PDA

View Full Version : CSM Rm.Valcea -Petrolul Ploiesti



dragosh_vl
26th March 2006, 11:46
CSM-Petrolul

stefanm14
26th March 2006, 12:22
As vrea sa se termine egal, insa cred ca bate Petrolul.

Mishumacher
26th March 2006, 19:12
Daca Valcea bate Petrolul a incurcat-o.

Deci Hai Petrolul!!!

dragosh_vl
26th March 2006, 20:52
Eeeeeeee cum vam batut in tur asa va batem si in retur :)

Lup_Galben
26th March 2006, 20:55
2 solist !
Dupa meciu de la Valcea, Petrolul va fi pe 2 !

dragosh_vl
26th March 2006, 20:58
da se pare ca Craioveni voteaza pt egal nu voteaza pt Valcea.
Inseamna ca siau dat seama ca nu sunt inca promovati dar nu vor sa se arate. :))

stefanm14
26th March 2006, 22:38
Zi mersi ca nu votam Petrolul, dupa cum ar fi logic din rezultatele din primele 2 etape si din jocul prestat. Petrolul mi se pare cel mai periculos adversar in lupta pt promovare in acest moment, daca mai poate cineva sa ne faca probleme...

cheackie
27th March 2006, 00:40
Csm Ramnicu Valcea - Fcp 2-0


/hello /hello FORZA ASTRA /hello /hello

pitesteanoltean
27th March 2006, 01:40
un meci egal ar fi mai bun :)

KLMN
27th March 2006, 02:27
Petrolul se va mobiliza si va castiga, astfel ramane in carti ptr baraj. Intr-adevar Petrolul ramane principalul adversar al Craiovei la promovare. Datorita pozitie in clasament Craiova are prima sansa la promovare.

dragosh_vl
27th March 2006, 23:08
ati ajuns sa va certati intre voi

Darkslowstar
28th March 2006, 00:09
Petrolul e favorita, prin prisma echipei mai bune, dar a dovedit ca e o echipa foarte capricioasa, deci e un meci de 1X2 :)

dragosh_vl
28th March 2006, 22:43
cAND SE VA JUCA MECIU . sAMBATA SAU MIERCUREA

Lup_Galben
28th March 2006, 23:42
sambata, logic.....de la aceeasi odioasa ora 11......

nr.zece
29th March 2006, 16:05
daca valcea nu bate petrolul va ajunge un fel de gloria bistrita
aduna puncte si le da cui ii trebuie

Lup_Galben
29th March 2006, 20:14
daca valcea nu bate petrolul va ajunge un fel de gloria bistrita
aduna puncte si le da cui ii trebuie

si d'aia ai mizat tu pe victoria celor de la Valcea? .......optimistule.....
ma gandeam k votezi si u k un suporter realist , nu k unu care isi doreste sa piarda Petrolul.......
daca ar fi sa gandesc si eu asa, cu siguranta as zice k U Craiova- Astra e meci de x2, insa sunt cat se poate de realist si zic 1 solist, logic.....

stefanm14
29th March 2006, 20:59
Adica vrei sa spui ca nu poata sa va bata Valcea, cand v-a batut la voi acasa ? Eu recunosc ca Petrolul e favorita, dar are si Valcea sanse.

Lup_Galben
29th March 2006, 22:09
n-am zis k nu au sanse ma fanele, insa favorita certa e Petrolul....
ii atrasesem atentia lu PIMP k tre sa fie un vot realist cel din poll, nu ceea ce si-ar dori el sa iasa la acest meci......

stefanm14
29th March 2006, 22:57
Dupa ce e favorita certa ?

Lup_Galben
29th March 2006, 23:37
:))))))

dragosh_vl
29th March 2006, 23:48
nu e nici una favorita sanse egale .

Lup_Galben
30th March 2006, 01:03
vorbim dupa etapa de sambata......dupa etapa a3a

dragosh_vl
30th March 2006, 10:15
Dap.
Furnica antrenorul Csm-ului intrebat de ziaristi pe ce loc vede CSm -ul la sfarsitul campionatului acesta a raspuns ca "vede CSm - ul tot in B" . Dar a mai spus ca cu un gram de noroc poate termina si inaintea Craiovei. :))

INsa eu cred in prima varianta.

