PDA

View Full Version : Suntem varza fratilor



ultraseby
18th March 2006, 20:51
Va rog sa ma credeti ca sunt disperat de jocul Farului si nustiu ce putem face ca acest lucru sa se schimbe.Miercuri jucam cu Nationalul si echipa noastra nu joaca nimic,jucatorii nu se implica apararea e parca mai slaba ca in tur si cel mai rau ca in afara de schimbarea formulei de joc nu vad nici o idee tactica sau determinare in jocul echipei.Sper ca baietii sa ma contrazica in urmatoarele 2 meciuri pt. ca ar fi pacat si pt. mine sa bat iar degeaba 1.200 de Km. ca la meciul cu Steaua.
Cu Farul pina la moarte!!!!Forta Farul!!!!!!!!!:headbang:

Seahawk
18th March 2006, 20:53
Daca esti cu inima pt. Farul strabati 1200km indiferent de rezultat. Cu farul pana la moarte! Batem pe National si castigam cupa

tchibos
18th March 2006, 21:34
1200 km???... da de unde vii omule, de la unguri?

b3bito
18th March 2006, 23:25
chiar mah de unde vi? :-? poate ai vrut sa zici 1200 de metri :D
?

dorryn
19th March 2006, 02:07
va invit la calm..de fapt voi nu intelegeti... era bergodi la meci si cum cupa e mai importanta pt noi... n-a vrut Moca sa-si arate tactica ..de fapt... cred ca miercuri nu o sa pierdem cu 0-5 ca alta fata.. sunt convins.. va rog sa ma credeti.. o sa ne dea mai putine nu disperati !

Kroenan
20th March 2006, 13:40
Acum se vor vedea adevaratii suporteri ai echipei... Ca la mistouri, critici si pronosticuri gen 0-5 se pricepe orice... tovaras.

P.S Ma deranjeaza totusi conflictele dintre jucatori si antrenor...

dorryn
20th March 2006, 21:55
of of.. nu intelegi nimic nu-i asa? unii mai si sufera.. unii mai si plang("adevaratii suporteri nu se tem de lacrimi")..ai auzit de ironie?..sa astepti atatia ani ..sa speri ..si sa ramai cu speranta si sa zici an de an .."poate la anul" .. e destul de frustrant.. si mai scutiti-ne de remarcile astea..de suporteri ..iar ca sa fiu "on topic" cum se zice p-aici .. pai nu suntem varza... suntem doar o echipa mediocra..anul trecut am fost doar surpriza... sperr din suflet sa ma insel.. si vreau sa se impuna vukotici..ca jucatorii isi fac de cap din nou..si este doar vina lor..s-au invatat cu "revoltele".. vor sa-l dea jos si pe asta?cine se cred? si .. Kroenan .. daca nu va reusi Moca sa-i linisteasca.. si vor arata la fel de mare pofta dee joc si in meciul de cupa.. mi-e groaza sa ma gandesc.. hai ..sa dea dummnezeu sa se linisteassca apele..

Kroenan
21st March 2006, 13:45
Asa e, sa se linisteasca apele... Dar linisteste-te si tu, stimate forumist, daca vrei sa nu ai probleme de sanatate la o varsta mai inaintata :D

Echipa este considerata `mica` pentru ca asa vrea conducerea... Avem conducatori atat de mici incat uneori te miri cum au reusit in afaceri (de parca nu am sti).
EI au impresia ca nefacand valva in jurul echipei, ceilalti ii vor lasa in pace... Din pacate a avut efectul contrar, iar mistourile presei curg ca un rau involburat de zapada in curs de topire.
Echipa este mediocra doar pentru necunoscatori. E drept ca nu sunt cine stie ce valori dar Grig reusise sa inchege un grup. CINE a stricat acest grup? Cred ca stim cu totii...

P.S Rapid e formata din nulitati de jucatori (ai citit bine - nulitati), dar au reusit performante datorita dorintei de afirmare, foamei de bani si grupului unit. Ca Razva Lucescu e o gluma de antrenor