PDA

View Full Version : Trustul Antena



Andreiy
4th July 2007, 11:53
Cum am deschis si despre media pro (protv), nu se putea sa nu fie echidistanta si pt. Antena. Antena1, Antena2, Antena3, Antena4 (Euforia Lifestyle). Votati si dati-va cu parerea.

Celor care nu le place topicul pot sa-l "sara" si le zic un sincer "haidi pa".:ok:

edd
4th July 2007, 12:03
un alt thread marca andreyi :headbang: dupa ce a remarcat cat succes a avut threadul media pro s-a gandit el sa deschida inca unul pentru antene :headbang: :headbang::headbang: abia astept sa mai deschizi cateva threaduri la fel de interesante :sleep:

Andreiy
4th July 2007, 12:04
voi deschideti topicuri de ziare, d`astea aici...si eu de tv...ca-s as in asta :P

Lordul
4th July 2007, 14:54
urmeaza sa deschizi despre trustul Tvr


toate antenele is bune si interesante

Andreiy
4th July 2007, 15:11
ala de la tvr nu-i chiar trust :D

iuli
4th July 2007, 16:02
lol, si eu am zis la misto sa deschizi despre protv si antena, dar erau deja deschise :happy

Geografu
4th July 2007, 16:33
Antena 1 si 3 nu sunt chiar rele dar oricum sub Pro TV si alte televiziuni preferate de mine ! :ok:

Platanu
4th July 2007, 16:50
Andreyi,deschide threaduri pentru toate trusturile de presa din Romania.Si eventual cand le termini pe alea,incepi si cu trusturi din strainatate.OK?

Andreiy
4th July 2007, 17:12
din strainatate nu prea stiu...
din romania nu prea mai sunt...tvr nu pot pune :P

Universal
4th July 2007, 17:19
Antena 1 si 3 nu sunt chiar rele dar oricum sub Pro TV si alte televiziuni preferate de mine ! :ok:

corect, eu cel putin am vazut cum este ProTv si pot spune ca este foarte bine organizata.In plus: show-uri foarte interesante

Kainsashiki
4th July 2007, 17:20
Antenele astea fac parte din Trustul INTACT, nu din Trustul Antena. De asemenea, Jurnalul national face si el parte din trustul intact.

Andreiy
4th July 2007, 17:20
antena1 are filme proaste, pe cand protv are filme f. bune. asta, la cap. filme.
la divertisment clar antena1.

Andreiy
4th July 2007, 17:21
Antenele astea fac parte din Trustul INTACT, nu din Trustul Antena. De asemenea, Jurnalul national face si el parte din trustul intact.

scuze, n-am stiut...editeaza tu dak poti.
"Trustul Intact" poti sa pui sau cum tre.

Gontel
4th July 2007, 19:27
Mai informeaza-te si tu, mai andreiy, inainte sa deschizi atatea threaduri.
Vad ca spui ca antena 1 e tare la capitolul divertisment. De aici imi dau seama ca esti un fan infocat al lui dan negru cu tot cu posircile lui.
Anyway...astept cu interes un topic cu trustul taraf sau trustul dan diaconescu, de ce nu? :happy :happy :happy :ras-plans:

Platanu
4th July 2007, 19:30
Hai ma,nu mai fiti asa rau cu el.:D

Andreiy
4th July 2007, 20:05
trust otv = otv + ddtv deci nush ce trust vezi

Platanu
4th July 2007, 21:00
Mai avea si ziar Dan Diaconescu,daca imi amintesc bine.

Andreiy
4th July 2007, 21:09
DAN DIACONESCU


DETALII PERSONALE


Data nasterii: 09/12/1967
Locul nasterii: Caracal/Olt
Starea civila: necasatorit
Nationalitatea: romana
Domiciliul stabil: Bucuresti
Stagiul militar: satisfacut
Telefon OTV: 211 46 00


STUDII


1974-1978 - Scoala primara: scoala ``Mihai Viteazu`` Caracal/Olt;
1978-1982 - Gimnaziu: scoala ``Mihai Viteazu`` Caracal/Olt;
1982-1986 - Liceul ``Ionita Asan`` Caracal/Olt, profil matematica-fizica;
1987-1993 - Universitatea Politehnica Bucuresti, profil mecanic;


ACTIVITATE PROFESIONALA

1990 - 1992 - Sef sectie ``CURIERUL NATIONAL``;
1992 - 1995 - Director General ``JURNALUL NATIONAL``;
1995 - prezent - Director cotidianul ``OGLINDA``;
1998 - 2000 - Director ``COTIDIANUL``;
1997 - 1998 - Realizator TV ``SUPERNOVA``;
1998 - 2000 - Realizator ``Tele7abc``;
2001 - prezent - Realizator ``OTV``;

Premii

1992 - Premiul Fundatiei Umaniste DAN VOICULESCU;
1999 - Premiul pentru talk show de televiziune, GALA APTR;
1998 - Premiul Pamfil Seicaru
1999 - Premiul pentru televiziune, cotidianul ``DIMINEATA``;
2000 - Premiul pentru televiziune, cotidianul ``ULTIMA ORA``;
2001 - Premiul ``MEDIA 2001``, Radio Brasov;
2001 - Premiul pentru cel mai bun talk-show de televiziune, GALA RADIO ROMANIA;



PASIUNI


Literatura, filozofie, sah;
:ok:

r0bby
4th July 2007, 21:59
Sincer,n-ai un poster mare pe perete cu Diaconescu?;)

Andreiy
4th July 2007, 22:01
posibil...stai sa-l caut...sincer ;)

Platanu
4th July 2007, 22:04
Nu ai?:shocked:
Eu am trei.Am si tricou si sapca cu Diaconescu si 0TV.:)

Andreiy
4th July 2007, 22:05
ooooo! bravo tie...eu am o masina de la el ;)
50.000 de euro mai exact ;)
iti dai seama ca ma cunoaste

r0bby
4th July 2007, 22:10
Senzational!

Lordul
4th July 2007, 22:11
muta-ti astea (ultimele posturi pe Dan Diaconescu ,inclusiv al meu)


Dan Diaconescu are un copil

Andreiy
4th July 2007, 22:12
ceeee?!?!?!? stiam ca nu-i casatorit

Lordul
4th July 2007, 22:13
e uite ca asta n-o stiai

am luat CIAO anu trecut luna asta si am poze cu el si cu fetita lui

Andreiy
4th July 2007, 22:14
pai dak nu-i casatorit, inseamna ca are un copil din flori?!?!?!?
suntem off-topic :(( ar trebui mutat la DDD ultimele posturi, intr-adevar

Lordul
4th July 2007, 22:15
sa le mute un moderator tu ai deschis discutia asta pe acest thread ,nu e casatorit dar are o prietena stabila

Andreiy
4th July 2007, 22:17
neaparat tre sa continuam discutia pe ddd ca ma intereseaza...sper cineva sa mute astea ca sa putem continua...e incendiar...pai nu prea multi stiu...nici eu nu stiam :D

Lordul
4th July 2007, 22:41
e SENZATIONAL ,nu ?

Andreiy
4th July 2007, 22:43
dak e adevarat, da

Lordul
4th July 2007, 22:46
fii linistit k nu mint

Andreiy
4th July 2007, 22:50
nu ma refeream la asta...ci mai degraba ma gandeam ca poate acea revista inventeaza...el tot timpul a spus ca n-are pe nimeni, cu atat mai mult un copil...in fine...sa revenim la subiect...mai discutam pe ddd dak mai vrei.

little_earl
4th July 2007, 22:52
ceeee?!?!?!? stiam ca nu-i casatorit
breaks your heart, huh?

Andreiy
4th July 2007, 22:57
cum zici tu...tu sigur 2 X ;)

Kainsashiki
4th July 2007, 22:59
bah, lord si andrey: regulamentul zice ca NU aveti voie cu posturi de 3 cuvinte, asa ca renuntati la chat-ul asta. pentru asa ceva exista messenger.

incercati sa aveti si voi posturi de un rand, doua. sincer, chiar nu am vazut asa ceva din partea voastra.

aveti o saptamana sa-mi demonstrati ca puteti posta normal, ca ceilalti useri.

Andreiy
4th July 2007, 23:00
ai impresia ca ma ameninti tu pe mine? vai de capu` tau. nu m-ai speriat deloc, ba din contra, imi produci mila
cik "Avem la dispozitie" si tocmai de la cine :cry: cel mai contestat moderator de aici. :happy
fa ce te duce capu`, ai forza si abuzeaza de ea cat mai poti.

ce ti-ai zis tu in capshorul ala al tau: "hai sa-i(l) sperii putin, sigur se vor speria de moarte :cry:
`ai de capu` tau.

calitatea conteaza, nu cantitatea...dar ce stii tu, tocmai tu vb. care il venerezi pe Satana?

