PDA

View Full Version : Supercupa Europei la Valcea



resita
29th June 2007, 12:02
Oltchim va organiza Supercupa Europei

Oltchim Ramnicu Valcea va organiza Supercupa Europei. La turneul organizat la Valcea vor participa,i castigatoarele Ligii Campionilor, danezele de la Slagelse, alaturi de castigatoarea Cupei EHF, Zvezda Zvenigorod. Cea de-a patra echipa va fi Hypo Viena, autriecele primind un wildcard din partea EHF.

Supercupa Europei se va desfasura intre 22 si 23 septembrie, la Sala Sporturilor din Ramnicu Valcea.

YoYoyOi
29th June 2007, 12:07
WOW o sa fie nebunie /hello

lucian_iasi
29th June 2007, 12:12
Iar jucam cu rusoaicele :(:(..din cate stiu la echipa asta(Zvezda Zvenigorod) e trefilov antrenor si vreo 6-7 campioane mondiale

resita
29th June 2007, 12:33
WOW o sa fie nebunie /hello

se opreste curentul :happy:happy:happy

Luis Garcia10
29th June 2007, 12:37
Sa speram ca vor castiga ...desi eu prefer sa mearga in Liga :ok:

Liviu
29th June 2007, 12:39
Cea de-a patra echipa va fi Hypo Viena, autriecele primind un wildcard din partea EHF.
De ce ? Asa se obisnuieste ? Nu mi se pare normal. :o:

resita
29th June 2007, 12:45
ce este rau este data la care se desfasoara acesta supercupa 22-23 septembrie. sa nu uitam ca peste o saptamana 28-30 septembrie Oltchim pare meciurile din turul preliminar al Ligii Campionilor. http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=122163

resita
18th September 2007, 12:29
Programul meciurilor:

22.09.2007 - semifinale

16:30 Slagelse DT (DEN) - Zvezda Zvenigorod (RUS)
19:00 Oltchim Rm. Valcea - Lada Togliatti (RUS)

sa speram ca fetele de la Oltchim vor castiga competitia :ok:

dragosh_vl
21st September 2007, 19:36
Forza OLTCHIM !!! Forta VALCEA!!!

OLTCHIM - lada = 26-24 :D

resita
21st September 2007, 22:21
Forza OLTCHIM !!! Forta VALCEA!!!

OLTCHIM - lada = 26-24 :D


asta e pronosticul tau pt. maine?

iuli
23rd September 2007, 00:22
Oltchim in finala !!!

Ciudat ca nimeni nu a consemnat acest lucru :|

YoYoyOi
23rd September 2007, 10:34
azi e finala?

resita
23rd September 2007, 11:23
REZULTATE

Slagelse DT (DEN) - Zvezda Zvenigorod (RUS) 27-33

Oltchim Rm. Valcea - Lada Togliatti (RUS) 31-26 :yeah::yeah::yeah:

Finala mica 16:30
Slagelse DT (DEN) - Lada Togliatti (RUS)

FINALA MARE 19:00
Oltchim Rm. Valcea - Zvezda Zvenigorod (RUS)

ieri nu am vazut nici un meci, azi la fel :headbang::headbang:

dragosh_vl
23rd September 2007, 13:32
asta e pronosticul tau pt. maine?

da ala era pronosticul meu :D se pare ca mi-am subestimat echipa favorita :yes:

In seara asta batem pe Zveda cu 27-23 :evil:

FORZA OLTCHIM :D

dragosh_vl
23rd September 2007, 13:33
azi e finala?


DA :lol:

YoYoyOi
23rd September 2007, 19:13
5-5 deocamdata in finala, dar nu se misca rau fetitele noastre :D

hai fetele :yeah:

Mario Di Lazi
23rd September 2007, 19:24
BATE Vâlcea ... :D
păcat că nu este handbal masculin la Vâlcea :D

YoYoyOi
23rd September 2007, 19:37
tu de ce nu esti la meci mai? :P

9-9 la pauza, daca nu ma insel... foarte strans meciul si aprig. Am impresia ca arbitrii cam inchid ochii la faulturile adversarelor... dar na... :rolleyes:

YoYoyOi
23rd September 2007, 20:05
17-15 pt fete dupa o exceptionala revenire cand au fost conduse cu 3 goluri /hello


20-15 pt Oltchim /OLE/ superb meci :yeah:

TenisFan
23rd September 2007, 20:22
23 - 18 si posesie cu 4 min inainte de finalul meciului...E gata! :yeah: Au jucat fantastic pe la mijlocul reprizei...Asteptam liga campionilor! :yes: :yeah:

YoYoyOi
23rd September 2007, 20:29
fantastica victorie /hello

impresionante fetele :cheer: :cheer: :cheer:


felicitari Oltchim /hello mare echipa /OLE/

Blitz.
23rd September 2007, 20:32
Superb meci !!! Bravo Oltchim :yeah: :ok:

ce bine imi pare ca le-am tras-o rusoaicelor...mwahahaha :evil: :drak:

Geografu
23rd September 2007, 21:46
Bravo fetelor ati fost senzationale ! BRAVO !! :yes:

Sorin Blaj
23rd September 2007, 22:10
O performanta URIASA. Vorba cuiva: sa vina Liga Campionilor.


FELICITARI!!!

dragosh_vl
23rd September 2007, 22:15
Cea mai buna echipa din lume la aceasta ora dupa aceste rezultate . FORZA OLTCHIM

Liga Campionilor visul tuturor Romanilor (Valcenilor).

dragosh_vl
23rd September 2007, 22:15
da ala era pronosticul meu :D se pare ca mi-am subestimat echipa favorita :yes:

In seara asta batem pe Zveda cu 27-23 :evil:

FORZA OLTCHIM :D


macar am ghicit diferenta :yeah:

rob_din
23rd September 2007, 23:12
Cea mai buna echipa din lume la aceasta ora dupa aceste rezultate . FORZA OLTCHIM

Liga Campionilor visul tuturor Romanilor (Valcenilor).

sa mai asteptam cateva luni. cand oltchimul va lua Liga Campionilor va fi cea mai buna echipa din lume.

dragosh_vl
23rd September 2007, 23:22
Dap dar am invins Lada finalista Ligi Campionilor si Zveda echipa care a invins Slaglese echipa care a luat Liga Campionilor . E ceva totusi dar dak zki tu mai am rabdare mai astept pana in MAI :D


FORZA OLTCHIM

rob_din
23rd September 2007, 23:48
Dap dar am invins Lada finalista Ligi Campionilor si Zveda echipa care a invins Slaglese echipa care a luat Liga Campionilor . E ceva totusi dar dak zki tu mai am rabdare mai astept pana in MAI :D


FORZA OLTCHIM

asa si romania a invins Italia la fotbal cand Italia era campioana mondiala. n-a insemnat ca romania era cea mai buna echipa din lume.
mai asteptam pana in mai, si sa speram ca nu vom avea surprize fiindca totusi e de ajuns ca oltchimul sa prinda o zi proasta in meciurile eliminatorii si s-ar putea ca visul asta sa nu se realizeze.

Mario Di Lazi
24th September 2007, 08:39
tu de ce nu esti la meci mai? :P
Nu-l suport pe Tadici ... de când a venit el la Vâlcea nu am mai fost la un meci ...
Mă bucur pentru fete, mă bucur pentru oraș ... dar l-am înjurat prea mult pe Tadici când era adversarul Oltchimului ...

dragosh_vl
24th September 2007, 09:46
E treci si tu cu vederea :D

YoYoyOi
24th September 2007, 13:03
Nu-l suport pe Tadici ... de când a venit el la Vâlcea nu am mai fost la un meci ...
Mă bucur pentru fete, mă bucur pentru oraș ... dar l-am înjurat prea mult pe Tadici când era adversarul Oltchimului ...

lasa-l mai pe Tadici, echipa este cea care conteaza si are nevoie de sprijin. Nu Tadici. Antrenorii vin si pleaca, echipa ramane ;)

TenisFan
24th September 2007, 19:07
Mario di Lazi...Te-ai gandit vreodata de ce l-ai injurat asa mult si de ce are asa performante excelente la Valcea?In afara de faptul ca lotul nostru e unul valoros Tadici este un antrenor extraordinar... ;) Tin sa mentionez ca nationala a explodat dintr-o data(nu mai erau labile psihic ba din contra reveneau in joc dupa ce erau conduse fructificau contra atacurile care nu ieseau absolut deloc intr-un timp) de cand a aparut Tadici la timona... ;) El le-a mobilizat el le-a pus in teren el le-a dat toate indicatiile care trebuiau date... Pai cat am injurat eu inainte de Tadici cand erau labile psihic?Cati nervi mi-am facut?Cand a venit Tadici am facut si performanta: finala de campionat mondial... ;) Si inainte aveam acelasi lot valoros dar le trebuia fetelor un bun pedagog care sa le insufle incredere si curaj...A facut taman asta si acum e incredere cacalau ca sa ma exprim mai poetic asa... :( Nu mai spuneti prostii pe acilea...Tadici e unul din cele mai bune lucruri de la echipa nationala si apoi si de la echipa Oltchim(care e de altfel nationala)... ;)

rob_din
24th September 2007, 20:28
Mario di Lazi...Te-ai gandit vreodata de ce l-ai injurat asa mult si de ce are asa performante excelente la Valcea?In afara de faptul ca lotul nostru e unul valoros Tadici este un antrenor extraordinar... ;) Tin sa mentionez ca nationala a explodat dintr-o data(nu mai erau labile psihic ba din contra reveneau in joc dupa ce erau conduse fructificau contra atacurile care nu ieseau absolut deloc intr-un timp) de cand a aparut Tadici la timona... ;) El le-a mobilizat el le-a pus in teren el le-a dat toate indicatiile care trebuiau date... Pai cat am injurat eu inainte de Tadici cand erau labile psihic?Cati nervi mi-am facut?Cand a venit Tadici am facut si performanta: finala de campionat mondial... ;) Si inainte aveam acelasi lot valoros dar le trebuia fetelor un bun pedagog care sa le insufle incredere si curaj...A facut taman asta si acum e incredere cacalau ca sa ma exprim mai poetic asa... :( Nu mai spuneti prostii pe acilea...Tadici e unul din cele mai bune lucruri de la echipa nationala si apoi si de la echipa Oltchim(care e de altfel nationala)... ;)

Unde a explodat nationala? Inainte de Tadici am avut si locul 4 la CE si locul 4 la CM. Ca sa nu mai amintesc de implozia din barajul cu Serbia. Pana una alta medalii am mai avut la turnee finale, dar ratari ale CE si CM nu avusesem.
Asa ca pana acum Tadici la nationala are un mare succes si un mare esec.