PDA

View Full Version : Mai are sanse FC Brasov sa promoveze?



BrasovFans
15th March 2006, 17:43
Credeti ca FC Brasov mai are sanse la promovare? Chiar merita sa promoveze Ceahlaul de pe primul loc? Voi pe cine atzi dori in A din prima serie a Diviziei B, dak ar fi sa alegetzi, pe FC Brasov sau pe Ceahlaul? :ok: :ok:

tudoor
15th March 2006, 17:50
Pai cred ca e clar pentru toti pe cine as alege :D dar sa fim seriosi promavarea nu se obtine cu vorbe si pe teren! iar acolo stegarii n-au aratat mate lucru, din pacate :( oricum mai sunt multe jocuri, nimic nu e inca pierdut! daca nu e sa fie primul loc, va trebui macar sa tragem tare la baraj. si la vara vom sarbatorii revenirea pe prima scena /hello /hello


@Dark.. baga si tuh un poll, ca aleks vad ca nu se pricepe :D

BrasovFans
15th March 2006, 17:58
ata ete! sunt incepator :P

King of Hell
15th March 2006, 18:04
Brasov are sanse la baraj..unde nush ce va fi...:D

BrasovFans
15th March 2006, 18:05
sper sa ajunga la baraj si sa promoveze!!! Forza F.C. Brasov Forever

alejandro
15th March 2006, 18:07
Mey,prezentati clasamentul si programul care-l are,sa ma pot pronunta si eu:happy

tudoor
15th March 2006, 18:08
Dap pai daca la baraj picam cu U si Petrolul...cam slabe sanse :P in schimb Valcea si ISCT ar fi perfect... :drak:
ioi.. poate ma ia gura pe din-ainte :D

BrasovFans
15th March 2006, 18:10
ar fi foarte bine dak am pica cu CSM Valcea si ISCT. Da DOAMNE sa fie asa!

tudoor
15th March 2006, 18:15
apoi na... acum fiecare isi face calculele lor, noi vrem ISCT, clUjenii probabil vor pe Valcea, aia de la Ploiesti vor Forexu... si tot asa :D om vedea noi cine rade la urma :ok:

BrasovFans
15th March 2006, 18:21
noi !!!

Darkslowstar
15th March 2006, 18:23
Am pus un poll,:).
Subscriu la ce spune Tudor, noi nu prea am jucat fotbal pana acum, si nu prea meritam sa promovam, cel putin deocamdata. E drept ca nici blatistii nu se dezmint, dar daca am fi jucat fotbal eram langa ei acum.

BrasovFans
15th March 2006, 18:26
Darkslowstar de ce ii uiti acu cand sunt la greu si trebuie sustinuti. Cand jucau in A si bateau acasa pe Rapid, Dinamo etc erai alaturi de ei, acu cand sunt la greu de ce nu ii ajuti? Forza Steagu'

tudoor
15th March 2006, 18:33
ioi mey Aleks, da tocmai lui Dark ii faci observatie? da cum sa nu-i sustina? apoi saracu o venit tocmai de la bucuresti si s-a dus tocmai la galerie la meciu cu Piatra Shantz :D doar ca asta e... ne-or dezamagit baietii :( dar nu-i nik daca castiga de acum in colo tat le iert toate pacatele :ok:....pana si lu Bodea ;)

alejandro
15th March 2006, 18:36
nu-mi zice nimeni la ce distanta de puncte sunteti fata de moldoveni?:(

Lup_Galben
15th March 2006, 18:39
pe primu loc in B1 va termina mai mult k sigur ceahlaul....sper totusi sa prindeti barajul! Insa va fi batalie mare intre ocupatele locului 2 din fiecare serie! Eu unu vad in B3 la sf sezonului pe locul 2 : U Cluj. Iar in B2 : Petrolul sau urziceniul. Craiova locul 3 !

BrasovFans
15th March 2006, 18:40
suntem la 13 puncte di moldovieni aia di la pietisica, blatisti lui nea' pinalty si la vro 4 punctiseli di vecini nostri forex.

