PDA

View Full Version : George Becali si reintregirea neamului



becaligr
3rd July 2007, 15:00
Ia ziceti mah oare gigi a facut numai lucruri rele oare? oare nu a facut si destule bune faceri de bine performante?? oare nu a-ti observat ce inima are? de cel criticati asa incult incult da cu averi inestimabile nafar de conturi terenuri si mai multe cati k el nu au bani si nu se implicat zgarciti de exemplu copos care are bani sa se scalde de ce nu fac k ei de ce nu ajuta saraci nu fac case biserici?? stiati k la jurnalistii tineri cameramani am auzit de la unu le da si cate 500 000 un milion cand il filmeaza??? fara sai cheme sal filmeze vin ei la interviu alea alea si la urma le da si el k ii vede mai tineri le da bani deci om k asat mai rar vedem

becaligr
3rd July 2007, 15:04
hai sa va vad acum k stiti numai sal criticati pe omul asta asa nu stiti a facut case biserici da bani la oameni saraci ajuta nevoiasi cun toata cultura voastra nu ajugeti k el mah

Snake_21
3rd July 2007, 15:05
Man tu chiar nu intelegi nu pentru faptele bune il contesta lumea :P ca a facut si d astea, ci pentru tampeniile care le face :P

dede
3rd July 2007, 15:06
:cry:
sincer, n-am inteles mai nimic din ce ai scris :happy invata sa scrii si dupa aia mai povestim, poate intelegem si noi ce vrei sa zici...

becaligr
3rd July 2007, 15:12
ok mah am tastura veche k aia mea e bulita si scriu greu e daia antica abia scrii sori pt greselile ortografice

Gontel
3rd July 2007, 16:10
a aparut acum pe forum si aparatorul lui jiji? mai, omul asta are multe parti bune, dar a inceput incet-incet sa ingroape clubul steaua. cam asta se intampla acum...

becaligr
3rd July 2007, 16:14
sa ingroape steaua??? dc cand a ajuns in liga a luat 2 titluri la rand e in prapastie?? semifinala uefa ingropa steaua???

Bumbescu
3rd July 2007, 16:28
Prietene, du-te la PNG, filiala Giurgiu, nu-ti mai pierde vremea cu de-astia nerecunoscatori ca noi pe aici....
Ce sa-i faci, suntem niste nemernici si am vrea sa-l vedem pe becali cu pielea pe bat, nu putem sa-i vedem partile bune....

P.S. Intrebare personala: unde esti student?

becaligr
3rd July 2007, 16:37
deocamdata nu am cum sa intru pt k nu am 18 ani si partile bune se ved atunci cand ajuta pe ceilalti!!! cand daruieste acolo vezi partea buna a unui om credinta valoarea individuala nu cultuta sau cine stie ce!!!
sunt student la liceul economic administrativ ion barbu din giurgiu
si cum ai u simpatie pt cluj da si mei imi place u cluj adik am auzit multe despre si foarte iubita o legenda a fotbalului romanesc! frate incearca sa te gandesti k are destule calitati becali si are dreptate!! am vaz un reportaj cu suporteri care zicea k pt ei lupta din tribune e mai importanta sa vada rapidisti batutu la spital morti inujunghiati !! ce inseamna aia la fotbal vii pentru spectacolul din tribune sa va duceti la box la lupte grotesti nu la batai din tribune!!! are dreptate aici sa nu le dea voi la astai am vazut video sa le faca stop cadru poza la intrate si aut!! nu au voi pem termen nelimitat pai ce inseamna asta???

Elvis81
3rd July 2007, 16:37
P.S. Intrebare personala: unde esti student?

cand am citit postul tau mancam un mar si era sa ma ai pe constiinta:lol::lol::happy:happy:cry::cry:

Radu
3rd July 2007, 16:39
rog adminii sa ii dea ban acestui ...habar nu are pe ce lume traieste...ne face de ras...va rog sa luati masuri!:rosu::rosu::rosu:

Elvis81
3rd July 2007, 16:42
lasal in pace ca si eu mam luat de el da dupaia nea spus ca are tastatura mai veche si daia nu poate sa scrie cum trebuie:Dcand isi va schimba tastatura v-ei vedea ca nu va m-ai scrie asa:D

Bumbescu
3rd July 2007, 16:47
deocamdata nu am cum sa intru pt k nu am 18 ani si partile bune se ved atunci cand ajuta pe ceilalti!!! cand daruieste acolo vezi partea buna a unui om credinta valoarea individuala nu cultuta sau cine stie ce!!!
sunt student la liceul economic administrativ ion barbu din giurgiu
si cum ai u simpatie pt cluj da si mei imi place u cluj adik am auzit multe despre si foarte iubita o legenda a fotbalului romanesc! frate incearca sa te gandesti k are destule calitati becali si are dreptate!! am vaz un reportaj cu suporteri care zicea k pt ei lupta din tribune e mai importanta sa vada rapidisti batutu la spital morti inujunghiati !! ce inseamna aia la fotbal vii pentru spectacolul din tribune sa va duceti la box la lupte grotesti nu la batai din tribune!!! are dreptate aici sa nu le dea voi la astai am vazut video sa le faca stop cadru poza la intrate si aut!! nu au voi pem termen nelimitat pai ce inseamna asta???


Aha, am inteles...:D

Si eu zic sa-l lasam in pace,la anul cand va fi doctorand in anul 1 de facultate la giurgiu o sa vedeti ca o sa scrie altfel....

becaligr
3rd July 2007, 16:51
rog sa ii dati lu asta ban k ma facut oligofren adik io am facut pa un negri de la petrolu ciori mia dat sanctiune!! ce inseamna asta????????
ban pt ce am jignit injurat bagat???
eu nu am jugnit pe nimeni aici nu ie rusine obrazu bah dati ban lu asta fratilor

Liviu
3rd July 2007, 16:53
am vaz un reportaj cu suporteri care zicea k pt ei lupta din tribune e mai importanta sa vada rapidisti batutu la spital morti inujunghiati !! ce inseamna aia la fotbal vii pentru spectacolul din tribune sa va duceti la box la lupte grotesti nu la batai din tribune!!! are dreptate aici sa nu le dea voi la astai am vazut video sa le faca stop cadru poza la intrate si aut!! nu au voi pem termen nelimitat pai ce inseamna asta???
aici are dreptate :D

becaligr : esti ruda cu Becali ? :D

becaligr
3rd July 2007, 16:53
dak fac pe un alb pelican e discriminare??? un negru dak ii zici cioaraa e discriminare??? in dictionaru romanesc cand sunt destule expresii cu tigan in anumite ipostaze care nu se refera la rasa ci alte intelesuri ce inseamna asat nu inteleg sa fie rasism

becaligr
3rd July 2007, 16:54
Liviu nu sunt ruda asa mi se spune becali m-am obisnuit nu nick name asta imi place

Bumbescu
3rd July 2007, 16:55
aha, noi am crezut la un moment dat ca esti nepotul ala batut, asa pareai...

becaligr
3rd July 2007, 16:56
:)) :p

Radu
3rd July 2007, 16:57
rog sa ii dati lu asta ban k ma facut oligofren adik io am facut pa un negri de la petrolu ciori mia dat sanctiune!! ce inseamna asta????????
ban pt ce am jignit injurat bagat???
eu nu am jugnit pe nimeni aici nu ie rusine obrazu bah dati ban lu asta fratilor
eu zik ca mai intai trebuie sa inveti sa tastezi...si dupaia sa imi spui mie ca trebuie sa fiu banat...poate ca nici eu nush prea stralucit...dar u esti un analfabet fara pereche!:headbang:

otinho
3rd July 2007, 17:02
hahahhahhahahhahhahahah :happy :lol: .. cel mai tare thread

RESPECT JIJI!

becaligr
3rd July 2007, 17:03
du-te frate la oi nu pa forum si fale observatie lor striga k ciobanii aia dupa oi de fac zoofilie din lipsa de femei hahalero

otinho
3rd July 2007, 17:05
nu-l banati .. VA ROG !! :cry:

Luis Garcia10
3rd July 2007, 17:07
:ok: Gramatical sta excelent :lol: :cry:

Luis Garcia10
3rd July 2007, 17:07
:ok: Gramatical sta excelent :lol: :cry:

becaligr
3rd July 2007, 17:10
pai ce sa ma baneze pe mine toti dusmanii mei nu opot k eu am sabia tare si voi lupta pana cand ultimul dusman va pieri asta vor vede ei cum voi lupta cu satana k vine ea si am ispiteste da am sa ridic sabia mea sus de tot k un luptator razboinic al lumini ma0ntelegi??? cum lupta becali cu miselu de copos talharu de voiculescu

otinho
3rd July 2007, 17:11
propun sticky acest thread .. BECALI E PRINTRE NOI ! lupta in continuare jiji .. NU TE LASA !:lol:

Elvis81
3rd July 2007, 17:12
nu-l banati .. VA ROG !! :cry:

subscriu

becaligr
3rd July 2007, 17:13
pai cum sa nu ma lupt eu cand tara be ka razboi e in mare pericolu nu o las eu pe mana la talhatiii astia !!! :)) ==) aolo nu mai pot de ras cand scriu sa mor aici

otinho
3rd July 2007, 17:15
cum sa mori de ras , lupta in continuare , nu te lasa doborat .. cine e RAS asta ? e frate cu CANICULA ? e si el criminal in serie ?

becaligr
3rd July 2007, 17:17
nu RAS asta e spion de la voiculescu ma-ntelegi k avea sub forma de ziarist si radea si la zis unu nu mai rade atunci mi-am dat seama k e de la dan voiculescu manteleg da zicn eu lu zmarandescu cand mai vine pe la mine sal aranjeze ma-ntelegi?

Luis Garcia10
3rd July 2007, 17:20
:| :| Tu te tii de mistouri mai sau chiar esti mai agramat decat prevede legea? :o: :o:

otinho
3rd July 2007, 17:21
Nu prea , dar nu conteaza , cert este ca o sa-l dovedesti . Am incredere in tine , btw (a se traduce bai da uei) vezi ca sunt niste hahalere pe intern care se iau de steaua aia care straluceste sti tu , ia vezi cum ii rezolvi

Radu
3rd July 2007, 17:27
ba e analfabet...trebuie sa il intelegem...macar ne mai distreaza si pe noi...cand e omu suparat se gaseste cate unu dasta si pac iti revi la normal...:ok:

becaligr
3rd July 2007, 17:28
ma da mai dati-va mah daici plm chiar asa eram nici dasta credincios da lu becali nu posta asa req fac sio panarama de laturile asteea lui inferioare da ale calitati foarte multe si mai multe nu va sapurati acestea trebioe scoase la rampa si mai mult

becaligr
3rd July 2007, 17:30
analfabet sa vorbesti acdasa cu ai tai de unde oi fi u vezi k dak vrei sa jignesti pe cineva fa-o elegant si scoate in evidenta k u esti superiot fata de mine cu ceva !!! alfel nu vad o-i fi u destept dar nu ai valoare morala lasa-ne dak nu ai suflet po-ti sa fi dosctor esti nimeni frate

becaligr
3rd July 2007, 17:31
polar bear esti la polu nord ursa polar dala de ai nick asa??? ce inseamna aia??? polar bear nu inteleg

otinho
3rd July 2007, 17:37
auzi jiji , vezi ca oaia nr.4 are probleme intestinale , vezi cum poti s-o rezolvi :happy

becaligr
3rd July 2007, 17:41
e zaw ce are nu mai da laptele bun????
e ce sa zic mare destept ce te crezi

Radu
3rd July 2007, 17:43
ciobane...sunt bolnave oile...ai grija...e belea mare...poate te imbolnavesti si u :happy:happy:happy

Elvis81
3rd July 2007, 17:48
da zicn eu lu zmarandescu cand mai vine pe la mine sal aranjeze ma-ntelegi?

deja nu mai e amuzant...cred ca e schizofrenic:(

dede
3rd July 2007, 18:22
buey urmasul lui jiji, las'o mai incet ca te faci singur de ras pe aici :mda: deja devii penibil... :mda:

YoYoyOi
3rd July 2007, 18:38
e prea tare threadul asta ca sa ramana deschis :sleep: