PDA

View Full Version : Rapid-Steaua la TV in SUA



Steaua4EVER
30th March 2006, 04:46
In US meciul se da live pe GOLTV care pe unele sisteme de cablu e numai in spaniola; pe DIRECTV (canalul 614) e in engleza.

NJChris
30th March 2006, 08:53
E asa de important incat in sfarsit m-am inscris la Forum.....

De vreo saptamana stau linistit, de cand am vazut pe Net ca voi putea vedea meciul in New Jersey pe GolTV. Toate site-urile cu programe inca'l arata in direct la 12:30, dar pe Guide-ul de la Comcast apare alta balarie (reluare Juventus-Roma).

Are idee cineva daca va fi pana la urma pe GolTV?
Si daca nu... daca exista alta alternativa rapida de a vedea meciul (in afara de a instala antena pentru A1). Se da Antena 1 undeva online, chiar platit?

Heeeeeelp!
E aproape miezul noptii si nu pot dormi gandindu-ma la asta.

Seahawk
30th March 2006, 09:20
Nu se da antena1 online, ci trebuie antena aia ... de pe www.romsatnet.com cu programele. Cu GolTv nu stiu care e treaba...

apparte
30th March 2006, 10:04
Am vb cu cineva din Canada si-mi zicea si el ca-l vede pe GolTV!

ronaldinho
30th March 2006, 10:07
e pe GOL TV mie la suta :D. Altfel cred ca nu mai auziti de mine. :D

starsteel
30th March 2006, 18:16
In US meciul se da live pe GOLTV care pe unele sisteme de cablu e numai in spaniola; pe DIRECTV (canalul 614) e in engleza.
Cu tine am jucat meciul de duminica pe sokker sau e doar o potrivire de nume?

Universal
30th March 2006, 18:35
YES! Voi vedea meciul,se da pe DSF,( sunt un globetrotter,dar acum sunt stud. in Bayern,Ger,unde este fam.mea) si abia astept ,cu mare nerabdare meciul,da Doamne sa nu fie probleme si iti voi multumi vesnic,

Universal

zamolxe
6th April 2006, 05:11
cei care sint in CANADA/USA, unde-l vedeti??

merci

Telespan
6th April 2006, 05:39
...pe www.meciulmileniului.ro.


Sau daca vrei mai multe informati poti intra pe www.rapidisti.ro

Sper sa ne calificam ......Haide ,hai Rapidule astazi vrem victorie..............

NJChris
6th April 2006, 18:26
Realitatea e disponibil pe RomSatNet parca.... Are un amic antena, si si-l activeaza azi, asa ca o sa-l pot vedea.
Hai Rapidul!