PDA

View Full Version : Prezentarea lotului Vineri: Steaua - Charleroi



SAMM
17th July 2007, 17:01
Vineri 20.07.2007 FC Steaua Bucuresti va prezenta echipa pentru sezonul 2007/2008 intr-un spectacol care va incepe de la ora 19:00 urmat de meciul dintre FC Steaua Bucuresti si echipa belgiana RCSC Charleroi.

Impresii despre acest meci, va duceti, cu ce scop, etc.

Radu
17th July 2007, 17:03
s-ar putea sa ma duk...dak skp de o nunta nenorocita :headbang::headbang::headbang:

Jerry20cm
17th July 2007, 17:04
eu cred ca merg
plm, nu stiu cu ce impresii sau altele.
Sa-i vad pe baieti la lucru si sa-i mai dau ceva *** lu' Becali:D

Dani3l
17th July 2007, 17:04
Scopul suprem..sa incurajam ECHIPA!Bine,eu nu o sa fiu la meci(momentan)...
Sper ca stelistii sa se bucure de revederea ECHIPEI NOASTRE si sa nu se lase influetati in cazul unui meci slab/rezultat negativ.:ok:
LUPTA STEAUA!

SAMM
17th July 2007, 17:10
s-ar putea sa ma duk...dak skp de o nunta nenorocita :headbang::headbang::headbang:

nunta vineri ?

nici eu nu merg ca o sa plec din B, dar mult as fi vrut sa vin
.

Radu
17th July 2007, 17:11
nunta vineri ?
brad...dar trebe sa ma duk neapart k e la un coleg de servici :headbang: sa vad cum il pacalesc :D

Geografu
17th July 2007, 17:13
Am mai zis-o nu stiu daca merg mai ales ca e sambata si am un program incarcat atunci dar as vrea ! :ok:

dardar_3
17th July 2007, 17:13
Si eu ma duc la meci... Asta daca dau astia de la Prima CSI Miami in reluare a doua zi....:happy...


O sa ma intalnesc cu jerry(<23cm:().... :D....


20 roni tribuna 0
10 roni pentru tribuna doi:D

La peluze nu cred ca se dau locuri... se vor monta sectii de votare... cu o mica gustarica:D

Radu
17th July 2007, 17:14
Si eu ma duc la meci... Asta daca dau astia de la Prima CSI Miami in reluare a doua zi....:happy...


O sa ma intalnesc cu jerry(<23cm:().... :D....


20 roni tribuna 0
10 roni pentru tribuna doi:D

La peluze nu cred ca se dau locuri... se vor monta sectii de votare... cu o mica gustarica:D
la peluze o sa fie beletul 3 sau 5 lei!:D

Geografu
17th July 2007, 17:15
Daca merg eu imi iau ca de obicei la tribuna 2 ! ;)

Dani3l
17th July 2007, 17:16
Si eu ma duc la meci... Asta daca dau astia de la Prima CSI Miami in reluare a doua zi....:happy...


O sa ma intalnesc cu jerry(<23cm:().... :D....


20 roni tribuna 0
10 roni pentru tribuna doi:D

La peluze nu cred ca se dau locuri... se vor monta sectii de votare... cu o mica gustarica:D
Daca faci un resume la "Miorita" sau te prezinti cu o suba, oare te lasa in peluza?!:happy ar trebui,gigi se bucura cand cineva ii reaminteste de origini..:happy

Radu
17th July 2007, 17:18
noi ne face planuri ca tiganii...dar dak se amana meciul :ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Geografu
17th July 2007, 17:18
noi ne face planuri ca tiganii...dar dak se amana meciul :ras-plans::ras-plans::ras-plans:

:happy

Snake_21
17th July 2007, 17:37
Da ar fi ceva :lol: :happy

SAMM
17th July 2007, 17:53
nu se amana, si e vineri nu sambata
.
.

otinho
17th July 2007, 20:48
examen sambata dimineata :( .. sper sa apuc sa vad ceva la TV

SORENSEN
18th July 2007, 00:28
Sper sa reusesc...vom vedea...poate vin surprizele grandomane ale bekalului

YoYoyOi
18th July 2007, 00:36
sa faceti mai un banner cu OLS GROUP :D

si sa-mi faceti cu mana :D

Adi Da Samraj
18th July 2007, 15:17
Fanii intentioneaza sa protesteze la meciul cu Charleroi, tinta fiind Gigi Becali.

Liderii de galerie sunt în stand-by. Asteapta ca finantatorul Stelei sa renunte la decizia sa de a nu pune în vânzare abonamente la peluze, pentru a stopa razboiul dintre cele doua parti, ce tine de aproximativ trei luni.

Fanii ros-albastrilor se vor întâlni vineri dimineata, înaintea partidei cu Charleroi, ce se va disputa pe stadionul Ghencea, pentru a stabili cum vor protesta împotriva patronului. Se pare ca cele doua peluze au de gând sa se uneasca si sa ocupe doar locurile de la tribuna a doua. Ei sunt decisi sa îl sustina pe antrenorul Gheorghe Hagi si intentioneaza sa discute si cu acesta pentru ca tehnicianul sa încerce o aplanare a conflictului.

"Vom intra cu bilete la peluze în timpul campionatului, nu avem ce sa facem. Totusi, noi vrem sa stam de vorba cu Hagi. El are toata sustinerea noastra. Nu are nicio legatura el cu razboiul nostru cu oficialii Stelei. Am vorbit si cu Valeriu Argaseala si nu s-a luat nicio masura, suntem total dezamagiti", a declarat Bogdan, unul dintre liderii Peluzei Nord. Desi masurile luate de Becali împotriva galeriei sunt destul de severe, fanii nu regreta ca l-au boicotat pe latifundiarul din Pipera, dupa ce acesta a strigat "Augh, Augh, Augh", în tribuna oficiala a stadionului din "Stefan cel Mare". "Noi nu am fi facut pentru nimic în lume ceea ce a facut Becali. Oricum, eu nu sunt de acord nici cu injuriile care i s-au adus, pentru ca nu-mi sta în caracter. Dar fiecare a facut si a spus ceea ce a gândit. E o situatie extrem de neplacuta atât pentru noi, cât si pentru ceilalti oameni care iubesc Steaua si veneau meci de meci la stadion", a declarat Dorin Taban, liderul galeriei ros-albastrilor.

In schimb, Gigi Becali vrea sa para calm. "Ce pedeapsa? Nu e nicio pedeapsa. Sa-si ia bilete si sa se comporte civilizat", a comentat sec patronul Stelei.

SAMM
18th July 2007, 15:18
cam veche stirea

Radu
18th July 2007, 17:02
Fanii intentioneaza sa protesteze la meciul cu Charleroi, tinta fiind Gigi Becali.

Liderii de galerie sunt în stand-by. Asteapta ca finantatorul Stelei sa renunte la decizia sa de a nu pune în vânzare abonamente la peluze, pentru a stopa razboiul dintre cele doua parti, ce tine de aproximativ trei luni.

Fanii ros-albastrilor se vor întâlni vineri dimineata, înaintea partidei cu Charleroi, ce se va disputa pe stadionul Ghencea, pentru a stabili cum vor protesta împotriva patronului. Se pare ca cele doua peluze au de gând sa se uneasca si sa ocupe doar locurile de la tribuna a doua. Ei sunt decisi sa îl sustina pe antrenorul Gheorghe Hagi si intentioneaza sa discute si cu acesta pentru ca tehnicianul sa încerce o aplanare a conflictului.

