PDA

View Full Version : Etapa 18: CFR Cluj - Vaslui



ADelPiero
19th March 2006, 23:38
Sambata, 25.03.2006: 15:00, CFR Cluj - FC Vaslui, TVR 2
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

t.b.
19th March 2006, 23:42
Vasluiul e pe val, aialaltii in cadere libera => bate Vasluiul

Paul
19th March 2006, 23:42
CFR isi revine cu ultima clasata.
1 solist

Rossi
19th March 2006, 23:44
1 solist
daca Cfrul nu bate pe Fc Vaslui ...Dorinel isi da demisia

deep purple
19th March 2006, 23:46
Vaslui inca n-a invatzat cum e sa castigi in deplasare, iar CFR-ul joaca fotbal doar in tururi. Retururile sunt vacante.
Un 0-0, sau in cel mai spectaculos caz un 1-1.

rhadoo
19th March 2006, 23:48
1x
oricum ar fi nu cred ca vs are sanse in meciul asta,decat daca unguru o iesit la piata
porumboiu e la cumparaturi
sper ca dorinel sa nu intre in jocuri murdare
HAI JIUL PETROSANI!

Cosmin Salajan
19th March 2006, 23:49
caca bate vasluiu atuncea chiar ca iesim in centru si iuliu ********u moare iar de ciuda

esku
20th March 2006, 00:21
trebuie sa bata clujul ca daca nu si-o iau in cap vasluienii.... :evil:
sper sa nu joace vasluiu cu arbitrii.... :mda:

Angelina Jolie
20th March 2006, 00:26
Ma deja mi si frica sa pun 1 ma. Asa rau am ajuns. Sper sa nu facem un retur ca anul trecut.
HAI CFR!

THE HUN
20th March 2006, 00:28
Dupa moralul celor doua echipe,pare un meci de X2,dupa clasament,pare un meci de 1.Vom vedea ce iese.Pronostic1x2.

relansat
20th March 2006, 08:06
Vasluiul este intr`o revenire clara, Clujul e putin timorata .... sunt vasluian si votez 2,desi un x2 ar fi mai indicat :ok:

Angelina Jolie
20th March 2006, 08:26
N-ar fi exclus 2 la ce forma aratam mai nou. Ioi, ioi.
HAI CFR!

metallic_rain
20th March 2006, 08:44
Clujul e in corzi, dar Vasluiul nu va avea nici o sansa. Trebuie sa fim realisti. Chiar daca ceferistii nu au aratat mare lucru, ii vor bate pe vasluieni fara drept de apel, pt ca totusi valoarea le e peste Vaslui. Multa bafta.

Loco
20th March 2006, 09:24
Vasluiul nu pierde la cferisti, sunt asa d convins icāt promit ca ma voi retrage d p forum daca se intampla sa pierdem... dar nu e posibil

stefanm14
20th March 2006, 09:38
Sper sa bata CFRu, ar fi pacat ca Dorinel sa strice ce a facut in tot turu...

@Loco, nu pleca ca pe tine te avem :D

UrsMeier
20th March 2006, 10:30
Meci greu pt ambele echipe........va fi x

chinezu
20th March 2006, 10:35
Victorie clara a Vasluiului ( 3-0 ) Si nu este un pronostic hazardat !

noir_desir
20th March 2006, 10:37
In tur daca cineva ar fi pus un alt pronostic in afara de 1 ar fi fost luat drept nebun...acu e un meci de 1x2....Am votat victorie pt Cluj pt ca sunt subiectiv, dar la cum au inceput sa joace, tare ma indoiesc...

Balaci
20th March 2006, 11:17
Bate Clujul totusi.Desi joaca extrem de prost in ultima vreme,sunt totusi peste Vaslui,e clar!

Ess
20th March 2006, 11:51
Mda...vorba lui Angelina...si mie mi-e frica sa pun 1 . Daca nu-i batem nici pe Vasluieni, iese cu scandal pe deal. Nu cred ca Dorinel va fii cel vizat. S-au cam vedetizat unele personaje pe-akolo...
Sper ca la sf returului sa pot sa zic:,,noroc cu jiul":D

Universal
20th March 2006, 12:20
X clar ca toata ziua,Clujul nu joaca mai bine acasa.

King of Hell
20th March 2006, 12:24
2 solist...numa sa puste rahatu in burta lu muresan. :D

tuxie
20th March 2006, 13:18
Ma tzefferu, vedeti ca daca pierdeti, mai primiti un bou si nu e bine, aveti destui in conducere, asa ca aveti grije ce faceti :)

Swisstec
20th March 2006, 14:10
Mi-e teama de un 2. Totusi spun x2... As vrea sa bata CFR, dar sa fim realisti! Le lipsesc doi oameni de baza, Miclaus si Jula(capitanul echipei)!

dede
20th March 2006, 15:22
castiga cfr, insa moldovenii sunt in stare sa scoata niste pct
oricum...castiga cfr...2-0

Swisstec
20th March 2006, 17:18
Boul Gloriei, daca nu-l stie cineva!:D

Dark Horror
20th March 2006, 17:56
Trebuie sa batem ca daca nu e foarte grav.Va fi foarte greu avand in vedere forma de moment a fiecarei echipe,dar ar fi momentul sa se mobilizeze putzin baietzii shi sa reushim o victorie ca au fost cam putzine acasa...........

PerVersion
20th March 2006, 20:28
Nu vom avea un meci usor, avand in vedere ca sunt 2 fundasi de baza suspendati. Oricum, sper ca macar la acest meci sa inceapa in atac cu Surdu, Mitu si Rozsel din minutul 1. M-am saturat deja de Anca si Tilinca pana peste cap, sa le dea macar o sansa si celorlalti.

Angelina Jolie
20th March 2006, 20:52
Mda, s-ar putea ca meciul de pomina de la petrosani sa fie trezirea, sau s-ar putea sa fie inceputul unei primaveri negre.
HAI CFR!

Swisstec
20th March 2006, 22:06
Auzitzi, asa ca o informatzie! Rozsel asta, a fost de doua ori la Petrosani(cel putzin de atatea ori l-am vazut eu!): prima data acum 2 ani, Jiul Petrosani-Ol. Satu-Mare 1-0(gol Apetrei, min. 44), la inceput de meci era tare vesel, lucru care l-am observat si duminica!!! Eh, la finalul acelei partide si-a muscat tricoul si l-a rupt!:mda: La finalul partidei de duminica ce credetzi ca a facut??? Nu si-a mai rupt tricoul, dar nici fericit nu era!!!:D Se pare ca nu-i prea place la Petrosani baiatului! Va dau si poza de dupa meciul de duminica...

orixontel
20th March 2006, 22:17
Cred ca va bate clujul chiar daca ultimul joc nu inclina spre acest pronostic. Daca castiga Vasluiul se apropie de Jiul si nu e bine ....

rhadoo
20th March 2006, 23:12
da pe unde umbla ammadeus?
esti mortzart,de ciuda bineinteles,te ai dat ''la fund''?
sau te au pus americanii la munca,nu mai mere smenu?
oricat de umilit te simti iti dam voie sa postezi loserene
cu toate acestea raman la concluzia ca din 2 rele aleg cfr
o sa ii bateti cu greu dar eu cred ca o sa va razbunati pe ei
HAI JIUL PETROSANI!

alex_6tm
20th March 2006, 23:22
Cluju ii in cadere libera.Vasluiul si-a tras echipa(dupa umltimele rezultate) deci merg pe un x2

Ammadeus
21st March 2006, 04:04
da pe unde umbla ammadeus?
esti mortzart,de ciuda bineinteles,te ai dat ''la fund''?
sau te au pus americanii la munca,nu mai mere smenu?
oricat de umilit te simti iti dam voie sa postezi loserene
cu toate acestea raman la concluzia ca din 2 rele aleg cfr
o sa ii bateti cu greu dar eu cred ca o sa va razbunati pe ei
HAI JIUL PETROSANI!

ce te f$&@ grija pe tine de ce face Ammadeus? batem 4-0; in alta ordine de idei, plonjonul de forma s-a inregistrat din momentul plecarii lui munteanu la shushaneaua lui pitzurca-barbugiul-de-oltenia; ce i-o trebuit turneul ala de mana a saptea, Dumnezeu stie! munteanu ar face bine sa se retraga de la natzionala pana nu cade in ridicol si sa se preocupe mai mult de pregatirea lotului;

relansat
21st March 2006, 07:30
Cluju ii in cadere libera.Vasluiul si-a tras echipa(dupa umltimele rezultate) deci merg pe un x2

Sper sa ai dreptate, aveam echipa si la inceputul campionatului insa ori nu aveam antrenor capabil, ori aveam jucatori care nu isi

puneau osul la treaba ... acum parca este altceva si chiar de va fi sa retrogradam, Porumboiu este un om ambitios si

va face ca FC Vaslui sa se reintoarca in Divizia A ... va spun sincer ca la Vaslui se vrea fotbal !

King of Hell
21st March 2006, 09:25
Ammadeus, voi fi acolo la galerie la Vaslui sa strig cat pot de tare din suflet anti cfr, sa vad cum veti fi umiliti de echipa Vasluiana. AMIN :D

Angelina Jolie
21st March 2006, 09:26
Taci ma ca stiu ca tu esti ceferist in formare.:D

be@
21st March 2006, 12:00
CFR joaca prost acasa , le mai lipsesc si cativa jucatori , iar Vasluiul , prin rezultatele bune scoase in ultima vreme , mai ales la Bucuresti , se pare ca si-a revenit .

relansat
21st March 2006, 12:13
O sa ne fie mai greu daca Dorinel o sa fie in forma si o sa isi indemne baietzii la joc ... sa nu uitam unde e CFR`ul si unde e FC Vaslui :ok:

poliis
21st March 2006, 13:03
cred ca se mai da un bou si la cluj :D
0-1

relansat
21st March 2006, 14:30
In ritmu` asta o sa ramana Porumboiu fara boi la sfarsitul campionatului, se duce dreakului zootehnia :P

King of Hell
21st March 2006, 14:49
O sa ne fie mai greu daca Dorinel o sa fie in forma si o sa isi indemne baietzii la joc ... sa nu uitam unde e CFR`ul si unde e FC Vaslui :ok:

dorinel e bun de expus la Antipa...ce forma frate? :happy :happy

Loco
21st March 2006, 14:59
Ammadeus, voi fi acolo la galerie la Vaslui sa strig cat pot de tare din suflet anti cfr, sa vad cum veti fi umiliti de echipa Vasluiana. AMIN :D

Esti sigur?...

Loco
21st March 2006, 15:05
In ritmu` asta o sa ramana Porumboiu fara boi la sfarsitul campionatului, se duce dreakului zootehnia :P

Mai u cine esti? daca t lauzi ca fiind suporter fc, ai idee ca ceea c scrii u, majoritatea suporterilor vasluieni o considera ca o ofensa? vii in peluza des? faci parte din vre`un grup, sau o arzi aiurea pe net?

gigel_bucur
21st March 2006, 15:06
Din graba am votat 1 in poll:headbang:
Trebuie sa rectific: Dupa meciul asta Vasluiul va avea prima victorie in deplasare. Pensionarii au probleme cu osteoporoza, prostata, cartonasele si neputinta.

relansat
21st March 2006, 20:31
@Loco nu inteleg de ce sa fie considerata ofensa :ok:

Am fost la vreo 5 meciuri ale Vasluiului in tur, din retur nu am apucat sa vad nimik :no: ... etapele viitoare promit :)

Loco
21st March 2006, 21:45
@relansat pai am urmarit mai multe mesaje ale tale... si mi s`a parut ca ai asa un iz de... Iasi.

OVIDIU 62
21st March 2006, 22:00
Va fi egal pentru ca Vasluiul e pe val.

relansat
21st March 2006, 22:02
Nu am nici un iz de Iasi, sunt din Vaslui si imi place FC Vaslui :ok:

Am fost putin descumpanit de rezultate, dupe ce am fost la 3 meciuri la rand ... nu m`am mai dus ... era deja prea mult !

Oricum respect pt Porumboiu, omul care face posibila prezenta echipei pe prima scena a fotbalului romanesc !

Loco
21st March 2006, 22:53
Nu am nici un iz de Iasi, sunt din Vaslui si imi place FC Vaslui :ok:

Am fost putin descumpanit de rezultate, dupe ce am fost la 3 meciuri la rand ... nu m`am mai dus ... era deja prea mult !

Oricum respect pt Porumboiu, omul care face posibila prezenta echipei pe prima scena a fotbalului romanesc !

Pai daca tot t lauzi ca esti fan VS(desi dupa faza care ai spus`o cu 3 meciuri dezamagitoare care te`au facut sa nu te mai duci, nu prea arati a om care iubeste FC`ul) nu mai pomeni de faza cu boul, care e o faza super de c@c@7 inventata de presa si care crede`ma ca nu ne face cinste deloc. Toata tara ne ia la misto cu asta, macar noi fanii Vasluiului sa nu pomenim....

mee_tza
21st March 2006, 23:16
bate Cluju la scos :D

relansat
21st March 2006, 23:30
Loco mie nu mi s`a parut ashe de urata faza cu bovina :)

Nu m`am mai dus la meciurile Vasluiului pt ca incepusem facultatea si a trebuit sa vin in Iasi

Cam atat am avut de spus, daca tu crezi ca nu sunt un fan al lui FC Vaslui, atunci este problema ta si nicidecum a mea

Loco
22nd March 2006, 02:33
Nu m`am mai dus la meciurile Vasluiului pt ca incepusem facultatea si a trebuit sa vin in Iasi



Hai sa`ti spun un secret: o multime(inclusiv eu) sunt la facultate si vin la toate meciurile(acasa+deplasari) hai sa`ti mai spun unul: sunt oameni care sunt in bucuresti si la fel vin la tote meciurile(acasa+deplasari), deci daca vrei.... poti. esti in iasi? f bine, multi dintre noi suntem, da doar iasiul asta nu e in capatul lumii, sa stam pe la tastaturi si sa ne aratam iubirea fata de Vaslui e usor, mai greu e in peluza, nush daca intelegi u asta... deci t astept sambata la cluj, iar daca vrei mai multe lamuriri intrebi de Loco pe`acolo si poate ne gasim

Loco
22nd March 2006, 02:35
aaa... si daca ai putin repect pt galben-verzi sterge de la "Location" iasi ca nu te face mai c00l si crede`ma ca nici nu esti vazut mai bine prin asta

BAK
22nd March 2006, 05:05
:ok: daca v-ati respecta cu adevarat nu ati mai scrie la "location" ca sunteti de prin din moldova ca va faceti de ras......:ok: :ok: :drak: :drak: :yeah: :yeah: :evil: :evil:
:happy
meci de X(2)?!!

Loco
22nd March 2006, 06:03
ce-i cu aia 2 sholdoveni "fani" vaslui? ce-i cu satu' asta nenorocit in a? au primit vizele de intrare in ardeal? unde am ajuns cu aberatzia, nu mai e nimic normal in tzara asta? vaslui, jiul, bacau ar trebui sa joace in b fara drept de promovare! 4-0

Ai o inteligenta rara... da ma refer spordica, sa nu crezi ca nu s`a mai gasi ca a ta. Vezi si u cum faci ca pe mine unul tin mine ca bagam "glume" din astea si m`a dat afara de la gradinita:rosu:
cāt despre scor, mai vb dupa meci:evil: :evil:

Ammadeus
22nd March 2006, 06:19
Ammadeus, voi fi acolo la galerie la Vaslui sa strig cat pot de tare din suflet anti cfr, sa vad cum veti fi umiliti de echipa Vasluiana. AMIN :D


este tragic ca rezultatele penibile ale echipei de suflet -vorba vine- te-au indepartat de municipal in asa hal ca ai eshuat la tzeffer pe stadion; nu intzeleg strategia: vrei sa strigi anti-tzeffer pe un stadion unde moldovenii vin fara suporteri? vor fi numai tzefferishti, indivizi calmi si bine educatzi, altfel care se vor uita la penibila ta persoana in modul cel mai jalnic cu putintza...sau poate te-a inchiriat porumboiu, moshieru' moldovei pe ceva grauntze si-un kil de faina? din cate stiam la cluj faina e de la moghiorshag si aia de la moldova nici nu pute pe langa importu' nostru...vezi poate te cuplezi cu moldoveanu ala de pe thread care se da 2 persoane diferite care cica tzin cu vaslui...

relansat
22nd March 2006, 06:45
Ammadeus daca nu ai alta ocupatie incearca totusi pe alte threaduri poate acolo ai mai mult noroc !

Cat despre tine Loco voi incerca sa te ignor de acum incolo pt ca nu vad sensul discutiilor cu tine...

Ce sa mai zic daca nu esti in stare sa oferi putin respekt unui suporter al echipei FC VASLUI ! :no:

Ammadeus
22nd March 2006, 07:36
Ammadeus daca nu ai alta ocupatie incearca totusi pe alte threaduri poate acolo ai mai mult noroc !

Cat despre tine Loco voi incerca sa te ignor de acum incolo pt ca nu vad sensul discutiilor cu tine...

Ce sa mai zic daca nu esti in stare sa oferi putin respekt unui suporter al echipei FC VASLUI ! :no:


...sa intzeleg ca "ai lichidat" alter egoul de vaslui numit "loco"? din doi ramane unu/una singura? ce sa zic, un regres important in nivelul si calitatea threadului! cat despre meci, 4-0 clar, va termina tzefferu', sunt cu cutzitul la os si mai rau, sangereaza nasol de tot...puerilul puriu shtie asta si se va baricada in propria jumatate cu toata shatra de dubioshi care au fost cumparatzi la kil si la bucata de moshieru'sholdovei;

metallic_rain
22nd March 2006, 08:14
Amadeus esti cel mai ieftin filozof de pe acest forum. Inainte de a va explica moartea caprioarei la petrosani erai tare in clanta si veneai cu discursuri homerice despre copii abuzati (copilaria ta) care pe noi ne plictisec teribil. Dupa cosmarul din petrosani te-ai dat la fund ;), si nu mai apari pe acolo ca nu mai ai obraz, dar vad ca nici aici nu te potolesti. Lasa-te frate de scris si mergi la ocupatia ta de baza, pt ca esti degeaba!

chinezu
22nd March 2006, 08:29
Dubios esti tu bai ammadeus cu neuronul tau baricadat in fundul creierului tau care debiteaza numai tampenii ! Nu-l mai bagati in seama pe acest frustrat !

King of Hell
22nd March 2006, 09:13
este tragic ca rezultatele penibile ale echipei de suflet -vorba vine- te-au indepartat de municipal in asa hal ca ai eshuat la tzeffer pe stadion; nu intzeleg strategia: vrei sa strigi anti-tzeffer pe un stadion unde sholdovenii vin fara suporteri? vor fi numai tzefferishti, indivizi calmi si bine educatzi, altfel care se vor uita la penibila ta persoana in modul cel mai jalnic cu putintza...sau poate te-a inchiriat porumboiu, moshieru' moldovei pe ceva grauntze si-un kil de faina? din cate stiam la cluj faina e de la moghiorshag si aia de la sholdova nici nu pute pe langa importu' nostru...vezi poate te cuplezi cu sholdoveanu ala de pe thread care se da 2 persoane diferite care cica tzin cu vaslui...

galeria Vasluiului va fi mai mare ca a cfrului la acest meci. cfristii calmi si bine educati, m-ai spart...in fine, ma duc numa sa te crizez pe tine, sa iti dai seama ce echipa de acari de 2 lei sustii, si cum urineaza toata lumea pe ea de sus! HAI VASLUIU!!!!!! :ok:

PS Suspendati-ma, urasc compozitorii de muzica ieftina

metallic_rain
22nd March 2006, 09:17
cea mai tare strigare a galeriei cfriste la petrosani la 4-1 pt Jiul..."Jiule uita-te asta e galerie"! :)) Ce nu am reusit eu sa pricep ce legatura avea asta cu scorul?! Poate imi explica Amadeus :D

Ammadeus
22nd March 2006, 09:26
Amadeus esti cel mai ieftin filozof de pe acest forum. Inainte de a va explica moartea caprioarei la petrosani erai tare in clanta si veneai cu discursuri homerice despre copii abuzati (copilaria ta) care pe noi ne plictisec teribil. Dupa cosmarul din petrosani te-ai dat la fund ;), si nu mai apari pe acolo ca nu mai ai obraz, dar vad ca nici aici nu te potolesti. Lasa-te frate de scris si mergi la ocupatia ta de baza, pt ca esti degeaba!


dude, am fost banned pt. ca am raspuns la provocari ieftine de la indivizi-guvizi cu IQ-ul sub 70; daca te recunoshti printre ei, abtzine-te pe viitor, forumul are de suferit!

Ammadeus
22nd March 2006, 09:30
cea mai tare strigare a galeriei cfriste la petrosani la 4-1 pt Jiul..."Jiule uita-te asta e galerie"! :)) Ce nu am reusit eu sa pricep ce legatura avea asta cu scorul?! Poate imi explica Amadeus :D


atzi nimerit-o si voi o data si va umflatzi in pipota...vezi ca inca suntetzi la retrogradare, suntetzi "my number 2 pick" la retrogradare, bacaul fiind number 1, of course...mai ashteapta tu un pic si poate, asha, prin aprilie intrevezi si tu derbiurile antologice cu u cluj, sirma si altele din b3...

metallic_rain
22nd March 2006, 10:16
dar de derbyurile tale cu Iaurtul Floresti nu pomensti nimic mai Gigi Berlogea? Universitatea, si Jiul au mai multe meciuri la un loc in divizia A decat stii tu sa numeri smechere. Iar daca sunteti pe locul care sunteti acum( in picaj ca si anul trecut) nu inseamna ca sunteti si galonati. Ia si tu un pic de respect de la echipe de gen UTA, Universitatea Cluj, Jiul, care in afara de anul infintarii su si ceva ce voua va lipseste si va creeaza un sentiment de frustrare. Noi ii spunem acelui lucru PALMARES, ceea ce voua vacam lispeste, pt ca de cei de la iaurtul floresti, nu se pomeneste nicaieri decat in palmaresul vostru adunat de-a lungul anilor in mlastinile diviziei C!

King of Hell
22nd March 2006, 15:28
bine ma, lasa-l sa sufere in wcu lui public din state, unde matura non stop. :D

stefy_deva
22nd March 2006, 15:34
eu zic k un 0-0 ar fi echitabil pt ambele echipe!!
vasluiul in acest retur se pare k are o revenire d forma(sau mi se pare mie)si clujul trece printr-o perioada dificila(insa sunt mai puternici)!!
cei mai buni sa kstige!

relansat
22nd March 2006, 15:53
Cum ar spune cineva : cel mai buni sa castige (atata timp cat suntem noi aceia) :)

atdi
22nd March 2006, 15:58
Clujul lui Dorinel va pierde cu Vaslului. Echipa e cam imbatranita si in al doilea rand Dorinel nu prea mai stie sa-i motiveze pe jucatori, ba mai mult, ii critica public.

katalinkostel
22nd March 2006, 16:22
In mod normal, ar trebui sa bata Clujul,dar tinand cont de disperarea lui Porumboiu de a scapa de retrogadare, nu mare v-a fi minunea daca acesta o sa umble putin pe la "fluierasi" (vezi meciul cu Rapidul si Gloria),pentru ca acesta este singurul mod de a scapa Vasluiul de B. Ar fi pacat pentru Dorinel daca meciul nu o sa fie corect.

B0gdaaaN
22nd March 2006, 16:45
parerea mea ca se termina scor alb 0-0...

King of Hell
22nd March 2006, 16:46
este in asentimentul tuturor ca cfru nu bate :D

Swisstec
22nd March 2006, 17:30
Ammadeus, suntem pe 12, la 3 puncte de urmatorul loc, eu spun ca deocamdata suntem linistitzi! Vedetzi sa nu ne luatzi voi locul!:mda:

Angelina Jolie
22nd March 2006, 21:46
cea mai tare strigare a galeriei cfriste la petrosani la 4-1 pt Jiul..."Jiule uita-te asta e galerie"! :)) Ce nu am reusit eu sa pricep ce legatura avea asta cu scorul?! Poate imi explica Amadeus :D
Iti spun eu legatura: si anume ca in peluza v-am dat clasa. Pe teren ne-ati rupt dar in tribune n-ati contat. Vorbesc de galerie nu de marea masa a oamenilor din tribuna. Si asta este recunoscuta de suporteri de ai vostri pe alte forumuri nu e inventia mea.
HAI CFR!
PS Relansat ma apuca rasu' cand vad ce finut incearca sa-ti explice vasluianu' celalalt ca esi degeaba si tu tot nu intelegi.:D Dar de fapt tu esti stelist, nu ma pot astepta la mai mult de la tine.

metallic_rain
22nd March 2006, 22:20
Trebuie sa recunosc cu mana pe inima ca ati avut o galerie frumoasa. Coregrafia a fost chiar mai frumoasa decat cea a stelei. Singura galerie peste a voastra a fost cea a timisoarei din ce am vazut eu in acest sezon la petrosani. Dar concluzia aia a mea este ca fosilele voastre nu merita asemenea galerie. Dar totusi, nu isi avea rost scandarea aia la 4-1. Trebuiau admonestati mamutzii vostrii mai degraba, dar baietii vostrii au fost cu buca si au ales spalarea rufelor murdare in familie.

Angelina Jolie
23rd March 2006, 01:56
Pai noi ii iubim si asa prostalai cum is, ce sa facem?

Loco
23rd March 2006, 12:51
In mod normal, ar trebui sa bata Clujul,dar tinand cont de disperarea lui Porumboiu de a scapa de retrogadare, nu mare v-a fi minunea daca acesta o sa umble putin pe la "fluierasi" (vezi meciul cu Rapidul si Gloria),pentru ca acesta este singurul mod de a scapa Vasluiul de B. Ar fi pacat pentru Dorinel daca meciul nu o sa fie corect.

am si eu o curiozitate, cam cum ai vazut u meciul Vaslui-Gloria? din moment c nu a fost televizat, sa fi fost pe stadion sunt sanse minime, asa ca... nu mai comenta ceea ce nu ai vazut, ca de vorbit se poate vorbi multe.

Loco
23rd March 2006, 12:54
PS Relansat ma apuca rasu' cand vad ce finut incearca sa-ti explice vasluianu' celalalt ca esi degeaba si tu tot nu intelegi.:D Dar de fapt tu esti stelist, nu ma pot astepta la mai mult de la tine.

conform unor "inteligenti" d p aici eu cu relansat suntem defapt aceeasi persoana... cāt despre relansat, nush ce m`am complicat asa chiar nu merita... n`are decat sa ramāna in lumea lui (PC-"ultras")

M|tea
23rd March 2006, 12:54
munti trebuie sa faca repede uitat meciu din valea jiului. un 3-0 cred ca ar fi extraordinar ptr....Otelul :)
sper sa ramana acolo jos echipa lu Porumbelu si sa joace la matineu sezonul viitor.
bafta

six
23rd March 2006, 13:57
Singura galerie peste a voastra a fost cea a timisoarei din ce am vazut eu in acest sezon la petrosani.:yeah: apreciem,cat despre meciul asta io stiu ce sa zic....1sau cum vreti voi ;)

katalinkostel
23rd March 2006, 14:47
am si eu o curiozitate, cam cum ai vazut u meciul Vaslui-Gloria? din moment c nu a fost televizat, sa fi fost pe stadion sunt sanse minime, asa ca... nu mai comenta ceea ce nu ai vazut, ca de vorbit se poate vorbi multe.:yeah:

katalinkostel
23rd March 2006, 14:57
:ok: De vazut meciul nu l-am vazut,ai ghicit dar citesc tot ce i-mi cade in mana despre sportsi peste asta mai urmaresc toate comentariile oamenilor de fotbal,care intodeauna au un sambure de adevar.Nu i-mi doresc sa cada Vasluiul dar as dori sa-si apere corect sansele doar pe valoarea lor.Ar fi nedrept sa cada altcineva doar pentru simplu fapt ca a votat cu Gica Popescu.:ok:

r3my
23rd March 2006, 15:04
munti trebuie sa faca repede uitat meciu din valea jiului. un 3-0 cred ca ar fi extraordinar ptr....Otelul :)
sper sa ramana acolo jos echipa lu Porumbelu si sa joace la matineu sezonul viitor.
bafta
si pt noi. Pronostic (si speranta): 1

Virus
23rd March 2006, 23:34
Incep sa nu mai inteleg... aici se vorbeste despre Jiul-CFR sau despre CFR-Vaslui?

metallic_rain
23rd March 2006, 23:46
hai bunica-bate-toba ca ti-a placut stadionu, recunoaste =))

republican
23rd March 2006, 23:53
Cred ca bate Vasluiul E timpul s a mai faca si ei niste victorii prin Divizia A

relansat
23rd March 2006, 23:55
Si e doar inceputul :ok:

Darius
24th March 2006, 01:17
Un meci la care am sa ma uit cu siguranta, mai ales dupa ultimele rezultate ale lui FC Vaslui...

Angelina Jolie
24th March 2006, 01:49
Si e doar inceputul :ok:
Ma Vasluiu' pierde, Tampa Bay se desfiinteaza, Ana Ivanovici se accidenteaza, Detroit Red Wings se face echipa de golf is in final Steaua pierde cu Poli.
Asa ca luni te poti impusca.
HAI CFR!

relansat
24th March 2006, 04:57
Angelina, vezi ca in urmatorul film o sa fii omorata intr`un mod oribil si o sa primesti numai juma` din onorariu :drak:

Angelina Jolie
24th March 2006, 08:11
Atata bai sa fie. Ma fac Pamela Anderson.
HAI CFR!

Ammadeus
24th March 2006, 09:35
...nu te mai transforma atata ca ii confuzezi pe labushii alcoolici din vale, avatarul tau e singura lor sursa erotica, fata de la pagina 5 fiind dincolo de posibilitatzile lor financiare...on topic, 3-0 daca nu ne iese jocul, altfel 4-0

mblue
24th March 2006, 10:04
4-0 , isi revine Clujul!

starsteel
24th March 2006, 12:18
Parerea mea ca s-ar putea pune de un blat in meciul asta asa ca nu exclud victoria vasluienilor.

relansat
24th March 2006, 13:30
Da starsteel toti sunt impotriva voastra ca sa retrogradati ... poate n`ai observat insa si meciurile precedente au fo` blaturi :o:

Al dreaku`, nush cum de ati tacut in tur si acum la inceput de retur incepeti sa manjiti Vasluiul ... suntem chiar ashe de slabi incat

sa nu ne permitem o victorie? Las`o balta :no:

rhadoo
24th March 2006, 13:38
da eu cred ca sunteti mult mai slabi
HAI JIUL PETROSANI!

rhadoo
24th March 2006, 13:41
...nu te mai transforma atata ca ii confuzezi pe labushii alcoolici din vale, avatarul tau e singura lor sursa erotica, fata de la pagina 5 fiind dincolo de posibilitatzile lor financiare...on topic, 3-0 daca nu ne iese jocul, altfel 4-0
GIGEL PROST TE-AM LASAT PROST TE GASESC:headbang:bateti pe moldoveni si lasa gargara ca esti ieftin
ti-am spus si ieri ai grija de quarteru din buzunar ca nu mai papi nimic:rosu:
HAI JIUL PETROSANI!

metallic_rain
24th March 2006, 14:02
Bai Ammadeus fraierica geamantan ce esti, asa vorbesti de alcolisti de parca ei s-ar gasi numai in vale, dar ia si il intreaba pe tactu si pe doamna cand ai fost conceput... si ai sa auzi un raspuns ce te va soca! AI FOST CONCEPUT DUPA O ZI DE LEAFA in care s-a baut niste tzuisky ieftin facut din pufoaica si pasta de electrozi ca sa se creeze atmosfera senzationala propice unui amor ghebos ;)
In alta ordine de idei multa bafta cfr-ului sa le dea un pic de scor celor din vaslui!

Elphax
24th March 2006, 19:26
ALO, Cluju'! Ar fi frumos din partea voastra sa-i ajutati putin pe Vasluieni - cum spunea pres. lor, raman fara nici o bucurie in viata oamenii aia...

Chiar le-ati putea da 4-5 puncte, sigur va da si voua macar un taur din ala de prasila :) ce bou ...

Ammadeus
24th March 2006, 22:10
Bai Ammadeus fraierica geamantan ce esti, asa vorbesti de alcolisti de parca ei s-ar gasi numai in vale, dar ia si il intreaba pe tactu si pe doamna cand ai fost conceput... si ai sa auzi un raspuns ce te va soca! AI FOST CONCEPUT DUPA O ZI DE LEAFA in care s-a baut niste tzuisky ieftin facut din pufoaica si pasta de electrozi ca sa se creeze atmosfera senzationala propice unui amor ghebos ;)
In alta ordine de idei multa bafta cfr-ului sa le dea un pic de scor celor din vaslui!


losere mai taie din trivialitatzi, fa un dus rece si shut the fuck off! intzeleg sa vii cu ceva nou si creativ, repetzi aceeasi chestie perimata, nemaivorbind de porcariile de pe private messages; nu faci fatza, abandoneaza, nu mai porcai atat bazindu-te pe selectivitatea asa zisilor moderatori; vezi-tzi de treaba si mai educa-te!

ce_bine_e
24th March 2006, 22:32
X:headbang:

metallic_rain
24th March 2006, 22:56
OK Ammadeus...cu riscul de a primii ban...o sa iti spun ceva in cel mai pur si neaosh stil romanesc si anume..... SA FACEM AMOR CU DOAMNA TOTI BETZIVII, LOOSERII SI RATATII DIN vALEA JIULUI!!!. Mai simplu de atat nu cred ca se poate, nu-i asa? Fara alambicuri si chestii perimate cum le intitulezi tu, nu?
PS Imi cer scuze in fatza moderatorilor dar ratatul asta ma dispera la maxim, porcaie pe toata lumea de parca ar fi copia fidela a lui Cristos, dar in fond si la urma urmei e un coate goale care nu are pic de respect fatza de absolut nimeni. Se iubeste extraordinar de mult in fatza oglinzii, e treaba lui...dar sa ne slabeasca cu filosofia lui de 3 lei vechi!

B0gdaaaN
25th March 2006, 01:04
x2...hai vasluiul....cel mai frumos sat din divizia A :D:P

relansat
25th March 2006, 01:31
Multumesc moderatorilor care permit lucrurile astea :no: ... continuati sharada ca mai esti timp ... sa nu pierdeti ceva ...

Angelina Jolie
25th March 2006, 02:52
Asta e nivelul din Valea Jiului n-ai ce-i face. Ammadeus tata hai sa le demonstram ca ARDELENII SUNT SUPERIORI!
HAI CFR!

Ammadeus
25th March 2006, 03:25
nu trebuie demonstrata o chestie care e asa de cand lumea! lichidatzi minele fara compensatzii financiare; altfel, 4-0

Angelina Jolie
25th March 2006, 03:56
Ar fi bine 4 dar ma multumesc si cu 1-0. Numa sa nu o facem lata iar.
Si una care-mi place mie in mod deosebit cu dedicatie pentru los mineros:
Mineru', mineru', ia-ti lopata si te du!

chinezu
25th March 2006, 09:18
Lasati-ma in durerea mea cu ardelenii astia superiori ! In ce domeniu sunteti superiori(la fotbal sunteti trompete) ? Sau cui sunteti superiori ? Era sa uit(scuze superiorilor!);sunteti cei mai modesti dintre ROMANI !

Angelina Jolie
25th March 2006, 09:28
TUTUROR. NOI suntem baza si de pe urma noastra traiti acolo in moldova voastra amarata.
HAI CFR!

chinezu
25th March 2006, 09:39
Sincer sa fiu nu stiu cum ii suportati pe langa voi pe nenorocitii astia de americani(fie vorba intre noi ; o natiune inferioara ARDELENILOR) ? Nu mai zic de hispanici,asiatici scandinavi etc (niste gunoaie)

Angelina Jolie
25th March 2006, 10:16
Apoi nu te supara ca americanii is o natiune inferioara oricui. Fuckin' inbreeders.
HAI CFR!

r3my
25th March 2006, 13:45
losere mai taie din trivialitatzi, fa un dus rece si shut the fuck off! intzeleg sa vii cu ceva nou si creativ, repetzi aceeasi chestie perimata, nemaivorbind de porcariile de pe private messages; nu faci fatza, abandoneaza, nu mai porcai atat bazindu-te pe selectivitatea asa zisilor moderatori; vezi-tzi de treaba si mai educa-te!
:rosu:
esti "pe langa", franare

interfan
25th March 2006, 15:07
Bate C.F.R.-ul! Cu toata opozitzia de care sunt in stare baietii de pe ultimul loc :D

t.b.
25th March 2006, 15:09
Pana acuma domina Vasluiul, caile ferate n-au prea iesit din jumatatea lor :drak:

starsteel
25th March 2006, 15:22
Eu am pronosticat un posibil blat asa ca e explicabil.

starsteel
25th March 2006, 15:34
Da starsteel toti sunt impotriva voastra ca sa retrogradati ... poate n`ai observat insa si meciurile precedente au fo` blaturi :o:

Al dreaku`, nush cum de ati tacut in tur si acum la inceput de retur incepeti sa manjiti Vasluiul ... suntem chiar ashe de slabi incat

sa nu ne permitem o victorie? Las`o balta :no:
Nu am avut niciodata prieteni pe la frf tocmai prin asta ne-am castigat stima suporterilor obiectivi din fotbalul romanesc. Avem un conducator adevarat care nu a avut succes la Vaslui datorita incompetentei unor factori locali si apropo, cea mai slaba echipa din istoria Otelului, cea din toamna, parca nu a pierdut la Vaslui asa ca mai bine taci, sunteti neinsemnati pt. noi. Cand mi-am exprimat parerea ca s-ar putea sa fie blat m-am bazat pe banii si influenta lui Porumboiu si pe plecaciunile CFR -ului la frf, nu stii ca fraieru de Porumboiu a premiat Iasiul pt. meciul de la Galati el credea ca e posibil sa termine in fata noastra un campionat, a fost ridicol in tur cand in toate meciurile era furat dupa el de cate 2 penalty-uri. Sunt asa de vehement impotriva lui Porumboiu pt. ca am crezut in el.

t.b.
25th March 2006, 15:55
Nu-i blat, atata pot caile ferate :D

starsteel
25th March 2006, 16:05
Enervant personaj Brad Tudor asta.

rhadoo
25th March 2006, 16:21
slabe amandoua,nu joaca nimic
sper sa nu fie blat
anjelico voi cred ca atata puteti ,sunteti printre cei mai slabi
HAI JIUL PETROSANI!


HAI ca ati reusit sa dati si voi gol

starsteel
25th March 2006, 16:32
1-0 moare iar Porumboiu de suparare

ce_bine_e
25th March 2006, 16:33
gooooooooooool mancati B-ul sholdovenilor!!! 1-0:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Darius
25th March 2006, 16:33
Goooooooooool CFR Cluj!

Swisstec
25th March 2006, 16:36
Ce gol de gainatz!!! Dupa 75 de minute de joc puturos al panaramistilor de la CFR cade golul, la o faza stupida! Nici macar acum n-a prea vrut mingea sa intre in poarta, dar i-a fost mila de Dorinel!
Echipa care se bate pentru un loc pe podium! Hah!:rosu:

Darius
25th March 2006, 16:37
Jucatorul care a dat golul a venit in iarna asta de la Olimpia Satu-Mare?...nu am mai auzit de el...

starsteel
25th March 2006, 16:39
Dupa scandari vad ca e iubita tare Dinamo la Cluj, in curand cred ca apare bulina rosie.

rhadoo
25th March 2006, 16:41
da unde e iubita dinamo?
HAI JIUL PETROSANI!

starsteel
25th March 2006, 16:42
da unde e iubita dinamo?
HAI JIUL PETROSANI!
intr-o groapa cu aspect de farfurie intinsa, nici acolo mereu

rhadoo
25th March 2006, 16:45
DA de crapa porumboiu buboiu fotbalului romanesc yeah!
HAI JIUL PETROSANI !

Swisstec
25th March 2006, 16:48
Ce ocazie de gol are Cursaru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Double J, Roszel e de anul trecut de cand a promovat CFR-ul, e adus de la O. Satu-Mare!
Slabi CFR-istii!!! Si inca ceva: suporterii CFR-isti sunt cumva nesimtzitzi??? Am auzit eu ceva de Dinamo sau mi s-a parut???:rosu: :rosu: :rosu:

starsteel
25th March 2006, 16:48
Ce slab e Cursaru.

Darius
25th March 2006, 16:49
Eliminare Panin...

rhadoo
25th March 2006, 16:51
Sunt eroi franarii iar joaca in 10!
poate se reprofileaza unguritze si isi face echipa de rugby
HAI JIUL PETROSANI!

starsteel
25th March 2006, 16:51
A uitat sa mai fluiere Brad.

Darius
25th March 2006, 16:52
Scor final: CFR Cluj - Vaslui = 1-0

Swisstec
25th March 2006, 16:54
THIS GAME IS OVER!!!
Eu echipa asa tampita ca CFR n-am mai vazut, ma refer la jucatori! Cum poate ala sa ia :rosu: in ultimul minut la o aruncare de la margine???:o:
Inca ceva despre "suporteri": aplaudau la fiecare trimitere a mingii in inaltul cerului de catre Tzurcash!!!:o: Pe cand, noi etapa trecuta incepusem sa ne suparam pe Hotoboc ca incepuse sa intarzie degajarile!!!:D

Elphax
25th March 2006, 17:15
intr-o groapa cu aspect de farfurie intinsa, nici acolo mereu

Lasa ca e buna groapa aia: nici prea mare - sa vada peste tribuna aia in balconul spitalului; nici prea mica sa incapa 100 de ziaristi si max 500 de suporteri oaspeti , pe langa amaratii aia din peluza Haldan care sunt peste 1000 doar la derby-uri.

Bravo Cluju'

byg
25th March 2006, 17:26
hahaha porumboiu moare de ciuda meciul se joaca pe goluri nu pe faze bv cfreul

regelesolomon
25th March 2006, 18:00
Pacat ca n-am vazut meciul! Ma bucur pentru victorie, desi parca imi pare rau pentru inimosii fotbalisti vasluieni, care veneau dupa niste rezultate remarcabile. Le doresc mult succes in meciurile care vor urma.

Iar pentru CFR: felicitari pentru rezultat! Sper sa jucati din ce in ce mai bine si sa obtineti cit mai multe victorii, care sa faca uitate sincopele din campionat din meciurile cu Pandurii, Dinamo, Rapid si Jiul.

katalinkostel
25th March 2006, 18:25
Faptul ca la acest meci a fost delegat Prunea ca observator din partea federatiei,m-a facut sa cred ca meciul se va desfasura corect din toate punctele de vedere. A castigat cine este mai bun si anume Clujul.Porumbele,miroase a matineu tata. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

King of Hell
25th March 2006, 18:43
cfru mai bun? ati vazut meciu? =)) =)) ala da gol

Dark Horror
25th March 2006, 18:58
Conteaza ca am batut shi am facut 3 puncte.Felicitari baietzi!!!!!!!!

relansat
25th March 2006, 19:01
Pacat de suporteri si de oamenii care vreau sa avem o echipa in A ... s`a pus atata suflet si ... nimic

Parerea mea este ca un punct la CFR era bun, acum avem meci cu Sportu ... teroare :(

t.b.
25th March 2006, 19:25
Dupa scandari vad ca e iubita tare Dinamo la Cluj, in curand cred ca apare bulina rosie.

se baga in seama si ceferistii, dupa ce au furat-o cu 5-0 cred si eu ca nu li-s prea simpatici dinamovistii :)

Victorie nemeritata, eu am plecat imediat dupa golul ala de kkt spre Sala Sporturilor unde incepea meciul de basket. rozsel ala ii varza numa` asa putea sa inscrie daca dadea mingea in el, d0rinel se pregateste sa iasa la pensie, ar fi si cazul, mai bine au jucat caile ferate fara el in teren, tirlea vai de capul lui zici ca era pierdut in spatiu. Vasluiul a dominat copios prima repriza si merita cel putin un egal, din pacate iar au avut bulan cei din deal si cu victoria asta nu prea mai au sanse sa prinda locul 15 :(
Etapa urmatoare cu Pitestiul o sa fie iar un scor ca si ala de la Petrosani pe care-l puteti admira in avatarul meu :D

Paul
25th March 2006, 19:41
@t.b. ai ramas acelasi frustrat incurabil...
uite cum se reduc la 0 sabsele cfr-ului de a pica , si cum cresc sansele sa suferi un infarct

cat despre tine ... mersi la meci la CFR :o:
e dor mare de divizia A? las ca la anu poate picati cu Vaslui in aceeasi serie de B :P

t.b.
25th March 2006, 19:58
nu ma, la teveu i-am vazut... credeam ca se subintelege

Ess
25th March 2006, 20:33
cfru mai bun? ati vazut meciu? =)) =)) ala da gol
Ma King...catzi atzi fost in galerie????:D
Io amu m-am intors din turneu si am vazt rezumatu....no comment...
Is 3 pct.Bune si alea...
In rest...etapa viitoare f faina la pitesti
:sleep:

Ess
25th March 2006, 20:35
@t.b. ai ramas acelasi frustrat incurabil...
uite cum se reduc la 0 sabsele cfr-ului de a pica , si cum cresc sansele sa suferi un infarct

cat despre tine ... mersi la meci la CFR :o:
e dor mare de divizia A? las ca la anu poate picati cu Vaslui in aceeasi serie de B :P
Las' ma Paul...de nu era cefereu' (asa cum e ea acum), dpdv fotbalistic mediashu, salonta (!!!) si campia turzii (!!!) erau peste cluj...:jerk:

Ammadeus
25th March 2006, 20:52
se baga in seama si chefereii, dupa ce au furat-o cu 5-0 cred si eu ca nu li-s prea simpatici dinamovistii :)

Victorie nemeritata, eu am plecat imediat dupa golul ala de kkt spre Sala Sporturilor unde incepea meciul de basket. rozsel ala ii varza numa` asa putea sa inscrie daca dadea mingea in el, d0rinel se pregateste sa iasa la pensie, ar fi si cazul, mai bine au jucat caile ferate fara el in teren, tirlea vai de capul lui zici ca era pierdut in spatiu. Vasluiul a dominat copios prima repriza si merita cel putin un egal, din pacate iar au avut bulan cei din deal si cu victoria asta nu prea mai au sanse sa prinda locul 15 :(
Etapa urmatoare cu Pitestiul o sa fie iar un scor ca si ala de la Petrosani pe care-l puteti admira in avatarul meu :D



aiurezi dude, frustrarea ta e invers proportionala cu locul ocupat de u in clasament

Ammadeus
25th March 2006, 20:54
Ma King...catzi atzi fost in galerie????:D
Io amu m-am intors din turneu si am vazt rezumatu....no comment...
Is 3 pct.Bune si alea...
In rest...etapa viitoare f faina la pitesti
:sleep:


pitestiul are terenul suspendat; se joaca pe neutru; asa cum mentzionam de o juma de an incoace, rooney-de-gruia trebuie sa joace; daca va fi titular in continuare sunt sanse sa inscriem mai multe goluri de meci

Angelina Jolie
25th March 2006, 21:16
No bun ciuda ii mare printre vargati. N-ai ce-i face ma. Atatea sanse avem sa picam cate aveti voi sa promovati. :lol:
HAI UNIREA!

iaro
26th March 2006, 04:02
Pauza nu a fost de bun augur pentru Cluj. Chiar si victoria asta a fost chinuita. Sa isi fi pierdut Dorinel autoritatea sau inspiratia?
Vasluiul da semne de "reanimare". Hai sus, ca mai e timp! Ati crescut mult in joc, va lipseste un pic de sansa.

Angelina Jolie
26th March 2006, 04:16
Mai bine victorii chinuite decat infrangeri spectaculoase.

Ammadeus
26th March 2006, 04:26
Nu am avut niciodata prieteni pe la frf tocmai prin asta ne-am castigat stima suporterilor obiectivi din fotbalul romanesc. Avem un conducator adevarat care nu a avut succes la Vaslui datorita incompetentei unor factori locali si apropo, cea mai slaba echipa din istoria Otelului, cea din toamna, parca nu a pierdut la Vaslui asa ca mai bine taci, sunteti neinsemnati pt. noi. Cand mi-am exprimat parerea ca s-ar putea sa fie blat m-am bazat pe banii si influenta lui Porumboiu si pe plecaciunile CFR -ului la frf, nu stii ca fraieru de Porumboiu a premiat Iasiul pt. meciul de la Galati el credea ca e posibil sa termine in fata noastra un campionat, a fost ridicol in tur cand in toate meciurile era furat dupa el de cate 2 penalty-uri. Sunt asa de vehement impotriva lui Porumboiu pt. ca am crezut in el.


moshieru' moldovei era un hotz ordinar de cand arbitra la linie si mafiotu' de valcea, craciunescu era la centru...nu e nici o surpriza aici

six
26th March 2006, 12:08
meci relativ slabut castigat prin noroc....unde draq am mai auzit cantecele alea a voastre???dar cu alte cuvinte....:) /hello ;)

be@
26th March 2006, 14:39
Slab CFR -ul , a castigat cu noroc . Pacat , Vasluiul merita sa plece cu un punct .
P.S. Sa stiti ca am auzit cum ati injurat clubul Dinamo . Civilizatilor din Ardeal . :drak:

Dark Horror
26th March 2006, 15:05
Am injurat Dinamo cand a intrat Mihalcea ca sa facem putzin mishto de el:P

King of Hell
26th March 2006, 16:20
franele o injurat mai mult ca oricare...am auzit de 10 ori faza aia cu tudore ti-o dam la cfr(sinonim cu cuvantul strigat)....si apoi alte faze de genu "m*** steaua dinamo rapid craiova alba iulia metalurgistul cugir etc...ca sa nu mai zic nimic de aceasta tonalitate a galeriei cfriste, care pare un cor de la scoala de fete de la Sibiu (pubertatea bat-o vina).

rossonero
26th March 2006, 17:54
Era clar ca bate Cfr-ul...Vasluiul e prea mic pt A...totusi a fost un meci al naibi de plictisitor

Dark Horror
26th March 2006, 18:18
franele o injurat mai mult ca oricare...am auzit de 10 ori faza aia cu tudore ti-o dam la cfr(sinonim cu cuvantul strigat)....si apoi alte faze de genu "m*** steaua dinamo rapid craiova alba iulia metalurgistul cugir etc...ca sa nu mai zic nimic de aceasta tonalitate a galeriei cfriste, care pare un cor de la scoala de fete de la Sibiu (pubertatea bat-o vina).



Scuza-ne mahi maturule...........

Angelina Jolie
26th March 2006, 23:31
P.S. Sa stiti ca am auzit cum ati injurat clubul Dinamo . Civilizatilor din Ardeal . :drak:
Asta pentru ca ardelenii iubesc miticii precum un sut in cur de la Roberto Carlos. Spre deosebire de mandrii locuitori ai Iashingtonului care toti au cate 2 echipe favorite, una-i poli si cealalta-i din bucuresti.
Pe mine ma enerveaza mai rau ratatii care au iesit in centru sa se bucure pt victoria de la sevilla. Aia trebe impuscati.

be@
27th March 2006, 00:21
Asta pentru ca ardelenii iubesc miticii precum un sut in cur de la Roberto Carlos.

Ha ha ha . Pe cine iti inchipui ca prostesti ? Crezi ca n-am vazut cum sarbatoreau suporterii in Cluj victoriile uefantasticilor ?

Angelina Jolie
27th March 2006, 00:26
Alo doamnaaaaaaaa. Clujul e plin de studenti moldoveni, olteni, si alte specii. Iti garantez ca din aia 100 95 erau studenti veniti de altundeva. Bine de jegosu' de BOC cu fularu' ala la gat n-are rost sa mai vorbesc ca si mie mi-e rusine.

Loco
27th March 2006, 01:00
Vasluiul nu pierde la cferisti, sunt asa d convins icāt promit ca ma voi retrage d p forum daca se intampla sa pierdem... dar nu e posibil

Deci ma tin de promisiune, bafta in continuare, v`am pompat p toti userii.

PS: frumos din partea unei parti din galeria cfr`ului care ne`a scandat numele dupa meci, poate am fi raspuns cu aceleasi fineturi dar eram prea suparati din cauza jocului super slab din partea echipei favorie :)

Angelina Jolie
27th March 2006, 01:28
FC Vaslui...restul e neglijabil.
Bine ar fi daca toti suporterii din afara Bucurestiului ar gandi ca tine.:ok:

Ammadeus
27th March 2006, 08:36
Asta pentru ca ardelenii iubesc miticii precum un sut in cur de la Roberto Carlos. Spre deosebire de mandrii locuitori ai Iashingtonului care toti au cate 2 echipe favorite, una-i poli si cealalta-i din bucuresti.
Pe mine ma enerveaza mai rau ratatii care au iesit in centru sa se bucure pt victoria de la sevilla. Aia trebe impuscati.


sholdova e mai slaba de inger, ce sa-i faci, pt. ei occidentul e spre sud, la bucale...probabil is umezi cu totzii la gandul sfertului romanesc din uefa...cat despre japitzele care sarbatoreau cancerul fotbalului romanesc, merita deportatzi la bucale;

Angelina Jolie
27th March 2006, 11:00
probabil is umezi cu totzii la gandul sfertului romanesc din uefa
Apropo de asta, ma intereseaza mult mai mult derbyurile de la Dej si Mioveni decat sfertul minune.

DanJuve
27th March 2006, 11:11
Asta pentru ca ardelenii iubesc miticii precum un sut in cur de la Roberto Carlos. Spre deosebire de mandrii locuitori ai Iashingtonului care toti au cate 2 echipe favorite, una-i poli si cealalta-i din bucuresti.
Pe mine ma enerveaza mai rau ratatii care au iesit in centru sa se bucure pt victoria de la sevilla. Aia trebe impuscati.
si mai ziceti de noi ca nu suntem civilizati,dar la voi ce sa ma mai mir de modu cum ii priviti pe sudisti,la urma urmei se vede ca au trecut ungurii pe la voi pe acolo,ca v-au invatzat cum sa va purtati.Cred ca mai mult ii iubiti pe ei decat pe romanii din sud(miticii cuum va place voua sa spuneti),datarita carora voi acum nu vorbiti maghiara ,si nu facetzi parte din ungaria.Dar astia ca tine sunt sigur ca reprezinta o rusine pt ceilalti ardeleni(romani evident):no:

Angelina Jolie
27th March 2006, 11:14
Ma gluma ii gluma, rasu' ii ras dar deja intreci masura. Eu iubesc ROMANII si ROMANIA si oriunde as fi ma mandresc ca sunt ROMAN. Ca mai fac misto de unul altu e alta problema. Dar n-ai tu de unde sa sti ice si cum ca doar este de 3 zile pe forum.
In rest HAI CFR 1 si 2!

DanJuve
27th March 2006, 11:18
nu prea vb tu gramatical,dar din modu in care am vazut eu cum priviti sudistii si aia din banat,sincer, decat cu romani ca voi mai bine lipsa.Nu m-as mira sa-mi iau vreo flegma intre ochi ,de la voi,pt ca sunt"mitic"de fapt,ce dreaq inseamna mitic??pt voi,ca suntem mici in ochii vostrii nu-i asa???
si stai lin ca sunt de mai mult tp pe forumul onlinesport.

Angelina Jolie
27th March 2006, 11:19
Bine ma ciao. Daca si voi va desconsuderati de ce va mai mirati de ardeleni si banateni?:lol:
Recunosc ca mai scap cate o gresala momentan ca-s cam beut nu de alta.:D

DanJuve
27th March 2006, 11:20
noi nu ne desconsideram,chiar suntem mandrii cu faptul ca suntem din sud,dar voi aveti ce aveti cu noi,poate ca va complexam cu ceva de vreme ce nu ne inghititi:drak:

Angelina Jolie
27th March 2006, 11:23
Ioi, de ajuns ma. Relaxeaza-te ca esti agitat ca un pepsi. Vezi ca este thread pe diverse despre chestia asta. Lasa-ma sa-mi cada bine berea.

DanJuve
27th March 2006, 11:24
mama da de unde stii tu ca sunt agitat??mi ai luat tensiunea??:D

Angelina Jolie
27th March 2006, 11:25
Ba tu stai cu ghejetu' pe F5 sau cum mama dreaq esti asa rapid? Hai ca te-am lasat ca mi somn. (imi este, scuze:D)
HAI CFR!

DanJuve
27th March 2006, 11:35
pai asasuntem noi nu ca voi ca voi va miscati in reluare:D

Angelina Jolie
27th March 2006, 11:45
Asa ii (scuza-ma este) fain (scuza-ma frumos) ma. Relaxat nu stresat ca voi.
Apropo de asta, incercai odata sa vrajesc vreo 3 craiovence. Tulai Veta ca pana ziceam eu 2 cuvinte alea ziceau 5 fraze, asa ca am zis ca-mi dau demisia si raman la ardelence.
Si ca sa nu fiu off-topic zic felicitari CFR-ului pentru chinuita victorie cu Vasluiu'!

DanJuve
27th March 2006, 18:10
i auzi al dreaq nesatu:D tu pe 3 in loc cu una:D
auzi,scoateti mah nickul asta ca nu esti pe invers,si in plus s ar putea sa te agatze careva:happy
Te ai intrebat cumva ca poate nu vorbeau ele prea repede,ci ascultai tu prea incet???:D Argesul va va bate,si va demonstra ca ati avut pura soarta cu vasluiul:D
PS:Vezi ca oltencele or fi ele rapide la vorba dar sunt fierbiiintziiiiiii;)

Angelina Jolie
27th March 2006, 22:17
Nu ne bate ma. Simt eu. Cumparam meciul.:D

UrsMeier
28th March 2006, 10:25
Relaxat nu stresat ca voi.
Pai suntem stresati.......................de altii stresanti:ok:

Angelina Jolie
28th March 2006, 10:32
Noi suntem relaxati de masaje erotice facute de suedeze inalte si blonde.:D

UrsMeier
28th March 2006, 10:35
Hai ca ai inceput sa visezi :D

Angelina Jolie
28th March 2006, 10:37
Pai la mine e 23.30.:lol:

UrsMeier
28th March 2006, 10:42
pai ar fi trebuit la ora aia sa fi deja in pat..........sa-ti fie rusine :))

Angelina Jolie
28th March 2006, 10:45
Ma, vezi ca ma faci sa-mi iau avertismente de off-topic.
Deci CFR a batut Vasluiul cu 1-0, urmeaza sa bata Argesul cu 1-0 si gata. End of story.

UrsMeier
28th March 2006, 10:46
da......sa bata arges pe cfr cu 1-0.......corect

Angelina Jolie
28th March 2006, 21:56
M-oi fi exprimat gresit. Ideea era ca CFR urmeaza sa bata Argesu' cu 1-0.;)