Posts: 11,342 - va dati seama? toate aceste posturi le-a scris din inima pt. noi, fara nicio exceptie, toate-s peste 2 randuri, asa cum spune el

Kainsashiki
4th July 2007, 23:07
expresia asta cu "imi produci mila" ti-a fost adresata de atatea ori incat ai inceput s-o folosesti si tu cand vorbesti cu altii.

n-am vrut sa te amenint, pentru ca si asa esti un speriat din nastere, dar asta e alta problema si nu e treaba mea.

daca sunt cel mai contestat moderator de aici nu inseamna ca automat cei care ma contesta au si dreptate.

ps: ti-am mai zis de o mie de ori: maturizeaza-te frate, ai 19 ani in kkt.

ps2: nu te obosi sa-mi raspunzi

Andreiy
4th July 2007, 23:08
"speriat din nastere" :cry: :cry:
haidi pa bah m-ai plictisit DESTUL. stop!

nu m-ai speriat deloc, "smechere", ba din contra. imi produci o stare cum se numeste de genu cand dai din stomac cand ti-e rau incepe cu g....
jucam o spanzuratoare? ghiceste.

Lordul
4th July 2007, 23:09
inca o jignire din partea lui Diablo ,dar ma abtin de la comentarii,stau in banca mea

Andreiy
4th July 2007, 23:11
stai sa vezi ce warn imi iau pt. acel joc "g..." spanzuratoare :cry: :cry:
lasa-l mah...nu poate baiatul asta mai mult, dak il dai jos de la conducere nici nu stie pe ce lume e :cry:
e la inaltime, are aere, tre sa-l intelegem pe el...il compatimesc sincer :ok:

hai sa-l evitam si gata...din cauza lui suntem si off-topic...

On-topic: imi place Ziua Judecatii de pe Antena 1, ca divertisment. e o emisiune bunicica.

Kainsashiki
4th July 2007, 23:13
inca o jignire din partea lui Diablo ,dar ma abtin de la comentarii,stau in banca mea

cel jignit din toata povestea asta sunt eu, ca stau sa va bag in seama. hai, ciao, sa nu mai aud de voi, desi mi-e imposibil.

r0bby
4th July 2007, 23:14
LCDM si Andreiy,serios,voi sunteti Stan si Bran ai OLS-ului.Calmati-va baieti.Prea mult SPAM strica si daca ati observat voi cam vorbiti singuri.

Andreiy
4th July 2007, 23:15
crede-ma este f. posibil dak te straduiesti...nici eu nu mai vreau sa aud de tine...nush Lordul. oricum, eu vb. acum in numele meu.
on-topic: m-am uitat la ddd acum si n-am vazut ce-a castigat ala la ziua judecatii stie cineva?


realmadrid, nu ma consider :ok: cu atat mai mult, nu ma simt :ok: spuneti ce vreti, a ajuns sa nu-mi mai pese ce crede lumea, fac ce stiu eu ;)

r0bby
4th July 2007, 23:17
Ce realmadrid?:cry:

georgemp
4th July 2007, 23:25
Andreyyi, cu Prima nu faci un topic, pupate-ar tata?
Cat semeni tu cu lordul intr-o privinta.

Andreiy
4th July 2007, 23:26
sincer sa fiu, ma gandeam si la prima tv...dar nu prea imi place mie...deci eu deschid doar ce-mi place mie :ok:

ma gandeam sa fac un thread cu poll cu posturile XXX :cry:
dar nu ca iau ban :happy

Lordul
4th July 2007, 23:29
atat timp cat nu vb urat nu iei ban deci poti sa deschizi si un astfel de thread

Diablo eu nu te-am jignit

Andreiy
4th July 2007, 23:32
XXX? :cry:
nu ma tine sa deschid asa ceva, sincer...90% sanse sa iau ban :ok: ....
dak ai curaj tu....:D

eventual dak faci pune in poll: spice, tv1000, playboy si mai vezi :)) dak nu nu...oricum nu am chiar atat tupeu sa deschid un asemenea thread...totusi


nu vreau sa-i ofer capul meu lui diablo pe tava chiar atat de usor...totusi...:)

Lordul
4th July 2007, 23:42
ei bine da o voi face iti voi arata ca sunt demn si nu ma dau din fata dusmanului

Andreiy
4th July 2007, 23:45
wow...se incing lucrurile pe aici rrrrau de tot :drak: sa nu uiti de poll! :D

Lordul
5th July 2007, 00:02
n-am uitat de nimic

Gontel
5th July 2007, 11:25
on-topic: m-am uitat la ddd acum si n-am vazut ce-a castigat ala la ziua judecatii stie cineva?


:happy :ras-plans: :happy :happy :happy :ras-plans:

fac si eu ca mircea badea: e orgasmica replica asta, ceva mai tare nu prea am mai citit in ultimul timp.
andreiy, si eu iti recomand sa te maturizezi, si ii zic si lordului acelasi lucru, dar pe el il inteleg ca e cu 2 ani mai mic decat tine.

nu stiu daca va dati seama, dar voi ati distrus partea de mass-media aici pe forum.

Andreiy
5th July 2007, 11:33
am distrus? e parerea ta. din contra, consider ca am adus-o la stadiul de UE. spuneti ce vreti, invidia e mare :ok:

Gontel
5th July 2007, 11:45
mai degraba ai adus-o la stadiul n(m).u.e.
hai ca imi racesc gura (degetele la scris) degeaba cu tine.

Andreiy
5th July 2007, 11:48
pai asta e si concluzia mea...consider ca am facut o treaba buna, desi unii useri nu pot aprecia...
dar n-are leg. cu subiectul...sa incercam sa revenim la subiect...

Gontel
5th July 2007, 11:50
UNII useri nu pot accepta?
care "unii"? eu zic ca toti s-au saturat de ineptiile voastre.

Andreiy
5th July 2007, 11:50
zici prost...crede-ma...suint useri care apreciaza ceea ce fac, desi ei spun aici alta. in fine. repet, sa revenim la subiect.

Gontel
5th July 2007, 11:53
lordul mai poate aprecia asa ceva...tu nu vezi ca ai starnit cearta pe aici si mai toti fac caterinca de tine?

Andreiy
5th July 2007, 12:02
ma intereseaza f. mult...dak atat pot atat fac. pac am incheiat off-topicul tu continua.

gab
5th July 2007, 14:00
calitatea conteaza, nu cantitatea...dar ce stii tu, tocmai tu vb. care il venerezi pe Satana?

andreiy nu stiu cum poti sa vorbesti tu de calitate cand la tine cantitatea e pe primul loc =)) te contrazici in tot ceea ce scrii aici! citeste ultimile 10 posturi ;) si legat de diablo nu vad ce legatura are zeitatea cu ceea ce iti spunea el! tu nu stii de ce sa te mai legi si crezi ca cu asta ne impresionezi! si inca ceva: spuneai ca unii useri de respecta pt ceea ce faci :lol: un singur user as vrea sa vad si eu care face lucrul asta, bineinteles in afara de lord! si poate ai sa'ti dai si tu seama care'i parerea userilor de pe OLS despre tine! :happy

Andreiy
5th July 2007, 14:02
legatura? diablo = diavol (spaniola)

gab
5th July 2007, 14:03
nu ma omule eu spuneam de ce ti'a comunicat el in postul respectiv! ;) si daca chiar e cum zici tu esti penibil pentru explicatia data :happy

Andreiy
5th July 2007, 14:05
nu cred ca-s penibil...atat timp cat il venereaza pe Diavol...nici nu-mi mai aminti de el o fi vreo secta ceva cine stie?

gab
5th July 2007, 14:08
:happy :happy :happy :happy cum poate cineva sa fie o secta? cum poti sa'ti dai seama pe cine venereaza cineva dupa un simplu nume :happy :happy :happy spre binele meu te rog nu'mi da reply ca nu vreau sa ma plang :happy :happy :happy

little_earl
5th July 2007, 14:09
si toti suporterii milanului si ai lui manchester sunt sanatisti?

Andreiy
5th July 2007, 14:10
nu, nu am spus asta...dar asta e ceva voit acest user Diablo...pe cand suporterii tre sa mearga dupa echipa...nu intelegeti in fine :D

gab
5th July 2007, 14:11
omule nu eziti sa aberezi in fiecare post :happy:happy

Andreiy
5th July 2007, 14:12
eram sigur ca nu intelegeti :ok: poate nu m-am exprimat nici eu prea clar.
mah dar suntem off-topic rau de tot...avem de discutat despre niste posturi si noi ce facem?

Gontel
5th July 2007, 14:13
hai andreiy, explica faza cu cantitatea si calitatea, ca nu am inteles-o.
acum ceva timp saptamani ziceai ca vrei sa ai cele mai multe posturi de pe forum. acum spui ca ceea ce conteaza este calitatea.
te contrazici singur.

r0bby
5th July 2007, 14:15
nu cred ca-s penibil...atat timp cat il venereaza pe Diavol...nici nu-mi mai aminti de el o fi vreo secta ceva cine stie?


http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/7/72/N00b5.jpg

Nici nu stii pe ce se bazeaza satanismul.Mai bine taci decat sa vorbesti prostii.

Andreiy
5th July 2007, 14:15
spuneam cu ceva sapt. ca, conteaza cantitatea pt. ca postam peste tot forumul, dar de cand postez doar la mass-media si diverse, clar calitatea conteaza ;) e simplu

gab
5th July 2007, 14:15
nu ii cere prea mult ca nu poate ;)

doamne ma uimesti cu fiecare replica data :happy :happy :happy:happy eu zic sa te lasi si de sectiunea asta :happy:happy si totusi unde'i calitatea? ma pe bune stii sa explici nu gluma :happy

Gontel
5th July 2007, 14:16
asta e forum de sport, cel mai bine e sa postezi pe cat mai multe sectiuni, nu doar la mass-media si diverse.

Andreiy
5th July 2007, 14:17
asa am hotarat, pt. ca e nebunie la fotbal si nu mai vreau.
aici e mai liniste si vreau s-o aduc la 5 stele aceasta rubrica, aproape am reusit :ok:

gab
5th July 2007, 14:18
pai daca abereaza in alta parte se prinde lumea ca n'are o treaba cu sportul si de aia se limiteaza aici pt ca nu prea le pasa moderatorilor de sectiunea asta!!

Gontel
5th July 2007, 14:26
asa am hotarat, pt. ca e nebunie la fotbal si nu mai vreau.
aici e mai liniste si vreau s-o aduc la 5 stele aceasta rubrica, aproape am reusit :ok:

ai adus-o la zero stele si ai provocat numai certuri, unde vezi tu liniste?

Andreiy
5th July 2007, 14:43
pai daca abereaza in alta parte se prinde lumea ca n'are o treaba cu sportul si de aia se limiteaza aici pt ca nu prea le pasa moderatorilor de sectiunea asta!!

sa stii ca nicio sec. n-am gandit asa

gab
5th July 2007, 14:45
pai nu ma astept ca tu sa gandesti cand faci chestiile astea!!

r0bby
5th July 2007, 14:46
asa am hotarat, pt. ca e nebunie la fotbal si nu mai vreau.
aici e mai liniste si vreau s-o aduc la 5 stele aceasta rubrica, aproape am reusit :ok:

5 stele pe naiba.E haos total aici.Baiete,ai 19 ani.Distreaza-te ce dracu,nu mai sta in casa si abera pe un forum.

Andreiy
5th July 2007, 14:53
pai nu ma astept ca tu sa gandesti cand faci chestiile astea!!
ori la pereti, ori tie, e totuna. in fine...vad ca nu vreti sa reveniti la subiect si tot de mine spuneti ca distrug.

resita
1st October 2007, 07:04
revine marius tuca show :D

Kooler
1st October 2007, 15:39
revine marius tuca show :D

Ma impusc...

Elphax
1st October 2007, 15:56
ce, s-a stricat telecomanda?

resita
16th October 2007, 19:49
in aceasta seara la 20:30 din dragoste un nou caz :happy:happy:happy

El 72 ani, ea 17ani :(:(:(

:drak::drak::drak::drak:

dede
16th October 2007, 21:35
asta a fost saptamana trecuta :D
am urmarit cazul, f interesant :happy schimbam canalele, am dat pe antena 1 si i-am vazut pe papagalii aia 2 cum se cearta... mosu' vroia sa-i faca ceva declaratie, iar tipa, o tiganca bineinteles, s-a enervat si a inceput sa-l injure... cica vor divorta :D