"Vom intra cu bilete la peluze în timpul campionatului, nu avem ce sa facem. Totusi, noi vrem sa stam de vorba cu Hagi. El are toata sustinerea noastra. Nu are nicio legatura el cu razboiul nostru cu oficialii Stelei. Am vorbit si cu Valeriu Argaseala si nu s-a luat nicio masura, suntem total dezamagiti", a declarat Bogdan, unul dintre liderii Peluzei Nord. Desi masurile luate de Becali împotriva galeriei sunt destul de severe, fanii nu regreta ca l-au boicotat pe latifundiarul din Pipera, dupa ce acesta a strigat "Augh, Augh, Augh", în tribuna oficiala a stadionului din "Stefan cel Mare". "Noi nu am fi facut pentru nimic în lume ceea ce a facut Becali. Oricum, eu nu sunt de acord nici cu injuriile care i s-au adus, pentru ca nu-mi sta în caracter. Dar fiecare a facut si a spus ceea ce a gândit. E o situatie extrem de neplacuta atât pentru noi, cât si pentru ceilalti oameni care iubesc Steaua si veneau meci de meci la stadion", a declarat Dorin Taban, liderul galeriei ros-albastrilor.

In schimb, Gigi Becali vrea sa para calm. "Ce pedeapsa? Nu e nicio pedeapsa. Sa-si ia bilete si sa se comporte civilizat", a comentat sec patronul Stelei.

ba nu mai posta toate prostiile aici...ce kkt dezinformezi lumea???lasa'ne draq in pace si vezi de treaba ta...:rosu::rosu::rosu:

Geografu
18th July 2007, 17:05
Poate are dreptate Polar si eu stiu ca e posibil sa fie Becali huiduit vineri ! :rolleyes:

dardar_3
18th July 2007, 17:26
Nu pot veni la meci ca plec la munte maine...;)....

Dixtractie placuta celor care se vor duce:ok:

Radu
18th July 2007, 17:28
Poate are dreptate Polar si eu stiu ca e posibil sa fie Becali huiduit vineri ! :rolleyes:
mane stai putin...nu va mai avantati...nu s-a hotarat nimik...aveti putina rabdare!:ok:

SORENSEN
18th July 2007, 18:59
sa faceti mai un banner cu OLS GROUP :D

si sa-mi faceti cu mana :D

In avanpremiera si asa ca poate nu pot ajunge....:cya:

YoYoyOi
18th July 2007, 20:00
multumesc :kiss:

Hai Craiova
18th July 2007, 20:03
va spun eu ca va batem si va luati gandul de la titlu si anul acesta, dar pana atunci doresc sa va calificati in grupele CL

dardar_3
18th July 2007, 20:07
tu de unde mai rasarisi ma?...:groggy:.. si cine esti?...



PS: Sa nu imi zici ca esti oltean ca astia nu bat pe nimeni...:cry:...

Radu
18th July 2007, 21:12
tu de unde mai rasarisi ma?...:groggy:.. si cine esti?...



PS: Sa nu imi zici ca esti oltean ca astia nu bat pe nimeni...:cry:...
bat pe fc caracal :happy:happy:happy

Geografu
18th July 2007, 21:30
Sa nu exageram chiar si pe Dacia Mioveni si Gloria Buzau ! :happy

camyyy
19th July 2007, 11:47
sper sa bata Steaua, pentru moralul lui Hagi

YoYoyOi
19th July 2007, 11:53
eu sper sa bata pentru moralul meu, ca al lui Hagi n-are nici o problema :D

Snake_21
19th July 2007, 12:29
:lol: Atunci sa bata pentru Yoyo :D cand o sa ti vada post ul Yoyo sa vezi ce o sa se mobilizeze fotbalisti de la Steaua :D 3 le dam ;)

YoYoyOi
19th July 2007, 12:30
asa sa fie :D

si sa faca Dica un semn spre mine dupa ce baga gol, altfel ma supar :D

Snake_21
19th July 2007, 12:32
:lol: K spre tine o sa faca semn vorbesc eu cu el :lol: dar sa i cer un autograf pentru mine :P :lol:

YoYoyOi
19th July 2007, 12:34
amin :D

Snake_21
19th July 2007, 12:35
K ma bucur :D asa ramane stabilit :P

Jerry20cm
19th July 2007, 17:23
Mi-a luat un prieten bilet la meci. Voi sta la tribuna II, la samantari:D

Dani3l
20th July 2007, 12:38
Jerry,vei sta alaturi de baietii din peluze.Se pare,ca in semn de protest fata de nepunerea in vanzare a abon pt peluza,cele 2 peluze se vor muta la trib a 2 a.

Radu
20th July 2007, 12:43
Jerry,vei sta alaturi de baietii din peluze.Se pare,ca in semn de protest fata de nepunerea in vanzare a abon pt peluza,cele 2 peluze se vor muta la trib a 2 a.
vom sta la tribuna 2...asa am hotarat!:ok:

Dani3l
20th July 2007, 14:26
Intrebare:primele imagini de la meciul cu Charleroi,vor fi transmise la 20:30.Vreau sa vad si prezentarea lotului...nu doar meciul.Pro Tv incepe transmisia la 20:30,sport.ro transmite meciul lui dinamo vs besiktas de la 19:00....so,nema prezentarea lotului?:((

otinho
20th July 2007, 14:27
s-ar putea sa dea pe sport.ro , nu sunt sigur insa ce vor da acolo :)

dede
20th July 2007, 14:29
cica show'ul va incepe la 7... :rolleyes:

Radu
20th July 2007, 14:33
Intrebare:primele imagini de la meciul cu Charleroi,vor fi transmise la 20:30.Vreau sa vad si prezentarea lotului...nu doar meciul.Pro Tv incepe transmisia la 20:30,sport.ro transmite meciul lui dinamo vs besiktas de la 19:00....so,nema prezentarea lotului?:((
eu o sa vad pe stadion...dar din cate stiu yo meciul dinamo besiktas va fi dat in paralel cu prezentarea echipei!:ok:

Dani3l
20th July 2007, 14:33
Wey:D STEAUA - CHARLEROI: LIVE PE WWW.SPORT.RO DE LA 19:00, PREZENTAREA SI MECIUL
Fie ca esti din Australia sau Camerun, sau din Cucuta, bagi www.sport.ro si vezi daca a ajuns Zapata la stadion
Bun Bun!Parca si vad ca al 7 le pica site-ul:))
Mi-a placut asta cu ,Camerun!Fan clubul STEAUA din Camerun se uita la prezentarea lotului STELEI!:happy
Sper sa fie plin stadionul:D

Geografu
20th July 2007, 14:35
Si eu sper sa fie si mai sper sa vad si prezentarea oficiala pe langa meciul care se va da la ProTv ...:rolleyes:

Dani3l
20th July 2007, 14:59
examen sambata dimineata :( .. sper sa apuc sa vad ceva la TV

Scuza-ma,la ce facultate esti?Cum vine asta sa dai examen asa tarziu?:))Esti la medicina?:D

Mynsc
20th July 2007, 15:49
O fi avand admiterea :rolleyes:

Kainsashiki
20th July 2007, 16:33
http://img502.imageshack.us/img502/1430/capture1by7.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/9571/capture2bf5.jpg

http://img74.imageshack.us/img74/2828/capture3eb1.jpg

http://img74.imageshack.us/img74/2681/capture5xq7.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/1588/capture6tm9.jpg

http://img527.imageshack.us/img527/5986/capture7ph0.jpg

Universal
20th July 2007, 16:36
Tu le-ai scris? :ras-plans:

Lordliv
20th July 2007, 16:47
numai verzituri pe aici! :yes:

sc charleroi ( locul 5 in jupiler league ) este sub standard de liege ( locul 3 in aceeasi liga)!

universitatea craiova -standard liege 2 - 0

ps. vin si eu la meci, sa spionez pe steaua!:)

Dani3l
20th July 2007, 17:02
Sa nu iei prazul cu tine..:happy

Geografu
20th July 2007, 17:14
Bravo pentru mesaje ! :angry:

Bumbescu
20th July 2007, 17:45
Ar trebui boicot total la meciul asta, sa moara oierul de furie..
Idiotul dracului...e mai simplu sa-ti faci pasaport decat abonament pe steaua....nu mai vorbesc de porcaria cu abonamentele la peluza.

Misto aia cu Gigi, in ghencea esti un orfan:)

Radu
20th July 2007, 17:57
Ar trebui boicot total la meciul asta, sa moara oierul de furie..
Idiotul dracului...e mai simplu sa-ti faci pasaport decat abonament pe steaua....nu mai vorbesc de porcaria cu abonamentele la peluza.

Misto aia cu Gigi, in ghencea esti un orfan:)
prietene...noi o sa ne ducem la acest meci pt jucatori si pt hagi...nu pt becali!:ok:

Ioca10
20th July 2007, 18:00
Ursule am intrat si eu in posesia biletului:D....sper sa fie ceva frumos:D

Radu
20th July 2007, 18:01
Ursule am intrat si eu in posesia biletului:D....sper sa fie ceva frumos:D
sa speram...dar totusi sunt sceptic...:(

Bumbescu
20th July 2007, 18:09
Nu merge nimeni pt becali la meci....dar de data asta lucrurile au scapat de sub control....personal nu mai suport nici sa-l vad(inca nu mi-am revenit dupa vanzarea lui thereau),sunt curios daca i s-a pregatit ceva oierului:D

Jerry20cm
20th July 2007, 18:11
da, da-l in gatu' ma-sii pe becali
ma duc si eu la meci, da' nu cred ca ajung la timp pentru prezentare :(

Geografu
20th July 2007, 18:55
Bafta la meci baieti ne auzim pe diseara sa ne ziceti cum a fost ! Ce rau imi pare ca nu pot veni...:(

Hai Craiova
20th July 2007, 19:01
puteti sa aduceti toata europa, fara antrenor o sa terminati de la locul 3 in jos si adio CL la anul.

noi va batem asa sa nu uitati

Geografu
20th July 2007, 19:13
Vedem in meciul direct amice dar tare mi-e frica sa nu plecati cu capul plecat din Ghencea ! :evil:

YoYoyOi
20th July 2007, 20:06
ah ce ciude mi-e pe voi :mda:

Bumbescu
20th July 2007, 20:08
Hmm...anul asta simt o mare lehamite....sper sa-mi treaca...

Apropo de Charleroi, imi aduc aminte, o tempora....prin 88 cred am mai jucat cu ei, se facea un turneu de vara, Cupa Steaua; atunci in 88 au fost Steaua, Partizan Belgrad, Charleroi si....nu mai stiu cine:D...cred ca mai am un fanion de la meciuri

Dani3l
20th July 2007, 20:22
Ce jeguri astia de tv sport..a inceput prezentarea lotului si ei nici nu se chinuie sa dea pe STEAUA..dau pe prietenii lor de la dinamo...

Geografu
20th July 2007, 21:17
Mai e putin si incepe : HAI STEAUA si Doamne Ajuta ! :yes:

Elvis81
20th July 2007, 21:23
ce pustiu va fi pe aici pana la pauza...:happy

caine19
20th July 2007, 21:52
ce penibil... :rosu:

Gabriel
20th July 2007, 21:52
bai frate, ce suporteri cretini. cei mai handicapati.

Adi Da Samraj
20th July 2007, 23:07
Daca intr-adevar se adevereste ca acel suporter a fost platit de Becali sa faca acel gest pe care il vezi doar in comuna primitiva, inseamna ca Gigi Becali a innebunit de tot si nu are nici cea mai mica urma de respect pentru marele jucator Hagi

Universal
20th July 2007, 23:20
tampenii care nu trebuiesc luate in serios...

Vladek
20th July 2007, 23:29
Slab, slab spre mediocru in cel mai bun caz ...

Cu zece zile inainte de primul meci oficial Hagi face experimente, pasele inca se mai duc aiurea, apararea tot nesigura e ...

Luis Garcia10
20th July 2007, 23:32
Da..slab intr-adevar :|

Dani3l
20th July 2007, 23:46
Mi-a placut eric si croitoru.Nu mi-a placut emeghara,nicolita.

YoYoyOi
20th July 2007, 23:46
ha? ce ziceti? v-a placut?

ei, ei, cum nu ascultati voi de mine.....:(

Elvis81
20th July 2007, 23:52
ma asteptam la mai mult...:( sa speram ca va pune totul la punct pt meciurile oficiale....asta a aratat ca un meci de pregatire

Dani3l
20th July 2007, 23:58
Sa ascultam de tine?:))LOL..adica,cum?:happy Fiecare are o parere,care se poate sa fie impartasita sau nu...;)
Din punctul meu de vedere,nu e cazul sa ma alarmez.Am incredere in echipa,conducerea tehnica.

YoYoyOi
21st July 2007, 00:04
mai, parere ca parere. Nu zic ca nu trebuie sa aveti parere personala. DAr asta se formeaza dupa ceea ce vezi in realitate. Iar daca tu ai vazut azi in Steaua o echipa capabila sa ajunga in optimile CL si sa castige campionatul, inseamna ca ai serioase probleme optice.

Geografu
21st July 2007, 00:04
Meci interesant ma asteptam si eu la mai mult dar scorul pentru o partida de pregatire.Mi-a placut de Bicfalvi,Coritoru,Radoi,Dica.Specatorul/ii au cam stricat atmosfera dar traim in Romania.E bine ca i-am zis si lui GG ce trebuia.
Acum astept debutul de sezon cu Ceahlaul cand jucatorii vor fi la 100 % dupa cum a zis si Hagi ! ;)

Luis Garcia10
21st July 2007, 00:05
Sa fac o analiza acum...asa , "una mica" :D Portarii ii las ca nu au avut ce apara..iar la gol nu a fost vina lui Vatca!
In defensiva:
Emeghara ... slab in aparare, foarte usor a fost depasit si la gol...eu cred ca nu e ceea ce parea..asta daca parea! :| Pe mine niciodata nu m-a incantat...
Mi se pare ca e cam...cam nesigur sa zicem... :| Calificativ: 2/10
Marin...bine din nou! Se implica in joc, e mobil, cere mingea in permanenta si o joaca fara complexe! Si in defensiva a fost bun! Calificativ 8/10
Goian..lent ca intotdeauna..dar cred eu ca s-a achitat bine de sarcinile lui. Calificativ: 6/10 pentru ca am pretentii de la el ;)
Baciu..a fost chiar binisor fata de cum il stiam, dar totusi continua sa greseasca la plasament cateodata .. Calificativ: 6/10
Au mai intrat: Nesu ...avantat si dezordonat in joc, dar cu o mare risipa de efort.. Cred ca trebuie potolit si disciplinat.. Ii dau si lui un 5/10
Iacob a jucat mult prea putin ca sa-mi fac o parere despre el :|
Media apararii :5.20!!

