PDA

View Full Version : NU RATA: SE CAUTA MODERATORI la SUPORTER



Vadim
9th December 2003, 00:47
Acum este momentul. Fiecare echipa va avea sub-forum, precum cele de mai sus.

Cei care doresc sa fie moderatori, ii rog sa scrie aici echipa. Vom analiza cererile si vom alege. Nu trebuie sa fii fan X pentru a modera echipa X.

Ii asteptam pe doritori, iar sub-forumurile vor incepe sa fie create din mers, de indata ce se gaseste omul. Nu neg ca se va merge si pe "first come, first serve".

Pacala
9th December 2003, 01:55
Pandurii Targu Jiu

ultra_alba
9th December 2003, 02:26
as vrea sa te rog sa ma numesti si pe mine moderator pe Apulum Alba-Iulia.Multumesc mult

ultras_sportul
9th December 2003, 04:10
Sportul Studentesc

FatFrumos
9th December 2003, 04:53
Farul Constanta

mariusc
9th December 2003, 05:19
(Unirea) Apulum Alba Iulia, daca nu m-am trezit prea tarziu :rolleyes:
10q

Sergio
9th December 2003, 10:19
Poli AEK Timisoara. :yeah: :yeah:

07Ex
9th December 2003, 14:37
Sportul Studentesc

Vadim
9th December 2003, 14:44
Ok mai astept si altele.

Unele cereri vor fi rezolvate si veti vedea, se vor crea sub-forumurile.

Daca unele forumuri nu vor fi create, in ciuda existentei unor cereri de moderatori, inseamna ca nu am luat inca o decizie. Motivele sunt multiple: vechimea insuficienta, o atitudine nedemna de un moderator etc. Daca in timp, observam schimbari in bine in atitudinea unor membri mai vechi, ii vom face moderatori.

Totusi, pana la urma, am decis ca este cel mai bine ca moderatorii la Suporter sa fie din orasele respectievelor echipe, implicati, iar acesta va fi un criteriu important de selectie.

07Ex
9th December 2003, 15:00
Totusi, pana la urma, am decis ca este cel mai bine ca moderatorii la Suporter sa fie din orasele respectievelor echipe, implicati, iar acesta va fi un criteriu important de selectie.

Deci asta ma cam scoate din cursa! :(

ad3an
9th December 2003, 15:05
Vadime eu ma bag la f.c. bihor desi vad ca l-ai pus pe Ultras

vasile314tzurka
9th December 2003, 15:36
sugestie daca nu va suparati.

la subforumurile mari sa fie cite doi moderatori si conditie esentiala sa se cunoasca personal. motivatia e simpla. pot acoperi mai bine mesageria voluminoasa si daca se cunosc si se inteleg vor percepe in acelasi mod abaterile de la regulament.

alta propunere ar fi ca fiecare subforum sa aiba macar un loc unde altii, care nu-s neaparat suporteri sa fie lasati sa posteze (in limitele regulamentului). asta pentru a preintimpina "moderarea" de tip "ba pe=a ma-mii dumneavoastra".

multam

BIANCO_NERO
9th December 2003, 15:38
Sportul Studentesc, ca sa ai de unde alege, poate si "U" Cluj-Napoca

Vadim
9th December 2003, 15:50
Vadime eu ma bag la f.c. bihor desi vad ca l-ai pus pe Ultras
Nu neparat, o sa aiba Sportul forum si ar putea fi el acolo, te aiu in considerare.

Vadim
9th December 2003, 15:53
sugestie daca nu va suparati.
alta propunere ar fi ca fiecare subforum sa aiba macar un loc unde altii, care nu-s neaparat suporteri sa fie lasati sa posteze (in limitele regulamentului). asta pentru a preintimpina "moderarea" de tip "ba pe=a ma-mii dumneavoastra".

multam
Nu inteleg exact. In forumurile de suporter poti posta si daca nu esti "de-i lor". In plus, exista Intern, pentru toti. Nu stiu daca am inteles bine ce vrei sa spui...

In ceea ce priveste doi moderatori, inca nu, nu se scrie asa de mult, unul cred ca este de ajuns pentru moment.

BIANCO_NERO
9th December 2003, 16:25
In ceea ce priveste doi moderatori, inca nu, nu se scrie asa de mult, unul cred ca este de ajuns pentru moment.
Va dau dreptate la amandoi. De ce? Pentru ca orice moderator nu este tot timpul pe forum... de dimineata pana seara... si ma se si pleaca in concediu...

vasile314tzurka
9th December 2003, 16:34
Nu inteleg exact. In forumurile de suporter poti posta si daca nu esti "de-i lor". In plus, exista Intern, pentru toti. Nu stiu daca am inteles bine ce vrei sa spui...

In ceea ce priveste doi moderatori, inca nu, nu se scrie asa de mult, unul cred ca este de ajuns pentru moment.

nu intotdeauna. mi-a fost stearsa o replica fara mari probleme de catre edmond. postasem taieturi din ziarele de pe internet privitoare la hagi antrenor la craiova, subiect care chiar ma interesa. mi-a spus ca provoc scandal?!? si l-am contrazis. ok. de aici venea ideea. in rest nu ma framint, nu pot fi moderator. ma gindeam ca ar putea fi folositor. tu decizi.

ieppy
9th December 2003, 17:18
Vadime, si eu cred ca ar fii bine cu doi moderatori. Cel putin la Dinamo, ayrton nu a mai intrat de mult. Il propun pe aceasta cale pe Utilizator ca moderator2 la Dinamo. Am vorbit cu el si e de acord daca si tu esti.

ady_azzuro
9th December 2003, 19:57
Vadim tu stii mai bine cand o sa vine si timpul meu , dar eu ma inscriu...

Gigel Sportul
10th December 2003, 00:01
Tata, m-as baga si eu, ca moderator la o echipa din B, in afara de cele din B2, pentru a nu fi acuzat de atitudine partizana. Nu ma bag la echipe din A pentru ca banuiesc ca au deja moderatori.

Utilizator
10th December 2003, 09:01
Pentru topicurile lui Dinamo si pe la topicurile Diverse, Off topic sau oricare altul impartial m-as baga si eu ca moderator.

vasile314tzurka
10th December 2003, 09:54
pentru diverse si eu

Red Heat
10th December 2003, 12:29
As vrea si eu la Dinamo daca se poate si daca pe Ieppy nu-l deranjeaza. Sunt din bucuresti, lucrez si in domeniu, am tzeava de 4 Mb. Singura problema ar fi ca nu pot fi prezent decat pana in orele 17-18.

ady_azzuro
10th December 2003, 16:08
Pentru topicurile lui Dinamo si pe la topicurile Diverse, Off topic sau oricare altul impartial m-as baga si eu ca moderator.
Daca vei fii numit la Diverse , sa ai grija sa continui treaba facuta de mine acolo :ok:

Cipangoo
10th December 2003, 16:58
Daca nu te lauda altcineva....

ady_azzuro
10th December 2003, 17:02
Stii tu cum e vb aia...daca nu te lauda nimeni te lauzi singur :D :D :D

gicu
10th December 2003, 17:12
Ady, daca va "continua" ceea ce-ai facut tu (la diverse si nu numai...) promit ca n-o sa mai intru p-aici... :O

ady_azzuro
10th December 2003, 17:49
Da` ce am facut mah eu la diverse? :)

javra41
10th December 2003, 17:49
moderator rapid, va rog :)

ieppy
10th December 2003, 18:11
As vrea si eu la Dinamo daca se poate si daca pe Ieppy nu-l deranjeaza. Sunt din bucuresti, lucrez si in domeniu, am tzeava de 4 Mb. Singura problema ar fi ca nu pot fi prezent decat pana in orele 17-18.


