PDA

View Full Version : Lista suspectilor



dac55
21st March 2006, 17:39
In articolul din editia de azi,cu acest titlu ,semnatarul articolului.S.Spin se dovedeste total lipsit de spiritul sportiv si chiar tendentios cu privire la egalitatea de sanse intre cele doua echipe.Oare Maldaraseanu si Karamian nu fac macar cat Iacob.Este o dovada de lipsa de profesionalism si chiar o tendinta fatisa de instigare.Pacat!!!

remy
21st March 2006, 18:00
De parca zici ca e stelist fanatic.
Ce sa le mai ceri stelistilor ?
O sa ajunga sa fie ignorati de toata lumea fanaticii care abereaza in sprijinul Stelei.
LASATI SI RAPIDUL SA CASTIGE O CUPA EUROPEANA !
STELISTI, MAI STATI PE-ACASA, CA NE-ATI OBOSIT !

One-Man Show
21st March 2006, 18:02
Karamyan = accidentare stupida +
Maldarasanu = lovit de un neamt
--------------------------------
FAIR

Iacob = atac criminal al lui Burca +
Paraschiv = atac criminal al lui Sapunaru
Nicolita = atac criminal al lui Sapunaru
Oprita = atac criminal al lui Mozacu
----------------------------------
FURT(doar ultimul fault a fost sanctionat)

P.S. : Maldarasanu & Karamyan ;)

grande
21st March 2006, 18:07
,,Rapidul se afla in fata unei Stele decimate in turul sferturilor Cupei UEFA, lucru de care ar putea profita din greu,, a scris acest ,cum sa-l numim ,dar mai bine il lasam in plata domnului ,nu de alta dar si-a luat si el un ban pe articolul asta ,din partea la cioban !

Emilio
21st March 2006, 18:12
Regretabil articolul lui S Spin.

Nu este pentru prima data cand OLS favorizeaza Steaua. Le-am scris in repetate randuri si mi-au raspuns ca mi se pare, ca nu e adevarat, ca sunt echidistanti, etc.

Mai are sens sa le scrii? Nu.

Si azi au sarit calul cu atitudinea pro-Steaua. In primul rand articolul lui S Spin. Pe urma articolul despre Serea.

OLS = OnLineSteaua?

cip_81
21st March 2006, 19:59
Altceva este grav...acest idiot a incalcat deontologia profesionala de ziarist, care presupune impartialitate. Nici nu trebuia sa-si astearna gandurile pana cand nu avea un punct de vedere si din cealalta tabara.

Utilizator
21st March 2006, 20:05
Lasati omul in pace ca a scris corect. Rapid va juca cu echipa fanion a tarii si e normal sa o atace presa.

be@
21st March 2006, 20:08
De parca zici ca e stelist fanatic.


Pai chiar e ! :happy Nu stiti articolul ala de tot rasul dupa Gloria - Dinamo ? Eu zic sa se lase de meserie , ca are probleme grave .

Utilizator
21st March 2006, 20:11
N-ar eprobleme grave, are doar un spin impotriva unora. :D

BAK
21st March 2006, 21:33
un ziarist adevarat trebuie sa fie echidistant...in momentul in care scrie pentru una din parti( steaua in cazul nostru) ar trebui sa isi ceara public scuze.....daca se repeta atunci demisia de onore si angajarea la gazeta de steaua( sau ceva de genul)
e simplu , nu esti echidistant atunci nu esti ziarist......(asta inseamna ca in Romania nu prea exista ziaristi).
asta e problema cu ziaristii in general...ei prezinta un anumit lucru dintr-o perspectiva care te poate induce in eroare.....
plus ca in ziare se cauta senzationalul cu orice pret...adica era o stire cu titlul Cocis la Roma.... si apoi afli ca omu a mers in vacantza acolo....

SORENSEN
21st March 2006, 22:56
....
Pe urma articolul despre Serea.
...

Eu stiam ca Serea a facut meciul secolului pt Dinamo..s-au mi sa parut ...ca l-a luat la misto un pic care e treaba....pai el ce a facut in meciul doar NU A ARBITRAT SERIOS....

dac55
23rd March 2006, 18:37
Nici dupa doua zile,nu-mi trece.De ce?Fiindca din curiozitate m-am uitat pe echipa redactionala a OLS si am descoperit ca S Spin este singurul editorialist!Curios si...dureros.

mblue
31st March 2006, 15:42
lista ar trebui actualizata in fiecare etapa cu huliganii care ne fac de rusine oriunde se duc in tara sau strainatate