PDA

View Full Version : Etapa 22: Jiul - National



Edgar
10th April 2006, 10:04
Marti, 11.04.2006, ora 16:00 Jiul Petrosani - FC National Bucuresti, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

miril
10th April 2006, 10:16
Cred ca Bergodi merge...italieneste. Jiul este ca si scapata de retrogradare. Avem o aparare solida si putem contraataca periculos de...1-0.

alamar
10th April 2006, 10:44
VENI, VIDI, VICI. Asta va fi concluzia lui Bergodi dupa deplasarea de la Petrosani. Cu cat? Asta chiar nu mai conteaza.
HAAAAAAAAAI PROGRESUUUUUUUUU'

Rossi
10th April 2006, 10:59
meci de 1x2
eu cred ca o sa iasa X pana la urma

esku
10th April 2006, 12:26
si eu tot pe un x merg ... :ok: ...sunt doua echipe bune! va iesi un meci frumos! 2-2

be@
10th April 2006, 12:41
Stiu ca Jiul a facut in ultima vreme meciuri bune pe teren propriu , dar e obligatoriu sa castigam acest meci , daca vrem sa ne mentinem pe podium . Sper sa joace Ryan !

miril
10th April 2006, 12:46
"Ranit, dar gata de sacrificiu", asa reactioneaza un...cangur autentic.

r3my
10th April 2006, 12:47
Chiar daca Nationalul e o echipa buna... Jiul va bate la cel putin 2 goluri diferenta. Altfel, sansele de a urca mai sus de locul 12 ni se vor compromite destul de mult.

miril
10th April 2006, 12:48
Daca ne bateti ne bateti cu un gol diferenta, nu mai mult.

six
10th April 2006, 13:06
FORZA JIUL PETROSANI,pronostic 1 solist ca etapa viitoare nu se stie ...pt jiu ma refer...../hello :yeah: :ok:

PiTiKu
10th April 2006, 13:19
x..solist..dar mi-ar place sa bata jiu...

dede
10th April 2006, 15:29
castiga jiul...national e o echipa care azi castiga si maine pierde...

Universal
10th April 2006, 20:47
Meci pentru Platani 1-1 sau 1-3 , supriza frumoasa la egal.

cap
10th April 2006, 21:33
x 2 cred

B0gdaaaN
10th April 2006, 21:39
1 solist

byg
10th April 2006, 21:42
x2 cred si eu

Bancaru
10th April 2006, 22:34
Sper sa nu fim si noi fraieri ca Farul. In mod normal valoarea este de partea noastra. Intr-adevar azi jucam maine nu. Dar nu mereu. Poate maine chiar batem. Eu zic ca asa va fi. Bergodi nu stie ce e aia mila.

Darius
10th April 2006, 23:16
Ma bucur ca Telesport transmite acest meci...am sa ma uit cu interes...este un meci interesant...

rhadoo
10th April 2006, 23:52
eu sper sa batem,resurse avem pt ca de ce sa nu o spunem nationalul este o echipa de batut daca stii cum sa joci cu ei,sa speram ca sunda va gandii jocul de maine ca joaca cu un antrenor italian care va juca in stil italian ,la rezultat
HAI JIUL PETROSANI!

Bancaru
11th April 2006, 10:05
Asa orice echipa este de batut daca stii cum sa joci. Mai trebuie sa o si faci. Ce a facut Farul etapa trecuta a linistit apele la Petrosani si a bagat Vasluiul la rahat. Poate joaca minerii mai deconectati... Noi inca avem pentru ce sa ne batem.

alamar
11th April 2006, 11:12
Sper sa nu fim si noi fraieri ca Farul. In mod normal valoarea este de partea noastra. Intr-adevar azi jucam maine nu. Dar nu mereu. Poate maine chiar batem. Eu zic ca asa va fi. Bergodi nu stie ce e aia mila.
Meciul Jiului cu Farul a fost un blat. Nationalul o sa castige pentru ca sunt mai buni. Simplu ca "buna ziua".

miril
11th April 2006, 11:18
Meci dificil, trebuie adaugat. Sper ca baietii sa se mobilizeze ca deobicei. HAI PROGRESUL!

rhadoo
11th April 2006, 11:31
Meciul Jiului cu Farul a fost un blat. Nationalul o sa castige pentru ca sunt mai buni. Simplu ca "buna ziua".
cum le stii tu pe toate,si in tur cand am facut egal la bucuresti tot blat a fost?
daca tot le stii pe toate ar trebui sa zici de meciul JIULUI cu vs
fi mai moderat!
HAI JIUL PETROSANI!

be@
11th April 2006, 12:00
1 solist

De ce ? Pe ce loc este Nationalul in clasament ? Dar Jiul ?

miril
11th April 2006, 12:02
Mai toti votam cu inima si nu...altfel. Meci de 1X2, in care noi avem o sansa buna de 2. Sa o valorificam!

Platanu
11th April 2006, 15:55
Meci de X,in cel mai rau caz pentru National,de 2 in cel mai bun caz,ocazie cu care imi cer scuze tuturor colegilor progresisti pentru ca la sectiunea de pronosticuri am zis Jiul-National 1!Imi cer scuze,cred ca eram cu capul in nori,ca abia azi mi-am dat seama.Nu ca nu ar fi posibil....

best_lazialul
11th April 2006, 16:06
eu cred ca va fi 1x..din pacate nu pot sa vad meciul dar il astept pe cel de la 5..

best_lazialul
11th April 2006, 16:09
pentru cei care prind telesport am o intrebare...echipele date pe ols-live sunt bune? am impresia ca nu au dreptate in totalitate.

best_lazialul
11th April 2006, 16:11
la jiul joaca ilin sau pereny?...si care este atacul nationalului?

starsteel
11th April 2006, 16:21
Ce e cu telesport vad ca nu transmite, deja au codat?

be@
11th April 2006, 16:22
pentru cei care prind telesport am o intrebare...echipele date pe ols-live sunt bune? am impresia ca nu au dreptate in totalitate.

ProSport: FC Naţional:12. STANEV - 19. SĂPUNARU, 4. MEHMEDOVIC, 27. BURCĂ, 26. PANC - 10. SRHOJ, 28. BUNDEA, 24. R. IANCU, 21. M. OPREA -6. D. MARIN, 18. M. SAVU
Antrenor:Cristiano Bergodi

Rezerve: 13.Nae, 2. Ninu, 15. Stancovic, 17. Marcu, 20. Tameş, 16. Herea, 9. Manta
Accidentaţi: Ghindeanu, Chiacu, Mozacu, Griffiths, Abiodun, Chihaia


OLS
22. STANEV - 19. SĂPUNARU, 4. MEHMEDOVIC, 27. BURCĂ, 26. PANC - 6. D. MARIN, 10. SRHOJ, 16. HEREA, 21. M. OPREA - 18. M. SAVU, 9. MANTA

Rezerve: 13.Nae, 2. Ninu, 15. Stancovic, 17. Marcu, 20. Tames, 24. R. Iancu, 28. Bundea

Cine vede meciul sa ne spuna care formula e corecta ?

Darius
11th April 2006, 16:24
Se pare ca Telesport nu transmite meciul...pacat...la ora asta Telesport transmite reluarea meciului FC Vaslui - Farul Constanta din etapa precedenta...

starsteel
11th April 2006, 16:24
Cred ca vad meciul doar cei de pe stadion.

krapulax
11th April 2006, 16:25
gsp Radostin Stanev-Mihai Panc Cristian Sapunaru Ovidiu Burca Mehmedovici- Zeno Bundea Ovidiu Herea John Srhoj Tames- O Chihaia D. Marin

iar conform ols, sava a tras pe langa poarta. care sava?

best_lazialul
11th April 2006, 16:26
mda..si gsp are alte echipe..si culmea e ca toate transmit live..cred ca se referea la m.savu,atacantul de la fc national

Darius
11th April 2006, 16:26
Da...fericitii.../hello
Telesport: :no:

miril
11th April 2006, 16:27
Marian Savu si Manta. Atat Griffith cat si Chihaia sunt accidentati.

best_lazialul
11th April 2006, 16:28
mda..cica c.petre a tras pe langa poarta...culmea e ca c.petre nu figureaza printre titulari..deja devine amuzant

Darius
11th April 2006, 16:31
Daca Griffiths si Chihaia nu joaca, va fi foarte greu pentru National...apropo de atacanti: de ce a plecat Bad la UTA?...l-a luat Poli si l-a trimis la UTA?...Bad ar fi fost o solutie mult mai buna pentru meciul acesta decat Petrus Manta...

best_lazialul
11th April 2006, 16:32
marian savu s-a accidentat si a intrat herea..sansele de a marca ale nationalului scad odata cu aceasta schimbare. manta sau marin?

miril
11th April 2006, 16:35
Manta si Daniel Marin vor juca pe atac. O alta solutie este introducerea lui Alin Marcu si avansarea lui Sapunaru ca atacant, post pe care a jucat pana acum un an. Situatie nu este deloc roza.

Darius
11th April 2006, 16:36
Dar pana la urma, Mircea Oprea joaca sau nu?....daca joaca, poate fi folosit atacant...la Poli, Oprea juca atacant, nu mijlocas stanga...

best_lazialul
11th April 2006, 16:39
in mod normal joaca..nu vad de ce nu ar juca..ocazie pentru shroj

best_lazialul
11th April 2006, 16:44
a doua schimbare la national in min 33!!!iese burca accidentat si intra marcu.

Darius
11th April 2006, 16:56
Da...si trei galbene pe sfarsit de repriza acordate unor jucatori de la National: Bundea, Marin si Stanev...

Final de repriza...

best_lazialul
11th April 2006, 16:58
daca mai vine si un cartonas rosu,chiar ca nu mai au sanse.oricum scor alb la pauza si eu imi mentin pronosticul dat la inceputul meciului:1x

best_lazialul
11th April 2006, 17:29
asa cum ma asteptam...gol jiul si sansele nationalului de a obtine vreun punct din aceasta deplasare sunt minime.

Paul
11th April 2006, 17:30
Asa orice echipa este de batut daca stii cum sa joci. Mai trebuie sa o si faci. Ce a facut Farul etapa trecuta a linistit apele la Petrosani si a bagat Vasluiul la rahat. Poate joaca minerii mai deconectati... Noi inca avem pentru ce sa ne batem.

pentru ce va bateti domne ca locu 3 nu inseamna absolut nimic

mblue
11th April 2006, 17:33
meci de 1x2 , orice e posibil, vorba locuitorului Uniunii Satelor Ardelene :vom trai si vom vedea:)

mblue
11th April 2006, 17:35
gool Jiul.
GOL: Paleacu (Jiul) ! Paleacu inscrie din interiorul careului, dupa o pasa primita de la Dragan!
chiar ma intrebam pe unde mai joaca Paleacu. nu mai stiam mai nimic de el de cand a plecat de la Poli.

starsteel
11th April 2006, 17:35
pentru ce va bateti domne ca locu 3 nu inseamna absolut nimic
Spera la Intertoto adica locul 4-7;eu le doresc sa termine pe 8.

best_lazialul
11th April 2006, 17:52
GOOL JIUL !!! Mircea Gheorghe inscrie dupa o faza prelungita !!! 2-0 in minutul 90+1!!!

miril
11th April 2006, 17:56
Felicitari, Jiul! Ati scapat definitiv de retrogradare, in opnia mea. Arbitru neexperimentat care a da o ploaie de cartonase galbene!

Darius
11th April 2006, 17:56
Jiul si-a facut echipa buna...plus un antrenor bun...

S-a terminat...2-0 pentru Jiul.

best_lazialul
11th April 2006, 17:57
fluier final.2-0 pentru jiul.cu aceasta victorie gazdele se indeparteaza poate decisiv de zona retrogradarii.national nu a putut face mai mult in conditiile in care a avut multi absenti,la care se adauga si m.savu si burca care au iesit accidentati inca din prima jumatate de ora a jocului.una peste alta o victorie meritata pentru jiul.

mblue
11th April 2006, 17:57
victorie frumoasa a jiului, se pare ca ionut chirila era problema lor

best_lazialul
11th April 2006, 18:07
da..altfel nu prea se explica faptul ca imediat dupa plecarea lui chirila au inceput sa vina si rezultatele bune la petrosani.

be@
11th April 2006, 18:10
Spera la Intertoto adica locul 4-7;eu le doresc sa termine pe 8.

Da ? Multumim . Si eu le doresc ceausistilor sa termine pe locul 3 .
Felicitari Jiului .

miril
11th April 2006, 18:21
Te referi la Siderurgistul?

boosaw
11th April 2006, 18:23
Eu unul speram in maxim un egal...Felicitari Jiului

superchumbo
11th April 2006, 18:26
Da ? Multumim . Si eu le doresc ceausistilor sa termine pe locul 3 .

>>>>>>>>>>>>>>> Maine urmeaza a doua "bucurie" pt tine

geilon
11th April 2006, 18:26
cred ca va fi un meci urat, pronostic x

geilon
11th April 2006, 18:30
pardon am gresit topicu :)

miril
11th April 2006, 18:31
Deci recunosti! Imi place sinceritatea la roman. Intr-adevar meci de X, ala cu...Iasul!!! Sau nu asta vrei sa spui? N-am rezistat decimati, ma refer on topic!

rhadoo
11th April 2006, 18:43
Meciul Jiului cu Farul a fost un blat. Nationalul o sa castige pentru ca sunt mai buni. Simplu ca "buna ziua".



no cum ii baiatu?o fost blat?cred ca te uiti la meciurile JIULUI si vezi alte meciuri
oricum astazi am facut ce am vrut cu voi,in afara faptului ca aveti niste malaci pe linia de fund,dar care nu prea stiu cu mingea pe jos ,altceva nu ati prea aratat in meciul de azi
repriza a 2 cel putin a fost la discretia noastrasi doar deciziile unor arbitrii care nu au nici o treaba cu fotbalul au oprit jucatorii nostrii sa nu marcheze mai multe goluri ,oricum imediat dupa golul 2 am avut o ocazie imensa,pacat ca nu am marcat
FELICITARI JIULUI! BRAVO!
HAI JIUL PETROSANI!

geilon
11th April 2006, 18:49
Deci recunosti! Imi place sinceritatea la roman. Intr-adevar meci de X, ala cu...Iasul!!! Sau nu asta vrei sa spui? N-am rezistat decimati, ma refer on topic!

vroiam sa zic la tata jean

miril
11th April 2006, 19:01
Nu la tine m-am referit cu sinceritatea, in schimb despre tine era vorba la meciul egal. Radoo, felicitari, dar am jucat cu o echipa decimata. Nu-i o scuza ci doar o realitate. Si chiar, nu vrei niciun malac din asta pe linia de fund?

Leviss
11th April 2006, 19:30
Tot respectul pentru suporterii Nationalului ,dar unii dintre jucatorii de la national in special rezervere s-au dovedit a fi niste porci.Nu a avut nimeni treaba cu ei in schimb domniile lor nu si-au gasit altceva de facut inainte de inceperea meciului decat sa injure publicul si sa faca gesturi obscene .Si ca sa termin , dupa ce ca arbitrii au"gresit" de cateva ori flagrant in favoarea Nationalului , un hent clar in careu in prima repriza si cateva semnalizari de offside numai de ei vazute ,onor domnul iorgulescu a sarit pe arbitrii ca turbatu' la terminarea partidei.
Nu pot sa spun decat : Rusine domnilor!!!

Cra10veanu
11th April 2006, 19:33
sint impresionat, Bravo Jiul !

boosaw
11th April 2006, 19:50
Tot respectul pentru suporterii Nationalului ,dar unii dintre jucatorii de la national in special rezervere s-au dovedit a fi niste porci.Nu a avut nimeni treaba cu ei in schimb domniile lor nu si-au gasit altceva de facut inainte de inceperea meciului decat sa injure publicul si sa faca gesturi obscene .Si ca sa termin , dupa ce ca arbitrii au"gresit" de cateva ori flagrant in favoarea Nationalului , un hent clar in careu in prima repriza si cateva semnalizari de offside numai de ei vazute ,onor domnul iorgulescu a sarit pe arbitrii ca turbatu' la terminarea partidei.
Nu pot sa spun decat : Rusine domnilor!!!

Asa este... am stat langa tunelul de acces si ai dreptate... In principal Iorgulescu dar si cativa jucatori au intrecut masura mai ales in rep. 2 si mai ales ca nimeni nu avea treaba cu ei... :no: :no: :no:

boosaw
11th April 2006, 19:54
revin cu o declaratie a unui oficial care probabil a clipit la fiecare faza in care jiul a fost dezavantajata:

De cealaltă parte, oficialii şi jucătorii echipei FC Naţional au acuzat arbitrajul brigăzii conduse de Victor Stănişteanu.

"Aşa arbitraj nu am văzut niciodată. Şi jucătorii au dovedit că nu au valoare, dar şi arbitrajul a fost sub orice critică", a declarat după meci directorul sportiv al FC Naţional, Vicenţiu Iorgulescu, în timp ce jucătorul Zeno Bundea a spus: "Ne-au furat pe faţă".

Sursa: ProSport

One-Man Show
11th April 2006, 19:58
Atat am de spus : :evil:

Leviss
11th April 2006, 19:59
Astia chiar nu au pic de rusine,am citit si eu articolul in Prosport.Dupa ce ca ne-A fost refuzat un penalty clar ca lumina zilei si o multime de semnalizari de offside inventate de tusieri ,tot astia iasa in fata sa conteste arbitrajul!?!?!
Mai bine s-ar uita cum au jucat , ca in 90 de minute nu au avut nici un sut pe spatiul portii.Inca o data RUSINE domnilor de la Fc NaTIONAL!!!

Hipgnosis
11th April 2006, 20:08
feclicitari jiul, n-as fi mizat pe un 1 :D

Cra10veanu
11th April 2006, 20:17
unde e be@ cu comentarile ? :D sau iar bau soda ? :D

starsteel
11th April 2006, 20:18
Primul gol inscris de Jiul o mostra a anilor '50,toti se miscau parca era terenul in panta.


Da ? Multumim . Si eu le doresc ceausistilor sa termine pe locul 3 .
Felicitari Jiului .
Nu se joaca pentru locul 3 in Cupa UEFA.

King of Hell
11th April 2006, 20:27
Ni ca mi-o iesit 1 solist la pariuri, cota 2.65 :D BRAVO JIULE!

be@
11th April 2006, 21:43
unde e be@ cu comentarile ? :D sau iar bau soda ? :D

Pai ce comentarii vrei sa fac , ca n-am avut unde sa vad meciul . Am felicitat Jiul si gata . Pe undeva ma asteptam la un esec , dupa victoriile Jiului pe teren propriu cu CFR si Farul . Plus ca am avut multi jucatori accidentati ...




Nu se joaca pentru locul 3 in Cupa UEFA.
Eu am zis in campionat sa terminati pe locul 3 .

One-Man Show
11th April 2006, 22:30
Primul gol inscris de Jiul o mostra a anilor '50,toti se miscau parca era terenul in panta.
.

Nu dezinforma ! Ce draku...ca-mi eshti simpatic:evil: Este vorba despre materializarea stilului modern imprimat de macaronaru' asta cu paru' nins care pune orice infrangere pe seama arbitrilor shi care ishi asuma meritele pentru fiecare punct obtinut...Pai tb sa-l mai aduceti pe om din Italia ? Avem shi noi in tara din ashtia...HALAGIAN !:evil:

georgemp
12th April 2006, 00:35
Nu mai zic nimic...Felicitari echipei jiul.Si timisoarei.De fapt lui Hagi si sportului

miril
12th April 2006, 08:15
"Este vorba despre materializarea stilului modern imprimat de macaronaru' asta cu paru' nins care pune orice infrangere pe seama arbitrilor shi care ishi asuma meritele pentru fiecare punct obtinut...Pai tb sa-l mai aduceti pe om din Italia ? Avem shi noi in tara din ashtia...HALAGIAN".

Vorba ta, nu dezinforma, sau ti-e greu sa faci diferenta intre Cristiano Bergodi si Vi(n)centiu Iorgulescu. Italianul, prin declaratii, pana acum, a dat dovada de un comportament civilizat si nicodata nu a recurs la subterfugii dambovitene. In schimb Vincentiu... As usual! Trebuie sa scapam de el cat mai curand!

chinezu
12th April 2006, 08:31
Mare echipa Jiul! Au batut fara drept de apel cfr,farul,national dar cand au intalnit ultima clasata s-au poticnit. Cred ca Simota stie unde sa bage carbuni!

miril
12th April 2006, 09:05
...sau ii ia (d)in suturi!

Leviss
12th April 2006, 09:09
Mare echipa Jiul! Au batut fara drept de apel cfr,farul,national dar cand au intalnit ultima clasata s-au poticnit. Cred ca Simota stie unde sa bage carbuni!
Nenea chinezu' nu uita ca Simota e finul lui nenea Porumbacu'.Referitor la meciul cu Vasluiul pot sa spun ca ,Jiul a facut tot ce s-a putut pentru a da sansa plaiesilor sa inscrie dar ei saracii ,daca nu au fost in stare sa o bage in ate au trebuit sa se multumeasca, cu un egal..

miril
12th April 2006, 09:17
Cred ca minerii, prin aducerea lui Sunda, un antrenor competent, prin comparatie, si prin aducerea unor jucatori rutinati, a reusit saltul valoric care justifica, in mare parte, rezultatele din retur.

chinezu
12th April 2006, 09:20
Nenea Leviss, uita-te la golurile pe care le-au inscris minerii in meciul cu Farul si dupa aia mai vorbim.

Leviss
12th April 2006, 09:32
Le-am vazut si direct si in reluare , dar ar trebui sa ne uitam si la soarele care a stralucit prea tare , la vantul care a batut intr-o directie suspecta...Hai ca esti penibil omule..Dupa conceptia ta orice meci in care apararea unei echipe greseste este blat.Daca ar fi sa ne luam dupa gandirea ta si meciul tur din cupa uefa dintre Rapid si Steaua a fost blat , vezi gafa lui Carlos la golul Rapidului..
Ps: "Pe pamant exista doua lucruri omniprezente : hidrogenul si prostii". Sincer sa fiu eu nu cred ca esti hidrogen..

miril
12th April 2006, 09:46
Sa nu ne adancim in...hidrogen, o spun ca moderator, dar impartasesc cele spuse de Leviss, in mare parte. Ar trebui sa lasam deoparte ganidrea bantuita de blatite, spionite si alte boil endemice, cu caracter...fotbalistic. Nu vom intra defintiv in UE daca vom continua cu suspiciuni nefondate. Trebuie sa ne vedem de ograda proprie decat de...oile vecinului, daca vrem sa mergem mai departe si, sunt convins, ca rezultatele se vor vedea.

chinezu
12th April 2006, 09:51
Nenea Leviss,cred ca ai ramas cu unele sechele dupa batalia de la Costesti!

Leviss
12th April 2006, 10:02
miril multumesc pentru intelegere, promit ca nu mai intru in polemici inutile cu persoane care nu inteleg ca fotbalul este un sport in care exista invinsi si invingatori..
Ps: Domule chinez , iti garantez ca sunt perfect sanatos iar despre sechele te sfatuiesc sa vizitezi un medic , nu se stie niciodata..

rhadoo
12th April 2006, 10:06
daca tu crezi ca asta a fost blat de ce isi mai puneau mana in cap cei de la national?mai sa planga de suparare
am fost la meci si iti spun ca in afara faptului ca sunt mari fundasii vostrii pe jos sunt slabuti,iar la faza golului 2 i-a facut ca nufaru,probabil ca ai vazut doar faza golului nu si ce a fost inante
oricum va doresc succes in continuare!
HAI JIUL PETROSANI!

miril
12th April 2006, 11:43
Si reciproca este valabila. La orice gol exista o explicatie si, normal, ca fundasii de multe ori gresesc, lucru care nu l-au facut, flagrant, in celelalte meciuri, cu exceptia meciului cu Farul, din Cupa, unde a gresit un...atacant. Ma refer la fundasii Nationalului, in retur.

r3my
12th April 2006, 12:10
o noua victorie clara si meritata a fotbalistilor nostri. Avem sanse reale sa terminam pe locul 10.

starsteel
13th April 2006, 14:09
Vad ca e sub semnul intrebarii daca meciul a fost pe bune din pacate Jiul are antecedente in privinta asta.

r3my
13th April 2006, 14:16
Meciul a fost "pe bune", desi prima repriza a fost anosta ca ritm de joc....

No... ce sa facem si noi? Mai facem si noi cate un blat, cu CFR (5-1), Farul (3-1), Nationalul (2-0), la Bistrita (0-0)... Mama noastra de blatisti -> 4 blaturi in 7 meciuri :headbang:
:evil:

be@
13th April 2006, 15:32
Vad ca e sub semnul intrebarii daca meciul a fost pe bune din pacate Jiul are antecedente in privinta asta.

De ce e sub semnul intrebarii ? Ca a zis unul din Franta , care nici macar n-a vazut meciul ca e blat , ca mai apoi s-o dea cotita ? Uita-te pe caseta meciului sa vezi cate cartonase s-au dat la meciul asta , si cati accidentati au fost , si apoi mai discutam . Uita-te la rezultatele Jiului de pe teren propriu din ultima vreme , la declaratiile de dupa meci , la cati jucatori indisponibili a avut Nationalul ...

r3my
13th April 2006, 16:17
De ce e sub semnul intrebarii ? Ca a zis unul din Franta , care nici macar n-a vazut meciul ca e blat , ca mai apoi s-o dea cotita ? Uita-te pe caseta meciului sa vezi cate cartonase s-au dat la meciul asta , si cati accidentati au fost , si apoi mai discutam . Uita-te la rezultatele Jiului de pe teren propriu din ultima vreme , la declaratiile de dupa meci , la cati jucatori indisponibili a avut Nationalul ...
Respect.

be@
13th April 2006, 18:08
In urma meciului de la Petrosani , Vicentiu Iorgulescu a fost demis de la FCN.

http://www.spt.ro/?section=flux&id=6456

Universal
13th April 2006, 19:08
Ce pacat...National nuneste o echipa rea..dar nu are mentalitate, din pacate sa castige meci de meci

boosaw
13th April 2006, 19:09
In urma meciului de la Petrosani , Vicentiu Iorgulescu a fost demis de la FCN.

http://www.spt.ro/?section=flux&id=6456

La ce a facut si in timpul meciului fara a fi provocat.... Bravo Progresul... Tot respectul...

Universal
13th April 2006, 19:10
La ce a facut si in timpul meciului fara a fi provocat.... Bravo Progresul... Tot respectul...



Sesalveaza pana la urma Jiul,ce zici? Eu zic ca sansele sunt 50-50

boosaw
13th April 2006, 19:13
Sesalveaza pana la urma Jiul,ce zici? Eu zic ca sansele sunt 50-50
Sa speram... din fericire sunt vreo 5 echipe mai slabe ca jiul la ora actuala

Universal
13th April 2006, 19:17
ASa-i insa sunt 3 in mare risc, ..deci 2 din 3 ies... si Jiul este la activa pasi..dar eub cred ca se salveaza,cu noile achizitii face treaba