Red Heat, eu in principiu nu am nimic impotriva sa devii moderator la Dinamo, poate pentru ca eu nu sunt moderator la Dinamo ci ayrton. Eu sunt la intern. Daca Vadim va fii de acord cu doi moderatori la fiecare subforum atunci are de ales intre tine si Utilizator, deoarece avem deja un moderator la Dinamo, pe numele lui ayrton care insa dupa cum vad nu a mai intrat de mult pe aici. O avea treaba. :headbang:

Eu am vorbit cu Utilizator ca ii voi face propaganda pentru un post de moderator desi el nu tine neaparat. Consider insa ca Utilizator ar fii cel mai potrivit la Generale, cu voia Mariei Tale, Vadim.

Pacala
10th December 2003, 18:15
Salut Vadim
Da, sint dispus sa fiu moderator pe forumul Pandurii .
Multumesc

Am incercat sa-ti raspund la pm dar nu am reusit.Imi apare tot timpul ca nu sint logat, ma loghez ,intru in imbox dar cand vreau sa-ti trimit mesajul ,imi apare acelasi mesaj. Banuiesc ca este din cauza neacceptarii de cookies. Numai ca mi-e frica sa accept cookies , e-mailuri necunoscute,sa downladez ceva nesigur ,multe restrictii. Am prea multe lucrari importante pe calculator si nu-mi pot permite sa risc sa pierd ceva. Ar fi un dezastru pentru mine. :O
Sper ca nu este obligatoriu acceptarea de cookies pentru a trimite mesaje private sau pentru a avea anumite facilitati ca moderator.

ady_azzuro
10th December 2003, 18:18
Dar cu mine ce ati avut mah , de m-ati dat jos , va deranjeaza varsta mea?
Am auzit ca voi moderatorii ati pus totul la cale sa ma excludeti de pe lista moderatorilor :mda:

Nu mi-o luati in nume rau , glumeam doar , nu va port la nici unul pica :bere:

nr.zece
10th December 2003, 18:54
Ady, fluierasi in biserica? Ce ai facut?

ady_azzuro
10th December 2003, 19:03
M-au lucrat , i-a deranjat varsta mea , vezi Doamne la 15 ani nu ai voie sa fii moderator :p

Sergio
10th December 2003, 20:19
Stai linistit. ady, n-are nimeni nimic cu tine, dar poate si tu ai gresit cand ti-ai declarat varsta reala. :happy

ady_azzuro
10th December 2003, 20:24
Eu macar sunt sincer , nu insel lumea, stiu ca multi se uita cu nasu pe sus la mine , dar astia sunt riscurile "meseriei" :)

Sergio
10th December 2003, 20:34
Sper ca ti-ai dat seama c-am glumit. :evil:

ady_azzuro
10th December 2003, 20:39
Oricum tu nu esti printre cei care m-au lucrat ii stiu eu pe aia....

ady_azzuro
10th December 2003, 20:42
Fii linistit Sergio , eu stiu ca tu esti un baiat de treaba, nu imi fac probleme cu tine :)

Sergio
10th December 2003, 21:51
Danke schön. :ok:
Numai bine. Sa-i pedepsesti pe tradatori! :evil:

Pacala
11th December 2003, 03:36
Vadim, am o intrebare, in legatura cu pm-urile,moderator si cookies intr-un mesaj postat de mine inainte de discutia dintre Ady_azzuro si sergio ,din pacate a trecut neobservat
Nu pot trimite pm-uri :(

Vadim
11th December 2003, 11:07
Totusi ma gandesc sa pun doi moderatori, asa cum ati spus voi, pentru ca zilnic pe forum se scriu cel putin 300 de mesaje. Iar numarul este in continua crestere. Treebuie vazut unde anume este nevoie de 2 moderatori. Daca vreun moderator crede ca nu face fata, sa spuna si vedem cu cine il secondam.

Vadim
11th December 2003, 11:09
Vadim, am o intrebare, in legatura cu pm-urile,moderator si cookies intr-un mesaj postat de mine inainte de discutia dintre Ady_azzuro si sergio ,din pacate a trecut neobservat
Nu pot trimite pm-uri :(
Ar trebui sa poti trimite PM. Ce eroare iti da?

Vezi ca tu iti poti pune si "custom title", ai peste 200 de zile vechime pe forum si peste 400 de mesaje.

Pacala
11th December 2003, 23:23
Apare mesajul asta:

"You are not logged in or you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. You are not logged in. Fill in the form at the bottom of this page and try again.
2. You do not have permission to access the page that you were trying to. Are you trying to edit someone else's post or trying to access administrative features? Check that you are allowed to perform this action in the Forum Rules.
3. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation."

asta desi in momentul in care scriu mesajul ,sint in inbox, totul arata ca sint logat, citesc mesajele cand dau reply , apare ca sint logat, pot sa scriu si cum cand trimit mesajul , apare acel mesaj care ma avertizeaza ca nu sint logat sau nu am permisiunea sa accesez pagina sau nu am contul dezactivat.Pe forum pot sa postez dar pm nu pot.

Cum pe alte forumuri pot sa trimit pm, inseamna ca aici este o mica problema.

Vadim
12th December 2003, 00:18
Mie imi arata ca pana acum ai trimis 3 mesaje. Deci la un moment dar ai putut trimite? Ai cumva casuta plina, pe rosu?

Am mai modificat ceva, zi-mi acum daca merge.

Altceva: iti poti pune "custom title"?

Pacala
12th December 2003, 22:07
n-am casuta plina, am inauntru doar 3 mesaje. Am trimis mai multe mesaje cred , dar inainte de a se schimba formatul.De atunci nu pot trimite, imi apare mesajul ala ca nu sint logat desi cand scriu mesajul sint in inbox, arata ca sint logat, tot.
E incurcata :thinkso:

BIANCO_NERO
13th December 2003, 21:09
Cand faci sub-forum pentru Sportul si U Cluj????? daca nu are cine sa te ajute spunemi.

ady_azzuro
14th December 2003, 18:25
Vazui ca nu e inca nici un moderator la Cultura Generala, sunt dispus sa imi reinnoiesc contractul, chit ca ceilalti moderatori nu sunt de acord :cool: (exceptie fac EDMOND_ si inter, daca nu ma insel), astept sustinatori, desi cred ca sunt foarte putini :(

Sergio
14th December 2003, 20:22
Ady, de cand ai asa o parere proasta despre tine? Parca ziceai ca voi sunteti mai orgoliosi de fel. Nu de alta, dar altii s-ar putea sa se ia dupa vorbele tale si sa-si faca o impresie gresita. Eu cred ca esti ok. :ok:

ady_azzuro
14th December 2003, 20:24
Merci pt sustinere Sergio :ok:
Cred ca si ieppy este de aceasi parere, impreuna cu EDMOND_ si inter :)

dj_jaxxx
16th December 2003, 18:04
Daca mai este nevoie de moderatori, ma dau disponibil pt orice forum.

Gabriel
16th December 2003, 20:47
as dori ca dj_jaxxx sa fie impreuna cu mine moderator pe Sporturi de iarna....pentru ca este foarte priceput la asa ceva.

07Ex
17th December 2003, 04:20
as dori ca dj_jaxxx sa fie impreuna cu mine moderator pe Sporturi de iarna....pentru ca este foarte priceput la asa ceva.

Sunt de acord cu time. Decizia insa ii va apartine lui Vadim.

Cainele
17th December 2003, 23:42
Si eu candidez pentru un post de moderator...unde e nevoie

IlMILAN
18th December 2003, 16:10
Poli sau MIlan(daca se cauta si acolo) :yeah:

ady_azzuro
18th December 2003, 17:44
Mass-media
Culture Pub
Diverse
Aceastea sunt forumurile care nu au nici un moderator.