King of Hell
15th March 2006, 18:40
ar fi simpatic un baraj...U Cluj, Petrolul/U Craiova, FC Brasov...

tudoor
15th March 2006, 18:41
lolz... pai noi tot incercam sa evitam subiectu asta :D in continuare sunt 13 puncte intre noi si Shahalaul! Acum suntem pe patru, la 2 puncte de locul doi, si in fata noastra e Braila si Forex Brasov.

http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/fotbal%20intern/divizia%20b/index.php?meniuId=46&viewCat=487

BrasovFans
15th March 2006, 18:42
tudore eu nu-l iau la intrebari acu pe darkslowstar dar mi sa parut un pic "racit" fata de echipa. Orice ar fi trebuie sa-i sustinem !!!

pai si dak ar fi un baraj FC Brasov, U Cluj si CSM ???

alejandro
15th March 2006, 18:44
Aleks & Tudor,mersi:ok:
E cam greu din cate vad...Nemtenii sigur nu mai pierd locul 1 (are grija omul cu banul:drak: )
Dar la baraj aveti toate sansele sa ajungeti:)
Braila e in fata?Ce,au si aia echipa?:o:

BrasovFans
15th March 2006, 18:46
din greseala au ajuns si aia acolo. da imediat gripa aviara peste ei :)), stai tu linistit o sa cada in clasament precum gainile!!! Ar mai fi o mica problema pt baraj, Botosaniul si Forex,dar lupta pt locul 2 se va da intre FC Brasov si Forex!!! Eu sper sa ajung FC Brasov la baraj si sa-l si castige.

tudoor
15th March 2006, 18:50
Stai calm mey Aleks.. ii sustinem! pai cum altfel, doar sunt de-ai nostri :D repet, mai putin Bodea si pretinu lui Moldovan....
Sincer alejandro... cand aveam noi seria aia de egaluri albe (vreo 4 sau 5) ma tot intrebam cum de nu ne intrece nimeni. si iata ca acum ne-au luat si braileni... Dacia Unirea Braila are traditie prin div B, dar n-ar trebuisa ne pune problema... pt ca nu au nici un jucator cunoscut... plus ca avantajul nostru e ca jucam acasa atat cu Braila cat si cu Forex! dar pana la urma "campionatul se castiga la echipele mici"... parca asa e vorba la noi ;)

hai ca-mi place topicu :D mai trece timpu pana la meciu cu rapizii...

BrasovFans
15th March 2006, 18:57
imi puteti spune si mie cum pun un sondaj cum e aici? park poll se numeste. imi zicetzi???

Lup_Galben
15th March 2006, 19:22
Ole ole, ole ola Craiova sta in B, Petrolul intra in A....
In B1 Ceahlaul intra in A mai mult k sigur de pe primul loc! In B2 si B3 lupta pentru locul 1 ramane "in picioare....."

"cca. 1500 de lupi galbeni sunt asteptati in tribunele cochetei arene giulestene in meciul contand pentru semifinalele Cupei Romaniei dintre Rapid Bucuresti si echipa noastra de suflet Petrolul Ploiesti. Deplasarea se va face cu un numar consistent de autobuze puse la dispozitia suporterilor de catre RATP Ploiesti impreuna cu Primaria Ploiesti. De asemenea masini si microbuze inchiriate de suporteri vor bloca traficul pe joseaua Ploiesti - Bucuresti, cunoscut fiind faptul ca la un astfel de meci suporterii Petrolului vor fi ca intotdeauna la inaltime."
Doamne ce-o sa iasa, morrr de nerabdare !

Darkslowstar
15th March 2006, 19:29
Acum nu mai e nevoie, ca ti-am pus eu. Ca sa-l pui tu trebuie sa selectezi optiunea cand faci un thread nou. Daca ai uitat atunci trebuie sa rogi un moderator/supermoderator/admin sa modifice.

PS foloeste butonul edit si nu mai posta consecutiv ca am si eu de lucru la servici :ok:

remy
15th March 2006, 20:36
Stai calm mey Aleks.. ii sustinem! pai cum altfel, doar sunt de-ai nostri :D repet, mai putin Bodea si pretinu lui Moldovan....
Sincer alejandro... cand aveam noi seria aia de egaluri albe (vreo 4 sau 5) ma tot intrebam cum de nu ne intrece nimeni. si iata ca acum ne-au luat si braileni... Dacia Unirea Braila are traditie prin div B, dar n-ar trebuisa ne pune problema... pt ca nu au nici un jucator cunoscut... plus ca avantajul nostru e ca jucam acasa atat cu Braila cat si cu Forex! dar pana la urma "campionatul se castiga la echipele mici"... parca asa e vorba la noi ;)

hai ca-mi place topicu :D mai trece timpu pana la meciu cu rapizii...

Ce-ar fi s-o patiti precum U Cluj, cand era sigur ca promoveaza, sa nu vedem nici o echipa din Brasov nici la Baraj !
Ca valoare nu prea are nimeni, decat doar, putin, Ceahlaul.:ok:

BrasovFans
15th March 2006, 23:24
bah, zis remy, tu vorbesti mah? dupa un esec cu otelul acasa eu as tacea draq din gura!!! du-te bah si ascunda-te !!! te rog frumos. hai pa !!!

omul
16th March 2006, 02:01
as vrea sa promoveze Brasovul, dar sanse mai exista doar pentru o promovare prin baraj...

micutzu
16th March 2006, 10:48
La noi in serie inca nu prea se stie cine va fi locul 2. Am auzit ca si Resita s-a intarit si are pretentii la locul 2. Nici Gazul nu e batut in cuie acolo sus. Si noi ne-am intarit in iarna si am putea arbitra promovarea.
In rest Craiova si Ceahlaul le vad ca si promovate, iar pentru locurile 2 eu zic ca se mai joaca inca.

dragosh_vl
16th March 2006, 11:04
pe primu loc in B1 va termina mai mult k sigur ceahlaul....sper totusi sa prindeti barajul! Insa va fi batalie mare intre ocupatele locului 2 din fiecare serie! Eu unu vad in B3 la sf sezonului pe locul 2 : U Cluj. Iar in B2 : Petrolul sau urziceniul. Craiova locul 3 !

Ba dar tu chiar ca nu ai dormit noptile bine :D

Darkslowstar
17th March 2006, 14:12
Cu echipa care o avem acum si barajul e o problema. Prea multi jucatori noi, desi de valoare, din nou jucam cu o echipa nerodata. Pauza asta a venit bine, desi mai bine ar pleca pe undeva afara ca sa joace pe ternuri bune.

tudoor
18th March 2006, 00:21
Dap mey Dark.. pauza asta a venit perfect! pai astia au jucat sambata gata obositi. asa ceva n-am mai vazut... chiar au nevioe sa se mai odihneasca si ei!

Darkslowstar
18th March 2006, 01:00
E greu sa mergi in fiecare sear in No Problem, ce pretentii avem si noi :D

OVIDIU 62
25th March 2006, 14:37
Brasovul nu are echipa in primul rand ce sa faca in divizia A sa fie ciuca batailor?

tudoor
25th March 2006, 14:57
corect! noi n-avem inca echipa de promovat! dar iti zic sincer.. ceahlaul nici atat! ai uitat deja meciul si cum ati plecat cu un punct mai mult decat norocos? daca noi am fi ciuca batailor.. ce sa mai zicem de piatra neamtz?
in orice caz... forex 2-1 Braila (dupa ce braila a deschis scorul) deci am revenit pe trei, la egalitate cu Botosani ( 1-2 norocos in deplasare ) ;)

[MOD] Te rog nu-i mai pocii. :)

scorpiuta
29th March 2006, 22:45
B de la Brasov:rosu:

tudoor
29th March 2006, 22:51
mda... un moldovean adevarat! sa moara capra vecinului ce naiba! vad ca tu esti mai incantat de faptul ca poate nu vom promova noi decat ca va promova echipa ta... scorpiuta esti PENIBIL :jerk: :rosu:

joao pinto
29th March 2006, 22:52
B de la Brasov:rosu:

Atunci C de la ce este ?
Cred ca si B-ul tot al vostru e ... BLAT :jerk:

scorpiuta
29th March 2006, 22:56
:no: am o intrebare:mai traieste Pascu?

tudoor
29th March 2006, 23:03
este observator federal la divizia A... cum zice www.steagu.ro "Lupul, paznic la oi" :D mi-a parut bine cand l-au dat afara de aici! vai ce bine ar fi pt fotbalul nostru sa dispare si restul bandei (Pinalty, Jenel...)

de_kid
31st March 2006, 14:10
Bineinteles...o sa fie un baraj cu nijte echipe de vis...niste derby-uri mai ceva decat in divizia a actuala unde noi echipele de provincie cu traditie suntem marginalizati si le este acordat dreptul de a juca unor echipe fara nici un fel de trecut echipe comunale ...ceahlaul piatra neamt e sub fc scornicesti in clasamentul all time al diviziei a daca imi aduc bine aminte

Darkslowstar
31st March 2006, 14:30
In schimb e pe primele doua locuri la mare concurenta cu Gloria in topul blatistelor. Culmea este ca suporterii nemteni sunt mandri de asa palmares!

BrasovFans
1st April 2006, 19:54
Care palmares ??? Aia au castigat ceva??? :))

Kasus
1st April 2006, 21:06
Am fost surprins astazi la meciul cu voi de faptul ca o echipa care vrea sa promoveze si are si sanse sa nu aiba galerie, ce erau acolo cati-va copii care strigau FORZA STEAGU, doar atat?...un oras asa de mare, am fost foarte surprins. Sper ca va placut in schimb galerie noastra:) Despre meci ce pot sa spun ....cu convigere afirm ca am fost furati de arbitru la acea eliminarea a jucatorului sucevean, care pratic a decis soarta meciului, normal noi trebuia sa fim invingatorii, doar ati vazut ca am revenit de la 0-2 si cred ca daca nu intervenea arbitrul cu acea eliminarea nu ne opream pana la un 4-2 pt noi! Sincer va urez bafta la promovare sau daca nu puteti ne vedem la anu :P

tudoor
2nd April 2006, 14:18
Mey Kasus nu stiu cum poti sa fi asa sigur ca v-a furat arbitrul, eu am stat cam langa voi si n-am vazut ce s-a intamplat! dar incerca sa fii si tu un pic mai fair! totusi noi am atacat tot meciul cu toti jucatorii in terenul vostru ;) ati dat 3 suturi pe poarta si trei goluri (din nou greseli imense ale portarului nostru), noroc ca s-a anulat unu. in schimb noi desi n-am jucat deloc convingator am avut niste ocazii mari de tot, lovitura libera a lui Karamian, capu lui Bodea, Prodan cu poarta goala etc tre sa recunosti ca o facut minuni portaru vostru care a intrat dupa pauza! pana la urma eliminarea aceea a contat si ea.. dar victoria a fost meritata!
cat despre spectatori.. tre sa te gandesti un pic ca in ultimii ani am terminat de 2 ori pe podium, am jucat UEFA, l-am vazut pe Ronaldo si apoi marele miliardar vinde a gramada de jucatori si echipa retrogradeaza... toate lumea e dezamagita de ce se intampla la club :(

KpaC
2nd April 2006, 16:26
Bineinteles...o sa fie un baraj cu nijte echipe de vis...niste derby-uri mai ceva decat in divizia a actuala unde noi echipele de provincie cu traditie suntem marginalizati si le este acordat dreptul de a juca unor echipe fara nici un fel de trecut echipe comunale ...ceahlaul piatra neamt e sub fc scornicesti in clasamentul all time al diviziei a daca imi aduc bine aminte


ceahlaul e sub scornicesti pt ca se ia in considerare evolutia din divizia a .. si ceahlaul a fost in a numai 11 ani .. pe cand scornicestiul era in a pe timpul lu ceasca .. nu e corect clasamentul ar trebui ca la UEFA ... dar nu ultimii 5 ani ci ultimi 10 macar , pt ca in clasament sunt echipe care nu mai exista

tudoor
3rd April 2006, 13:57
aha.. deci dupa mintea ta clasamentul "all-time" ar trebui facut dupa rezultatele din ultimii 10 ani? loooooolz
si ca sa sti si tuh pt fotbalul romanesc cheahlaul = scorniscesti! adik doar o amintire la o perioda neagra, si doar atat! :no:

KpaC
3rd April 2006, 14:08
nu ma refeream, la all time ci asa in general .. nu e corect .. pe vremea lu ceasaca era blaturi si mai multe .. vezi steaua sau mai stiu eu care .. si apropo . .nici o sansa nu aveti la promovare .. good luck la anul baiatule

Darkslowstar
3rd April 2006, 14:13
Ma baiatul, tu ori nu stii care este regulamentul de promovare ori n-ai lkegatura cu fenomenul. Suntem la 2 puncte de locul 2, jucam acasa cu toate echipele tari si n-avem nici o sansa? Esti sigur ca vorbim de acelsi lucru?


Am fost surprins astazi la meciul cu voi de faptul ca o echipa care vrea sa promoveze si are si sanse sa nu aiba galerie, ce erau acolo cati-va copii care strigau FORZA STEAGU, doar atat?...un oras asa de mare, am fost foarte surprins. Sper ca va placut in schimb galerie noastra:) Despre meci ce pot sa spun ....cu convigere afirm ca am fost furati de arbitru la acea eliminarea a jucatorului sucevean, care pratic a decis soarta meciului, normal noi trebuia sa fim invingatorii, doar ati vazut ca am revenit de la 0-2 si cred ca daca nu intervenea arbitrul cu acea eliminarea nu ne opream pana la un 4-2 pt noi! Sincer va urez bafta la promovare sau daca nu puteti ne vedem la anu :P


La noi sunt niste framantari care tin publicul departe de echipe. Este un fel de vot de blam data echipei de catre specatori obisnuiti sa respiram aerul tare al inaltimilor. Este greu sa inghiti gogoasa B-ului dupa ce ai fost ani de zile spaima bucurestenelor si ai jucat in UEFA. Greu de tot!
Nu vad cum ati fi putut castiga, chiar si cu un om in plus, stand cu fundul in poarta. Doar pe o mare greseala a lui Colceag, lucur posibil, trebuie sa o recunosc. Din cate am citit Suceava n-a jucat rau si nu cred ca o sa aiba probleme la retrogradare, daca o tine asa :ok:

starsteel
6th May 2006, 13:43
Sansele de promovare sunt mici dar cu fluierasi si stegari ca la Botosani se poate.
P.S. Unul din stegari era clar stegar rosu.

DIXX
6th May 2006, 14:07
Frustrarea si neputinta moldogotilor ii fac sa strige "hotii".Cred k am dominat jocul in mare parte asa ca clempes.

tudoor
6th May 2006, 14:09
hmm adevaru e ca nu avem echipa inca, ne trebe timp sa se inchege jocu, pentru au venit multi jucatori noi.. si azi am avut bafta! dar nu cred ca isi permite Balaj sa faca d-astea! mai ales ca meciu a fost in direct! ce-i drept ak doilea 11m e de discutat... dar nu cred ca se pune problema sa fi fost ceva necurat!

giovanni BV
6th May 2006, 14:10
Dupa victoria aceasta de la Botosani , avem sanse la baraj !!! Cred ca cel mai puternic adversar la baraj va fi Petrolul Ploiesti !!!

jay
6th May 2006, 14:41
A jucat cumva Steaua astazi la Botosani? Nu, dar va juca intr-un viitor apropiat, atunci cand fiscul isi va face datoria, iar Paunestii (devalizatorii Bancorex-ului) si ciobanul machedon vor infunda puscaria. Tu esti o rusine pentru orasul nostru, brasovean suporter al echipei care ni i-a furat pe Anghelini, Lacatus, Kramer, Stangaciu...

Echipa n-a aratat mare lucru, dar a fost clar mai buna astazi decat adversara. Ambele penalty-uri au fost corecte, mai mult, eu cred ca Balaj ne-a privat de o alta lovitura de la 11, in ultimul minut al primei reprize.

Nu stiu care e nivelul in B2 si B3 ca sa-mi dau seama daca ar fi sanse la un eventual baraj.

giovanni BV
6th May 2006, 14:59
Nu a jucat Steaua , dar nici Rosenborg !!! Si sant mandru sa fiu brasovean si sa dam jucatori echipelor care reprezinta tzara in competitii internationale !!! Si Rapid-ul l-au furat pe Buga , asa putem specula despre toata lumea , Surdu a plecat si el !!! Cu ei ar fi fost simplu sa promovam dinnou , usor zic eu !!! Pe jucatori nu-i fura nimeni , numai banii pot fura jucatorii , in orice parte a lumii sant ei !!! Si ban-ul vorbeste peste tot in lume !!! Daca , la noi in Brasov , sant numai cativa oameni care vor sa investeasca in echipa noastra , o fac numai pentru a mentine pepiniera pentru alte echipe , si de la primarie nu poti astepta prea multe !!! Dar daca ajungem la baraj , eu cred ca echipa va da totul sa revina in A !!!

jay
6th May 2006, 15:05
Bah, tu esti dus cu sorcova! Da' rau de tot... Jucatorii mentionati de mine au fost luati cu japca de ghencisti, nu cumparati! FURATI!!! Ca zgarcitul de Nicolae i-a vandut pe Buga, Surdu si pe ceilalti, e alta mancare de peste. Mai scoate-ti capul din punga, uite ce prostii te face sa afirmi. Si dispari de-aici.:evil:

giovanni BV
6th May 2006, 15:16
Inca odata se vede ca te supara adevarul !!! Poate ca te cheama TURKU acuma , si nu mai poti scoate capul din punga cu vrajeli !!! Dar cauta-ti altul sa-ti intre in hora , ca nu sant eu acela care sa-ti dea satisfactie !!! Oi fi si tu un VIP (very important papagal) , dar sa stii ca am fumat multi ca tine !!! Asa ca lasa vrajelile si GET THE HIGH WAY !!!

