PDA

View Full Version : Supercupa Spaniei



Sasuke Uchiha
4th July 2007, 23:28
Sevilla vs Ral Madrid

turul la seviila pe 12 august
returul pe bernabeu pe 19 aungust

comentarii aici !

Lordul
4th July 2007, 23:35
si cat costa un bilet pt meciul tur de la Sevilla ca voi fi la Sevilla atunci ,sper sa bata Sevilla

Catalanul
4th July 2007, 23:37
avand in vedere ca e supercupa cel mai ieftin cred ca o sa fie in jur de 50-60 €

cum era de asteptat... supercupa sper sa o ia Sevilla :P

Sasuke Uchiha
4th July 2007, 23:38
nu stiu, nu cred ca s-au pus la vanzare

Lordul
4th July 2007, 23:39
avand in vedere ca e supercupa cel mai ieftin cred ca o sa fie in jur de 50-60 €

cum era de asteptat... supercupa sper sa o ia Sevilla :P

e clar n-am bani sau nu kred ca am

Sevilla va castiga

kain
5th July 2007, 03:39
Real Madrid ! HALA MADRID ! ;)

Sasuke Uchiha
5th July 2007, 03:44
eu inca nu ma pronunt, real pare favorita cu returul pe bernabeu, astep sa vad ce transferuri va face pana atunci

kain
5th July 2007, 03:55
Daca ar fi ramas Capello puteam sa spun sigur ca Supercupa ajunge la Madrid.. asa ramane de vazut.. si ce transferuri se fac.. si mai multi factori.. :P

Oricum noi avem incredere in fortele noastre :D

Doctor_Satan
5th July 2007, 08:23
Sevilla. O echipa care s-a ridicat foarte mult, in timp ce Realul face bani si mai joaca din cand in cand!

Geografu
5th July 2007, 11:51
Sper ca Real sa castige Supercupa asta.Prietenii stelisti stiu de ce ! :angry:

Universal
7th July 2007, 16:50
Sper sa castige Real :ok: ar fi perfect :ok:

Patriots
19th July 2007, 20:42
Sper sa castige Sevilla

Messi19FCB
19th July 2007, 20:49
Va castiga Sevilla

kain
11th August 2007, 23:19
Hala Madrid :ok:

torn_beton
11th August 2007, 23:44
Unde pot vedea si eu meciul pe internet?
Hala Madrid!

Kainsashiki
12th August 2007, 00:15
http://www.myp2p.eu/Matches/Match8.htm sau http://www.rojadirecta.com/

e pe Sport 1 in Romania. e bine ca astia au comentatori piesa rau

torn_beton
12th August 2007, 00:17
Mersi frumos Diablo!

Aveam impresia ca este pe Boom si ma ofticam ca m-a prins plecat.
Ce naiba canal e sport 1 asta ca n-am auzit de el? Fostul TV-Sport?

Kainsashiki
12th August 2007, 00:19
E destul de nou, din Aprilie. Nu e TV Sport (ala e Sport.ro acum). Se prinde doar pe Astral (UPC).

Da Campionatul Portugaliei, Scotiei, Cupa Germaniei, nimic spectaculos.

torn_beton
12th August 2007, 00:24
Te mai rog ceva daca se poate.

Spune-mi si mie cum dracu fac cu linkurile alea ca imi prind nasul pe aici. Nu prea le am eu cu calculatoarele dar am impresia ca trebuie sa downloadez un program si nu stiu de unde.

Mersi. Raman dator de bere, whisky sau ce bei. :bere:

Kainsashiki
12th August 2007, 00:27
trebuie sa downloadezi cateva programe si sa le instalezi:

PCast: http://www.myp2p.eu/Programs/Pcast.htm
PPmate: http://www.myp2p.eu/Programs/PPmate.htm

Dupa ce le instalezi dai click pe play.

Oricum e slab meciul, domina Real teritorial, dar fara ocazii.

PS: Penalty gratis pentru Sevilla dupa ce a dat Duda cu stangu-n dreptu:happy

Gol Sevilla 1-0 Luis Fabiano

torn_beton
12th August 2007, 00:40
Mersi frumos.

Deja m-am enervat, unul zice ca imi trebuie alt media player, altul e in rusa, cred ca le arunc la astia calculatorul de aici pe geam. :angry::angry::angry:

Mai am de incercat un program si daca nu merge nici ala ma .... pe el de meci si ies sa beau.

Bafta

Catalanul
12th August 2007, 02:02
asa cum era de asteptat realul a pierdut :) nu stiu daca am numarat 2 ocazii de gol tot meciul la ei :lol: si cica l-au adus pe Schuster ca sa practice un fotbal sepctacol :D

returul va avea loc duminica viitoare pe bernabeu la aceeasi ora

YoNuTzz
12th August 2007, 02:05
bv sevilla...succes in meciul de pe bernabeu :ok:

kain
12th August 2007, 03:00
asa cum era de asteptat realul a pierdut :) nu stiu daca am numarat 2 ocazii de gol tot meciul la ei :lol: si cica l-au adus pe Schuster ca sa practice un fotbal sepctacol :D

returul va avea loc duminica viitoare pe bernabeu la aceeasi ora

Sevilla a dat gol dintr-un penalty inventat.. Norocul o sa se intoarca impotriva lor.. Plus ca noi nici nu ne-am definitivat lotul.. Va asteptam pe Bernabeu :evil:

zeze
17th August 2007, 11:10
"Cele două mari rivale din Primera Division, FC Barcelona și Real Madrid, au înregistrat rezultate diametral opuse în meciurile de verificare susținute miercuri."... asa va fi si in campionat sezonul acesta:yeah:

Catalanul
20th August 2007, 00:53
festival de goluri pe Bernabeu :D la pauza Sevilla conduce cu 3-2 :yeah:

pentru a castiga supercupa realul trebuie sa marcheze de 3 ori in repriza secunda

realmadrid.com
20th August 2007, 01:00
Macar la noi n-a fost 3-0 cum a fost in meciul vostru cu Sevilla :ok:

Nu conteaza super-cupa, cum nici cupa nu conteaza :ok:

unic_jul
20th August 2007, 01:04
cat de curand or sa planga dupa capelo.nu mi place deloc cum joaca realul(adica nimic)atatea infrangeri in noua "era" ca ma intreb cat mai rezista asta pe banca realului.

realmadrid.com
20th August 2007, 01:07
Rezista o luna, pleaca, vine alt tampit....si se mai duce un sezon. Incep sa regret faptul ca tin cu ei si asta datorita conducerii.....ne-au blestemat falsii :D

YoNuTzz
20th August 2007, 01:08
2-3 la pauza...sa fim sinceri...
NU se da afara un antrenor care tocmai ce a luat titlul...

unic_jul
20th August 2007, 01:19
2-3 la pauza...sa fim sinceri...
NU se da afara un antrenor care tocmai ce a luat titlul...

ba se da.la real se pare.echipa asta nu poate mai oameni buni sa aiba un antrenor care sa stie antrenorat.ce a castigat germanul asta ca eu nu stiu?s au incantat ca a batut barca si gata,mare antrenor.
in loc sa dea "n" milioane de euro pe kaka mai bine il aduceau pe wanger de la arsenal cu orice pret ca ala face echipa din nimic.

Kainsashiki
20th August 2007, 01:30
Ce idioti astia de la Sport 1, li s-a intrerupt transmisia :mda:

unic_jul
20th August 2007, 01:45
bun ramos asta.merita toti banii 3-3
pepe asta ma dispera.pt cine joaca ca nu m am prins 3-4

YoNuTzz
20th August 2007, 01:48
3-4 acum...

YoNuTzz
20th August 2007, 01:56
si acum 3-5 :D este inadmisibil k o echipa precum real madrid sa primeasca 5 goluri pe teren propriu...

milanezu
20th August 2007, 02:10
este inadmisibil cand un club ca real sa nu poata alcatui un 11 competitiv.
nu pot sa inteleg ce se intampla la real.
nici nu a inceput bine sezonul si deja este inceputul sfarsitului.
cred ca echipa este blestemata.

Catalanul
20th August 2007, 02:18
spectacol de goluri oferit azi de sevilla chiar pe bernabeu :D renato cu 2 reusite si kanoute cu un hatrick au fost cei mai buni jucatori ai meciului :)

pepe... transferul de 30 de milioane de euro al realului a facut in hent de incepator in careu iar in ultimele minute ale meciului a fost eliminat :lol:

una peste alta sevilla este castigatoare pe merit a supercupei :ok: in 15 luni au cucerit pana acum 5 titluri (2 cupe uefa, o supercupa a europei, o cupa a spaniei si supercupa spaniei)... iar peste 2 saptamani are ocazia sa cucereasca din nou un titlu european... si-anume supercupa Europei.

bravo sevilla :) real astazi 0 barat! singurul lucru de remarcat este golul superb marcat de drenthe

YoNuTzz
20th August 2007, 02:21
spectacol de goluri oferit azi de sevilla chiar pe bernabeu :D renato cu 2 reusite si kanoute cu un hatrick au fost cei mai buni jucatori ai meciului :)

pepe... transferul de 30 de milioane de euro al realului a facut in hent de incepator in careu iar in ultimele minute ale meciului a fost eliminat :lol:

una peste alta sevilla este castigatoare pe merit a supercupei :ok: in 15 luni au cucerit pana acum 5 titluri (2 cupe uefa, o supercupa a europei, o cupa a spaniei si supercupa spaniei)... iar peste 2 saptamani are ocazia sa cucereasca din nou un titlu european... si-anume supercupa Europei.

bravo sevilla :) real astazi 0 barat! singurul lucru de remarcat este golul superb marcat de drenthe

asha este...sevilla s-a ridicat enorm in ultimii 2 ani...:ok:

cat despre Supercupa Europei, nu uita k totusi vorbim de MILAN, iar Milan nu este Real :ok:

kain
20th August 2007, 03:44
Am citit tot ce ati scris voi aici.. Nu ma asteptam la un asemenea rezultat, insa avand in vedere ca:

1.Au schimbat antrenorul.
2.A plecat jumatate de echipa.
3.A venit jumatate de echipa.
4.Lotul nici macar nu este definitivat.
5.Nici macar nu se stie formula generala, formula cu care vor evolua in campinat.
6.Jucatorii Sevillei joaca impreuna de multi ani.
7.Toate cele enumerate mai sus.. era de asteptat sa nu castigam supercupa.

Nu disper inca, am rabdare.. asa a fost si cu Capello la inceput.. :P

mariomax
20th August 2007, 23:03
cand primesti 5 goluri acasa si cand ai ca marcatori pe drente, canavaro si ramos, e clar ca echipa tie praf. PRAF!

razwan_vs
20th August 2007, 23:13
vedem cand o sa joace cu barca cine ii praf....pana atunci ssssstttttttt barcelona....locul 2 ? si anul asta :(

mariomax
20th August 2007, 23:40
vedem cand o sa joace cu barca cine ii praf....pana atunci ssssstttttttt barcelona....locul 2 ? si anul asta :(


a zis cineva ca barca de anul trecut a fost mai putin praf? :rosu:

Catalanul
20th August 2007, 23:44
vedem cand o sa joace cu barca cine ii praf....pana atunci ssssstttttttt barcelona....locul 2 ? si anul asta :(

locul 2 la egalitate de puncte cu locul 1... noi am pierdut campionatul pe mana noastra.. :rolleyes: dar ce a fost a fost :)

deocamdata ati fost praf toata vara... ati adus un antrenor pentru a face spectacol... dar pana acum v-ati facut... de ras :D

realmadrid.com
20th August 2007, 23:58
Hai ma lasa-ma cu egalitatea ta, ati fost la egalitate pt ca ati furat-o pe Bernabeu si era s-o furati si pe Camp Nou, ai inceput si tu ca tvshportu ?

dardar_3
21st August 2007, 00:07
Egalitate ca egalitate... dar cu Sevilla n-a fost egal decat cateva minute tot meciu....:drak:

realmadrid.com
21st August 2007, 00:19
Nu ma intereseaza super-cupa :ok:....ma deranjeaza infrangerea, dar asta este, au venit multi, trebuie timp :ok:

mariomax
21st August 2007, 00:27
Nu ma intereseaza super-cupa :ok:....ma deranjeaza infrangerea, dar asta este, au venit multi, trebuie timp :ok:

inca vreo 2 ani, apoi alti 10 jucatori, si tot asa...:lol:

kain
21st August 2007, 06:11
inca vreo 2 ani, apoi alti 10 jucatori, si tot asa...:lol:

Daca luam campionat sau cl in fiecare an, pot sa vina 20 si sa plece 20 :P

Si daca Barcelona a pierdut titlul pe mana ei? De ce suntem noi vinovati? Ca l-am castigat? :D Sunteti absurzi :ras-plans: