PDA

View Full Version : ieppy Vs. Mariusmadmax



ieppy
8th December 2003, 17:17
Ia vino mai incoa, prietene, sa ne duelam dea Steaua si dea Dinamo. Deschizi subiecte aberante pe intern cu idei putine dar fixe. Te astept.

Mariusmadmax
8th December 2003, 17:28
Ce vrei de fapt ?
eu unul personal , nu intru ca sa ma cobor chiar atit incit sa jignesc pe cineva de pe acest forum .
Si timp pentru dueluri nu cred ca am .
Mi-am spus un punct de vedere vis-a-vis de campioana de toamna .

Fara suparare

ieppy
8th December 2003, 18:27
Ce vreau? In nici un caz nu vreau sa te jignesc si nici sa te injur, cum crezi tu. Vreau sa nu mai aberezi pe intern ci sa iti spui aberatiile aici ca sa le discutam ca de la dinamovist la stelist. Mai vreau sa stiu cati ani ai ca dupa cum postezi nu pari a avea 16.

Zici ca sunteti campioni de toamna cand toata lumea stie ca Dinamo este camipoana de toamna si dupa regulament si dupa ce vrei tu.

Cei mai grav este ca deschizi un subiect "Steaua" si in ala vorbesti de Dinamo. Pai cum vine asta? Dar hai de dragul discutiei sa discutam "blaturile" lui Dinamo cu Alba, Petrolul si Ceahlaul. Zici ca Alba a pierdut cu noi ca dupa aceea sa isi ia punctele de la Petrolul? Sper ca am inteles corect. Pai cum vine asta? Petrolul care e pe ultimul loc accepta un asemenea aranjament ca sa ce? Sa retrogradeze? Pai ce logica are asta?

Meciul cu Petrolul din cupa spui ca fost blat. Adica aceeasi echipa de pe ultimul loc a vrut sa pierdea cu Dinamo cu 7-0. Daca era blat nu era frumos din partea lui Dinamo sa se opreasca la 3-0? De ce 7-0? Pentru ca Dinamo da cate intra, si la Petrolul au intrat 7. Fii sigur ca daca va prindem pe voi la fel de desculti ca Petrolul la fel o sa va incaltam.

Ceahlaul blat. Echipa nu sta cu nimic mai bine ca Petrolul in campionat fiind pe penultimul loc. Zici ca a fost blat? Pai de ce? Ca sa retrogradeze sigur si sa aiba si golaverajul corespunzator unei echipe retrogradate? Pai tu chiar crezi ca aceste echipe au vrut sa piarda cu Dinamo ca sa se duca in B?

Iti recomand sa te uiti la echipa aia a ta si sa imi spui 3 meciuri bune in acest sezon. Doar 3, mai multe nu imi trebuie. Ca nu ai mult timp nu conteaza, eu astept sa imi raspunzi si uite tot asa 10 zile de cultura fotbalistica. Consider-o o lectie. Nu vreau sa fiu rau cu tine dar vreau sa te invat sa vorbesti numai cand esti in cunostinta de cauza, iar eu din cate cred nu ai vazut nici unul din meciurile lui Dinamo pe care le acuzi de blat.

Numai bine.

Mariusmadmax
8th December 2003, 18:51
Nu am vazut nici unul din meciurile Apullum - Dinamo 0-1 , Petrolul - Dinamo 0-1 , Petrolul - Apullum 0-2 , Dinamo - Ceahlaul 7-0
Citeste titlurile din presa !
Meci ciudat la Alba Iulia , in care se face un film cu fazele fara logica din timpul meciului in GS.
La Petrolul - Dinamo 0-1 , se vorbeste despre indolenta jucatorilor ploiesteni .
Ceahlaul , de cind este in div A a facut meciuri frumoase cu Dinamo .
Vorbind de Steaua , cite meciuri a jucat corect ? Si vrei sa-ti spun macar 3 .
OK
Cred ca cel cu Craiova a fost unul .2-0
Cel cu Farul , inca unul ( aici cred ca ai vazut prestatia lui Balaj ) .1-2
Cu Dinamo 1-0. Cred ca a fost corect .
Cu Rapid 1-1
Cu FC National 1-0
Cu Apullum 0-0

Ai indolieli la Steaua - Gloria 4-1
Am vazut meciul , a fost un gol primit de Cimpeanu , la care galeria Stelei a scandat : " Cimpeanu tine cu Steaua " !
Se prea poate ...
Nu stiu ...

Mariusmadmax
8th December 2003, 18:57
Daca ma intrebi de virsta ( ? ) , cred ca sunt mai in virsta decit tine .
Lectii nu cred ca poti sa-mi dai , pentru ca exceptind ultimul an de cind sunt in State , am vazut tot ce se poate vedea din fotbalul romanesc .
Acum reusesc doar prin ProTv International sa vad meciuri din Campionatul intern .
Si citesc site-urile GS si Prosport zilnic .

Mariusmadmax
8th December 2003, 19:00
Logica ta , ca echipa este pe ultimul loc ( Petrolul ), si nu erau nebuni sa dea puncte acasa .
Este o logica normala !
Dar in Romania , nimic nu mai este normal si logic .

ieppy
8th December 2003, 19:02
nu am intrebat de meciuri corecte ale lui Steaua ca eu nu spun ca faceti blaturi precum pretinzi tuu despre Dinamó. Eu spun ca jucati prost. Spunemi 3 meciuri bune facute de Steaua. 90 min de fotbal ca sa ma intelegi.

Pai tu daca nu ai vazut meciurile de ce comentezi? Tu crezi ce spun ziaristii? Pai se pare ca esti mai tanar decat credeam initial. Adica citesti pe tot forumul cum oamenii spun cum sunt ziarele si tu imi spui ca de acolo iti faci tu parerea? Iti recomand sa te uiti la meciuri si dupa aia sa dai din gura. Indolenta si faze ciudate sunt la toate meciurile. De exemplu Grigorie de la noi joaca aproape in toate meciurile indolent, vrei sa imi spui ca joaca pentru cealalta echipa?

Despre Steaua spui ca nu stii dar despre Dinamo sunt batute in cuie. Pai cum vine asta? Vrei sa luam meciurile Stelei si ale lui Dinamo din sezonul asta meci cu meci sa vedm unde sunt arbitrii si blaturile. Sau vrei sa iti spun doar Steaua-Craiova? Pai daca tu imi spui ca ti se pare normal ce a facut Liga atunci chiar ca nu te pricepi la fotbal. Pai ce blat mai mare decat asta vrei. Crezi ca ar fii fost aceladi meci cu radoi si raducanu in tribune? Think about it.

ieppy
8th December 2003, 19:04
eu am 19. daca esti mai in varsta decat mine atunci compoarta-te ca atare. daca spui ca ai vazut meciuri inainte de 2003 atunci cum poti sa afirmi fara sa vezi un meci ca a fost blat?

Mariusmadmax
8th December 2003, 19:13
Eu am 34 .
NU stiu cum sa ma comport chiar ai de gind sa ma inveti ?...
Vrei sa ma gindesc , cum ar fi fost meciul cu Craiova fara Raducanu si Radoi ?
Liga este influentata si de Steaua si de Dinamo si de Rapid .
Tu ai vrut sa -ti spun de meciuri .
Asta am facut .

Mariusmadmax
8th December 2003, 19:17
Citeste , mai cu atentie ce am scris , nu am spus ca a fost blat ( nu am scris acest cuvint ) .
Eu spun ca este legatura intre aceste rezultate .
Tu ai vazut aceste meciuri ?

ieppy
8th December 2003, 19:18
imi cer scuze atunci pentru afirmatiile mele referitoare la varsta ta. Nu imi sta in obicei sa ii iau la misto pe cei mai in varsta decat mine. Dar daca nu ai 34 o sa fiu dezamagit. Spunemi cum au influentat Dinamo si rapid Liga anul asta? Meciuri bune ale Stelei le consideri pe cele cu Craiova cand a fost nevoie de 2 oamenii in plus ca sa dati gol. Mai gandeste-te.

Si mai stiu de o faza cu Liga: in regulament scrie ca trebuie sa anunti o echipa cu o saptamana inainte ca se schimba stadionul unde se va juca meciul. Voi ati anuntat la o zi inaintea meciului cu Oradea. In mod normal ar fii trebuit sa jucati in Vietnam insa iar ati avut un cuvant de spus la Liga.

ieppy
8th December 2003, 19:19
Da am vazut meciurile. Am antena satelit cu motor asa ca prind toate programele de meciuri. cand spui ca au o legatura unul cu altul atucni nu inseamna ca a fost un aranjament intre mai multe echipe? Ceea ce inseamna ca rezultatele au fost aranjate, implicit ca meciurile au fost blat. Sau nu am dreptate?

Mariusmadmax
8th December 2003, 19:20
Eu zic ca Steaua nu joaca prost .
Este un echilibru intre compartimente .
Atacul incepe dupa ce apararea este asigurata .
Apararea o face toata echipa .
Scoruri ca 3-4 , 4-3 , 0-4 , 7-0 le genereaza dezechilibrul dintre compartimente de la Dinamo .
In campionat se mai poate .
Dar nu cu Steaua si Rapid .
Afara nici atit .

ieppy
8th December 2003, 19:22
Mai vedem. Acum ne-am perfectionat stilul. Sa vedem cum merge cu cea mai defensiva echipa din campionat. Stii tu care. Cu Rapid nu imi fac griji ca o sa aibe grija Scareface de ei.

ieppy
8th December 2003, 19:23
Afara a avut rezultate. De ce le negi? ca am pierdut 4-0 cu rusii nu este din cauza stilului ci din cauza faptului ca am avut cel mai prost meci din tot sezonul. Asta e. Se mai intampla, ghinion. Dovada ca merge sunt cele 4 victorii obtinute de Dinamo spre diferenta de Steaua care nu a reusit decat una.

Mariusmadmax
8th December 2003, 19:24
Rapid - cazul cu Sabin Ilie
Si Rapid a facut modificari ale terenului de joc fara sa se respecte regulamentul.
Despre Dinamo , spun ca au arbitrii de casa .
Balaj este unul .

Mariusmadmax
8th December 2003, 19:25
Sper sa ma crezi .
As vrea sa fiu mai tinar , asta este virsta mea .

ieppy
8th December 2003, 19:28
Ce spui? Rapid a anuntat la inceputul sezonului ca joaca pe Lia manoliu. mai intereseazate ca spui ca citesti ziarele. Ce caz cu Ilie, ca pe asta chiar ca l-am pierdut.

Noi avem arbitrii de casa? Zii vrei sa luam la rand meciurile lui Steaua sa vedem cate decizii au fost in favoarea voastra? Nu azi ca nu mai am mult timp insa putem sa o facem maine. Iti si spun la ce meciuri sa te uiti: Brasov, Rapid, Petrolul, Apulum, Bacau. Pentru inceput. Si luam si meciurile lui Dinamo daca vrei. Fara nici o prblema.

Mariusmadmax
8th December 2003, 19:28
4-0 cu rusii a fost accident ?
OK
3-4 cu rapidul acasa , alt accident . Dinamo a jucat f prost cu rapidul , am vazut meciul .

ieppy
8th December 2003, 19:29
nu am nici un motiv sa nu te cred. vezi ca aici nu e vorba de injuraturi ci te discutii. Ti-a fost frica pe degeaba. Nici nu conteaza cine castiga.

ieppy
8th December 2003, 19:31
Nu a jucat asa de prost cu rapid dovada ca in ultimele minute erau cu toata echipa in careu si daca se mai jucau 10 minute egalam cel putin. dar nu sa intamplat si am pierdut. Nu-i problema, noi suntem pe 1 si ei pe 3. Nu a fost accident. Accident a fost cel de la Moscova, ala da.

Mariusmadmax
8th December 2003, 19:37
Am vazut pe alti !
Din putzuca , nu se scot , pomenesc de mame etc.
NU era frumos.
Ilie Sabin a lovit cu pumnul acum doua etape . Nu a fost suspendat .
rapid a vrut sa se laude in ultima cu noul gazon , a anuntat schimbarea stadionului , dar s-au razgindit .
Arbitrul meciului cu Ceahlaul , a recunoscut ca a gresit la eliminarea lui Nohai din min 2

Mariusmadmax
8th December 2003, 19:40
In ultimele minute s-a fortat atacul .
dar cele mai mari ratari , chiar si pe final , tot Rapid a avut cele mai mari ocazii .

ieppy
8th December 2003, 20:27
Mai sa fie. Chiar asa, a recunoscut. Dar arbitrii se pare ca recunosc numai cand gresesc pentru noi. Dar cand gresesc pentru Steaua nu recunosc. Pe asta unde ai citit-o?

ieppy
9th December 2003, 17:47
Observ ca azi inca nu ai intrat. No problem, astept. Poate te-ai documentat si esti gata sa discutam despre meciurile Stelei din acest campionat. Avem 10 zile timp si putem sa le luam pe toata, de la Nimeni Grodno pana la cel cu farul. Joc, arbitrii, Liga, pe toate. Daca consideri cae cazul sa vorbim despre meciurile lui Dinamo, le luam si pe alea insa probabil nu o sa avem de vorbit decat despre joc, ca Liga si arbitrii nu prea au avut nimic de a face cu noi turul asta.

Mariusmadmax
9th December 2003, 19:44
ce vrei sa spui de jocurile cu Neman?

Mariusmadmax
9th December 2003, 19:46
In meciul cu farul arbitrul a "comis-o" impotriva Stelei , sau nu ai vazut ?

Mariusmadmax
9th December 2003, 19:47
Anghelinei , presa o spune , si cu Balaj , au stabilit ierarhia finala a turului

Mariusmadmax
9th December 2003, 19:49
DE meciul lui Dinamo la Alba Iulia ce spui ?

Mariusmadmax
10th December 2003, 00:22
Yetti,
te rog spune-mi si tu numele , din moment ce tu stii care este al meu !
Probele mele sunt ca si ale tale .
LIPSA ...
Steaua - Gloria 4-1 , spui ca n-a fost in regula !?
Eu am vazut meciul , la unul din golurile luate de Cimpeanu , galeria Stelei a scandat : "Cimpeanu tine cu Steaua".
Presa a reactionat , ca ceva n-a fost "chiar-chiar" pe bune ...
Apullum - Dinamo 0-1
Se face un tam-tam destul de mare in presa .
SE FACE UN FILM AL FAZELOR DIN TIMPUL MECIULUI :
Imi aduc aminte de pasa la Danciulescu ( in care acesta a marcat )
11 metri sutat fffffff incet pe mijlocul portii de Maier
Ratari singur cu portarul.

Mariusmadmax
10th December 2003, 00:27
Si inca ceva , pentru ceea ce fac eu nu trebuie sa-mi caut un remediu .
NU ai dreptul tu sa faci aceste afirmatii : incurabil , idei fixe .
Cind eu faceam facultatea , tu iti cautai suzeta .
Daca nu vrei sa ne respectam , asta e .
M-ai provocat sa intram in ArenA .
Ezit sa intru acolo , pentru ca , majoritatea folosesc un limbaj ffff urit , pomenesc de mame etc.

ieppy
10th December 2003, 00:35
intrii numai acolo unde suntem noi doi. Restul nu te intereseaza. mai vazut pe mine injurand? Zii sincer. In nici unul din cele 700 de mesaje nu am injurat. Acum ca esti mai in varsta decat mine nu inseamna ca nu poti avea idei fixe. Eu nu fac afirmatii decat daca pot sa le sustin. Delwarte a degajat in nigerianul ala de la ucrainieni in meciul retur. A fost blat? Petrescu a tras extrem de slab penaltiul din meciul cu Suedia. A fost blat? Nu era mai simplu sa traga peste?


Apropo, Ionut ma cheama. Am aceptul tau sa iti mut cateva din mesajele astea pe ArenA ca eu consider ca acolo isi au locul. Sunt moderator si pot face asta.

ieppy
10th December 2003, 00:47
What we have here is a failure to communicate. De meciul lui Dinamo la Alba Iulia cred ca am vorbit deja.

Ce vreau sa spun de meciurile cu Neman. Pai tie nu tia fost rusine cum sa calificat Steaua. 1-1 si 0-0 acasa? Eu as fii intrat in pamant.

Presa scrie, presa face. Normal, intreaba pe cine vrei tu si iti va spune ca presa e practic scrisa(daca ar stii sa scrie) de JiJi. De aici si campania de presa impotriva lui Dinamo, la primul meci in care Steaua nu a primit ajutor din partea Ligii sau a CCA.

Dar ca sa revin un pic la meciul cu Apulum. Am vazut pe intern ca aberai ceva in genul, ratari, penalti, pasa la Danciulescu.

o luam cu inceput: penalti ratat de Maier. Nu era mai simplu daca o salta Maier peste poarta? Si ce daca dadea gol Maier? Era minutul 25 si daca teoria ta este corecta, nu conta ca dadea gol Maer sau nu pentru ca noi tot castigam. dadeam doua goluri si gata.

Pasa la Danciulescu. Si Delwarte a degajat in nigerianul de la ucrainieni si nimeni nu a zis nimic de blat.

ratari cu portarul: ai vazut meciul cu Danemarca? Ai vazut cum au ratat Mutu si Bratu? Vrei sa spui ca Moldovan si Maier sunt mai buni?

Iti recomnad sa vorbim de acum incolo de mecirui pe care le-ai vazut. Cand vorbesc cu tine, parca vorbesc cu Ioanitioaia sau Calinescu si mi se face greata. Ori ai parerile tale propii ori nu mai comenta. dac tu redai ce scrie in ziare crezi ca esti mai destept sau cunosti mai multe decat mine care am vazut toate meciurile din campionat(cel putin alea importante). Think about it!

Mariusmadmax
10th December 2003, 00:47
Salut Ionut.
Si Ieppy?
Scuza-ma ce este ?
Nu stiu , iarta-mi necunoasterea !

ieppy
10th December 2003, 00:51
Porecla mea. Ti-am pus o intrebare. Imi dai voie sa mut ultimele mesaje pe ArenA? Cred ca este mai indicat deoarce cam astea sunt subiectele dezbatute acolo si care nu au ce cauta aici.

Mariusmadmax
10th December 2003, 00:59
OK, cum vrei ?

Mariusmadmax
10th December 2003, 01:09
Unde esti , Viena ?

ieppy
10th December 2003, 01:11
de ce intrebi? Da la Viena

Mariusmadmax
10th December 2003, 01:22
Spun de presa pentru ca eu sunt in USA de un an.
Si citesc presa rom , pe net .
Acestea sunt isursa in informatiile mele .

Mariusmadmax
10th December 2003, 01:46
Steaua - de acord nu a jucat bine cu Neman.
Nu pot sa intru in pamint de rusine , atita au putut .
Eu nu am facut nimic rusinos .
Neprihaniti de la Dinamo au pe constiinta multe :
Cupa de anul trecut , calcind pe cadavrul Astrei .
Campionatul de acum doi ani - cu Craiova in rol de sluga .
Dar nu mai vreau sa ne scriem .
Daca ai ceva de spus , spune .
Dar as vrea sa ne oprim .
Nu mai am chef .

ieppy
10th December 2003, 10:05
Noi avem multe probleme, dar si voi ati calcat ani multi pe bec. Imi aduc aminte de o finala de cupa. Stii cumva la ce ma refer. Nu voi termina pana cand nu vei inceta cu atacurile astea fara nici un rost asupra lui Dinamo. Ca ziarele sunt singura ta sursa ce sa-ti fac, dar asta nu inseamna ca trebuie sa crezi tot ceea ce scrie ele. Tu chiar crezi tot ce se scrie? Atunci chiar ca nu prea intelegi nimic din fotbalul de la noi. Daca nu mai ai chef atunci te rog sa nu mai acuzi pe intern pe Dinamo de verzi si uscate fara sa fii vazut macar meciurile.

ieppy
11th December 2003, 18:52
Ce faci Mariuse? Te dai batut?

Mariusmadmax
12th December 2003, 02:38
Am spus ca nu mai raspund .
Putem sa dialogam , dar nu aici , aici nu mai intru .
Cred ca te referi la finala din 1989 , cind Steaua , a cistigat prin golul marcat de Balint , anulat aiurea .
Am vazut meciul la TVR.
Cind a fost anulat golul , Steaua n-a mai vrut sa continue ( fusese marcat prin min 88 daca imi aduc bine aminte ).
Transmisia s-a intrerupt , abia a II - a zi a fost anuntata Steaua cistigatoarea Cupei .
Erau multe probleme politice .
Amindoua echipele aveau un spate puternic .
Atunci Steaua era mai tare si din acest punct de vedere ( Valentin Ceausescu ).
:cool:

ieppy
12th December 2003, 11:36
Si presupun ca nu se numeste furt. daca nu mai vrei sa raspunzi aici e OK, cu conditia ca pe intern, acolo unde sunt eu moderator sa nu mai postezi aberatii. Cand iti vine a acuza pe Dinamo de ceva ce ai citit pe internet, bea un pahar cu apa si daca nu te-ai linistit vino aici posteaza si asteapta raspunsul meu care cu siguranta nu te va dezamagi. Insa te implor nu mai posta pe intern ca Dinamo fura si blatueste cand tu nu ai vazut nici un meci de-al lui Dinamo. Lasa-i pe altii care au vazut meciul sa comenteze.

Mariusmadmax
14th December 2003, 06:53
Ionut,
Nici tu care esti suporterul lor , nu le-ai vazut toate meciurile .
Tu nu ma cunosti , chestia cu paharul de apa , e buna .
Dar pastreaz-o pentru prietenii tai .
Eu nu-mi permit sa-ti dau sfaturi , asa ca , te rog , ia exemplu .
In general s-au ocupat de prostii Dinamovistii .
In presa se vb de erori de arbitraj : impotriva lor nu s-a gresit niciodata , iar beneficiarii fruntasi ai greselilor de arbitraj , in fotbalul romanesc , ei sunt .
De ce ?
Anul trecut eram la Timisoara , am vazut meciul Poli AEK-Dinamo : Circ , parca tot Altmeyer era arbitru , a facut meciul varza . Si erau 40 000 de ardeleni care "ardeau" pentru Poli .
Daca doresti sa vb de o tema ok .
Dar despre corectitudinea dinamovistilor n-are rost .
Borcea , N'toiu etc
sunt ... nu le pot zice oameni ...care ar trebui sa stea la inchisoare , pentru murdariile facute :
Fals , uz de fals , inselatorie in dauna avutului personal si obstesc ( in codul penal asa i se spune ) etc ar fi citeva capete de acuzare .
Imi plac de la Dinamo jucatori :
Zicu , Marica ( are mult tupeu , dar atentie , si fumuri ) .
Imi place Andone .
Steaua n-ar fi fost mare fara Dinamo .
Cam asta e tot .

ieppy
14th December 2003, 12:39
you don't listen very well. Am vazut absolut fiecare meci oficial pe care Dinamo la jucat sezonul asta. Daca nu intelegi ceva te rog sa imi spui ca poate sunt destul de dragut sa iti raspund.

Presa spune, presa face. Am mai discutat daca tu te limitezi la asta e treaba ta. Anul trecut a fost meciul cu Timisoara nu anul asta. Anul asta Steaua, da echipa pe care tu nu o mentionezi cu arbitrii a furat de sa spart. Hai ca iti dau exemple:

Meciul cu Petrolul, neeliminarea lui RAdoi si Aliuta la scorul de 1-0 pentru Petrolul. Meci terminat 1-1

Steaua-Brasov:penalti acordat aiurea, din care se inscrie si gol din oofside nesemnalizat. Meci terminat 4-0 deci sa spunem ca oricum ati fi batut(eu nu fac teorii tampite ca si tine in cazul meciului Dinamo-Ceahlaul)

Rapid-Steaua: gol anulat al lui Bratu(nu a fost absolut nimic) meci terminat 1-1

Cred ca despre meciul cu Bacau nu trebuie sa vorbim, cu blatul de la Liga cu tot.

Steaua-U. Craiova: jucatorii Raducanu si Raodi au jucat desi unul fusese eliminat cu un meci inainte iar celalalt trebuia suspendat pe dovada video. Offside semnalizat eronat la N'jock la 0-0. Meci terminat 2-0.


Fa un calcul si vezi cate puncte mai putin ar avea Steaua acum. Lasa meciul cu Brasov pentru ca ala sigur lati fi castigat.

O mica sugestie, m-as abtine daca asi fi in locul tau in ai numi pe timisoreni ardeleni. Parerea mea.


Borcea si Netoiu la inchisoare? Ma nu stiu ce sa spun. Insa capetele de acuzare sunt cele ale unui proces fictiv cu liderul din Ghencea nu crezi? Spunemi afacerile murdare ale lui Netoiu si Borcea in afara celor de la club. Spunemi unde au furat direct de la stat cum a facut iubitul tau lider spiritual. Sau esti din aia care cred ca JijI este curat ca lacrima si dusmanii "este" de vina si il acuza pe nedrept pe "alba ca oaia". Think about IT.

Mariusmadmax
15th December 2003, 02:37
Gigi , mai mult ca sigur ca nu este curat .
Schimbul de terenuri ( principalul lui "tun" ) , este sigur o fraiereala a statului .
Sunt probleme si vis-a-vis de "avantajele" de care a beneficiat Steaua .
La fel cum a fost si dezavantajata .
La Liga nu are mai mare trecere decit rivalele .
Cit despre surse , nu mai trimbita prostia , ca ziarele nu sunt una buna , ca si tu tot de acolo iti iei informatiile .
Meciul de la Timisoara , a fost anul trecut .

ieppy
15th December 2003, 09:51
I rest my case. Jiji dupa parerea ta este urmarit de statul roman. Spune meciurile in care a fost dezavantajata Steaua. Uite iti spun unul tu spunele pe celalalte: Farul-Steaua. Informatiile le am din vizionarea meciurilor. Tu chiar crezi ca imi peird timpul citind cronicele Stelei? Liga? Cu ce a ajutat Liga pe Dinamo anul asta?