PDA

View Full Version : Cel mai frumos cuplu din patinaj artistic



whisper
30th June 2007, 19:33
Care credeti ca e cel mai frumos cuplu din patinaj artistic. Ma gandesc la povestile care au trecut dincolo de gheata :) Nominalizari?
Eu zic: Denkova/Stavisky,Sale/Pelletier, Lobacheva/Averbuch..:thinkso:

ioanav88
30th June 2007, 20:10
Denkova + Stavisky=Luv:floricica::dance::kiss::D

corina_mee
30th June 2007, 21:28
Denkova/Stavisky votez si eu. :) Super draguti amandoi.

whisper
30th June 2007, 21:31
Se pare ca nu mai trebuie pll..dar totusi mai asteptam alte propuneri..ce nu mai sunt:) Zagorska/Siudek,cred ca si Berezhnaya/Siharuridze..parca si Dobriazko/Vanagas :)

corina_mee
30th June 2007, 22:16
Berezhnaya/Siharuridze sunt impreuna si in afara ghetii? Asta nu stiam...
Si Drobiazko/Vanagas imi plac mult...uitasem de ei.:P

whisper
30th June 2007, 22:17
Eu asa am inteles dar poate gresesc :)
Nu stiu..daca cumva si Petrova/Tihonov sunt impreuna:)
A si Fontana/Zimmerman s-au casatorit,nu? Ca eu am vazute poze cu ei doi k de la nunta :) Ea avea o rochie superba :)

baboo
1st July 2007, 15:10
Drobiazko/Vanagas & Denkova/Staviski!!:) De Berezhnaya/Sikharulidze nu stiam nici eu nimic, dar Petrova/Tikhonov parca sunt impreuna

whisper
1st July 2007, 15:15
se pare ca sunt singura care cred asta..ar trebui sa dau un search despre ei :)

ioanav88
1st July 2007, 15:58
si eu stiam de Petrova si T ca sunt casatoriti. si mai sunt si polonezii aia care au luat bronz la CE, si chinezii de la perechi, aia putin mai batrani, pe care nu stiu cum ii cheama :D si mie imi plac Vanagas si Drobiazko :) Fontana si Zimmerman sunt un cuplu doar in afara ghetii, in competitii ea fost la individual, dar cred ca pot fi si ei in lista, sunt tare frumosi;)

whisper
1st July 2007, 16:28
Stiam de Fontana si Zimmerman..si nu e neaparat nevoie sa fie si pe gheata impreuna:P

baboo
1st July 2007, 17:26
Ah, am uitat pe cineva! Rectific: cel mai frumos cuplu pe care l-am vazut vreodata in patinaj a fost Katia Gordeeva/Sergei Grinkov... Ei erau number one!! Iar acum, si cuplul Gordeeva/Kulik e tare frumos...

whisper
1st July 2007, 17:33
Da..si eu am vrut sa il zic dar m-am gandit la Grinkov :plans:

Ess
2nd July 2007, 00:23
postez pe cel mai frumos thread de-aici (cred), sa o felicit pe whisper si nu numai, pt subforumul asta
:ok:

ioanav88
2nd July 2007, 11:47
some pics:
bulgarii nostri :D
http://www.skatetoday.com/articles0405/photos/DENKOVA-STAVISKI.jpg
silvia fontana&john zimmerman
http://www.ifsmagazine.com/archive/photo/2003/images/fontanazimmerman01.jpg
drobiazko&vanagas
http://www.sixsixsix.ca/Drobiazko-Vanagas.JPG

skater girl
2nd July 2007, 15:44
lol,la cel mai frumos cuplu se ne puneti si pe mine si pe stephane!!!;)

peirsolgirl
2nd July 2007, 18:11
Eu votez pentru Navka & Zhulin :P
Au patinat impreuna pt o gala in Israel

Nu, acu pe bune: Gordeeva&Kulik

whisper
2nd July 2007, 23:02
Sigur Skater ..fac poll doar cu voi doi..daca nici acolo nu castigati e de rau :cry: Glumesc ;)
Bravo Alex ..si mie imi plac Gordeeva/Kulik

skater girl
2nd July 2007, 23:09
Sigur Skater ..fac poll doar cu voi doi..daca nici acolo nu castigati e de rau :cry: Glumesc ;)
Bravo Alex ..si mie imi plac Gordeeva/Kulik
adik ce vrei sa insinuezi whisperitzo???
eu si steph castigam intotdeauna,in orice situatziune...fara nicio emotziune...;)we are the champions my friends!!!:)

Daiana
6th July 2007, 12:32
Ca si cuplu pe gheata eu cred ca bulgarii dau cel mai bine. Mi se pare ca si seamana la figura, de aia zic ca dau cel mai bine. Imi place Margarita si cu Povilas, dar la figura...Povilas...:o: nu prea se potriveste cu sotia lui.
Ca si potrivire la patinaj normal ca sunt multi, in special cei casatoriti care sunt foarte multi - Radna Kovarikova/Rene Novotni, Berejnaia/Sidharulidze, Grushina/Goncharov, Angelika Krilova/Oleg Oxianikov si multi.Si Pasha Grishuk a fost casatorita cu Evgheni Platov, dar ei s-au despartit, au revenit asupra deciziei o perioada si au hotarat sa participe la olimpiada din '98 unde au si castigat locul I, dar tot n-au ramas impreuna :(
Nici polonezii nu mi se par ca seamana la fata - Dorotha Zagorska cu Marius Siudek, dar patineaza asa de sincronizat - zici ca sunt un tot unitar :)

whisper
6th July 2007, 21:52
/hello In sfarsit cineva care stie de E.B/A.S. :P

irinaidu
7th July 2007, 00:09
off, e greu de ales.

ce fel de cuplu on ice sau off the ice????

oricum bulgarii sunt superbi!!!!! iar ilia si ekaterina chiar daca nu au patinat prea mult impreuna sunt f emotionanti ( plus i have a huge soft spot pt ilia ).

corina_mee
7th July 2007, 14:28
Poate sa posteze cineva un clip cu ilia si ekaterina? Ca nu i-am vazut niciodata patinand impreuna.

whisper
7th July 2007, 14:44
Nici eu. Si eu as vrea sa ii vad :)
LE: Tocmai am gasit ceva pe youtube :)http://www.youtube.com/watch?v=Q-dpKl10DLg nu am vazut inca cum e ..dar scrie ca e cu Ilia si Katia:)

corina_mee
7th July 2007, 15:06
Thanks Whisper! Tocxmai l-am vazut...le sta bine impreuna.:)
Si imi place mult melodia de pe fundal.

whisper
7th July 2007, 15:13
Cu placere! E frumos..pacat ca nu se vede prea bine :P

irinaidu
7th July 2007, 21:56
fetelor sunt un pic ocupata dar promit sa caut si sa pun. a, si tre sa caut ceva si pt marce. in caz ca uit mai dati-mi un ghiont !!!!!

flying_dreamz
8th July 2007, 22:33
Katia Gordeeva si Sergei Grinkov!!!!! (mai ales dupa ce am vazut "My Sergey":() si Katia si Ilia imi place mult mult. :)

Bond_Girl
27th August 2007, 01:48
Knd te gandesti k Steph a umblat cu Caro:o::o::o:..bine k s-au despartit k nu se potriveau delok
Din cele actuale Denkova/Staviski:D

MariaC
27th August 2007, 11:36
eu sunt singura de pe forumul asta care crede ca steph si carolina aratau bine impreuna??

irinaidu
27th August 2007, 12:00
probabil ca da, pt ca in rest noi ori nu suntem fani steph, ori caro, ori cum e cazul meu nu sunt fana nici unul nici altul. dar din acest punct de vedere as fi preferat sa ramana cu steph, decat sa fie cu tomas.
bine, glumesc si eu, pt ca firesc, viata particulara a oamenilor nu e treaba mea!!!

peirsolgirl
27th August 2007, 12:36
Hm...la vremea respectiva mi se pareau draguti.Acum imi e indiferent

Daiana
7th October 2007, 10:06
probabil ca da, pt ca in rest noi ori nu suntem fani steph, ori caro, ori cum e cazul meu nu sunt fana nici unul nici altul. dar din acest punct de vedere as fi preferat sa ramana cu steph, decat sa fie cu tomas.
bine, glumesc si eu, pt ca firesc, viata particulara a oamenilor nu e treaba mea!!!

Vai, cine ai zis ca e cu Tomas? Carolina? :angry:
Asta ii schimba ca pe ciorapi, doar doar o castiga si ea mai multa faima...:D
Adevarul ca ducea lipsa in ultima vreme...:o:

whisper
7th October 2007, 15:26
/hello Daiana! Treci si tu m-ai des pe aici...bine ,daca poti:)

lady_k
8th November 2007, 16:40
se pare ca sunt singura care cred asta..ar trebui sa dau un search despre ei :)

Elena si Anton au fost impreuna prin 1996, daca nu ma insel, dar acum nu mai sunt. Elena a devenit mamica de curand.

lady_k
8th November 2007, 16:41
[QUOTE=peirsolgirl;1413794]Eu votez pentru Navka & Zhulin :P
Au patinat impreuna pt o gala in Israel

Chiar vroiam sa intreb daca se poate. Si eu tot pentru ei votez.:P

lady_k
8th November 2007, 16:44
Daiana, Anjelika si Oleg sunt patinatorii mei preferati si mi-as fi dorit sa fie casatoriti. Din pacate nu sunt. Anjelika e iubita lui Pasquale Camerlengo cu care are si o fetita, Stella. Nu stiu sigur daca Pasha si Evgeni au fost casatoriti, dar nu am citit nicaieri ca ar fi fost...

Tracoromana
10th November 2007, 13:44
Eu n-am auzit ca Grishuk si Platov sa fi fost cuplu inafara ghetii. Dar de Zhulin stiu.... si nu ma pot hotari; care e cel mai frumos cuplu?

Zhulin si Maya Usova? ... au patinat 17 ani impreuna, zice-se in biografii, si au fost casatoriti.
http://photos1.blogger.com/blogger/5621/3878/320/PDVD_017.jpg

Sasha and Pasha?
http://www.geocities.com/Colosseum/Dugout/7650/pashsash.jpg

sau Sasha si Tatiana?
http://www.ice-dance.com/navka/photos/images/1Tatiana2039.jpg

Cristinush
10th November 2007, 15:47
Daca ar fi sa aleg eu dintre cele 3 cupluri, as spune Tatiana si Sasha :P Now, decizia va/iti apartine...:)

Tracoromana
11th November 2007, 01:43
Da, sunt dragutzi impreuna. Iar Tatiana e foarte shic.

Cristinush
11th November 2007, 12:57
Si are niste ochi....weisss..:rolleyes:

Kanin
28th January 2008, 16:44
Ah, am uitat pe cineva! Rectific: cel mai frumos cuplu pe care l-am vazut vreodata in patinaj a fost Katia Gordeeva/Sergei Grinkov...

:yes::yes::yes: Atat de adevarat!

Eu votez si pentru Drobiazko/Vanagas.

miafangina
28th January 2008, 17:04
:yes::yes::yes: Atat de adevarat!

Eu votez si pentru Drobiazko/Vanagas.

Si eu,si eu,pentru ambele.
Si pentru Katia& Ilia si Elena & Anton!