PDA

View Full Version : Toma sau Cernea?



STEAUA-MANIA
30th March 2006, 00:01
In cazul in care Carlos nu v-a fi recuperat,pe cine ati alege?Alegerea mea:Toma!Nu am incredere in cernea...
Topic doar pt STELISTI.Mersi.

Triphat
30th March 2006, 00:14
Carlos...

SORENSEN
30th March 2006, 00:45
Cernea din cate imi amintesc in pregatiri inainte sa vina Carlos a facut niste meciuri apreciate de toatalumea...nu conteaza asa mult ipotetica accidentare a lui Carlos.

uti2102
30th March 2006, 01:04
Cred ca va fi apt Carlos. Oricum, portarul nu va conta prea mult maine, pentru ca rapidishtii nu prea vor ajunge la poarta noastra.
Varianta extrema este Cernea, desigur.

otinho
30th March 2006, 12:38
Toma sau Cernea .. castgatorul cred ca va fi Carlos :D

alejandro
30th March 2006, 12:44
Cernea,insa cel mai bine ar fi sa nu avem nevoie de portar in meciul de diseara:happy

One-Man Show
30th March 2006, 12:44
Toma...tanar,poate juka cu multa ambitie s.a.m.d.

Cernea este ca o Dacia 1300

relansat
30th March 2006, 13:47
Cernea portar cu experienta ...

bluesky
30th March 2006, 13:50
mai degaraba pe cernea cu totate ca toma am vazut ca in turneul din cipru a facut niste parade bune,dar dar in uefa trebuie experienta ,are timp toma sa apere si el in cupe ca ii tinar

uZZi_Razvy
30th March 2006, 14:03
Toma a jucat vreun meci oficial la STEAUA???? nu cred ca are destula experienta !
deci Cernea.... da sper sa nu fie nevoie de el prea mult.....sa fie de decor:D

dede
30th March 2006, 15:04
Toma sau Cerna...da' poate pana la urma va fi Carlos

daca Steaua va juca asa cum stie cel mai bine, portarul va fi doar un mic amanunt in acest meci, neimportant :evil:

starsteel
30th March 2006, 15:07
Probabil Carlos dar ne rezolva si Cernea.

Universal
30th March 2006, 18:35
Important este nu portarul ci fundasii....cat de pregatiti vor fi..daca vor fi in forma,portarul nu va avea probleme ,dar eu sper in minunea Carlos...ce portar...

DR. LITTO
31st March 2006, 02:56
Carlos a tras tzeapa.. a jucat... a luat si un gol... si cred ca daca juca cernea lua 2 sau > :D

alejandro
31st March 2006, 10:15
pana la urma a fost Carlos,si a comis-o,taman cand nu trebuia:ciocan:
dar sa fi fost Cernea,cine stie ce se intampla:rolleyes:

4star
31st March 2006, 10:34
acum ca a trecut meciul de ieri, ramane totusi problema: ce facem daca la un meci carlos va fi indisponibil? accidentare, suspendat, nu conteaza din ce motiv...
eu cred ca ar trebui ca olaroiu sa ii mai bage si pe ceilalti portari in meciuri de campionat.
in cupa uefa nu este momentul acum sa ii bage, dar in campionat nu ar fi probleme. mai ales ca noi avem aparare buna si nu o sa fie greul pe ei pe portari.

SORENSEN
31st March 2006, 10:51
Aiurea stratagema astacu accidentarea si inlocuirea cu Cernea...

alejandro
31st March 2006, 11:44
4star,ai dreptate,tremuram tot stiind ca Carlos nu va juca!!!
Dar pe viitor ce ne facem cand chiar vom pati asa ceva?
La asta jiji si olaroiu s-au gandit?

cip_81
31st March 2006, 12:18
Atata tevatura facuta cu acest Carlos de Congo inainte de meci de aveai senzatia ca meciul nu se poate juca pana nu se reface. Oricum, teatru de prost gust facut, inaintea partidei, de catre oficialii stelei, teatru de prost gust facut de Carlos, in timpul meciului. Cand n-o mai fi la Steaua sa nu uitati sa-l impaiati...ca el nu veti mai gasi.

P.S. Ce-ai facut, alpopa ? Luasi ban ? http://i16.photobucket.com/albums/b22/floringabriel_80/15.gif

STEAUA-MANIA
31st March 2006, 12:36
Topic doar pt STELISTI.Mersi.
cip:ai probleme cu cititul?Scuteste-ne de parerea ta..nici eu nu ma duc sa scriu pe topicurile despre dinamo.

4star
31st March 2006, 12:43
Atata tevatura facuta cu acest Carlos de Congo inainte de meci de aveai senzatia ca meciul nu se poate juca pana nu se reface. Oricum, teatru de prost gust facut, inaintea partidei, de catre oficialii stelei, teatru de prost gust facut de Carlos, in timpul meciului. Cand n-o mai fi la Steaua sa nu uitati sa-l impaiati...ca el nu veti mai gasi.

P.S. Ce-ai facut, alpopa ? Luasi ban ? http://i16.photobucket.com/albums/b22/floringabriel_80/15.gif

Bine ca te bagi si tu, de parca ar fi vb de chiuaua alexa. Dribleaza mai bine decat rezervistii vostri Zicu &Co.

dragos_popa17
31st March 2006, 12:52
dar zicu joaca mai bine mingea cu mana :D

4star
31st March 2006, 12:56
:ok:

alejandro
31st March 2006, 13:33
cip,probleme?ai avut emotii la meciul de pe playstation?las' ca mai aveti un antrenament pt Sampions Lig cu Iasi:ok:

dede
31st March 2006, 14:29
pana la urma a jucat Carlos (nici nu ma asteptam la altceva) dar a cam facut-o de kko...fiecare portar mai greseste, dar din pacate pt el, si pt noi a gresit tocmai la un meci din sferturi :mda:

Paul
31st March 2006, 16:04
pana la urma accidentarea a fost un mare fassss

cimitiru branesti
31st March 2006, 16:36
Bine ca te bagi si tu, de parca ar fi vb de chiuaua alexa. Dribleaza mai bine decat rezervistii vostri Zicu &Co.

Si apara si incomparabil mai bine decit ratatul de Babicu' :)

Paul
31st March 2006, 16:40
mai joaca bre pe undeva fosila aia?
imi era simpatic :D

cip_81
31st March 2006, 16:43
cip,probleme?ai avut emotii la meciul de pe playstation?las' ca mai aveti un antrenament pt Sampions Lig cu Iasi:ok:

Nu, am avut mare meci la Manager, cu Ajax. Apropo, l-am trimis pe Ruud Kroll aseara in Giulesti sa-l urmareasca pe Carlos (singurul jucator de la Steaua de care s-a auzit in Olanda). A ajuns azi in Olanda, mi-a prezentat niste notite, am vizionat si caseta partidei si am ajuns la concluzia ca e sub ce am eu aici, chiar si de la echipa a doua. Asa ca, vreau sa va intreb...Toma sau Cernea sunt buni ?

Paul
31st March 2006, 16:51
nu sunt buni bre , n`avem nevoie de portari :D

Paul
8th April 2006, 16:49
hmmm ... cica nu joaca Carlito cu Dinamo :ciocan:
degetu rupt ...
oare cat sta pe tusa?

Intra Cernea intr-un meci cu Dinamo :o:
Cernea...fost membru al galeriei dinamoviste :rosu:

Dudubetwin
8th April 2006, 16:50
sta`ti mai linistiti !! Cernea este un portar care isi vede de treaba si este foarte serios in joc !! o sa faca un meci bun .. oricum dInamo nu da gol ..

Paul
8th April 2006, 17:00
pai e singurul portar din istoria stelei care nu a luat gol intr-un meci oficial :D

One-Man Show
8th April 2006, 17:07
hmmm ... cica nu joaca Carlito cu Dinamo :ciocan:
degetu rupt ...
oare cat sta pe tusa?

Intra Cernea intr-un meci cu Dinamo :o:
Cernea...fost membru al galeriei dinamoviste :rosu:


Carlos despre Dinamo - Steaua: ”Rivalitatea este simţită pe străzi!”


Portarul Stelei, Carlos, a acordat un interviu in ziarul Record

„Derbyul cu Dinamo este mai mult decît un meci obişnuit, este cel mai important meci al momentului, este un fel de Porto - Benfica în Portugalia. Am depăşit emoţiile cu Rapid, dar cu Dinamo rivalitatea este simţită pe străzi, este impresionant! Eu sînt liniştit desoarece sînt străin şi nu trăiesc la aceeaşi intensitate precum colegii mei, dar abia aştept să joc.”

„O să joc cu o mănuşă făcută special pentru mine”

DR. LITTO
8th April 2006, 17:14
shi eu zic ca tot CArlos o sa joace ... asta e draq in picioare..a patzit elmai mult de atat si tot a jucat... nu cred ca ar vrea el sa piarda derbyul

Dudubetwin
8th April 2006, 19:05
asta ii nebun ma .. el vrea sa ajunga la CM si se teme acuma sa nu intre altcineva in poarta, sa apere bine si sa`i ia locul de titular!!

Paul
8th April 2006, 19:15
Carlos asta e fenomen.
Joaca cu ruptura musculara , cu o fractura la un deget :evil: