PDA

View Full Version : O noua stea



OVIDIU 62
14th March 2006, 19:27
Da,o noua stea a provinciei,se numeste OTELUL GALATI s-a nascut sambata in groapa lui DINAMO.De fapt umilinta trebuia sa fie si mai mare dar arbitrul nu avrut sa acorde al 4_lea gol(prietenii stiu de ce).In etapa a 4 va veni randul STELEI pentru magaria cu OCHIROSII iar in a 5 vom deraia RAPIDUL chiar in GRANT.

alejandro
14th March 2006, 19:31
planuri mari,dar e cam devreme...

sun
14th March 2006, 19:43
frate aberezi . Exista o singura stea in Romania :ok:

One-Man Show
14th March 2006, 19:51
Da,o noua stea a provinciei,se numeste OTELUL GALATI s-a nascut sambata in groapa lui DINAMO.De fapt umilinta trebuia sa fie si mai mare dar arbitrul nu avrut sa acorde al 4_lea gol(prietenii stiu de ce).In etapa a 4 va veni randul STELEI pentru magaria cu OCHIROSII iar in a 5 vom deraia RAPIDUL chiar in GRANT.
:happy :happy :happy
a fost o victorie...timpul va decide dak a fost o intamplare sau dak asta e valoarea echipei...Otelul este shi va ramane o echipa de mijlocul spre subsolul clasamentului shi cred ca a fost o intamplare cu Dinamo...Grigoras nu se astepta sa ia 3 puncte shi nici jukatorii tocmai de asta cred ca etapa viitoare Otelul va claca...

Mario Di Lazi
16th March 2006, 14:54
CALM frate. Aproape toata iarna nimeni nu a postat pe therdul lui Otelul din cauza neintersului galatenilor pt echipa Otelul. Si acum nu mai aveti loc in piele. CALM

OVIDIU 62
14th April 2006, 14:57
Intamplare a fost si la meciul STELEI la GALATI iar cu un asemenea arbitraj normal ca echipele bucurestene castiga.Daca FRF ar fi la GALATI si OTELUL ar fi campioana.

hamsterutz
15th April 2006, 01:49
am si eu o intreabre.... de ce nu va umflati as ain pene si cand eratzi pe ultimu loc? :)

OVIDIU 62
23rd April 2006, 00:23
Vezi ca in maxim trei etape trecem si de POLI IASI asa ca ciocu mic.Stan a fost tare ca OTELUL iar pe viitor poate ajunge si la nationala.FORZZA OTELUL.

hamsterutz
24th April 2006, 02:09
ciocu mic tie ma.... ca eu n-am de ce.... eu nu ma laud asa ca tine.... :)

Mihai
24th April 2006, 02:15
Da ce a stralucit "steaua" asta in meciurile cu Steaua si Rapid :D Golaveraj de 7-0 INCREDIBIL:o:

OVIDIU 62
29th April 2006, 17:59
Daca la IASI este cultura nu acelasi lucru putem spune despre sport si mai ales de fotbal.Nu uita ca GALATIUL este singura echipa din ROMANIA care a invins JUVENTUS TORINO,batrana doamna una dintre putinele echipe care au castigat tot ce sa putut in lume.As vrea sa te intreb ce mare performanta a reusit POLI IASI?

hamsterutz
6th May 2006, 07:45
pai eu n-am nevoie de performante ca sa iubesc o echipa....eu o iubesc din suflet .... spre deosebire de tine...care pana cand v-ati revenit ai fost stelist acuma te dai mare cu o alta stelutza :D

OVIDIU 62
21st May 2006, 22:09
Hamsterutz ce zici acum de locul ocupat de OTELUL. Oare este inaintea lui POLI IASI?Noi suntem strajeri la poarta MOLDOVEI cea mai buna echipa a estului mioritic iar de la anul mai vedem.

tchibos
22nd May 2006, 00:44
aveti antrenor bun... pe cand Popa e mai bun la comicarii

oricum deocamdata nu prea straluciti ... mai asteapta pana sa te arunci la epitete

OVIDIU 62
22nd May 2006, 10:16
Vine si ziua in care ve-ti regreta rezultatul din tur de la GALATI pentru ca OTELUL a facut o traditie din asta:Cine a batut la GALATI in tur o sa fie batut pe teren propriu in retur, asa ca vremea CONSTANTEI se apropie.

Geog
24th July 2006, 15:20
O noua stea pe dracu' ... Otelul este doar o echipa care joaca bine in acest moment.

Cristian
15th August 2006, 12:24
Nu e nicio noua stea, abia acum am vazut thread-ul asta, deocamdata ne prezentam slab in noul campionat, trebuie sa fim cu picioarele pe pamant. Oricum FORZA OTELUL

OVIDIU 62
16th September 2006, 20:56
Capitalistilor atentie venim in capitala asta jegoasa si plina de gropi sa va umilim dupa ce ani la rand a-ti furat tot ce a fost mai bun in provincie.

Mario Di Lazi
13th October 2006, 22:16
Ma mir ca nu a vazut nimeni pana acum acest mesaj urat al tau ...

OVIDIU 62
3rd November 2006, 19:32
Cand am afirmat ca Otelul este noua stea nu am gresit cu nimic.Iata ca am provocat suparare mare daca am batut Steaua la Galati.Bravo Otelul si sa aveti continuitate si cu Rapid si Dinamo.