PDA

View Full Version : noua brigada de franari



ult_cj
28th June 2007, 15:54
Sa infiintzat o noua brigada de franari..k am auzit ceva si pe la piata marasti am vazut scris undeva USC cica numele noii brigazi :D

RazvyVG
28th June 2007, 20:52
cica ultra sud cluj
daca ii vreun cfrist care are treaba... poate sa ne dea ceva detalii.....is aia din camorra??

pepp
28th June 2007, 21:46
fratilor nu va tot alarmai incepe campionatu si in 2 luni ii la noi hehehe NUMAI ''U''

CFR1907
28th June 2007, 21:52
cica ultra sud cluj
daca ii vreun cfrist care are treaba... poate sa ne dea ceva detalii.....is aia din camorra??

Din cate stiu eu o parte sunt din fosta camorra, dar majoritatea sunt noi. Nu stiu prea multe despre ei inca, dar stiu ca ieri seara v-au colorat destul de frumos stadionul vostru.;)

pepp
28th June 2007, 21:57
nici nu ma mur ca ati scris ceva pe la stadion pe la noi ......voi credeti ca santeti mari ultrasi daca scrieti prostiile voastre pe toti pereti santeti jalnici :(:rosu:

CFR1907
28th June 2007, 22:00
nici nu ma mur ca ati scris ceva pe la stadion pe la noi ......voi credeti ca santeti mari ultrasi daca scrieti prostiile voastre pe toti pereti santeti jalnici :(:rosu:

pepp?? Imi pare tare cumoscut numele asta... Nu esti tu ala care l-a omorat pe stelistul ala?:o:

pepp
28th June 2007, 22:03
scrie id-u meu de mess sa vb sa iti explick mai amanuntit daca te intereseaza pepmur NUMAI ''U''