DIXX
6th May 2006, 15:23
Giovanni lasa-ne mai nene cu steaua ta,degeaba esti brasovean daca tii cu aia.

NORGEMAN
6th May 2006, 15:25
o fii si padurar, da nu vrea sa spuna :D glumeam

jay
6th May 2006, 15:32
Despre ce adevar vorbesti, Giovanni? Turku este orasul in care locuiesc, ce-i asa greu de inteles? Steaua nu joaca in B anul asta, deci esti complet off-topic. Eu am trecut la misto Boro si Trondheim la echipe favorite, motivul ar fi trebuit sa fie usor de dedus. Dar tu esti stelist, mai lent in gandire...

Dixx, chiar crezi ca parintii individului asta sunt ardeleni?:) Asta aduce a pui de sarma, altfel nu-mi explic nerusinarea de a fi ghencist intr-un oras profund anti-stelist. Sau provenind de acolo, parca pe vremuri zicea ca locuieste in America. Oricum, cred ca e cazul sa vorbim la subiect...

Ne permitem un singur pas gresit mai mult decat Forex pentru a prinde barajul, un egal. Si, evident, trebuie sa-i batem pe padurari in meciul direct. Teoretic e posibil. Ma intreb ce sanse vom avea daca vom disputa barajul, echipa e subtirica, am vazut azi meciul de la Botosani pe TV Sport...

giovanni BV
6th May 2006, 15:34
Dixx , eu nu am nimic cu tine , pentru ca tu esti un bun suporter din cate vad , dar Jay asta al tau e dus cu capra la pascut ... in TURKU , si in primul rand iubesc Romania (asta arata avatarul meu) si Brasov-ul , pe ECHIPA ROMANIEI care o sa-i vad in turneul din America , unde plec saptamana care vine si cu care trebuie sa fim toti alaturi !!! Cu Brasov-ul voi fi alaturi tot timpul indiferent de ce ofera Jay aici !!! HAI FC BRASOV !!!

jay
6th May 2006, 15:43
In sfarsit o postare care se apropie de normalitate. Finalul ei e chiar frumos! Cu amendamentul ca eu nu ofer nimic, sunt al naibii de zgarcit.:D Si nici nu ma cunosti! In plus nu cred ca se poate cuantifica pasiunea pentru o echipa a unuia sau a altuia. Dixx este un mare fan stegar, aici ai nimerit-o! Cu jumatatea cealalta a frazei ai cam gresit.

Acum fara misto, daca vrei sa te credem ca tii cu FC Brasov, fa corectura de rigoare la numele echipei favorite.

giovanni BV
6th May 2006, 15:51
Eu sant brasovean , si tin cu Brasov-ul , indiferent ce cred altii !!! Steaua este echipa mea a doua favorita , pentru ca ma simt mandru ca brasovenii i-au dus la succes , si am sa o schimb cum vrei tu , dar si cum vreau eu !!! Si asta o poti face si tu , pentru ca o jumatate a ta este gresita deasemenea !!!

Sper ca acuma sa-ti placa , adevarul este ca-mi place si mie mai mult !!!

mitel4rulmentu
6th May 2006, 23:44
Ba giovani daca tii cu steaua nu ai ce cauta la stadion la Steagu!!ASA ca nu te supara dar nu ai ce cauta!!Steagu e echipa de ardeleni nu ca steaua !!

DIXX
7th May 2006, 01:05
Giovanni n-am nimic cu tine dar cand aud de jiji,mm,radoi..etc,etc deja iau foc,orice dar nu astia.Daca mai ti si cu Rulmentul la handbal esti chiar baiat fain.

Cra10veanu
7th May 2006, 01:18
e un virus care circula prin romania, virusul steaua care molipseste din ce in ce mai multi tarani din romania in urma performantei stelei din acest an, care s-a terminat printr-un rezultat tragic in anglia :D , se pare ca numai oltenii au ramas imuni la acest virus
ot : are sanse brasovu, daca fuzioneaza cu forexu.

Cra10veanu
7th May 2006, 01:22
Si sant mandru sa fiu brasovean si sa dam jucatori echipelor care reprezinta tzara in competitii internationale !!! !
de ce steaua nu da toti jucatorii lui brasov, si asa brasov va reprezenta romania in europene ? :rolleyes:

DIXX
7th May 2006, 19:39
Giovanni sti bancul cu patrula???:D