dea Farul meciul ? Mai bine trece-ti acolo la echipa favorita si sTeaua .

vezi ca bagi off la greu pe toate threadurile. Stop! :rosu:
Cartu - imi e simpatic
Argesul -antipatic
Farul - simpatic
Meci de 1x2, dar parca mi-as dori un x

esku
17th April 2006, 17:30
=))))))))))))))))))))) aste e chiar tare .... :lol: :lol: :lol:

hipgnosis ... o fi fost meci de 1x2 ... si s-a terminat 2 .... TREZIREAAAA!!! ... meciu a fost ieri ... pe ce lume traiesti? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ursu carpatin
17th April 2006, 18:52
@ursu carpatin bah tu mai bine te ai duce sa faci meditatie la limba romana ca esti varza rau de tot inainte sa faci biza de jocul argesului mai exerseaza un pic gramatica limbii romane ca si bunica-mea care are 4 clase vorbeste mai bine decat tine:happy Sau pt tine limba romana e un mister desavarsit???:drak: :evil::D
O fi echipa noastra intr-o situatie mai nasoala dar o sa ne revenim.Va simtiti si voi astia de la cfr importanti,ati avut si voi un an cu rezlutate cat de cat bune si acum va credeti mare echipa.mai bine rugati-va s anu promoveze uistii ,concitadinii vostrii ca dupaia la meciuri o saaveti viata grea cu ei,nu o sa mai iesiti voi in oras asa oricand,or sa faca legea:drak:
Forzza Viola pe Veci!!! si sa speram ca o sa mai scapam de parazitii din conducere ca sa aiba si echipa noastra sansa sa se mai vindece,ca prea multe rani are din cauza unor mizerabili ca ilinca,si nu numai.
Auzi măi lofos! Nu discut despre literatură şi limba română cu tine! N-am cu cine! Tu, bănuiesc, eşti manelist! Oricum, fii atent, scrii precum o cizmă! Să ştii că nu mă mir că pe la tine prin familie lumea are patru clase! Probabil la FF! Cu tine chiar n-am avut nimic, numai cu helveticul, dar m-ai atras atenţia! Abia aştept să te prin pe aici, să vezi ce "ban" iau! Dar o să merite! Şi nu cu FC Argeş am probleme, ci cu...acum doi (deşi cu helveticul ne-am terminat războiul, poate ajungem chiar prieteni) suporteri ai acestei echipe! Şi stai liniştit, Clujul e mare, încăpem toţi în el!

Darius
17th April 2006, 19:13
Apropo de astia din Cluj... Ca a adus cineva vorba de ei... Tocmai voi ati gasit de cuviinta sa `mistocariti` pe aici?
Eu macar recunosc ca avem si uscaturi... Voi sunteti toti asa, dar va ascundeti

@Double J `Surpriza` ar fi ca echipa ta sa termine in primele 10...

Eu nu am echipa...nu stiu la ce te referi...

DanJuve
18th April 2006, 00:44
Auzi măi lofos! Nu discut despre literatură şi limba română cu tine! N-am cu cine! Tu, bănuiesc, eşti manelist! Oricum, fii atent, scrii precum o cizmă! Să ştii că nu mă mir că pe la tine prin familie lumea are patru clase! Probabil la FF! Cu tine chiar n-am avut nimic, numai cu helveticul, dar m-ai atras atenţia! Abia aştept să te prin pe aici, să vezi ce "ban" iau! Dar o să merite! Şi nu cu FC Argeş am probleme, ci cu...acum doi (deşi cu helveticul ne-am terminat războiul, poate ajungem chiar prieteni) suporteri ai acestei echipe! Şi stai liniştit, Clujul e mare, încăpem toţi în el!
ba eu nu sunt manelist,ascult rap(bug mafia si nu numai)iar in ce priveste limba si literatura romana stai fara griji ca nu ai cum sa ma faci,avand in vedere ca am citit carti de care nu a auzit neam de neamu tau de clujeni asupriti:yeah: .cat despre amenintari,am vazut multi bagatori de seama ca tine,care spera sa aiba si ei parte de un pic de atentie.cat despre familia mea stai linistit ca toti ai mei au cate o facultate.tu ce ai?liceul babes bolyiai?:drak: :drak: argesul o sa si revina:ok: (sper)

Angelina Jolie
18th April 2006, 04:03
Ai ma cultule ce l-ai lovit. Pai cu bug mafia ai vrut sa-i dai directa in barbie? :lol: Puteai sa gasesti si tu ceva mai evoluat ca sa zic asa. In rest cu laudele stai bine.:D

Ess
18th April 2006, 13:45
ba eu nu sunt manelist,ascult rap(bug mafia si nu numai)iar in ce priveste limba si literatura romana stai fara griji ca nu ai cum sa ma faci,avand in vedere ca am citit carti de care nu a auzit neam de neamu tau de clujeni asupriti:yeah: .cat despre amenintari,am vazut multi bagatori de seama ca tine,care spera sa aiba si ei parte de un pic de atentie.cat despre familia mea stai linistit ca toti ai mei au cate o facultate.tu ce ai?liceul babes bolyiai?:drak: :drak: argesul o sa si revina:ok: (sper)

Giiiii ma' meeen ! Zi-le Loredana.
Rockerii astia nashpa de ardeal...vai de capu lor...Pic de cultura. Numa Metallici, Megadeathe, KingjiDiamonzi si Sepulturi au in cap. Da cultura cum ar fii fotbalul...nimik...
Huuuoooo :D :D :D :D
:yeah:

DanJuve
18th April 2006, 17:57
da ma angelino dar bug mafia chiar daca au versuri obscene nu inseamna ca sunt inculti.niciodata nu esti incult daca spui un mesaj,chiar si daca acel mesaj e spus intr un mod vulgar,un mesaj spus cu cap.cat despre evolutie,sunt destul de evoluati fata de majoritatea trupelor din romania(na ca am dat-o pe show biz:D).tu ce asculti?bambi?:happy sau fuego???sau poate akcent,sau ozone(popo aia):ciocan:
Si ca sa fiu on topic sper ca argesul sa si revina din degringolada asta:)