PDA

View Full Version : Scoala de soferi: "patanii"



tchibos
18th July 2007, 00:02
Ce vi s-a intamplat la scoala de soferi si v-a marcat? Eu de exemplu dupa ce terminat scoala, am ramas surprins ca era unul la examenul de sala care era baut in asa hal in sala incat ametisem cu totii. A intrat politistul si nu stia de la cine vine mirosul si l-a identificat pe tip si l-a dat afara. I-a zis ca daca la examen vine asa isi inchipuie cum va fi pe strada. Unul din sala i-a strigat: "ia-i permisul!!!" :)

Celso
19th July 2007, 21:27
nu prea am avut:thinkso:, sa ma mai gandesc...cred ca imi aduc aminte una, cand instructorul vroia sa isi cumpere o noua masina si deodata pe Stefan cel Mare a zarit in mers o masina cu afis "DE VANZARE" care ii placea si am inceput sa gonim prin trafic ca sa nu o pierdem:happy, mai mult conducea el din dreapta:lol:...super instructor....cred ca aveam vreo 80 km/h pe stefan cel Mare ziua pe la 12:D

resita
19th July 2007, 21:37
si ai ajuns-o?

Celso
19th July 2007, 21:45
normal...:evil: ...:drak::D

oaspetele
20th July 2007, 10:20
normal ca a ajuns-o, doar ca dupa aia pretul masinii s-a modificat nitel, in sensul ca a trebuit achizitionata si o bara spate.
:D

YoYoyOi
20th July 2007, 10:32
eu m-am dus ieri la primul curs de legislatie.
si cum intru in sala, imi zice ala, ia domnisoara un chestionar si un test si scrie repede. :shocked:

Pai, stiti, azi e prima zi, habar n-am de nimic.
Nu-i problema, scrie acolo sa vedem ce stii.

Rezultatul? 20 de puncte :shock:

Radu
20th July 2007, 10:45
cea mai tare faza...cand eram in liceu un coleg deal meu vroia sa faca un chestionar...a stat baiatu vreo jumatate de ora s-a strofocat akolo si a facut de 3 puncte :happy:happy:happy

Celso
20th July 2007, 18:53
normal ca a ajuns-o, doar ca dupa aia pretul masinii s-a modificat nitel, in sensul ca a trebuit achizitionata si o bara spate.
:D
nu nu:D

cea mai tare faza...cand eram in liceu un coleg deal meu vroia sa faca un chestionar...a stat baiatu vreo jumatate de ora s-a strofocat akolo si a facut de 3 puncte :happy:happy:happy
tare asta, cat de ghinion sa fi:happy...si la plesneala de pui si nimeresti vreo 10:rolleyes:

Elvis81
20th July 2007, 19:21
eu m-am dus ieri la primul curs de legislatie.
si cum intru in sala, imi zice ala, ia domnisoara un chestionar si un test si scrie repede. :shocked:

Pai, stiti, azi e prima zi, habar n-am de nimic.
Nu-i problema, scrie acolo sa vedem ce stii.

Rezultatul? 20 de puncte :shock:

pai asa se da....am inteles ca media ar fi cam de 17...eu am facut 22:evil:

YoYoyOi
20th July 2007, 19:46
nu se da asa... am nimerit eu in ultima zi a unui ciclu....

Elvis81
20th July 2007, 19:56
eu cand am facut scoala asa se dadea...la primul curs de legislatie la care mergeai iti dadea si primul test....fara sa fi invatat nimic inainte

Nico21
21st July 2007, 14:16
Ce vremuri...am facut scoala pe o Dacie 1310...care avea probleme la sistemul de franare...tin minte ca eram sa iau pe sus,o baba,chiar pe trecerea de pietoni...:D:D:D