PDA

View Full Version : 2006 NFL Schedule



Seahawk
9th April 2006, 00:31
http://www.nfl.com/schedules - Programul intreg in 2006 a fost stabilit deja.

http://www.nfl.com/schedules/teams - aici programul "team by team"...

Ce parere aveti? Vorbiti despre echipele voastre favorite si nu numai... Care credeti ca sunt echipele "avantajate" sau eventual 'dezavantajate' de program? Tineti minte totusi ca totul este relativ si mai ales ca s-au facut multe schimbari fata de anul trecut.

Eu personal spun ca Seahawks au un sezon destul de greu, mult mai greu fata de anul trecut. Sunt cateva meciuri tari...pe care d-abia astept sa le vad. Cel putin pe cel din octombrie de pe soldier field de aici din chicago nu pot sa imi permit sa il pierd :drak: Abia astept :ok: Go hawks. Terminam 12-4, sau in cel mai rau caz 11-5 :evil:

DaEdge
9th April 2006, 16:23
am vast schedule-ul in repezeala, nu am apucat sa stau sa analizez, care , si cum o sa stea lucrurile. zilele astea o sa iti dau si eu o parere despre cum vor sta lucrurile in opinia mea in sezonul urmator.peace

A.k.a
9th April 2006, 19:58
Vad ca Giants au primu meci cu Colts(am vazut ca ii numit Manning Bowl) :P, sper sa castige Giants, oricum meciurile mai grele zic ca o sa le aiba cu Seahawks si cu Cowboys mai ales daca a venit Terrel Owens acolo(daca nu face iar scandal si aici),oricum sper sa reuseasca sa ajunga in play-offs,mai ales ca am citit ca-i considerata favorita sa joace Superbowlu anu asta.Doamne da... si hai noroc :)

titans_rulez
10th April 2006, 20:41
gata s-a intors titanu'
imi cer scuze insa va dati seama ca in ultimele saptamani giulestiul a trait la intensitate maxima.din pacate nu a fost sa fie....asa ca asta e...mergem mai departe...c-asa sunt eu rapidist/niciodata nu sunt trist
revenind la nfl...am ramas masca...nu mai posteaza omu' vreo doua saptamani si voi va inmultiti ca iepuri...sa fie intr-un ceas bun si un sincer bine ati venit celor noi
deh'...am citit si eu schedulu' la titansii mei....of doamne...mama doamne...doamne mama mea sau cum mai vreti voi
apai...daca ne ajuta dumnezeu terminam sigur cu 2 victorii...daca...
cele mai usoare meciuri pentru tennessee titans sunt categoric cele din week 7 atunci cand are pauza, week 8 cand probabil va incerca sa castige pentru prima oara in acest sezon insa se anunta slabe sanse pentru ca la anul texanii nu vor mai fii chiar ciuca batailor...sau cel putin cu siguranta vor fi peste noi si week 10 cand dam piept cu ravens.posibil sa fie cea mai sigura victorie insa transferurile nu s-au terminat asa ca cine stie...parca vad ca baltimore ne rupe scafarlia...

Pepsi-Cola
15th May 2006, 21:48
Seahawks au un sezon destul de greu, mult mai greu fata de anul trecut si eu sunt d acceasi parere ...anul trecut a fost mai usor ...

Seahawk
23rd May 2006, 07:57
Lasati-i pe Seahawks..ce parere aveti de alte echipe ? Denver parca au program destul de greu as well...

codrutc
17th August 2006, 18:05
Giants au un program oribil. Echipa buna, dar ar putea pati ce au patit Chargers anul trecut din cauza programului.

titans_rulez
18th August 2006, 08:43
...nici titanii mei nu au un schedule chiar linistitor...insa eu traiesc cu speranta ca volek o comite rau si il trimitem in teren repede pe vince...ca niciodata avem si ceva la wr...rb sunt...defence....incepem sa ne trezim...super bowl, super bowl...

codrutc
18th August 2006, 19:31
Dupa parerea mea, titans au sanse mai mari sa castige cu Volek decat cu Young in momentul de fata. Nu ca preseson este o indicatie, dar am vazut ce a facut Young si nu mi-a placut deloc. La faza cand s-a accidentat s-a comportat foarte hazardat.