PDA

View Full Version : pe cine simpatizati cel mai mult de pe forum ?



Cneazul
19th March 2006, 21:15
maine ( 20 martie )se vor implini 2 luni de cand sunt pe forum , asa ca << mi-am permis >> sa fac un top al celor de aici . va rog sa ma scuzati ( cei care nu figureaza in poll ) , dar nu am avut incotro deoarece numarul maxim de optiunu este 20 . am incercat sa-i pun in acest poll pe cei cu care am avut contacte ( ne-am mai certat noi , dar... )

Mihai
19th March 2006, 21:46
Lipsesc cativa useri foarte importanti:D
1. PACALA
2. SOS (asta e pt stelisti)
3. El Greco

si lista continua...

inter
19th March 2006, 21:49
desdemona
tess
delia
ady azzuro
vlad 1607...samd :P

Leo_
19th March 2006, 21:49
Eu l-as fi votat pe el greco, dar cum nu apare in poll, l-am votat pe Vadim :D:D Am gresit cumva? :D

Mihai
19th March 2006, 21:50
MariusTR
TVShport:drak:

inter
19th March 2006, 21:51
fia
mihai
.com :D:D

Mihai
19th March 2006, 21:53
Da .com de ce are doi :D :D d-astia langa el si fia si clona lui :drak: nu au nimic:pace:

Leo_
19th March 2006, 21:53
Pacala
Inter
Edmond
:D:D

inter
19th March 2006, 21:56
mihai sa inteleg ca ai luat 2 bilete? :D:D
ca si asa am avut mari dispute cu iulian ...:P

Mihai
19th March 2006, 21:57
:happy
De ce doua bilete? :) Il iei si pe Iulian? la noi acolo :happy

Cneazul
19th March 2006, 22:02
scuze . v-am zis ca lipsesc multi . i-am pus pe cei pe care ii cunosc mai bine de pe forum . scuze inca o data .

P.S. votati-ma si pe mine : din doua motive . 1.) eu am facut thread-ul
2.) maine e aniversarea mea
glumeam . votati pe cine vreti .

inter
19th March 2006, 22:03
nu ... ca ala sta langa varuso Mustata ... :D:D n-are ce cauta prin "area 51" .. ca ia spus Safta cea patit pe acolo (prin zona :P)

si cum e "persoana publica" ... e riscant ...

Paul
19th March 2006, 22:40
la egalitate pe primul loc :

El_Greco , remy , be@ , cry - la categoria grea

daroczi asta ca tot vrea sa fie iubit (ca cica face 2 luni pe forum) , muvilici (noua sperantza din Ghencea , peste cateva luni implineste 10 ani) , si evident nu am cum sa-l uit pe Marius TR - toti acestia la categoria usoara

Mihai
19th March 2006, 22:41
Acum vad... Paul de ce nu e in top:drak:?

Paul
19th March 2006, 22:50
hai mah votatzi cu daroczi ...
acum pe toate threadurile , ne invita sa venim aici :D

mi-am facut si eu thread , cu cel mai ciumeg :D
cred ca votez cu clonatu` lu fia :evil:

Mihai
19th March 2006, 22:58
Ce faci ma? ii faci concurentza lu daroczi! Sa-ti fie rusine:sneaky:

Paul
19th March 2006, 23:05
daroczi , daroczi , votati daroczi ...

dianette_d
19th March 2006, 23:09
P.S. votati-ma si pe mine : din doua motive . 1.) eu am facut thread-ul
2.) maine e aniversarea mea
.
Mah figura iar incepi? http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/24.gifhttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/24.gifhttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/24.gif

daroczi , daroczi , votati daroczi ...


Corect! Hai nu fiti rai!

Paul
19th March 2006, 23:12
uraaaaaaa , 3-1

dianette_d
19th March 2006, 23:22
Mai copilu` asta merge si la olimpiada de geografie, merita votat. :ok:

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=565258&postcount=56

Ce bine ca s-a hotarat sa iasa "in lume", ca murea in anonimat pe tenis. /hello

Paul
19th March 2006, 23:37
Mai copilu` asta merge si la olimpiada de geografie, merita votat. :ok:

Aoleu , bine ca mi`ai aratat postul juniorului , ca altfel uitam ca am si eu program sambtata :drak:
Odata o sa`l provoc la o discutie tematica , sa vad daca e ceva de capatzana lui , desi e cam mare contrastul intre un olimpic national (cum se pretinde) si posturile pe care le deschide :ciocan:

pana una alta mi`am aranjat o vacantza de 3 zile pe forum ca sa pot invatza in liniste pentru olimpiada :evil:

relansat
19th March 2006, 23:51
Mersi ca m`ai inclus in sondaj daroczi ... dupe cum bine vezi nu sunt eu ashe de po****r ...

Dau un vot pt tine, cea mai mare figura de pe forum ... omul care debiteaza 10 threaduri/zi ... esti de departe the best :ok:

be@
20th March 2006, 15:48
la egalitate pe primul loc :

El_Greco , remy , be@ , cry - la categoria grea



Mai Paule , mai . Tu niciodata nu incetezi sa ma surprinzi . :D

Acuma daca as spune ca simpatizez pe Bancaru , miril , kra****x , George , GeKuRA , Daniel_Andrey ( cu care ma inteleg eu cel mai bine) as fi subiectiva . Si atunci spun ca imi place de Cip . Mi se pare un tip foarte inteligent si imi plac foarte mult comentariile lui .

inter
20th March 2006, 20:13
nici unul nu-l va egala pe gabilove ... mai rar intalnesti un user asa de documentat :P

relansat
20th March 2006, 20:38
Dar de tipul cu forumul ... ala care avea dusman pe Costi Mocanu ? :drak:

Cum il chema ? :P ... am uitat :)

Catalanul
20th March 2006, 21:22
tv sport, e iesean de-al tau :D poate-l chemati si pe el la FM :D :drak:

relansat
20th March 2006, 21:34
Eu sunt din Vaslui si studiez in Iasi :D ... sper sa vina si el la FM, abia astept :)

Cneazul
20th March 2006, 22:04
ms mult tutorora . vad ca sunt apreciat . mersi paul de sustinere . scuze ca nu te-am pus in poll . sa stii ca nu sunt suparat ca ti-ai facut thread cu cel mai ciumeg . chiar sunt bucuros . imi place ce thread ti-ai tras .
abia astept discutia aia .

Cneazul
20th March 2006, 22:06
abia acum am vazut ce a zis relansat << cea mai mare figura de pe forum >> . asta era si idea cu care am intrat .vreau sa dau un suflu nou forumului .

relansat
20th March 2006, 22:14
Daroczi imi place cum faci trecerea de la un subiect la altul ... esti tatic :ok:

Ramai ashe cum esti sa aiba andreiush de munca cu tine :happy

OVIDIU 62
20th March 2006, 22:15
Pe STARSTEEL ca este de-al meu.

Cneazul
20th March 2006, 22:36
spectacol forumul asta . onlinesport , cel mai tare forum . (stai sa trec iar de la un subiect la altul )
nu m-am prins de faza cu tatic .

relansat
21st March 2006, 00:23
Adik esti baiat valabil :D

andreiush
21st March 2006, 00:33
Ramai ashe cum esti sa aiba andreiush de munca cu tine :happy
Ce munca sa am eu cu el mah?:o:

relansat
21st March 2006, 00:41
Sa dai delete thread/post :D ... asta nu se pune ?:P

dianette_d
21st March 2006, 00:52
abia acum am vazut ce a zis relansat << cea mai mare figura de pe forum >> . asta era si idea cu care am intrat .vreau sa dau un suflu nou forumului .

Asa, asa. /hello De abia astept sa vad ce ne mai pregatesti.

Apropo, pe cand un thread la fel de interesant? http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/105.gif Vezi ca pe tenis de mult n-ai mai deschis unul. http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/45.gif

White Shadow
21st March 2006, 01:20
Relansat intotdeauna voi fi alaturi de tine pe acest forum pt ca esti un mare om.

Respect omu :ok:

andreiush
21st March 2006, 01:53
Sa dai delete thread/post :D ... asta nu se pune ?:P
Pai iti dai seama ca threadu asta nu mai era daca l-ar fi deschis pe "teritoriile mele" :drak:

relansat
21st March 2006, 06:57
Da`i pace si lasa`l sa sarbatoreasca :happy... apropo, la multi ani Daroczi, cred ca am uitat sa iti zic :)

stefanm14
21st March 2006, 09:07
Daroczi, tu esti .... sau te prefaci ? :D

MariusTR
21st March 2006, 09:12
MariusTR
Buay tata, eu te bag in buzunar la orice ora, sunt mai istet, mai vivace si mai frumos... lasa-l tu pe frizer in pace ca sa-si vada de steaua lui :evil:

BTW, toti sunteti varza ... toti sunteti antipatici, mergeti la culcare, buey nene! :P
Cel mai antipatic ever : Paulica, tipul cu pauza din 2 in 2 saptamani.

Angelina Jolie
21st March 2006, 09:24
Cel mai simpatic:
tb- l-as inbraca in visiniu si l-as trimite la produs.

relansat
21st March 2006, 12:03
Mariuse, fara sa vreau am vazut ca il ataci pe Paul in mai fiecare post ... ai ceva de impartit cu el ? :P

aliss
21st March 2006, 12:13
el are ceva de impartit cu toata lumea :D

relansat
21st March 2006, 12:26
Poi ce mey nu a primit bacsisul de la clienti? :drak:

Mihai
21st March 2006, 12:41
Buay tata, eu te bag in buzunar la orice ora, sunt mai istet, mai vivace si mai frumos... lasa-l tu pe frizer in pace ca sa-si vada de steaua lui :evil:

:happy :happy :happy

Esti mandru asta imi place la tine! Si fudul... ca altfel nu ar fi destul :ok:

relansat
21st March 2006, 12:51
Uitandu`ma la concluzia ta Mihai imi pare rau sa iti zic insa mai trebe completata :P ... ti`e frica de CNA ? :D

nr.zece
21st March 2006, 13:11
pai doar pe astia i-ai pus?
edmond unde e? nu am cu cine sa votez

Vadim
21st March 2006, 13:13
Facem separat un fan club Edmond. :D Uite il adaug eu pe Inter, ca sa ai cu cine sa votezi. :)

nr.zece
21st March 2006, 13:15
asa da vericule

relansat
21st March 2006, 13:16
O sa se supere daroczi ca te`ai bagat peste el, vadime :D

desdemona
21st March 2006, 13:18
inter! inter! inter! :yeah:

adjudecat! :kiss:

P.S. Mai am eu niste preferati, dar aia-s secreti :happy

relansat
21st March 2006, 13:23
Mey ar trebui sa multumim oamenilor ca a votat cu don daroczi inainte de toate :D ... desde cred ca o sa

fii trecuta pe lista neagra a lui :P , ca voi toti ceilalti care nu ati votat cu cine trebea ;)

desdemona
21st March 2006, 13:29
Sunt eu pe lista neagra a unor preferati... d-apoi a necunoscutilor :sleep: asta sa fie problema :D Fara suspans viata ar fi prea fada! :evil:

MariusTR
21st March 2006, 13:55
Sunt eu pe lista neagra a unor preferati...
Si invers, mai draga :mda:

relansat
21st March 2006, 14:24
Mariuse pe tine de ce nu te`a pus daroczi in poll? :D Fa si tu un thread sa vedem cat esti de iubit, poate se lasa cu fanclub ceva :P

MariusTR
21st March 2006, 14:28
Eu iubesc Steaua si ea ma iubeste pe mine... altceva nu vreau de la si pe OLS.

Oricum toti sunteti antipatici :P La ce-mi trebuie simpatie de la niste tipi antipatici ? ;)

Ayrton
21st March 2006, 14:33
Eu iubesc Steaua si ea ma iubeste pe mine...

Prima parte a frazei luata separat pare in regula, a doua parte luata separat nu prea... dar pe ansamblu intreaga fraza e dubioasa rau...:o: Ti-ai luat cumva vreo oita si ai botezat-o Steaua? :evil:

MariusTR
21st March 2006, 14:35
Asta cu oitza e de galben, mey Ayrtoane.. scrie acolo in Regulament... nu jigniti suporterii cu apelative naspa!
Ayrton, ia zi tata cand ai citit ultima data Regulamentul ? E kestia aia pusa in cuie de la inceputul forumului... sau tu esti dinamovist si nu ai nevoie, nimeni nu te intreaba nimic... pe dinamovisti i-au uitat pana si cersatorii din fatza primariei.

aliss
21st March 2006, 14:36
da ce mah, te-a facut pe tine oaie?:happy :happy :happy

MariusTR
21st March 2006, 14:44
allis draga .. tu de ce nu apari in poll?

Hai bagati-o si pe ea ca o votez eu ;)

relansat
21st March 2006, 14:45
No comment :drak: ... cum reuseste Marius sa atraga atentia asupra lui :)

MariusTR
21st March 2006, 14:47
Si nici macar nu m-a pus domnul Rakoczi asta ( sau cum palaria mea il cheama ) in poll... :D

Deh.. sa il iertam... inca nu a auzit de frizer... ii fac freza gratis la o adica :D

PS: Am votat cu Vadim, daca sunt dubii cumva .. sa clarificam. E un administrator super-meserias.... Daca nu era pe aici admin , eu nu mai eram pe aici, asta e clar.

aliss
21st March 2006, 14:48
asa-i ca iti sunt simpatica mariuse?:) lasa, nu e nevoie sa apar in poll o sa ma consolez cu gandul ca tu oricum m-ai fi votat :ok:

relansat
21st March 2006, 15:13
De ce ti`e simpatic Vadim , Mariuse? Am auzit ca ai scapat ieftin ... era vorba de o clona pare`mi`se ... povesteste`ne si noua :)

Ayrton
21st March 2006, 15:22
Da, parca era ceva cu juraminte de genul " Sa mor io daca imi mai fac clone si daca mai il supar pe Vadim cu ceva... " , nu? :evil: (asta apropo de regulamentul ala pe care il reciti tu... )

MariusTR
27th March 2006, 09:02
Ciudat... cel mai simpatizat forumist e banat, buey tata.
daroczi cu 11 voturi.

Daca cel mai simpatizat e banat oare ce se intampla cu cei mai nesimpatizati? :D

Un lucru mi-e clar ... celebritatea iti ia mintile ;)

relansat
27th March 2006, 10:00
Daca cel mai simpatizat e banat oare ce se intampla cu cei mai nesimpatizati? :D

Spune`ne tu :)

Sau nu faci parte din categoria a 2`a ?

MariusTR
27th March 2006, 10:04
:D

Nu zic nimic... nu vreau sa ma tot laud. Ca deja m-a obosit propria celebritate. Oricum pe mine nimeni nu m-a pus moderator ca apoi sa ma arunce in strada ca pe Ţiţi ţurlanul :D

Simpatizat in mod extrem poate nu sunt, dar istetz asta e clar pentru toata lumea.

Nu mai faceti pariurile, ca eu nu mai am vlaga! ;) :D :evil:

relansat
27th March 2006, 10:07
Cine e Ţiţi ţurlanul ? :)

MariusTR
27th March 2006, 10:16
:D

Mey descurcaretule ( :D ) , eu nu mai te ajut cu nimic de acum incolo ca deja te-am ajutat destul in ceea ce priveste moderarea care nu prea este ( :D ), acum descurca-te singur... moşule, intreaba si tu prin stanga si dreapta...

Ca sa nu diluam subiectul ... mie mi se pare extrem de clar ca Vadim e cel mai simpatizat dintre admini, e un administrator extrem de dibace : cand trebuie sa lase discutia libera fiindca cei care participa sunt talentati si simpatici, o lasa , cand vede ca se sare calul .. intervine. Cand un subiect inchis de Tudose in mod brutal necesita discutii, il deschide. Si nici nu se grabeste la decizii pripite.

stefanm14
27th March 2006, 11:51
Tu esti pe invers fata de restul lumii, ca de obicei, dar ma rog...

realmadrid.com
27th March 2006, 19:59
Pai de asta e asa de mandru, se considera unic :D
Unicul forumist care atunci cand face gura, o fura :happy

MariusTR
28th March 2006, 07:35
Unicul forumist care atunci cand face gura, o fura :happy

Administratorilor, parca era vorba ca vorbiti cu copilul ca sa nu ma mai provoace. Tineti-va moderatorul "minune" in lanţuri, daca nu vreti sa vi-l educ eu. Mersi.

Ionutzule mic, parca era vorba sa nu ma mai provoci... ti-a zis Tudose, ti-am zis eu, ti-a zis Vadim... cine palaria mea tre' sa-ti mai zica? :mda:

Paul
28th March 2006, 09:56
eu , doar cand ii voi zice eu STOP lu .com , va executa , fiindca el stie ca eu ii vreau binele ;)

.com , inca esti sub limita maxima admise de jigniri /rand , deci poti continua ca inca te comporti decent;
cand depasesti limita de 0.2 jigniri/rand (sau o jignire la 5 randuri scrise) o sa te anuntz si o sa te rog sa o lasi mai moale !