Lup_Galben
30th March 2006, 11:45
total relist antrenorul asta in prima afirmatie, in cea de-a doua mult prea visator.......:)dupa etapa a3a clasamentul cred k va arata ceva de genu(parerea mea).....
1. Craiova 42p
2. Valcea 33p
3. Petrolul 33p
4. Urziceni 32p

dragosh_vl
30th March 2006, 12:55
E parerea ta :)

dragosh_vl
1st April 2006, 14:20
Sambata va asteptam la Valcea :)
Petrolul-sibiu=2-1
Motru-Valcea=1-1

Lup_Galben
1st April 2006, 15:10
deah......nici nu ma gandesc sa nu plecam cu 3p de la Valcea.....mizez pe un 2 solist, in cel mai rau caz X .....

dragosh_vl
1st April 2006, 16:50
1 solist pt VAlcea :)))

inter
1st April 2006, 17:33
sa bata valcenii ... ca sunt de-ai nostrii :D:D , iar o victorie cu giallo-nerri , iar arunca pe acestia in afara ecuatiei promovarii!

Lup_Galben
1st April 2006, 18:26
sa bata valcenii ... ca sunt de-ai nostrii :D:D , iar o victorie cu giallo-nerri , iar arunca pe acestia in afara ecuatiei promovarii!

cine sunt "giallo-nerii" astia ? :)))

Lup_Galben
1st April 2006, 18:27
sa bata valcenii ... ca sunt de-ai nostrii :D:D , iar o victorie cu giallo-nerri , iar arunca pe acestia in afara ecuatiei promovarii!

cine sunt "giallo-nerri" astia ? :)))

dragosh_vl
4th April 2006, 10:49
Partida e transmisa si pe Tv Sport in direct.

Lup_Galben
4th April 2006, 22:54
Partida e transmisa si pe Tv Sport in direct.

asta e o veste buna.....ma mir cu mde Tv Sport au facut si ei un asemenea gest k obisnuiau sa transmita numai rapid II, dinamo II, juventu, intergaz.......alea de prin buc de regula...

dragosh_vl
5th April 2006, 11:19
Pe normal ca le dadeau pe lea ca pana la Valcea sau nu stiu pe unde consumau benzina :)))

dragosh_vl
7th April 2006, 13:09
naspa vremea la Rm.Valcea . PLoua de vreo 4 ore.

INsa dak va fi vreme buna la ora meciului vor fi 10000 de oameni.

Lup_Galben
7th April 2006, 14:23
INsa dak va fi vreme buna la ora meciului vor fi 10000 de oameni.

normal doar vine Petrolul...
si aici ploua si n-ar fi exclus k la ora meciului sa ploua.......ceea ce ne-ar dezavantaja fiindca jucatorii nostri sunt tehnici si nu prea o sa ii ajute terenu......ramane de vazut...

spinU
7th April 2006, 15:09
As vrea sa bata valcenii si sa prinda barajul....

alb.albastru
7th April 2006, 15:22
Eu vreau sa bata CSM RM. Vālcea, dar daca scot un egal e bun si ala, ii ajunge F.C. Caracal din urma/hello :happy Cāt despre ce zic unii pe aici, cum ca UNIVERSITATII CRAIOVA i-ar fi frica de Vālcea ca au pretentii mai mari de locul 2 daca bate (vorbesc prostii:mda: ) sa fim realisti. Eu cel putin cred ca un egal ar avantaja pe F.C. Caracal:happy , s-ar apropia mai mult de baraj, si am avea echipe oltenesti care se bat la baraj:happy :happy :happy .

Lup_Galben
7th April 2006, 19:46
ar fi fost culmea sa spuneti k mergeti pe mana gazarilor :))) .....asa cum si eu imi doresc sa se termine 1X la juventus-craiova.....:ok:

ULTRAPASSION
8th April 2006, 01:54
Noi va spunem un sg lucru
"Deschideti-va portile ! Dragostea galben-albastra nu incape in peluza voastra !"
NU doresc sa intru in polemica ... Meciul se joaca pe teren nu pe forumuri ...si omule ....esti ultras pe stadion nu in fata unei tastaturi ...
Doar dizgratie si ura pt ultrasii de tastatura :)
Atentie astia cu nr mare de mesaje :))

ULTRAPASSION
8th April 2006, 01:56
Si inca ceva
Nush care vorbea de a fi realist ... Totusi ... "olteni prin gratie divina" ?!

