PDA

View Full Version : Cum iti permiti, Platane?



georgemp
14th July 2007, 22:08
Azi dimineata m-am trezit cu poza din profil schimbata de Platanu.I-am zis lui Vadim, si m-am multumit sa trec peste asta.
Dar asta a pus capac...in seara asta imi dau seama ca semnatura mea nu mai duce spre blog-ul personal, ci spre un site virusat.
Va rog sa luati masuri, gesturile lui Platanu din ultima vreme, nefiind in limita regulamentului.
In cazul in care nu luati masuri, ma gandesc serios sa nu mai postez.De ce?
Simplu!Pentru ca n-am chef sa ma trezesc zilnic cu ceva schimbat la profilul meu.Stiti ca pentru semnatura pot lua ban?
Dar eu asa le las!

GruppoApparte
14th July 2007, 22:45
lol pai de unde sti ca Platanu a schimbat ???
si nu e nici un virus acolo ce vb prosti :)
ai dovezi sau ?
eu zic sa nu acuzi aiurea

Platanu
14th July 2007, 22:47
Asta e ca aia cu "Cum iti permiti,Vadime?" :D

Hai sa clarificam lucrurile.
Intr-adevar,imi asum responsabilitatea pentru aceste modificari,dar acestea sunt doar niste raspunsuri la comportarea acestui user fata de mine.Injurii pe PM si nu numai,trolling cat cuprinde,etc.M-am amuzat si eu un pic punandu-i o poza cu maresalul Ion Antonescu la profil.Mi-am dat si eu seama ca am gresit,pentru ca este o jignire adusa post-mortem lui Antonescu faptul ca poza lui a fost prezenta pe profilul unui astfel de om.Acum georgemp poate sa-si puna ce poza doreste el,dar vad ca o pastreaza,ca sa se victimizeze.
Cat despre semnatura,mi-a intrat un virus in calculator din cauza lui georgemp,care dadea massuri la toata lista de Messenger cu acel link,DiabLo va poate confirma acest lucru,ca a primit si el asa ceva de la mine.Apoi acel site s-a pus automat ca Homepage pe browserul meu,si nu numai atat,cand ii puneam poza cu Antonescu s-a pus si in locul semnaturii lui acolo.
Vorba lui GruppoApparte,nici nu stiu daca e vreun virus pe site-ul ala.
Puneti-ma la zid,executati-ma,faceti ce vreti.M-am distrat si eu un pic,cum si el s-a distrat pe seama mea.Oricum,distractiile cred ca vor continua.....

georgemp
14th July 2007, 22:47
@Gruppo
Eu zic sa nu te bagi cand nu stii datele problemei.
Da, am vorbit cu Vadim si a vazut ca Platanu mi le-a schimbat.Si site-ul acela este virusat, daca folosesti I.E.
@Platanu
Nu stiu cum si de unde te-ai virusat, numai ca nu ai primit niciun virus de la mine.Avand in vedere ca vrei sa-ti continui distractiile pe seama mea, propun sa fii scos de la moderare.

Platanu
14th July 2007, 22:52
@Gruppo
Eu zic sa nu te bagi cand nu stii datele problemei.
Da, am vorbit cu Vadim si a vazut ca Platanu mi le-a schimbat.Si site-ul acela este virusat, daca folosesti I.E.
@Platanu
Nu stiu cum si de unde te-ai virusat, numai ca nu ai primit niciun virus de la mine.Avand in vedere ca vrei sa-ti continui distractiile pe seama mea, propun sa fii scos de la moderare.Da domnule! Nu se poate asa ceva.Mafia moderatorilor de pe OLS domnule!Medicamente!
Si nu te face ca nu stii de virusul acela.Da,vei spune ca nu a fost id-ul tau cel care mi-a dat virusul.Este un alt id,facut special ca sa te razbuni pe mine.Nu conteaza,ca stii vorba cantecului:Roata morii se-nvarteste tzac tzac tzac,Si-orice crima se plateste tac tac tac.Cam asa va fi si aici,pastrand proportiile.

georgemp
14th July 2007, 22:52
Apoi acel site s-a pus automat ca Homepage pe browserul meu,si nu numai atat,cand ii puneam poza cu Antonescu s-a pus si in locul semnaturii lui acolo.
Da, asa este, virusul s-a pus singur in semnatura mea.Pe cine incerci tu sa fraieresti?

Platanu
14th July 2007, 22:55
Mafia virusurilor domnule!
Domnule,eu asta cred ca s-a intamplat.Vrei sa crezi,bine,nu vrei,iarasi bine.

Hard
15th July 2007, 01:09
ce dragoste profunda....:D

torn_beton
15th July 2007, 01:25
Medicamente, medicamente, aduceti domnilor medicamente! :happy:happy

Vadim
15th July 2007, 09:09
Platane, stai linistit ca eu nu te execut asa cum Regele Mihai l-a executat pe Antonescu. ) Insa am rugamintea sa nu se mai intampla. Am inchis threadul, s-a rezolvat problema.