Vadim
18th December 2003, 17:55
la mass media sunt eu.

ady_azzuro
18th December 2003, 18:00
Tu esti moderator peste toate forumurile, doar esti proprietarul onlinesport :)

JJ
19th December 2003, 12:28
Ma ofer si eu pt. externe sau diverse, daca sunt locuri libere.

ViolaBoy
26th December 2003, 06:16
Fc Poli Timisoara


:)

Sergio
26th December 2003, 12:49
Viola, acolo eu sunt sherif. :evil:

BIANCO_NERO
26th December 2003, 23:46
Vazui ca nu e inca nici un moderator la Cultura Generala, sunt dispus sa imi reinnoiesc contractul, chit ca ceilalti moderatori nu sunt de acord :cool: (exceptie fac EDMOND_ si inter, daca nu ma insel), astept sustinatori, desi cred ca sunt foarte putini :(


Ady esti oarecum spiritul acestui forum, dar sa fi moderator la CULTURA GENERALA....... ma intreb care dintre noi...... si ma refer la cei cu facultate .... doctorate si asa mai departe ar fi in stare sa modereze un forum de CULTURA GENERALA ...... SI CHIAR FARA CELE MAI SUS MENTIONATE AR AVEA CUNOSTINTELE NECESARE SA MODEREZE O SECTIUNE DE CULTURA GENERALA....???????

BIANCO_NERO
27th December 2003, 00:09
NU E NICIUNDE CA LA TIMISOARA!!!


Te inteleg intr-o anumita masura de ce zici acest lucru ...... dar...... in urma cu cateva luni am stat in Timisoara si iti spun sincer inafara de cei care au varste de maxim 25.... nimeni nu a putut fi amabil fata de mine ..... si oare de ce .... pentru ca avam alt accent, ne banatean....... si nu vreau sa fiu sa fiu nesimitit din acest punct de vedere dar de ce in Iasi mai toti m-au privit ca ROMAN..... nu ca si ca ultimul om ...... numai si sper ca data viitoare cand ajung in Timsoara sa vad cu totul altceva......

Ultima oara cand am fost in Timiosoara, asteptam tramvaviul si in statie era o mamica cu copilul ei...... ea vorbea in romana, copilul ii raspundea in sarba, imediat mama l-a apostrofat sa vorbeasca in romana in public :) aici se vede multe....... ROMANA ..........

BIANCO_NERO
27th December 2003, 00:26
NU E NICIUNDE CA LA TIMISOARA!!!


Te inteleg intr-o anumita masura de ce zici acest lucru ...... dar...... in urma cu cateva luni am stat in Timisoara si iti spun sincer inafara de cei care au varste de maxim 25.... nimeni nu a putut fi amabil fata de mine ..... si oare de ce .... pentru ca avam alt accent, ne banatean....... si nu vreau sa fiu sa fiu nesimitit din acest punct de vedere dar de ce in Iasi mai toti m-au privit ca ROMAN..... nu ca si ca ultimul om ...... numai si sper ca data viitoare cand ajung in Timsoara sa vad cu totul altceva......

Ultima oara cand am fost in Timiosoara, asteptam tramvaviul si in statie era o mamica cu copilul ei...... ea vorbea in romana, copilul ii raspundea in sarba, imediat mama l-a apostrofat sa vorbeasca in romana, in public :), in statia de tramvai a fost acest dialog (in acea statie de tramvai eram doar eu si cei doi) aici se vede multe....... ROMANA .......... ESTI IN ROMANIA, ESTI ROMAN, NU ESTI MUNTEAN, OLTEAN, MOLDOVEAN, ARDELEAN, BANATEAN SI ASA MAI DEPATE........ ESTI ROMAN, ESTI SARB, ESTI MAGHIAR, ..... ESTI BULGAR .... NU CONTEAZA ESTI ROMAN.......
TRAISCA ROMANII...... TRAIASCA OAMENII...... TRAIASCA OMENIA... TRAIASCA OMENIA......... UN NOU AN FERICIT.... INDIFERENT CE AR FI ORICINE

Sergio
27th December 2003, 00:43
BIANCO_NERO, e doar o semnatura, nu trebuie sa faci mare caz din asta. Ady azzuro spune ca oltenii sunt cei mai buni dintre romani. Fiecare cu a lui, stii cum e.

