PDA

View Full Version : Concurs



Tudose
15th March 2006, 13:20
In urma succesului de care s-a bucurat concursul de pe forumul Farului, se urmareste extinderea acestuia si la alte echipe.

Se cauta cineva disponibil si dornic sa se implice in realizarea unui astfel de concurs. Vadim a promis ca respectivul va primi in schimb un abonament la meciurile Rapidului de acasa.

Puteti vedea ceea ce exista acum pe Suporter -> Farul aici:

http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=203

fia
17th March 2006, 15:53
Daca se mareste premiul la 2 abonamente la tribuna 0, ma bag eu. Rapid e o echipa mare, angrenata in 3 competitii, e normal ca si premiile sa fie mai mari.

p.s. Nu prea inteleg de ce posteaza Tudose si scrie asa: "Vadim a promis ca respectivul va primi in schimb un abonament [...]"

tchibos
24th March 2006, 22:50
ma bag eu... dar am un anunt... cine cumpara un abonament la Rapid la jumate de pret:D

... am glumit... m-a cam deranjat faptul ca si voi si aia de la craiova ati apelat la plagiat dar macar ati avut bunul simt sa scrieti de unde v-ati inspirat...

ps: sa va mai uitati pe sectiunea Farului ca veti mai avea parte de surprize si mai frumoase poate din sezonul urmator. Asa e cand ai cel mai tare moderator/hello /hello /hello