PDA

View Full Version : de ce mm am fost banat?



vlad1607
3rd July 2007, 19:17
de ce mm am fost banat? ce clona? nataraul ala de diablo mai e tolerat mult? dupa ce ca e poponar plin de cosuri mai tre sa-i suportam toate neghiobiile? nu mai pot folosi 2 oameni un calculator?

YoYoyOi
3rd July 2007, 19:21
poate daca ai incerca sa fii mai respectuos, ar fi alta situatia.. asa nu arati decat ca-ti meriti banul :sleep:

vlad1607
3rd July 2007, 19:21
o luna? *** ! nu mai sunt oameni "cu cap" pe aici?

vlad1607
3rd July 2007, 19:22
poate daca ai incerca sa fii mai respectuos, ar fi alta situatia.. asa nu arati decat ca-ti meriti banul :sleep:

respectuoasa sa fii tu in primul rand...in "perimetrul" vostru de moderatori stelisti plini de cosuri e mizeira de pe lume....cum sa fii ma respectuoas cand primesti aiurea un ban degeaba? :rosu: am si eu o limita.

YoYoyOi
3rd July 2007, 19:24
da, dar poti sa iti spui frumos parerea fara sa injuri ca un birjar.... asa nu faci decat sa ti se prelungeasca sanctiunea...

vlad1607
3rd July 2007, 19:28
incredibil..dupa ce ca e dat aiurea total ban-ul mai risc si prelungirea "sanctiunii"....si din ce vad eu "spaima oilor" a vorbit foarte civilizat...

chiar nu mai exista nici un om decent printre moderatori care sa-si dea seama ca decizia e de kko?

YoYoyOi
3rd July 2007, 19:54
deja exagerezi :mda: