PDA

View Full Version : Sunt agentii cu meciuri din divizia B ???



BrasovFans
15th March 2006, 15:31
hello peopel. stiti unde pot gasi agentii unde pot paria pe meciuri din divizia B??? astia de la pariloto nu au asa ceva, ce sa mai spun de astra. bine ca au liga a 3-a din anglia, mexicu si multe altele!!! astept raspuns.

King of Hell
15th March 2006, 15:48
www.betandwin.com da tre sa ai cont si card. bafta

BrasovFans
15th March 2006, 16:40
si alt mod in afara de asta nu exista? Forza Steagu'

tudoor
15th March 2006, 16:44
nu mey aleks, din cate stiu eu numa pe betandwin.com... casele de pariuri din ro nu baga div B probabil pt ca le e frica, si au si de ce, de ex se stiu deja rezultatele de la multe meciuri ale lui Cheahlaul :drak:

BrasovFans
15th March 2006, 16:49
asa este mey tudor! se stie k dak joaca ceahlaul cu o echipa din moldova, castiga ceahlul. de exp. mai demult cand era si ceahlul in A, cand era meci Gloria - Ceahlul in tur castiga Gloria cu 3-0 iar in retur castiga ceahlul tot cu 3-0.

pacat ca din cauza anumitor cluburi (dak se pot numi cluburi profesionale de fotbal) nu se poate pari shi pe divizia B. cred ca totusi se va putea paria si pe asa ceva, oricum nu acu ci peste vreo 10 ani cred. FORZA STEAGU'

King of Hell
15th March 2006, 16:59
nu vad de ce nu baga in oferta div B din Romania...nu ar fi bai ca Ceahlaul face blat, daca face se blocheaza meciu si gata. in seria B3 cel putin nu este nici macar un blat, orice meci e de 1, x, 2.

BrasovFans
15th March 2006, 17:03
ce crezi ca am putea face ca sa putem si noi paria pe fotbalul nostru!!! de ce trebuie sa pariem pe fotbalul altor tarii??? astia nu se ganedesc si la chestia asta???

ai vreo idee?

tudoor
15th March 2006, 17:04
poate de la anu cand o sa revina la 2 serii.. ca acum sunt mult prea multe echipe fantoma, care n-au nici jucatori nici banii is numa asa ca sa aibe Sandu voturi destule :headbang: deocamdata mi-e greu sa cred ca o sa riste vreo agentie

BrasovFans
15th March 2006, 17:08
de ce nu??? doar e fotbalul nostru!!! tzie tzi se pare normal k sa pariezi de exp pe liga 3-a din anglia si serie C din Italia. Mie unu mi se pare anormal. dar ce sa-i faci asa e lumea de azi. eu tot sper k o agentie sa bage si divizia b !!! sper k cei de la pariloto, astra etc sa dea peste mesajele asta si sa ne faca si nou si altora pe plac.

micutzu
16th March 2006, 09:39
Discrepanta intre echipele din B este prea mare, iar surprizele sunt foarte rare. Au fost si echipe din B-ul nostru, iar daca nu gresesc la noi in Arad mai exista o casa care baga 2-3 meciuri din B3.

King of Hell
16th March 2006, 14:34
Micutule te contrazic, in fiecare etapa exista o surpriza doua cel putin in B3. Vezi etapa trecuta...Resita 1, ISCT X

micutzu
16th March 2006, 14:56
La noi nu a prea fost surpriza, iar faptul ca Resita v-a batut iar nu surprinde pentru ca Resita a declarat ca trage la locul 2 si prin achizitiile din iarna a aratat acest lucru.

spinU
17th March 2006, 21:55
hello peopel. stiti unde pot gasi agentii unde pot paria pe meciuri din divizia B??? astia de la pariloto nu au asa ceva, ce sa mai spun de astra. bine ca au liga a 3-a din anglia, mexicu si multe altele!!! astept raspuns.

Global Sport Bets are in oferta meciuri din divizia B.Cate 3-4 din fiecare serie.Am vazut ca si in Brasov sunt 2 agentii GSB.
Detalii aici : http://www.gsb.ro/agentii.php#

King of Hell
17th March 2006, 22:29
La noi nu a prea fost surpriza, iar faptul ca Resita v-a batut iar nu surprinde pentru ca Resita a declarat ca trage la locul 2 si prin achizitiile din iarna a aratat acest lucru.

sa fim seriosi, voi trebuia sa bateti 100%, resita daca mai joaca cu noi 9 meciuri o batem in 8. asa ca...

AMICU'
3rd April 2006, 21:07
Global Sport Bets are in oferta meciuri din divizia B.Cate 3-4 din fiecare serie.Am vazut ca si in Brasov sunt 2 agentii GSB.
Detalii aici : http://www.gsb.ro/agentii.php#
Pe Calea Bucuresti este o agentie Gsb (langa liceul de Info), iar cealalta este aproape de Onix.Ambele in Brasov bineanteles.
Mult succes!!!

BrasovFans
6th April 2006, 17:07
Sigur au si divizia B ???

White Shadow
6th April 2006, 18:13
Agentii Galabet nu aveti prin Brasov ?...........prin Arad au in oferta si divizia B , toate meciurile din divizia B sunt in oferta.

ashky3
4th May 2006, 00:02
ji cei de la global sport bets au in oferta ji meciuri din div. B, am pariat eu odata.cauta prin brasv agentii gsb.bafta