PDA

View Full Version : Etapa 1: Otelul - CFR Cluj



Pages : [1] 2

Vadim
14th July 2007, 12:22
Otelul - CFR Cluj, comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

trotil
14th July 2007, 12:33
va fi greu pt Otelul.sper sa pot veni la Galati dar sunt slabe sanse sa ajung:headbang:

Cristian
14th July 2007, 12:34
Sper sa-i batem pe ungurii din campionatul nostru...

bada_otelul
14th July 2007, 12:51
o singura certitudine:nu se va juca odata cu celelalte meciuri:D

Luis Garcia10
14th July 2007, 13:11
Adica ii bateti pe bosniaci sigur ..nu? :D :P

Cristian
14th July 2007, 13:12
Asa ne dorim si noi normal :ok:

PerVersion
14th July 2007, 13:23
Sper sa-i batem pe ungurii din campionatul nostru...

Ne da gol romanul vostru Janos Szekely :happy

Radu
14th July 2007, 13:26
Ne da gol romanul vostru Janos Szekely :happy
macar la galati este un singur jucator ungur...la cfr este plin de unguri!:ok:

PerVersion
14th July 2007, 13:29
Enumera-mi cativa, in afara de patron.

Andutzu
14th July 2007, 13:35
printre jucatori eu nu cunosc pe nimeni in afara de baiatul cu nume de fata,dar in randul suporterilor sunt 80% unguri...

Cristian
14th July 2007, 13:36
Majoritatea suporterilor acestei echipe sunt unguri :)

PerVersion
14th July 2007, 13:42
Asta o ziceti voi care probabil ati calcat de 1-2 ori (in cel mai bun caz) pe stadionul din Gruia :happy E foarte usor sa-ti dai cu parerea despre ceva, doar din dragul de a te afla in vorba...

Eu zic sa vorbiti de acum incolo de echipa voastra, nu va faceti griji de cati unguri sunt printre suporterii nostrii, pentru ca pana la urma, chiar nu va priveste.

Andutzu
14th July 2007, 13:44
corect dar nu mai sustineti ca nu sunteti echipa de unguri...

Luis Garcia10
14th July 2007, 13:48
Orasul Cluj apartine tarii noastre, iar minoritatile etnice se intalnesc in fiecare tara! Chiar nu vad rostul acestei discutii! Si daca sunt unguri ce? Ei n-au dreptul sa se bucure de fotbal? Nu sunt tot oameni? :confused: Reactionati ca niste oameni indoctrinati unii dintre voi!

Cristian
14th July 2007, 13:49
Sa se bucure de fotbal in Ungaria, nu sa vina la noi sa ne impuna ce viseaza ei noaptea.

m8k
14th July 2007, 13:53
Venim, cantam in ungureste, va injuram in franceza, va explicam care e capitala Nigeriei, veti primi 3 boabe in stil brazilian sau argentinian (la alegere), va multumim pe romaneste si venim cu 3 puncte acasa! La revedere pina in retur!

PerVersion
14th July 2007, 13:53
Cum sa cante ba cei de la CG in ungureste? Iar cei de la KVSC i-am auzit doar o singura data sa cante ceva in ungureste, chiar cand s-au infiintat, si era doar un grup de baieti maghiari. Din cate stiu eu, acum sunt destui romani si in KVSC.

Iar pe de alta parte, care e problema in ce limba canta ba? Daca noi nu avem nici o problema cu asta, te-ai trezit tu sa ai?

Luis Garcia10
14th July 2007, 13:53
Din cate vad eu ..ungurii au facut ce altii nu reusesc de atatia anii! Sa creeze o echipa ce se bate la titlu! Macar pentru atata lucru si tot merita respect! In plus, nu uitati ca "ce tie nu-ti place altuia nu-i face"!

BBB
14th July 2007, 13:56
oi fi si u ungur...si noi nu stiam...tot ce se poate...cum adik ce dak sunt unguri...poi atunci sa ii lasam sa faca ce vor...ai vazut episodul de la meciul de handbal dintre romania-ungaria de la odorheiul secuiesc cand sala a fost 100% ungureasca...am fost huiduiti in propria noastra tara...sa se bucure de fotbal in ungaria...nu in ROMANIA!ce oameni sa fie astia astia sunt niste mizerii ale societatii...niste scuipaturi!:rosu::rosu::rosu:

omule, te inseli amarnic! Cum sa fie ei unguri? :happy Daca is unguri, atunci de ce o fost documentar despre ei pe Duna TV, si arata suporterii cum injura jucatorii pe ungureste si bleastama cu ISTENEM si nush ce :happy Lasa-i ma ca is si ei om! Ce daca is madiari?:happy
On topic: Otelul-cfr 6-0, hattrick Jula, hattrick Szekely, inca 4 etape si Andone isi face bagajele

Luis Garcia10
14th July 2007, 13:58
:happy :happy :happy Sunt ungur si eu ?! :cry: :cry: Daca ai vedea cati unguri sunt in Targoviste ai ramane perplex! Eu stii cati cunosc? 0!! :lol:
Episodul ala de la Odorheiul Secuiesc ni l-am facut cu mana noastra! Aveam Constanta! Bucuresti! Baia Mare! "N" SALI! Noi am vrut la unguri...si am fost "rasplatiti"
Si terminati ca ungurii in sus si ungurii in jos...fiecare padure isi are uscaciunile!

PerVersion
14th July 2007, 13:58
Voi cu mentalitatea asta nu trebuia sa intrati in Uniunea Europeana, ci in Rusia. Daca o sa ai ocazia sa calatoresti, o sa vezi ca in fiecare tara sunt minoritati, si au scoli, biserici, nu se uita nimeni urat la ei cand vorbesc in limba lor...

Cu asta am incheiat ca discutia asta nu duce nicaieri.. merg pe un 0-2.

Cristian
14th July 2007, 14:00
:happy :happy :happy Sunt ungur si eu ?! :cry: :cry: Daca ai vedea cati unguri sunt in Targoviste ai ramane perplex! Eu stii cati cunosc? 0!! :lol:
Episodul ala de la Odorheiul Secuiesc ni l-am facut cu mana noastra! Aveam Constanta! Bucuresti! Baia Mare! "N" SALI! Noi am vrut la unguri...si am fost "rasplatiti"
Si terminati ca ungurii in sus si ungurii in jos...fiecare padure isi are uscaciunile!


Da esti culmea, acolo nu e tot in Romania ma ? CUm naiba sa fie Odorheiul Secuiesc in Ungaria ????? Deci asta e parerea mea, sa se duc naibii sa-si sustina echipele lor, nu sa vina sa ne huiduie pe noi romanii.

Radu
14th July 2007, 14:01
Voi cu mentalitatea asta nu trebuia sa intrati in Uniunea Europeana, ci in Rusia. Daca o sa ai ocazia sa calatoresti, o sa vezi ca in fiecare tara sunt minoritati, si au scoli, biserici, nu se uita nimeni urat la ei cand vorbesc in limba lor...

Cu asta am incheiat ca discutia asta nu duce nicaieri.. merg pe un 0-2.
ba nu am nimica cu nicio minoritate...in buc sunt asiatici africani etc...nu am nimik cu ei...dar cand vine vb de unguri si ce au facut ei chiar de ziua noastra nationala...o sa ii urasc toata viata!:rosu::rosu::rosu:

Luis Garcia10
14th July 2007, 14:01
Nu sunt de partea lor! Dar eu zic sa nu mai dramatizam atata...pana la urma ..ungur..roman TOT OM E!

BBB
14th July 2007, 14:03
Nu sunt de partea lor! Dar eu zic sa nu mai dramatizam atata...pana la urma ..ungur..roman TOT OM E!

aici putem discuta 10 ore sa-ti demonstrez ca nu e asa! stiintific vorbind

Andutzu
14th July 2007, 14:04
corect la "sapun" cu ei respect suporterilor lui "U" ptr ca ii toaca ...
si ce draq va agitati asa ma sunteti unguri???
ii batem doar dak prindem o zi buna..

Luis Garcia10
14th July 2007, 14:04
:happy :happy O sa faci asta altadata! Acum reveniti ontopic :ok: ( Azi am fost facut si ungur :cry: :cry: :happy )

megastar
14th July 2007, 14:06
Ne da gol romanul vostru Janos Szekely :happy

Corect.... Eu nu am nimic cu romanii de nationalitate etnie maghiara. Sa dea Dumnezeu sa iasa Janos golgheter si va fi cel mai iubit jucator de la noi. Oricum batem Clujul, avem de razbunat meciul de data trecuta de la ei de acasa.

PerVersion
14th July 2007, 14:07
ba nu am nimica cu nicio minoritate...in buc sunt asiatici africani etc...nu am nimik cu ei...dar cand vine vb de unguri si ce au facut ei chiar de ziua noastra nationala...o sa ii urasc toata viata!:rosu::rosu::rosu:

Bine ma, hai sa-i omoram pe toti. La fel cum ei au tampitii lor (Tokes, Marko Bela, etc.) asa ii avem si noi pe ai nostrii (Funar, Vadim, etc.). Incearca sa intelegi ca nu poti generaliza, peste tot se intampla sa mai dai peste tampiti.

Iar daca noi in Ardeal traim cu ei fara probleme, nu inteleg de ce tocmai voi sariti asa, ca nu aveti tangente cu ei.

In legatura cu meciul, ne bateti ca si sezonul trecut :) Puteti sa alegeti unul dintre scoruri :D

megastar
14th July 2007, 14:08
Venim, cantam in ungureste, va injuram in franceza, va explicam care e capitala Nigeriei, veti primi 3 boabe in stil brazilian sau argentinian (la alegere), va multumim pe romaneste si venim cu 3 puncte acasa! La revedere pina in retur!

Altii care s-au molipsit de la stelisti si dinamovisti. Ce naiba oameni buni... daca sunteti un pic mai modesti va cade greu la stomac?

PerVersion
14th July 2007, 14:18
Poate posteaza aici unul din suporterii galateni ce meciuri amicale au avut, sa facem o comparatie, ca pana acum s-a vorbit aiurea :) Desi nu arata valoarea adevarata a echipelor, iti poti face totusi o impresie, pt ca fie chiar si amical nu cred ca intra jucatorii in teren cu gandul sa joace cat mai slab si sa piarda :)

Daca pune cineva, revin si eu cu meciurile CFR-ului.

Andutzu
14th July 2007, 14:22
trecem printr-o pasa proasta ca orice echipa , nu poti sa ai parte numai de victorii cu o aparare cu 3 juniori si au fost simple amicale in care valoarea lor este 0 ...stati linistiti si vedetiva de echipa voastra...

PerVersion
14th July 2007, 14:24
Nu am intrebat ironic, in caz ca asta credeai. Chiar nu stiu nici un rezultat al Otelului din meciurile amicale.

Si daca zici ca aveti 3 juniori in aparare, ce te face sa crezi ca vor creste asa mult in 2 sapt, sau cat e pana la inceputul campionatului? Nu vor juca cam in acelasi fel ca si in amicale?

bada_otelul
14th July 2007, 14:25
Poate posteaza aici unul din suporterii galateni ce meciuri amicale au avut, sa facem o comparatie, ca pana acum s-a vorbit aiurea :) Desi nu arata valoarea adevarata a echipelor, iti poti face totusi o impresie, pt ca fie chiar si amical nu cred ca intra jucatorii in teren cu gandul sa joace cat mai slab si sa piarda :)

Daca pune cineva, revin si eu cu meciurile CFR-ului.

anul trecut am rupt tot in amicale,cu o saptamana inainte de meci am sters pe jos cu poli iasi,4-1,si in prima etapa am luat-o in barba,mai sunt cateva saptamani pana la meci,pana atunci sa nu facem scandal...cel putin nu in absenta mea,chiar nu e frumos:evil:

m8k
14th July 2007, 14:25
Poate posteaza aici unul din suporterii galateni ce meciuri amicale au avut, sa facem o comparatie, ca pana acum s-a vorbit aiurea :) Desi nu arata valoarea adevarata a echipelor, iti poti face totusi o impresie, pt ca fie chiar si amical nu cred ca intra jucatorii in teren cu gandul sa joace cat mai slab si sa piarda :)

Daca pune cineva, revin si eu cu meciurile CFR-ului.

Ii vedem ce fac astazi in intertoto!

Cristian
14th July 2007, 14:27
Ii vedem ce fac astazi in intertoto!

Mda stiu ca va doriti sa pierdem...:(

Andutzu
14th July 2007, 14:32
Nu am intrebat ironic, in caz ca asta credeai. Chiar nu stiu nici un rezultat al Otelului din meciurile amicale.

Si daca zici ca aveti 3 juniori in aparare, ce te face sa crezi ca vor creste asa mult in 2 sapt, sau cat e pana la inceputul campionatului? Nu vor juca cam in acelasi fel ca si in amicale?

se refac accidentatii din care 3 sunt fundasi si i se va da drept de joc si bulgarului Jelev , juniorii vor fi baza pana isi revin accidentatii si nu cred ca or sa se ridice asa repede , doar Sarghi o sa ramana...

m8k
14th July 2007, 14:35
Mda stiu ca va doriti sa pierdem...:(

EU chiar va urez succes! Si sper sa ajungeti in cupa UEFA!
Ajunge pentru voi daca pierdeti in campionat cu noi!:D

gica
14th July 2007, 14:35
Nu voi pune in discutie valoarea celor doua loturi,care inclina net spre clujeni.Statistica este clar in favoarea celor de la CFR care au pierdut o singura data cu galatenii(la Cluj) dar in acelasi timp au 5 victorii.
Asadar un 2 solist!
Cat despre discutiile pe langa fotbal un singur cuvant>jenant!:rosu:

Ferdininho
14th July 2007, 15:04
Bate CFR-ul.

PerVersion
14th July 2007, 16:46
Apropo, oare cand se va juca meciul daca se califica Otelul in turul 3? As prefera sa se joace inainte de weekend, poate miercuri sau joi, 25-26 parca.

Cand am jucat noi nu au fost probleme de genul asta, desi atunci am jucat vreo 5 tururi in total...

Nightwish
14th July 2007, 16:49
Apropo, oare cand se va juca meciul daca se califica Otelul in turul 3? As prefera sa se joace inainte de weekend, poate miercuri sau joi, 25-26 parca.

Cand am jucat noi nu au fost probleme de genul asta, desi atunci am jucat vreo 5 tururi in total...

Da, si pe mine ma surprinde asta..
Ontopic: Otelul 0 - 2 CFR
Si bafta galatzenilor in Intertoto..

bada_otelul
14th July 2007, 20:17
Apropo, oare cand se va juca meciul daca se califica Otelul in turul 3? As prefera sa se joace inainte de weekend, poate miercuri sau joi, 25-26 parca.

Cand am jucat noi nu au fost probleme de genul asta, desi atunci am jucat vreo 5 tururi in total...

eu stiu sigur cand se va juca:atunci cand se va stabili:happy

PerVersion
14th July 2007, 21:28
AHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA :o:

Dark Horror
14th July 2007, 22:22
Prin octombrie ar fi bine..ca nu mai e asha cald...

OT:Sper sa batem...ca e important inceputul

YoYoyOi
14th July 2007, 22:27
castiga CFR :ok:

giovanni BV
14th July 2007, 22:59
Meci greu....eu cred ca e de un egal.....X

YoNuTzz
14th July 2007, 23:01
foarte interesant meciul, otelul este o echipa buna pe teren propriu, iar CFR-u si-a aratat valoarea sezonul trecut...
propun totusi un X2

dannymoga
15th July 2007, 07:36
1-2 prognostic...

megastar
15th July 2007, 09:51
Nu voi pune in discutie valoarea celor doua loturi,care inclina net spre clujeni

Nu cred ca e adevarat... nu se pune in discutie cantitatea de bani platita de ai nostri sau de ai vostri. Despre valoare, nu putem sti decat intr-un meci direct. Va dam gol si cu fundasii si cu portarul.

locomotiva07
15th July 2007, 10:28
Altii care s-au molipsit de la stelisti si dinamovisti. Ce naiba oameni buni... daca sunteti un pic mai modesti va cade greu la stomac?

cum sa fi modest intr-o discutie purtata pe tonul asta, m-am cam scarbit de lumea care posteaza pe forumul asta, de juma de an n-am mai intrat, vad ca mentalitatea romanulu nu se schimba asa cu una cu doua... deci sa mearga la ei, in Ungaria, da ? si eu, roman fiind sa ma duc dupa ei, da ? si restul miilor de suporteri romani sa mearga si ei, da, si miile de unguri care traiesc in pace cu noi sa mearga si ei ca de, o facut ceva inaintasii rau si ei platesc pentru asta, si vor plati toate generatiile de-acuma.

N-o sa ma obosesc sa va citesc replayurile, da tineti minte ca echipa asta a "ungurilor" cum o numiti, care de fapt este "locomotiva" Ardealului, va trece peste voi si va inainta sigura pe calea ei, prin mocirla fotbalului romanesc si nu va opri la nici o bariera !!!

chinezu
15th July 2007, 10:34
castiga otelul clar...2-0

Looks
15th July 2007, 12:24
Merg pe mina Clujului

SORINULTRA
15th July 2007, 12:33
clujul nu are nici o sansa catigam cu 2 sau 3 -0 , cat despre unguri neinteresanti.......

forza_CFR
15th July 2007, 12:42
nici mie nu-mi plac ungurii dar nu bat gura degeaba
cat despre galateni,as zice sa va tineti gura si sa nu mai vorbiti tampenii numai sa fiti voi mai intersanti

noir_desir
15th July 2007, 13:55
bate Otelul, dar greu de tot... 2-1.

poli-umt
15th July 2007, 14:10
Cata ipocrizie!Echipa de unguri?!Ma rog,face parte din razboiul psihologic asa ca este acceptata provocarea,cat despre rezultat:moldoveni-unguri 0-3,na ce ziceti?

Dregan
15th July 2007, 14:20
Prea multa galagie pentru un meci care nici nu se va disputa.

be@
15th July 2007, 15:31
Cel mai interesant meci pentru mine, dupa partida dintre cele doua Politehncii. Nu stiu cine va castiga, dar stiu ca vor fi multe goluri, cum le place otelarilor si clujenilor. Sa faceti spectacol!

Ultras CFR
15th July 2007, 16:07
otelul-CFR 0-4 Didy 2,Fabbiani,Ogbonna
:drak::drak::drak:

Ferko
15th July 2007, 16:36
Sa fie prima infrangere a CFR-ului ?

Dark Horror
15th July 2007, 16:43
Avem avantaj ca vor fi obositzi galatenii...

m8k
15th July 2007, 16:48
Si dezavantajati ca otelarii au meciuri oficiale in picioare!

