PDA

View Full Version : Etapa 21: FC Arges - Jiul



Edgar
7th April 2006, 07:49
Sambata, 08.04.2006: 16:30, FC Arges Pitesti - Jiul Petrosani, National TV
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

OVIDIU 62
7th April 2006, 09:24
Meci greu pentru CARTU deci x solist.

Angelina Jolie
7th April 2006, 09:47
Hi hi, 2 echipe favorite de ale mele. (NOT) Ar fi fain totusi sa bata Jiul dintr-un penalty discutabil.:D
Te pup eskule.:lol:

rhadoo
7th April 2006, 10:01
eu as vrea sa castigam,dar nu cred ca ag mai e dispusa sa cedeze puncte
sa speram intr-un rezultat bun barem un x
HAI JIUL PETROSANI!

UrsMeier
7th April 2006, 10:09
Bate Arges......fara discutii.
Jiul a inceput mai bine dar Arges o sa isi revina treptat........incepand cu o victorie cu Jiul.

Darius
7th April 2006, 10:14
Eu as paria 1X pe acest meci.

Rossi
7th April 2006, 10:18
X2
nu pt ca ar juca Jiul senzational , ci pt ca Argesul nu joaca mai nimik

PiTiKu
7th April 2006, 10:26
cred in baieti kred ca nu vor mai juca asha de prost..cred k..vom bate

chinezu
7th April 2006, 11:45
2-0

alejandro
7th April 2006, 12:08
2-1 pentru Arges!

esku
7th April 2006, 12:25
1x2 ... :jerk: ... la cat de penibil jucam nu m`ar mira sa ne-o furam iar.... de ce sa nu fiu sicer.... orikum sper sa isi revina si sa mai joace si ei fotbal ca au cam uitat cum e cu "varza".................

r3my
7th April 2006, 13:26
meci de 1x2 zic si eu.
Totusi, am votat X si as prefera un 2. Argesul e echipa buna, doar ca trec acum prin momente mai slabe. In schimb, noi ne-am odihnit la meciul cu vasluiul si baietii nostri cred ca au pofta de dat goluri...

Ursu carpatin
7th April 2006, 15:19
Meci de 2 clar! scor 0-2, poate 1-2! argeşul n-are şanse!

4za_Lazio
7th April 2006, 15:29
1 solist-Cartu va dori sa faca uitata prestatia din ultimele etape si cred ca Aregesul va bate la cel putin 2 goluri diferenta pentru ca jiul nu e o echipa de care sa te sperii.Argesul isi va revenii....

metallic_rain
7th April 2006, 16:20
Oricat ne-am dori, Argesul e echipa buna....

Vi3rme_X
7th April 2006, 16:40
dak nu batem nici acum ne ducem in jos :(

Swisstec
7th April 2006, 17:39
Drida a promis un gol...deci sper sa bata JIUL!:D /hello

dede
7th April 2006, 17:40
bate arges, ca sa se mai linisteste cartu

1-0

totmarius
7th April 2006, 18:28
Meci de x Argesul e o echipa care stie sa se apere daca va reusii sa dea gol va fi greu pentru Jiul sa scoata si egalul dar cred ca va fi x poate bate jiul asta sper

B_I_C
7th April 2006, 20:01
Sa nu castigi nici un meci si sa marchezi decat 1 gol in 5 etape, este un palmares rusinos chiar si pentru Arges. Cu atat mai mult cu cat suturile pe poarta din meciurile cu Sportul si Cluj pot fi numarate pe degetele de la o mana. Cred ca va fi un meci in care Argesul va ataca mai mult ca de obicei, insa in care va fi usor surprinsa in aparare. Desi nu imi place sa spun asta, Jiul va castiga lejer la 1-2 goluri diferenta. Ma gandesc cu groaza la ce reactii ar mai putea avea Cartu dupa meciul asta ...

republican
7th April 2006, 21:36
Meci greu 1X2 , spre sa batem trebuie sa isi revina echipa la forma buna din tur .......

esku
7th April 2006, 21:53
daca aveam forma din tur nu ezitam in a pronostica un 1 solist ... dar asa... :thinkso:

rhadoo
7th April 2006, 22:03
sunteti mai buni,insa eu sper intr-un rezultat cat mai bun pt noi
HAI JIUL PETROSANI!

esku
7th April 2006, 22:26
dupa ultimele noastre jocuri nu as mai afirma ceea ce tocmai ai spus tu ....e greu de zis .... parerea mea....

Swisstec
7th April 2006, 22:35
Ia sa vedem noi un pic de statistica din retur:
FC Arges
Steaua - FC Arges 0 - 0
FC Arges - Rapid 1 - 1
Gloria - FC Arges 1 - 0
FC Arges - CFR 0 - 1
Sporul - FC Arges 1 - 0

5 0-2-3 1-4 2p

JIUL
Gloria - JIUL 0 - 0
JIUL - CFR 5 - 1
Sportul - JIUL 4 - 0
JIUL - Farul 3 - 1
JIUL - FC Vaslui 0 - 0

5 2-2-1 8-6 8p

Diferentza de 6 puncte! FC Arges are doar un gol marcat! Nici un meci castigat! Nu e prea roza situatzia la ei! Deci se pot lua puncte!

cap
8th April 2006, 01:23
nimeni na zis ca argesul nui o echipa de batut dar cartul are un stil dea aseza echipa in tere ca pune probleme orarei formatii eu mizez pe un x

byg
8th April 2006, 01:44
un x si eu

DanJuve
8th April 2006, 04:24
si cel mai aiurea e ca am castigat punctele alea cu echipele din uefa steaua si rapid si am luat-o exact de la cine imi era mie frica sa nu o luam:(

Ammadeus
8th April 2006, 06:52
1-2 si sorinnacio e evacuat

Angelina Jolie
8th April 2006, 06:55
Si Argesu' retrogradeaza.:D

be@
8th April 2006, 10:36
Ar fi prea de tot sa mai piarda Argesul inca un meci. Pronostic 1.

UrsMeier
8th April 2006, 11:00
Şunda e alergic la culoarea violet

Cei doi tehnicieni care se vor afla faţă în faţă în acest meci, Sorin Cârţu şi Aurel Şunda, s-au întâlnit şi în turul campionatului, dar al doilea antrena în acel moment pe Oţelul Galaţi, nu pe Jiul Petroşani. FC Argeş s-a impus cu scorul de 1-0 la Galaţi, printr-un gol marcat de Marius Bilaşco în minutul 88, din lovitura de la 11 metri scoasă de Daniel Costescu. De altfel, Aurel Şunda este total defavorizat în întâlnirile pe care le-a avut cu FC Argeş. În ultimii trei ani, Şunda a pregătit echipele Apulum Alba Iulia, CFR Cluj şi Oţelul Galaţi, dar niciodată nu a reuşit să-i învingă pe alb-violeţi. Şunda a pierdut de patru ori şi a scos un singur rezultat de egalitate, dar şi acela în extremis, sârbul Bruncevic egalând în minutul 89 al meciului CFR – FC Argeş din turul campionatului trecut.

Ursu carpatin
8th April 2006, 11:39
Ar fi prea de tot sa mai piarda Argesul inca un meci. Pronostic 1.
De ce? Ar fi normal! Doar se chinuie să scoată puncte! Ei joacă superb, dar îi bat arbitrii! Sper să fie aşa şi azi! Hai arbitrii!!! Pronostic: 2 CLAR!

Angelina Jolie
8th April 2006, 11:41
Exact. 0-1 din penalty discutabil.:D Cu dedicatie pentru ursu' rebu si prietenul meu esku.
MINERII va baga in subsol.

ciorbicafaristu
8th April 2006, 11:56
victorie fara probleme a lui fc arges la 2-3 goluri diferenta...nu mai faceti comparatii intre rezultatele celor 2 echipe in acest retur deoarece sunt irelevante...cu cine a jucat argesul si cu cine a jucat jiul? cine are curaj sa parieze pe jiul sa intre pe www.gamebookers.com...ii ofer cota de 6 pt victorie jiul

republican
8th April 2006, 12:53
Si Argesu' retrogradeaza.:D
Da ai dreptate argesul retrogradeaza alaturi de CFR Cluj :drak:

esku
8th April 2006, 13:35
sper sa nu ploua ... k ye cam urat ...si dupa ce ca astia d`abia se misca pe teren ... o mai fi si ala imbibat cu apa.....aia e.... s-a dus dreaq toata jucaria... :mda:

six
8th April 2006, 14:04
Ar fi prea de tot sa mai piarda Argesul inca un meci. Pronostic 1.
:ok: asa cred si eu ;)

DanJuve
8th April 2006, 14:33
galeria la cat pleaca?
si de unde?

codrind
8th April 2006, 14:50
Iete că votai X-ul!!

DE CE ??? - Numa' Cârţu poate răspunde!! :evil:

Swisstec
8th April 2006, 18:29
Ce de rahat! Nu meritau sa castige! Cea mai de cacao echipa din tzara! Dupa bara lui Mihart pitestenii doar au tras de timp, facusera pe ei dupa bara! Le era frica sa nu egalam!:rosu: Guso era disperat ca primea mingile la timp!!!:rosu:

Vi3rme_X
8th April 2006, 18:35
Swisstec, ce te mai roade oftica :evil:

Swisstec
8th April 2006, 18:36
Pai normal! Atzi facut ce facetzi de obicei, doar ca de data asta v-a iesit!:(

dlgicu
8th April 2006, 18:37
De cacao, de cacao, dar cum sunteti voi care in fata echipei asteia aratati cam asa anul asta:
2 0 0 2 1-3 0p

Sau era mai bine daca nu ii oprea Cartu la pauza si se termina mai urat pentru voi?

Swisstec
8th April 2006, 18:38
Bine mai, n-am nimic cu voi, dar asa n-o sa va mearga prea bine!

esku
8th April 2006, 19:58
in sfarsit am vazut si io mai mult de 2 ocazii pe meci :evil: ..... am jucat frumusel ..... fata de celelalte jocuri se vede ca s-a schimbat ceva in bine in jocul nostru ..... si sa nu`mi mai spuneti ca si de data asta am bagat curu`n poarta ca nu va mai cred .... am jucat ceea ce trebuia sa jucam la 1-0 ... am facut 2-0 si pe un fond de relaxare a baietilor in min 93 si ceva ...(cu toate ca se aratasera doar 3 min) a dat si dinita gol .... orikum nu mai conta .... treaba e ca daka reuseam sa inscriem in alea 2 ocazii singuri cu portaru vostru (bilasco -prima repriza; nastasie -a doua repriza) nu mai iesea nici un comentariu .... urmeaza meciul de la vs ... bafta baieti! FORZA VIOLA!

ultravioletcanada
8th April 2006, 21:06
De ce? Ar fi normal! Doar se chinuie să scoată puncte! Ei joacă superb, dar îi bat arbitrii! Sper să fie aşa şi azi! Hai arbitrii!!! Pronostic: 2 CLAR!
:ciocan:


Exact. 0-1 din penalty discutabil. Cu dedicatie pentru ursu' rebu si prietenul meu esku.
MINERII va baga in subsol.
:ciocan:
sa va cintam o aleluie si apoi sa va dam.... tamiie :jerk:

bine ca a produs si tanasa ceva pe meciul asta, nu de alta, da poate isi baga muresan unghia in git, ca nu a pus gheara pe el

rhadoo
8th April 2006, 22:03
no am luat bataie si de la ag,ce sa facem?
bine ca macar nu e un scor mare,asta e
HAI JIUL PETROSANI!

Swisstec
8th April 2006, 23:02
Conteaza scorul? Am luat bataie nemeritat si asta este!

UrsMeier
8th April 2006, 23:12
am jucat destul de slab dar am avut noroc ca jiul a jucat mai slab ca noi

metallic_rain
8th April 2006, 23:46
Rezultat meritat. Intodeauna cine de mai mult cu cel macar un gol a castigat. Nu se pune problema, sunteti mai buni. Felicitari si multa bafta incontinuare. Dar Cartzu se umple de penibil de fiecare data cand are ocazia. Cere sa fie intervievat arbitru, sau mai nou alearga cu un cronometru dupa ei sa le arate ca e de culoare portocalie si ca are mai multe setari decat ceasul arbitrului, si ii spune ca ii poate face si lui rost de unu pt ca se da doar sub tejghea sau ce? Penibil flacaul. Ar trebui sa stie ca un meci dureaza pana cand fluiera arbitru. Chiar daca arata doar 3 minute, meciul tine pana cand fluiera finalul. Deci nu mai e nevoie de un bufon, pe numele lui Cartzu sa se dea in stamba, pt ca il rade toata tzara pe acest lacheu. Urmatoarea etapa care o veti juca acasa ce giumbuslucuri va mai face mascariciul? Is curios :))

UrsMeier
9th April 2006, 00:31
nu e problema ta ce face Cartzu...poate sa faca ce vrea.
Oricum eu il consider pe Cartzu unul dintre cei mai buni antrenori din tzara.
Fiecare cu parerea lui

metallic_rain
9th April 2006, 01:31
pai daca nu e problema mea, si fiecare face ce vrea conform spuselor tale, nu e problema ta ce scriu eu aici si cum ma manifest la vederea bufonilor!

UrsMeier
9th April 2006, 01:40
nu e problema mea dar nici a ta nu e ce face el.Oricum nu se pate pune la indoiala victoria noastra de astazi.......si stati linistii ca nu retrogradati.

r3my
9th April 2006, 01:45
Meci de factura slaba. Totusi Argesul a avut un plus de luciditate si a obtinut o victorie meritata. Nu-i bai, las' ca batem si noi pe National, marti. Hai Jiul !!!/hello

UrsMeier
9th April 2006, 01:51
Meci de factura slaba. Totusi Argesul a avut un plus de luciditate si a obtinut o victorie meritata. Nu-i bai, las' ca batem si noi pe National, marti. Hai Jiul !!!/hello
Multa bafta si sa fie asa cum zici tu:ok:

r3my
9th April 2006, 02:08
merci, bafta si voua. :ok:

metallic_rain
9th April 2006, 02:51
man.... dar eu nu pun la indoiala victoria de azi, si nu ma iau de meseria lui cartzu, pt ca in privinta antrenoratului pe care il practica e un meseriash. eu ma iau de clovnul cartzu cu caracteru-i ciudat pe care il poseda. eu zic ca are prea mult par alb in cap sa se mai tzina de cioace din astea cu cronometre... sau a imbatranit degeaba pacaliciul?

r3my
9th April 2006, 03:13
aia da... a fost de-a dreptul comic la faza cu cronometrul... ce ditamai circul a facut... cre' daca egalam prin golul ala, ar fi facut infarct sau ar fi innebunit.
PS: In rest, antrenor mare Cartu.

Angelina Jolie
9th April 2006, 03:32
cre' daca egalam prin golul ala, ar fi facut infarct sau ar fi innebunit.
Pacat ca n-ati egalat.:ok:

r3my
9th April 2006, 03:37
dap... ar fi fost fain... desi cred ca esti rautacios in faza asta... ti se rupe tie de Jiul, tie ti-e de Cartu...

Angelina Jolie
9th April 2006, 03:52
Cum ma? Pai sa nu respect o echipa care ne-a dat 5-1?:D

republican
9th April 2006, 10:55
+bine ca am castigat si noi am jucat prost dar am reusit sa batem

DanJuve
9th April 2006, 12:30
m-am ofticat la golul minerilor,parca daca nu ;luau ai nostri gol pe final de meci nu se simteau bine.dar atsa e,e bine ca am batut,ca doar nu a ajuns sa ne bata si jiul:D

republican
9th April 2006, 12:57
era totusi prea de tot trebuia sa mai castigam si noi

rhadoo
9th April 2006, 14:45
m-am ofticat la golul minerilor,parca daca nu ;luau ai nostri gol pe final de meci nu se simteau bine.dar atsa e,e bine ca am batut,ca doar nu a ajuns sa ne bata si jiul:D
ba da ne leshi ?ati fi si voi vreun real si nu sa stiut de voi
schimba cauciucurile la autobaza!
HAI JIUL PETROSANI!

UrsMeier
9th April 2006, 15:06
ba da ne leshi ?ati fi si voi vreun real si nu sa stiut de voi
schimba cauciucurile la autobaza!
HAI JIUL PETROSANI!
nu a zis ca suntem real......nici in gand nu poti sa faci comparatia asta.
Oricum suntem mai buni ca voi.......v-am batutu si la noi si la voi
Bafta in continuare :ok:

UrsMeier
9th April 2006, 15:08
si daca meemeeee in mananca pe "dansul".......il mananci si tu??

cokko20
9th April 2006, 19:07
am castigat dar greu. in sfarsit am spart si noi gheata dar unii jucatorii au fost marionete pe teren.

ex: Nastasie

VIOLA E BASTA

esku
9th April 2006, 20:25
da` ce s-a intamplat cu daouda la pauza de a iesit??? pt. k a jukat super belea in prima repriza ... nu a trecut nimic de el..... ce diferenta intre daouda de la dinamo si cel de la fc arges.... cand toti credeau ca e terminat uite k noi am avut incredere in el ...si se pare ca a fost o decizie f buna a noastra.... !!! /hello

DanJuve
9th April 2006, 20:36
ba da ne leshi ?ati fi si voi vreun real si nu sa stiut de voi
schimba cauciucurile la autobaza!
HAI JIUL PETROSANI!
ba nu om fi noi real madrid ,dar spre deosebire de voi noi am intalnit pe Real Madrid:D ,si i am si invins,daca nu stiai.jiul e o echipa care prin '98 lua 5-0 acasa de la noi ,,iar la victorie primele jiului se plateau in pulpe de porci atunci:evil: .asta o tin minte,ca a ajuns pana si in l'echipe.:no:
Voi sunteti o echipa neinsemnata si daia am zis asa ,noi totusi avem 2 titluri de campioana,si am si intalnit niste echipe ca real,valencia,sau nothingam(pe vremea aia erau mari,si i am batut bine).
Deci Ciocu' mic ,ortacule:drak:

republican
9th April 2006, 22:00
Eh lasa nu mai fitzi voi suparatzi cu autobaza asta e nu ati fo in stare Cat despre comparatzia cu Real noi nu ne-am dat Real voi ne-ati dat :D

rhadoo
9th April 2006, 22:21
ba nu om fi noi real madrid ,dar spre deosebire de voi noi am intalnit pe Real Madrid:D ,si i am si invins,daca nu stiai.jiul e o echipa care prin '98 lua 5-0 acasa de la noi ,,iar la victorie primele jiului se plateau in pulpe de porci atunci:evil: .asta o tin minte,ca a ajuns pana si in l'echipe.:no:
Voi sunteti o echipa neinsemnata si daia am zis asa ,noi totusi avem 2 titluri de campioana,si am si intalnit niste echipe ca real,valencia,sau nothingam(pe vremea aia erau mari,si i am batut bine).
Deci Ciocu' mic ,ortacule:drak:


de ce spui ca noi suntem o echipa neinsemnata?
cand a aparut JIUL (1919) voi nici nu existati,asa ca incearca sa iti masori cuvintele
avem si noi o cupa a romaniei asa ca nu te mai da rotund,oricum este irelevant
da in 98 atunci cand la arestat pe cozma asa a fost din pacate pt ca toti sacalii au sarit pe noi,printre care si voi:rosu:
asa ca nu te mai da rotund ca nu esti minge
ati invins si nu a zis nimeni nimic
HAI JIUL PETROSANI!

PiTiKu
9th April 2006, 23:09
bravo f.c.arges..

treze28
9th April 2006, 23:22
rhadoo ai super mare dreptate.oricum in a2a repriza putea jiu castiga,fiti realisti

metallic_rain
9th April 2006, 23:39
Si don Juve, din cate stie je orice meci de cupa era tur si retur, lucru valabil si la meciul cu Real :D, iar faptul ca ne-ati batut in 1998 cu 5 bucati, nu garantez ca ati facut-o pe fortele voastre sau cu acordul jiulistilor care blatuiau tot ce prindeau, dat fiind faptul ca tatuca Cozma era la pushcatorie, iar combinatul nu ii mai platea cu nimic. E drept ststistica va scrie 5-0 pt Arges, nu si faptul ca ati sarit cu pulpe si alte trebuincioase, nu?

rhadoo
9th April 2006, 23:42
sunt viteji acum ca au batut.
inainte de meci tremurau,acum parca au prins curaj razboinicii lu logan
HAI JIUL PETROSANI!

republican
9th April 2006, 23:57
Asta e sezonul sata ciocu mic ;)avem 6 puncte cu voi si acasa si in deplasare :D ne vedem in sezonul viitor :) daca o sa mai fitzi prin "A"

rhadoo
10th April 2006, 00:13
multumim pt urari si voua va uram sfarsitul la fel
HAI JIUL PETROSANI!

esku
10th April 2006, 00:44
mah nush ce aveti voi cu jiul!?!?!?! mie unu chiar imi place echipa asta...... are vointa si un antrenor dupa parerea mea f valoros ..are un lot puternic care trebuie inchegat putin ... iar dak sezonu asta scapa de retrogradare (ceea ce sincer ii doresc ... pt ca jiul nu e echipa de B) la anu jiul petrosani o sa fie o echipa care sa se bate la 1-6 asta numai in cazu in care isi pastreaza actualul lot .... e ceva sa ai jucatori k pereny, fl dumitru, dinita, paleacu ... f buni care dak isi leaga o relatie de jok klumea jiul poate ajunge sus .... am mai vazut la meciul de sambata doi jucatori ce mi-au placut f mult ...de care sincer sa fiu nu prea auzisem ...dar care practica un jok curat, tehnic si lucid ...dand siguranta echipei ... M. Voicu si Drida ..... Asa ca dupa parerea mea ... sunt echipe cu multtttt mai slabeeeee ca jiul petrosani .... gen vaslui, bacau, bistrita, pandurii .... Locul pe care il ocupa jiul e un loc mincinos datorat unor evolutii slabe din turul campionatului .... dar in rest... tot respectul! :ok: Bafta... sa ne vedem la anul tot in A!

republican
10th April 2006, 00:52
Mah nu am nimik personal cu Jiul poate sa ramana in A multi ani de acum incolo pe mine ma enerveaza cate un destept dintrasta care ataca F.C. Arges cu tot felul de mijloace Oricum le urez bafta de acum incolo

esku
10th April 2006, 01:00
pai nu te-ai obisnuit? unii sunt invidiosi pe jocul nostru defensiv pe kare ei nu poa` sa il practice .... orikum nimeni nu zice k e "sanatos" stilu asta de jok ...dar asta e....ce sa faci dak il ai pe cartu? pe unde a mers numai asa a jukat .... Yo sincer prefer un jok spectaculos cu multe faze de gol, un joc pe contre ... nu unul in care iti creezi 2-3 ocazii dai un gol si te bagi cu curu`n poarta si dak mai scapi pe contraatac de 2-3 ori ala e meciul .... dar n`avem ce face .... trebuie sa acceptam si criticile astea ..... eu unu m`am obisnuit .... FORZA VIOLA!

metallic_rain
10th April 2006, 02:01
Nu stiu ce vi se pare voua ca se ia lumea pe jocul vost defensiv. In fond in regulile fotbalului castiga cine da cu cel putin un gol in plus. Ati dat, bravo voua, sunteti mai buni, si ne vedem la anul. Respect FC Argesh!

DanJuve
10th April 2006, 16:27
e advearat dar si noi am ratat in prima repriza la 0-0 .oricum in ultimii 10,20 de ani nu stiu cat a stat jiul pe prima scena comparativ cu noi,iar in ce priveste rezultatele nu va puteti compara cu noi,cu toata cupa voastra.sa nu mai vb de jucatorii pe care noi i am dat mereu.Asta e,nu stiu cata lume a auzit de jiul ,comparativ cu argesul:D,tinand cont de rezultaztele din ult 20 de ani,dupa cum am spus


Si don Juve, din cate stie je orice meci de cupa era tur si retur, lucru valabil si la meciul cu Real :D, iar faptul ca ne-ati batut in 1998 cu 5 bucati, nu garantez ca ati facut-o pe fortele voastre sau cu acordul jiulistilor care blatuiau tot ce prindeau, dat fiind faptul ca tatuca Cozma era la pushcatorie, iar combinatul nu ii mai platea cu nimic. E drept ststistica va scrie 5-0 pt Arges, nu si faptul ca ati sarit cu pulpe si alte trebuincioase
Bah tu ai uitat ce jucatori avea Argesul in 98?ce echipa aveam si cum mergeam???ca sa iti dai tu seama mai bine,adu ti aminte de barbu, mutu,nastase,crivac,birdes,balasa,lacusta,bratu(nu ala de la rapid)cristescu,etc.
Sa nu mai vorbim ca rupeam pe oricine anul ala,am fost aproape sa luam titlul,iar voi erati ciuca batailor,de altfel ati si retrogradat la vreo 20 d epuncte de primul loc salvator.daca ai nostri au facut blat cu voi,si au facut practic pomana cu jucatorii jiului,ca si fara blat tot 5-0 era,daca nu chiar mai mult.sau vrei sa ti aduc aminte ca am batut steaua ,si dinamo fara problemeatunci????argesul rupea pe oricine oricum:yeah:
FORZZA VIOLA VINCIT PER NOI!!!!!!!!!!!!!!!!

Universal
10th April 2006, 20:21
Bravo Arges, a aratat ca este o echipa.Felicitari ,vor fi in top 10 la final