PDA

View Full Version : Doi jucatori de la Dinamo, beti morti la 6 dimineata



Kainsashiki
1st July 2007, 18:13
Doi fotbalisti de la Dinamo (nu le dau numele) au fost surprinsi sarbatorind duminica dimineata la ora 6 pe plaja Marii Negre infrangerea cu Unirea Urziceni in plina stare de ebrietate. Cei doi au petrecut toata noaptea cu femei si bautura si au hotarat ca s-au incalzit prea tare de la atata whisky si s-au dezbracat incercand sa intre in mare.

Cei doi fotbalisti sunt internationali si sunt casatoriti..

Mai multe amanunte in ziarele de maine.....

Despre cine credeti ca e vorba si cum credeti ca vor fi pedepsiti, daca vor fi....?

m8k
1st July 2007, 18:17
Doar 2 erau asa mai treji ca s-au putut evidentia, ceilalti 25 au ramas in incinta localului paralizati de beutura!:cry:

Luis Garcia10
1st July 2007, 18:19
Important e sa dea randament in teren...restu` :sleep:

*Coco*
1st July 2007, 18:19
Pai dale numele...:D

m8k
1st July 2007, 18:20
Primul: Echipa
Al doilea : conducerea! :cry:

edd
1st July 2007, 18:25
n&d??? :drak: masuri:o amenda si in cel mai rau caz ii trimit vreo 2 zile pe la echipa a doua,asa de ochii lumii...

iuli
1st July 2007, 18:31
Lol...Dar nu au voie sa bea? Sau ce...? Hai mai oameni buni, erau in timpul liber...

Dar ce articol interesant..."au sarbatorit infrangerea cu Urziceni" o dai in penibilitate

Rossi
1st July 2007, 18:44
Doi fotbalisti de la Dinamo (nu le dau numele) au fost surprinsi sarbatorind duminica dimineata la ora 6 pe plaja Marii Negre infrangerea cu Unirea Urziceni in plina stare de ebrietate. Cei doi au petrecut toata noaptea cu femei si bautura si au hotarat ca s-au incalzit prea tare de la atata whisky si s-au dezbracat incercand sa intre in mare.

Cei doi fotbalisti sunt internationali si sunt casatoriti..

Mai multe amanunte in ziarele de maine.....

asta e subiect de intern ?!
ce urmeaza ?! topic pentru cand naste nevasta vreunui fotbalist , topic pentru accidentul auto facut de Vali Badea ....

:happy:happy

ce ar trebui sa vedem acum ? un topic pe intern precum ca 2 fotbalisti de la Steaua au facut sex in grup in nush ce hotel ?!
daca se comfirma bine , daca nu , nu ...

putina seriozitate domnilor !!!!!!!!!!!!!

ASP
1st July 2007, 19:09
sex in grup cu niste oi .... asta da stire.

CFR1907
1st July 2007, 19:41
Eu pariez ca unul dintre cei 2 care au fost prins beti e Lobont, ca lui ii cam place sa bage alcool in el.;)

Lover
1st July 2007, 19:44
si ce conteaza ? nu cumva`i VARA ? :thinkso: treaba lor... ah, nu sunt de la steaua ...de aia, my mistake.

Celso
1st July 2007, 19:53
bravo lor....:).....sa bea pana crapa, in teren sa dea randament:cool: desi cred ca aici este doar o valvataie a ziarului CAN CAN, ca sa vanda si ei ceva ziare maine

megastar
1st July 2007, 19:57
Topicul se termina daca nu ii raspundea nimeni , nu mai pot eu ca au baut aia. Si eu beau, de ce sa judec pe altul? Eu cred ca deja topicul asta este inchis.

m4st3r
1st July 2007, 20:35
si daca ar fi adevarat, ar irelevant(din punctul meu de vedere) atat timp cat ei pe teren dau ce-i mai buni din ei si castiga meciuri...uitati-va la campionatul englez si la escapadele jucatorilor de acolo( de la echipele mari)
dar sunt curios? oare cine ? :D

Charon
1st July 2007, 21:25
uau,ce tare,jucatori care beau!:sleep:
de parca nu ar fi oameni!:D
nea asta,care i-ai vazut morti de beti,de ce nu te-ai dus la masa lor?:yeah:
poate te alegeai si tu cu un sprit!:D

Nico21
1st July 2007, 21:31
Mare lucru...ca doi jucatori,in timpul lor liber,au baut pana la 6 dimineata...cred ca noi suntem pe alta lume....pai daca dau randament la meciuri,poate sa faca ce vor ei...e viata lor...ca si cum mie seful mi-ar impune ce sa fac in seara asta...Diablo asta zici ca lucreaza la Fanatik...:):):)

Charon
1st July 2007, 21:33
Mare lucru...ca doi jucatori,in timpul lor liber,au baut pana la 6 dimineata...cred ca noi suntem pe alta lume....pai daca dau randament la meciuri,poate sa faca ce vor ei...e viata lor...ca si cum mie seful mi-ar impune ce sa fac in seara asta...Diablo asta zici ca lucreaza la Fanatik...:):):)

ma acum nu vreau sa cobesc,da ce- mai mari fotbalisti au tras serios la masele!:D

Nico21
1st July 2007, 21:36
Pai erau mai tari parangheliile facute de fotbalisti, acum 30-40 de ani,decat acum...;)

bada_otelul
1st July 2007, 21:37
ce-i asa mare scofala doar se stie ca beau de rup dinamovistii,parca ar fi primii...remember Seme care de cand e la Otelul nu a avut nicio problema cu bautura in timp ce la dinamo a intrat cu masina in hotel ca sa nu mai spun de cel mai grav caz,iordache,dinamovistul,beat la volan,a omorat un om

Charon
1st July 2007, 21:40
ce stim noi!
dadeau baute crunte pana noaptea tarziu si a doua zi dimineata erau la antrenament si dadeau si randament!
poate asta e diferenta fata de machitorii din ziua de azi,astia dupa betii le trebuie vreo 2-3 zile pana sa se trezeasca!:happy

Kainsashiki
1st July 2007, 21:43
pe vremea aia se bea sanatos, nu ca in zilele noastre :D:D:D

Charon
1st July 2007, 21:47
pe vremea aia se bea sanatos, nu ca in zilele noastre :D:D:D

si era tarie adevarata,nu fineturile din ziua de azi!:D

YoYoyOi
1st July 2007, 21:51
foarte interesanta discutie :sleep:

Kainsashiki
1st July 2007, 22:01
corect, maine aflati si cum ii cheama pe cei doi si vedeti si poze cu ei dezbracati :D

Charon
1st July 2007, 22:14
corect, maine aflati si cum ii cheama pe cei doi si vedeti si poze cu ei dezbracati :D

elementul feminin sper sa nu lipseasca,ca altfel au baut degeaba!:happy

kerosene
1st July 2007, 22:25
Parca vad ca beau saniuta din aia...:D

Lover
1st July 2007, 23:16
diablo, ai de gand sa mergi la mamele lor si sa le zici ?

caine19
1st July 2007, 23:39
Foarte bine :ok: !

la cat au castigat e timpul sa sarbatoreasca :yeah::yeah:

Luis Garcia10
1st July 2007, 23:44
Absolut :cry: :cry:

Cristian
1st July 2007, 23:48
Si stelistii nu au fost la Laura Andresan ??????? Nu-mi place chestia asta ca da-ti cu noroi din unii in altii. Sa fie sanatosi sa se imbete cat vor, da sa-si faca datoria fata de clubul la care joaca, e valabil pt toti (stelisti, dinamovisti, rapidisti, craioveni, banateni, otelari...etc)

iuli
2nd July 2007, 00:00
Dar e deranjant faptul ca doar despre Dinamo sau Rapid sunt deschise topicuri de mozi, in special unul dintre ei.

PS. cristi, culca-te sa fii odihniti maine :)

Cappone
2nd July 2007, 00:51
se antreneaza pentru liga campionilor!

cip_81
2nd July 2007, 01:03
Bineinteles ca nu putea fi vorba decat in cancan (si-au facut un obicei sa-i spioneze pe dinamovisti...mai acum cateva zile era o poza cu Stefan Radu si Chiacu stand linistiti la o terasa in Herastrau, ca mai apoi sa se plimbe cu un scuter...dar daca citeai articolul aveai senzatia ca cei 2 au comis o crima abominabila si sunt dati in urmarire generala). Am vazut si eu pozele...nimic senzational. Credeam si eu ca ii arata morti de beti sau vomitand pe turisti.

Radu
2nd July 2007, 01:27
eh...poi bostina se dadea accidentat si dansa pe mese in bamboo...deci...:mda:

Rossi
2nd July 2007, 01:56
Catalin Munteanu si Adrian Cristea (primul insotit de nevasta , al 2-lea de prietena) au petrecut in club Office din Mamaia .... si ? care e faza ?

La 5 dimineata au hotarat sa intre cu picioarele in apa ... foarte bine , care e faza ?!

"BETI MORTI" ... by DiabLo ... si-a dat seama dupa culoarea chilotilor ca cei 2 erau "beti morti" ...

"Un cartonas :rosu: "pt acest thread

http://img164.imageshack.us/img164/6421/asasidr6.jpg

hamsterutz
2nd July 2007, 04:54
Catalin Munteanu si Adrian Cristea (primul insotit de nevasta , al 2-lea de prietena) au petrecut in club Office din Mamaia .... si ? care e faza ?

La 5 dimineata au hotarat sa intre cu picioarele in apa ... foarte bine , care e faza ?!

"BETI MORTI" ... by DiabLo ... si-a dat seama dupa culoarea chilotilor ca cei 2 erau "beti morti" ...

"Un cartonas :rosu: "pt acest thread

http://img164.imageshack.us/img164/6421/asasidr6.jpg

diablo te-ai facutd e cacao :happy

ReDog 4ever
2nd July 2007, 07:40
frustrarea stelista se vede pt a 500-a oara in ultimul an....din ce in ce mai penibili devin acesti "suporteri"

AxinTe
2nd July 2007, 07:44
pai parca erau la brasov.. ?

iuli
2nd July 2007, 07:58
A cata oara Diablo? :lol:

razwan_vs
2nd July 2007, 09:17
mai greseste lumea.......:D

Elphax
2nd July 2007, 09:34
nu se poate muta pe suporter Dinamo

Diablo?

Aurel.D
2nd July 2007, 09:58
Infantilitatea este la ea acasa....:sleep:

Nico21
2nd July 2007, 10:08
Asa a mai deschis ieri,si un topic cu Boya,cum ca acesta vrea neaparat sa plece de la Rapid...conform unei surse pe nume Karasu:happy,Pierre era deja acontat de Bursaspor...:happy:happy...insa presedintele celor de la Bursa,a dezmintit imediat,Boya a jucat aseara cu Petrolu,iar Diablo s-a facut pentru a mia oara de....:mda::mda::mda:

On topic:...daca A Cristea se mameleste,inseamna ca e beat ?...:D:D:D:D

Celso
2nd July 2007, 10:27
desi cred ca aici este doar o valvataie a ziarului CAN CAN, ca sa vanda si ei ceva ziare maine
exact cum am zis

ar trebui dati in judecata acum, vand ziarele pe spinarea unor oameni care isi fac treaba foarte bine acolo unde sunt:rolleyes:

hamsterutz
2nd July 2007, 10:32
Asa a mai deschis ieri,si un topic cu Boya,cum ca acesta vrea neaparat sa plece de la Rapid...conform unei surse pe nume Karasu:happy,Pierre era deja acontat de Bursaspor...:happy:happy...insa presedintele celor de la Bursa,a dezmintit imediat,Boya a jucat aseara cu Petrolu,iar Diablo s-a facut pentru a mia oara de....:mda::mda::mda:

On topic:...daca A Cristea se mameleste,inseamna ca e beat ?...:D:D:D:D
ia nu va mai luatzi voi de concitadinu meu :-w...e baiat cuminte va zic eu niciodata nu l-am vazut beat cat a jucat la poli si nu a fost implicat in nici un scandal.

boni2204
2nd July 2007, 11:19
mda am citit si eu articolul si este unul tendentios, pai cum poti zice ca au sarbatorit printr-o betie crunta cand eu vad ca mergeau bine mersi pe picioarele lor
cand folosesti asemenea "epitete" trebuie sa ai acoperire, iar fituica in cauza, ca ziar e prea mult spus s-a facut de ras
1. pai la o betie crunta cei doi trebuiau sa doarma cu capul pe mese, nu sa iasa pe propriile picioare sa faca baie sau sa se tarasca pana la hotel
2.care e problema daca doi oameni insotiti de nevasta unul si prietena, celalalt se duc intr-un club si se distreaza chiar si savurand un pahar in plus?
3.fiecare poate face ce vrea in timpul liber, ce fotbalistii sunt preoti, sa fim seriosi pai cui nu-i place viata? stelisti, dinamovisti, rapidisti tot oameni sunt si fiti siguri ca si ei fac de astea, asa ca rautatile nu isi au rostul
4.despre thread nu spun nimic....aici, decat inutil