EDMOND_
8th April 2006, 02:10
Noi va spunem un sg lucru
"Deschideti-va portile ! Dragostea galben-albastra nu incape in peluza voastra !"

Ce cunoscut imi suna asta!! :D Originalitate zero, doar copiati! Poate vrei sa vezi bannerele originale!

Lup_Galben
8th April 2006, 10:33
edmond daca facea banner cu msg ala sau stiu eu orice altceva ce dadea de inteles k a fost "preluat" mai intelegeam dar asta nu inseamna k daca a modificat putin textul si la pus pe forumu asta gata "originalitate zero" si mai stiu eu ce..........nu mai fi rautacios ;)

alb.albastru
8th April 2006, 11:53
@ULTRAPASSION Si inca ceva
Nush care vorbea de a fi realist ... Totusi ... "olteni prin gratie divina" ?!




DA MA DA "OLTENI PRIN GRATIE DIVINA" PT. CA A FI OLTEAN E UN PRIVILEGIU SI PT. CA OLTENII SUNT NASCUTI SI CRESCUTI IN SPIRITUL DE A FI CEI MAI BUNI SI SUNT CEI MAI BUNI(GRATIE DIVINITATII). Ex: Pitzurca(OLTEAN), Dragomir(OLTEAN), radoi(OLTEAN), si daca te uiti mai bine cu cine a facut dinamo steaua si rapid performantza ai sa vezi ca au avut OLTENI in lot.:cya:

Asi
8th April 2006, 13:46
2-1 pt valcea, sorry gazu:cya: vezi daca se scumpi benzina? pierdurati :D
sa rupeti scaunele si la ploiesti :evil:

Neamtu
8th April 2006, 13:53
goooool Valcea
/hello /hello /hello

Anonim
8th April 2006, 13:55
Sunt terminati petrolistii !! Inca 1 an prin B - cel putin :D

Mishumacher
8th April 2006, 14:05
Si totusi mai avem ceva sanse... :rolleyes:

Lup_Galben
8th April 2006, 14:33
sanse sunt la locul 2 insa daca vor juca asa cum au facuto azi e greu de crezut.....

dragosh_vl
8th April 2006, 15:15
Valcea .mai aveti ce va de comentat.Ati vnit si cu arbitru si tot nu neati batuut.

Forzza VAlcea

ayo
8th April 2006, 15:27
FELICITARI oltenia... da ce culori are clubul vostru ca am vazut la brigadutza aia numai steaguri albastre-rosii...??? sau fac si ei parte din suporterii de ocazie ai sTELEI ???:no:
NU INCERCATI SA VA RASCULATI IMPOTRIVA REGINEI "UNIVERSITATEA "...O SA AVETI DE PIERDUT !!!

dragosh_vl
8th April 2006, 15:35
erau mai multe steaguri si ros-albastre,alb - albastre , am vazut si alb-mov. :))

alb.albastru
8th April 2006, 17:09
CRAIOVA si Vālcea in A:kiss:

Lup_Galben
8th April 2006, 18:15
cu siguranta craiova va termina pe primu loc......
pe 2 nu-mi fac griji k nu va termina Petrolu'.........

Lup_Galben
8th April 2006, 18:17
erau mai multe steaguri si ros-albastre,alb - albastre , am vazut si alb-mov. :))

pai ce ma era carnaval sau cum ?
are rost sa mai spun k in "galeria" voastra se aflau si "mandrii purtatori" de fulare ros-albastre? (k s ila deplasarea pe care ati facut-o la astra de altfel....)..........sunteti prea mici(practic inexistenti) pentru a putea fi luati in seama pe plan ultra'.....

dragosh_vl
8th April 2006, 19:31
e si normal nam mai avut echipa in A de peste 20 de ani.

ULTRAPASSION
8th April 2006, 20:12
deci ... pt oltenash ... prietene ... ia o gura de aer, calmeaza-te si fii REALIST
:olteni prin gratie divina ? cei mai buni ? sunteti atat de plini de voi ...incat dati pe afara ... roman prin nastere narcisist expert prin faptu ca te-ai nascut in unui din judetele alea ... cand PETROLUL lua primul campionat prazarii vostri invatau sa dea cu picioru` in minge ;) ...Fugi si canta la alta masa !

dragosh_vl
8th April 2006, 21:05
OFtica oftica oftica oftica
face ravagii in republica poiesti :)
voi numai aveti ce vb suntem de 2 ori mai buni ca voi asta ca nu zik eu ci rezultatele o dovedesc. 1-2 la voi

2-1 la noi ( ati venit si cu arbitri si tot nu neati batut ) stie fiecare ploiestean care a vazut meciu .

