PDA

View Full Version : Diablo moderatorul



BAK
27th June 2007, 23:28
sper ca cineva sa se autosesizeze in privinta lui diablo ala pentru ceea ce face cu forumul.pe langa faptul ca incita tot timpul, mai si aplica tratament preferential prietenilor stelisti de pe forum
de exemplu, jerry20cm si polar bear au scris "sa iti dau **** bozgor/ungur imputit"......pentru asta, polar bear nu primeste nimic iar jerry ia 2 puncte de la diablo. a trebuit sa intervina un alt moderator pentru a-l sanctiona pe polar bear cu jigniri grave....insa din nou, diablo lasa postul lui jerry si ii "acorda" numai doua puncte pentru ceea ce sunt niste jigniri foarte grave....eu l-am facut pe diablo si pe cei doi jegosi si am primit 5 puncte pentru jigniri grave...pai este posibil asa ceva? chiar nu poate sau chiar nu vrea nimeni sa faca ceva in privintza acestor persoane? vadime, daca citesti acest post, tu vrei ca persoane de genul asta sa "bantuie" forumul fara nici o restrictie....eu as fi ingrijorat in locul tau

delaparis
27th June 2007, 23:31
BAK ... un singur lucru vreau sa te gandesti ... ai jignit o comunitate acolo !!!


Cu Jerry ai dreptate ... cam slobod pe forum

Tyler Durden
27th June 2007, 23:33
pai e chiar profitabil sa injuri de la o vreme. iti bagi, iti scoti , iei 2 puncte si nimic nu se intampla de fapt.

Lordul
27th June 2007, 23:38
pai hai sa-njuram toti

Tyler Durden
27th June 2007, 23:39
pai hai.cine incepe?:D

delaparis
27th June 2007, 23:40
usor ... se vorbeste serios aici

Kainsashiki
27th June 2007, 23:42
sper ca cineva sa se autosesizeze in privinta lui diablo ala pentru ceea ce face cu forumul.pe langa faptul ca incita tot timpul, mai si aplica tratament preferential prietenilor stelisti de pe forum
de exemplu, jerry20cm si polar bear au scris "sa iti dau **** bozgor/ungur imputit"......pentru asta, polar bear nu primeste nimic iar jerry ia 2 puncte de la diablo. a trebuit sa intervina un alt moderator pentru a-l sanctiona pe polar bear cu jigniri grave....insa din nou, diablo lasa postul lui jerry si ii "acorda" numai doua puncte pentru ceea ce sunt niste jigniri foarte grave....eu l-am facut pe diablo si pe cei doi jegosi si am primit 5 puncte pentru jigniri grave...pai este posibil asa ceva? chiar nu poate sau chiar nu vrea nimeni sa faca ceva in privintza acestor persoane? vadime, daca citesti acest post, tu vrei ca persoane de genul asta sa "bantuie" forumul fara nici o restrictie....eu as fi ingrijorat in locul tau

da, jerry a luat doua puncte pentru ca a scris m***, ok?

dar acelasi lucru l-ai facut si tu + i-ai facut pe toti moderatorii "jegosi". nu ti se pare ca e ceva in plus?


deci pentru asta se da jigniri usoare? 2 puncte infraction pentru **** si bozgor amarat? bai jegosilor, voi ati innebunit?

Si pentru postul lui Polar Bear moderatorii de pe intern sunt nevoiti sa intervina, nu eu, pt ca nu ma mai bag eu sa dau sanctiuni pe intern, decat in cazul in care nu e nici un mod online.

Si am lasat posturile acolo pentru ca nu pot sa sterg mesajele acolo, doar supermoderatorii si administratorul pot face acest lucru.

Radu
27th June 2007, 23:48
sper ca cineva sa se autosesizeze in privinta lui diablo ala pentru ceea ce face cu forumul.pe langa faptul ca incita tot timpul, mai si aplica tratament preferential prietenilor stelisti de pe forum
de exemplu, jerry20cm si polar bear au scris "sa iti dau **** bozgor/ungur imputit"......pentru asta, polar bear nu primeste nimic iar jerry ia 2 puncte de la diablo.
poi am spus un adevar mah...nu ai dc sa te superi...esti un bozgor...atata tot...am mai spus...moderatorii poate sa imi dea 10000 de puncte de penalizare si sa ma baneze de 10000 eu tot nu ma voi schimba...o sa spun tot timpul ceea ce cred...dak ati lasa mai multa libertate pe acest forum toate lucururile ar venii de la sine...:ok:

delaparis
27th June 2007, 23:52
Polar, aici te intreb serios ..; daca un user are origini maghiare sau franceze sau altele , tu ai o atitudine diferita fata de el ?

Radu
27th June 2007, 23:54
Polar, aici te intreb serios ..; daca un user are origini maghiare sau franceze sau altele , tu ai o atitudine diferita fata de el ?
nu am nimic cu francezii...italieni...germanii...etc...dar cand vine vb de unguri!:angry:

Radu
27th June 2007, 23:55
chiar as fi super incantat ca oameni din alte tari sa posteze aici...dar nu unguri...am alergie la ei :angry: ce pot spune...MOARTE UNGURILOR DIN TARA!:ok:

Jerry20cm
27th June 2007, 23:56
exact, anti-bozgori :ok:

bozgorii sa intre pe www.onlinesport.hu :ok:

Jerry20cm
27th June 2007, 23:57
Cu Jerry ai dreptate ... cam slobod pe forum

cam slobod?
pai jegosu ala jigneste si tot el se da jignit, da report post dupa ce jigneste toti suporterii stelei.

Radu
27th June 2007, 23:57
exact, anti-bozgori :ok:

bozgorii sa intre pe www.onlinesport.hu :ok:
foarte frumos frate...tot respectul din partea mea!NOI TRAIM IN ROMANIA NOASTRA SI NE PISAM PE ungaria VOASTRA!:yeah:

Radu
27th June 2007, 23:59
daca intradevar acesti moderatori sunt romani pur-sange...ungurii de pe acest forum ar trebui banati!:ok:

delaparis
28th June 2007, 00:01
Perfect !!!

Asta este exemplu de ceea ce nu se admite pe acest forum :cool:


Atat am de zis ... iar acum cei care nu pricep sa ma contacteze pe PM.