Cluj4Poli
15th July 2007, 18:10
doua echipe care joaca in cupele europene au ambitii mari. cu toate astea, clujul nu poate incepe cu stangul campionatul,:(

Bell
15th July 2007, 22:15
clujul nu are nici o sansa catigam cu 2 sau 3 -0 , cat despre unguri neinteresanti.......

ca si tine de altfel....
on topic:
Batem moldovenii cu 4 - 0
HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

bada_otelul
15th July 2007, 22:41
s-a stabilit:marcheaza cfr-ul cate un gol pentru fiecare milion de euro cu care a tepuit arpi statul roman:happy o sa fie cel mai mare scor inregistrat vreodata in istoria fotbalului:happy:headbang::headbang::headbang:

PerVersion
15th July 2007, 22:46
Ai numarat tu milioanele? :happy Si eu as tepui cu sutele de milioane statul roman, daca as putea :)

0-2

bada_otelul
15th July 2007, 22:50
Ai numarat tu milioanele? :happy Si eu as tepui cu sutele de milioane statul roman, daca as putea :)

0-2

eu as trage in teapa toate personele care au tepuit/vor sa tepuiasca statul,asa ca ai grija:happy

cica pe 1 august s-ar juca,dar e doar un zvon,maine se stabileste oficial
o sa fie cam nasol ca venim dupa o deplasare lunga si obositoare,era mai bine pe 8 august:D

m8k
15th July 2007, 23:24
Mitica de la liga a fost cam turmentat cand a "prezis" calendarul competitional! Cum se poate asa ceva sa nu ti cont de o echipa care e angajat pentru un loc de cupa UEFA si sa bagi prima etapa cand se joaca finala Intertoto! Important sa fie acolo, apoi de gandit nu mai trebe! Jale mare! Miticizme ala bucuresti! Daca steaua era din provincie atunci programa mitica prima etapa cand era primul meci din grupa UEFA CL! Nasol am ajuns! Rusine mare pe capul nostru!:rosu:

SORINULTRA
16th July 2007, 08:17
ca si tine de altfel....
on topic:
Batem moldovenii cu 4 - 0
HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

da ma eu sunt un neinteresant dar oricum nu pierdem acasa

BBB
16th July 2007, 12:50
da ma eu sunt un neinteresant dar oricum nu pierdem acasa

ba da o sa pierdeti si voi 1,2 meciuri acolo cu echipe valoroase. dar cu cfrul nu e cazul :D

CFR1907
16th July 2007, 13:00
Acesta e un meci de 1x2. Cine vor inscrie primii vor castiga.:)

Patriots
16th July 2007, 13:35
De pierdut meciul asta , sigur nu o sa il pierdem.Va fi ori o victorie , ori un egal , dar as merge pe o victorie cu 1-0 mai degraba.

PerVersion
16th July 2007, 14:36
Mai bine ai merge la niste cursuri de vara, vad ca nu s-a prins nimic de tine in anul/anii scolari...

Sunt oarecum surprins de optimismul asta al vostru. Spun oarecum, pt ca de fiecare data ati zis ca ne bateti :) Pana la urma se pare ca meciul se va juca pe 1 august. La prima vedere pare a fi in dezavantajul vostru, deoarece in 28 jucati in Turcia, daca am inteles eu bine. Va fi o deplasare destul de obositoare pt voi.

RAMMSTEIN
16th July 2007, 15:28
si-oi veni si eu lameci tarararam bagam bozgoriin beci tara-ra-ram
fie ce o fi un meciul asta dar dealde bozhhy eu va astept cu multa dragoste pt natiavoastrasicu streangul in portbagaj....................
vanatoarea de bozghyy incepe miercuri..........cine spanzura si mutileazacat mai multi bozghyy iese capion

Doamne fereste, tu esti bolnav rau... Ce draq aveti, lasati ardelenii sa isi rezolve problemele intre romani si unguri, daca sunt. Voi sa va rezolvati problemele cu rromii, daca aveti... :( OT 1-2

Patriots
16th July 2007, 15:38
Mai bine ai merge la niste cursuri de vara, vad ca nu s-a prins nimic de tine in anul/anii scolari...

Sunt oarecum surprins de optimismul asta al vostru. Spun oarecum, pt ca de fiecare data ati zis ca ne bateti :) Pana la urma se pare ca meciul se va juca pe 1 august. La prima vedere pare a fi in dezavantajul vostru, deoarece in 28 jucati in Turcia, daca am inteles eu bine. Va fi o deplasare destul de obositoare pt voi.

Poate suntem noi prea optimisti , dar modul in care joaca echipa la momentul de fata ne da dreptate sa credem ca va putem bate CFR-istilor.Echipa a practicat in meciul cu Slavia un joc foarte frumos , ne-am jucat si putin cu ocaziile (scorul putea fi 4 sau 5 la 0 ) , dar cred ca avem fata de Europa anul asta.

CFR1907
16th July 2007, 15:38
Doamne fereste, tu esti bolnav rau... Ce draq aveti, lasati ardelenii sa isi rezolve problemele intre romani si unguri, daca sunt. Voi sa va rezolvati problemele cu rromii, daca aveti... :( OT 1-2

Nu exista nici o problema intre unguri si romani. Problemele au aparut doar din cauza a 100-200 de fani invidiosi si necivilizati ai lui U care bat pe toti care ii vad in cale si nu au fulare cu U... exceptia sunt aia care au fulare cu Dinamo si nu cred ca mai e cazul sa zic de ce...

RAMMSTEIN
16th July 2007, 16:02
da, stiu asta. Eu nu am crezut pana acum 2-3 ani ca asemenea atitudini de pubela pot aparea in Cluj. Si-s de o viata aici (cateva decenii...:rolleyes:). Imi pare bine ca la CFR s-a investit in fotbalisti straini, au alta mentalitate si nu cunosc mizeria si aranjamentele locale. Diferenta de valoare este evidenta intre Otelul si CFR, dar conteaza forma de moment. Echipele noastre nu sunt constante, asta e. Totusi, 1-2

trotil
16th July 2007, 16:54
Doamne fereste, tu esti bolnav rau... Ce draq aveti, lasati ardelenii sa isi rezolve problemele intre romani si unguri, daca sunt. Voi sa va rezolvati problemele cu rromii, daca aveti... :( OT 1-2

in Galati sunt chiar foarte putini tigani:ok:.mai bine ignorati-l pe ala.e nou....

RAMMSTEIN
16th July 2007, 18:15
in Galati sunt chiar foarte putini tigani:ok:.mai bine ignorati-l pe ala.e nou....

Bine, scuze. Am fost luat de val; dar nu se vorbeste asa nici in casa lui Funar. Daca am voie la o parere, daca nu spurca iarasi expresii Fu.. ala.
OT: problema este ca Grigoras si Andone is antrenori comparabili, loturile au fost si sunt competitive pt. liga I, forma de moment si oboseala Otelului conteaza aici.

The_Blonde
16th July 2007, 18:18
meciul va fi clar in favoarea noastra ... avem deja meciuri oficiale in picioare :D ..voi doar amicale si un antrenor nou :D :dance:

HAI OTELUL!!!! 1 solist

RAMMSTEIN
16th July 2007, 18:18
bine ma hai nu mai fiti bozghorey suparaciosi
uite ca sa va treaca din supararea va propun sa jucam spanzuratoarea.....nu este nicio problema daca nu stiti cum se joaca....daca faceti vreo greseala nici nu o sa va mai trebuiasca cunoastinta de acolo unde o sa fiti .....cu gatul in franghie.
va batem

Ne jignesti urat pe toti care scriem aici. Si suntem mai romani ca tine; Putem face un pariu la greseli de ortografie cu verbul A FI. In primul rand nu stii ce inseamna ceea ce srii tu acolo, cuvantul ala cu "b". Nu ne bateti pt. ca o sa fiti obositi, si chiar daca nu ati fi,... nu ne-ati cam batut de mult

bada_otelul
16th July 2007, 18:22
in Galati sunt chiar foarte putini tigani:ok:.mai bine ignorati-l pe ala.e nou....

nu e nou,am o vaga banuiala cine e dar nu spun:D

RAMMSTEIN
16th July 2007, 18:26
Paul Somodean mai este la Otelul? Cine poate raspunde?

bada_otelul
16th July 2007, 18:27
Paul Somodean mai este la Otelul? Cine poate raspunde?

din fericire nu mai e de ceva vreme:dance::dance::dance:

RAMMSTEIN
16th July 2007, 18:31
Era unul dintre putinii pe care ii cunosteam de la Galati. Si pe Jula... Dar de ce din fericire, a gafat mult? Eu nu l-am vazut pe viu.

bada_otelul
16th July 2007, 18:33
Era unul dintre putinii pe care ii cunosteam de la Galati. Si pe Jula... Dar de ce din fericire, a gafat mult? Eu nu l-am vazut pe viu.

din moment ce a plecat ce zici,juca bine si aveau boala degeaba pe el?:rolleyes:
acum 2 sezoane,cand am pierdut 4-0 la rapid,cel putin 3 goluri le-am luat din cauza lui:rosu:.n-a facut fata,au revoir.jula in schimb nu prea are ocazii da din alea putine da goluri:D

The_Blonde
16th July 2007, 18:34
:cry: e clar daca nu ai auzit de semeghin ... le ai :D

FuBu01
16th July 2007, 18:36
Ne jignesti urat pe toti care scriem aici. Si suntem mai romani ca tine; Putem face un pariu la greseli de ortografie cu verbul A FI. In primul rand nu stii ce inseamna ceea ce srii tu acolo, cuvantul ala cu "b". Nu ne bateti pt. ca o sa fiti obositi, si chiar daca nu ati fi,... nu ne-ati cam batut de mult

bine atunci te jignesc frumos.........si nu te mai sparge-n aere de la fasole ca nu ii mai dau lu muma ta "carnita" si face febra
esti nebun vrei sa moara?:yes:
va batem pt ca sunteti unguri,dosnici si antipatici.

RAMMSTEIN
16th July 2007, 18:38
A, inteleg, dar parca nici nu vroiau sa il lase, nici nu-l jucau. Era un cerc vicios. Cine l-a adus la Galati? Era inainte de perioada Grigoras

The_Blonde
16th July 2007, 18:40
:cry: ce-ai ma de o arzi atat cu somodean al tau ... mie nu mi s-a parut niciodata ca a stralucit sau ca ar fi vreo speranta ... las-o moarta

The_Blonde
16th July 2007, 18:44
:D chiar melodia asta o ascult eu acum :cry: unguri = parlamentari? nici macar...

Luis Garcia10
16th July 2007, 18:46
bine atunci te jignesc frumos.........si nu te mai sparge-n aere de la fasole ca nu ii mai dau lu muma ta "carnita" si face febra
esti nebun vrei sa moara?:yes:
va batem pt ca sunteti unguri,dosnici si antipatici.

Eu te inteleg ca esti nou pe aici...dar daca nu te potolesti incep sa iti dau avertismente ;)

Ulysses
16th July 2007, 18:46
un egal echitabil

Nightwish
16th July 2007, 18:52
Eu te inteleg ca esti nou pe aici...dar daca nu te potolesti incep sa iti dau avertismente ;)

Daca nu se potoleste????? Luis Garcia, eu am o parere foarte buna despre tine, chiar daca esti mai nou ca moderator, insa chestii de genul " haideti la galati ca va astept cu franghia sa va spanzur" cred ca se taxeaza cu ban pe orice forum.. Mai ales cand respectivul are 4 posturi la activ si este clar ca si-a facut un user de pe care sa provoace.

Luis Garcia10
16th July 2007, 18:57
Daca nu se potoleste????? Luis Garcia, eu am o parere foarte buna despre tine, chiar daca esti mai nou ca moderator, insa chestii de genul " haideti la galati ca va astept cu franghia sa va spanzur" cred ca se taxeaza cu ban pe orice forum.. Mai ales cand respectivul are 4 posturi la activ si este clar ca si-a facut un user de pe care sa provoace.

Cand e vorba de useri noi avem obligatia de a-i avertiza verbal mai intai! M-am mai grabit o data si am fost taxat de ceilalti ..asa ca nu e vina mea! Oricum daca mai continua il avertizez...incerc sa fiu corect si obiectiv...

Si hai..reveniti ON TOPIC! :ok:

Dregan
16th July 2007, 23:04
Jar mancati clujenilor. Prietenii stiu de ce :D:D

forza_CFR
16th July 2007, 23:11
mancati bataie moldovenilor
scor 4-0 pt noi
ps:fara unguri ca ma supar rau!nu faceti confuzii intre mar si para...va rog ca replicile voastre sa fie on topic si nu deplasate , pentru ca stiu ca va e umpic ciuda

bada_otelul
16th July 2007, 23:28
mancati bataie moldovenilor
scor 4-0 pt noi
ps:fara unguri ca ma supar rau!nu faceti confuzii intre mar si para...va rog ca replicile voastre sa fie on topic si nu deplasate , pentru ca stiu ca va e umpic ciuda

da mah umpic ne e ciuda dar voua va este un pic mai mult:happy
p.s. JAR MANCATI ardelenilor!:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Dregan
16th July 2007, 23:31
Cine-o fi "umpic" asta? L-ati transferat de curand? =))

SORENSEN
16th July 2007, 23:42
Galatiul o sa fie obosit dupa meciurile din intertoto...X2

Dregan
16th July 2007, 23:51
Meci clar de 1X3. Varianta 2 nu exista:))

PerVersion
17th July 2007, 00:49
Adica va dam iarasi 1 x 3 goluri? :happy Replica asta cu "jar mancati" mi-e cunoscuta. Cred ca am mai auzit-o de 2 ori sezonul trecut, si stim cu totii ce s-a intamplat de fapt... :happy

crissis
17th July 2007, 01:16
Cred ca va fi un x2

boni2204
17th July 2007, 01:32
meci de 1x2, dar totusi cfr are un avantaj si din faptul ca otelul are meci in intertoto
oricum cred ca va fi un meci frumos

RAMMSTEIN
17th July 2007, 01:37
meci de 1x2, dar totusi cfr are un avantaj si din faptul ca otelul are meci in intertoto
oricum cred ca va fi un meci frumos

Am zis si eu ca asta e un motiv important. Otelul va fi epuizata. Dar, oricum, nu am pus probleme prea mari niciodata. Acuma, echipa CFR-ului este mult peste Otelul. Nu are rost sa mai exageram.

Luis Garcia10
17th July 2007, 01:40
@Rammstein ... ce s-a intamplat? :o: :o:

Universal
17th July 2007, 01:42
Dom'le ce meci...Otelul joaca foarte bine in acest moment..iar CFr este de asemenea pe o panta ascendenta...X

RAMMSTEIN
17th July 2007, 01:49
@Rammstein ... ce s-a intamplat? :o: :o:

Da' ce am zis? Is confuz? Otelul va fi grav avariata de Intertoto. Daca va reusi sa treaca de hopul Intetoto, faza CFR va fi Ganz Einfach!

boni2204
17th July 2007, 02:06
Am zis si eu ca asta e un motiv important. Otelul va fi epuizata. Dar, oricum, nu am pus probleme prea mari niciodata. Acuma, echipa CFR-ului este mult peste Otelul. Nu are rost sa mai exageram.

cine exagereaza:rolleyes:, e clar ca la cfr s-au facut investitii mari si au o echipa valoroasa, dar totusi otelul pe teren propriu este greu de invins de orice echipa din romania si cfr ar putea profita si de oboseala galatenilor

RAMMSTEIN
17th July 2007, 02:10
esti obiectiv, Boni, am mai spus, ceea ce conteaza cel mai mult este constanta echipelor; echipele romanesti nu stiu sa mentina un shtrock ridicat. asta e parerea mea. s-a vazut in meciuri din competitiile europene.

boni2204
17th July 2007, 02:19
pai e si normal sa fiu obiectiv, iar ceea ce zici tu este corect legat de concentrarea echipelor romanesti:ok:

RAMMSTEIN
17th July 2007, 02:29
Nu cred ca investitiile in fotbalisti vor depasi asteptarile. Imi pare rau pentru unii care cred in investitii grase, dar nu cred ca astea sunt rezolvari: ex. Dinamo a castighat detasat campionatul fara investitii majore (sa lasam povestile fanteziste cu arbitri). U Cluj a castigat liga II fara arbitri la o diferenta mare, cu juniorii

Rossi
17th July 2007, 07:17
Otelul - CFR Cluj cred ca e cel mai echilibrat meci al etapei ... am votat X

Dregan
17th July 2007, 07:19
Replica asta cu "jar mancati" mi-e cunoscuta. Cred ca am mai auzit-o de 2 ori sezonul trecut, si stim cu totii ce s-a intamplat de fapt... :happy


N-ai tu idee despre ce vorbim noi aici.

FuBu01
17th July 2007, 09:44
Galatiul o sa fie obosit dupa meciurile din intertoto...X2

da si bip bip bip care ti-a dat nastere prin matul in care acum il folosesti in scopuri analistice era obosita dupa turul turciei la bip bip bippppp dar era nsistenta si nu renunta niciodata ........
ce tampenii poti sa smui .......va batem

ovidiu62
17th July 2007, 10:07
Am toata increderea in echipa si in Grigoras.Cred ca vor invige galatenii pentru a-si lua revansa de anul trecut.2-0.

Patriots
17th July 2007, 11:20
Doamne ce ati dat-o in offtopic.Terminati cu insultele.Unguri sau romani traim in aceeasi tara ce naiba.Acum mai lipseste sa ne omoram intre noi :(

FuBu01
17th July 2007, 11:57
gata ma
eu zic sa nu mai fiti asa ingamfati ca nu-si are rost aerul vostru...........chiar deloc:sneaky:
daca mai faceti figuri la galati va umflam iaitele cu pompa de tir si vi le sparem la mare altitudine.......nui mai fiti asa zeflemisti ca nu isi are rostul nu ati demonstrat nimic .......

forza_CFR
17th July 2007, 12:12
sperati cat mai puteti :)

PerVersion
17th July 2007, 13:53
Eu nu inteleg de ce nu are deja ban, personajul asta de mai sus... Duceti lipsa de useri sau ce naiba? :mda:

Dregan
17th July 2007, 14:44
Ar trebui sa-ti dea si tie ca instigi.

boshcUtza
17th July 2007, 15:31
merg pe 1x

PerVersion
17th July 2007, 17:42
Ar trebui sa-ti dea si tie ca instigi.

Nu zau?! :) La ce anume instig eu? Nu vezi ca ala din 10 mesaje cate are nu a facut altceva decat sa injure?

0-2 .. inca o dubla pt Didy ca si asa e in forma de zile mari :)

ReD_Devil
17th July 2007, 18:02
batem !!! acasa putine echipe ne pun probleme....;)

PS:forza FUNAR !!! :evil::evil::evil:

PerVersion
17th July 2007, 18:16
Intr-adevar ati avut rezultate bune pe teren propriu, cel putin sezonul trecut. Dar daca am reusit sa va batem sezonul trecut, de ce nu am face-o si acum? :)

FuBu01
17th July 2007, 19:06
hai hai
ne-ati prins intr-o forma penibila atunci ne-a batut si urziceniul si farul deci hai sa nu mai vb de dinastea........\
va batem pt ca meritati ne subestimati si trebuie sa fiti subJUGati:sneaky:

PerVersion
17th July 2007, 20:31
Dar cine va subestimeaza? :) Cred ca in editia asta de campionat, daca vom subestima oricare dintre echipele mai slab cotate, vom plati scump, deoarece va fi un campionat foarte tare, lupta va si stransa si in partea de sus si in cea de jos a campionatului.

Chestia asta e valabila si pt voi oricum, cat si pt restul echipelor care se vor lupta in partea de sus :)

RAMMSTEIN
17th July 2007, 20:58
Inca mai e Fu.. aici? Dar e abonat, nu are ban inca? asta e culmea.
OT: CFR-ul a luat jucatori straini pentru ca au alta mentalitate si sunt profesionisti; stiti ca jucatorii lui CFR nu vor mai fi premiati numai la victorie. Egalul e esec. Nu cred ca sunt vorbe in vant. Ca a disputat meciuri amicale si a castigat demonstreaza multe, nimeni nu merge la amicale sa faca act de prezenta

Gontel
17th July 2007, 21:36
Hai Otelul, insa nu cred ca va putea scoate mai mult de un egal cu chefereul. Vor da totul in meciul cu Trabzon, fiind un meci foarte important pt calificarea in UEFA.
Insa ar trebui luata o revansa dupa acel 1-3 de anu' trecut.

gica
17th July 2007, 22:16
Am vazut o statistica recent care spunea,CFR 5 victorii si 1 infrangere in meciurile cu Otelul(infrangerea campionatul trecut la Cluj).
Campionatele trecute la meciurile cu Galatiul am avut parte de aceleasi provocari suburbane ale unor asa-zisi suporteri galateni.Nu retin sa fi avut probleme suporterii galateni la Cluj pentru ca sa se nasca o rivalitate intre aceste doua echipe.
Fara sa-mi arog vreo autoritate fata de suporterii clujeni fac apel la voi pentru a protesta vizavi de tratamentul la care am fost supusi de asa-zisi suporteri galateni.


NU MAI POSTATI NIMIC.ACESTIA SUPORTERI TREBUIE IGNORATI TOTAL.
ESTE INADMISIBIL SA ACCEPTAM MARLANIILE ACESTOR INDIVIZI.
IAR PASIVITATEA MODERATORILOR FATA DE ACEST LIMBAJ DUCE SPRE
COMPLICITATE.

Dani3l
17th July 2007, 22:20
Orasul Cluj apartine tarii noastre, iar minoritatile etnice se intalnesc in fiecare tara! Chiar nu vad rostul acestei discutii! Si daca sunt unguri ce? Ei n-au dreptul sa se bucure de fotbal? Nu sunt tot oameni? :confused: Reactionati ca niste oameni indoctrinati unii dintre voi!

Ai vazut pe ols un user din galati care sa fie..tolerant sau mai intreg la tartacutza?!Mai are rost sa zic de faimosul remy,citadin al metropolei Galati...in milleniul III,mai sunt dilai care n-au inteles ca se poate trai impreuna,indiferent de natie,rasa....ce sa le faci la galateni,e prea puternic soarele...:happy

RAMMSTEIN
17th July 2007, 22:58
Am vazut o statistica recent care spunea,CFR 5 victorii si 1 infrangere in meciurile cu Otelul(infrangerea campionatul trecut la Cluj).
Campionatele trecute la meciurile cu Galatiul am avut parte de aceleasi provocari suburbane ale unor asa-zisi suporteri galateni.Nu retin sa fi avut probleme suporterii galateni la Cluj pentru ca sa se nasca o rivalitate intre aceste doua echipe.
Fara sa-mi arog vreo autoritate fata de suporterii clujeni fac apel la voi pentru a protesta vizavi de tratamentul la care am fost supusi de asa-zisi suporteri galateni.


NU MAI POSTATI NIMIC.ACESTIA SUPORTERI TREBUIE IGNORATI TOTAL.
ESTE INADMISIBIL SA ACCEPTAM MARLANIILE ACESTOR INDIVIZI.
IAR PASIVITATEA MODERATORILOR FATA DE ACEST LIMBAJ DUCE SPRE
COMPLICITATE.

sunt de acord. ADIOS!:no:

STEEL
18th July 2007, 03:33
Ai vazut pe ols un user din galati care sa fie..tolerant sau mai intreg la tartacutza?!Mai are rost sa zic de faimosul remy,citadin al metropolei Galati...in milleniul III,mai sunt dilai care n-au inteles ca se poate trai impreuna,indiferent de natie,rasa....ce sa le faci la galateni,e prea puternic soarele...:happy

Ai si tu ai ceva de spus,in mareata ta calitate de stelist inflacarat.Cred ca doar iti doresti sa iesi in evidenta cotcodacind pe aici precum un bibic ridicol.
Dar fiecare vede limita propriului bun-simt,nu-i asa?
Abia ai iesit din ou.Sterge-ti penele de stanca si mai vedem noi cine e cocos si cine acvila.
Inclin sa cred ca „emanatiile” tale intelectuale sunt dictate de catre hormonii specifici tineretii,ce-ti confera certitudinea si increderea ca nu este nimeni ca tine pe aceasta planeta.Un cromozom in plus sau in minus te face retardat sau geniu......poate ca astfel de lucruri te pot ajuta sa gasesti raspunsul.

SORINULTRA
18th July 2007, 08:34
sa dea ungurii dovada de bunsimt si sa nu mai posteze nici unul , batem 3 sau 4 -0

Aurel.D
18th July 2007, 10:07
Pentru fanii ambelor echipe, atentie mai mare la limbaj!

Luis Garcia10
18th July 2007, 10:43
Daca nu va potoliti vin avertismentele de acum incolo! :rolleyes:

Luis Garcia10
18th July 2007, 11:00
Mai ..tu esti in stare sa citesti numele threadului?! OTELUL - CFR CLUJ! Vorbim despre fotbal, nu despre alte tampenii ;) Cand vei fii ontopic iti voi lasa mesajele,cand vei fi pe langa subiect ti le voi sterge, iar cand vei jigni te voi avertiza! Sper ca am fost destul de clar!

FuBu01
18th July 2007, 12:31
off topic--------acum sunt multumit si el o merita
on tpoic----va batem pt ca sunteti prea increzatori cum am fost noi in meciurile cu voi si uite ce am patit.....

orbette
18th July 2007, 13:25
2-4. clujul e prea tare anul asta, otelul nu mai e ce a fost anul trecut

Adriano15
18th July 2007, 17:30
Cfr are ambitii mari si nu-si permite sa piarda pncte inca din start. Totusi otelul e o echipa buna si va pune probleme.
Pronostic 2 2-3

gtibi
18th July 2007, 18:08
ba da o sa pierdeti si voi 1,2 meciuri acolo cu echipe valoroase. dar cu cfrul nu e cazul :D

Au mai pierdut acasa si cu Rapid (nu zic scorul ca mi-e rusine). In acest sezon sper sa piarda cu ambele echipe din Cluj.:D
Otelul - Cfr 2 - 4.

bada_otelul
18th July 2007, 18:36
Au mai pierdut acasa si cu Rapid (nu zic scorul ca mi-e rusine). In acest sezon sper sa piarda cu ambele echipe din Cluj.:D
Otelul - Cfr 2 - 4.

speranta moare ultima,dar moare si ea pana la urma:happy

FuBu01
18th July 2007, 19:04
acum eu sper sa nu mai speri la ceea ce nu are speranta.............
1,2,3 si gata v-am spart

FuBu01
19th July 2007, 10:35
daca va vreti favoriti la titlu o sa aveti parte numai de replici puternice din partea adversarelor asa cum au miticele...............
cat o sa rezistati in ritmul asta?anul trecut majoritatea v-au subestimat acum daca va dati zmei o sa fiti adusi pe pamant ....legea gravitatiei
ne subestimati asa cum faceam noi in retur ....e bine asa o sa fie durerea infrangerii mai mare pt voi
FORZAAAAAAAA OTELULLLLLLLLL

Dregan
19th July 2007, 11:12
!!!!!!!!!! forza OTELUL !!!!!!!!!!!!!

SORINULTRA
19th July 2007, 12:59
Forza Otelul

bada_otelul
19th July 2007, 13:35
Forzza Otelul!

STEEL
19th July 2007, 14:55
FORZA OTELUL !!!

orbette
19th July 2007, 15:29
FORTZA cereale cu laptic :D

Geografu
19th July 2007, 15:45
Multe orgolii ,revanse de luat ,echipe in forma ,meci greu si cu goluri multe zic eu : 2-2 ! :ok:

YoYoyOi
19th July 2007, 15:48
FORTZA cereale cu laptic :D

de alea mananc eu :happy

Nightwish
19th July 2007, 17:40
de alea mananc eu :happy

Sunt bune, am inteles ca contzin fier.. Sau otel?:D

Slater
19th July 2007, 19:21
2-0 (Jula si Szekely)

Lordliv
19th July 2007, 19:32
pronostic 1x

bada_otelul
19th July 2007, 19:51
de alea mananc eu :happy

credeam ca mananci numai la fast food:headbang:

SORINULTRA
19th July 2007, 21:08
2-0 (Jula si Szekely)

:ok::ok::ok:

Leo
19th July 2007, 22:22
meci nul

Blu3red
20th July 2007, 11:39
3-3, va fi un meci spectaculos !

