PDA

View Full Version : Cum este mai bine!?



Ehcar
19th March 2006, 00:11
In campionat 1 Steaua 2 Dinamo
Cupa Romaniei RAPID.
In acest fel poate ajunge Romania chiar intre primele 8.
Ar trebui chiar aranjat acest lucru de federatie!!!!

Sunchase
19th March 2006, 00:15
Ai probleme.

Ehcar
19th March 2006, 00:19
Este chiar greu ca Rapid sa ajunga pe locul 1 sau 2,
dar ca si coeficienti UEFA asta este singura sansa!!!

Ehcar
19th March 2006, 00:32
@sunchase
Incerc sa fiu realist!

Paul
19th March 2006, 01:24
Ar trebui chiar aranjat acest lucru de federatie!!!!
Nu e nevoie de nici un aranjament .
Rapid e obligata sa ia Cupa.
Steaua e obligata sa ia titlul.
Locul 2 sa`l ia cine merita mai mult:Dinamo sau Poli.

Problema trebuie vazuta altundeva :

1. se revine la 18 echipe
2. in Romania doar pe un stadion se poate juca Champions League : Ghencea
3. la nivel de echipa de juniori stam varza - nu avem competitie de tineret -spereantze
4. Eventual acces al campioanei direct in Liga ar aspri lupta pentru titlul , si cel mai usor sa castigi titlul e cu blaturi si arbitrii

Personal cred ca succesul stelisto-rapidist s-a creat din aceste frustrari la care au fost supusi de Dinamo
Dominatia dinamovista din Cupa : 5 Cupe in 6 ani , din care :
2 fraudulos: celebrele semifinale cu Astra si FC National
2 finale cu sclavii: Craiova lui Netoiu si Rocarul lui Netoiu

Interesul de neinteles a lui Borcea , ca Dinamo sa ia titlul cu orice pret ...

Asta in timp ce Steaua a luat mereu teapa , desi de 3-4 ani se vorbeste de cel mai bun lot. Dar faptul ca mereu adversarii nostrii au jucat tare , ne-a facut sa devenim extrem de puternici. Echipele care au avut meciuri usoare , au aratat cat pot in meciurile cu Herenveen , Levsky si cu rezervele lui OM.

relansat
19th March 2006, 10:26
Cel mai bine este sa fii cinstit ... oricum cand spun cinstit nu exclude faptu` ca ar putea sa se intample acelasi deznodamant

pe care l`ai "desenat" tu cu Steaua pe 1 si Dinamo pe 2 :ok:

Zapada
19th March 2006, 12:00
ascultati aici la omul de zapada

Steaua nu mai prinde cupele europene din toamna deoarece va termina pe locul 3 sau 4 si doar primele 2 plus castigatoarea cupei ne va reprezenta.

o sa-mi spuna stelistii ca o sa ma topesc dar vom vedea la vara daca va fi asa

Locul 1 si 2 va fi al lui Poli Timisoara si Dinamo

interfan
19th March 2006, 12:08
Este pacat ca la anul vom putea inscrie in Europa doar 3 echipe!! :(

Paul
19th March 2006, 12:15
ascultati aici la omul de zapada

Steaua nu mai prinde cupele europene din toamna deoarece va termina pe locul 3 sau 4 si doar primele 2 plus castigatoarea cupei ne va reprezenta.

o sa-mi spuna stelistii ca o sa ma topesc dar vom vedea la vara daca va fi asa

Locul 1 si 2 va fi al lui Poli Timisoara si Dinamo

Stam linisititi ca tu oricum dai pronosticuri aiurea .
Ai pitea deschide un thread sa ne amuzam de tine :ciocan:
Apropo , vezi ca castigatoarea Cupei UEFA are locul asigurat in sezonul viitor :ok:

Zapada
19th March 2006, 12:30
eu nu iau in calcul varianta ca Steaua sa castige cupa UEFA

interfan
19th March 2006, 12:32
Din cate stiu eu Paul castigatoarea Cupei Uefa nu e calificata direct daca nu termina pe un loc de uefa in campionat! Sper sa ma insel dar nu cred!!

relansat
19th March 2006, 12:34
Zapada felicitari pentru pronosticuri :o: ... esti cel mai tare din bransha :ok:

Paul
19th March 2006, 12:44
Din cate stiu eu Paul castigatoarea Cupei Uefa nu e calificata direct daca nu termina pe un loc de uefa in campionat! Sper sa ma insel dar nu cred!!

Ba da , e calificata !

SORENSEN
19th March 2006, 13:16
Zapada felicitari pentru pronosticuri :o: ... esti cel mai tare din bransha :ok:
Acum sunt sigur ca Steaua va lua titlul ..omul de zapada nu greseste niciodata :D
Cred ca luam titlul si fara premonitia de zapada dar acum e clar...:ok:

Paul
19th March 2006, 13:19
MnM , titlul sau locul 2 :evil:
Iti dai seama ca daca zicea ca Steaua nu ia titlul , puteam deschide sampaniile :P

SORENSEN
19th March 2006, 14:12
Mda nu e clar ? ..23

stefanm14
19th March 2006, 16:33
In campionat 1 Steaua 2 Dinamo
Cupa Romaniei RAPID.
In acest fel poate ajunge Romania chiar intre primele 8.
Ar trebui chiar aranjat acest lucru de federatie!!!!

Eu zic ca ar trebuie aranjate toate locurile de la 1-6, si punctajele si golaverajele...ce imaginatie

Ehcar
19th March 2006, 17:13
Nu stiu daca va cistiga Steaua astazi, dar cred ca va fi cum am spus!!!
Cu sau fara aranjamente.
@Stefanm14 Este un subiect de discutie!!!
Nu am dat cu parul!!?

sun
19th March 2006, 17:59
ehcar , sunt intru totul de acord cu tine , chiar si partea cu federatia :P

Sa moara remiisorii de ciuda

Ehcar
19th March 2006, 18:16
Multumsc @Sun.
Am deschis treadul acesta pentru a vedea daca am dreptate!?
Primul meci va fi in Cupa Romaniei, peste 3 zile.
Este greu pentru Rapid, dar trebuie sa castige!

stefanm14
19th March 2006, 19:32
Ehcar, mi se pare aiurea...daca chiar merita respectivele echipe sa se califice, daca nu, inseamna ca echipele care le depasesc in clasament sunt mai bune ca ele. Logic, nu ?

Cneazul
19th March 2006, 20:48
ce opinie vrei ma ehcar ? tu ai probleme . in primul rand timisoara va termina pe 2 . dinamo nu ne va mai reprezenta la anul in europa .

relansat
20th March 2006, 07:27
Dar de unde stii daroczi? Ceva surse sigure? :D

Nu cred in asemenea scenarii ....

Edgar
20th March 2006, 08:46
Este pacat ca la anul vom putea inscrie in Europa doar 3 echipe!! :(

Eu cred ca e un avantaj. Cu 3 echipe putem obtine o medie in jur de 7-8.

Edgar
20th March 2006, 11:11
In campionat 1 Steaua 2 Dinamo
Cupa Romaniei RAPID.
In acest fel poate ajunge Romania chiar intre primele 8.
Ar trebui chiar aranjat acest lucru de federatie!!!!

Cel mai bine ar fi sa lasam rezultatele sa decida, nu federatia.

alejandro
20th March 2006, 11:20
Este greu sa castigi atunci cand toti iti stau in cale,dar cu atat e mai dulce victoria...Steaua e obligata sa ia titlul,cu toate greselile de arbitraj care ne dezavantajeaza...

remy
20th March 2006, 11:52
Oare e vreo conspiratie mondiala impotriva echipei numita "0-0" ?
Daca ma iau dupa mintea unor copii, cred ca asa este.
Mai vedeti valoarea Stelei, si apoi mai vorbiti.

stefanm14
20th March 2006, 12:08
Este greu sa castigi atunci cand toti iti stau in cale,dar cu atat e mai dulce victoria...Steaua e obligata sa ia titlul,cu toate greselile de arbitraj care ne dezavantajeaza...


alejandro, stii ca am un respect deosebit pt tine, dar daca si acu' ati facut 2 x 0-0 fara nici o ocazie, din cauza arbitrilor... :headbang:

MariusTR
20th March 2006, 12:12
Buey stefanele, nu compara tu egalul nostru cu 0 -3 al dinamovistilor cu otelarii!

Noi am jucat doar pe 1/2 din teren, adica in partea lor de teren tot meciul . Pai bai nene, si sa stai aiurea cu 11 jucatori pe 1/2 de teren e greu sa treci, d'apoi cand ii aseaza in linie pe diagonala... Tot meciul au stat argesenii si FC National la cutie.. pe unde sa treci spre poarta, ca nu era sa zboare peste ei.
Careu plin cu 11 jucatori , naspa de tot. Asta e fotbal?

alejandro
20th March 2006, 12:20
@stefan,n-am zis ca arbitrii sunt de vina pt 0-0,dar uite si tu:
aia de arges nu mai zic nimik,dar national,care ne-a spart efectiv 2 jucatori,11m clar,un corner si mai clar:o: trageri de timp agreate de arbitru,la toate astea o echipa obosita dupa un meci din uefa...Rapid a jucat miercuri,noi abia vineri am revenit in tara...
nu zic ca doar arbitrii sunt de vina,dar toate adunate cate un pik,fac acest 0-0:ciocan:

remy
20th March 2006, 12:22
Buey stefanele, nu compara tu egalul nostru cu 0 -3 al dinamovistilor cu otelarii!

Noi am jucat doar pe 1/2 din teren, adica in partea lor de teren tot meciul . Pai bai nene, si sa stai aiurea cu 11 jucatori pe 1/2 de teren e greu sa treci, d'apoi cand ii aseaza in linie pe diagonala... Tot meciul au stat argesenii si FC National la cutie.. pe unde sa treci spre poarta, ca nu era sa zboare peste ei.
Careu plin cu 11 jucatori, naspa de tot. Asta e fotbal?

Ce sa faca alte echipe, daca Steaua are stilul asta, mai ales de la inceputul anului ?
E al 4-lea meci fara gol, treziti-va !!! Nu e o intamplare.
Au cazut in propria groapa, proshtii. :headbang:

alejandro
20th March 2006, 12:27
ce faci,te iai de prietenul tau?:o:
voi ati marcat multe goluri...in amicaluri:sleep:

ai uitat sa faci edit:ok:

MariusTR
20th March 2006, 12:28
remy, eu m-am aliat cu tine cand te-au banat astia pentru buna purtare.. te rog sa nu mai ataci Steluta mea Campioana. Mersi.
Nu as vrea sa-mi calc peste principii... nu ma pune sa aleg fiindca nu exista varianta de rezerva... STEAUA e iubirea mea.

tuxie
20th March 2006, 12:38
In campionat 1 Steaua 2 Dinamo
Cupa Romaniei RAPID.
In acest fel poate ajunge Romania chiar intre primele 8.
Ar trebui chiar aranjat acest lucru de federatie!!!!

Amice, adreseaza-te unei firme de constructii, poate reusesc sa-ti puna inapoi piesele lipsa de la mansarda. Din cate stiu eu, Star Trek is history.

MariusTR
20th March 2006, 13:02
Si care-i problema daca Steaua , Dinamo si Rapid trebuie sa ne reprezinte in Europa in urmatorii 3000 ani? Ca doar astea 3 pot scoate capul prin Europa.
Si cine ai vrea matale sa ne reprezinte in UEFA... FC Vaslui si Pandurii lu' 7 cai?

tuxie
20th March 2006, 13:35
Si care-i problema daca Steaua , Dinamo si Rapid trebuie sa ne reprezinte in Europa in urmatorii 3000 ani? Ca doar astea 3 pot scoate capul prin Europa.
Si cine ai vrea matale sa ne reprezinte in UEFA... FC Vaslui si Pandurii lu' 7 cai?

Daca demonstreaza ca merita, n-au de cat sa reprezinte in urmatorii 7000 de ani. Eu zic ca deja au inceput sa aiba mult de lucru ca sa mai poata ajunge prin europene.

MariusTR
20th March 2006, 13:40
Si eu zic ca fara ele 3 , nu mai pupam noi sferturi de UEFA niciodata.
Sincer , eu nu mai vreau niciodata sa vad cum o echipa de club din Romania o ia in barba ca si ursul sur... nu mai vreau umilinte gen 5- 0 sau 4 - 0 tur retur.
Si doar cu cele 3 putem evita asemenea dezastre in Europa. Asta e sfant.

Edgar
20th March 2006, 14:13
Auzi, e sfant :D
In cazul asta de ce mai joaca Divizia A? Hai mai bine sa le lasam SDR sa-si creeze propria lor liga ... sfanta - eventual sa-i adauge pe cei de la National si Sportul, iar restul tarii (pacatosii :P) sa joace asa... pentru orgoliu, locurile pentru Europa oricum sunt ocupate de prea cuvioasele echipe. :D

MariusTR
20th March 2006, 14:20
Hai sa bagam Craiova in preliminariile Uefa, ca deh e Craiova Maxima... sa o bagam si pe Poli ca deh e Hagi acolo... sa il mai introducem si pe Vaslui ca e sub Porumboiu... sa vedem ce iese ... sa vedem cat de mult pot matura cu noi pe jos bulgaroii sau sanmarinezii.
Steaua si Rapidul au ingenunchiat Betis, Lens, Hamburg... ce daca? Sa vedem potentialul fotbalului romanesc alternativ...

Mandrie negativa mult sub zero

Steaua , Dinamo si Rapid trebuie tinute acolo in varf CU ORICE PRET!

Universal
20th March 2006, 14:30
In campionat 1 Steaua 2 Dinamo
Cupa Romaniei RAPID.
In acest fel poate ajunge Romania chiar intre primele 8.
Ar trebui chiar aranjat acest lucru de federatie!!!!
1 Steaua 2 Poli Timisoara Cupa Romnaiei Rapid-aduce mai multe puncte Hagi,...si INtertto CFR-reuseste Munteanu sa califice in Uefa anul asta...(nu se stie...) dar sper sa avem 4 echipe in Europa.


Ce sa faca alte echipe, daca Steaua are stilul asta, mai ales de la inceputul anului ?
E al 4-lea meci fara gol, treziti-va !!! Nu e o intamplare.
Au cazut in propria groapa, proshtii. :headbang:
Stai linistit ca bate Steaua si se califica asa a fost si cu ceilalti antrenori,vei vedea ca luam campionatul.

bluesky
20th March 2006, 16:19
la steaua dupa meciul de aseara nu se poate spune ca steaua a facut un meci prost,cu a lipsit norocul care ii cam ocoleste pe steaua in ultimile partide disputate in campionat.sa adunat un pic de oboseala dupa meciul cu betis si timpul pentru pregatirea meciului a fost de o zi.spuneti si voi cum sa pregatesti un meci intr-o zi,astaii imposibil.o sa vedeti ca steaua o sa sparga gheta i o cind o sa inscrie o sa de-a multe goluri/steeeeaaaaauuuuuaaaaa

uti2102
20th March 2006, 20:01
De acord, dar parca mai bine ar fi sa termine Poli pe 2, shi cu Dinamo pe 3....de fapt, chiar asha o sa se termine :)

dlgicu
21st March 2006, 00:30
In campionat 1 Steaua 2 Dinamo
Cupa Romaniei RAPID.
In acest fel poate ajunge Romania chiar intre primele 8.
Ar trebui chiar aranjat acest lucru de federatie!!!!

Uite un articol care se potriveste foarte bine ca un raspuns de bun simt aberatiei pe care ai propus-o... ca daca iti raspundeam personal si nu cu cuvintele acestui Dan Filoti, cred ca ma invarteam cel putin de un avertisment.

ACCEPTATI NORMALITATEA
Dan Filoti

Nu cred că FC Argeş, FC Naţional sau orice altă echipă trebuie să menajeze cumva Steaua sau Rapidul în campionat pentru că aceste din urmă formaţii ne reprezintă în Cupa UEFA. Sunt două competiţii separate, unde cele două au ajuns atât de sus tocmai pentru că s-au dezis de practici nu demult apuse în fotbalul românesc. A cere tratament preferenţial este ca şi cum ai accepta drept variantă aranjamentul. Este absolut firesc ca adversarii interni să se mobilizeze suplimentar şi să încerce, inclusiv prin metode ultradefensive, obţinerea unor rezultate favorabile. În fond, este un prilej nepereche pentru fotbaliştii outsiderilor să iasă în evidenţă, să demonstreze că pot mult mai mult şi să se autodepăşească. Sunt convins că Burcă nu a vrut să-l scoată din circuit pe Victoraş Iacob. Este regretabil că atacantul stelist s-a accidentat atât de grav, dar acesta este un risc asumat al oricărui profesionist care nu ezită să bage capul în gheata adversarului... Nu este estetic jocul lui Cârţu, dar fostul fotbalist cu veleităţi ofensive din perioada Craiovei Maxima nu face altceva decât să încerce să obţină maximum cu jucătorii pe care îi are.

"Sfertul" Rapid - Steaua se joacă şi la nivelul conducătorilor şi cred că parte din deznodământ se va regăsi în atitudinea pe care ei o au şi o vor avea

În fotbal impresia artistică nu este trecută pe tabela de marcaj, aşa că simpaticul "Sorinaccio" are dreptul să utilizeze toate metodele pe care le crede de cuviinţă, respectând bineînţeles regulamentul, pentru a-şi atinge obiectivul. Cei care pretind altceva nu mi se par, cu tot respectul pentru ei, decât simpli chibiţi travestiţi în oameni de fotbal. E ca şi cum ai încuraja nişte soldaţi să atace la baionetă o escadrilă de tancuri. Adică moarte sigură. Performanţele Stelei şi ale Rapidului ne-au umplut inimile de bucurie, dar atât. Ceea ce au realizat până acum au făcut în primul rând pentru ei, aşa că nimeni nu este obligat să le semneze în alb bilete de favoare. Mentalitatea asta păguboasă ne-a tras ani la rând înapoi în fotbal şi nu numai. O perspectivă obiectivă şi mai puţin pătimaşă venită din partea conducătorilor mi se pare că ar rima mai bine cu ceea ce au realizat jucătorii pe teren.

stefanm14
21st March 2006, 09:20
Hai sa bagam Craiova in preliminariile Uefa, ca deh e Craiova Maxima... sa o bagam si pe Poli ca deh e Hagi acolo... sa il mai introducem si pe Vaslui ca e sub Porumboiu... sa vedem ce iese ... sa vedem cat de mult pot matura cu noi pe jos bulgaroii sau sanmarinezii.
Steaua si Rapidul au ingenunchiat Betis, Lens, Hamburg... ce daca? Sa vedem potentialul fotbalului romanesc alternativ...
Mandrie negativa mult sub zero
Steaua , Dinamo si Rapid trebuie tinute acolo in varf CU ORICE PRET!

Gandeste mah si tu un pic daca poti ! A zis cineva sa bagam echipele alea asa din senin ? Sa lasam campionatul sa se desfasoare corect. Daca Poli, spre exemplu va depasi Steaua la numar de puncte, inseamna ca e mai buna si ne va reprezenta mai bine la anul.

MariusTR
21st March 2006, 10:13
Sa lasam campionatul sa se desfasoare corect...
Corect... am lasat sa vedem cum e macelarita Steaua si privata de 2 lovituri de pedeapsa... ca asta se va intampla si in continuare daca nu sunt luate masuri.
Azi arbitrul care a furat Steaua duminica va aparea in fata comisiei :yeah:
Inchisoare 20 ani!

tuxie
21st March 2006, 10:20
De acord, dar parca mai bine ar fi sa termine Poli pe 2, shi cu Dinamo pe 3....de fapt, chiar asha o sa se termine :)
A inceput deja sa fie evidenta parerea suporterilor lui Poli fata de cei ai Stelei: va uram, dar nu asa de mult ca pe caini :D

Sa vedem ce se intampla pana la sfarsit, ca momentan conduce dinamo. Unii vehiculeaza ca mai mult de 9-10 puncte nu mai pierde dinamo pana la final, asa ca fiecare pas conteaza.

MariusTR
21st March 2006, 10:26
Si Rapiduletzu si Steaua o sa-i bata pe cainii rosii de nu o sa distinga rosul de alb ... acolo sa se observe care e diferenta dintre 2 echipe care au ingenunchiat Europa cu fotbalul ei cu tot si dintre Dinamo, echipa care ia bataie de la bulgaroi si are ca stindard 1 punct si 3 batai crunte luate in CL la anu'.

RstInPc
21st March 2006, 13:50
Si care a facut 2-2 la voi acasa si a umilit Rapidul. O sa vedem noi ce va fi, despre campionat vorbim in alta parte.

Universal
21st March 2006, 20:01
ce faci,te iai de prietenul tau?:o:
voi ati marcat multe goluri...in amicaluri:sleep:

ai uitat sa faci edit:ok:


Tot vad ca Alejandro este din ce in ce mai bun,respect expertii,am citit mult in acest forum(totul de pe onlinesport) si pot spune,ai o capacitate pe care Remy nu o poate bate,ca si tine,imi place Churchill,dar nu-s moldovean,sunt altceva..Universal.... in fine, referitor la acest subiect pot spune ca Steaua ,dupa cate atrait in Cupa Uefa,merita Ch.League,Dinamo....nu stiu.,...Rapid in orice caz Cupa Europeana +Poli Timisoara,cu Hagi e mare ar fi frumos sa m,earga 4-5 echipe romanesti in Europa Steaua Dinamo RApid Poli Cluj eventualsi National,si pot spune ca am fi mari...dar ..nu stiu...tu ce zici?

Ehcar
21st May 2006, 16:12
Este la moda ceea ce am spus!!!
Depinde numai de noi sa fie altceva, dar nu cred.
Deci cu sau fara aranjamente SDR vor juca in cupele europene.

sun
21st May 2006, 16:39
nu Ehcar , va fi asa :

Steaua pe 1 .......... CL
Rapid pe 2 ( + cupa ) ..... UEFA
Sportul pe 3 ........... UEFA

Universal
22nd May 2006, 03:26
ASa cum am zis ,Steaua ajunds departe anul acesta,semn ca Becali s-a tinut de cuvant si nu a vandut jucatori.Anul acesta vor ajunge in LIga Mare

relansat
22nd May 2006, 21:25
Sunt destul de mici sansele ca Sportu` sa piarda Cupa UEFA, insa nu sunt nule :)

tafu
22nd May 2006, 23:27
cum sa fie ; Sportu nu o sa mearga in UEFa , pt ca nu vrea si nu va putea

relansat
22nd May 2006, 23:32
@tafu`, aia cu "Sportu nu vrea sa fie in cupele europene" se inscrie la capitolul deja bine conturat in acest final de campionat, Blatiada si

nu o pot categorisi decat ca fiind o simpla speculatie si nimic mai mult :)

4star
23rd May 2006, 12:49
ascultati aici la omul de zapada

Steaua nu mai prinde cupele europene din toamna deoarece va termina pe locul 3 sau 4 si doar primele 2 plus castigatoarea cupei ne va reprezenta.

o sa-mi spuna stelistii ca o sa ma topesc dar vom vedea la vara daca va fi asa

Locul 1 si 2 va fi al lui Poli Timisoara si Dinamo
Alt mare adevar. A venit vara si zapada s-a topit.:D

O sa vedem etapa urmatoare daca Sportul isi doreste participarea in Cupa UEFA. Acum este intre ciocan si nicovala. Daca lasa pe Rapid sa castige, risca sa le-o ia Dinamo inainte in clasament si pierde locul de Cupa UEFA si atunci este clar ca nu au dorit cupe europene. Daca vor Cupa UEFA sunt la concurenta mare cu Dinamo si vor trage cu dintii sa nu mai piarda niciun punct pana la final.

In momentul asta avem pe Rapid si pe Steaua in cupele europene. A treia va fi Sportul sau Dinamo.

RstInPc
23rd May 2006, 13:09
In momentul asta avem pe Rapid si pe Steaua in cupele europene. A treia va fi Sportul sau Dinamo.
Sau FC National ! Nu sti niciodata cum se-nvarte roata !

4star
23rd May 2006, 13:24
Da, sau FC National. Exista si posibilitatea aceasta.

Ehcar
24th May 2006, 21:52
@Sun
Crezi ca nu as vrea ca Sportul sa joace in UEFA!?
Dar asta este. Ce am spus la primul post va fi!
Suntem foarte aproape de acest lucru.
Egal Sportul si Dinamo e pe locul 3.

Universal
26th May 2006, 12:41
Sunt destul de mici sansele ca Sportu` sa piarda Cupa UEFA, insa nu sunt nule :)


Tot le va pierde..

in ultima etapa..vei vedea..

Mario Di Lazi
30th May 2006, 11:56
In campionat 1 Steaua 2 Dinamo
Cupa Romaniei RAPID.
In acest fel poate ajunge Romania chiar intre primele 8.
Ar trebui chiar aranjat acest lucru de federatie!!!!
Tu nu gandesti rau de loc. Problema este alta : conducatorii celor 3 echipe nici macar NU se saluta ce sa mai vorbim de aranjamente de acest fel.