PDA

View Full Version : Felicitari



Neamtu
26th March 2006, 17:03
Ce pot sa zic, merci pentru ban:rosu:
Nu a contat faptul ca am trimis 2 bad posturi in ultimele zile. Imi puteti spune si mie de ce nu ati luat nici o masura dupa acele 2 bad posturi??
S-a sesizat vreun moderator ca specimenu asta de ASP posteaza de vreo cateva zile numai off-topic si numai jigniri pe subforumul CSM Rm. Valcea? Va spun eu: NU
Daca nu-i trimiteam PM lui Vadim sa-i sezizez situatia va durea in basca:ciocan:
Ce voiai, domnule Tudose, sa-l las pe distrusu asta sa ne faca tzigani si moldoveni in fiecare zi?:rosu:

Later edit: "sa-mi tatuezi o limba pe buci, tzigane":o: cum poti sa lasi frate mesajul si sa nu-l stergi?:o:

Tudose
26th March 2006, 17:26
Neamtule, daca tu crezi ca eu stau sa citesc rand cu rand cum va injurati voi pe un thread si sa apreciez la milimetru cine e de vina, te inseli. Nu e vorba de dezinteres, insa nu pot sa stau sa veghez toate thread-urile unde binevoiti voi sa va jigniti.
M-am mai uitat inca o data acum pe acel thread si am mai sters, si am dat avertisment si pentru MLDS.
Eu nu am primit nici un Report Bad Post de la tine, insa iti spun un singur lucru: daca intri in jocul lor, esti sanctionat si tu. Mi se pare culmea tupeului sa faci mizerie pe forum, iar apoi sa tipi ca nu se modereaza bine.

Neamtu
26th March 2006, 17:37
Am trimis primu bad post acum vreo 5-6 zile, cand am observat limbajul lui ASP la adresa lui MLDS. Abia dupa ce am vazut ca nu se ia nici o masura i-am raspuns in aceeasi nota.
Chiar nu e o evidenta a bad post-urilor? Ca in SENT nu le am.
Si sincer, nu aveam chef de nici un scandal. Nu cred ca ai observat, dar singurele locuri de pe forum unde mai postez sunt threadul de stiri de pe CSM Rm. Valcea si pe Pariuri. Si din cauza asta ma apuca dracii cand vad in fiecare zi 2 randuri de mitocanii off-topic si scrise numai pentru a provoca pe subforumul CSM-ului.

Neamtu
27th March 2006, 17:33
Repet intrebarea, de ce nu a citit nimeni cele doua bad posturi trimise de mine si de ce nu s-a luat nici o masura?
Am aflat ca si Cool Rain a trimis unul, de asemenea ignorat.