Mijlocul:
Nicolita..vrea mult, alearga, se arunca , se zbate , dribleaza , dar la fel ca Nesu ..e foarte dezordonat...cred ca si el are tot un 5/10
Bostina...bun! Chiar bun! A driblat, s-a implicat in joc..s-a implicat in combinatii! Dar...nu a fost eficient! 7/10!
Radoi...inconstant, dar totusi se bate frumos :D 6/10
Bicfalvi...precis, simplu si eficient! A jucat ce trebuia! 8/10
Croitoru..mi-a placut foarte mult Marius azi si eu cred ca merita o sansa! Mai ales ca e tehnic, are dribling si o viziune buna asupra jocului! (ceea ce ne cam lipseste!!) 9/10
Badoi...absent, timid..dar poate creste enorm..6/10
Lovin ..in nota obisnuita adica bine! Eu cred ca il jignim cand il punem in aceeasi oala cu Gigel Coman! 7/10
Ochirosii prea putin a jucat!
Media: putin sub 7!
Atacantii: Dica a parut iesit din forma ,dar si asa e bun :)) 7/10
Neaga a fost bun dar imprecis la finalizare! :D 7/10
Media atacanti : 7
Media echipei: 6.33! :D :rolleyes:

YoYoyOi
21st July 2007, 00:11
cu Nesu te inseli ;)

la ce post are el si ce-a facut azi, a jucat chiar foarte bine :ok:
mult peste media echipei ;)

Geografu
21st July 2007, 00:12
In repriza in a doua chiar s-a jucat binisor + s-a realizat si spectacol : calcaie,devieri,un-doi-uri,pase din prime lucuri care nu existau pe vremea HANDICAPATULUI ! Asa ca bravo Hagi ! :yes:

Luis Garcia10
21st July 2007, 00:13
Sa nu uitam ca avut macar 3 pase la care am ramas cu gura cascata ..si pentru cat a jucat el 3 pase ca alea sunt enorm de mult!

Dani3l
21st July 2007, 00:21
mai, parere ca parere. Nu zic ca nu trebuie sa aveti parere personala. DAr asta se formeaza dupa ceea ce vezi in realitate. Iar daca tu ai vazut azi in Steaua o echipa capabila sa ajunga in optimile CL si sa castige campionatul, inseamna ca ai serioase probleme optice.

Mersi ca duci grija ochilor mei...insa,n-am zis ca am vazut o STEAUA de 1/8 CL,nici nu se poate,e inca pre-sezon.Am zis ca am incredere,e distinct.;)

otinho
21st July 2007, 00:22
nu stiu ce ti s-a parut ca a jucat lovin , alearga cam degeaba ... in rest slabut , speram sa-si revina cu ocazia meciurilor care conteaza . Nu se poate sa ratezi de 2 ori singur cu portaru .

Elvis81
21st July 2007, 00:24
eu zic ca daca in prima etapa castiga la 2-3 goluri diferenta,altul va fi moralul si dupa aia vorba aceea "victoriile aduc victorii"

Luis Garcia10
21st July 2007, 00:25
Eu nu sunt prea optimist acum.. :|

otinho
21st July 2007, 00:27
presiunea s-a vazut la unii jucatori , si eu cred ca o victorie cu ceahlaul ne-ar ajuta foarte mult moral si jucatorii vor fi mult mai relaxati

Luis Garcia10
21st July 2007, 00:29
Da..asa e! :ok: Dar tare mi-e frica sa nu avem probleme cu autobaza nemteana :D :(

Ioca10
21st July 2007, 00:45
O mica sinteza
Radoi,Eme,Nicolita,Baciu....bombe praf distrusi
Nr 8 de la ei genial;)
Suporteri de la tribuan 0 si 1 niste terminatzi;)

Luis Garcia10
21st July 2007, 00:47
Cum a fost Ioca cu suporterul ala? :rolleyes:

Ioca10
21st July 2007, 00:50
Nush exact a iesit din galeria care era mutata la tribuna a 2..nu am inteles exact gestul...(respekt pt Gabi Bostina;))...si cred ca s-a vazut si la tv au mai intrat si altzii dupa el si tot asa....
Cat despre becalisti de la tribuna 1 si 0 multa olo...

Luis Garcia10
21st July 2007, 00:53
V-au gazat asa un pic a? :)) Le place la nebunia astora sa intervina "in forta" :mda:

eventHorizon
21st July 2007, 00:54
Acum am venit de la meci si pot spune urmatoarele:

Sezon NEGRU o sa urmeze pentru Steaua! Antrenorul e ... ca sa fie, linia de fund fara Ghionea e varza, la mijloc nu construim nimic, doar Nicolita ce se mai zbate pe dreapta iar in atac in felul cum gandeste Hagi echipa , Neaga si Dica nu se completeaza deloooooooooccccccc!! Neaga varf impins, asa cum il pune Hagi e nul nul nul nul! :headbang:
Cat despre suporteri... am stat la tribuna a 2-a cu 10 randuri deasupra boului ala care a intrat in teren si pot concluziona cu un singur cuvant DISTRUSI Sa se duca la ma-sa acasa sa injure si sa faca acte de huliganism toti boii care vin sa se dea in spectacol la meciuri :mda: Plus ca organizarea lasa de dorit la mai toate capitolele, adiministrativ, marketing etc. odata cu plecarea singurul om profesionist si care stia sa conduca un club de talia Stelei, MM... Mi-e greata de toti, de la retardatu care mananca cacareze si sta la loja pana la boii care se vor a fi respectati si fac ce vor pe stadioane.
Ma fac suporter de Teveu ca asa nu mai are rost sa-mi fac nervi degeaba! Bye all, see u next year :ok:

Ioca10
21st July 2007, 00:55
Ce sa...mai zic..se anuntza un inceput de razboi in Ghencea;)
Prietene ...tu ai vazut ceva bun la nicolitza....?????

Luis Garcia10
21st July 2007, 00:57
E lamentabil si penibil ce s-a intamplat! Huliganii sa stea acasa...sau la racoare ca acolo le e locul! PENIBIL GESTUL SUPORTERULUI! ABSOLUT STUPID! :| CE RETARDAT!

Zax
21st July 2007, 00:59
Dady n-are pubalgie ... nu vor cei de la Beleneses sa-i dea drumu, vor sa-l suspende daca pleaca si de aia au inventat povestea asta.....vestea buna e ca are clauza de 3 mil si se pare ca va fi platita

Incubus
21st July 2007, 01:00
O mica sinteza
Radoi,Eme,Nicolita,Baciu....bombe praf distrusi
Nr 8 de la ei genial;)
Suporteri de la tribuan 0 si 1 niste terminatzi;)

sa ma pish pe voi de ultrasii p..ulii... intrati sa bateti portarul advers... si sa il scapati pe distrusul ala... Sper ca v-au rupt jandarmii pe aia pe care v-au prins...
Abia astept sa intre in vigoare legea lui Mitica ca sa ne scrii de dupa gratii.

YoYoyOi
21st July 2007, 01:00
mda, vad ca numarul optimistilor a mai scazut :D

Radu
21st July 2007, 01:01
GABI BOSTINA UNU DINTRE NOI!:ok:RESPRECT PE VIATA GABI BOSTINA!:ok:

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:02
mda, vad ca numarul optimistilor a mai scazut :D

YOYO nu mai trage a rau! :mda:

Ioca10
21st July 2007, 01:02
sa ma pish pe voi de ultrasii p..ulii... intrati sa bateti portarul advers... si sa il scapati pe distrusul ala... Sper ca v-au rupt jandarmii pe aia pe care v-au prins...
Abia astept sa intre in vigoare legea lui Mitica ca sa ne scrii de dupa gratii.

Prietene cand nu intelegi ceva se ridica mana....
Daca citeai mai atent nu am aprobat nici o secunda gestul ala....eu am o problema cu terminatzii de la tribuna 1 si 0 care sareau pt becali.

YoYoyOi
21st July 2007, 01:02
ba io de ce v-am trimis acolo? :mda:

si voi din astea-mi faceti? :mda:

Radu
21st July 2007, 01:04
yoyo nu inteleg are este problema...dc imi stergi mesajele???:confused:

Snake_21
21st July 2007, 01:04
In fine vedem in meciurile oficiale cu ne descurcam si dupa o sa zic si eu ceva :P
Despre terminatu care a intrat sa bata portarul de la Charleroi cred ca are probleme grave de sanatate :rosu:

Ioca10
21st July 2007, 01:04
Yoyo..daca vedeai cum dadeau animalele alea de gabori...
Si becaliotii aia de 1 si 0 niste terminatzi;)

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:05
Hagi e un novice si suporterii in loc sa-i acorde liniste ...ii fac asta! Degeaba ii strigati numele..el are nevoie de sprijin si de armonie, nu de suporteri recalcitranti! :rosu:

YoYoyOi
21st July 2007, 01:06
pt limbajul frumos ursulet...

cum a fost la meci? de ce atata liniste in tribuna? cantece, chestii socoteli?

numai huuuu si m*** GG am auzit....

Ioca10
21st July 2007, 01:07
Mama cum facea becali in loja lui.....de acolo s-a rupt firu;)
@ yoyo nu s-a mai cantat dupa incidentul ala...huiduiau cei de la 1 si 0;)

Radu
21st July 2007, 01:08
pt limbajul frumos ursulet...

cum a fost la meci? de ce atata liniste in tribuna? cantece, chestii socoteli?

numai huuuu si m*** GG am auzit....
poi dupa bastoane ce cantece mai vrei...yo in min 20 am plekt!:cya:oricum respect lu GABI BOSTINA!:ok:

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:09
Eu inteleg supararea pe Becali... sunt de acord! DAR! Intrebarea vine imediat..UNDE ERAM ACUM FARA EL? CE VOM FACE FARA EL? E idiot , oligofren, handicapat , retardat , grandoman, ipocrit, lipsit de scrupule!! DAR CE FACEM FARA EL??? CINE VINE SA BAGE BANI?! ADUC ULTRASII BANI DE ACASA? :confused:

Ioca10
21st July 2007, 01:11
Luis...Steaua e un nume prea mare ....ca sa depinda de cineva;)

Radu
21st July 2007, 01:11
Eu inteleg supararea pe Becali... sunt de acord! DAR! Intrebarea vine imediat..UNDE ERAM ACUM FARA EL? CE VOM FACE FARA EL? E idiot , oligofren, handicapat , retardat , grandoman, ipocrit, lipsit de scrupule!! DAR CE FACEM FARA EL??? CINE VINE SA BAGE BANI?! ADUC ULTRASII BANI DE ACASA? :confused:
ba iara ma enervezi...steaua este un brand...u chiar crezi k nu s-ar gasi cineva care sa investeasca...cand te fac prost te superi...:(

Incubus
21st July 2007, 01:11
Prietene cand nu intelegi ceva se ridica mana....
Daca citeai mai atent nu am aprobat nici o secunda gestul ala....eu am o problema cu terminatzii de la tribuna 1 si 0 care sareau pt becali.

nu sareau amice ptr b...kli, chiar radeau cand il injurau ambele galerii dar prea ati exagerat; oamenii au venit sa vada un spectacol, prezentarea echipei, pe Hagi, nu sa va auda pe voi tot meciul cum va rafuiti cu ciobanu'. Ati strigat de 5-10 ori, gata ajunge, am prins ideea.
Si cel mai rau s-au enervat cand ati strigat "Nu va fie frica" distrusilor care erau arestati de jandarmi - de unde rezulta ca erati de acord cu cei care au intrat in teren.

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:12
Daca nu lua el clubul de la Paunescu ne duceam dracu` toti...asta e REALITATEA! Nici dracu` nu se mai uita la Steaua atunci ;)

YoYoyOi
21st July 2007, 01:13
dar Steaua a inceput de la Becali? :o:

si daca asta moare maine lovit de meteorit (Doamne ajuta) se desfiinteaza Steaua? :o:

Radu
21st July 2007, 01:14
nu sareau amice ptr b...kli, chiar radeau cand il injurau ambele galerii dar prea ati exagerat; oamenii au venit sa vada un spectacol, prezentarea echipei, pe Hagi, nu sa va auda pe voi tot meciul cum va rafuiti cu ciobanu'. Ati strigat de 5-10 ori, gata ajunge, am prins ideea.
Si cel mai rau s-au enervat cand ati strigat "Nu va fie frica" distrusilor care erau arestati de jandarmi - de unde rezulta ca erati de acord cu cei care au intrat in teren.
ba u esti idiot...akum nu mai existau incidente dk punea in vanzare abonamente la peluza...ai face bn sa nu mai comentezi pe aici ca dak aflu cine esti ajungi in carucior!

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:15
dar Steaua a inceput de la Becali? :o:

si daca asta moare maine lovit de meteorit (Doamne ajuta) se desfiinteaza Steaua? :o:

Nu :D Dar trebuie spus ca nimeni nu se uita la Steaua cand a luat-o Becali...NICI "STELISTII ADEVARATI" ;) Eu asta nu am sa o uit toata viata mea ;)

YoYoyOi
21st July 2007, 01:17
Daca nu incetati cu jignirile si prostiile, inchid threadul, va dau ban si mergem toti la culcare ;)

aveti 10 minute de linistire.

YoYoyOi
21st July 2007, 01:28
pana la urma cum vi s-a parut meciul? :D

Radu
21st July 2007, 01:31
nu pot sa imi fac o parere doar dupa 20 de min...:no:

Kainsashiki
21st July 2007, 01:31
Bah, ce dreaq v-ati aprins asa? Polar Bear, ai ajuns sa te iei de stelisti ma? Nu-mi zice ca esti de acord cu idiotul ala care a intrat pe gazon sa-l loveasca pe portarul belgienilor. Gandeste-te cat de urat ar fi iesit daca nu s-ar fi ferit Laquait sau cum slbz il cheama.

