PDA

View Full Version : Steaua se lupta cu Rapid si castiga Dinamo



MariusTR
21st March 2006, 08:42
Gigi a declarat ieri la o emisiune tv ca are surse conform carora dinamovistii vor sabota cele 2 echipe : vor trimite oameni pe stadion care sa scandeze rasisme si sa faca scandal ca cele doua echipe sa fie eliminate simultan de catre UEFA .
http://tinyurl.com/g6yqj

E posibil ca Steaua si Rapid sa nu mai prinda Europa anul viitor... Steaua sa nu ia 1 si Rapidul sa piarda Cupa, iar Dinamo sa intre direct in Champions Leaque, dupa ce Steaua si Rapid si-au dat sufletul pe teren in Europa in acest an.
Borcea se declara antisetlist convins si se bucura de conjunctura:

http://tinyurl.com/h27mk

Intre timp Steaua este macelarita cu ajutorul arbitrilor in Campionat.

DINAMO nu merita locul I !! NICIODATA!! Scoateti pe Dinamo de acolo cu orice pret, ne va face de rusine in Europa IARASI !

stefanm14
21st March 2006, 09:25
In primul rand, esti in pom rau de tot, pt ca castigatoarea de anul asta a campionatului nu intra direct in CL, ci in turul II preliminar, da deh, mai sunt si alte subiecte la fel pe intern, dar vad ca azi iar ai chef de subiecte aiurea...opriti frizeru :D

MariusTR
21st March 2006, 09:28
Stefane, daca Steaua ajunge in finala si castiga finala, inseamna puncte la coeficienti ==> Prima intra direct in CL iar a doua in turul 3 de preliminarii.
Nu acum ma refeream ca poate intra ci dupa ce aducem Cupa in Romania.
Ai inteles?

Aici sesizez o situatie periculoasa si aiurea : Dinamo profita din plin si pe nedrept si ( dupa spusele lui Jiji ) va sabota sfertul de finala... e FOARTE GRAV!

Toti suporterii din Romania stiu ca Dinamo nu merita sa intre direct in CL pe spatele celor 2 super echipe : Rapid si Steaua... am pus un poll ca sa sfiintesc acest fapt.

stefanm14
21st March 2006, 09:38
Stefane, daca Steaua ajunge in finala si castiga finala, inseamna puncte la coeficienti ==> Prima intra direct in CL iar a doua in turul 3 de preliminarii.
Nu acum ma refeream ca poate intra ci dupa ce aducem Cupa in Romania.
Ai inteles?



Pai nu intra ma castigatoarea campionatului de anul asta, poate sa castige Steaua cate cupe uefa vrea. Pt anul asta, situatia e stabilita de un an ! Intra direct castigatoarea campionatului de anul viitor, si asta e 99% sigur....

RstInPc
21st March 2006, 13:24
Toti suporterii din Romania stiu ca Dinamo nu merita sa intre direct in CL pe spatele celor 2 super echipe : Rapid si Steaua... am pus un poll ca sa sfiintesc acest fapt.
Adica ai tu o presimtire si spui ca la anul Dinamo va castiga campionatul ? Din partea mea este f. bine asa. In conditiile date prefer ca nici unul din cele doua meciuri sa nu se termine la egalitate => mai multe puncte si mai multe sanse ca Dinamo sa joace la anul direct in LC. :ok:
Nu stiai vorba aia "doi se bat si al trei-lea castiga ?"

bluesky
21st March 2006, 13:27
eu zic ca, campionatu se va juca pina in ultima etapa de campionat cand va juca poli timisoara cu dinamo,si eu zic ca ii posibil sa fac timisoara o surpriza si sa iasa campioana

RstInPc
21st March 2006, 13:33
Doaaamne! Mai oamenilor, voi nu intelegeti ca rezultatele de anul acesta nu vor conta decat pentru campionatul viitor ? Pentru anul asta regula va fi aceeasi ca si pana acum !

bluesky
21st March 2006, 13:39
poate sa mai treaca citiva ani 2-3 si s avem si noi o echipa direct in grupe,numai sa repete parcursul bun echipele care vor evolua in cupele europene in ani viitori

MariusTR
21st March 2006, 13:45
Nu conteaza anul , conteaza sa nu iasa Dinamo ;)


PS:

This message has been deleted by RstInPc. Reason: haaaai ca esti OFF-TOPIC !
Restinpc , daca mai odata ma cenzurezi in halul asta , ma duc direct la Vadim sau pe Sugestii si reclamatii! Nu se poate asa un abuz! Esti enervat ca spun aici adevarul ??
OLS e un forum liber

RstInPc
21st March 2006, 13:55
Chiar te rog. Vrei sa spui ca mesajul tau era in regula ? Moderatorii si adminii pot sa vada ce am sters eu iar daca vor considera ca este abuziv vor repara "greseala". Pana una alta fi "on-topic" pe un thread deschis chiar de tine, si care, fie vorba intre noi, nu prea-i vad rostul.

MariusTR
21st March 2006, 13:58
Las' ca o sa-i vezi tu rostul :

1. Dupa 30 si 6, cand ne vor elimina pe amandoua din Europa din cauza voastra.
2. Cand va juca Dinamo ( doooamne fereste ) in CL si o va lua in barba ca si veverita vesela de la toti.

RstInPc
21st March 2006, 14:04
Din cauza noastra, ca sunteti voi violenti. De Lucescu Jr. cine s-a luat in Cotroceni si au vrut sa-l bata, au strigat...stii bine ce, erau tot dinamovisti ? Te uiti prea mult in gura oierului sef ! Fi mai realist si nu mai arunca vina pe altii pentru esecurile si greselile voastre. Aveti antecedente, atat voi cat si Rapid, asa ca nu o mai da la-ntoarsa !

relansat
21st March 2006, 14:17
Am pus click pe "NU", nu cred intr`un asemenea scenariu :no:

Vladek
21st March 2006, 14:41
Din capul locului tin sa precizez ca NU SUNT FAN GIGI .... din contra, ma intreb des si cu tristete cum a ajuns un astfel de exemplar patron al clubului Steaua. Asa ca nu cred nici o secunda teoriile aberante lansate de Gigi- razboinicul luminii din beci :D.

Nu cred insa ca Dinamo merita campionatul si / sau sa intre in CL, in 2006 sau 2007. Echipa asta nu m-a convins ca merita ... au jucat 4 meciuri in deplasare si le-au pierdut pe toate anul asta, iesind pe ultimul loc, iar anul trecut n-au intrat nici in grupele UEFA. Cu rezultatele astea ai pretentii de CL ?? A, daca nu vrei decat sa intri pe teren si sa bagi in buzunarel dolarii, aia care vin de la UEFA, televiziuni, etc, fireste ca rezultatele nu conteaza. Poti sa pierzi cu 5-0 toate meciurile si te doare in cot. Cred insa ca ar trebui sa avem pretentii mai serioase ...

RstInPc
21st March 2006, 15:30
Cine merita oare sa joace in LC ? Credeti ca avem o echipa capabila sa faca fata in aceasta competitie. Eu nu cred. A, sa intre in prima faza a grupelor, da. Dar sa treaca de ele macar pe un loc asigurator pentru Cupa UEFA, nu mai cred. Despre merite, fiecare suporter are parerea lui si in mod clar nu o sa-si schimbe parerea ca vrea x si y de la alta echipa. Cine va profita de actuala conjunctura nu vom sti decat abia la sfarsitul campionatului viitor.
In consecinta, avand in vedere ca exista deja un thread pe "Intern" numit "Campioana 2005-2006" si in mod clar va fi unul "Campioana 2006-2007" si in plus, avand in vedere ca exista destule thread-uri unde se discuta probleme asemanatoare, declar threadul de fata INCHIS.