PDA

View Full Version : [SEMIFINALA] FC Sevilla - Schalke 04



Catalanul
8th April 2006, 01:28
Un meci foarte echilibrat intre doua echipa care lupta in Bundesliga respectiv Primera Division pentru accederea in grupele Ligii Campionilor. O semifinala mai puternica decat cealalta (adevaru' e ca Steaua a avut ceva noroc :)).

Sansele sunt impartite, 50-50. Eu sper ca Sevilla sa se califice si sa joace finala cu... Steaua :yeah:

Impresii despre aceasta dubla aici. Pe cine prefera stelistii in FINALA ? :)

Rebellz
8th April 2006, 10:21
SCHALKE 04 VA JUKA FINALA...cu middlesbrough desigur...

sun
10th April 2006, 12:46
Schalke e peste Sevilla la acest moment . Insa faptul ca Sevilla joaca mansa retur acasa echilibreaza disputa .

makeG
10th April 2006, 18:07
FINALA CUPEI UEFA:Eidhoven 2006
Fc.Steaua Bucuresti-Fc.Sevillia

maldini
10th April 2006, 20:06
schalke o sa bata la scor pe sevilla :drak: si va lua si cupa uefa...este o echipa foarte solida si cu mult peste hamburg si herta berlin :evil: AC MILAN a castigat foarte greu cu 3-2 pe San Siro (2-2 in tur) si nemtii au aratat ca sant o echipa de CL :ok:

Andy1987
13th April 2006, 16:36
Cred ca seviilla se califica, ca sa-i eliminam noi in finala :headbang:

Universal
13th April 2006, 20:03
Bate Schalke si ajungfe in finala, o intalneste pe Steaua si pierde. Da Doamne sa fie asa!

mblue
20th April 2006, 15:58
cine transmite meciul si la ce ora e?

maciu
20th April 2006, 16:53
stelistii ar vrea sa ...in caz ca printr-o minune ar ajunge in finala...sa joace cu sevilla...deoarece stie cat de puternice sunt echipele din germania...dar nha...ata ete....cand rapid a eliminat hamburg din uefa,ei au crezut ca e o echipa slaba....dar nu cred ca s`au uitat in clasament...hamburg e pe locul 2 in germania...in fine...in caz ca steaua va castiga cu middlesbrough va juca finala cu shalke 04....;)

ora 20:45

Transmis de Realitatea TV

pt mblue ;)

Catalanul
21st April 2006, 01:18
Schalke 04 - FC Sevilla 0-0. Un meci cu multe ocazii mari de gol pentru ambele echipe insa mult dorita reusita nu a venit din partea nimanui. Cine va juca finala vom afla joia viitoare, pe Sanchez Pizjuan.

mblue
21st April 2006, 09:56
stelistii ar vrea sa ...in caz ca printr-o minune ar ajunge in finala...sa joace cu sevilla...deoarece stie cat de puternice sunt echipele din germania...dar nha...ata ete....cand rapid a eliminat hamburg din uefa,ei au crezut ca e o echipa slaba....dar nu cred ca s`au uitat in clasament...hamburg e pe locul 2 in germania...in fine...in caz ca steaua va castiga cu middlesbrough va juca finala cu shalke 04....;)

ora 20:45

Transmis de Realitatea TV

pt mblue ;)
mersi , am vazut meciul , pacat ca nu le-am dat mai multe boabe, eu am intrebat de meciul asta daca a fost transmis in romania?