PDA

View Full Version : Extraterestrul Roger



Cneazul
1st April 2006, 23:46
fenomenal acest federer . bate tot . toata stima pentru el . cred ca este cel mai tare jucator din istorie .

Ady
2nd April 2006, 13:23
acelasi thread care il gasesti aici (http://tt.tennis-warehouse.com/index.php?) de cel putin 500 de ori ...

Ad3ana
2nd April 2006, 20:02
nu ma pronunt, uite daca Safin daca ar fi mai serios si nu ar fi urmarit de ghinioane cu aceste accidentari care de cativa ani nu-i permit sa participe decat la cateva turnee pe an, eu zik ca aar fi mai valoros, sa zicem la federer un plus de inteligenta d-aia e mai calculat si conduce jocul in plan psihic, parerea mea :).

Cneazul
2nd April 2006, 20:10
ce treaba are tennis-warehouse cu onlinesport .
apoi , ad3ana , nu cred ca se poate pune semnul = intre roger si marat . si eu am tinut cu marat anul trecut la aussie open . eu tin cu toti adversarii lui roger , dar , totusi , cred ca e intre primii doi din lume . federer & sampras are the best

Ad3ana
2nd April 2006, 20:13
nu te contrazic deloc adik nu pun semnul egal intre Federer si Safin, corect! dar nici nu ma pronunt sa-l consider pe Roger jucatorul tuturor timpurilor. apropo si eu tin cu adversarii lui federer intotdeauna ...nu mai explic de ce:)

a_ndrada
2nd April 2006, 21:15
poate ati observat din posturile mele ca roger este preferatul meu.poate o sa spuneti ca normal,tin cu cel care castiga,dar nu e asa...eu tin cu el de cand nimeni nu il stia si la fete preferata mea e hantuchova,deci nu se poate spune ca ii prefer numai pe campioni.federer este f respectat pt modestia lui din afara terenului,toti il considera cel mai bun jucator al tuturor timpurilor desi este inca f tanar.este un exemplu din toate punctele de vedere,eu am invatat f multe de la el.si nu stiu cum un jucator ca el poate fi numit plictisitor...eu daca apuc sa vad 2 schimburi cu el,nu ma mai pot ridica din fata tvului pana nu termina,este un f bun jucator.sunt f multe de spus despre el,dar acum nu am dispozitia necesara pt a le scrie...imi pare f rau ca nu are prea multi fani aici,in tara doar pt ca nu se exprima pe teren ca nadal,safin sau altii...

Ady
2nd April 2006, 21:34
ce treaba are tennis-warehouse cu onlinesport .

vroiam doar sa subliniez lipsa de originalitate a thread-ului ... am mai avut si noi aici pe ols thread-uri pe care fiecare si-a dat cu parerea despre cat de bun este federer , si oricum nu se ajunge la nici o concluzie sunt cei precum css2 care tin cu el si altii (in frunte cu diana) care nu tin si se scriu o gramada de pagini care au acelasi continut (ba mai rau , in trecut s-au mai iscat si certuri), o sa vezi ca dupa cateva luni pe forum o sa te plictiseasca si pe tine ...
nu zic sa nu deschideti thread-uri , dar pana acum cu ce este diferit thread-ul asta de :
safin sau federer (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=7300)
sau
ce-i lipseste lui federer (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=5860)
?
si cred ca mai sunt ...

adriana18p
2nd April 2006, 21:53
imi pare f rau ca nu are prea multi fani aici,in tara doar pt ca nu se exprima pe teren ca nadal,safin sau altii...
asta inseamna ca ceilalti care tin cu safin sau nadal tin pt ca se exprima pe teren,interesanta idee
eu tin cu safin pt ca este un jucator f bun,nu pt ca se exprima
mie mi se pare cel mai bun al tuturor timpurilor sampras,cand o sa ii egaleze numarul de titluri de grand slam si numarul de titluri la wimbledon mai vorbim

css2
3rd April 2006, 02:21
andrada nu mai scrie ofticatilor ca degeaba le scrii.ei tot o sa spuna ca safin este mai bun.timpul o sa le spuna pe toate.marele dj klaus spunea ca safin o sa fie cel mai bun.m-am contrazis cu el si dianette de zeci de ori si tot degeaba.roger este cu mult peste rusnacul ala increzut.diferenta este prea mare.este culmea cum dianette adriana ana3 si klaus nu vad inca diferenta.si mai si spun ca se uita la tenis.cred ca se uita la tenis de masa

pinky
3rd April 2006, 09:41
css, daca n-ai fi asa plin de tine si increzut (exact cum il consideri pe Safin) poate chiar ti-as aprecia cunostintele in tenis! :no:

E normal ca Federer e cel mai bun jucator din lume, deja de vreo doi ani si e evident, daca nimeni nu reuseste sa-l bata, parca joaca singur in circuit! Si eu tin cu Safin, dar nu pot sa spun ca este cel mai bun pentru ca e clar ca nu e... are talent si-mi place cum joaca, dar deocamdata mai are de muncit! Si totusi, nu sunt o ofticata! :mda:
Federer chiar este cel mai bun si inca nu este un jucator care sa poata sa-l bata de mai multe ori intr-un an! Lui chiar n-am nimic sa-i reprosez, este un exemplu si pe teren si in afara lui, ma enerveaza doar ca domina atat de autoritar si deja e plictisitor sa vezi meciurile lui, avand in vedere ca mereu se stie castigatorul dinainte! :rolleyes:

relansat
3rd April 2006, 10:05
Cuvantul cheie: plictistor ! Cred ca si comentatorii s`au saturat sa comenteze meciurile elvetianului ...

au folosit si dex`ul pentru a mai gasi ceva "epitete" pt marele Roger ... bleah ... eu chiar sunt plictisit de acest robot :no:

P.S: si daca tineam mai demult cu el cred ca ma pliktiseam si cautam un alt jucator, pentru ca asta e al naibii de bun si de enervant :drak:

dianette_d
3rd April 2006, 12:48
@Css

In loc sa-ti fi construit un argument solid pt a raspunde la tema threadului ai bagat aceeasi placa veche cu dj klaus si dianette care nu cunosc tenis si cine stie la ce dracie de sport se uita ei? Adevarul asta e, ca mai incurc mingea de ping-pong cu cea de tennis.

Am inteles cum gandesti: "parerea mea e sfanta, parerea ta nu conteaza".

Oricum subiectul asta e arhi-discutat si concluzia la un momendat era destul de clara: fiecare cu parerea lui, fiecare sustine pe cine vrea. Eu n-am sa intretin dialogul asta pt ca incep sa am un deja vu.

@pinky: nu esti o ofticata, esti o meseriasa .. o sa-ti spuna el, cssu, mai tarziu daca te mai contrazici nu el. :D

adriana18p
3rd April 2006, 13:24
mesajele tale denota o aroganta la fel de mare ca a lui federer si mereu acelasi lucruri spui, devii plictisitor si tu la fel ca federer, ca doar e idolul tau
nu stim tenis?de unde stii tu pentru ca avem alti favoriti in afara de federer asta inseamna ca nu stim, sau poate asta e conceptia ta,
auzi ma oftic!!!ca am si de ce!!
nici macar nu stii caracterul lui federer in afara terenului si il faci pe safin increzut

Cneazul
3rd April 2006, 13:55
vedeti ca sunteti la linia rosie . aprope de off-topic

a_ndrada
3rd April 2006, 14:51
mesajele tale denota o aroganta la fel de mare ca a lui federer
federer?incezut?cred ca tu nu stii cum este el in afara terenului.

Rebellz
3rd April 2006, 15:12
nu e cel mai bun....