PDA

View Full Version : Pronosticuri pentru sezonul 2007/2008



ioanav88
2nd July 2007, 10:25
Cine credeti ca se va remarca anul viitor? Cine se va mentine constant? Cine va involua? Cine se va retrage? Cine se va intoarce?:D

Iulya
2nd July 2007, 10:31
de intors cred k Plushenko cel mai probabil

skater girl
2nd July 2007, 16:02
nush,in general incerc sa ma abtin de la pronosticuri,nu stii ce se poate intampla...dar sa zicem....cred k lutai,verner vor avea un cuvant de spus la masculin,plush o sa se intoark din pakte!!!!n-am dat destule acatiste////lol!sper sa regrete k s-a prezentat in competitii!!lasand la o parte asta,lupta cea mare se va da as usual...intre stephane brian si plush...care va castiga??nush!eu zic stephane,si nu pt k-s fana lui...pur si simplu asa presimt eu!de asemenea cred k stefan lindeman ar putea sa faca o figura frumoasa tinanad cont de evolutia bunicik de anul asta...nu cred k va intra in lupta pt medalii!taitzuki-kuki!iarasi....s-ar putea sa fie si ciumpalacu asta pe-acolo,GOD I HATE THIS CREATURE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IMI ADUCE AMINTE DE GOLLUM(lord of the rings);da nu cred k mai are norocu' prostului k sezonul asta!!nu-l vad pe podium!la urma urmei a avut noroc,si nu vreau sa fiu rautacioasa....stephane nu a participat la competitii in sezonul care a trecut,mai mult prin gale,nu a respectat mai deloc programul de antrenament dupa cum declara si antrenorul lui,prea multe show-uri!!asta e cauza pt care a avut probleme,fanii lui bri stiu cel mai bine cum e!!!asa k sa vedem la anu!!!

praf_de_stele
5th July 2007, 00:09
si eu cred ca tot steph va castiga. dar daca se intoarce plush, nu se stie...ala e the perfect man

flying_dreamz
9th July 2007, 14:58
dak se intoarce plush..........nu o sa fie mare diferenta! k o sa iasa in urma lui kriss!:drak: eh nici chiar asa... dar lasa sa mai cucereask si altii medalii. k el prea le are pe toate! da, si podiumul meu e cam ashe: brian, steph, tomy! si jeff buttle in apropriere! sa cada "taitzuki-kuki" (:happy) la toate sariturile k ma enerveaza rauuuuu!!

irinaidu
9th July 2007, 15:03
eu nu le am cu pronosticurile. eu am doar dorinte. asa ca imi doresc sa o ia plushy si brian sa fie nr 1. astea sunt dorintele majore. si apoi firesc ca as vrea ca restul favoritilor mei sa fie pe locuri cat mai bune!!!!

whisper
10th July 2007, 20:30
Da si eu vreau sa si-o ia Plushy rau de tot...de tot...:evil: ..locul 10 e fff bun pt el...daca stau si ma :thinkso: bine chiar ff bun....:D..eu vreau ca( de dat pronosticuri greu de tat :P)Steph,Brian si Tommy sa fie pe podium, ordinea o sa o vad la anu :)

flying_dreamz
11th July 2007, 16:43
da. locul 10.... sa-i mai treaca fumurile ca e cel mai bun :evil:

praf_de_stele
14th July 2007, 12:43
Da si eu vreau sa si-o ia Plushy rau de tot...de tot...:evil: ..locul 10 e fff bun pt el...daca stau si ma :thinkso: bine chiar ff bun....:D..eu vreau ca( de dat pronosticuri greu de tat :P)Steph,Brian si Tommy sa fie pe podium, ordinea o sa o vad la anu :)
asta sa fie si ordinea...:rolleyes:

skater girl
14th July 2007, 12:46
asta sa fie si ordinea...:rolleyes:
ade,imi place k esti persevrenta!!k si mine...orice se spune noi o tinem una si buna cu stephane!!!asa DA!!!:ok:

praf_de_stele
14th July 2007, 12:50
pai de-asta sunt aici. sa-mi sustin idolii si parerile. dar asta e si adevarul, ca nu aberam... steph il intrece pe brian. eu nu ma iau dupa toti. parerea mi-e parere...asta cand sunt sigura

skater girl
14th July 2007, 12:57
sunt de acord cu tine!!!uite asa-mi place!!!esti hoatarata!!spui lucrurilor pe nume!!nu te fastacesti: k stii,mie imi place steph,dar si bri...si mi-as dori k bri sa castige mondialele de la anul!!dar eu sunt cea mai mare fana a lui steph!!!!si chestii de genul asta!!!lol(eu acum iti citam din memorie chestia asta)

Vlad
14th July 2007, 13:00
pe ce data incepe? ca mi-e lene sa caut

skater girl
14th July 2007, 13:09
pe ce data incepe ce???vreun meci de fotbal???:rolleyes:

praf_de_stele
14th July 2007, 15:54
probabil ca noul sezon...

whisper
14th July 2007, 17:13
nu te fastacesti: k stii,mie imi place steph,dar si briDelia daca te referi la mine e de rau :evil: Ce daca eu tin cu ambii nu am voie...

Ane_marry
14th July 2007, 17:13
parerea mea este ca a da pronosticuri e usor dar niciodata nu se stie care va fi ordinea pe podium deoarece la un nivel atat de ridicat si ea mai mica greseala conteaza asa ca ramane de vazut ordinea pe podium:rolleyes:...... ideal ar fi ca Brian, Steph si Tommy sa fie pe podium , cat despre Plushy sa ajunga de la locul 4 in sus....:D

whisper
14th July 2007, 17:18
Asa e Ane Marry:) Ne bucuram ca ne-ai mai vizitat..desi cam rarut in ultimul timp..vacanta de :P

Universal
14th July 2007, 20:08
pai..Plushy e nr.1 :D, ori ba? :D

corina_mee
14th July 2007, 20:56
Eu sper sa nu fie plush.

Podiumul meu ar fi cam asa:
1. Brian
2. Tomas
3. Steph

whisper
14th July 2007, 21:22
:D BA!!!!!:cry:

peirsolgirl
14th July 2007, 22:13
ade,imi place k esti persevrenta!!k si mine...orice se spune noi o tinem una si buna cu stephane!!!asa DA!!!:ok:
orice se spune, chiar daca are sens sau nu, noi sa fim sanatosi :D

skater girl
15th July 2007, 18:22
ai dreptate alex,cateodata oamenii spun lucruri lipsite de sens...
by the way,deja l-ati si instalat pe tomasito inaintea lui steph??BRAVO!!!!when THE PIG FLIES!!!!!!!!!!

irinaidu
15th July 2007, 18:25
eu una deja am pus un porc la slabit si ma chinui sa il fac sa sara de pe scaun. hmm, oare voi reusi, dar vb aceea incercarea moarte n-are!!!!!

ma scuzati, dar cred ca m-am ticnit....

skater girl
15th July 2007, 18:35
dap,cu tot respectul la partea cu tzicneala sunt de acord irina draga...;):)
sa ma anunti cand reusesti:happy: in incercarea ta disperata sa faci porcul sa zboare:headbang:...dar nu-i nimic k dak reusesti cumva pana in 3090 sa 'dresezi porcu','sa-i descanti':rolleyes::rolleyes:....sa ma anunti si pe mine:sleep:...k premiu il rog pe bri sa te ia de nevasta:evil:

irinaidu
15th July 2007, 18:54
ooo, ce dragut din partea ta...
dar daca reusesc sa dresez porcul cred ca voi deveni destul de bogata si faimoasa, nu stiu daca bri o sa mai fie deajuns. poate bri si tomas si kris si....

aoleu, caldura asta da cu off topicul peste mine. gata, mea culpa. ma duc sa fac un dus.

praf_de_stele
15th July 2007, 18:59
gata...toti au uitat de steph. bine ca nu l-ati pus pe locul 10. a pierdut si el o data, sezonul trecut, si gata...nu mai e bun. orice campion mai si pierde, mai are si momente grele. dar asa se intampla...cand esti mai bun, esti dat la o parte. stiu eu ce spun...
om trai si-om vedea.

skater girl
15th July 2007, 19:23
eh,acum vrei prea mult...bri e sensibil si nu-i dispus sa negocieze,te avertizez de pe-acum....deci poti sa-ti ei gandul de la tomas,kris si alti aia...:drak:

irinaidu
15th July 2007, 19:25
ufff, uite cum mi se spulbera visul ..... :(

skater girl
15th July 2007, 19:26
ufff, uite cum mi se spulbera visul ..... :(
,mai iri mai...nu-i totul pierdut;)...bri a spus:ori eu,ori tomas,kris,etc...

irinaidu
15th July 2007, 19:30
e mult prea dificil , iti dai seama. voi face un atac de cord insotit de unul cerebro vascular inainte sa pot decide.
aoleu, ce ma mananca off topicul.
hai sa zicem si ceva de pronosticuri. pacat ca nu ma pricep la ele.
dar pot zice ca sper ca anul ce vine yu na sa fie bine cu sanatatea si pe prima treapta a podiumului.

skater girl
15th July 2007, 19:33
Delia daca te referi la mine e de rau :evil: Ce daca eu tin cu ambii nu am voie...
sincer,sincer?????
la tine ma refeream!

mikeyy
21st July 2007, 13:08
Daca ar fi sa spun cine as vrea sa castige...i-as alege pe urmatorii:

Men: Brian Jouber, Tomas Verner
Women: Yu-Na Kim
Pairs: Savchenko/Swolkovi, Yuko Kawaguchi/Alexander Smirnov
Dance: Denkova/Staviski, Domnina/Shabalin

Cine nu as vrea sa castige:
Daisuke Takahashi (never)
Pang/Tong

whisper
21st July 2007, 15:24
Ai dreptate,Mikeyy! Sau pe aproape.:D
@skateritza: ma gandeam io :D

peirsolgirl
21st July 2007, 21:00
mikeyy, vad ca le ai cu patinajul :ok:
Asa sa fie, cum zici tu :D Don't mind at all :)

skater girl
22nd July 2007, 00:04
Ai dreptate,Mikeyy! Sau pe aproape.:D
@skateritza: ma gandeam io :D
presimteai tu whisperitzo k la tine ma refer,nu?;),bine k ai zis'pe-aproape'....te mustra constiinta,stiu;)

whisper
22nd July 2007, 15:46
Nu ma refeream ca eu as vrea ca Pang/Tong sa castige :D

praf_de_stele
25th July 2007, 00:10
si la baieti a uitat pe cineva care nu trebuie deloc trecut cu vederea :P pt. ca nu e un oarecare

whisper
26th July 2007, 22:47
:P Stiu Ade:D

praf_de_stele
27th July 2007, 20:19
lasa ca or sa vada ei de la anu'...de n-or sa-l puna ei dupa-aia in toate topurile :) acum e uitat, dar va urma...! :ok:

lady_k
9th November 2007, 16:23
Hmmm...cine vreau eu sa castige..

Feminin: Yu-Na Kim
Perechi: Yuko Kawaguchi/Alexander Smirnov
Masculin: Brian Joubert
Dans: Oksana Domnina/Maxim Shabalin:yeah: