PDA

View Full Version : Etapa 22: FC Vaslui - FC Arges



Edgar
10th April 2006, 10:20
Miercuri, 12.04.2006, ora 17:00 FC Vaslui - FC Arges Pitesti, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

esku
10th April 2006, 12:15
dreaq... mai toate echipele au castigat pe la vaslui ...ar trebui sa o facem si noi .... dar tare mi`e ca scoatem doar un x .... :D bun si ala avand in vedere k e meci in deplasare, dar daca tinem cont ca vs are doar o victorie as merge pe un 2 solist .... FORZA VIOLA!

Kroenan
10th April 2006, 12:26
Din orgoliu, probabil Vasluiul va castiga... Sau va scoate un egal
Argesul nu e o echipa care sa atace continuu, deaceea consider X ca fiind mai aproape de realitate

PiTiKu
10th April 2006, 13:04
cred ca batem kyar dak avem 5 titulari care nu joaca...FORZA VIOLA....sper sa joace fotbal nu sa se apere...oriqm kred k batem...2 solist

Vi3rme_X
10th April 2006, 15:08
Sper sa iasa un 2 :D

dede
10th April 2006, 15:15
argesu' ar trebui sa castige fara prea mari probleme, dar avand in vedere ca lui cartu nu-i prea place sa atace, va fi doar 1-0 pt arges

Paul
10th April 2006, 15:16
ultima sansa a Vasluiului ... daca nu :cya:

DanJuve
10th April 2006, 17:13
despre joc - in mod normal,frumos si de cuviinta ar fi sa castigam:)Avanti Viola!!!!/hello

B_I_C
10th April 2006, 18:48
Asta ar fi una din ultimele sanse ale vasluiului sa se salveze si jucatorii stiu asta. Vor ataca tot meciul si vor lasa suficiente spatii argesului sa profite pe contraatac. Argesul da semne ca s-ar trezi, dar nu se stie niciodata. Zic X sau victorie la 1 gol diferenta pt una din echipe.

Darius
10th April 2006, 19:14
Daca Vasluiul ar fi batut pe Farul in etapa precedenta si miercuri pe Arges...ambele partide pe teren propriu, probabil ca ar fi iesit de pe locurile retrogradabile...ramane meciul de miercuri cu FC Arges...daca nici acum nu va castiga FC Vaslui...........

DanJuve
10th April 2006, 19:36
pai normal ca nu o sa castige:happy :evil: :drak: .1-2.si ii bagam in b pe moldoveni.:Dor sa planga vasluiencele alea bune,dupa meciul cu noi:drak:
Ale Viola Ale ,Ale Viola Ale!!!!!!!!/hello
Pt Arges traim,pt Arges murim!

republican
10th April 2006, 20:31
Hm trebuie sa batem acolo totzi au venit cu puncte de la Vaslui dar la cum jucam nu se stie niciodata , sper intr-o victorie a noastra

Universal
10th April 2006, 20:41
Cum cunosc eu Arges 0-1 in minutul 88 ,bate in extremis

esku
10th April 2006, 20:47
daca jucam ca in tur nu imi era frica de meciul asta ...dar asa .... :(

Universal
10th April 2006, 20:48
NU iti fa griji esku, Arges va bate si va castiga putin in nume, sa mai bata inca de 2 ori la rand si ai sa vezi ...

DanJuve
10th April 2006, 21:24
bah da moldoveni nema paici?
Vaslui-Arges 1-2

cap
10th April 2006, 21:26
cred sigur ca va bate argesul 2

byg
10th April 2006, 21:53
vasluiul va retrograda fara nici o problema la felul cum joaca is varza parerea mea de amator si argesul castiga sigur

esku
10th April 2006, 22:07
eee ... pai pe urma avem doua meciuri la mioveni cu farul si national .... super grele.... :thinkso: dar mai intai sa batem noi vs si mai vb dupa ... :ok:

codrind
10th April 2006, 22:53
NORMAL ar fi meci de 2 !!

DAR ce mai e normal ???:mda:

Darius
10th April 2006, 23:01
Am votat cu FC Vaslui in pool....

esku
10th April 2006, 23:48
wrong way baiete ... :lol: e de x2 :D

rhadoo
10th April 2006, 23:58
am votat 2 si sper ca argesu sa bata,daca va reusi ,clar vs va ajunge in b ,unde defapt le este locul,fara sa fiu rautacios dar la cum joaca isi bate joc de acest sport
HAI JIUL PETROSANI!

SEFchenko
11th April 2006, 12:14
Daca nici pastia nu-i batem..atunci la pitesti nu se mai practica fotbal..:)

republicanu
11th April 2006, 12:39
Vaslui - Argesu 1-0
E BLAT

esku
11th April 2006, 13:46
cumetre vad ca esti obsedat de blaturi .....!!!!!! :mda:

vladi
11th April 2006, 17:05
am o presimtirea nu prea placuta.......dupa meciul de la Bistrita nimic nu mai este sigur cu Argesul asta...:-)

yonu7
11th April 2006, 19:00
bate vasluiu ca asta e ultima lor sansa
2-1

Universal
11th April 2006, 19:48
NU are cum,sunt foarte slabi,un egal ar fi o minune pentru ei.

republican
11th April 2006, 20:05
Vaslui - Argesu 1-0
E BLATeh pe dracu blat de unde mai iti venii ideea asta Apropos cine esti??

boosaw
11th April 2006, 20:25
meci de 2.....cu noroc pt vaslui un x

Cra10veanu
11th April 2006, 20:26
bate fc logan

esku
11th April 2006, 21:10
am vrea noi sa mai avem sponsor DACIA-RENAULT si sincer m-as mandri cu asta, tinand cont ca in perioada cand eram sponsorizati de DACIA aveam echipa de 1-3.... :ok:

Cra10veanu
11th April 2006, 21:11
nu e deloc peiorativ fc logan :) are doar o conotatie regionala, nu acolo se fac daciile ? :D

republicanu
11th April 2006, 23:12
Am facut parte din Republica atunci cand s-a infintat. Popica ma stie. Nu e un lucru cu care sa ma laud dar eu l-am batut Chiorul sau am iscat incidentele de la meciul cu Rapid din ultima etapa, acum cativa ani.

mblue
12th April 2006, 11:30
un meci foarte greu al vasluiului, un meci dupa care poate sa ii afunde definitiv sau poate sa le dea sperante pentru evitarea retrogradarii

esku
12th April 2006, 11:59
dupa ultimele stiri meciul asta e din ce in ce mai greu pentru noi! Mariko Daouda este incert, el având întindere de la meciul cu Jiul Petroşani. Dacă fundaşul ivorian nu va putea fi folosit, Sorinaccio se va afla într-o situaţie disperată! În linia defensivă el are în acest moment doar doi jucători valizi, Alin Chiţa şi Gheorghe Rohat, iar singurii doi jucători polivalenţi, care ar putea juca fundaşi centrali, Liviu Negoiţă şi Mădălin Murgan, sunt suspendaţi! În aceste condiţii, se pare că Sorin Cârţu va fi nevoit să-l reprofileze pe argentinianul Bazzi în fundaş central, Poenaru să joace fundaş stânga, iar Crivac – mijlocaş la închidere.... Plus k iar suntem "cobaiul" CCA-ului care a delegat la acest meci un debutant Mugurel Drăgănescu :mda: ... cred k face cartu spume!:D

philos
12th April 2006, 13:07
ar trebui sa batem la VS si cu rezervele...numa' de "experimentele" de care se vorbeste p'aci mi-e teama...

best_lazialul
12th April 2006, 14:15
asta chiar ca este ultima sansa pentru vaslui..victorie sau retrogradare..poate parea surprinzator insa eu mizez pe victoria gazdelor..2-1 v.badea,croitoru/tanasa.

mblue
12th April 2006, 14:36
si eu cred ca va castiga vasluiul, oricum va fi meci f greu

republican
12th April 2006, 17:14
Am facut parte din Republica atunci cand s-a infintat. Popica ma stie. Nu e un lucru cu care sa ma laud dar eu l-am batut Chiorul sau am iscat incidentele de la meciul cu Rapid din ultima etapa, acum cativa ani.Ok :D ai un id de messenger :D trimite un msg privat :D:yeah:

mblue
12th April 2006, 17:25
deja e 1-0 pt vaslui, e clar ca isi joaca una din ultimele sanse de a evita matineul

razwan_vs
12th April 2006, 17:58
FC VASLUI conduce pe Fc Arges prin golul inscris de fundasul
bogdan Panaint din penalti in min 3 .

FC VASLUI : 1. HUTAN - 15. BUHUS, 17. PANAIT, 6. LĂCUSTĂ, 5 CORNEA - 7. JOVANOVIC, 10. M. CROITORU, 20. STANCIU, 8. SFÂRLEA - 9. V. BADEA, 24. MIHALCEA

Antrenor: Mircea Rednic

Rezerve: 22. HĂISAN , 4 I. Badea, 5 Cornea, 16 Nicolae, 21 Dantes, 23 Maletic, 26 Bukvic



FC Arges:
1. GUSO - 5. CHITA, 6. ROHAT, 13. M. NEGRU - 17. CR. TĂNASE, 10. PREPELITĂ, 20. CRIVAC, 23. POENARU, 16. Ad. IONESCU - 9. C. TĂNASĂ, 7. BILASCO

Antrenor: Sorin Cârtu

Rezerve: 72. Vintilă, 2. Ionascu, 8. B. Stancu, 12. A. Chirită, 14. Costescu, 11. Năstăsie




DESFASUREREA MECIULUI pana in min 45 : 45+1' Sfarsitul primei reprize

45' De la margine se arata 1 minut de prelungire

35' Badea trece de un adversar, incearca un dribling in fata altuia, insa scapa mingea in afara terenului

' *Info: Schimbare post pe post la FC Arges

31' Schimbare Arges. Iese Prepelita si intra Augustin Chirita

29' Ocazie mare de gol pentru Vaslui, insa Guso isi salveaza din nou echipa! Corner pentru Vaslui

25' Corner pentru Arges. Tanase centreaza la prima bara, insa mingea iesise in aut in momentul centrarii

26' Ocazie buna de gol pentru Vaslui, insa Guso scoate in corner un balon de sub transversala!

19' Lovitura libera pentru Arges. Se incearca o executie surprinzatoare direct pe poarta, insa Hutan retine cu siguranta

' *Info: Ploua destul de bine la Vaslui

12' Corner pentru FC Arges. Se centreaza in careu, respinge defensiva Vasluiului

11' Ocazie buna de gol pentru Vaslui, insa Guso respinge in lateral un sut trimis de la 26 de metri lateral stanga!

10' *Info: Se joaca pe contre in ce aceste momente

8' Cartonas galben Stanciu (Vaslui) pentru fault

3' GOL: Panait (Vaslui) ! Panait inscrie din 11 metri ! :yeah: /hello :yeah:

2' Cartonas galben Bilasco (Arges) pentru fault

2' 11 metri pentru Vaslui! /hello /hello /hello

1' Inceputul meciului

razwan_vs
12th April 2006, 18:06
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL VASLUIU acelasi panait
GOL: Panait (Vaslui)! Panait inscrie din interiorul careului din 9 metri!

be@
12th April 2006, 18:08
Argesul , ce faceti ? Cred ca va alegeti cu un superbou ! :D

Elphax
12th April 2006, 18:12
11 boi!

republican
12th April 2006, 18:16
fratilor opritzi macelul 3-0 pt Vaslui min 55 hmm

razwan_vs
12th April 2006, 18:19
55' GOOOOOOOoL: Mihalcea (Vaslui) ! Mihalcea inscrie din 11 metri!

55' Cartonas rosu Rohat (Arges) pentru hent in careu, din pozitie de ultim aparator

dorian27
12th April 2006, 18:20
fratilor opritzi macelul 3-0 pt Vaslui min 55 hmm
am stiut tot timpul ca argesul e o echipa de duzina...
mai ales ca acum sunt la caldurica..
dau si ei o mana de ajutor unor oameni necajiti

bv lor:)

rhadoo
12th April 2006, 18:22
o fi adevarat?oare de ce trebuie sa se murdareasca ag?
HAI JIUL PETROSANI!

tafu
12th April 2006, 18:24
argesu ii baga la racoare pe pandurii...100% vor retrograda bacaul si pandurii

Ess
12th April 2006, 18:39
Lol...3-0
Desi pe terenul ala eu nu as da voie sa se joace fotbal.

gigel_bucur
12th April 2006, 18:45
Sorineeee, miroase urat sa iei tu 3 goluri de la astia:rosu:

republican
12th April 2006, 18:53
dap sa terminat 3-0 pt Vaslui cinstea lor rusinea noastra

amnael
12th April 2006, 18:56
dap sa terminat 3-0 pt Vaslui cinstea lor rusinea noastra

nu prea vad cinstea in nicio tabara:rosu:

Vulturul
12th April 2006, 19:03
ma uit si acum la rezultat si nu imi vine sa cred...Vasluiul care marcase doar de 10 ori in 21 de meciuri sa ne inscrie 3 goluri...nu stiu cum e posibil...accidentarile si suspedarile de au fost in echipa nu scuza absolut de loc acest rezultat...penibil!!!

Rossi
12th April 2006, 19:07
:)
FC Vaslui - FC Arges 3-0

razwan_vs
12th April 2006, 19:10
3-0 sa terminat sa speram ca si bacau va lua bataie ca sa treaca vasluiu pe 15

starsteel
12th April 2006, 19:14
Echipa lui Cartu a luat 3 goluri si de la cine?! ori au gasit vasluienii cheia lacatului ori a fost predata de vreun argesean.

Vi3rme_X
12th April 2006, 19:57
doamne ce rusine!!! :o: nu-mi vine sa cred
:rosu: FC Arges

esku
12th April 2006, 20:28
11 superboi .... :rosu: cu aia care au intrat 14 superboi ....RUSINE!!! Ce dreaq mah? Toti iau puncte de la Vaslui, numai noi dam? Si aici e mana tot a lui Ilinca .... Hai 1-0 mai ziceam ...da` 3-0 e prea de tot!!!! 2 penaltyuri, un rosu, si multe absente la noi ... nimic nu scuza rezultatul asta penibil ... Ne-am facut de kkt ... k si la bistrita ..... ma rog ..si acum tot pe arbitru o sa dea vina "sorinaccio" ...sau pe gazon? ... orikum si vs tot pe acelasi gazon a jukat .... :rosu: pt superboi!

dlgicu
12th April 2006, 20:43
Asta e adevarul... superboi scrie pe noi. Mare minune daca isi mai gaseste Vasluiul alti superboi sa completeze cireada pana la sfarsitul campionatului, ramanem de mana cu Bistrita in staul.

rhadoo
12th April 2006, 20:53
11 superboi .... :rosu: cu aia care au intrat 14 superboi ....RUSINE!!! Ce dreaq mah? Toti iau puncte de la Vaslui, numai noi dam? Si aici e mana tot a lui Ilinca .... Hai 1-0 mai ziceam ...da` 3-0 e prea de tot!!!! 2 penaltyuri, un rosu, si multe absente la noi ... nimic nu scuza rezultatul asta penibil ... Ne-am facut de kkt ... k si la bistrita ..... ma rog ..si acum tot pe arbitru o sa dea vina "sorinaccio" ...sau pe gazon? ... orikum si vs tot pe acelasi gazon a jukat .... :rosu: pt superboi!


si o sa mai i-a si de la alti boi,cum am fost si noi
eu ce am zis cand au facut egal la petrosani?scapa porumbhotu pt ca ''asa e in fotbal''mioritic
un rahat care cred ca o sa scape si pica pandurii
HAI JIUL PETROSANI!

esku
12th April 2006, 20:54
Mare minune daca isi mai gaseste Vasluiul alti superboi sa completeze cireada pana la sfarsitul campionatului, ramanem de mana cu Bistrita in staul.

ce companie onoranta ... :mda: :headbang: :rosu:

Balaci
12th April 2006, 20:58
Rusine ca s-a intamlat asa ceva,e chiar pacat ca Argesul se coboara la nivelul asta mizerabil!Toti acuzau Pandurii de tentative de blat,si cand colo...
E pacat ca o echipa ca Vasluiul sa ramana in A,ar fi chiar rusinos pentru fotbalul romanesc si un semn ca inca mai e multa mizerie in el!
Sper sa ma insel si Vasluiul sa dispara asa cum a aparut!

esku
12th April 2006, 21:05
si mie imi e rusine de ceea ce s-a intamplat acolo ...si nu sunt implicat direct, ci doar ca suporter.... lor nu le-o fi un pic rusine de ceea ce fac si la bistrita akum la vaslui? eu unu nu cred k as mai ridica capul din pamant :rosu:

erreyy
12th April 2006, 21:07
Mare rusine pentru Arges, nu prea imi vine sa cred ca a luat Sorinaccio 3 goluri de la cine????? de la FC Vaslui, mare rusine...

mick3y
12th April 2006, 21:10
Maaaaaaaaaaaaa....STOP.....ce tot vbiti de blat?...ati fost la meci si l-ati vazut?...ati vazut cum s-a jucat?.....ati vazut cum a jucat VS in meciul cu FARU?....am primit gol din 2 ocazii...pe contraatac...si am dominat tot meciul...cu ocazii....acum a intrat mingea in ate..si gata e blat.....buey fratilor..va rog frumos...aveti grija ca aduceti acuzatii grave aici. Daca Vasluiul ar fi facut ceva d genu...va asigur ca nu era acum pe locuri retrogradabile, nici macar in zona fierbinte....cum o numesc unii. Asa ca ciocu mic si joc de glezne..si nu va mai dati cu parerea!!!:rosu: :rosu: :rosu:

DanJuve
12th April 2006, 21:11
bah ce nasol sa pierzi la vaslui cu 3-0???asta e chiar nasol,toti ii bat,da noi o luam cu 3-0 .ce pot sa mai zic?m am suparat asa nasol,ca a dat si raceala in mine.FUUUUUUUUUUUUUUUUCCKKKKKK!!!!!:no: nu am vazut meciul dar cu siguranta au jucat incalificabil:no: :no: :no: :(

Darius
12th April 2006, 21:12
Nu am vazut meciul, dar, dupa cum arata scorul, FC Vaslui nu a avut nici o problema cu FC Arges.

@_sa nu incepem iarasi cu blaturile...Sorin Cartu nu este genul de antrenor care ar accepta asa ceva...exclus!

esku
12th April 2006, 21:34
la fc arges nu trebuie sa stie antrenorii ca e blat ... vb ilinca cu doi - trei jucatori si aia e ....este inexplicabil asa ceva o echipa care nu ia bataie de la steaua si rapid ...ia 3-0 de la o echipa cu o singura victorie si 10 goluri marcate tot sezonu ... laso dreaq de revenire a voastra de forma bey mick3y mouse .... k nu ne-am nascut ieri .....hai 1-0 mai ziceam da 3-0 si noi un singur sut pe poarta si ala la 0-0 sa fim seriosi .....

mick3y
12th April 2006, 21:45
la fc arges nu trebuie sa stie antrenorii ca e blat ... vb ilinca cu doi - trei jucatori si aia e ....este inexplicabil asa ceva o echipa care nu ia bataie de la steaua si rapid ...ia 3-0 de la o echipa cu o singura victorie si 10 goluri marcate tot sezonu ... laso dreaq de revenire a voastra de forma bey mick3y mouse .... k nu ne-am nascut ieri .....hai 1-0 mai ziceam da 3-0 si noi un singur sut pe poarta si ala la 0-0 sa fim seriosi .....


Ati avut cumva aceeasi oameni in teren?...si ati primit cumva gol in min 5 ?...Problema e ca nici un meci nu seamana cu altul...si crede-ma nu a fost blat..

republicanu
12th April 2006, 21:59
B.... p......., am gresit scorul.
Acum pt toti cei care au vazut Argesul castigatoare la Vaslui, sper sa nu incepeti sa spuneti ca lipsa jucatorilor a fost motivul.
Se executa cornerul si moldoveanul da gol cu capul nestingherit, de pe picioare. Putea sa faca preluare si inca vreo doua duble ca tot avea timp sa rupa plasa. Nici un pitestean in preajma lui toti la o distanta egala de vreo 5-6m.
Of-of. Trebuie sa ne resemnam cu ce am castigat mizand pe victoria Vasluiului.
Stiu ca sunteti baieti de treaba si ma lasati sa mai fac inca o data reclama site-ului www.pariuridemilioane.ro, doar sunt singurul care a pronosticat corect cine va castiga - e drept am gresit rezultatul.:cool:

erreyy
12th April 2006, 22:17
Bah duceti-va in B si lasati-ne cu echipa voastra ca nu aveti ce cauta prin divizia A, daca nu ar fi nici Bistrita ar fi campionatul perfect.

esku
12th April 2006, 22:18
meciu asta n`are nevoie de nici un comentariu ...se cunoaste de la o posta ceea ce s-a intamplat akolo si deja nu are rost sa mai intru in polemici pe tema asta .... rusine alb-violetilor! :rosu: de fapt ...super boilor!!!! :mda:

bada_otelul
12th April 2006, 22:31
sorinaccio mai mult ca sigur n-are nici o legatura cu ce s-a intamplat acolo.nu se coboara el la nivelul asta

republicanu
12th April 2006, 22:41
Errey (mare fan al otelului) lasa vrajala asta te rog, putem sa facem 1000 de blaturi cand vrem jucam bine iar pe voi va batem si daca jucam intr-un picior

esku
12th April 2006, 22:54
republicanu ... errey nu se referea la noi .... ci la vaslui .... mesajul ala era pentru mick3y!

erreyy
12th April 2006, 23:00
Daca n-ai citit cu atentie e problema ta, mesajul era adresat lui Mick3y, cat despre faza cu batutul intr-un picior mai vedem... peste cateva etape, n-as fi asa de sigur, au mai spus si altii la fel si apoi s-au calmat, vom vedea, tare sunt curios ce rezultat va fi.

Cra10veanu
12th April 2006, 23:21
blat jegos, numai dupa scot iti dai seama, 3-0 scor de blat, rusineeeeeeeeee argesul mare rusine

B_I_C
12th April 2006, 23:40
sorinaccio mai mult ca sigur n-are nici o legatura cu ce s-a intamplat acolo.nu se coboara el la nivelul asta
Asa e.. vina e 90% a jucatorilor. Sa le fie rusine, pt ca si-au batut joc de un judet intreg. Sa iei bataie de la echipa de pe ultimul loc, care avea o singura victorie in 21 etape e suficient de jenant; dar sa o faci si cu 3-0 dupa un joc penibil, asta nu se iarta. :rosu: :rosu: :rosu:
Inca odata rusine jucatorilor care nu isi merita locul in aceasta echipa - in frunte cu acest nontalent pe nume Alin Chita. Rusine echipei, iar acest jucator din punctul meu de vedere, nu mai are ce cauta la echipa. Asta cu tot trecutul sau "glorios" pe care il are la echipa.
Restul de 10% al vinei este al lui Cartu care nu stie sa castige un meci atunci cand este condus de la inceputul meciului. Daca toate meciurile ar fi cu echipe gen Dinamo, Steaua, Rapid, am fi campioni, dar partea proasta e ca mai sunt alte 12 echipe care ne pot invinge oricand la scor. :jerk:
:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

esku
13th April 2006, 00:29
ca bine zici mey BIC! :ok: .... rusine superboilor!!!!! :mda:

iaro
13th April 2006, 00:35
Nu va suparati prea tare argesenilor! Parerea mea este ca au fost luati prin surprindere de vasluieni, crezand ca vor avea un meci foarte usor. Doar ca ei isi jucau ultima sansa de a nu fi retrogradati sigur, asa ca au dat tot ce pot.
Oricum, bravo Vasluiului! Cat despre Arges, fruntea sus!

philos
13th April 2006, 10:24
aiurea...nu e prima oara cand strange Argesu' o bruma de puncte, iar apoi incepe sa le imparta "pomana" saracilor ... sunt scarbit

boosaw
13th April 2006, 11:31
Eu Atata Spun...vizionati Doar Golul 2 Sa Vadeti Ce "detenta" Au Avut Fundasi Argeseni Din Jurul Marcatorului... Rusine !!!!!!!!!!!

Andy1987
13th April 2006, 12:30
nu pot sa cred...cum dreq v-au batut vasluienii?!

republicanu
13th April 2006, 12:52
Eu Atata Spun...vizionati Doar Golul 2 Sa Vadeti Ce "detenta" Au Avut Fundasi Argeseni Din Jurul Marcatorului... Rusine !!!!!!!!!!!

Bravo/hello Asta incercam si eu sa le explic "marilor cunascatori"

six
13th April 2006, 13:02
doamne ce rusine!!! :o: nu-mi vine sa cred
:rosu: FC Argesei lasa ca mergem si noi la ei si ii punem la loc sau punct....dar daca ne bat si pe noi da pe bune????NUUUU :headbang: :headbang: :rolleyes: