PDA

View Full Version : FC Ceahlaul-Forex Brasov 29.04.2006, etapa nr. 23



scorpiuta
11th April 2006, 18:42
Discutiile despre acest meci le putem creiona aici!

cristane
11th April 2006, 18:45
Se da la TV? Mi se pare super interesant...

King of Hell
11th April 2006, 18:59
mie nu, dar tot cred ca bate Silvana Brasov.

Darkslowstar
11th April 2006, 19:46
Tin cu Forex, dar daca bate Ceahlaul nu voi muri de suparare. Le mai cade un pic nasul padurarilor, pana vin sa ne viziteze pe Tineretului :evil:
Hai Forex :drak:

NORGEMAN
11th April 2006, 20:03
Le da Forexul o lectie de fotbal... numai daca nu fac blat :D

scorpiuta
11th April 2006, 22:06
Le da Forexul o lectie de fotbal... numai daca nu fac blat :D

daca si la acest meci il suspectezi de blat,atunci pot sa spun despre tine ca nu te pricepi la fotbal.In tur Ceahlaula condus cu 2-0 la pauza dar Forexul a reveni si cu ajutorul arbitrilor,care a dictat paremise 2 lovituride la 11 metri.:rosu:

Darkslowstar
12th April 2006, 01:34
Ceahlaul a condus la pauza cu ajutorul a 2 jucatori de la Forex, care au fost si dati afara pt treaba asta. Golurile Forexului au fost pe bune, nici macar panarama de Stefan nu le-a contestat. Au fost clar mai buni!

apparte
12th April 2006, 02:54
Cred ca va fi X!Desi nu pot sa-i inteleg pe stegari...interesul lor ar fi sa piarda Forex-ul(sau ma-nsel)!!

Darkslowstar
12th April 2006, 12:40
Asa-i, dar nu uitam ca Forex sunt totusi brasoveni, majoritatea ex-stegari. Si ca am vrea sa promovam exclusiv prin forte proprii.

PS din cate se afla, Forex chiar daca va promova sunt sanse sa nu joace nici un minut in A.

Edgar
12th April 2006, 12:57
Detalii la PS, daca se poate :D

alejandro
12th April 2006, 13:28
cred ca va fi egal...adica blat:D

Darkslowstar
12th April 2006, 14:38
Edgar, deja se fac presiuni politice, ca, in cazul in care Forex va promova ori sa cedeze locul catre Steagu ori sa fuzioneze cu Steagu. Pe de alta parte Forex nu cred ca are suficiente fonduri sa reziste in A si nu va fi sprijinita de autoritati. Vreo 3 jucatori foarte importanti de la Forex au semnat din vara cu Brasovul. Visul patronului lui Forex (Tucunel) este sa fie patron la Steagu. A incercat acum cativa ani si nu a reusit si asa a aparut Forex. Suna destul de plauzibil, nu?
Un factor imprevizibil e Adrian Ilie, actionar semnificativ la Forex

alejandro
12th April 2006, 14:43
Si cum se face ca ei sunt mai aproape de promovare decat FC Brasov?

Darkslowstar
12th April 2006, 15:13
Au o echipa mai sudata, formata majoritar din fosti jucatori de la noi, un antrenor bun si mai ales au avut unusl singur nu 3 ca noi. Noi am pormit cu o formatie nou-noutza asta vara, foarte tanara si neexperimentata. Abia din iarna suntem iar pe traectorie :ok:

Edgar
12th April 2006, 16:19
Edgar, deja se fac presiuni politice, ca, in cazul in care Forex va promova ori sa cedeze locul catre Steagu ori sa fuzioneze cu Steagu. Pe de alta parte Forex nu cred ca are suficiente fonduri sa reziste in A si nu va fi sprijinita de autoritati. Vreo 3 jucatori foarte importanti de la Forex au semnat din vara cu Brasovul. Visul patronului lui Forex (Tucunel) este sa fie patron la Steagu. A incercat acum cativa ani si nu a reusit si asa a aparut Forex. Suna destul de plauzibil, nu?
Un factor imprevizibil e Adrian Ilie, actionar semnificativ la Forex

S-a notat. Multumesc :ok:

KpaC
12th April 2006, 16:52
eu nu stiu cum puteti spune de pe acum ca va fi blat .. blat ar fi sa bata forex ca sa se departeze de fc brasov nu x .. ganditziva .. oricum rezultatul e 1 categoric ... asteptam multumiri din partea sustinatorilor fc. brasov ;)

Darkslowstar
12th April 2006, 17:54
S-ar putea sa astepti cam mult :). Pt noi e un win-win situation :ok:. Bate Ceahlaul sau face egal si trecem de Forex in clasament, si urmeaza meciul direct de la noi sau bate Forex si castiga o echipa din Brasov, viitorul nostru satelit :ok:
Nu te umfla prea mult in pene, Forex e echipa tare, ati simitit pe pielea voastra la Bv si e meci de 1X2

alejandro
12th April 2006, 19:20
eu nu stiu cum puteti spune de pe acum ca va fi blat .. blat ar fi sa bata forex ca sa se departeze de fc brasov nu x .. ganditziva
a fost o gluma,nu tre' s-o iai direct:)
ati fi vrut voi sa faceti blat,da' brasovenii nu fac niciodata blat,asa-i Dark?:D

Darkslowstar
12th April 2006, 19:49
Noi nu mai facem, ca doar l-am avut si noi pe marele Romel, am facut si noi destule, ce pot sa zic, daca asta a fost?

my_bogdan
12th April 2006, 20:07
la meciu asta tin cu Ceahlaul.... :)