PDA

View Full Version : www.fcpetrolul.ro



Lup_Galben
4th April 2006, 21:42
Siteul oficial al F.C Petrolul Ploiesti

Lup_Galben
4th April 2006, 21:44
Pagina oficială de internet a clubului ploieştean a fost remarcată de către siteurile de specialitate din lume. Astfel, www.fcpetrolul.ro a fost nominalizat la categoria “featured sites” pe www.pixelmakers.net, acolo unde sīnt selectate şi publicate cele mai bune pagini de web. Inaugurat īn septembrie 2005, siteul clubului ploieştean a avut pīnă acum 66292 de vizite.

lolo_grupa_c
6th April 2006, 10:13
reveniti fratilor in a......avem nevoie de galerii adevarate in divizie...nu de pandurii,jiul,bacau,gloria....un ultras din galati(irefutabilu pe mesenger)

Lup_Galben
6th April 2006, 10:42
reveniti fratilor in a......avem nevoie de galerii adevarate in divizie...nu de pandurii,jiul,bacau,gloria....un ultras din galati(irefutabilu pe mesenger)

iti dai seama k asta ne dorim cu totii......
Petrolul deocamdata e pe 3, la 1p de locul 2 cel care permite accesul la baraj, sambata asta se joaca la valcea meciul in care daca Petrolul castiga trece pe locul 2.......vezi si u k meciul e transmis de la ora 11 dimineata in direct pe TV Sport......

TheAndy
8th April 2006, 14:37
site-u mi se pare cretin ca nu prea face ceea ce ar trebui : sa aduca stiri despre echipa si sa pot sa vad istorie ,poze,etc
legat de divizia a ... se pare ca la anu

Lup_Galben
8th April 2006, 17:12
fiecare cu parerea lui Andy....
bineinteles k trebuie sa fie si persoane carora nu le place site-ul......

CHITU
15th April 2006, 03:26
site-u mi se pare cretin ca nu prea face ceea ce ar trebui : sa aduca stiri despre echipa si sa pot sa vad istorie ,poze,etc
legat de divizia a ... se pare ca la anu


INTRA pe www.petrolulpenet.z1.ro sau www.lupii.as.ro

Lup_Galben
2nd October 2006, 20:06
un nou look pentru site, mult mai misto zic eu....

11141520
6th October 2006, 00:10
naspa site....

CHITU
6th October 2006, 00:28
fiecare cu ce are in cap...:happy

FCP_KT04
6th October 2006, 20:35
CEL MAI VARZA SITE DESPRE PETROLUL! vaRza..praf

starsteel
6th October 2006, 20:54
iti dai seama k asta ne dorim cu totii......
Petrolul deocamdata e pe 3, la 1p de locul 2 cel care permite accesul la baraj, sambata asta se joaca la valcea meciul in care daca Petrolul castiga trece pe locul 2.......vezi si u k meciul e transmis de la ora 11 dimineata in direct pe TV Sport......

Locul 2 accesul la baraj?! Nu pot sa cred ca exista petrolisti care nu cunosc modul de promovare in prima liga. Incredibil!

towfym
6th October 2006, 21:00
mie nu-mi merg decat primele 3 sectiuni de pe www.fcpetrolul.ro. oricum pare misto. am si eu o intrebare..marinescu ala e juktor de banda dreapta? mijlocas cmva?

FCP_KT04
6th October 2006, 23:09
Locul 2 accesul la baraj?! Nu pot sa cred ca exista petrolisti care nu cunosc modul de promovare in prima liga. Incredibil!


ba aeriene, ba sclavule, daca te uitai atent iti dadeai seama k e postat pe 6aprilie dar esti prea ......pentru secolul asta !
sclavii k tine fac Galatiul d ras !

NORGEMAN
7th October 2006, 18:48
Da' voi ultrasii aveti site?

Lup_Galben
7th October 2006, 20:21
NORGEMAN, nu site-ul, nu faptul k postam noi zilnic pe fel si fel de forumuri sau site-uri ne facem sa fim ceea ce santem.......doar in peluza demonstrezi ceea ce esti cu adevarat.....

BrasovFans
7th October 2006, 20:23
NORGEMAN, nu site-ul, nu faptul k postam noi zilnic pe fel si fel de forumuri sau site-uri ne facem sa fim ceea ce santem.......doar in peluza demonstrezi ceea ce esti cu adevarat.....

ADEVARAT!!! Dar trebuie sa ai o imagine buna si pe internet!
Lup, ai fost azi la meci?

Lup_Galben
7th October 2006, 20:35
Dap, am fost, placuta deplasare.....

P.S. hai k vb mai tz putin, ma duc sa ma uit la meci....Romania - Belarus...

Gabri3l
23rd May 2011, 00:39
se poate vedea live constrauctia stadionului Ilie Oana din Ploiesti pe webcam-ul de pe site...