PDA

View Full Version : NCAA Dunk Contest 2006



Raptor
2nd April 2006, 13:32
http://www.youtube.com/watch?v=UwxA-pHhVwI&search=ncaa%20dunk%20contest

'Nuff said...:rolleyes:

za_horse
2nd April 2006, 14:05
Astia-s nebuni, pe cel care a pierdut finala poti sa-l strigi linistit Kamikaze-Dunkman...super tare videoul. G.G. Raptor:ok:

KingMJames
2nd April 2006, 15:29
il trag cu torentzii de pe net acum...de pe davka...il gasiti impreuna cu 3 PT shootout...desi nu cred ca la concursul de 3 o sa va uitati..;)

danrogojan
2nd April 2006, 16:18
Mi-as paria casa ca James White e cel mai tare dunker din lume la ora actuala.

Raptor
2nd April 2006, 18:15
Si cu toate astea n-a castigat nici un concurs... nici NCAA si nici High School... mi-a placut si Rodney Carney pe care o sa-l vedem anu viitor probabil in NBA, ca si pe Guillermo Diaz sau James White.

Nightfly
2nd April 2006, 19:48
Cel mai tare dunk contest pe care l-am vazut dupa cel din 2000 din NBA... Incredibil, James White insa merita sa castige dupa ce a facut :P Pacat... Si altceva ce vroiam sa zic ca toti am vazut ca au sarit in picioare la dunku lui Noel in timp ce Abdoul Bamba dadea slamu ala luand mingea de pe jos in tumba...

smiley19
2nd April 2006, 21:45
Dupa cum scria si pe pancartele sustinatorilor "James White The closest thing to flight" :ok: am luat concursul de pe torrent...super tare...james white merita sa castige fara indoiala. mi-a placut cum a semnat jordanii XXI si a aruncat unul in public

Raptor
2nd April 2006, 22:54
Ati vazut de unde a sarit Rodney Carney? Cam juma' de metru IN SPATELE LINIE DE LIBERE. A ratat slamu, though. Si lasa ca vin ei anu viitor la dunk... si Carney si Guillermo si White. O sa fie un super show, probabil unul din cele mai tari dunk contesturi din istoria NBA. Eu asa zic.

Danila
3rd April 2006, 08:58
io sunt inca socat

Raptor
3rd April 2006, 10:50
L-am tras eu intreg acum (varianta in engleza)... are 40 de minute... ma bag sa ma uit

Danila
3rd April 2006, 12:19
james white face niste chestii pe care nimeni nu le poate face
sunt sigur k poate sa dea dunk mai departe de linia de libere....fara indoiala...un avantaj e si inaltimea lui...dar si sare omu' tot respectu'

StephonTrue 15
3rd April 2006, 14:46
Sa dai rider de la libere.....that dude is crazy

Raptor
3rd April 2006, 15:48
Mie mi-au placut comentatorii... sunt printre cei mai buni pe care i-am auzit... funny, voce placuta, smart, ok cu alte cuvinte.

t-mac
3rd April 2006, 19:59
doame genial james white...dak o tine tot asa cred ca atunci cand va ajunge in nba la dunk contest la cat e de nebun incearca direct de la linia de 3 puncte

just_me
5th April 2006, 19:40
ceea ce am vazut e absolut ridicol..de acum inainte nu voi mai incerca sa dau de sus..ever..james white rocks..the rim everithing..si ceilalti la fel..moara de pe doua aproape de linia de libere..get off