Inteleg, ultras alea alea, dar nu intr-un meci cu Charleroi, in care nu exista deloc rivalitate. Daca era cu Dinamo mai intelegeam, dar asa?:|

Si stii ce-i mai rau? Ca incepe lumea sa-i dea dreptate lu jiji, ca el zicea "suporterii, niste vagabonti"...

Snake_21
21st July 2007, 01:32
Parerea mea: :P : per ansamblu mie mi s a parut bine adica macar jucam ofensiv spre deosebire de cum jucam pe vremea lui Oli :P pacat ca avem probleme mari in aparare :( dar eu zic ca o sa facem un sezon bun :D
P.S: de acord cu tine diablo gestul suporterului ala trebuie condamnat :( practic prin gestul ala ii da dreptate lui GG :(

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:33
Avem probleme peste tot amice Snake...e groasa treaba! :mda: :(

Dani3l
21st July 2007, 01:37
Mai,ce are iceblu..sufera?Dupa ce naiba deschide topic pe intern cu suporterul ala...zici ca ar fi vadim,numai el tot cauta "strambe" intre suporteri,ca sa-i faca trafic la forum.
Topicul ala trebuia deschis la suporter Steaua,e o problema interna,ce treaba au dinamovistii,aia de sub pod si restu,de ce se intampla la Steaua?!
Coman si Golanski sunt singurii care n-au jucat deloc...sa fie un semn ca ,coman e pe duca?:D

Snake_21
21st July 2007, 01:38
@Luis: Nu chiar la atacanti si cat de cat la mijlocasi stam bine faza groasa e la aparare in centru , postul de portar spre sa l fi rezolvat odata cu venirea lui Zapata :D

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:40
Eu cred ca Hagi i-a asezat prost in teren pe Dica si pe Neaga!

Kainsashiki
21st July 2007, 01:40
Coman si Golanski sunt singurii care n-au jucat deloc...sa fie un semn ca ,coman e pe duca?:D

La Coman e foarte posibil, la Golanski e inca accidentat dupa meciul din Olanda.

Oricum, eu cred ca Hagi a gresit in pregatiri pentru ca a schimbat formatia meci de meci si nu si-a conturat un prim 11... debutul de sezon va fi tot cu cautari.

Radu
21st July 2007, 01:43
Bah, ce dreaq v-ati aprins asa? Polar Bear, ai ajuns sa te iei de stelisti ma? Nu-mi zice ca esti de acord cu idiotul ala care a intrat pe gazon sa-l loveasca pe portarul belgienilor. Gandeste-te cat de urat ar fi iesit daca nu s-ar fi ferit Laquait sau cum slbz il cheama.

Inteleg, ultras alea alea, dar nu intr-un meci cu Charleroi, in care nu exista deloc rivalitate. Daca era cu Dinamo mai intelegeam, dar asa?:|

Si stii ce-i mai rau? Ca incepe lumea sa-i dea dreptate lu jiji, ca el zicea "suporterii, niste vagabonti"...
diablo prietene...nu ii iau apararea aluia...pt k stiu cine este...ce fel de persoana este...dar au fost unii care au fost ridicati de mizeriile in albastru degeaba...pe mine asta ma intriga...ala a scapat si altii au avut de suferit si o sa aiba...:rosu::rosu::rosu:

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:43
Exact! Speram sa avem sansa ..si mai ales REZULTATE! :D

YoYoyOi
21st July 2007, 01:45
@Luis: Nu chiar la atacanti si cat de cat la mijlocasi stam bine faza groasa e la aparare in centru , postul de portar spre sa l fi rezolvat odata cu venirea lui Zapata :D

tare ma indoiesc ca Zapata ala e portarul de care avem nevoie :(

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:46
Eu am incredere in Zapata :D :rolleyes:

Snake_21
21st July 2007, 01:47
Nu stiu nici eu ce sa zic :( ( o sa vedem in timp ) eu il vroiam pe Hamu inapoi la Steaua :(

Kainsashiki
21st July 2007, 01:48
Asa am avut si in Carlos si Andrey. Bine, ca Andrey n-a primit prea multe sanse, dar tot a dezamagit cat a jucat.

Nici pe mine nu ma incanta prea mult Zapata, cred ca mai bine si mai ieftin era daca ii aduceam pe Hamu si pe Martin Tudor. La Steaua trebuie sa vina jucatori care stiu ce inseamna Steaua, nu tot felul de jucatori care se gandesc la bani.

Jerry20cm
21st July 2007, 01:49
incredibil, vin de la meci si inca nu-mi vine sa cred
betivu ala ordinar, taratura aia de om merita sa nu mai intre in viata lui pe stadion.

prezentare de *****
meci de *****
atmosfera de *****

Radu
21st July 2007, 01:50
incredibil, vin de la meci si inca nu-mi vine sa cred
betivu ala ordinar, taratura aia de om merita sa nu mai intre in viata lui pe stadion.

prezentare de *****
meci de *****
atmosfera de *****
ce ai bre fratica cu el???asta e...s-a intamplat...i-ai pus u fiola sa vezi dak era beat???:confused:

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:50
Jerricule se anunta zile negre pentru Steaua :( :|

Jerry20cm
21st July 2007, 01:50
sa vb si despre joc: nicio schimbare cu venirea lui hagi, acelasi joc, aceeasi imprecizie in fata portii si la constructie.

mi-au placut doar radoi si croitoru, care, de cand a intrat, a schimbat complet jocul Stelei.

Rica cu Dica nu prea aveau ei chef de meci.

Jerry20cm
21st July 2007, 01:51
ce ai bre fratica cu el???asta e...s-a intamplat...i-ai pus u fiola sa vezi dak era beat???:confused:

frate, daca ala nu era beat, atunci trebuie inchis pentru prostie, ca eu om mai prost ca ala n-am vazut.

cum plm sa-ti vina sa sari din tribuna si sa te duci sa-l lovesti pe portarul alora, care n-a facut nimic, in plm.

Radu
21st July 2007, 01:54
frate, daca ala nu era beat, atunci trebuie inchis pentru prostie, ca eu om mai prost ca ala n-am vazut.

cum plm sa-ti vina sa sari din tribuna si sa te duci sa-l lovesti pe portarul alora, care n-a facut nimic, in plm.
prietene...am mai spus...el a sarit pt ca in faza premergatoare portarul belgian l-a bruscat pe neaga...el din cauza asta a sarit pe teren...:ok:

Kainsashiki
21st July 2007, 01:55
Unde s-ar ajunge daca la fiecare imbranceala si la fiecare fault ar intra cate unu pe teren?

Oricum, decizia asta e si din cauza faptului ca n-a mai vrut jiji abonamente la peluze, pt ca din peluze nu sarea nimeni asa usor ca la tribuna a 2a.

Am revazut acum imaginile si in minte mi-a venit intrebarea "De cati stewarzi e nevoie ca sa prinzi un ultras?" :happy aia erau 10 si nu puteau sa-l dea jos de pe gard :happy

Luis Garcia10
21st July 2007, 01:56
Ce motiv :lol: Pai inseamna ca atunci cand i-a pus mana in gura lui Neaga , jucatorul ala trebuia omorat acolo dupa judecata ta! :mda:

Snake_21
21st July 2007, 01:56
Oricum Polar man nu e bine ce a facut :( daca ne suspenda stadionu nu o sa fi prea fericit :( nu?

Jerry20cm
21st July 2007, 01:56
ursule, era doar un meci amical, indiferent de ce-i facea lu' Neaga, nu trebuia sa intre pe teren.

in plm, a stricat toata prezentarea, in repriza a doua toti stateau pe scaun si se uitau ca la teatru.

Dani3l
21st July 2007, 01:58
prietene...am mai spus...el a sarit pt ca in faza premergatoare portarul belgian l-a bruscat pe neaga...el din cauza asta a sarit pe teren...:ok:

Scuza-ma,mi se pare un motiv ff imbecil.Fara suparare...eu cred ca ala a intrat pe teren pt ca era usor sa intre pe teren,nu era garda prin preajma.
Ceea ce s-a intamplat in seara asta,nu e decat unul din episoadele care au loc pe stad Steaua.Nu de putine ori,mi s-a dat sa vad batai intre stelisti in peluza nord sau chiar la trib 1...deah,alcoolul asta sau chiar..substante halucinogene...

Radu
21st July 2007, 01:58
ursule, era doar un meci amical, indiferent de ce-i facea lu' Neaga, nu trebuia sa intre pe teren.

in plm, a stricat toata prezentarea, in repriza a doua toti stateau pe scaun si se uitau ca la teatru.
poi multi de la inceputul meciului stateau pe scaune...alta va fi treaba la meciul cu zaglebie...aveti incredere in galerie!:ok:

Radu
21st July 2007, 02:01
Scuza-ma,mi se pare un motiv ff imbecil.Fara suparare...eu cred ca ala a intrat pe teren pt ca era usor sa intre pe teren,nu era garda prin preajma.
Ceea ce s-a intamplat in seara asta,nu e decat unul din episoadele care au loc pe stad Steaua.Nu de putine ori,mi s-a dat sa vad batai intre stelisti in peluza nord sau chiar la trib 1...deah,alcoolul asta sau chiar..substante halucinogene...
ba frate cum plm sa nu te bati...iti dau in simplu ex...stai zile intregi sa gandesti o coregrafie...in ziua meciului stai ore in sir sa imparti cartoanele in peluza...unii imbecili iti cer carton rosu k nu ii place cartonu albastru...ii dai un capac respectivului si de aici incepe toata bataia...eu stiu ca aici te-ai referit la meciul cu dinamo din retur...atunci nu a fost bataie in peluza...gorilele jegoase de la bronic au inceput sa dea cu gaze...fiindca eram uracati pe gard!:angry::angry::angry:

Jerry20cm
21st July 2007, 02:02
Bineinteles ca am incredere in galerie, eu n-am contestat galeria Stelei niciodata si nici nu o s-o fac, da' cu idiotu' ala e alta treba.

asta e, oricum, o concluzie ar fi: "Avem nevoie de un fundas central si un atacant"

neaga si dica nu sunt atacanti de gura porti, iar baciu nu e de steaua.

mijlocul ar trebui compus din:

......................radoi....................
nicolita................................croitoru
...........dica...............neaga...........
......................???.........................

Luis Garcia10
21st July 2007, 02:04
Subscriu Jerry :ok: ;)

Dani3l
21st July 2007, 02:09
Polar,eu ma refer la bataia din peluza nord de la meciul cu sevilla..daca esti de la Nord stii foarte bine cum s-au batut ,in primele randuri,in timp ce jucatorii efectuau incalzirea.Ai dat si tu in bataia aia?

Jerry20cm
21st July 2007, 02:09
bine ca ar fi badea, da' e accidentat.

oricum, zic ca ar fi mult mai bine asa:

zapata - golanski, goian, radoi, marin - ov.petre - nicolita, croitoru - dica, neaga - badea.

Radu
21st July 2007, 02:11
Polar,eu ma refer la bataia din peluza nord de la meciul cu sevilla..daca esti de la Nord stii foarte bine cum s-au batut ,in primele randuri,in timp ce jucatorii efectuau incalzirea.Ai dat si tu in bataia aia?
da stiu la ce te referi...nu ma bag la asa ceva...nu are rost...la ce sa ma bat atat timp cat grupul meu nu este implicat...m-am bagat la meciul cu poli din cupa si am ajuns aks pe la 4...:rosu::rosu::rosu:

Dani3l
21st July 2007, 02:11
Ov petre in locul lui Bicfalvi?:happy nicolita titular?jerry,tutto bene?:))
Incidentele de la meciul de aseară i-ar putea afecta pe steliști în Liga Campionilor! Un oficial al LPF a explicat aseară că "a fost vorba de un meci internațional, la care arbitrul Tudor a întocmit un raport. Steliștii se pot alege cu suspendarea terenului și amendă". Primul meci al roș-albaștrilor e cu Zaglebie Lubin, pe 31 iulie. Steaua e sancționată și în campionat. Vinerea viitoare, cu Ceahlăul, roș-albaștrii vor evolua cu porțile închise. "
defensiv sau nu..prefer pe eric de 1000 de ori,in detrimentul aluia...

Jerry20cm
21st July 2007, 02:13
le ai si tu cu tactica de le spargi
pai bicfalvi (mijlocas ofensiv) are treaba cu ov.petre (mijlocas defensiv)?

da, nicolita. e unul din cei mai buni oameni ai Stelei.

Fefeleaga
21st July 2007, 02:20
Acu' o ora si ceva am ajuns si eu de la meci. Am zis sa-i vad si eu "live" inainte sa-mi dau cu parerea, nu numai dupa amicale la sport.ro sau relatari tembele de prin presa.
Cum am mai spus, e bine ca a plecat Olaroiu :ok:, dar aveam temeri despre cine l-a inlocuit. Si speram din tot sufletul ca ele sa fie infirmate. Ei bine, nu s-a intamplat. :(
Chiar si in ultima perioada a lui Olaroiu mergea bine (uneori chiar foarte bine) un singur lucru: sistemul defensiv (inclusiv cand juca Baciu). Acum nu mai merge nimic. Da' nimic. Nu ma apuc sa iau jucatorii pe rand si sa le dau note, pentru ca din cate stiu eu nu sunt jucatori de tenis, ci unii care ar trebui sa arate ceva intr-o ECHIPA formata din 11 insi. Asta e o chestie de care cica se ocupa ANTRENORUL :rosu:. Poate la alte echipe - la noi nu e cazul. El cauta inca "formula ideala" :headbang:. Probabil ca o sa o gaseasca sub forma unei demisii undeva pe toamna tarzie :(. Pana atunci singurele motive de bucurie vor fi cele 3 calcaie pe meci :groggy:, cum vad ca se entuziasmeaza unii p-aici :shocked:. Mi-e teama ca numarul de calcaie per 90 min. va depasi cu mult numarul de puncte pe care le vom aduna. Dar vom vedea un circ frumos - dresura de calcaie.
Va trebui sa avem un mare bulan sa trecem de polonezi. Mai departe nu ma gandesc.
Le mai dau o sansa in primul meci oficial. Mi-e insa aproape imposibil sa cred ca se va schimba ceva in maniera de joc intr-o saptamana. Transferuri - am zis - nu ma mai astept, becaliotul a si zis dealtfel ca s-ar putea sa nu mai vina nimeni :sleep:. Oricum, prea tarziu, chiar daca vine cineva.
Si era sa-mi iau si omor de la gabori :o: absolut gratuit din cauza unui idiot care a luat-o la fuga pe teren + altii ca el. Cat de DISTRUS :angry: poti sa fii sa te iei de portarul echipei adverse?!?!?!? Cred ca are ala creier in cap cata lumina are un licurici in cur. Incredibil. Nu-l suport pe ciobanu' grandoman, dar trebuie sa-i dau dreptate la faza cu Bostina.
Cam atat. O sa incerc sa nu ma mai enervez de pomana, sunt in buna parte resemnat. Anu' asta ne uitam la altii.
Hai va pup, noapte buna.

Radu
21st July 2007, 02:26
ce a facut ala nu ar trebui sa faca pe nimeni sa se simta mandru.eu nu incurajez astfel de actiuni si nici membrii din brigazinu cred ca nu promoveaza asa ceva.nu cred k este cazul sa ne fie rusine de ceea ce s-a intamplat...un idiot fara materie cenusie nu are cum sa umbreasca toate lucrurile pozitive din acest fenomen, incercati sa vedeti si partea plina a paharului.trebuie sa ne aducem aminte ca toate aceste incidente se produc din cauza ciobanului!ganditi si voi logic si nu va mai lasati influentati de toate titlurile din "ziarele" de scandal, ei din asta traiesc si sunt in stare sa creeze un titlu scandalos.

Snake_21
21st July 2007, 09:06
@Polar: Sunt de acord ca si GG a avut o parte de vina cu abonamentele de la peluza dar ce a facut suporterul ala a fost o mare prostie pentru ca acuma GG are motive sa zica din cauza la unu ca toti suporterii Stelei sunt huligani sau mai stiu eu ce si pe langa asta sper din tot sufletul sa nu fim suspendati pentru ca vreau sa vad si eu meciuri cu Steaua :D in cupele europene :D

Universal
21st July 2007, 17:25
Stati maa, au fost doar amicale...Doamne voi nu stiti sa faceti diferenta intre un amical si un oficial?

Liviu
21st July 2007, 19:20
Mai bine sa se joace toate meciurile Stelei cu portile inchise de acum incolo. Nu se mai poate asa ceva, nu imi vine sa ma mai duc la niciun meci pe Ghencea. Imi pare rau si sufar cand vad asemenea animale, care neaparat trebuie duse ori la puscarie ori la balamuc ori la dezintoxicare. A ajuns sa iti fie frica sa mergi la meci, langa mine era cineva cu copilul, probabil de 7-8 ani si care la pauza au plecat. Vazandu-l pe acel copil parca m-am vazut pe mine cand am venit pe Ghencea prima oara, acum ani de zile, ce impresie am avut, pozitiva normal. Ce a inteles acel copil ieri ? Viitorul ni-l facem azi. Suporterii de maine vad la tv niste lupte de strada, parintii (normali a la tete) evita sa-i aduca la meci, ne indreptam catre nu stiu ce, doar in tarile din America de Sud sau Centrala se mai intampla asa ceva.
Daca il lovea pe portar ? Se afla in toata lumea ca la prezentarea lotului Stelei, la revenirea lui Gica la Steaua, un jeg, ultimul om, care merita batut non-stop (DA ! - il inteleg acum pe MM) intra sa il loveasca pe portarul lor ?! Nu meritam CL, ce o sa se intampla daca data viitoare, fie si in grupe, intra unul cu o arma, fie ea numai alba, pe teren ??? Nu imi veniti cu povesti ca protesta la adresa lui Becali, nu imi veniti cu povesti ca portarul a provocat pe nu stiu cine, nu imi veniti cu povesti aiuritoare ca era omul lui Becali ?!!!!??!! Un gest huliganic - a cata oara - si dezaprob total gestul lui Bostina. Trebuie pus punctul pe i. Mai devreme sau mai tarziu, acesti huligani se vor intoarce si impotriva lor. Acesti baietasi nu mai trebuie sa vina la meciuri. Nu pentru ca zic eu, nu pentru ca zice X ci pentru ca ne vom indrepta catre dezastru cu acesti huligani. Sa nu fiu inteles gresit, nu doresc numai "domnisoare" in tribune, dar la casa de bilete sa punem cu doctor de nebuni sa ii depisteze prompt.
Vom avea stadionul suspendat cu Zaglebie, poate si in turul 3. Ce i-ati facut lui Hagi huliganilor ? La intoarcerea Regelui, asa cum scria pe un banner in Ghencea, ii suspendati terenul, va bateti joc de el ? Avem nevoie de suporteri adevarati in meciurile urmatoare, pentru ca avem meciuri GRELE !

Din partea mea, numai sanatate "domnule" Alex. S. , ai nevoie mare de ea. Si multa minte ... HULIGANULE !!! :jerk:

Dani3l
22nd July 2007, 01:09
Se pare ca,crainicul care a prezentat lotul(mitza de la bere gratis...in loc sa puna o femeie frumoasa..) l-a incurcat pe Mirel Radoi cu Ghionea si apoi cu Badea..adevaru-i ca,Radoi chiar seama cu cei doi..dupa nationalitate..

Incubus
22nd July 2007, 12:07
Se pare ca,crainicul care a prezentat lotul(mitza de la bere gratis...in loc sa puna o femeie frumoasa..) l-a incurcat pe Mirel Radoi cu Ghionea si apoi cu Badea..adevaru-i ca,Radoi chiar seama cu cei doi..dupa nationalitate..

inainte sa se urce fiecare jucator in masina, mai intai ii aparea poza pe tabela. Cand a venit randul lui Radoi pe tabela aparuse Ghionea; d-aia i-a incurcat; cheliosul era in partea opusa a terenului fata de tunel, si probabil nu batea pana acolo cu privirea. :lol:

ionut_cluj
22nd July 2007, 12:34
Incidentele de la meciul de aseară i-ar putea afecta pe steliști în Liga Campionilor! Un oficial al LPF a explicat aseară că "a fost vorba de un meci internațional, la care arbitrul Tudor a întocmit un raport. Steliștii se pot alege cu suspendarea terenului și amendă". Primul meci al roș-albaștrilor e cu Zaglebie Lubin, pe 31 iulie. Steaua e sancționată și în campionat. Vinerea viitoare, cu Ceahlăul, roș-albaștrii vor evolua cu porțile închise. "

ce sanctiuni ma? a fost meci amical, nu oficial. lasati-i pe astia cu aberatiile lor

Luis Garcia10
22nd July 2007, 14:35
Suntem recidivisti si asadar suntem pasibili de suspendare, o suspendare intre 1 SI 3 ETAPE!!! Deci ..cu Zaglebie pot sa-mi iau "la revedere" de la orice gand de mers la stadion! "MULTUMIM" HULIGANILOR! MULTUMIM ANIMALELOR ;)

Rossi
23rd July 2007, 03:13
Suntem recidivisti si asadar suntem pasibili de suspendare, o suspendare intre 1 SI 3 ETAPE!!! Deci ..cu Zaglebie pot sa-mi iau "la revedere" de la orice gand de mers la stadion! "MULTUMIM" HULIGANILOR! MULTUMIM ANIMALELOR ;)

pai a fost amical ... nu cred ca steaua o sa fie sanctionata
si ar fi si aiurea ... pt un retardat care a vrut sa-si exerseze croseul de dreapta sa penalizezi echipa ...

de penalizat , ar merita Bostina ... gestul lui a dat apa la moara la alti teribilisti ...