PDA

View Full Version : Who's Hot, Who's Not



Balaci
28th June 2007, 01:15
Acesta se vrea un fel de barometru al tendintelor zilnice de pe forum...cine v-a placut/vi s-a parut cool/simpatic in ziua respectiva si cine v-a enervat/v-a fost antipatic sau pur si simplu a dat cu bata in balta?

Incep eu:
HOT-relansat, pentru ca e inca in libertate si sfideaza sistemul:cool:
NOT- Bumbescu, pentru interventiile de azi-dimineata:rosu:

The_Blonde
28th June 2007, 01:25
hot - jerry - nush a fost charismatic in seara asta

not - norgeman pentru ca s-a ofticat ca m-au votat galatenii

iuli
28th June 2007, 01:35
Incep cu un always hot si cu un always not
Relansat pentru prima parte, Andreiy pentru a doua

relansat
28th June 2007, 01:45
HOT: gigiciuperca pentru ca inca mai rezista la bulau dupe atatea zile de chin si si`o mai facut o clona pe nume mecanica_fina. Balaci, cica vrea sa`i schimbi sapunu`, deoarece`i cam singur :D

NOT: is prea multi, de aici se evidentiaza totusi delaparis ca mi`o inchis un thread pe motiv ca eram beat (si io eram drogat :D :drak: :lol:) si dardar_3 ca s`o luat de sandilius si asta doare :happy

Balaci
28th June 2007, 09:47
Daca isi vrea sapunul schimbat, se rezolva relansat, imediat iti dam un ban sa-i fi aproape la greu...De fapt el are alta clona...da nu vreau sa spun care;)

Ess
28th June 2007, 11:02
hot: BB-ii (balaci 'n' bumbescu) pt noile show-uri." De calitate superior" ambii. Un mic - totusi pt balaci care se enerveaza mai repede :D
relansu' ca are boala defecta :happy

not: noii xenofobi, care, fiind mai apropape de andropauza decat de ratiune, critica alte natii. ei fac parte dintr-o natie de arieni. unu'i si ziarist...cica...

Jerry20cm
28th June 2007, 11:48
poti sa-l numeste Jerry :ok:

relansat
28th June 2007, 11:52
Ess, ce boala am bre`? Luluta mi`o zis, citez: "Tu sa fii sanatos", da` nu stiam ca`i ashe de grav:D :drak: :lol:

Boala defecta :happy ... si cum mai pot fi bolile? :thinkso:

Ess
28th June 2007, 12:17
poti sa-l numeste Jerry :ok:

whatever...nu ma agit sa tin minte nume.
azi miine ma cheama pamantul, n-am vreme sa intru in contradictii cu altii, intr-un mediu virtual. prefer face2face. si asta pe teme serioase nu pe tampenii fara fundament :ok:

relans>poate fii si o boala normala: sifilis, a vacii nebune, etc
da tu nu... :D :D :D

Jerry20cm
28th June 2007, 13:57
poti sa-l numeste Jerry :ok:

numesti :P

Balaci
28th June 2007, 17:15
hot: BB-ii (balaci 'n' bumbescu) pt noile show-uri." De calitate superior" ambii. Un mic - totusi pt balaci care se enerveaza mai repede :D
relansu' ca are boala defecta :happy

not: noii xenofobi, care, fiind mai apropape de andropauza decat de ratiune, critica alte natii. ei fac parte dintr-o natie de arieni. unu'i si ziarist...cica...

Eu nu ma enervez mai repede, daca ii dau cartonase lui Bumbescu e doar pentru a-i arata cine e seful pe aici:cool:

Denis
2nd February 2009, 23:08
hot: dario
not: nimeni azi