PDA

View Full Version : Cupa UEFA Intertoto



alex_6tm
12th April 2006, 23:09
Credeti ca ar trebui ca echipa FCU Poli Timisoara sa se inscrie in Cupa UEFA Intertoto?

One-Man Show
12th April 2006, 23:15
Dak nu retrogradeaza...:evil: Aku' serios...ar fi o experienta buna pentru o echipa in formare ca Poli.

alex_6tm
12th April 2006, 23:18
Asa ma gandeam si eu.Iar ajuta foarte mult.

alex_6tm
13th April 2006, 00:12
Ion Craciunescu a anuntat inscrierea echipei Fcu Politehnica Timisoara in cupa UEFA Intertoto de la anul, cupa in care vom participa in cazul unei clasari favorabile in clasament. O buna oportunitate pentru alb-violeti de a castiga experienta in cupele europene.
www.violanews.lx.ro

Sergio
13th April 2006, 22:36
pe clujeni i-a ajutat... sper ca si noua ne va fi de folos cu conditia sa avem un parcurs cat mai lung... si daca nu retrogradam vorba cuiva. :D

klaxus
15th April 2006, 19:29
Ar fi o idee foarte buna ,pentru ca acum se joaca doar 3 tururi deci am avea chiar sanse de a intra in cupa uefa.Dar totul depinde de conducere pentru ca daca incep din nou cu schimbare a 10 jucatori nu vad rostu.Sa aiba incredere in echipa asta si poate chiar iese ceva frumos.Forza Viola

alex_6tm
15th April 2006, 19:51
Ar fi o idee foarte buna ,pentru ca acum se joaca doar 3 tururi deci am avea chiar sanse de a intra in cupa uefa.Dar totul depinde de conducere pentru ca daca incep din nou cu schimbare a 10 jucatori nu vad rostu.Sa aiba incredere in echipa asta si poate chiar iese ceva frumos.Forza Viola

Asa ii...sa nu aduca iar un vagon de jucatori ca iar o sa fim in reconstructie.2-3 jucatori ajung..Forza Viola

BrasovFans
16th April 2006, 23:22
Poli n-are ce pierde dak se inscrie pt Cupa UEFA Intertoto !!! CFR Cluj a avut numai de castigat!!!

Darius
18th April 2006, 18:30
Am auzit astazi, la Radio Europa FM, la stirile de la ora 18, ca Poli s-a inscris oficial in Cupa UEFA Intertoto. Mai este necesara indeplinirea conditiei clasarii intre primele sase echipe in clasamentul final al Diviziei A.

Darius
20th April 2006, 12:02
Ion Craciunescu a confirmat in mod oficial, intr-o discutie purtata pe chat-ul site-ului oficial al clubului timisorean, faptul ca Poli s-a inscris la federatie in lupta pentru un loc in Cupa UEFA Intertoto.

Sergio
21st April 2006, 00:09
numai ca Iancu a declarat ca daca nu termina in primele 3 nu mai merg in intertoto... asta ca sa-i tina pe baieti in priza. :D

Laur_Farul
24th January 2007, 23:10
Poate ca va ajunge in Intertoto dar nu cred ca va reusi performanta Clujului din 2005 :) !

Sergio
29th January 2007, 17:39
poate o va intrece. :D