ReD_Devil
20th July 2007, 14:29
Forza Otelul

Zauri
21st July 2007, 09:26
Prietene,esti dus rau.Stim ca e la moda acum treaba asta cu nationalismul...dar tu incerci cu prea multa prostie sa iesi in evidenta insa intr-un mod negativ.Din 20 de posturi, in 20 i-ai injurat pe clujeni...Sa vezi in randul clujenilor civilizatie in ceea ce priveste galeria...Ai sa ramai mut.Asta in cazul in care nu se vor gasi cativa ca tine sa iasa in fata
Chiar nu se gaseste nimeni care sa-i dea ban astuia?? Ne face pe noi de rusine ca romani

Nightwish
21st July 2007, 09:32
Prietene,esti dus rau.Stim ca e la moda acum treaba asta cu nationalismul...dar tu incerci cu prea multa prostie sa iesi in evidenta insa intr-un mod negativ.Din 20 de posturi, in 20 i-ai injurat pe clujeni...Sa vezi in randul clujenilor civilizatie in ceea ce priveste galeria...Ai sa ramai mut.Asta in cazul in care nu se vor gasi cativa ca tine sa iasa in fata
Chiar nu se gaseste nimeni care sa-i dea ban astuia?? Ne face pe noi de rusine ca romani

Nici eu nu prea inteleg.. In 20 de posturi a scos mai multe injuraturi decat altii intr-un an, Luis Garcia spunea ca are obligatia sa-l avertizeze inainte de a-i da ban... Faza este ca in afara celor 20 de posturi i s-au mai sters cateva care erau prea de tot, insa fara a i se da ban... Bine ca eu am luat warning saptamana trecuta ca am scapat un A dupa Mirel si asta joaca spanzuratoare pe aici si nu pateste nimic..

orbette
21st July 2007, 11:47
cata civilizatie...si te mai miri cum de intra suporterii pe teren si sar sa bata fotbalistii echipei adverse :(

dani3lll
21st July 2007, 12:16
Asta e un meci cu cantec :P

Cristian
21st July 2007, 12:20
Pai da se canta imnul la inceputul meciului :cry:

SORINULTRA
22nd July 2007, 09:33
imnul romaniei

Nightwish
22nd July 2007, 09:36
Totusi, cand se va disputa meciul asta?

Dregan
22nd July 2007, 11:07
1 august "suporterule"

raducosma
22nd July 2007, 11:27
Otelul - CFR Cluj, comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

o sa fie un meci tare hai CFR CLUJ:ok:

hai CFR

SORINULTRA
22nd July 2007, 12:33
unde sa se duca? laso asa ca mere asa

Cluj4Poli
22nd July 2007, 16:54
Am stat 16 ani la Cluj, tin cu CFR-ul si nu m-a deranjat niciodata faptul ca patronul este maghiar sau ca jumatatea de stadion e plin de suporeri maghiari. In plus gasesc in asta un semn de civilizatie si de respect.

maonel
23rd July 2007, 12:54
meci tare!!!!!!!!!! merg pe un x

forza_CFR
23rd July 2007, 14:22
dragi galateni....degeaba va bateti cu pumnul in piept...degeaba...nu aveti nici o sansa
ps:n-o spun ca sa enervez lumea...sunt realist :)

Aurel.D
23rd July 2007, 15:46
Otelul va fi mai "incalzita" deoarece se va prezenta dupa 4 meciuri oficiale in Intertoto, iar lui CFR ii va mai trebui timp sa joace ceea ce vrea Andone.
Pronostic 1X. Numai ca meciul s-a amanat o spatamana, asa ca mai usor cu vuietul asta....:)

bada_otelul
23rd July 2007, 15:47
dragi galateni....degeaba va bateti cu pumnul in piept...degeaba...nu aveti nici o sansa
ps:n-o spun ca sa enervez lumea...sunt realist :)

stim,dar e greu sa recunoastem,cu voi nici real madrid dintre 1955-1960 nu ar avea vreo sansa,ar trebui sa vi se acorde titlul,cupa romaniei,cupa uefa din startul sezonului,ca sa nu se mai oboseasca nimeni degeaba,iar la anul cl si camp[ionatul mondial al cluburilor.jos palaria in fata cfr-ului din cluj:cea mai bune echipa de pe pamant,din galaxie si chiar din univers
facand pasul inapoi in lumea reala,se pare ca vom juca de la ora 19:00,nu mai exista scuze sa nu se umple stadionul.partea nasoala e ca iar l-au trimis pe hotul de serea sa ne arbitreze:headbang:,sa speram ca tura asta o sa fure mai cu mila:rosu:

lazialul
23rd July 2007, 18:38
otelul - cfr cluj 3-0:yeah:

forza_CFR
23rd July 2007, 18:49
stim,dar e greu sa recunoastem,cu voi nici real madrid dintre 1955-1960 nu ar avea vreo sansa,ar trebui sa vi se acorde titlul,cupa romaniei,cupa uefa din startul sezonului,ca sa nu se mai oboseasca nimeni degeaba,iar la anul cl si camp[ionatul mondial al cluburilor.jos palaria in fata cfr-ului din cluj:cea mai bune echipa de pe pamant,din galaxie si chiar din univers
facand pasul inapoi in lumea reala,se pare ca vom juca de la ora 19:00,nu mai exista scuze sa nu se umple stadionul.partea nasoala e ca iar l-au trimis pe hotul de serea sa ne arbitreze:headbang:,sa speram ca tura asta o sa fure mai cu mila:rosu:

am scris cele de mai sus pentru ca v-am citit posturile...mi-am facut o impresia la inceput cand era sa cred ca voi sunteti din alta galaxie...sunteti cei mai buni...cei mai curati...cei mai puri si cei mai buni :rolleyes:
sa fim seriosi...lasati-o mai usor cu aroganta ca nu va sta bine

SORINULTRA
23rd July 2007, 19:24
voi vorbiti de aroganta? mai aroganti ca voi sunt numai oltenii

gtibi
23rd July 2007, 21:10
Pentru acest meci ar trebui ceruti arbitrii straini.:)

boshcUtza
23rd July 2007, 22:23
Pentru acest meci ar trebui ceruti arbitrii straini.:)

lasa ca is buni si romani la cati straini au cei din gruia in lot
pronostic 1 clar

keluba
24th July 2007, 00:54
sper sa fie un meci frumos. succes clujului si succes otelului in intertoto :D

lolo_grupa_c
24th July 2007, 15:15
cu toate achizitiile cfr_ului...la galati nu au nici o sansa...pronostic 1 ...

rogxg
24th July 2007, 20:54
e greu sa ii batem pe clujeni , mai ales ca intre timp vaslim si pana la Trabzon.pronostic X, desi sper la victorie

spartacus
24th July 2007, 22:46
din cauza meciului cu Trazbon merg pe o victorie clara CFR 3:1
oricum respecte Otelul pentru ceea ce au facut pina acuma si bafta in continuare..

Cluj4Poli
25th July 2007, 17:11
mancati bataie moldovenilor
scor 4-0 pt noi
ps:fara unguri ca ma supar rau!nu faceti confuzii intre mar si para...va rog ca replicile voastre sa fie on topic si nu deplasate , pentru ca stiu ca va e umpic ciuda

Pe cand o sa-si dea seama cu cine joaca, or s aiba deja incasate trei goluri, apoi nu mai conteaza decat pt golaveraj...:happy

LazioRoma
25th July 2007, 19:21
deabia astept meciu asta sa vad noua echopa a clujului .. sper sa bata am votat 2 solist:) 3-1 pt cluj

Cipus
26th July 2007, 17:42
probabil va fi cel mai frumos meci al etapei, nu stiu ora de disputare a partidei, insa daca nu va fi foarte cald, vor fi multe goluri cu siguranta. 2-2 la final as spune

Nightwish
26th July 2007, 18:14
2-2 la final as spune
Doamne fereste ! :D
2-2 nu ar avantaja nici CFR nici Otelul
2-3 e mai bine :)

LazioRoma
26th July 2007, 19:02
bah dda unde dracu au disparut vedetele otelare ?!!??!a bada si cu wulf cum de nu sunt ei pe aici sa puna pariu pe vietile lor ca bate otelu ma mir tare !:)))

rogxg
26th July 2007, 19:37
bah dda unde dracu au disparut vedetele otelare ?!!??!a bada si cu wulf cum de nu sunt ei pe aici sa puna pariu pe vietile lor ca bate otelu ma mir tare !:)))

sunt la trabzon:ok:

crissis
26th July 2007, 20:02
Pentru acest meci ar trebui ceruti arbitrii straini.:)

De ce :shocked:

orbette
27th July 2007, 00:07
straini de fotbal

bada_otelul
27th July 2007, 09:40
straini de fotbal

pentru asta exista serea:headbang:

grande
27th July 2007, 12:58
x solist

Ray1
27th July 2007, 17:35
2-0 pentru cluj.

mArIuSeL
27th July 2007, 21:37
Normal " 1 " !!

Bell
28th July 2007, 00:18
probabil va fi cel mai frumos meci al etapei, nu stiu ora de disputare a partidei, insa daca nu va fi foarte cald, vor fi multe goluri cu siguranta. 2-2 la final as spune

Da ce ma??!!! otelu' e Benfica??!!!!!:lol:

Laurboss27
28th July 2007, 01:37
otelul-cfr cluj 1-1.....mai bn zis merg pe 1x ;) sunt dinamovist 100% FORZZA REDDOGS :ok:

eSteven
28th July 2007, 01:39
Sunt de loc din Galati, si o sa profit de faptul ca sunt in vacanta acasa si o sa merg la meci sa ii incurajez pe baieti. Sper foarte mult sa castige... ar fi frumos, insa judecand dupa lotul CFR ului ar fi incurajator si un egal. Important e sa joace bine, sa fie arbitraj curat, si macar un meci echilibrat. Felicitari Otelul ptr performantele bune reusite pana acum si CFR-ului ptr ca a devenit o amentirare reala ptr. echipele din capitala.
Ma sperie foarte tare ceva:Multe din declaratiile oficialilor de la liga si federatie, ale unor conducatori de la rapid, steaua, dinamo, apropiatilor acestora, scot din calcule CFRul din primele 3 locuri. Ei pariaza tot pe s.r.d.... ca se vor bate ptr titlu. Eu cred ca CFR are puterea sa rastoarne aceste "pronosticuri" dar din pacate nu cred ca vor sa intre in hora cu frf si lpf iar pe bune campionatul romanesc nu se poate castiga. E vorba de bani multi ptr carpele alea de la conducerea fotbalului romanesc, iar lovelele se invart mai bine intre ei, acolo aproape in miezul "globalizarii". Pacat, pacat...

spartacus
28th July 2007, 03:28
Sunt de loc din Galati, si o sa profit de faptul ca sunt in vacanta acasa si o sa merg la meci sa ii incurajez pe baieti. Sper foarte mult sa castige... ar fi frumos, insa judecand dupa lotul CFR ului ar fi incurajator si un egal. Important e sa joace bine, sa fie arbitraj curat, si macar un meci echilibrat. Felicitari Otelul ptr performantele bune reusite pana acum si CFR-ului ptr ca a devenit o amentirare reala ptr. echipele din capitala.
Ma sperie foarte tare ceva:Multe din declaratiile oficialilor de la liga si federatie, ale unor conducatori de la rapid, steaua, dinamo, apropiatilor acestora, scot din calcule CFRul din primele 3 locuri. Ei pariaza tot pe s.r.d.... ca se vor bate ptr titlu. Eu cred ca CFR are puterea sa rastoarne aceste "pronosticuri" dar din pacate nu cred ca vor sa intre in hora cu frf si lpf iar pe bune campionatul romanesc nu se poate castiga. E vorba de bani multi ptr carpele alea de la conducerea fotbalului romanesc, iar lovelele se invart mai bine intre ei, acolo aproape in miezul "globalizarii". Pacat, pacat...

pentru campionatul romanesc CFR a realizat lucruri extraordinare intr-un timp scurt. Daca anul asta echipa va face o figura frumoasa in UEFA cred ca in urmatorul campionat va avea forta necesara sa castige titlul..pe de alta parte dupa sezonul precedent orice mai putin de locul 2 va fi un pas inapoi..

despre monopolul SDR..din pacate sunt de acord ca e ceva creat de "camora" bucuresteana dar sper sincer ca pentru binele fotbalului romanesc vechiile practici sa se schimbe. vom vedea...

bafta Otelul si Gloria pentru finale..sincer m-as bucura sa avem la startul UEFA trei echipe...

Mynsc
28th July 2007, 10:30
Victorie a CFRului ! Otelul e o echipa valoroasa, dar nu indeajuns incat sa reziste iuresului ceferistilor. As zice 1-3.

ReD_Devil
28th July 2007, 10:39
cred ca am demonstrat si cu trabzonspor ca greu pleaca cineva cu punct de la galati:ok: 1 solist

bazz
28th July 2007, 10:46
da nu da meciul nikairi?ca e derbiul etapei...

geilon
28th July 2007, 11:11
miercuri, TVR1, ora 19:00

SORINULTRA
28th July 2007, 14:19
executia franarilor in direct

PerVersion
28th July 2007, 17:45
***

Vai ce nostim esti.. Sincer pana nu demult aveam o impresie buna despre galeria voastra. Daca apareau 1-2 din astia ca tine pe forum, era ok, orice padure are uscaturi, dar in cazul vostru e mai usor sa-i numar pe cei civilizati...

Ess
28th July 2007, 17:50
lasa-l pervision... e in context cu ce e pe intern pe ols...

on toppic:prevad un meci destul de frumos: 1 x 2.

SORINULTRA
28th July 2007, 19:00
Vai ce nostim esti.. Sincer pana nu demult aveam o impresie buna despre galeria voastra. Daca apareau 1-2 din astia ca tine pe forum, era ok, orice padure are uscaturi, dar in cazul vostru e mai usor sa-i numar pe cei civilizati...

asta e suntem niste necivilizati, ia nu te mai baga in seama ca sar putea sa te molipsesti

PerVersion
28th July 2007, 19:51
Pai in mod normal, nu e treaba mea cat de civilizati sunteti voi. Dar din moment ce nu va mai saturati sa ne injurati, mi-am dat si eu cu parerea. Sper ca n-am deranjat prea tare, sefule...

Mahomed
28th July 2007, 21:50
cum sa nu fie niciun jucator ungur la TZEFERE...deac ce ii? nu conteaza cel mai bun sa castige...si asteptam ziua de 1 decembrie

PerVersion
29th July 2007, 03:20
Ciprian Deac? Cred ca e ungur asta :happy Al dreq sa fie... :happy

alamar
29th July 2007, 03:28
Avand in vedere ca Andone este antrenor la CFR, va castiga Otelul. Apropo, e vreun roman, in Cluj, care sa fie suporter al CFR-ului? Ca l-a singura intalnire cu suporterii ceferisti pe care am avut-o, am dat numai de unguri.
Intrebarea nu are caracter xenofob, ci doar asa de curiozitate.
Era sa uit, felicitari Otelului pentru rezultatul din Intertoto.

PerVersion
29th July 2007, 03:50
De fapt, majoritatea suporterilor CFR-ului sunt romani. Daca s-a intamplat sa intalnesti mai mult maghiari, probabil i-ai intalnit pe cei din KVSC, unde cred ca sunt mai multi maghiari. Desi, nici in KVSC nu sunt foarte sigur ca sunt mai multi maghiari decat romani.

Ferdininho
29th July 2007, 08:39
Probabil cel mai echilibrat meci din prima etapa.

esc
29th July 2007, 11:09
cum sa nu fie niciun jucator ungur la TZEFERE...deac ce ii? nu conteaza cel mai bun sa castige...si asteptam ziua de 1 decembrie
Deac e român! Chiar că în lotul CFR-ului nu există nici un ungur!

În urma succesului de ieri, gălățenii au mai multă încredere în ei! Având în vedere că cele două echipe ne reprezintă în UEFA, cred că vom avea parte de un meci deschis, cu multe faze de poartă! Totuși, merg pe mâna CFR-ului, care are un lot, la prima vedere, mai valoros!

forza_CFR
29th July 2007, 12:03
pfff...iar incepeti cu ungurii :no::rolleyes:

Icebox
29th July 2007, 12:36
Nu stiu daca s-a mai zis, in prima etapa a anului trecut, a fost aceeasi partida.

Clujul s-a impus atunci la Galati, 3-1. Toti marcatorii de atunci insa nu mai joaca pt. aceste echipe, Tilinca de 2 ori, Coroian pt. oaspeti respectiv Viorel Tanase.

Ess
29th July 2007, 13:52
Avand in vedere ca Andone este antrenor la CFR, va castiga Otelul. Apropo, e vreun roman, in Cluj, care sa fie suporter al CFR-ului? Ca l-a singura intalnire cu suporterii ceferisti pe care am avut-o, am dat numai de unguri.
Intrebarea nu are caracter xenofob, ci doar asa de curiozitate.
Era sa uit, felicitari Otelului pentru rezultatul din Intertoto.

toti suntem unguri si biletu' il cumparam cu forinti.
eu sunt printre putinii poligloti care stiu romaneste.
daca nu-i intrebarea xenofoba, e de 100 de puncte, cu siguranta... :D

Nightwish
29th July 2007, 17:28
Oricum, chiar daca nu suntem unguri vom incerca sa-i facem pe plac lui Mahomed de la Galati, vom lua lectii de maghiara si, atat acasa cat si la stadion, vom vorbi in ungureste :headbang:

bada_otelul
29th July 2007, 17:30
Oricum, chiar daca nu suntem unguri vom incerca sa-i facem pe plac lui Mahomed de la Galati, vom lua lectii de maghiara si, atat acasa cat si la stadion, vom vorbi in ungureste :headbang:

ai cam picat de nasol,mahomed e din cj si tine cu u din ce scrie acolo:rolleyes:

Nightwish
29th July 2007, 19:56
ai cam picat de nasol,mahomed e din cj si tine cu u din ce scrie acolo:rolleyes:

Noi sa fim sanatosi :D, stii cum e , prostul moare de grija altuia :)

dannyreddog
30th July 2007, 01:12
Nu cred ca Cfr Cluj va castiga la Galati si nici in etapa urmatoare acas' cu Timisoara.Mizez in cazul Galatiului pe moralul extraordinar a acestei echipe dupa eliminarea lui Tranbzonspor din Intertoto,iar Timisoara nu mai e echipa de anul trecut,e mai puternica sub comanda lui Dusan JR care stie sa puna in tern echipa...

esc
30th July 2007, 14:31
...Apropo, e vreun roman, in Cluj, care sa fie suporter al CFR-ului? ....
Nu sunt. Toți suntem unguri în Cluj și la CFR! Și portughezii deja-s maghiarizați!:D
Mie personal autoritățile române mi-au românizat numele!:D
Oricum, cu câtă română știm, sper să reedităm scorul din ultimele două campionate, adică 3-1 pt. noi.:D


Nu cred ca Cfr Cluj va castiga la Galati si nici in etapa urmatoare acas' cu Timisoara....

În zațul de cafea eu am citit invers! Poate depinde de cum ții cana!

SORINULTRA
30th July 2007, 16:31
am batut noi echipe mai bune ca ungurii astia , batem fara griji

esc
30th July 2007, 16:36
Așa-i! Vă doresc să bateți toate echipele care au unguri în lot! Normal, pe celelalte vă doresc să nu le bateți!:D
Tot uit cum îl cheamă pe atacantul vostru care a egalat la meciul cu turcii.....:happy

Luis Garcia10
30th July 2007, 16:37
Janos Szekely :ok: E mijlocas :ok:

dydee_rapidysta
30th July 2007, 17:58
Cand e meciu' si pe ce program?:D

spartacus
30th July 2007, 18:04
faina obsesia asta a nationalismului la unii otelari. dupa turci cica urmeaza echipa ungurilor..ma gandesc oare Semedo & Co stiu ca sunt unguri??..sau poate ar vrea sa devina gandindu-se la cat de focoase sunt unguroaicele:)

on topic: CFR - Otelul 3:1 goluri Didy, Fabianni / Jula

CFR1907
30th July 2007, 18:30
Asa, ca fapt divers... Otelul are mai multi unguri in echipa decat CFR...

mblue
30th July 2007, 18:41
CA fapt divers, chiar nu conteaza, rezultatul conteaza, restul sunt vorbe numai bune pt emisiuni de pe OTV.

bada_otelul
30th July 2007, 20:04
ca sa "intelege" si cfr-istii mai lenti la minte: e vb de patron si suporteri nu de jucatori si cum s-a mai spus nici macar asta nu conteaza,sunt doar mici intepaturi inaintea meciului:ok:
http://www.ensonhaber.com/news_detail.php?id=69929&type=video&uniq_id=1186708143 trabzonspor-Otelul 1-2

spartacus
30th July 2007, 20:44
ca sa "intelege" si cfr-istii mai lenti la minte: e vb de patron si suporteri nu de jucatori si cum s-a mai spus nici macar asta nu conteaza,sunt doar mici intepaturi inaintea meciului:ok:
http://www.ensonhaber.com/news_detail.php?id=69929&type=video&uniq_id=1186708143 trabzonspor-Otelul 1-2

hai ca ne-am prins...indienii joaca cu ungurii:happy:happy
oricum repet Otelul pentru mine e o echipa simpatica...multa bafta in campionat si UEFA...evident in afara meciului direct:D

tu26dor
30th July 2007, 21:45
ce aveti fratilor cu ungurii... lasati-i in pace ca si asa sunt amarati... nu stiu bine nici ungureste nici romana... noi ii negam, ungurii lor ii neaga si ei... vai de capul lor... in fine... e ultimul lucru cred care conteaza in fotbalul romanesc in momentul asta...

esc
30th July 2007, 21:51
ca sa "intelege" si cfr-istii mai lenti la minte: e vb de patron si suporteri nu de jucatori si cum s-a mai spus nici macar asta nu conteaza,sunt doar mici intepaturi inaintea meciului:ok:
http://www.ensonhaber.com/news_detail.php?id=69929&type=video&uniq_id=1186708143 trabzonspor-Otelul 1-2

No, ca să înțeleagă și cei înceți la mine, dar nu-s suporteri ceferiști:happy vin cu o dezvăluire, poate prea șocantă pentru unii!
Arpi P. bagă doar 20% în club, restul vin de la alți sposori care l-au mandatat să conducă, pt. că e bun la așa ceva!

Și chiar așa, miercuri joacă Rahan cu Gingis Han?:happy

horica
30th July 2007, 22:06
Sunt aici niste inteligenti pe care i/as intepa un pic la amigdale!
Dar vreau sa se inteleaga bine n/am nimic cu patronul sau suporterii galateni....

bada_otelul
30th July 2007, 22:08
No, ca să înțeleagă și cei înceți la mine, dar nu-s suporteri ceferiști:happy vin cu o dezvăluire, poate prea șocantă pentru unii!
Arpi P. bagă doar 20% în club, restul vin de la alți sposori care l-au mandatat să conducă, pt. că e bun la așa ceva!

Și chiar așa, miercuri joacă Rahan cu Gingis Han?:happy

nu indienii sunt proprietarii clubului Otelul,spre surprinderea multora,chiar si a unor galateni.clubul si combinatul au contract de publicitate(cel mai mare din romania):ok:

Ulysses
30th July 2007, 22:23
cfr-ul e cu mult sub trabzon deci va castiga otelul la pas :ok: chiar daca in fotbal nu e valabila regula de trei simpla

Ferdininho
30th July 2007, 22:39
Stau sa vad si sa ma mir, ce va juca viitoarea adversara a lu'Poli.
Pronostic....sa zicem....2. Au echipa Clujul...dar ii facem duminica ...no problem!

CFR1907
31st July 2007, 00:15
ca sa "intelege" si cfr-istii mai lenti la minte: e vb de patron si suporteri nu de jucatori si cum s-a mai spus nici macar asta nu conteaza,sunt doar mici intepaturi inaintea meciului:ok:

1. Arpad e german, nu ungur, deoarece ambii lui parinti sunt de nationalitate germana. Si chiar daca era ungur nu vad care e problema...

2. Procentual, numarul ungurilor din tribune e egal cu cel din orasul Cluj, adica in jur de 20-30% sunt unguri. Restul sunt romani sau alte minoritati.

Asa ca mai documentati-va inainte sa mai postati aiureli pe forum.

Cat despre meci... mai avem putin si va vom demonstra de ce e in stare CFR.;)

esc
31st July 2007, 07:25
cfr-ul e cu mult sub trabzon deci va castiga otelul la pas :ok: chiar daca in fotbal nu e valabila regula de trei simpla
Treaba e clară! Oțelul câștigă lejer după calculele tale!

Stau sa vad si sa ma mir, ce va juca viitoarea adversara a lu'Poli.
Pronostic....sa zicem....2. Au echipa Clujul...dar ii facem duminica ...no problem!
2 ăla cred că semnifică altceva, dar nu ți-ai dat seama. Oare nu semnifică numărul de victorii a CFR-ului în noul campionat în această săptămână?:D

bada_otelul
31st July 2007, 09:09
1. Arpad e german, nu ungur, deoarece ambii lui parinti sunt de nationalitate germana. Si chiar daca era ungur nu vad care e problema...

2. Procentual, numarul ungurilor din tribune e egal cu cel din orasul Cluj, adica in jur de 20-30% sunt unguri. Restul sunt romani sau alte minoritati.

Asa ca mai documentati-va inainte sa mai postati aiureli pe forum.

Cat despre meci... mai avem putin si va vom demonstra de ce e in stare CFR.;)

1.daca ala e nume de neamt eu sunt maica tereza
2.daca te uitai mai atent vedeai ca am spus ca oricuim nu conteaza asta,sunt doar mici intepaturi inaintea meciului:ok:

forza_CFR
31st July 2007, 10:11
1. Arpad e german, nu ungur, deoarece ambii lui parinti sunt de nationalitate germana. Si chiar daca era ungur nu vad care e problema...

2. Procentual, numarul ungurilor din tribune e egal cu cel din orasul Cluj, adica in jur de 20-30% sunt unguri. Restul sunt romani sau alte minoritati.

Asa ca mai documentati-va inainte sa mai postati aiureli pe forum.

Cat despre meci... mai avem putin si va vom demonstra de ce e in stare CFR.;)

in cluj 19% sunt unguri :P

bada_otelul
31st July 2007, 10:49
1. Arpad P. e corcitură între sas și ungur. Nu contează, oricum, ceva română știe!:happy
2. dacă vine vorba de înțepături, să amintesc că acum două zile au venit de prin zona voastră câteva zeci de familii cu tot cu animale în niște sate din Ardeal ca să aibă ce să le dea de mâncare animalelor? Două sate din BN le-au pus la dispoziție peste 200 ha, plus casă și masă.... Țin să te anunț că și în BN există unguri, ca și în Cluj-Napoca! Dar în Cluj-Napoca procentul e undeva în jur de 17%, altfel ai vedea plăcuțe bilingve!:D

În ultimii doi ani, la Galați scorul între cele duă echipe a fost identic: 3-1 pt. CFR Cluj. Nu văd de ce tradiția nu s-ar conținua!

:shocked:care ultimii doi ani?scorurile la galati au fost 1-2,0-1 si 1-3,unde ai vazut de doua ori 1-3?:groggy: oricum 3 e deja un numar prea mare de victorii asa ca sirul trebuie sa se opreasca

esc
31st July 2007, 10:52
Scuze, eu așa știam! Dar ce ai scris tu sună mai frumos!
Deci în ultimii trei ani avem trei victorii la Galați! Ar fi păcat să strice CFR-ul tradiția!:D

Mario Di Lazi
31st July 2007, 10:55
Pașcani nu este ungur ... dar rupe ceva în ungurește :D

esc
31st July 2007, 11:02
Rupe tot!:D
CFR-ul dacă vrea o performanță mai mare decât anul trecut, e obligată ca în primele 4 etape să bată tot! E greu, că-s meciuri cu Oțelul și Craiova în deplasare și cu TM și Steaua acasă! Dar altfel nu se poate!
Așadar, acest meci nu poate să aibă decât un învingător! Pe CFR Cluj!

ensic
31st July 2007, 12:11
none

corello
31st July 2007, 12:50
1. Arpad e german, nu ungur, deoarece ambii lui parinti sunt de nationalitate germana. Si chiar daca era ungur nu vad care e problema...

2. Procentual, numarul ungurilor din tribune e egal cu cel din orasul Cluj, adica in jur de 20-30% sunt unguri. Restul sunt romani sau alte minoritati.

Asa ca mai documentati-va inainte sa mai postati aiureli pe forum.

Cat despre meci... mai avem putin si va vom demonstra de ce e in stare CFR.;)

1. Cum naiba sa te nasti din parinti germani , sa te stabilesti in Romania si sa vb ungureste?... hai maaaa !!!
2....pas

OaNa CFR-1907
31st July 2007, 14:32
deja o luati aiureea..cu povestile:))...ce conteaza k paszkany e ungur e german e roman?? ce conteazA?? imp i k are bani si ii investeste in echipa...!!! batem la galati 2-0...:X:X FORTZA CFR 4 EVERR:x:x

Cluj4Poli
31st July 2007, 15:52
ufff, nu s-au saturat de vorbit de unguri??? de parca ar fi Liga jocurilor interetnice nu Liga I de fotbal a Romaniei...cat mai e romania lol