PDA

View Full Version : Herea, la Rapid!



Kainsashiki
19th July 2007, 21:05
Rapid a ajuns la un acord cu Constantin Iacov pentru transferul mijlocasului Ovidiu Herea de la Progresul Bucuresti. Desi se lauda ca fara 3 milioane de euro nu il vinde pe Herea, Constantin Iacov a primit in schimbul jucatorului doar 1.5 milioane de euro, desi Steaua oferea mai multi bani.

Iacov si-a manifestat intentia de a-l vinde la Rapid pentru ca "s-a gandit intai la cariera fotbalistului, iar apoi la partea financiara".

Cum comentati acest transfer?

Adi Da Samraj
19th July 2007, 21:13
transferul s-a concretizat ?

Rossi
19th July 2007, 21:35
Desi se lauda ca fara 3 milioane de euro nu il vinde pe Herea, Constantin Iacov a primit in schimbul jucatorului doar 1.5 milioane de euro, desi Steaua oferea mai multi bani.


Steaua a facut doua oferte pt Herea ... una de 1,5 mil si una de 1,2 mil E pt Herea ... deci oferta stelei nu era mai mare .

Herea e un fotbalist valoros ... Rapid s-a inatarit prin aducerea lui

Universal
19th July 2007, 21:36
sa vedem cum va juca...

Platanu
19th July 2007, 21:37
Iacov zicea ca fara 3 milioane nu il da.

m8k
19th July 2007, 21:40
Daca nu-l dadea acum cu 1.5 mil. dupa 2 meciuri din liga 2 el valora in jur de 300 de mii!

Vladek
19th July 2007, 21:41
Iacov se lauda ca are si o oferta de 2.5 milioane de euro de la o echipa ce urma se joace in CL. Cu aia ce s-a intamplat ? Ca doar nu o fi mintit cinstitul si viteazul Iacov, acest simbol al luptei antifasciste si antiimperialiste din liga lui Mitica :lol::lol:

Serios vorbind, e clar ca intre Iacov, Siman si Copos sunt mai multe "enterese" decat se vede la suprafata. Posibil ca si in spatele acestui transfer sa se ascunda mai multe ... socoteli. Strict din punct de vedere al echipei Rapid este teoretic un castig , Herea are tehnica si o doza buna de viteza. Ramane sa se vada si pe teren acest castig.

m8k
19th July 2007, 21:46
A venit la cererea lui Bergodi, el stie ce sa faca cu acest jucator! Il cunoaste, el l-a promovat la National! Chiar daca pretul mi si pare si asa piperat, Bergodi stie deja cum va fi de folos echipei rapid!

Lover
19th July 2007, 21:57
cam scump...sper sa faca treaba la Rapid :ok:
bine Capos , hai inca 4-5 jucatori :D

Geografu
19th July 2007, 22:15
Felicitari Rapid a facut un transfer bun ! ;)

Luis Garcia10
19th July 2007, 22:17
Pare un transfer bun...sper sa nu fie a treia teapa a lui Iacov..dupa Griffiths si Sapunaru :rolleyes: :lol:

Liviu
19th July 2007, 22:19
Steaua a facut doua oferte pt Herea ... una de 1,5 mil si una de 1,2 mil E pt Herea ... deci oferta stelei nu era mai mare .

Herea e un fotbalist valoros ... Rapid s-a inatarit prin aducerea lui
Declaratia lui Iacov, care a aparut in Libertatea de azi : "Cea mai buna oferta din tara pentru Ovidiu am primit-o de la Gigi Becali. Am cerut 3 milioane de euro si mi-a oferit 1,7"

Si-a gasit fraierul Iacov, dar nu va vedea el toti banii aia, asta e clar. :o:

Mark88
19th July 2007, 22:22
cat de prost sa fii sa dai 1,5 mil pe herea?! :)) prost ca un copos :))

Radu
19th July 2007, 22:26
o sa ajunga ce a ajuns Griffiths si Sapunaru :ok:

crissis
19th July 2007, 22:42
Si uite asa Herea a ajuns la o echipa care joaca in Cl :happy:happy:happy

YoYoyOi
19th July 2007, 22:46
ah ce rau imi pare ca l-am pierdut :headbang:


GG scartanul si zgarcitul :ciocan: i-a dat lectii Copos, care se presupune ca e cel mai zgarcit....

Nexus
19th July 2007, 22:47
alta telenovela

Luis Garcia10
19th July 2007, 22:49
ah ce rau imi pare ca l-am pierdut :headbang:


GG scartanul si zgarcitul :ciocan: i-a dat lectii Copos, care se presupune ca e cel mai zgarcit....

Iacov a refuzat 1.7 milioane de la Steaua si i l-a dat lui Copos pe 1.5 milioane! Ce vroiai sa faca mai mult GG? Si-asa dadea prea mult pe un fotbalist care a pus umarul la retrogradarea Nationalului ;)

caine19
19th July 2007, 23:45
Mi se pare exagerat de mult pentru un jucator de la national , care n-a jucat nimic anul trecut :)

Nico21
19th July 2007, 23:48
Copos incearca sa ne ia ochii cu fel si fel de petarde,gen Herea asta...insa va vedea el pe dracu' la meciul de Supercupa...:headbang:

Datenshi
19th July 2007, 23:50
Felicitari Rapid a facut un transfer bun ! ;)

Oare?

Oricum, poll-ul mi se pare rautacios. Veti vedea in iarna cand se intoarce Griff, va fi un alt jucator sub comanda unui antrenor care se pricepe la fotbal.

Charon
20th July 2007, 00:04
Mustata,eu zic sa-l tinem pe capos tot intr-o presiune,ca vad ca de frica reactioneaza!:lol:

cat despre transferul lui Herea:prea multi bani pentru un jucator umflat de presa!
in fine,vom vedea!

crissis
20th July 2007, 00:21
O teapa mare pentru Rapid este transferul lui Herea .

grande
20th July 2007, 00:23
Si uite asa Herea a ajuns la o echipa care joaca in Cl :happy:happy:happy

mai bine venea la voi si asa putea si el sa joace in Cupa Moldovenilor !:lol:

crissis
20th July 2007, 00:29
mai bine venea la voi si asa putea si el sa joace in Cupa Moldovenilor !:lol:

Nu dam noi 1.5 mil pe o petarda :happy:happy:happy

grande
20th July 2007, 00:40
Nu dam noi 1.5 mil pe o petarda :happy:happy:happy

voi nu avetzi de unde sa platitzi sume din astea ,doar daca vindetzi jumatate din Iasi si sa mai facetzi un imprumut la banca pe 10 ani !:happy:happy:happy.

crissis
20th July 2007, 01:00
Ajunge doar sa vindem savarinele lui Copos si platim trei petarde( Herea, Sapunaru, Grifith.) :cry::cry::cry:

Rossi
20th July 2007, 02:17
O teapa mare pentru Rapid este transferul lui Herea .

Teapa ? hai mah , stai relaxat ...
Ca e scump e altceva ... Si eu sunt de parere ca nu facea mai mult de 1 mil E ..

Adi Da Samraj
20th July 2007, 02:30
O teapa mare pentru Rapid este transferul lui Herea .

liniste ... sa nu auda asta Copos :lol:

BAK
20th July 2007, 02:49
heheeheh, ce teapa a luat rapidul pentru un jucator care nu valoreaza in mod normal mai mult de 500.000.....e smecher iacov, a stiut cum sa ii faca publicitate jucatorului si pana la urma a scos o gramada de bani de pe ala.....

Rossi
20th July 2007, 08:39
Nu dam noi 1.5 mil pe o petarda :happy:happy:happy

ce aiurea suna din partea ta ... voi aveti buget 1 mil E pentru tot anul si faci afirmatii de parca ati avea vreo super echipa la Iasi si buget de 10 mil E ...

ati transferat in toata istoria voastra macar 1 jucator de 1 mil E ?

ps: vad ca altceva nu faci , doar ataci pe Dinamo si Rapid din toate pozitiile ... esti cumva "undercover" ? :D

Adi Da Samraj
20th July 2007, 09:21
ati transferat in toata istoria voastra macar 1 jucator de 1 mil E ?



Gavatorta :drak:

Lordliv
20th July 2007, 09:28
nu l mai criticati pe copos!
stie el ce face,si a ales tintele cu mult timp inainte si le detoneaza la timp! ( joc de cuvinte!)

ps.urmeaza 1-2 jucatori de la siman?

Adi Da Samraj
20th July 2007, 09:30
3-4 :ok:


ps. dar ii aduce prin septembrie :happy

Lordliv
20th July 2007, 09:33
3-4 :ok:


ps. dar ii aduce prin septembrie :happy


in fine un " stelist " fara patratele! inseamna ca esti baiat bun (?! ) si poate ai dreptate!:ok:

Adi Da Samraj
20th July 2007, 09:34
Ale mele sunt pe drum ...

Lordliv
20th July 2007, 09:41
Ale mele sunt pe drum ...

te inscri si tu la ecologisti?:confused:

Adi Da Samraj
20th July 2007, 09:41
Never

Lordliv
20th July 2007, 09:45
Never

asa te vreau!

miril
20th July 2007, 09:53
Bergodi va sti sa transforme "tepele" in fotbalisti foarte utili Rapidului, caci eu cred ca atat Sapunaru cat si Herea vor fi titulari la Rapid. Nu m-as mira ca in iarna, daca situatia o va cere si Griffiths va fi recuperat. Parerea mea este ca jucatorii crescuti de Progresul, Sapunaru si Herea, au potential chiar si de Nationala, in doi-trei ani, daca vor pune osul la treaba. De Sapunaru se...stie, cu...osul, Herea mai trebuie manat de la spate.

Charon
20th July 2007, 11:29
s-ar putea sa ai dreptate,problema sa nu fi fost la jucatori ci la grande allenatore Lucescu jr!
de fapt sunt aproape sigur de asta!:headbang:

boksic_is
20th July 2007, 11:30
Lui Herea ii convenea si daca se transfera la Gloria Buzau numai sa scape de liga 2. Rapidul e lux pentru el. Iacov le cam infloreste cu echipa de CHL care l-a dorit poate e bun comerciant dar cu fotbalul e la furat. Va intra Nationalul in A prin 2015 de acum... Bafta Iacov ::::))))))

Elphax
20th July 2007, 11:38
1.5 milioane? parca asa am zis si eu ...

Kainsashiki
20th July 2007, 12:19
De fapt pretul lui Herea este atat de mare pentru ca nu mai gasesti jucatori buni in prima liga, nu pentru ca ar fi el vreo mare valoare.

Recunosc ca nu m-am uitat la mai mult de 10 meciuri ale Nationalului in ultimul sezon, dar din cate meciuri am vazut, niciodata nu m-a impresionat Herea.

Apropo, ce mai stiti de Griffiths? Ultima informatie pe care am citit-o despre el a fost ca "e uitat intr-o camera de hotel din China si cineva vine din 6 in 6 ore sa-i aduca mancare". Ceva stiri noi?

crissis
20th July 2007, 12:41
ce aiurea suna din partea ta ... voi aveti buget 1 mil E pentru tot anul si faci afirmatii de parca ati avea vreo super echipa la Iasi si buget de 10 mil E ...

ati transferat in toata istoria voastra macar 1 jucator de 1 mil E ?

ps: vad ca altceva nu faci , doar ataci pe Dinamo si Rapid din toate pozitiile ... esti cumva "undercover" ? :D

Problema ta care este ? Ce te intereseaza pe tine ce a transferat Poli ? Mai bine sa transferi un jucator ieftin si care sa dea randament decit sa arunci milioane pe unul pe care la umflat presa .
Da sunt si clona si undercover :happy:happy:happy de asta nu poti dormi tu noaptea :mda:
Destept Iacov cu banii pe Herea a asigurat bugetul Nationalului pentru noul sezon in liga a doua.

otinho
20th July 2007, 12:44
Pare un jucator talentat , dar cu o atitudine foarte foarte proasta , nu-l vad sa ajunga departe , o noua speranta care a dat de bani si "glorie" prea repede . Sper sa ma insel .

Charon
20th July 2007, 12:47
cata suferinta!:happy
noi nu dam atata,noi nu l-am fi luat?
care voi?
dati voi banii?
singurul care poate sa fie prostit e Copos,ca e pe banii lui!:cool:


Problema ta care este ? Ce te intereseaza pe tine ce a transferat Poli ? Mai bine sa transferi un jucator ieftin si care sa dea randament decit sa arunci milioane pe unul pe care la umflat presa .
Da sunt si clona si undercover :happy:happy:happy de asta nu poti dormi tu noaptea :mda:
Destept Iacov cu banii pe Herea a asigurat bugetul Nationalului pentru noul sezon in liga a doua.


:confused::D
aceeasi intrebare si pentru tine!

crissis
20th July 2007, 13:03
Pur si simplu imi dadeam cu parerea ca sa mai treaca timpul dar vad ca unii pe aici se simt foarte atinsi ,dar mai bine sa o lasam asa cum este .
Felicitari Rapidului pentru transferul verii :ok:

Charon
20th July 2007, 13:09
din ce vad primul atins tu ai fost!:D
in ce priveste transferul lui Herea,daca va fi bun va fi bun pentru toata lumea de la Rapid,daca va fi teapa,va fi teapa lui Copos si asta ma incanta!

crissis
20th July 2007, 13:11
Daca ai sa citesti mai bine ai sa vezi ca nu am inceput eu aceasta treaba :ok:

Mynsc
20th July 2007, 14:59
Da te-a facut rau de tot :D.

Anyway, ca sa nu fiu off-topic, mie mi se pare o afacere buna. Pustiul are ceva talent iar Bergodi stie cum sa-l creasca.

Ferko
20th July 2007, 15:41
Daca o sa confirme atunci merita toti banii, daca nu ... nu e primul si nici ultimul.

Bancaru
20th July 2007, 16:25
Atat Sapunaru cat si Griff sunt superjucatori. Nu jucatorul e mereu prost, mai e si antrenorul care nu stie sa scoata untul din el. Pe vremea lui Bergodi la Progresul atat Sapunaru cat si Griff zbarnaiau. Eu cred ca e mai bun Sapunaru decat Herea. Iar Griff este peste amandoi. Mai vorbim cand va reveni la echipa, in iarna.

Datenshi
20th July 2007, 16:35
Uite un om care stie cum sta treaba. :)

Bumbescu
20th July 2007, 16:41
O fi sapunaru ala bun, dar jucator mai odios n-am vazut..
De griffiths si-au batut joc, e adevarat ca era si concurenta mare pe post

miril
20th July 2007, 16:44
L-ai vazut pe Bumbescu in zilele lui...bune? Asa se intampla cu jucatorii "fizici" care dau totul pe teren, sunt catalogati la modul negativ de adversari.

Bumbescu
20th July 2007, 16:50
Imi pare rau, bumbescu era chiar simpatic pe langa animalul asta de sapunaru...si nu ma refer la joc ci la atitudinea de mardeias de doi lei....
Iar faza aia cu poza la mormantul maica-sii a fost poate cea mai oribila chestie pe care am vazut-o vreodata(probabil ca a fost si mani****t de jegurile de ziaristi)

miril
20th July 2007, 16:51
Am inteles, nu l-ai vazut pe Bumbescu.

Bumbescu
20th July 2007, 16:54
Fata in fata la un metru n-am fost niciodata, e adevarat...dar am fost la un pas odata sa pun mana pe tricoul lui aruncat in tribuna:D

Bancaru
20th July 2007, 16:54
Bumbescu, adica ce vrei sa zici cu odios? Urat? Sau cum? Joaca dur? Pai cum ai vrea sa joace un fundas? I-a rupt atunci urechea lui Paraschiv printr-un fault cat se poate de "elegant". Nu a fost ceva odios. Discret. Bine, nu cred ca a vrut. Este un jucator masiv si bine cladit. Are viteza si chiar prea mult tehnica, pentru un fundas, care a crescut ca varf, totusi. Herea e mai boem. Sapunaru e mai neamt. Sper sa nu il aud pe Herea ca era rapidist de mic. Macar de Sapunaru stiam de cand era la noi.
Ma uit ca zic unii ca e pret mare. Nu e deloc un pret mare. Astea sunt preturile, treziti-va. Ca la banii astia aduci o echipa intreaga de afara. Cine te opreste. Au dat pe Andrey o carca de bani si a facut *****ul praf. Asemenea si Elton, care si ala e fabulos de scump. Si toti. Singurii stranieri adusi pe bani putini si care acum fac toti banii sunt australienii adusi de Iorgulescu sau Olaroiu. Nu stiu ce hram poarta Mansour, care si ala e bun, din punctul meu de vedere. In rest... vai mama lor.

Bumbescu
20th July 2007, 16:58
Urat...nu ma intereseaza asta, desi mi se pare ca are fata de idiot, dar sunt multi asa....ma refer la faptul ca e un golan imputit...e gata sa sara la bataie cu oricine, indiferent de varsta, functie sau valoare. E primul care da declaratii, e primul care injura, e primul care are ceva de spus desi nu prea are mijloacele sa o faca.

Referitor la pretul lui herea, desi cred ca e un jucator bun, mi se pare exagerat si sincer nu cred ca copos a dat banii astia, cred ca-i tot o manevra ceva

miril
20th July 2007, 17:00
Fata mai de idiot decat avea...Bumbescu, jucatorul... Cristi e chiar frumusel, are o fetita de doi ani simpatica foc si o nevasta... Bumbi, la Steaua, cand facuse si el ceva ani, se cizelase putintel, dar este stiu faptul ca era un taietor de lemne veritabil in epoca Craiova si Dianmo. Sapunaru este determinat in joc dar nu este lipsit de tehnica pentru un fundas, mai ales ca la juniori juca atacant, pe cand Bumbescu a trait exclusiv pe fizic. Sunt de aocrd Bank, ca Sapunaru este peste Herea, vointa fiind un factor decisiv, dar nu sunt la fel de entuziast in ceea ce-l priveste pe cangur. Oricum, Bergodi a demonstrat ca sunt fotbalisti tineri si cu calitati la Progresul, sper, pentru ei, sa confirme la Rapid.

Bumbescu
20th July 2007, 17:02
Bumbescu la craiova si la dinamo era criminal:D, dar intr-o oarecare limita a regulamentului si era responsabil, ca sa zic asa....sapunaru e genul de fotbalist iresponsabil, cum din pacate a fost de multe ori si lacatus....iti rupe piciorul degeaba....

miril
20th July 2007, 17:07
Am inteles ce vrei sa zici si nu vreau sa speculez dar Bumbi a avut si el perioade iresponsabile. Sapunaru a facut un joc e drept foarte dur cu Steaua, meciul fiind tensionat inca inainte de fluierul arbitrului, dar de aici si...restul. Pai dupa modelul asta Radoi... Oricum, Herea-i cuminte, chiar prea cuminte.

Bancaru
20th July 2007, 17:18
Auzi, Bumbescule, dar Radoi cum e? Crezi ca daca are freza de Office e mai destept? Mai multe decat a facu ce sa ii mai ceri? Sa te mutilezi ca un bou sau sa sari ca prostul la bataie si in meciurile amicale... Sa fii capitanul unei echipe mari, cu renume si sa te comporti ca un antiexemplu pentru orice sportiv din lumea asta... Eu nu ii iau apararea lui Sapunaru. Iti spun ca trebuie sa ii judeci pe toti cu aceeasi masura. Unde mai pui ca Sapunaru are 22 de ani iar Radoi, de exemplu, are 28, sau cam asa. Pe teren mai dobandesti si experienta si stapanire de sine, pe langa tehnica si vanatai.
Nu vad legatura cu mama lui. Era urata? Si? ERA MAMA LUI!

Bumbescu
20th July 2007, 18:33
Dupa parerea mea nu-l poti compara pe radoi cu sapunaru, dar in fine,....e dreptul tau sa consideri altfel.
E clar ca nu cunosti episodul cu maica sa. Dupa ce s-a injurat cu meme anul trecut la supercupa, s-a apucat(impins probabil de la spate de cioclii de la gazeta sau prosport) sa faca o poza la mormantul maica sii, cu crucea....ceva absolut ingrozitor....vroia sa spuna "uitati, mama mea e moarta si ala m-a injurat"...sinistru...in fine poate tie ti se pare normal...

Mynsc
20th July 2007, 18:36
Nu cred ca e capitan mai bun decat Radoi in toata Romania ;). Daca i-ai urmari mai des declaratiile ai sti acest lucru. Intr-adevar, e destul de dur pe teren, insa asta deoarece se daruieste la maxim pt echipa nu pt ca ii place lui sa sadeasca scandal. Iar accidente in genul celui de la Bistrita apar la oricine ... bine ca a ales sa dea intr-un geam si nu intr-o persoana :D.

Bancaru
20th July 2007, 18:39
Ce legatura are cu el? Si eu l-am vazut pe Mirel Radoi la Bologna, intr-un pat din celebra clinica pentru accidentati, statea cracit si isi taia unghiile. Chiar crezi ca e interesant? Eu pe amandoi ii compar numai sportiv. Intelectual e inutil. Ca si bun simt as zice ca sunt la fel de mitocani. Am insa o rezerva - Radoi are alta varsta. Radoi e un ratat, ca va convine sa nu, asta este. Si in general jucatorii care stau si se uita in gura lui Becali se rateaza.
Meme? Cine e asta?

Mynsc
20th July 2007, 18:42
Daca tot iti place sa vorbesti de Radoi asa de mult macar tine minte ca are 26 de ani si vreo 4 luni.

Plus ca nu stiu cum poti numi ratat pe un jucator cu 40 de selectii in nationala si cu o armata de oameni in spate care il suporta (nu cred ca e stelist care sa nu-l placa).

Bancaru
20th July 2007, 18:45
Radoi este un balon. E unflat. Si ce te basici in halul asta? Am zis de tine? Am zis de Radoi. Eu nu sunt stelist si oricum nu il plac. Nici macar ca jucator. In rest... Eu cred ca Goian e mai bun fundas decat este Radoi. Iar ca mijlocas la inchidere cred ca sunt mai buni decat el. E parerea mea. In plus e si fragil si labil.

Mynsc
20th July 2007, 18:47
Pai iti respect parerea atat timp cat se bazeaza pe informatii corecte, de asta am tinut sa-ti aduc la cunostinta cateva date reale ;).

Oricum vorbim de Herea aci, continuati :D.

Bancaru
20th July 2007, 18:50
I-am gresit varsta, atat. NU cred ca asta e cea mai importanta aici, dar ai dreptate, vorbim de Herea. In principiu, pentru ca nu prea mai sunt multe de zis. Mie Herea mi se pare sub cei doi - Sapun si Ryan. Si gata. E lenes si are fumuri si basini in cap. E talentat dar, hei, cine nu e?

Nico21
20th July 2007, 19:16
Mda...este clar ca australianul nu facea parte din grupul de 8 jucatori pe care Il Muce junior ii scoatea la restaurant,prin oras...Griffo este genul de jucator care nu renunta la nicio minge,si se bate extraordinar cu fundasii adversi...nu uit meciul retur cu Sarajevo,cand a facut o partida exceptionala,incununata cu o pasa magnifica de gol...eu il astept din tot sufletul inapoi,pentru ca este un profesionist desavarsit...cat despre acest Herea,din cate am observat,are o tehnica peste media campionatului nostru,insa trebuie dpdv fizic sa mai creasca...vad ca s-a atins si subiectul "Radoi"...sa fim seriosi...fetita Stelei nu costa nici doi cepe degerate...

Bancaru
20th July 2007, 19:36
Da, Herea e cam slabut. Poate se face el mare. Eu astept sa revina Griff in tara pentru ca mi se pare un profesionist desavarsit.

miril
20th July 2007, 19:46
Ba, voi v-ati vorbit. Sa-l ducem la McDonald's. Pe Herea.

Bancaru
20th July 2007, 23:07
Il ducem la bufetul garii.

chipy_1923
20th July 2007, 23:55
cat de prost sa fii sa dai 1,5 mil pe herea?! :)) prost ca un copos :))

dc venea la Steaua erati cei mai fericiti,ca vai ce bun e Herea,ce bine joaca si alte faze d-astea,acuma o dati in diverse,ipocriti mai sunteti..Griffiths a jucat slabut la Rapid in majoritatea meciurilor,dar a jucat bine cand a trebuit,la meciul cu Sarajevo,si macar era luptator..Sapunaru a avut si meciuri bune si meciuri rele...oricum,vom vedea cum va juca Herea..parerea mea e ca o sa se descurce..petarda a fost Andrey care s-a accidentat cand a sarit la o minge la primul antrenament:)))faza mai penibila ca asta n-am mai auzit de la Canizares cand s-a taiat in lama de ras la un deget de la picior...

Bancaru
21st July 2007, 11:16
Canizares este posibil sa se rada pe picioare dar nu s-a taiat cu lama ci s-a taiat in niste cioburi de la sticla de parfum pe care a scapat-o pe jos. Cel putin asta a fost varianta oficiala. Cica ar fi apucat-o de capac si a cazut iar el a calcat. Hm...
Pana la ora asta Rapid a facut transferuri mai bune decat Steaua si nu ma refer la vara asta ci la intreg sezonul trecut. Nu ca i-a luat pe astia de la National (vad ca am devenit furnizorul oficial al Rapidului) ci pentru ca Steaua a luat numai rahati cu exceptia lui Thereau - Andrey, Elton, Saban, Stancu, Coman. Daca nu sunt rahati au devenit - Coman sau Elton. Rapid a luat pe Lazar, Sapunaru, Griff si Herea. Cat despre astia doi care au venit acum la Steaua, nupot sa zic nimic, nu ii stiu, dar felrul meu imizice ca flerul lui Gigi e bun la zer, miei, barsane, branza, barza, pizd*, pardon, viezure... Steaua si-a dat foc la valiza. Nu joaca nimic si mai are si multi suporteri de toata jalea. Din punctul meu de vedere nu are sansa a 3-a, cum a zis cineva, ci a patra. A 5-a o are Poli. Dinamo - 1 (asta este), Cluj si Rapid urmatoarele 2, nu stiu ordinea, Steaua si Poli.

