PDA

View Full Version : Kelly Clarkson



Iulian Lazialu
16th March 2006, 14:27
Vreau sa deschid acest topic pentru a discuta despre Kelly Clarkson
Pe mine m-a impresionat foarte mult aceasta cantareata mult mult:rolleyes:
Voi ce pareri aveti?

nancy_callahan
17th March 2006, 09:48
Pe mine m-a impresionat foarte mult aceasta cantareata mult mult :rolleyes:
Voi ce pareri aveti?

ca te repeti :lol:
e cool gagica, nu pare sa fie tipicul de pretty face, no voice, no brains.

Iulian Lazialu
17th March 2006, 13:18
oricine vrea sa afle despre Kelly Clarkson poate intra pe www.kellyclarksonweb.com
:ok:
gasiti orice acolo

georgemp
30th March 2006, 00:11
Va vad informati,puteti sa ma ajutati si pe mine si sa imi spuneti situl oficial al formatioei september (care canta si melodia aia satelites)

Lucky_OLD_G's
9th May 2006, 18:09
kelly clarkson artista?!!!?1...haaaahahaaaa......terminatzi-o mey cu panarame de astea...........vine cate o descaltzata de asta...fara nimik talent...face un cover pe o melodie al lui roxette..care suna jalnic. si e mare diva si asta......sau imi canta o balada de kaka...behind this hazel eyes.....doamne doamne......pai britney spears si aguilera au ajuns niste panarame...da la debut erau tari frate....adik aveau ceva pe ele..asta e varza

daughter ss
28th July 2006, 14:30
kelly clarkson este o artista completa... a castigat concursul american idol si asa s-a lansat pe tot mapamond-ul

ana888
29th July 2006, 18:51
Cati de la noi nu au castigat concursuri de genul american idol si talentul parca si acu ilo pastreaza pentru ei....Kelly a scos cateva melodii bune ca sa-i multumeasca pe organizatorii concursului si ca toata lumea sa vada cat de buni sunt ei.Cred ca nu va mai scoate un al doilea album,sau daca va scoate altu nu cred ca o va mai asculta asa multa lume..