Sunteti varza nu stiu cum ati ajuns pe 3. ?


Forzza Valcea

King of Hell
8th April 2006, 21:10
Lupta PETROLULE pana in ultima secunda!!!!

EDMOND_
9th April 2006, 00:02
sanse sunt la locul 2 insa daca vor juca asa cum au facuto azi e greu de crezut.....


Corect! Sanse mai sunt ! Depinde insa daca le materializati! Pentru ca Valcea va fi destul de motivata acum, probabil simte ca are si ea sanse reale!

apparte
9th April 2006, 02:12
FELICITARI oltenia... da ce culori are clubul vostru ca am vazut la brigadutza aia numai steaguri albastre-rosii...??? sau fac si ei parte din suporterii de ocazie ai sTELEI ???:no:
NU INCERCATI SA VA RASCULATI IMPOTRIVA REGINEI "UNIVERSITATEA "...O SA AVETI DE PIERDUT !!!
Cand o sa stiti si voi ca echipa care are in Valcea galerie organizata de peste 15 ani e cea de handbal,a Oltchim-ului,care are culorile rosu-albastru?Obsedatilor!Se pare ca am devenit un cosmar pt voi!:evil: :yeah: /hello :drak:

Cra10veanu
9th April 2006, 05:53
lupta petrolule pana te caci pe tine, n-aveti mecla de divizia A, in divizia A joaca ai buni nu batjocurile, o echipa care nu-si doreste promovarea (valcea) va bate de va suna apa-n cap, aleluia, bravo oltenii mei, pe ei ca pe caini! :D

dragosh_vl
9th April 2006, 12:52
VALCEA la ora actuala este peste Petrolul.
Oricum Valcea a avut un parcurs asemanator cu Fc Sibiu (de anu trecut).
Nu ma asteptam sa fie pe locul 2 .

Forzza Valcea

Lup_Galben
9th April 2006, 16:32
hai mah sa fim realisti, tot Petrolul va termina pe 2 ce draq......valceanu se agita degeaba.....apropo, meci de 1 solist pe care il aveti acum la otopeni, noi batem pe rapid II acasa si totu va k in etapa precedenta.......
sunt 100% sigur k valcea va termina pe 4-5, fara sa fiu subiectiv......(vb la sf sezonului sa vezi k asa va fi valcene)

dragosh_vl
9th April 2006, 16:56
asa poate va fi dar vam luat 6 puncte din 6 asa ca nu aveti ce sa ziceti .
Vam aratat ca suntem mai buni ca voi si vam batut cu arbitri cu tot.

ayo
9th April 2006, 23:32
Cand o sa stiti si voi ca echipa care are in Valcea galerie organizata de peste 15 ani e cea de handbal,a Oltchim-ului,care are culorile rosu-albastru?Obsedatilor!Se pare ca am devenit un cosmar pt voi!:evil: :yeah: /hello :drak:


moama cosmarule nu mai pot sa dorm noaptea din cauza ta...si ce treaba are mah handbalul cu fotbalul ...da de fapt la ce pot sa ma astept de la tine...:rolleyes:
CINE NU ARE ECHIPA IN SAT TINE CU sTEAUA
dar ai grija sa nu ti-o "furi" cand promovezi culorile alea pe strada

Lup_Galben
9th April 2006, 23:55
moama cosmarule nu mai pot sa dorm noaptea din cauza ta...si ce treaba are mah handbalul cu fotbalul ...da de fapt la ce pot sa ma astept de la tine...:rolleyes:
CINE NU ARE ECHIPA IN SAT TINE CU sTEAUA
dar ai grija sa nu ti-o "furi" cand promovezi culorile alea pe strada

bv ayo, imi plac replicile tale. poate k nu se merita sa dai explicatii tuturor.......adik la ce fel de oras e Valcea la ce puteai sa te astepti.....sunt orase precum Constanta,Bacau,Tg Jiu, Petrosani,Galati,Bistrita, orase care au echipe in div. A si sunt pline de sclavi asa k la ce sa te astepti de la alte echipe din B fara traditie si fara palmares......

Neamtu
10th April 2006, 00:14
moama cosmarule nu mai pot sa dorm noaptea din cauza ta...si ce treaba are mah handbalul cu fotbalul ...da de fapt la ce pot sa ma astept de la tine...:rolleyes:
CINE NU ARE ECHIPA IN SAT TINE CU sTEAUA
dar ai grija sa nu ti-o "furi" cand promovezi culorile alea pe strada

Ma baiatule, pe acele fulare ros-albastre scrie cu alb "OLTCHIM", asa cum ti-a explicat si Apparte. Dupa cum stii echipa de handbal a facut legea in Romania in ultimii 15 ani si bineinteles ca are o galerie destul de numeroasa, care acum vine si la meciurile echipei de fotbal.
Pe de alta parte, da, Valcea e plina de stelisti, de ocazie sau nu.

Lupule, la ce varsta ai fost prima data la un meci al Petrolului? O sa-ti spun apoi la ce varsta am fost eu prima data in Ghencea:ok:

dragosh_vl
10th April 2006, 10:41
tu esti ala din poza ?
la primul meci la care ai fost la Steaua ? :)

Neamtu
10th April 2006, 10:45
nu, eram putin mai mare, aveam 6 ani:D

aetius
10th April 2006, 11:39
lupule ai fost la meci la vl?
daca nu.... sssst!!!!
voi nu stiti de decat ca o sa promovati!
atentie la sine ca vine rapidu' si va calca !!!!
Inca ceva si Ploiestiul si Valcea sunt municipii centre de judet.
Eu nu vad vreo diferenta:
voi aveti asesoftul la baschet si mai nou uztelu la volei noi avem handbalul cu oltchim asa ca nu sunteti cu nimic superiori.
pot continua cu asemanarile daca vrei:
statiuni turistice: valea prahovei vs valea oltului.
sa continui ?

Lup_Galben
10th April 2006, 12:14
continua k m-ai facut curios.....:))))

Lup_Galben
10th April 2006, 12:16
eu unu in afara de echipa de handbal de la Valcea n-am auzit nimic nici de judet nici de oras, sunteti insignifianti pentru a putea fi luati in seama........pa

King of Hell
10th April 2006, 12:19
nu sunteti cu nimic superiori.

En contraire, galerie ca a lor nu vezi in B2, si B1. Niste shogori lupii astia. :D

EDMOND_
10th April 2006, 12:33
da mah, Valcea e plina de stelisti!! :drak: Cam cati credeti ca au iesit in strada, in centrul orasului sa sarbatoreasca? 500 ? 1000? 10000 ? Spune tu Dragos, ca esti mai credibil!?

Si ce s-a intimplat pe stadion , la sfarsitul meciului cu Petrolul, cand s-a anuntat rezultatul meciului Universitatii, asta cu Juventus? Au huiduit de mama focului sau au aplaudat ? Ce credeti ca s-a intimplat ?

Darkslowstar
10th April 2006, 13:30
lupule ai fost la meci la vl?
daca nu.... sssst!!!!
voi nu stiti de decat ca o sa promovati!
atentie la sine ca vine rapidu' si va calca !!!!
Inca ceva si Ploiestiul si Valcea sunt municipii centre de judet.
Eu nu vad vreo diferenta:
voi aveti asesoftul la baschet si mai nou uztelu la volei noi avem handbalul cu oltchim asa ca nu sunteti cu nimic superiori.
pot continua cu asemanarile daca vrei:
statiuni turistice: valea prahovei vs valea oltului.
sa continui ?

Cred ca ai face cariera buna la o formatie umoristica cu comparatiile tale. :ok: Pacata sa irosesti un talent ca al tau.

M-a surprins rezultatul de la Valcea, dar desi prefer Petrolul, care e o farmatie de traditie, as vrea sa jucam cu Valcea la baraj care eo formatie mai accesibila.

dragosh_vl
10th April 2006, 13:36
da mah, Valcea e plina de stelisti!! :drak: Cam cati credeti ca au iesit in strada, in centrul orasului sa sarbatoreasca? 500 ? 1000? 10000 ? Spune tu Dragos, ca esti mai credibil!?