Cappone
21st July 2007, 22:29
va fi mai rau ca griffits.herea nu are valoare de rapid.maxim un uta dar nu de rapid

miril
21st July 2007, 22:42
Sa vedem si care-i parerea lui Bergodi. Daca pune osul va creste...Rapid, daca nu, nici de Poli, nici de UTA.

moldovan99
22nd July 2007, 01:50
e un jucator bun si va face treaba buna la rapid

BAK
22nd July 2007, 10:39
pai in carpeta sporturilor scrie ca herea e doar imprumutat la rapid pe un an.....??E@@#?

chipy_1923
22nd July 2007, 11:39
Canizares este posibil sa se rada pe picioare dar nu s-a taiat cu lama ci s-a taiat in niste cioburi de la sticla de parfum pe care a scapat-o pe jos. Cel putin asta a fost varianta oficiala. Cica ar fi apucat-o de capac si a cazut iar el a calcat. Hm....

asa e ,ai dreptate..greseala mea :ok:

Datenshi
22nd July 2007, 11:51
pai in carpeta sporturilor scrie ca herea e doar imprumutat la rapid pe un an.....??E@@#?

Din cate stiu e detinut in co-proprietate, 50-50%.

Bancaru
22nd July 2007, 17:24
Iar eu stiu ca s-au dat bani pe el si 50-50 este cota pentru un tranfer afara. Ma rog, e atat de transparent fotbalul lui dragomir ca nici nu e de mirare. Ma mir ca ceilati nu au si ei alte versiuni, mai mult sau mai putin oficiale, dar toate sustinute cu exemple din presa.

Rossi
23rd July 2007, 02:18
Deci pina la urma Copos nu l'a cumparat pe Herea definitiv ? parca asa se auzea ...contract pe 4 ani ... 1.500.000 E suma de transfer
Acum aud ca e doar imprumutat pt 1 an ... contra sumei de 400.000 de Euro ...

Savarina nu stie de capul lui ...

Lordliv
25th July 2007, 13:42
uite herea,nu e herea!

copos devine si el penibil!( daca mai era cazul !)

Ferko
25th July 2007, 13:47
De-ale lui Copos !

Bancaru
25th July 2007, 14:13
Se rezolva. Se mai dau putin cu barca si gata. Fiecare cu barca lui, adica se dau in barci.

miril
25th July 2007, 14:53
...ca circu-i gata! Gata!

Bancaru
25th July 2007, 15:48
Cica joaca diseara. Ba nu, nu joaca. Stati linistiti ca vine. Au! Isi cauta echipa. E ca si al nostru. "Dar eu unde joc?". Becali pe fir. Iacov nu stie nimic. Herea nici atat. Copos vrea cu yachtul. Zotta vrea si el dar nu isi permite. Moldovan e la bere cu Coman. Cam cald pentru bere. Moldovan vrea sa castige Rapidul? Herea vrea la o echipa mare. Si Nationalul e mare - un lot numeros, d'aia mai vinde Iacov. Copos nu da mai mult. Iacov nu accepta nici el mai mult. Licitatie - cine da mai putin si de ce.

Universal
25th July 2007, 15:51
CE circ dom'ole vine_nu vine-la Rapid..ajunge la Steaua..ramane la National :groggy:

Icebox
25th July 2007, 16:01
Se pare ca s-ar fi rezolvat: Herea e la Rapid pe 3 ani.
http://www.sport.ro/stiri/12341/NAE-MANEA-S-A-REZOLVAT-HEREA-E-PE-3-ANI-LA-RAPID.html

Universal
25th July 2007, 16:12
atunci e bine :P in sfarsit a luat sfarsit crírcul :P

Sunchase
25th July 2007, 16:55
presa e facuta din circ..si despre circ

miril
25th July 2007, 17:00
...si pentru circ...ari.

scorpiuta
25th July 2007, 17:09
Herea este un jucator slabut, care nu face cu indulgebta 1 mil euro, si probvabil ca la anul va fi imprumatat pe la alta echipa. :rosu:

Bancaru
25th July 2007, 17:44
La Ceahlaul :rosu:

scorpiuta
25th July 2007, 17:49
La Ceahlaul :rosu:


la echipa a II poate :no:

mArIuSeL
25th July 2007, 17:54
Tot scandalu acesta a fost facut de rivali Rapidului inaintea supercupei pt. a destabiliza atmosfera de la echipa..desi era oricum praf atmosfera..!!

miril
25th July 2007, 19:19
Numele rivalilor: Costi si Gheo. Scorpiuta isi face reclama numelui. Slabut!

Vladek
25th July 2007, 21:38
Mazeta zice ca Herea ar fi la stadionul Stelei, cica negociaza. Telenovela continua :lol::lol:

Dani3l
25th July 2007, 21:47
Ovidiu Herea se află la stadionul Ghencea unde a început discuțiile cu Steaua. Jucătorul este însoțit de impresarul Ana Maria Prodan. Astăzi, la prînz, Rapid a anunțat că l-a transferat pe jucătorul lui FC Național, ajungînd la un acord cu Constantin Iacov. La stadionul Ghencea se află și tatăl jucătorului. Ovidiu Herea este îmbrăcat într-un tricou vișiniu.
stelisti.ro
Puneti pariurile:D Unde va juca?Daca a venit si parintele jucatorului,atunci e de bine pt Steaua.:D

Incubus
25th July 2007, 21:51
in tricou visiniu :ras-plans: A fugit de la aia din cantonament si nu a avut timp sa se schimbe?

miril
25th July 2007, 21:54
Telenovela continua :lol::lol:


Cam asa ceva: http://www.youtube.com/watch?v=gFub0OsDtHw&mode=related&search=

BAK
25th July 2007, 22:14
Iacov si-a manifestat intentia de a-l vinde la Rapid pentru ca "s-a gandit intai la cariera fotbalistului, iar apoi la partea financiara".

de aceea ajunge la steaua si nu la rapid.....pentru ca pe iacov nu il intereseaza partea financiara

Ray1
25th July 2007, 22:30
si uite ca herea nu mai e la rapid.:happy:happy:happy

Bancaru
25th July 2007, 23:12
Nu e niciunde acum. Eu in locul lui i-as treage un foo tai Anei Maria aia sa ii sparg silicoanele. Dupa care m-am intoarce la Progresul.

chipy_1923
26th July 2007, 16:22
Nu e niciunde acum. Eu in locul lui i-as treage un foo tai Anei Maria aia sa ii sparg silicoanele. Dupa care m-am intoarce la Progresul.

si crezi ca nu a facut asta pana acum?!..sa fim seriosi,la cum vb. si se imbraca aia,zici ca e ultima panarama...

Universal
26th July 2007, 16:25
si crezi ca nu a facut asta pana acum?!..sa fim seriosi,la cum vb. si se imbraca aia,zici ca e ultima panarama...

:happy

Herea unde naiba ajunge?

Daca nici Steaua,Rapid sau National...ajunge la Ana Maria :evil::happy
acum serios... cred ca la Steaua...

crissis
26th July 2007, 16:30
A fost la Rapid ieri , azi e la Steaua ,maine sigur ajunge la Barcelona :happy.

Elphax
26th July 2007, 16:33
aia e chiar impresar ????

Universal
26th July 2007, 16:34
da 100% dar sti..ea moeste si moderator :happy a aparut in Playboy :D frumoasa femeie :D

mArIuSeL
26th July 2007, 16:38
Deci puna la urma la cine o sa joace??..Steaua sau Rapid?
Si fatuca aia..cica "impresar" mi se pare ca nu are nici`o treaba cu fenomenul " fotbal "

Vladek
26th July 2007, 16:43
Bine ca nu joaca maine Steaua cu Rapidul. Nu de alta, dar cred ca saracul Herea ar fi avut probleme mari in a determina la ce echipa joaca el.

On-topic : sa aleaga dracului odata si sa termine, ca m-am saturat si de povestea asta pana peste cap. Vrea la Steaua ? Sa-i zica verde-n fata lui Iacov si gata. Vrea la Rapid ? La fel. Este un jucator talentat, dar nu vreun Maradona sa merite tot tambalaul asta. Si fatuca aia am impresia ca nu face decat sa joace la doua capete, sperand sa scoata maximum de la ambele parti implicate. Sa bage mai bine la cap ca aia care fug dupa doi iepuri ... :mda::mda:

miril
26th July 2007, 16:55
...o ia de la amandoi. Eu cred ca merge pe mana lui fra'su si-l ajuta pe Gica.

miril
26th July 2007, 17:30
QED!

“Eu vreau sa spun toata istoria. Noi am avut o negociere acum 2 luni pentru 1,7 mil si atunci Iacov nu a vrut sa il dea. Cand am fost la hotelul lui Copos de la mare, am vazut ca se transfera Herea la Rapid, dar apoi a venit impresara jucatorului si mi-a spus ca nu a semnat nimic cu Radpid si m-a intrebat daca il mai vrem si am facut o noua oferta"-Gigi Becali

mArIuSeL
26th July 2007, 17:31
Jijinho a declarat ca Herea e al Stelei!!

Vladek
26th July 2007, 17:51
Jijinho a declarat ca Herea e al Stelei!!

Giginho declara foarte, foarte multe lucruri. Insa foarte, foarte putine sunt si adevarate.

mArIuSeL
26th July 2007, 19:18
Giginho declara foarte, foarte multe lucruri. Insa foarte, foarte putine sunt si adevarate.

E adevarat .a semnat cu Steaua pe 4 ani..scrie si pe onlinesport.ro

Adi Da Samraj
26th July 2007, 19:37
Schimbati denumirea Thread-ului din " Herea, la Rapid! " in " Herea, la Steaua ! "

crissis
26th July 2007, 20:13
Schimbati denumirea Thread-ului din " Herea, la Rapid! " in " Herea, la Steaua ! "

Mai bine sa nu se grabeasca cu schimbarea numelui .Sa fie doar Herea la ... si cind va fi sigur ca a ajuns undeva atunci sa puna numele potrivit la thread.

Lover
26th July 2007, 21:48
E adevarat .a semnat cu Steaua pe 4 ani..scrie si pe onlinesport.ro

dupa prosport, sport.ro si onlinesport.ro sa nu te iei niciodata :evil:

Nico21
26th July 2007, 22:52
O mare cacialma...Iacov a vrut sa ii mai ia ceva bani din buzunar lui Copos,pe ultima suta de metri...insa intre cei doi exista o stransa relatie de afaceri,si sunt sigur ca sunt ca si intelesi...eu as spune chiar,ca oamenii fac misto de Becali...:):):)

Icebox
26th July 2007, 22:59
Situatia e foarte simpla:

Ambele cluburi l-au dorit, steaua a zis ca nu ofera mai mult de 1,2 mil euro initial.

Rapidul l-ar fi cumparat, pe 1.6.

Becali el ca razboinic doar n-o sa se la se infrant, si uite c-a plusat la 2,5 milioane. Este doar in razboi de a arata, care are mai multi bani si care-si permite sa cheltuie mai mult. O ambitie tampita. Acum am citit pe fanatik, Copos ar da 3. Doi cretini care n-au ce face cu banii.

Daca acordul pe 1.6 a fost si semnat, toate treburile astea sunt ilegale si tampenii ...

Vladek
26th July 2007, 23:12
Pe cuvantul meu ca Herea asta incepe sa puta a Plesan. Adica a jucator caruia tot ii creste pretul fara ca nimeni sa stie de ce. Mai e si asta un ametit si jumatate, nu zice nimic, toti dau din gura non-stop, minus el. Zi mai mucea odata da sau ba, ca daca ar zice hotarat "Vreau sa joc la Steaua/Vreau sa joc la Rapid" si fara sanse de razgandire, pun pariu ca tabara pierzatoare s-ar da batuta.

Incubus
26th July 2007, 23:45
dupa prosport, sport.ro si onlinesport.ro sa nu te iei niciodata :evil:

sa se ia dupa gsp ca aia sunt de incredere :happy:happy:happy
Degeaba s-a inteles Iacov cu Copos, daca jucatorul nu vrea la Rapid sau nu e multumit de conditii nu ai ce sa-i faci... Asa si cu Chivu: Roma s-a inteles cu toata lumea numai ca Chivu si fratii Becali au zis "ntz"

mihaola
27th July 2007, 00:13
herea a vrut la rapid,dar becali l-a ademenit cu bani mai multi,dar iacov a zis k dak copos da banii pe care i-a promis in 3 zile e al rapidului,pentru ca deja au semnat un contract nu numai vorbe.

Icebox
27th July 2007, 00:31
Constantin Iacov: "Steaua nu a avut acceptul nostru de a discuta cu Herea"
2007-07-26 22:50:00

Președintele lui FC Național, Constantin Iacov, a cerut comisiilor federale să se sesizeze în cazul Herea. "Steaua nu a avut acceptul nostru pentru a discuta cu jucătorul. Comisiile sper că își vor face datoria. Pentru comportamentul de care a dat dovadă Becali și impresarul, Herea nu va ajunge la Steaua chiar dacă oferta din Ghencea va fi mai bună", a declarat Iacov la sportro.

"Voi cere federației să-i retragă licența impresarului pentru că a vorbit cu Steaua fără acceptul nostru. Becali nu e omul care împarte dreptatea în țara asta, o poate face doar la palatul lui. Dacă ar fi discutat doar Adi Ilie, poate Herea ar fi ajuns în Ghencea"

Constantin Iacov a spus că Rapid are prioritate în transferul lui Herea. Dacă în trei zile gruparea din Giulești nu achită suma din înțelegere, clubul giuleștean pierde dreptul asupra jucătorului. Oferta Rapidului este de 360.000 de euro și 85% dintr-un viitor transfer, în timp ce Steaua a oferit 2,5 milioane de euro.


Ce situatie jmechera. Da ce nu e clar aici, ca domnu acesta, Iacov si cu Copos sunt pe felie si se iubesc la nebunie ???? Cum sa ajunga Herea la Steaua, astia doi invart ei niste afaceri necurate.....


Si ca sa va asigurati ca nu ajunge la Steaua (si ca mai sus nu-s declaratii inventate), observati cum il face praf Iacov pe Becali. E clar facatura intre Copos si Iacov.

http://www.sport.ro/stiri/12438/IACOV-ATAC-LA-GIGI-BECALI-IL-ADUCEM-PE-DOMNUL-BECALI-LA-CALITATEA-DE-OIER.html

http://www.sport.ro/stiri/12441/Fotbal-Intern/Liga-1/Senzational-Un-duel-incredibil-la-Special-intre-Iacov-si-Gigi-Becali.html

Pe urma o lasa usor ca se vad la palat ... Iacov face misto de el.

Icebox
27th July 2007, 01:34
Ca i-a dat Mutu telefon daca-l vrea pe Herea ... ca ala n-are ce face :happy:happy:happy

BAK
27th July 2007, 02:49
E adevarat .a semnat cu Steaua pe 4 ani..scrie si pe onlinesport.ro

nigga please:confused:....scrie pe onlinesport.ro? 3 din 4 stiri de pe onlinesport sunt zvonuri

Ferko
27th July 2007, 10:00
Asta-i subiect de galceava. Chiar credea cineva ca scoate Copos 2,5 miloane de euro pentru un jucator?

miril
27th July 2007, 10:16
...sau Becali? Culmea, lumea il percepe pe Copos zgrcit, lucru corect, dar s-a uitat cineva la cati bani a bagat Becali in transferuri, mai ales ca a vandut ceva si a luat ceva milioane de la UEFA?

Sunchase
27th July 2007, 12:56
Toata vina o poarta doar asa zisa impresara.A crezut ca e momentul potrivit sa isi faca reclama la tatuaje in plus a primit si ceva promisiuni de la oier pt unii jucatori , bani si poate si de alta....natura !

Impresara de centura !

Charon
27th July 2007, 13:17
pai tu crezi ca Dica a semnat degeaba cu fufa asta?

Sunchase
27th July 2007, 13:20
Oricum din cate vad Copos si Iacov si-au cam batut joc de oier , care pe langa faptul ca este un mare hot, mai este si un mare prost. Acest aroman mizer impinge la greu banul la negru, dupa cum a afirmat si Iacov. In tervigersatul caz Herea, s-a intamplat la fel, fiind mituita si pseudo-anonima impresara prodan , salteaua fotbalistilor.

six
27th July 2007, 13:21
Impresara de centura ! :happy:happy:happy

m4st3r
27th July 2007, 13:58
ce draq e cu electrocutata aia...incearca sa scoata si ea capu din gaura si nu stie cum.:mda:

Datenshi
28th July 2007, 09:45
Intrebat daca ar avea o preferinta asupra numelui echipei la care va evolua in sezonul viitor, mijlocasul Progresului a evitat sa dea un raspuns ferm. "Eu sunt jucatorul celor din Parcul cu Platani in acest moment, pentru ca am un contract pe trei ani cu acestia, si altceva nu mai stiu. Singurul lucru pe care pot sa il spun este ca nu am semnat niciun contract cu Steaua sau cu Rapid, a declarat Herea, care asteapta un telefon de la impresarul sau, Ana Maria Prodan, pentru a vedea pe ce drum sa o apuce. In acest moment, mijlocasul nu se mai antreneaza cu nimeni, Progresul aflandu-se intr-un cantonament in Austria. De partea cealalta, presedintele celor din Parcul cu Platani, Constantin Iacov, a fost destul de confuz atunci cand a fost intrebat de soarta mijlocasului. In acest moment, Herea este 100% jucatorul nostru si al Rapidului. Cheia este la domnul Becali, conducatorul Romaniei. Daca dansul ofera peste 3 milioane de euro, atunci Ovidiu va ajunge la Steaua, a spus boss-ul din Cotroceni.

Iacov nu a fost confuz, a zis ca e posibil sa-l suspende pe micut. Presimt ca terminata asta o va lua din nou in mana, dar nu e problema, e obisnuita.

chipy_1923
28th July 2007, 12:29
Herea sa se duca la Steaua,acolo vrea dc a acceptat sa discute cu Jiji cand se intelesese mai intai cu Rapid..inca unul ca Badoi sau Rada la echipa ar fi prea mult,avand in vedere ca mai avem asemenea scursuri in lot..

OLD STYLE
28th July 2007, 12:46
eu sunt de parere k un fotbalist nu este sclavul nimanui...el trebuie sa isi aleaga singur unde sa joace!foarte bn a facut...dak nu ii place clubul rapid...

chipy_1923
28th July 2007, 13:05
eu sunt de parere k un fotbalist nu este sclavul nimanui...el trebuie sa isi aleaga singur unde sa joace!foarte bn a facut...dak nu ii place clubul rapid...

cand l-am facut sclav m-am referit la atitudine:ok: normal ca el trebuie sa isi aleaga echipa la care vrea sa joace si ar trebui sa spuna clar unde vrea:ori la noi ori la Steaua si asa s-ar termina tot circul asta..nu sa vina intai sa semneze cu noi si pe urma sa se duca la palat la Jiji ca sa vina la Steaua..dc te-ai referit la Rada sau Badoi ca au facut bine ca au plecat de la noi la Steaua,inseamna ca ai acelasi caracter ca si ei..:ok:

OLD STYLE
28th July 2007, 13:36
cand l-am facut sclav m-am referit la atitudine:ok: normal ca el trebuie sa isi aleaga echipa la care vrea sa joace si ar trebui sa spuna clar unde vrea:ori la noi ori la Steaua si asa s-ar termina tot circul asta..nu sa vina intai sa semneze cu noi si pe urma sa se duca la palat la Jiji ca sa vina la Steaua..dc te-ai referit la Rada sau Badoi ca au facut bine ca au plecat de la noi la Steaua,inseamna ca ai acelasi caracter ca si ei..:ok:
eronat total ce ai spus u aici...el nu a semnat nimik cu voi...doar clubul progresul si clubul fc rapid au semnat un contract...pe acel contract nu aparea semnatura fotbalistului ovidiu herea....voi akum ii injurati si ii batjocoriti k au plekt de la voi...dar sincer si sunt sigur de asta...va pare rau de ei...sunt 2 jucatori de calitate care au valoare...si va puteau ajuta sa va indepliniti oriectivele...incepeti sa va dati arama pe fata!:ok:

chipy_1923
28th July 2007, 13:56
eronat total ce ai spus u aici...el nu a semnat nimik cu voi...doar clubul progresul si clubul fc rapid au semnat un contract...pe acel contract nu aparea semnatura fotbalistului ovidiu herea....voi akum ii injurati si ii batjocoriti k au plekt de la voi...dar sincer si sunt sigur de asta...va pare rau de ei...sunt 2 jucatori de calitate care au valoare...si va puteau ajuta sa va indepliniti oriectivele...incepeti sa va dati arama pe fata!:ok:

a fost prezentat oficial la Rapid,c vrei mai mult de atat?la ce s-a dus sa mai vb. cu Jiji cand a fost prezentat ca fiind jucatorul Rapidului?mie imi parea rau de Ionut Rada -omul,nu jucatorul,dar dupa c a declarat nu mai dau nici doi bani pe el..de Badoi imi pare rau,e un jucator bun..dar si ala a zis c a zis..vor primi ce merita la primul meci pe care il joaca impotriva noastra..ii injuram pt. ca au plecat la Steaua,echipa pe care toti rapidistii o urasc din tot sufletul...sunt niste tradatori si vor fi tratati ca atare..

OLD STYLE
28th July 2007, 14:00
a fost prezentat oficial la Rapid,c vrei mai mult de atat?la ce s-a dus sa mai vb. cu Jiji cand a fost prezentat ca fiind jucatorul Rapidului?mie imi parea rau de Ionut Rada -omul,nu jucatorul,dar dupa c a declarat nu mai dau nici doi bani pe el..de Badoi imi pare rau,e un jucator bun..dar si ala a zis c a zis..vor primi ce merita la primul meci pe care il joaca impotriva noastra..ii injuram pt. ca au plecat la Steaua,echipa pe care toti rapidistii o urasc din tot sufletul...sunt niste tradatori si vor fi tratati ca atare..
iara vb prostii...nu sunt tradatori...sunt niste fotbalisti profestionisti...cat despre prezentarea lui herea...poate sa fie prezentat la 100 de echipe tot degeaba dak nu a semnat contractul...nu ai sa vezi u jucator de fotbal care sa spuna cand ajunge la o echipa rivala ca este fan al echipei de unde a plecat...prin acele declaratii badoi si rada au incercat sa se puna bine cu suporterii stelisti...iar despre injuraturi asta este mentalitatea voastra!:ok:

Nightwish
28th July 2007, 14:56
iara vb prostii...nu sunt tradatori...sunt niste fotbalisti profestionisti...cat despre prezentarea lui herea...poate sa fie prezentat la 100 de echipe tot degeaba dak nu a semnat contractul...nu ai sa vezi u jucator de fotbal care sa spuna cand ajunge la o echipa rivala ca este fan al echipei de unde a plecat...prin acele declaratii badoi si rada au incercat sa se puna bine cu suporterii stelisti...iar despre injuraturi asta este mentalitatea voastra!:ok:
Termina mah cu tampeniile... stim ca toti fotbalistii sunt profesionisti ( mercenari :D) dar asta a intrecut orice limita... Ma intreb, avea tricoul visiniu pe el cand a semnat cu JJ?:rosu::rosu: .Daca voia la steaua ce plm cauta in cantonament la rapid? Ce cauta la prezentare?? Am oroare de genul asta de jucator, ar merita sa joace in B catziva ani, poate si-ar forma un pic caracterul... Jegul dreaq!:rosu:

Datenshi
28th July 2007, 15:14
iara vb prostii...nu sunt tradatori...sunt niste fotbalisti profestionisti...

La transferurile intre anumite cluburi, nu mai tine faza cu fotbalist profesionist. Daca vrei iti dau si exemple.

chipy_1923
28th July 2007, 15:41
iara vb prostii...nu sunt tradatori...sunt niste fotbalisti profestionisti...cat despre prezentarea lui herea...poate sa fie prezentat la 100 de echipe tot degeaba dak nu a semnat contractul...nu ai sa vezi u jucator de fotbal care sa spuna cand ajunge la o echipa rivala ca este fan al echipei de unde a plecat...prin acele declaratii badoi si rada au incercat sa se puna bine cu suporterii stelisti...iar despre injuraturi asta este mentalitatea voastra!:ok:

:lol::lol: iti zic eu ca in maxim 10 etape il injurati pe Hagi,sau il huiduiti(asta dc apuca 10 etape)..sa iti amintesc cazul Aliuta?lasa-ma cu mentalitatea,ca n-are nicio treaba..sunt niste sclavi amandoi,stiu prea bine cata ura avem pentru voi si nici in ruptul capului nu ar fi trebuit sa declare asa ceva sau sa se transfere la voi..

Icebox
28th July 2007, 15:42
Herea asta sa se duca dracu' undeva numai sa se duca ca m-am saturat sa vad numai Herea Herea Herea prin ziare mare vedeta un putoi.

Mynsc
28th July 2007, 16:02
Nu e vina lui Herea, Iacov e "putoiul" :D

krapulax
28th July 2007, 16:05
se zice puțoi, nu putoi, ca te duce cu gândul la butoi. mai corect e puloi.
ontopic: #$%* herea, javră nerecunoscătoare

OLD STYLE
28th July 2007, 16:09
:lol::lol: iti zic eu ca in maxim 10 etape il injurati pe Hagi,sau il huiduiti(asta dc apuca 10 etape)..sa iti amintesc cazul Aliuta?lasa-ma cu mentalitatea,ca n-are nicio treaba..sunt niste sclavi amandoi,stiu prea bine cata ura avem pentru voi si nici in ruptul capului nu ar fi trebuit sa declare asa ceva sau sa se transfere la voi..
prietene...orice antrenor este huiduit dak nu are rezultate...sa speram k in ghencea nu se v-a intampla asa ceva...voi aveti ura pe steaua pt k sunteti frustrati!:ok:nush ce vrei sa spui despre aliuta...eu iti amintesc episorul pe vremea cand juca la rapid...si la un meci din ultima etapa steaua-poli aliuta era la tribuna 1 pe ghencea si dadea autografe!

Icebox
28th July 2007, 16:14
Nu e vina lui Herea, Iacov e "putoiul" :D
No nu e vina lui Herea ... el nu e o "curva" care semneaza cu toti. Stai ca semneaza si cu astia. Daca nu stie ce vrea sa ramana in B. Si daca e jucator profesionist si zice ca inca e la National marea lui impresara, de ce nu e in cantonament? :rolleyes:

Datenshi
28th July 2007, 16:26
Nu e vina lui Herea, Iacov e "putoiul" :D

Nu e numai vina lui Herea, e si vina fufei de Prodan. Ca sa negocieze cu STeaua sau cu ce echipe mai viseaza ei le trebuia acordul "putoiului" de Iacov. ;)