PDA

View Full Version : De ce ban ? Nu sunt clona !



Tamara_Steaua
5th July 2007, 18:55
Nu sunt clona userul LordulCapdeMort ,nu stiu cine este acel user ,eu sunt femeie matura ,am 45 de ani ,sunt asezata la casa mea ,sunt stelista ,am vazut ca acel user e dinamovist ,imi place wrestlingu si favoritul meu e Undertaker ,retineti va rog nu sunt clona intrucat am postat pe 31-03-2007 cand si Lordul Cap de Mort era online deci nu sunt clona lui ,va rog lasati-ma sa postez .Mie imi place Silva neagra sau Stella Artois ,acelui user am vazut ca-i place Heineken ,eu sunt o femeie cu ocupatie , nu sunt clona unui user pe care nici nu-l cunosc.


De ce fugiti de responsabilitati ? Stiti ca ati gresit si nu stiti cum sa rezolvati problema ? Explicati-mi si mie de ce am fost banata ,n-am injurat pe nimeni ,n-am facut trolling ,spam , nu am avatar necorespunzator , asa ca de ce mi-ati dat ban ? nu vad motivul ..

Lordul
5th July 2007, 19:26
Sistemu ,sistemu

Andreiy
5th July 2007, 19:30
2 in 1 lol
chiar nu ti-ai dat seama ca te-ai dat de gol? mai ales dupa ip
Registration IP Addresses

* LordulCapdeMort 86.104.235.146 [Find Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]
* Tamara_Steaua 86.104.235.146 [Find Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]

Lordul
5th July 2007, 19:32
Andreiy da-mi id-ul tau de mess si vb pe mess si-ti spun akolo ce s-antamplat , adik na ce si cum

Andreiy
5th July 2007, 19:44
imi pare rau, dar nu se poate sa-ti dau id-ul meu. dak ai ceva sa-mi spui, spune aici, dak e adevarat ca te-ai schimbat, atunci nu mai avea secrete fata de ei.
dar cum te-ai schimbat dak ti-ai facut clona si te-ai dat drept femeie?!?!?!

CFR1907
5th July 2007, 20:13
Nu sunt clona userul LordulCapdeMort ,nu stiu cine este acel user ,eu sunt femeie matura ,am 45 de ani ,sunt asezata la casa mea ,sunt stelista ,am vazut ca acel user e dinamovist ,imi place wrestlingu si favoritul meu e Undertaker ,retineti va rog nu sunt clona intrucat am postat pe 31-03-2007 cand si Lordul Cap de Mort era online deci nu sunt clona lui ,va rog lasati-ma sa postez .Mie imi place Silva neagra sau Stella Artois ,acelui user am vazut ca-i place Heineken ,eu sunt o femeie cu ocupatie , nu sunt clona unui user pe care nici nu-l cunosc.


De ce fugiti de responsabilitati ? Stiti ca ati gresit si nu stiti cum sa rezolvati problema ? Explicati-mi si mie de ce am fost banata ,n-am injurat pe nimeni ,n-am facut trolling ,spam , nu am avatar necorespunzator , asa ca de ce mi-ati dat ban ? nu vad motivul ..

Daca habar nu ai cine e acel user, cum ai reusit sa ti minte ca el era online atunci? Nu ti se pare ciudata situatia?

relansat
5th July 2007, 20:45
Vreti sa aflati care este culmea forumului? Va spun imediat: sa`ti faci user, dupe care sa ceri schimbarea numelui in secunda urmatoare :D :drak: :lol:

Elphax
5th July 2007, 21:05
ce tare e Lordu'

:happy

Platanu
5th July 2007, 21:34
A zis ca ei ii place Stella Artois sau Silva neagra,ori Lordului ii place Heineken.Deci clar nu poate fi clona Lordului.

Universal
5th July 2007, 21:34
imi aminteste de cineva anul trecut,care a gresit, dar care a revenit miraculos pe forum

r0bby
5th July 2007, 22:02
Nu sunt clona userul LordulCapdeMort ,nu stiu cine este acel user ,eu sunt femeie matura ,am 45 de ani ,sunt asezata la casa mea ,sunt stelista ,am vazut ca acel user e dinamovist ,imi place wrestlingu si favoritul meu e Undertaker ,retineti va rog nu sunt clona intrucat am postat pe 31-03-2007 cand si Lordul Cap de Mort era online deci nu sunt clona lui ,va rog lasati-ma sa postez .Mie imi place Silva neagra sau Stella Artois ,acelui user am vazut ca-i place Heineken ,eu sunt o femeie cu ocupatie , nu sunt clona unui user pe care nici nu-l cunosc.


De ce fugiti de responsabilitati ? Stiti ca ati gresit si nu stiti cum sa rezolvati problema ? Explicati-mi si mie de ce am fost banata ,n-am injurat pe nimeni ,n-am facut trolling ,spam , nu am avatar necorespunzator , asa ca de ce mi-ati dat ban ? nu vad motivul ..

Esti penibill Lordule!:jerk:

Lordul
5th July 2007, 22:24
stiu :headbang: :headbang: :headbang:

relansat
5th July 2007, 22:27
Recunosti bre`? :cry:

Retrageti cuvintele cat inca mai poti :D

Kainsashiki
5th July 2007, 22:31
relansat, iti readuc aminte ca pe aceasta sectiune se pot face doar plangeri in cazul in care consideri ca ai fost banat gresit si te rog ca astfel de mesaje sa i le adresezi pe pm lordului sau pe ymess.

acelasi lucru e valabil si pt ceialalti.

relansat
5th July 2007, 22:35
Pai plm bre`, ce democratie e asta cand mi`ati inchis threadu` de offtopic?

Lordul
5th July 2007, 22:35
Diablo tin sa-ti reamintesc :

Valea plangerii :
Userii banati pot posta aici

Kainsashiki
5th July 2007, 22:38
Pai plm bre`, ce democratie e asta cand mi`ati inchis threadu` de offtopic?

Ti-a fost inchis pentru ca acolo nu se postau plangeri, se posta cu totul altceva, care nu ar trebui sa fie postat aici.

Lord: Pot posta userii banati, dar pot posta plangeri.

Lordul
5th July 2007, 22:41
deci atat numai plangeri?pai si in rest ce sa fac?

relansat
5th July 2007, 22:41
Bre`, d`aia se chema thread de offtopic ... d`OHHH !!!!

Deja exagerati !

Lordul
5th July 2007, 22:51
chiar deschideti off-topic sa mai vb acolo...