Si ce s-a intimplat pe stadion , la sfarsitul meciului cu Petrolul, cand s-a anuntat rezultatul meciului Universitatii, asta cu Juventus? Au huiduit de mama focului sau au aplaudat ? Ce credeti ca s-a intimplat ?

Eu nu tin Cu Steaua . Nu stiu cati au iesit in strada dar au iesit destui de multi.
In divizia A eu tin cu Rapid.

In timpul meciului cu Petrolul , La primul gol dat de Craiova sa huidit ceva mai tare , la al 2 lea mai putin, iar cand a zis rezultatul final eu cel putin nu am auzit pe nimeni sa mai huiduie .

EDMOND_
10th April 2006, 13:46
Asa e ma! Nu stiu cum se face ca la televizor, cand au anuntat rezultatul final ( 3 - 1) pentru Craiova aia au aratat oameni care aplaudau si se bucurau !
Vrei sa iti trimit caseta?:D Or fi trucat aia imaginea! De asta am intrebat, am vrut sa vad cat de obiectivi putett fi... noroc ca nu pun nici o baza pe ce scrieti voi aici!

dragosh_vl
10th April 2006, 21:40
pe la sfarsit se bucurau pt Valcea.

EDMOND_
10th April 2006, 22:11
pe la sfarsit se bucurau pt Valcea.


Pai de ce? Va bateati cu Juventus pentru vreo cupa ceva, sau ce ? Bey , tu esti turc , nu intelegi ca a fost aplaudat rezultatul meciului.Juventus -U Craiova... Nici eu nu am crezut ( ca am fost pe stadion la Bucuresti) insa mi s-a demonstrat ca asa este!
Si inca ceva, lasati declaratiile razboinice ca s-ar putea sa va treziti ca intrarea voastra in baraj sa depinda de meciul de la Craiova , in penultima etapa.. Ar fi de dorit sa aveti un avantaj suficient fata de Petrolul , la ora meciului cu noi...

Neamtu
10th April 2006, 22:39
dragosh, zi-i ma ca i-au aplaudat, ca daca se supara edmond nu ne mai da craiova meciul:D

EDMOND_
10th April 2006, 23:03
Ete ca se baga si Neamtu in seama.... vad ca incepi iar sa te umfli cum ai facut-o inaintea meciului de la Valcea. Ati miscat ceva atunci? Nici ca echipa , nici ca galerie. Ati fost redusi la tacere in ambele ipostaze.
Mai aveti de invatat .. probabil si neputiinta asta va face pe unii sa va identificati cu echipe bucurestene. Va simtiti si voi cineva, probabil va creste respectul de sine. :D

Eu zic sa schimbati si culorile echipei, renuntati la alb albastru , jucati in alb rosu, sau ros albastru:drak:

inter
10th April 2006, 23:08
mai bine promoveaza Motru ... ca macar aia ii pun la punct pe altii :D:D .. nu-s ca astia ai lui Neamtu ... , gazarii sunt mai virulenti decat ei!

Neamtu
11th April 2006, 00:09
Cine se umfla, taica-n pene? Sincer, m-a surprins si pe mine ca i-am batut pe gazari.
Deocamdata ramanem surpriza seriei, neplacuta pentru unii, si pastram sanse pentru baraj.
Sunteti promovati, calmeaza-te. Din toamna n-o sa-i mai vedeti pe Steaua doar la TV.;)

inter
11th April 2006, 00:16
adica? sunteti Dolly 2? :D:D
cum se fac unii singuri de kko :P .. mde. asta e .. "traditie" :D:D

Neamtu
11th April 2006, 00:44
:D :D nu stiu ce treaba are ce am zi io cu dolly:D :D
:D :D si nu mai ranji atat ca te ingrasi:D :D :ciocan:
daca mai zici ceva vorbesti singur, ca vad ca ai dat-o in diverse ca de obicei

EDMOND_
11th April 2006, 01:34
Este greu sa intelegi ( chestia cu dolly ) , iti trebuie fantezie , inteligenta si un anumit nivel intelectual :happy

Eu vorbeam de meciul Valcea - Universitatea , nu de asta cu Petrolul. Si atunci nu ati miscat, asa cum spuneam , nici ca echipa nici ca suporteri.

apparte
11th April 2006, 01:45
adica? sunteti Dolly 2? :D:D
cum se fac unii singuri de kko :P .. mde. asta e .. "traditie" :D:D
Intere, :drak: !:D Nu te putusi abtine:D !

Neamtu
11th April 2006, 02:13
Este greu sa intelegi ( chestia cu dolly ) , iti trebuie fantezie , inteligenta si un anumit nivel intelectual :happy

Eu vorbeam de meciul Valcea - Universitatea , nu de asta cu Petrolul. Si atunci nu ati miscat, asa cum spuneam , nici ca echipa nici ca suporteri.
La fantezie poate ma depasesti, dar la nivel intelectual te asigur ca nu;)

In meciul ala nici voi n-ati aratat mare lucru, parca a fost o bara a lui Ciuca si cam atat. Stadionul a fost plin. Ce voiai? Ultrasi? Intr-un oras care n-a mai avut echipa de fotbal de aproape 20 de ani?

dragosh_vl
11th April 2006, 10:39
Pai de ce? Va bateati cu Juventus pentru vreo cupa ceva, sau ce ? Bey , tu esti turc , nu intelegi ca a fost aplaudat rezultatul meciului.Juventus -U Craiova... Nici eu nu am crezut ( ca am fost pe stadion la Bucuresti) insa mi s-a demonstrat ca asa este!
Si inca ceva, lasati declaratiile razboinice ca s-ar putea sa va treziti ca intrarea voastra in baraj sa depinda de meciul de la Craiova , in penultima etapa.. Ar fi de dorit sa aveti un avantaj suficient fata de Petrolul , la ora meciului cu noi...


Nu sunt ma turc ca eu nu te aud ,eu citesc :D
Cu ce ti sa demonstrat ? Ai vazut meciul din nou?
Ce declarati razboinice am facut noi?

Forza VAlcea

EDMOND_
11th April 2006, 12:56
La fantezie poate ma depasesti, dar la nivel intelectual te asigur ca nu;)

De asta ma si retrag, sunt impresionat! :D
De inteligenta vad ca nu amintesti...

Nu ati aratat absolut nimic in meciul ala. Ati trecut de cateva ori centrul terenului in aplauzele entuziaste ale galeriei ( cel mult o suta, restul venisera la teatru!). Nu mai aduc aminte cum ati distrus terenul inainte de meci ca sa nu poata construi Craiova. Sunt lucruri stiute, confirmate ulterior inclusiv de oameni din anturajul conducerii clubului valcean. Asa ca lasa-ma cu povestile.

Oricum discutia nu mai are rost, m-a redus la tacere nivelul tau intelectual.
Promovare usoara!:)

dragosh_vl
11th April 2006, 13:28
iar incepeti cu povesti de adormit copiii . Numai cand imi amintesc cum se duceau pompierii si bagau apa pe teren ma apuca cate un ras :)))))))))

Ati gasit si voi o scuza si o tineti pana promovati .

Pe cum vreti sa ne intelegem bine dak declarati "ca am inundat terenu" :))))))

Mishumacher
11th April 2006, 20:00
lupule ai fost la meci la vl?
daca nu.... sssst!!!!
voi nu stiti de decat ca o sa promovati!
atentie la sine ca vine rapidu' si va calca !!!!
Inca ceva si Ploiestiul si Valcea sunt municipii centre de judet.
Eu nu vad vreo diferenta:
voi aveti asesoftul la baschet si mai nou uztelu la volei noi avem handbalul cu oltchim asa ca nu sunteti cu nimic superiori.
pot continua cu asemanarile daca vrei:
statiuni turistice: valea prahovei vs valea oltului.
sa continui ?
Da de Petrom Ploiesti n-ai auzit?Tocmai a devenit campioana la volei masculin!!
N-am vazut nimik pe site de chestia asta!!!:no:

Lup_Galben
11th April 2006, 23:48
Petrom Ploiesti - campioana romaniei la volei masculin
Asesoft Ploiesti - pentru a nu stiu cata oara campioana romaniei la baschet
Petrolul Ploiesti - o echipa care nu mai are nevoie de prezentare........traditie-palmares-istorie......

P.S. nu sunt multe orase care se pot bucura cu asa ceva........

CHITU
12th April 2006, 14:18
Petrom Ploiesti - campioana romaniei la volei masculin
Asesoft Ploiesti - pentru a nu stiu cata oara campioana romaniei la baschet
Petrolul Ploiesti - o echipa care nu mai are nevoie de prezentare........traditie-palmares-istorie......

P.S. nu sunt multe orase care se pot bucura cu asa ceva........
sa nu uitam ca ASESOFT PLOIESTI e si campioana EUROPEANA



PETROLUL si atat restul nu mai conteaza!!!:ok:

dragosh_vl
12th April 2006, 20:18
:)))
tu de unde mai rasarisi ma
?

CHITU
13th April 2006, 05:00
:)))
tu de unde mai rasarisi ma
?


RASARISI?!?!?!?!?:happy :happy oricum nu de la tzara ca tine

dragosh_vl
13th April 2006, 10:49
bv tzarane :))

Neamtu
13th April 2006, 14:28
RASARISI?!?!?!?!?:happy :happy
Timpul perfect simplu, persoana a doua, singular.
Daca treceai si tu pe la scoala, in loc sa pierzi vremea pe stadion, nu mai radeai acu ca prostu:no:

dragosh_vl
13th April 2006, 20:55
nu ai ce sai faci a intrat si el de vreo 2 zile si face pe desteptu pe aici.

Lup_Galben
13th April 2006, 21:07
nu ai ce sai faci a intrat si el de vreo 2 zile si face pe desteptu pe aici.

pai mah "desteptule"......se referea la tine k u ai folosit cuvantul ala "rasarisi"......si el incerca sa-ti atraga atentia, dar se pare k u intelegi ce vrei.......cap ai, minte......

Neamtu
13th April 2006, 22:24
Hai ca dadusi cu bata-n balta mai rau decat chitu:happy
"Cuvantul ala" rasarisi e cat se poate de corect dpv gramatical. In caz ca nici acum n-ai priceput sa stii ca vorbesc cu tine Lupule:ciocan:
Dar nu stau acu sa-i invat gramatica pe toti retarzii. Lasati dracu galeria si duceti-va pe le scoala ca pute pamantul sub voi.
Ptiu, drace, ai 21 de ani, imi pare rau pentru tine.

Asi
13th April 2006, 23:24
lupule de ce esti suparat pe gramatica? ce ti-a facut perfectul simplu?
sau te supara cand vezi doua echipe deasupra Petrolului , stii tu care si de unde .. ;) :lol:
lasa ca si la anul se dau baraje :) pricepusi?

dragosh_vl
14th April 2006, 18:24
pai mah "desteptule"......se referea la tine k u ai folosit cuvantul ala "rasarisi"......si el incerca sa-ti atraga atentia, dar se pare k u intelegi ce vrei.......cap ai, minte......

Sunteti varza:rosu: :rosu: :rosu:

CHITU
14th April 2006, 20:36
Sunteti varza:rosu: :rosu: :rosu:



daca erai si u de la oras puneai intrebarea altfel..ca de ex:"u de unde ai mai aparut" sau "de unde ai mai rasarit":::dar u fiind de la tzara din oltenia..ai preferat sa spui ''rasarisi''.nu m-am referit ca nu stis sa scri sau sa pronunti...ti-am scris la ce m-am referit....dar voi oltenii sunteti grei de cap asta o stie toata tzara asa ca nu am sa ma agit cu voi.....

PETROLUL SI ATAT RESTUL NU MAI CONTEAZA...

DECAT PRAZAR MAI BINE MORT:ciocan: :evil: :evil:

dragosh_vl
14th April 2006, 21:58
da bv tzarane

Lup_Galben
15th April 2006, 02:42
bah valcean muritor de foame......u traiesit intr-un oras de sclavi, intr-un oras muncitoresc care niciodata nu a scos capu pe plan social sau fotbalistic si vi sa vb u de ceea ce inseamna societate si felu de a fi in centrul atentiei.......esti degeaba...

CHITU
15th April 2006, 02:50
da bv tzarane


:happy :happy :happy :happy

PETROLUL SI ATAT RESTUL NU MAI CONTEAZA

Cra10veanu
15th April 2006, 03:08
restul conteaza, petrolu e la pamant :D :D :D s-au ars gazele gata din B nu mai iesiti :D

Neo_vl
15th April 2006, 06:52
Lupii Galbeni au incasato la Valcea :happy ...cu tot sprijinul arbitrului :happy ..Petrolu suck :happy