PDA

View Full Version : Explicatia mea :



Lordul
5th July 2007, 20:47
Aici voi explica situatia mea am deschis thread separat pt a explica si clarifica unele probleme :

1.recunosc am sfidat un moderator cand am redeschis threadu-l numai iubirea si-mi fac mea culpa ,am gresit asta e
2.da , mi-am facut clone ca sa pot posta : de ce cand am put posta nu mi-am facut clone ?simplu pt ca puteam posta si nu aveam nevoie de clone
3.recunosc am facut si oleaca de spam pe threaduri-le deschise de Andreiy dar acum imi cer scuze in mod public fata de toti moderatorii si userii care au citit acele randuri si nu numai , imi cer inca odata scuze public
4.solicit ridicarea banului permanent intrucat imi voi revizui comportamentul , de asemenea jur solemn ca nu voi mai deschide threadu-ri idioate si ca voi posta din ce in ce mai rar pe Mass-media concentrandu-mi atentia numai pe sport (de orice fel) iar de asemenea consider ca in ultimele sa zicem 2-3 luni nu am mai injurat/jignit pe nimeni si nu m-am certat cu nimeni .
5.consider ca am si partile mele bune si de aceea cred ca mai merit o sansa , o ultima sansa ,asta o las oricum la latittudinea voastra .
6.la subforumul/forumul valea plangerii scrie ca : userii banati temporar sau permanent pot posta aici pt a-si sutine nevinovatia dar cineva nu dau nume a inchis anumite threadu-ri asa incat raman din ce in ce mai putine locuri de postat .
7.imi cer inca odata scuze pt faptul ca ati trebuit sa suportati spamul meu si promit ca nu voi mai spama niciodata ,de asemenea nu voi mai deschide nici un thread aiurea .
8.in aceste 6 luni de cand sant inregistrat pe forum , m-am simtit bine alaturi de dumneavoastra si vrea sa postez si incontinuare ,simt ca imi pot exprima corect frumos si civilizat opinia in legatura cu anumite subiecte .

Cu stima si respect

LordulCapdeMort

P.S : Atat am avut de spus ,astept un raspuns din partea unei persoane competente , cat mai urgent , recunosc ca am gresit si eu si inca odata mii de scuze .

Universal
5th July 2007, 20:54
eu zic ca merita :ok: inca o sansa :ok:

ultima insa ;)

relansat
5th July 2007, 20:54
Valeo, imi vine sa plang ... sa mor de nu :cry:

Io sper sa te reprimeasca Lordule ca esti un om de valoare si recuperabil, nu ca altii :rolleyes:

Mult succes, o sa pun o vb buna pentru tine :bere:

Sasuke Uchiha
5th July 2007, 20:56
uni a avut destule sanse, nu e prima data

Lordul
5th July 2007, 20:56
multumesc Uni si relansat ,oricum in august scapati de mine pt o luna ca-s plecat....

CFR1907
5th July 2007, 20:59
2.da , mi-am facut clone ca sa pot posta : de ce cand am put posta nu mi-am facut clone ?simplu pt ca puteam posta si nu aveam nevoie de clone.

Asta e una din cele mai penibile scuze. Tu sti ce inseamna sa iei ban? Ban inseamna ca nu ai voie sa postezi o anumita perioada. Daca iti faci clone ca sa postezi, atunci suporti consecintele.
Oricum, e posibil sa iti fie scos ban-ul permanent, dar asta nu depinde de mine.

Lordul
5th July 2007, 21:01
da stiu foarte bine ce inseamna sa iau ban ..am inteles si din ce motiv am luat..acum am dat o explicatie si imi cer mii de scuze

acu iar aparut 3 clone sunt ale lui Andreiy ?

Eu stau cumintel in banca mea

CFR1907
5th July 2007, 21:08
da stiu foarte bine ce inseamna sa iau ban ..am inteles si din ce motiv am luat..acum am dat o explicatie si imi cer mii de scuze

Scuze ca iti zic asa direct, dar ai fost prost ca ti-ai facut clone. In loc sa te abti 24 de ore de la postat, acum vei sta saptamani bune in Valea Plangerii...

Sasuke Uchiha
5th July 2007, 21:08
lordule cate banuri ai luat pana acum ! ? dintre care si unul permanent care a fost scos dupa ceva timp? de cate ori ai fost iertat si tot degeaba ?!

Lordul
5th July 2007, 21:09
Scuze ca iti zic asa direct, dar ai fost prost ca ti-ai facut clone. In loc sa te abti 24 de ore de la postat, acum vei sta saptamani bune in Valea Plangerii...

stiuuuuuuuuuuuu mi-am dat seama ,am fost un BOU ,mare BOU am fost :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:


Vali Ente recunosc : am luat de 6 ori ban : 3 de o zi ,unu de 3 zile ,unu de o saptamana si acum asta e ultimul


si inca ceva : clona spintecatorul : i-am zis unui prieten de a meu sa -si fac nick pe acest forum si sa-mi dea nick-ul si parola si el a facut si asta e

acum sincer imi pare foarte rau :headbang:

cu tristete in glas

LordulCapdeMort

P.S: Ganditi-va ca in august sunt plecat si nu voi putea posta cam toata luna

Elphax
5th July 2007, 21:24
a avut destule sanse

minim 4 luni ban ...

Lordul
5th July 2007, 21:25
a avut destule sanse

minim 4 luni ban ...



nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu orice numai asta nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

:plans:

:plans:

va dati seama : ce inseamna asta : ban pana pe 4 noiembrie :plans: :plans: :plans: :plans:

Universal
5th July 2007, 21:33
nu plange mai, ce esti fata?

nu cred ca stai tu 4 luni pe tuse, nu esti chiar asa...mai bine stai un pic ...asa 2-3 saptamani si apoi , daca ti-ai revizuit comportamentul , revii.

Lordul
5th July 2007, 21:36
pai gandeste-te 2-3 saptamani se face august -in august nu postez delov pan la sf lunii adik dupa 28-29 sau chiar de abia pe 2-3 septembrie asta rezulta =8 saptamani

aici nu prea am cu cine discuta , ma plictisec ,alt forum nu-mi place asta este the best

vlad1607
5th July 2007, 21:47
Woaw

Lordul
5th July 2007, 21:58
asta e : multumesc frumos tuturor celor care mi-au raspuns


kerosene ,scuza-mi deranjul dar am o ultima intrebare pt tine :


El Greco e botul care posteaza toate stirile deci nu e clona mea ,nu stiu de ce era acelasi ip..

YoYoyOi
5th July 2007, 23:41
1. ai luat ban si eu ti l-am scos pt ca ai promis ca te vei indrepta.

2. ai primit nenumarate avertismente sa te opresti din spam si prostii, dar nu ai tinut cont de ele

3. ne-ai luat de fraieri, crezand ca daca iti faci clona stelista si feminina treci neobservat

4. ai inceput cu minciuni ca nu e clona ta, deci ne-ai facut prosti in fata

5. ai facut alta clona, crezandu-ne tampiti

6. ai ban permanent

DECIZIE DEFINITIVA SI IREVOCABILA

relansat
5th July 2007, 23:43
Yoyo, am si io o intrebare: Cum dreak sa`ti faci clona, dupe care sa ceri schimbarea numelui? :cry:

vlad1607
6th July 2007, 09:51
:happy :happy

Lordul
6th July 2007, 10:48
Deci sa spun :

Imi duceam viata linistita pe acest forum , cand intr-un din zile sa zicem in vacanta semestriala mi-am facut un user Tamara_Steaua cu care am postat de 2 ori de proba ,apoi am continuat sa postez cu userul meu pana in data de 31-03-2007 ,cand iarasi am postat cu Tamara_Steaua 2-3 posturi.Apoi am postat din nou cu userul LordulCapdeMort pana ieri cand am fost banat.Am intrat apoi pe userul Tamara_Steaua si am postat de 12 ori cuviincios si civilizat insa si acest user a fost banat .Am luat legatura cu un prieten si i-am spus lui sa-si faca un user pe ols si sa-mi dea mie userul si parola asa s-a nascut spintecatorul.Deci practic nu e clona mea ci e userul unui prieten caruia i-am cerut parola si userul .
Recunosc ca am gresit :headbang: :headbang: ,dar vlad1607 are ban 6 luni pt clona si jigniri nu permanent ,regulamentul trebuie sa fie aceeasi pt toti ,in plus ganditi-va ca el a si jignit eu nu am jignit .

Cu stima si respect
LordulCapdeMort

Elphax
6th July 2007, 11:15
deci cu stima si respect, iti schimbi IP address, faci un user nou si il rogi pe taticul tau sa formuleze TOATE mesajele, ca sa nu ne dam seama ca esti tu :)

si pune la echipa favorita Poli Timisoara :D

Lordul
6th July 2007, 11:16
poate echipa favorita din provincie desi nici acolo ,ca acolo ii cfr cluj ,dar cum as putea sa schimb ip adress?

Lordul
6th July 2007, 11:22
1. ai luat ban si eu ti l-am scos pt ca ai promis ca te vei indrepta.
2. ai primit nenumarate avertismente sa te opresti din spam si prostii, dar nu ai tinut cont de ele

3. ne-ai luat de fraieri, crezand ca daca iti faci clona stelista si feminina treci neobservat

4. ai inceput cu minciuni ca nu e clona ta, deci ne-ai facut prosti in fata

5. ai facut alta clona, crezandu-ne tampiti

6. ai ban permanent

DECIZIE DEFINITIVA SI IREVOCABILA



gresit cand aveam clona Tamara_Steaua eram inca banat ,nu-mi fusese scos banul ca daca era scos nici nu mai intram pe Tamara_Steaua

YoYoyOi
6th July 2007, 11:48
eu vorbesc de unul dintre primele tale banuri, nu de asta.
Acum asta e, ti-am mai zis de cateva ori sa ai grija. tu ai crezut ca te joci cu noi. Sa fii sanatos.

Lordul
6th July 2007, 13:09
atunci o sa fiu mod pe Valea Plangerii si voi posta aici ,vom face sectiunea dinamica

Elphax
6th July 2007, 13:14
ok, poti sa te consideri mod aici

Lordul
6th July 2007, 13:16
apropo ,daca am luat ban , pot sa injur ,ca banul e permanent zicea cineva daca nu injuri lucrurile se pot indrepta dar daca banul e permanent ce rost mai are

Hard
6th July 2007, 13:19
Lordule fa-ti o prietena.

Lordul
6th July 2007, 13:19
am mai multe

kerosene
6th July 2007, 13:20
:happy da sa nu-i vorbesti de morti ca pleaca...

Asta e Lordule.Acum tragi de pe urma actiunilor tale.

Lordul
6th July 2007, 13:21
stai linistit ca ne iubim

YoYoyOi
6th July 2007, 13:46
ba tu nu vrei sa intelegi ca nu ai voie sa mai postezi?


cum adica sa fii mod aici? :happy

o sa iei ban pe ip in curand si nu mai poti intra nici aici ;)

Universal
6th July 2007, 13:48
ce nebunie..Lordule- creaza-ti un nou sens al vietii, iesi in lume, du-te,invata..fa ceva...NU MAI STA

Lordul
6th July 2007, 14:09
stai linistit ca plec in august ....Pen Iberica ,plaja de abia astept ! dar vreau sa mai vb cu voi ..va rog nu da-ti ban pe ip


La multi ani Sergiu ! :bere: :bere:

gigiciuperca
6th July 2007, 14:59
@Lordule: :happy:happy
Esti de belea man. Tinand cont ca esti dinamovist, fac o exceptie si te invat eu sa postezi aici pana se plictisesc oamenii de tine cu tot banul lor pe IP. :happy

Oricum e un forum condus de comunisti asa ca trebuie sa faci revolutie. Daca ai timp si chef sa faci cate un user nou la fiecare ban iti spun eu cum. :evil:

Vezi ca stie relansat cum sa ma gasesti. :drak:

RAIKKONEN
6th July 2007, 15:08
Lordule nu te mai UMILI atata ma!!!! nu vezi ca astia TOTI fac misto de tine????inchide naibii OLS ala ca si asa toti is comunisti vai de mamicile lor(se cred mari si tari si fac misto de alde tine dar daca-i vezi pe strada is NISTE PADUCHI NICHELATI)! ce te tot umilesti atata(macar daca erau "OAMENI" mai intelegeam dar nu vezi ca is niste INCREZUTI care au impresia ca-s MINISTRI,iar ei is niste amarati care n-au nimic de lucru si aduc bani la altii si se GUDURA ce putere au)! tu nu vezi copile ca e o campanie in care toti dinamovistii primesc ban iar stelistii lor FAC TOT CE VOR si nu patesc nimic???? inca odata nu te mai umili si lasa-i pe SMECHERII (smecheri de foame)ASTIA sa-si "FACA TREABA"...

ps:diablo ce-ai facut COTEIULE de esti iar moderator????

vlad1607
7th July 2007, 14:12
a facut ce a facut toata viata....mumu....

Lordul
8th July 2007, 20:02
multam gigi ,deocamdata e bine asa

Lordul
9th July 2007, 08:56
Aici voi explica situatia mea am deschis thread separat pt a explica si clarifica unele probleme :

1.recunosc am sfidat un moderator cand am redeschis threadu-l numai iubirea si-mi fac mea culpa ,am gresit asta e
2.da , mi-am facut clone ca sa pot posta : de ce cand am put posta nu mi-am facut clone ?simplu pt ca puteam posta si nu aveam nevoie de clone
3.recunosc am facut si oleaca de spam pe threaduri-le deschise de Andreiy dar acum imi cer scuze in mod public fata de toti moderatorii si userii care au citit acele randuri si nu numai , imi cer inca odata scuze public
4.solicit ridicarea banului permanent intrucat imi voi revizui comportamentul , de asemenea jur solemn ca nu voi mai deschide threadu-ri idioate si ca voi posta din ce in ce mai rar pe Mass-media concentrandu-mi atentia numai pe sport (de orice fel) iar de asemenea consider ca in ultimele sa zicem 2-3 luni nu am mai injurat/jignit pe nimeni si nu m-am certat cu nimeni .
5.consider ca am si partile mele bune si de aceea cred ca mai merit o sansa , o ultima sansa ,asta o las oricum la latittudinea voastra .
6.la subforumul/forumul valea plangerii scrie ca : userii banati temporar sau permanent pot posta aici pt a-si sutine nevinovatia dar cineva nu dau nume a inchis anumite threadu-ri asa incat raman din ce in ce mai putine locuri de postat .
7.imi cer inca odata scuze pt faptul ca ati trebuit sa suportati spamul meu si promit ca nu voi mai spama niciodata ,de asemenea nu voi mai deschide nici un thread aiurea .
8.in aceste 6 luni de cand sant inregistrat pe forum , m-am simtit bine alaturi de dumneavoastra si vrea sa postez si incontinuare ,simt ca imi pot exprima corect frumos si civilizat opinia in legatura cu anumite subiecte .

Cu stima si respect

LordulCapdeMort

P.S : Atat am avut de spus ,astept un raspuns din partea unei persoane competente , cat mai urgent , recunosc ca am gresit si eu si inca odata mii de scuze .



ati vazut ?

RAIKKONEN
9th July 2007, 13:55
ce naiba nu-l lasati pe lord sa scrie??? ce v-a facut???? altii injura de rup si n-au nici o treaba(asta doar fiindca tin cu echipa steaua) iar cu lordul v-ati gasit sa fiti "corecti"! NU VA E RUSINE???? si-a cerut omul si scuze ce naiba aveti.... ce caractere dubioase aveti "domnilor" moderatori si mai ales domnisoara moderatoare(se stie ea)....

YoYoyOi
9th July 2007, 13:59
ei da... si-a cerut scuze... a cincea oara :rolleyes:

nu mai avem nevoie de scuzele lui pentru a sasea oara ;)

Lordul
9th July 2007, 15:29
domnilor moderatori unde-i dreptatea ? lui vlad1607 i-ati dat ban 6 luni si mie mi-ati dat permanent , in plus eu nu am injurat

domnilor moderatori de ce nu mi-ati dat ban in februarie cand am facut clona Tamara_Steaua ???

Andreiy
9th July 2007, 16:01
mah lordule nu te mai zbate aici ca peste pe uscat
hai pe forumul meu te astept acolo...
http://*/

delaparis
9th July 2007, 16:06
vrei sa ne suparam de tot ?

dardar_3
9th July 2007, 16:08
Prietene... du-te si fa-ti reclama pe mirc nu aici...

sa fii sanatos cu forumul tau cu tot:ok:

relansat
9th July 2007, 16:12
Despre ce forum e vorba? :D :drak: :lol:

dardar_3
9th July 2007, 16:17
rezolva-l tu relansat....:cry:...

Intreaba-l pe PM...:drak:


PS: uite aici linku:forum (www.onlinesport.ro/forum)

relansat
9th July 2007, 16:25
Va rezolv pe toti de`ndat` :D

p.s: Am dat pe link, d`al dreak coincidenta ca tot ols`ul imi aparu`. Olteanu` asta e mai tare decat Josephini :D :drak: :lol:

Ceau, ne mai auzim :cya:

dardar_3
9th July 2007, 16:26
Ioi ce spirit de observatie ai...
:drak:... Hai ca ma intorc la lucru ca se codeste sefu pe langa mine...:drak:...

Te-am lasat mai relansat...

Lordul
9th July 2007, 18:03
ce faci bre relansat ? hai noroc :bere:

cheama-l bre si pe gigi ca are umor

Lordul
9th July 2007, 18:59
ei da... si-a cerut scuze... a cincea oara :rolleyes:

nu mai avem nevoie de scuzele lui pentru a sasea oara ;)

ei bine nu va mai fi cazul pt ca a sasea oara nu voi mai fi banat

frontmax1
12th July 2007, 07:48
pun pariu de pe acum k o sa fii banat si a 6-a oara pt ca nu o sa suporti mizeria emanata de unii

Lordul
26th July 2007, 20:22
Buna seara

Ce mai faceti ? am intrat sa va -ntreb daca nu-mi scoateti banul pt ca oricum voi posta foarte putin si doar in seara-asta si sambata cred pt ca apoi plec spre Spania si ma-ntorc dupa 20 august ..

Cu stima si respect

LordulCapdeMort

P.S : S-a lansat volumul VII ,,Harry Potter and deatly hallows"

YoYoyOi
27th July 2007, 00:44
ok :)

ai postat :D ne vedem dupa 20 august :D

broadband
27th July 2007, 00:46
lordule dc te mai umilesti mult in fata morsei pe cuvant k te pleznesc

Lordul
27th July 2007, 19:45
broadband , am zis sa mai incerc odata cu aceasta cale ,ne vedem dupa 27 august , p.s: Yoyo i-ati si tu concediu sa te relaxezi

YoYoyOi
27th July 2007, 20:08
vacanta placuta sa ai, lordule :floricica:

Lordul
28th July 2007, 17:23
dupa cum v-am zis eu voi pleca intrucat pe 2 august trebuie sa fiu la Barcelona(de abia astept!!!!!!) , sper sa ne revedem cu bine la sf lunii august ,
Multumiri tuturor celor care au fost alaturi de mine

Cu stima si respect

LordulCapdeMort

broadband
31st July 2007, 21:56
ba tu esti penibil ca un stelist