Cat despre Timisoara, este adevarat, oamenii nu mai sunt cum erau, poate si din cauza situatiei grele prin care trece Romania, dar daca ai sta mai mult in oras, n-are cum sa nu-ti placa. E adevarat ca noi banatenii suntem mai falosi din fire, dar asta nu inseamna ca avem ceva cu restul romanilor. Nici macar cu bucurestenii, mai mult ei au impresia ca avem ceva cu ei, dar de fapt lucrurile nu stau chiar asa. Iar faptul ca toate minoritatile sunt tolerate si traiesc in perfecta intelegere spune multe despre gradul de civilizatie.

ady_azzuro
27th December 2003, 01:23
Ady esti oarecum spiritul acestui forum, dar sa fi moderator la CULTURA GENERALA....... ma intreb care dintre noi...... si ma refer la cei cu facultate .... doctorate si asa mai departe ar fi in stare sa modereze un forum de CULTURA GENERALA ...... SI CHIAR FARA CELE MAI SUS MENTIONATE AR AVEA CUNOSTINTELE NECESARE SA MODEREZE O SECTIUNE DE CULTURA GENERALA....???????

Multumesc Biano_nero pt aprecieri, eu stiu sa moderez un forum, am mai fost moderator inainte la Generale, acum sunt moderator si la un forum numit craiova-maxima, asa ca ma descurc, daca tu zici ca sunt prost si nu am cultura generala foarte bine adreseaza-te lui Vadim si rezolva problema....eu nu pot sa zic decat ca am cunostintele necesare sa moderez o sectiune de cultura generala sau oricum s-ar numi ea!

nr.zece
27th December 2003, 10:33
bianco pana si Timisoara ca oras te complexeaza?
eu unul am fost in Timisoara si nu pot fi de acord cu tine.
chiar am stat de vorba cu receptionera toata noaptea ca nu aveam somn si ma intreba cum este in bucuresti, in Craiova. era o tipa super, dar spre rusinea ei tinea cu steaua.
in rest oamenii au fost super si m-au ajutat fara sa tina cont de numarul de la masina, la fel a fost si in Cluj si in Bacau, Brasov.
Daca vrei sa dai un exemplu de oameni neprimitori vorbeste de constanta unde sunt cei mai rai oameni din Romania. Si in special cu bucurestenii.

Angelina Jolie
28th December 2003, 19:24
As vrea si eu sa fiu moderator pt CFR Cluj. Nu sunt certaret si cred ca as fi bun. Mersi oricum.

ricky
28th December 2003, 19:48
FROZEN, te pot intelege ca ai "pierdut" noaptea cu receptioniera din TM :headbang: dar ca sa atribui un astfel de "calificativ" celor din CONSTANTA ... :rolleyes:
Probabil ai avut o...traire urita !
Sa nu ne grabim cu...notele !

Se tot spune despre unguri...ce se spune.
Mie mi s-a intimplat in BUDAPESTA, pe cind nu era asa de bine "insemnata".
M-am ratacit, cu masina.
Pe primul care l-am intilnit (si era dupa ora 1 noaptea) l-am rugat sa-mi arate directia. Si...a mers citiva km in fata mea !
Apoi mi-a facut cu mina "ADIO SI DRUM BUN !"

N0_NaM3
30th December 2003, 22:30
Salut !...sunt din Ploiesti shi dupa cum prea bine ti`ai da seama sunt suporter al echipei Petrolul Ploiesti...Ash vrea sa fiu shi eu moderator daca se poate..Merci ptr. intelegere..

nr.zece
30th December 2003, 23:26
nu ma refeream la noaptea aia cum insinuiezi tu, cu toate ca ar fost frumos.
referitor la constanteni este de ajuns sa-mi aduc aminte de cate ori am fost de 1 mai la mare si imi aduc usor aminte ca de fiecare data ne-am batut cu ei.
eu am subalterni din constanta si sunt cam hoti ai mei ii schimb la 2 luni.

BIANCO_NERO
3rd January 2004, 16:47
bianco pana si Timisoara ca oras te complexeaza?
eu unul am fost in Timisoara si nu pot fi de acord cu tine.
chiar am stat de vorba cu receptionera toata noaptea ca nu aveam somn si ma intreba cum este in bucuresti, in Craiova. era o tipa super, dar spre rusinea ei tinea cu steaua.
in rest oamenii au fost super si m-au ajutat fara sa tina cont de numarul de la masina, la fel a fost si in Cluj si in Bacau, Brasov.
Daca vrei sa dai un exemplu de oameni neprimitori vorbeste de constanta unde sunt cei mai rai oameni din Romania. Si in special cu bucurestenii.

Frozen eu nu sunt un complexat si nici nu ma simt....

Fiecare spune despre lucrurile prin care a trecut.... nu pot sa te contrazic cu ce ai spus tu... BAFTA!!! Nu am fost in Constanta, asa ca nu te contrazic.

BIANCO_NERO
3rd January 2004, 16:49
Multumesc Biano_nero pt aprecieri, eu stiu sa moderez un forum, am mai fost moderator inainte la Generale, acum sunt moderator si la un forum numit craiova-maxima, asa ca ma descurc, daca tu zici ca sunt prost si nu am cultura generala foarte bine adreseaza-te lui Vadim si rezolva problema....eu nu pot sa zic decat ca am cunostintele necesare sa moderez o sectiune de cultura generala sau oricum s-ar numi ea!

Ady eu nu am zis ca esti prost si nici nu am vrut sa insinuez acest lucuru, daca s-a intamplat sa intelegi asa ceva din cele scrise de mine iti transmit scuzele de rigoare din partea mea.

ady_azzuro
3rd January 2004, 16:52
No problem, la multi ani! :)

BIANCO_NERO
3rd January 2004, 16:55
BIANCO_NERO, e doar o semnatura, nu trebuie sa faci mare caz din asta. Ady azzuro spune ca oltenii sunt cei mai buni dintre romani. Fiecare cu a lui, stii cum e.

Cat despre Timisoara, este adevarat, oamenii nu mai sunt cum erau, poate si din cauza situatiei grele prin care trece Romania, dar daca ai sta mai mult in oras, n-are cum sa nu-ti placa. E adevarat ca noi banatenii suntem mai falosi din fire, dar asta nu inseamna ca avem ceva cu restul romanilor. Nici macar cu bucurestenii, mai mult ei au impresia ca avem ceva cu ei, dar de fapt lucrurile nu stau chiar asa. Iar faptul ca toate minoritatile sunt tolerate si traiesc in perfecta intelegere spune multe despre gradul de civilizatie.

ok, scuze. Multi oameni nu mai sunt asa cum erau candva si nu din cauza lor ci a lucrurilor care se intampla in Romania. Adevarul este ca in Timisoara a inceput sa imi placa atunci cand ma pregateam sa plec.... asa ca sper ca data viitoare va fi mai bine. Nu am vrut sa generalizez lucrurile, dar sunt anumiti omaneni oriunde in Romania, pana la urma, care fac anumite lucruri din rautate..... in rest ce sa iti sper sa ajung anul acesta in Timisoara, asa cum mi-am lanificat.

