PDA

View Full Version : Poate sa-l opreasca cineva pe Jerry20cm?



Tyler Durden
2nd July 2007, 23:13
Acest individ care a inlocuit dialogul cu invectiva, argumentul rational cu injuratura, silogismul cu onomatopeea, care-si etaleaza vocabularul slinos cu orice ocazie si a carui singura calitate este aceeea ca apara stelismul, este genul de individ pe care nici macar dispretul nu-l tolereza prin preajma. daca ii este tolerat acestui ipochimen jalnic sa-si deverseze veninul si unicul sau debuseu este ols-ul, sa ni se spuna ca sa nu mai fim nevoiti sa-l suportam pe acest ,,jurnalist"-vidanjor, sa parasim linistiti forumul si sa lasam oamenii ,,minunati'' gen SAMM sau Jerry20cm sa arunce cu laturile lor pe toti care nu impartasesc ,,minunatele'' lor idei si in acelasi timp sa fie tolerati de anumiti moderatori complici.

P.S. Imi pare sincer rau ca parasesc acest forum ptr. ca au existat cateva persoane pe care chiar le-am respectat sau simpatizat (inclusiv destui stelisti) , insa e mai onest sa parasesti un spatiu care tinde sa devina insalubru decat sa polemizezi cu indivizi care ar fi facut sa roseasca si pe omul de Cro Magnon.

delaparis
2nd July 2007, 23:15
unde e problema ?

The_Blonde
2nd July 2007, 23:16
hey tyler ce ai frate?

YoYoyOi
2nd July 2007, 23:18
prin asta vrei sa spui ca te dai batut? :o:

Kainsashiki
2nd July 2007, 23:19
Tyler, stii ca intotdeauna te-am respectat si ca am o parere buna despre tine, insa nu cred ca e cazul sa renunti.

Iti promit ca o sa vorbesc eu cu Jerry inca o data si se va rezolva.

The_Blonde
2nd July 2007, 23:20
dar c a facut jerry?

delaparis
2nd July 2007, 23:21
unde e problema ?

... si repet intrebarea :groggy:

Balaci
2nd July 2007, 23:25
Tyler, cand incalca "legea" eu cel putin l-am "ars", hai sa nu exageram, el injura pentru ca astfel se distreaza...eu zic sa te mai gandesti legat de parasirea forumului, ar fi mare pacat...si sper ca nu cauti un motiv sa pleci de pe aici

The_Blonde
2nd July 2007, 23:28
balaci are dreptate.. p forum nu toti sunt seriosi si tehy mean what they say...ce naiba asta e o prostie ...exista aici o comunitate ... si sa stii ca ecista optiunea ignore user ...asa ca think about it ...

Cristian
2nd July 2007, 23:29
Ce aveti ma cu Jerry ??????????

The_Blonde
2nd July 2007, 23:29
noi nimic .. tyler are ceva :cry:

Jerry20cm
2nd July 2007, 23:48
asa, imi scuzati limbajul, gramatica, exprimarea, acums unt putin luat :D

1.sa clarificam subiectul:
nea tilerica asta m-a facut prost, necunoscandu-ma, nestiind cine sunt, de atunci bineinteles ca nu-l pot ierta, bineinteles ca-l ard pe unde-l prind, bineinteles ca intreb de ma-sa:D, imi fac griji pt ea.

2. cand se calmasera spiritele, nea tilarica iar a inceput sa ma jigneasca, facandu-ma analfabet.

Tot el se simte jignit?
bineinteles, multi ma stiti, stiti ca sunt un baiat de zaharel:D, nu-i asa tzitzi?
daca omu' nu ma provoca, nu aveam nimic cu el

thread closed, ma duc sa vorbesc cu tzitzi, v-am pupat :kiss:

Radu
2nd July 2007, 23:49
tyler nu trebuie sa parasesti acest forum...nu are rost...dak ar fi fost sa mai iau si yo dupa toti retardatii cu care m-am certat...akum trebuia sa fiu la balaceanca!nu are rost...eu o sa ma lupt cu aceste specimene si sper in eradicarea lor!unu a fost eradicat...sa speram ca vor urma si altii!:ok:

delaparis
2nd July 2007, 23:50
Jerry ... te-a ochit totusi Tyler :rolleyes: ... sa nu insistam :cool:

The_Blonde
2nd July 2007, 23:50
da tzitzi asa e :kiss: ia sa il lasam noi p tyler ca s-a suparat si si-a luat jucariile ...

luluta
2nd July 2007, 23:54
Jerry o exagerat.
Tyler chiar n-ar trebui lăsat să plece. Io-l citesc cu plăcere peste tot. Face parte din grupul spiritualilor, alături de Bumbescu și Ess.

Jerry20cm
2nd July 2007, 23:55
tyler nu trebuie sa parasesti acest forum...nu are rost...dak ar fi fost sa mai iau si yo dupa toti retardatii cu care m-am certat...akum trebuia sa fiu la balaceanca!nu are rost...eu o sa ma lupt cu aceste specimene si sper in eradicarea lor!unu a fost eradicat...sa speram ca vor urma si altii!:ok:

asa, fir-ai tu de urs, fa-ma specimen:mda::D ... te iert, ca-mi iesti simpatic:D

Balaci
2nd July 2007, 23:55
Grupul spiritistilor, adica...:D

Eu zic sa ramana Tyler si sa plece Bumbescu, ar fi mai corect asa:D

delaparis
2nd July 2007, 23:57
Tyler chiar n-ar trebui lăsat să plece. Io-l citesc cu plăcere peste tot. Face parte din grupul spiritualilor, alături de Bumbescu și Ess.
si Jerry e spiritual cu tzitzi a lui cu tot :lol:

Jerry20cm
2nd July 2007, 23:57
Jerry o exagerat.
.

adevarat
dreq sa-i ia de popoanari, n-am nimic cu ei, da' sa nu-i vad pe strada:drak:

Jerry20cm
2nd July 2007, 23:58
si Jerry e spiritual cu tzitzi a lui cu tot :lol:

pana la tzitzi :mda: ... aici se termina jucaria :mda:

Balaci
2nd July 2007, 23:58
adevarat
dreq sa-i ia de popoanari, n-am nimic cu ei, da' sa nu-i vad pe strada:drak:

...ca iti bagi ceva in ei, nu?:D

Radu
2nd July 2007, 23:58
asa, fir-ai tu de urs, fa-ma specimen:mda::D ... te iert, ca-mi iesti simpatic:D
stai putin...nu este vb numai de tine...iti dau numai un ex de care se pare ca am scapat..."prietenul" meu typi stiinta...caruia o sa ii fac cat de curand dintii balamale...in categoria asta intra si bianco-rossi...orikum toate la timpul lor..."NIMIC NU SE IARTA/NIMIC NU SE UITA":ok:

delaparis
2nd July 2007, 23:59
pana la tzitzi :mda: ... aici se termina jucaria :mda:
:D

hopa :shocked:

acum am inteles :rolleyes:


adica ?

Radu
3rd July 2007, 00:00
adevarat
dreq sa-i ia de popoanari, n-am nimic cu ei, da' sa nu-i vad pe strada:drak:
jerry nu imi adu aminte de ei...k mi se scoala parul in cap...si incep si yo...si unii moderatori...se stiu ei...deabia asteapta sa ma zboare...:evil:

Kainsashiki
3rd July 2007, 00:01
si ca sa raspund la intrebarea threadului, da, din iulie o sa-l opreasca politia pe jerry:D

Dani3l
3rd July 2007, 00:06
Ce face lumea cand se plicti...ce te-a apucat ?:)) chiar daca e interist... jerry e baiat gigea!:D

Balaci
3rd July 2007, 00:13
Mai, depinde unde va 'intalniti", ca la Craiova s-ar putea sa nu prea ai sanse de succes...dar deja o dam in off-topic

OT: prea multa agresivitate strica, in orice context si sub orice forma, asta era ideea

Platanu
3rd July 2007, 00:15
Cam are dreptate Tyler Durden.Dar nu trebuie sa paraseasca forumul pentru asa ceva.

Kainsashiki
3rd July 2007, 00:15
Polar, nu merge frate, iti faci nervi degeaba iti spun eu. Te-njura pe net 100 de ani, tu n-ai cum sa dai de el si iti faci nervi aiurea pentru cine nu merita. Si eu ma atacam inainte imediat cand dadeam de cate un specimen, dar acum ii las in pace sa abereze.

Jerry20cm
3rd July 2007, 00:19
Cam are dreptate Tyler Durden.Dar nu trebuie sa paraseasca forumul pentru asa ceva.

ce mult ma iubesti si tu pe mine :kiss:

Radu
3rd July 2007, 00:21
Polar, nu merge frate, iti faci nervi degeaba iti spun eu. Te-njura pe net 100 de ani, tu n-ai cum sa dai de el si iti faci nervi aiurea pentru cine nu merita. Si eu ma atacam inainte imediat cand dadeam de cate un specimen, dar acum ii las in pace sa abereze.
mane nu se stie niciodata...poate odata si odata o sa ma intalnesc cu "prietenul" meu typi...nu se stie niciodata ce imi rezerva viitorul...si atunci sa vezi!:D

Platanu
3rd July 2007, 00:24
ce mult ma iubesti si tu pe mine :kiss:Pai chiar ar fi anormal sa te iubesc.Deci ai dreptate,nu te iubesc.Mi-am spus doar punctul de vedere vizavi de reclamatia lui Tyler Durden.

The_Blonde
3rd July 2007, 00:25
dragii mei pentru cei care nu stiau eu sunt tzitzi :cry:


in fine ontopic threadul asta e neavenit ..in fond traim intr-o lume libera ...in care suntem liberi sa ne exprimam parerea in conditiile in care nu facem rau altora ... tyler s-a simtit jenat pentru ca jerry l-a facut prost ... asta e poate nici parerea lui legata de parada aia nu e super ok ..dar e parrea lui ...sa incetam cu aceste dispute proststi ..care nu fac decat sa agite spiritele :D va pup !!!

White Shadow
3rd July 2007, 00:25
Polar Bear.....si atunci ce ?......k-1 , alea , alea....si ce rezolvi ?

Tyler , nu ai dreptul sa spui cateva lucruri despre o persoana cat timp nu o cunosti personal pe acea persoana...........

Jerry , chiar daca ai fost facut prost si analfabet nu ai nici un drept sa-l urmaresti pe forum si sa-l intrebi de masa de fiecare data cand ai ocazia.....

Ess
3rd July 2007, 00:25
hai mai tyler...de ne invadeaza ungurii, datorita lu' jerry (sef de coloana) si ai sai adjuncti - diablo si polar ne pastram istoria noastra bimilenara in acest spatiu carpato-danubiano-pontic :D

acum serios tyler>cred ca asta-i o gluma de...trei iulie...

ps: nu trageti in jerry...e ultimul cu 20 :D

Kainsashiki
3rd July 2007, 00:25
Polar: asa e, nu se stie niciodata, insa nu trebuie sa fie o prioritate sa-l cauti pe unu care te-a injurat pe net. plus ca nici n-are haz, sa-l bati la cateva luni dupa ce s-a petrecut "evenimentul'

una e sa te injure face 2 face si sa-l arzi pe loc si alta e sa-ti aduci aminte ca te-a injurat acum cateva luni si sa-l bubui.

nu ii mai baga in seama, e dreptul lor sa aiba si pareri contra.

Ess
3rd July 2007, 00:26
dragii mei pentru cei care nu stiau eu sunt tzitzi :cry:

si io credeam ca-i vb de matza lu' yoyo :D

delaparis
3rd July 2007, 00:30
dragii mei pentru cei care nu stiau eu sunt tzitzi :cry:


... cine ? :groggy:



ne exprimam parerea in conditiile in care nu facem rau altora ...

:thinkso: ... aha

deci "Poate sa-l opreasca cineva pe Jerry20cm? "
:cry::cry::cry:

Radu
3rd July 2007, 00:30
hai mai tyler...de ne invadeaza ungurii, datorita lu' jerry (sef de coloana) si ai sai adjuncti - diablo si polar ne pastram istoria noastra bimilenara in acest spatiu carpato-danubiano-pontic :D

acum serios tyler>cred ca asta-i o gluma de...trei iulie...

ps: nu trageti in jerry...e ultimul cu 20 :D
mda...cine vb despre mine...ce adjunct mey???eu nush adjunctul nimanui...nu am treaba cu nimeni...dar dupa mintea ta!:headbang:

Ess
3rd July 2007, 00:33
mda... pai ce ziceam??? :happy
ssm...

Jerry20cm
3rd July 2007, 00:40
... cine ? :groggy:



:thinkso: ... aha

deci "Poate sa-l opreasca cineva pe Jerry20cm? "
:cry::cry::cry:

cu tzitzi langa mine. sunt invincibil:D
cu aceasta ocazie, o mai pup odata :kiss: ... stie ea de ce

io_poenaru
3rd July 2007, 00:52
mane nu se stie niciodata...poate odata si odata o sa ma intalnesc cu "prietenul" meu typi...nu se stie niciodata ce imi rezerva viitorul...si atunci sa vezi!:D

:happy

Poate vei realiza si tu ca smecheria asta de ultras nu duce decat la spital pe pat de internare si sa te fereasca sa dai de cine nu trebuie ca atunci spitalul va parea parfum. :ok:

Iar acum ontopic: Nu trebuie oprit Jerry ca ramane forumul fara cm.
Va dati seama ca nu ne putem lauda cu un forum "bleg" :groggy:

BAK
3rd July 2007, 03:27
adevarat
dreq sa-i ia de popoanari


jerry nu imi adu aminte de ei...k mi se scoala

:happy:happy:happy:happy:happy:ok::ok:....mondial. .....stiam eu:ok:....it's ok, ursuletz

Radu
3rd July 2007, 09:03
:happy:happy:happy:happy:happy:ok::ok:....mondial. .....stiam eu:ok:....it's ok, ursuletz
mda...poi se putea...lipsea ungurul din discutie...:no::no:

Aurel.D
3rd July 2007, 10:37
Jerry20cm nu este baiat rau, doar ca ii place lui sa mai sara calul din cand in cand :). Pacat ca uneori exagereaza si mai jigneste pe cate unul, iar asta nu il prinde bine....Parerea mea (in cazul in care conteaza :)) este ca, in general, jignirile nu rezolva nimic, mai ales pe un forum unde nu esti fata in fata cu persoana; mai eficiente ar fi niste ironii plasate istet, dar fiecare face cum crede....:o:

Elphax
3rd July 2007, 11:16
plecati toti, ca vin si eu :drak:

Jerry20cm
3rd July 2007, 11:31
Jerry20cm nu este baiat rau, doar ca ii place lui sa mai sara calul din cand in cand :). Pacat ca uneori exagereaza si mai jigneste pe cate unul, iar asta nu il prinde bine....Parerea mea (in cazul in care conteaza :)) este ca, in general, jignirile nu rezolva nimic, mai ales pe un forum unde nu esti fata in fata cu persoana; mai eficiente ar fi niste ironii plasate istet, dar fiecare face cum crede....:o:

q, adevaru' e ca jignesc, dar, in cazul de fata, n-am jignit.
am mai explicat, tov. tiler m-a provocat, m-a jignit, si bineinteles ca nu-l pot ierta:drak:

oricum, stiti ca va iubesc:D, injuraturile vi le adresez din dragoste:ok::kiss:

Bumbescu
3rd July 2007, 11:37
Hai mai jerry, iarta-l, vorba aia....te-am iertat eu pe tine:D
Ideea e sa nu mai injuri de parinti, asta-i chiar nasol, unii poate chiar si-au pierdut parintii...si in plus un "imi bag p---- in ******" e la indemana oricarei primate...

Jerry20cm
3rd July 2007, 11:40
adevarat, aici ai dreptate.
gata, nu mai injur de parinti.

nu e vorba sa-l iert, fiindca eu n-am nimic cu el. V-am mai zis, el a inceput primul sa ma jigneasca, el a continuat sa jigneasca ... off course ca am raspuns :D

dreq, vorba aia, am rezistat eu luptei cu Bumbescu, cu Tyler e floare la ureche:D

Tyler Durden
17th July 2007, 21:39
a fost o experienta interesanta, chiar mi-au placut multi de pe forum .
dar in acelasi timp mi-ai displacut jerry20cm ( genul de cocalar cu pretentii, agresiv ca un babuin si inteligent ca un gibon) ori SAMM (prostul fudul si monoman, pe deasupra si las) sau Gica Ghioru ( coropisnita monomana,demoniaca si sofista). ciudat toti erau stelisti, sper sa fie doar o coincidenta.
le urez succes tuturor si-i sfatuiesc sa-si piarda timpul intr-un mod daca nu mai placut, macar mai folositor.

YoYoyOi
17th July 2007, 21:42
ola Tyler :kiss:

Datenshi
17th July 2007, 21:50
a fost o experienta interesanta, chiar mi-au placut multi de pe forum .
dar in acelasi timp mi-ai displacut jerry20cm ( genul de cocalar cu pretentii, agresiv ca un babuin si inteligent ca un gibon) ori SAMM (prostul fudul si monoman, pe deasupra si las) sau Gica Ghioru ( coropisnita monomana,demoniaca si sofista). ciudat toti erau stelisti, sper sa fie doar o coincidenta.
le urez succes tuturor si-i sfatuiesc sa-si piarda timpul intr-un mod daca nu mai placut, macar mai folositor.


Sper ca n-ai de gand sa ne parasesti?

Gabri3l
18th July 2007, 01:15
mult zgomot pentru nimik prea important...

Vadim
18th July 2007, 01:26
I-am sters eu cateva mesaje lui Jerry zilele astea, daca mai sunt bagati aici.

'plm' sau 'limbiste', unele dintre apelatibele folosite de el si care nu au ce cauta pe forum.

Jerry20cm
18th July 2007, 01:29
ia la el:D

NORGEMAN
18th July 2007, 02:23
Jerry da' ce ai zis de poponari de vorbeau astia in urma cu cateva pagini?

SAMM
18th July 2007, 09:26
a fost o experienta interesanta, chiar mi-au placut multi de pe forum .
dar in acelasi timp mi-ai displacut jerry20cm ( genul de cocalar cu pretentii, agresiv ca un babuin si inteligent ca un gibon) ori SAMM (prostul fudul si monoman, pe deasupra si las) sau Gica Ghioru ( coropisnita monomana,demoniaca si sofista). ciudat toti erau stelisti, sper sa fie doar o coincidenta.
le urez succes tuturor si-i sfatuiesc sa-si piarda timpul intr-un mod daca nu mai placut, macar mai folositor.

saracule, dak ai avut 10 doar la educatie fizica si 5 la purtare asta nu inseamna ca esti destept, te-au mintit aia mai mari

ce pm te tot bagi in seama cu mine, nu poti sa mai traiesti fara sa pomenesti de mine, rezolva-ti tulburarile psihice si scuteste-ne de aprecierele tale penibile

:ok:

Jerry20cm
18th July 2007, 09:30
Jerry da' ce ai zis de poponari de vorbeau astia in urma cu cateva pagini?

ca-i "iubesc" la nebunie:D

Elvis81
18th July 2007, 09:32
a fost o experienta interesanta, chiar mi-au placut multi de pe forum .
dar in acelasi timp mi-ai displacut jerry20cm ( genul de cocalar cu pretentii, agresiv ca un babuin si inteligent ca un gibon) ori SAMM (prostul fudul si monoman, pe deasupra si las) sau Gica Ghioru ( coropisnita monomana,demoniaca si sofista). ciudat toti erau stelisti, sper sa fie doar o coincidenta.
le urez succes tuturor si-i sfatuiesc sa-si piarda timpul intr-un mod daca nu mai placut, macar mai folositor.

nu i-am urmarit nici pe jerry si nici pe tyler dar postul de mai sus,chiar daca e scris intr-un limbaj folosit de cineva care se vede ca e educat, tot jignire este...nu am fost niciodata de acord cu intoarcerea obrazului dar dupa cum spunea cineva mai sus poate este mai bine sa intepi cu o ironie decat sa jignesti direct...

SAMM
18th July 2007, 09:36
nu i-am urmarit nici pe jerry si nici pe tyler dar postul de mai sus,chiar daca e scris intr-un limbaj folosit de cineva care se vede ca e educat, tot jignire este...


educat ??? esti departe de adevar, asta e din ala care se educa in fata scarii cu seminte si sta cu dex-ul in mana sa se dea mare destept

imi scria el pe pm acum ceva timp, nu folosea dex-ul


eu imi bag ****-n ****** aia care a fatat un las imputit. sa moara in cancer si-n chinurile iadului ...

e limpede ca si raspunsul meu a fost pe masura

e omul pe care il dispretuiesc cel mai mult de pe forumul asta, limbaj mai suburban n-am vazut, asta dak l-as vedea ca traverseaza neregulamentar as da cu masina peste el, e o pierdere a civilizatiei

:confused:

Elvis81
18th July 2007, 09:45
[QUOTE=SAMM;1446075]educat ??? esti departe de adevar, asta e din ala care se educa in fata scarii cu seminte si sta cu dex-ul in mana sa se dea mare destept

QUOTE]

iti dai seama ca nu poti cunoaste cu adevarat un om numai de pe un forum...tyler posteaza pe alte sectiuni decat mine si nu imi pot face o parere...daca asta ti-a trimis el pe pm atunci....ai dreptate...prea mare diferenta dintre ce am citit eu pe forum si ce a scris pe pm....poate are 2 fete sau poate a fost provocat in asa hal incat nu a mai putut rabda...cine stie:groggy: the truth is beyond us

Jerry20cm
18th July 2007, 09:46
@SAMM: aoleo, l-ai facut de ***** cu mesajul postat mai sus
pai ce faci tovarase tyler, tu ala inteligentu, care nu jogneste niciodata?

un rahat de om:ok:

Elvis81
18th July 2007, 09:48
@SAMM: aoleo, l-ai facut de ***** cu mesajul postat mai sus
:

:happy:happy:happy:happy:happy

SAMM
18th July 2007, 09:53
am scris de mai multe ori, n-am jignit absolut pe nimeni asa aiurea si degeaba, toate jignirile eu fost doar raspunsuri la ce mi-au adresat altii

.

Vadim
18th July 2007, 10:00
Ok, am inteles continuati pe pm sau yahoo messenger.