RedBaron
3rd January 2004, 17:40
ricky: "Se tot spune despre unguri...ce se spune [...]".
Intr-adevar, pot aduce si eu pe aceasta cale un omagiu ospitalitatii vecinilor nostri. Am avut si eu o problema similara si am fost ajutat!

Cat despre Timisoara... nu cred ca exista vreo tendinta anti-Bucuresti. Exceptand fotbalul! Nu ma intelge gresit, sunt destui idioti si in Timisoara, cat si in alte parti, dar sunt cazuri izolate. Nu stiu ce sa zic despre Constanta, dar imi vine greu sa cred ca ar fi ei chiar asa de... anti-Bucuresti. Tot ce se poate...

In cele din urma tine de natura omului, de cei 7 ani de acasa cum frumos se zice! Daca judeci un om dupa provenienta, si cataloghezi si pe restul la fel, ai toate sansele sa nu apreciezi corect! Parerea mea.

PS: =De ce nu a-ti creat un topic ptr. discutia asta? :D Ca aici ar trebui sa fie postate cererile user-ilor...

Sergio
3rd January 2004, 20:13
De ce nu a-ti creat un topic ptr. discutia asta? :D Ca aici ar trebui sa fie postate cererile user-ilor...

Pentru asta exista moderatorii, sa faca ordine, nu? :cool:

RedBaron
3rd January 2004, 22:49
As vrea si eu sa fiu moderator pt CFR Cluj. Nu sunt certaret si cred ca as fi bun. Mersi oricum.

Valy, pana primesti un raspuns "mai" oficial, vreau doar sa-ti precizez urmatorul lucru: momentan, a ramas ca doar cluburile din div.A cu multe postari sa primeasca un subforum. Restul, printre care si CFR Cluj, UTA sau Sportul Studentesc raman in asteptare! Acestea din urma au un singur moderator, pe Vadim! Poti totusi sa ceri acel titlu de Manager. Daca se vor separa si echipele noastre pe subforumuri, ceea ce si eu imi doresc, sa iti reinnoiesti cererea!
Bafta in B3 si ... sa terminati in spatele UTA-ei totusi, pe 2 adica. :ok:

RedBaron
3rd January 2004, 22:57
Dar daca se decide crearea de noi sub-forumuri, rugamintea mea se reduce la trei litere:
UTA

PS: =imi pare rau ca ati scos icoana aceea :forza uta:, dar inteleg de ce... :(

Sergio
4th January 2004, 00:52
Hai sa va dau eu niste sugestii pt zambete: http://forum.fcpoli.net/images/smiles/icon_polia.gifhttp://forum.fcpoli.net/images/smiles/icon_forzaviola.gifhttp://forum.fcpoli.net/images/smiles/icon_poliv.gif

RedBaron
4th January 2004, 15:18
Zambete ironice... E sunt de acord sa le introducem pe cele postate de tine, daca si ala cu UTA va fi! Fiecare echipa cu icoanele ei! :ok:

Sergio
4th January 2004, 18:22
Corect, dar cam greu de facut. Macar cateva cu ROMANIA, sa nu se supere nimeni.
http://forum.fcpoli.net/images/smiles/icon_steagromania.gif http://forum.fcpoli.net/images/smiles/icon_romania.gif http://forum.fcpoli.net/images/smiles/icon_steagromania.gif

ady_azzuro
10th January 2004, 20:12
Vadime, si pana la urma cum ramane cu forumurile care nu au moderatori? Ca de ex. : Diverse, Culture Pub, Tenis :rolleyes:

vasile314tzurka
25th January 2004, 10:30
ma ofer eu pentru diverse:)

ady_azzuro
25th January 2004, 13:36
Si eu ma ofer la Diverse, Culture Pub....dar nu cred cam am sanse contra unui di de 47 de ani :)

Sergio
25th January 2004, 17:37
De ce nu? :drak: