PDA

View Full Version : bilete de divizia b



Pages : [1] 2

ayo
13th March 2006, 01:04
cica la meciul Fc Caracal - Univ. Craiova biletul 30 RON:)

King of Hell
13th March 2006, 09:24
si la unirea dej-u cluj se zvoneste ca ptr uisti baga 200 000 lei vechi biletu.

tuxie
13th March 2006, 11:37
cica la meciul Fc Caracal - Univ. Craiova biletul 30 RON:)
O fi avand inclus in pret si turul celor 7 minuni :D

nr.zece
13th March 2006, 11:51
este inclusa si a opta minune: nue poli, nue rocar, nue aek ghici ce e?
e poliaaekk timisoara

tuxie
13th March 2006, 12:34
Indeed. Da' nu e in divizia voastra si mai aveti de mancat pana acolo.

nr.zece
13th March 2006, 12:38
14 meciuri mai avem

tuxie
13th March 2006, 12:41
Tot degeaba.
Hai sa terminam cu discutia asta ca nu-i vad rostul.

nr.zece
13th March 2006, 13:02
tocmai cand gasisem legatura intre grija unui poliaek-ist si pretul de la un meci al caracalului?


cica la meciul Fc Caracal - Univ. Craiova biletul 30 RON:)
justificarea o gasesc in faptul ca prezenta Universitatii produce audienta, deci incasari
ramane de vazut daca va avea succes actiunea asta de imbogatire dintr-un meci

corto
13th March 2006, 14:18
Explicatia a dat-o chiar Nitulescu de la Caracal. La ei oricum nu prea vine lumea la meci, iar cei care vin, vin indiferent de pretul biletului. Asa ca de ce sa nu incerce? Mai sunt si cluburi pentru care incasarile la meciuri sunt o parte importanta din venituri ... de exemplu Manchester United, Barcelona, ... FC Caracal ... ei sa fie sanatosi. Si erau unii care se vaitau de 40.000 de lei vechi la Craiova-Rapid II ... Iubesc oltenii, dar cateodata sunt asa de ... olteni!

edit: PIMP, ce-ai frate cu timisorenii? Vrei sa castige Steaua sau Dinamo campionatul anul asta?

nr.zece
13th March 2006, 15:00
eu nu am nimic, dar ei ca iude ce sunt nu rateaza ocazia sa ne muste de cur

t.b.
9th April 2006, 23:47
Olimpia - Liberty
Gaz Metan - ISCT
FC Bihor - Corvinul
FCM Resita - UTA
Unirea Dej - Unirea Alba-Iulia
CFR Timisoara - Gloria II
Unirea Sinnicolau Mare - "U" Cluj
Minerul Lupeni sta


No hai sa vedem ce si cum... io zic ca singura echipa din primele clasate care o sa se impiedice e Liberty care nu cred ca scoate mai mult de un egal la Satu-Mare. UTA o sa aiba meci greu la Resita si daca nu castiga se cam ingroasa gluma. Noi la Sinnicolau sper sa nu avem probleme.... Corvinul si Sarma, Doamne-ajuta dar nu prea cred :)

ParazitU 1919
9th April 2006, 23:59
din etapa asta pe mine ma intereseaza VICTORIA UNIVERSITATII CLUJ si sper sa castige UTA ar fi foarte urat ca o echipa cu asemenea traditzie sa evolueze in divizia C :( nu cred ca contracandidatele noastre se vor impiedica :( poate cum a spus T.B. doar liberty dar surprize sunt tot timpul putzina lume s-a asteptat sa bata corvinu pe Gaz... si as mai vrea sa piarda deju :D sa cada in C !!

[MOD] E a doua oara cand postezi numele celor din Medias pocit. Mai una de asta si ai avertisment.

micutzu
10th April 2006, 09:23
Olimpia - Liberty X
Gaz Metan - ISCT 1 (sarma e prea slaba)
FC Bihor - Corvinul 1X (gazdele nu-si permit erori, dar ...)
FCM Resita - UTA 1X2 (daca ne dam drumul la gol v-a fi bine, daca nu ... in C)
Unirea Dej - Unirea Alba-Iulia X2
CFR Timisoara - Gloria II 1
Unirea Sinnicolau Mare - "U" Cluj X2
Minerul Lupeni sta

King of Hell
10th April 2006, 09:25
Olimpia - Liberty X (Gazdele nu au forta sa invinga, oaspetii la fel)
Gaz Metan - ISCT X (E timpul sa mai scoata si sarma puncte ca asa-i frumos)
FC Bihor - Corvinul 2 (Nu are cum sa faca fatza Bihorul unei echipe mai bune)
FCM Resita - UTA 2 (UTA nu merge in C si Resita sa-si ia gandul de la promovare)
Unirea Dej - Unirea Alba-Iulia 2 (Alba se poate salva cu chiu cu vai, Dejul spre C cu pasi repezi)
CFR Timisoara - Gloria II 1 (CFR isi recupereaza punctele pierdute la noi)
Unirea Sinnicolau Mare - "U" Cluj 2 (Inca ma mai gandesc daca va fi 0-5 sau 0-6)
Minerul Lupeni sta

omul
10th April 2006, 13:45
Olimpia - Liberty 1 - oli joaca si pt noi :D
Gaz Metan - ISCT X - sarma-i in picaj, daca nu deschide parasuta o s-ajunga pān' la UTA (am zis asa pt rima)
FC Bihor - Corvinul 1 - in mod normal tre' sa ne facem norma de 3 goluri
FCM Resita - UTA X - mie-mi miroase a 0-0
Unirea Dej - Unirea Alba-Iulia 1
CFR Timisoara - Gloria II 1X
Unirea Sinnicolau Mare - "U" Cluj 1X - n-au voie sa piarda acasa

micutzu
10th April 2006, 14:10
FCM Resita - UTA X - mie-mi miroase a 0-0


Sper sa ai dreptate doar cu prima parte a scorului :D, si sa spargem si noi gheata.
Da Orlando sau Bad un gol, miercuri.

King of Hell
10th April 2006, 14:20
Unirea Sinnicolau Mare - "U" Cluj 1X - n-au voie sa piarda acasa

:happy :happy :happy :happy :happy :headbang:

omul
10th April 2006, 18:21
pai au voie mah? :D

t.b.
10th April 2006, 18:28
pai nici corbii n-au voie sa piarda in meciul cu iepurasii :evil: si tare ma tem ca mai mari sanse au, decat amaratii aia din Sinnicolau care nici echipament regulamentar n-au avut la meciul din tur, o trebuit sa imprumute de la caile ferate :mda:

Kidu
10th April 2006, 20:27
Olimpia - Liberty 1
Gaz Metan - ISCT x
FC Bihor - Corvinul 1
FCM Resita - UTA x2
Unirea Dej - Unirea Alba-Iulia 1x
CFR Timisoara - Gloria II x
Unirea Sinnicolau Mare - "U" Cluj 2
Minerul Lupeni sta

Darius
10th April 2006, 23:27
Pronosticurile mele: ........sunt curios sa vad cate am sa nimeresc...:

1.Olimpia - Liberty = 1
2.Gaz Metan - ISCT = 1
3.FC Bihor - Corvinul = 1
4.FCM Resita - UTA = 1
5.Unirea Dej - Unirea Alba-Iulia = 1
6.CFR Timisoara - Gloria II = 1
7.Unirea Sinnicolau Mare - "U" Cluj = 2
Minerul Lupeni sta

apparte
11th April 2006, 00:55
Pt cei care sunt atat de siguri de infrangerea Salontei la SM...n-as baga mana-n foc!In rest vor fi rezultate normale,bat gazdele in general cu exceptia Sanicolaul Mare!Despre Resita-Uta,nu ma pronunt,Uta ar putea scoate un rezultat bun daca vor reusi sa dea gol(daca Uta da mai mult de un gol,bate la Resita)!

bihoreanul
11th April 2006, 01:04
Dar totusi,la ce ora sunt meciurile,la 11 sau 15? :D

Cosmin Salajan
11th April 2006, 01:43
cica 17 :D

micutzu
12th April 2006, 09:59
Care stie exact la ce ora si unde se dau meciurile?

Edgar
12th April 2006, 11:12
De la 17, conform ProSport.

Darkslowstar
12th April 2006, 17:16
Liberty a deschis repede scorul la Oli. Astia chiar vor sa promoveze?

t.b.
12th April 2006, 18:18
Am dat si noi, cam tarziu avand in vedere adversarul da` e bine si asa :)

UTA e condusa la Resita :( cam nashpa situatia pentru ei, sper sa revina...

Darkslowstar
12th April 2006, 18:46
Voi ati fost egalati, dar ati revenit 4 minute mai tarziu prin Jula. Si Bihorul a fost egalata. Etapa grea pt toata lumea, echipele mici si-au luat-o in cap.

t.b.
12th April 2006, 19:14
Rezultate finale

OLIMPIA SATU MARE 0 - 1 LIBERTY SALONTA
Farcău '5
GAZ METAN MEDIAŞ 1 - 0 IS CĀMPIA TURZII
Briciu '12 /
F.C. BIHOR ORADEA 1 - 1 CORVINUL HUNEDOARA
Voiculeţ '73 / Mitrică (pen) '77
FCM REŞIŢA 3 - 0 U.T.A. ARAD
Mihalcea '21, Gurici '49, Gideon '85 /
UNIREA DEJ 2 - 1 UNIREA ALBA IULIA
Chitescu (pen) '75, Goia '86 / Scarlat '45
CFR TIMIŞOARA 4 - 0 GLORIA II BISTRIŢA
Gheju '32, '64, Nicolin '82, Mitic '86 /
UNIREA SĀNNICOLAU MARE 1 - 3 UNIVERSITATEA CLUJ
Utfineant '67 / Giurgiu '51, Jula '70, Muresan '93


Dintre echipele care se bat la promovare doar bihorenii au dat-o in bara, sincer nu ma asteptam :) Promovarea se cam indeparteaza de ei. UTA din pacate a pierdut urat la Resita si o sa le fie greu sa-si revina, inca nu au inscris nici un gol in retur :(


Clasament:
1. Gaz Metan 40p
2. Liberty 39p
3. "U" Cluj 33p
4. FC Bihor 31p
5. FCM Reşiţa 29p
6. ISCT 28p
7. CFR Timişoara 26p
8. Unirea Dej 25p
9. Olimpia 23p
10. Minerul Lupeni 22p
11. Gloria II 21p
12. UTA 19p
13. Corvinul 18p
14. Unirea Snnicolau 16p
15. Unirea Alba Iulia 14p


Sper ca n-am gresit :)

Darkslowstar
12th April 2006, 20:05
Bihorul s-a impiedicat din nou acasa si U a batut. Dar se ingroasa gluma cu Liberty, care pastreaza distanta fata de U si o mareste fata de Bihor.
Cel mai rau imi pare de UTA care se duce tot mai adanc :(

t.b.
12th April 2006, 20:10
Totusi noi avem un meci in minus fata de Liberty si Gaz care etapa urmatoare o sa joace intre ele la Medias, sa vedem ce va fi, eu as vrea un egal, :D dar cred ca o sa bata Gazul.

Elphax
12th April 2006, 20:17
Este clar, U are sanse tot mai mici sa promoveze, din pacate se viseaza mult la Cluj, greu sa ajungi sa ai 2 echipe dupa ce atatia ani nu a fost nici una

Liberty este tot mai aproape de divizia A, cred ca va promova pentru ca Gazu si U vor face egal -> moral bun

Sper sa nu pice UTA in C, se afunda incet - incet

La anul promoveaza CFR-ul ! :evil:

t.b.
12th April 2006, 20:28
Este clar, U are sanse tot mai mici sa promoveze,

Castigam cu 4-1 acasa si 3-1 in deplasare si sansele noastre devin tot mai mici :) cata logica dom`le


greu sa ajungi sa ai 2 echipe dupa ce atatia ani nu a fost nici una

Nu o sa fie numai una, ca ailalta se muta la Dej :drak:

t.b.
12th April 2006, 23:07
Oare bihorenii de ce nu mai dau pe-aici :drak:
S-o fi suparat pe noi? :rolleyes:

omul
13th April 2006, 00:07
Sanse minime pentru promovare... asta este, tot timpu' terminam sus da' nu suficient de sus. Liberty are sansele cele mai mari la primul loc cu +12 la adevar.
p.s.: la Sannicolau bate orice terchia-berchia - vezi etapa 14

bihoreanul
13th April 2006, 00:25
Meci jenant azi la Oradea. Sincer,nu avem echipa de promovat,cu toate ca sanse teoretice ar mai fi.La jocul prestat in ultimele doua etape si chiar in meciul de la Alba,ne face sa fim rezervati in privinta obiectivului.Adevarul este ca la Oradea se vede lipsa unui antrenor de valoare.Chiar imi pare rau dupa Sapaliga in momentele astea,macar atunci echipa juca ceva.Astazi ,mai tare se agita Satmareanu pe margine decat 'mosul' Jenei si cu pseudoprincipalul Kiss.Indreptatiti spectatorii le-au cerut demisia,iar Xtrema Ultra si Stil Rebel au scandat impotriva jucatorilor.Nu poti avea pretentii la rezultate,cand tu schimbi echipa (cate 4-5 jucatori) de la meci la meci !!! Bafta celorlalti aflati in cartile promovarii,desii tare mi-e mie ca si U va ramane cu noi la anul,ca prea merg fara greseala si Liberty cu Gazul,iar din cate am inteles nici clujenii nu au jucat stralucit azi cu o echipa mai mult decat modesta.Oricine sa promoveze,doar Gazul nu.Cat despre Liberty,sunt eu bihorean,dar aia chiar sunt jenanti pt a participa in A.

t.b.
13th April 2006, 00:41
Bihorene, pai cum e cu jucatorii aia nou adusi, tineri si dornici de afirmare :evil: Nu poti sa te astepti sa bati tot cu niste jucatori adusi de la Sinnicolau, Sarma sau Lotus Felix. Experienta si profesionalismul jucatorilor sunt lucruri f. importante.
Clasamentul nu prea arata nimic, daca-i sa ne luam dupa adevar noi suntem pe locul 2, ce-i drept nu o sa ne mai creasca situatia la adevar in urmatoarele 2 etape ca avem 2 meciuri consecutive acasa. Dupa punctaje iar nu te poti lua ca noi avem un meci mai putin decat celelalte echipe din primele 4 locuri. Gazul are atuul omogenitatii echipei, cu Liberty nu stiu ce se intampla, e o mare surpiza pt mine echipa aia, la meciul direct nu m-au impresionat cu nimic. Daca o sa promoveze cu siguranta ca vor vinde locul asta daca nu reusesc sa se inteleaga cu autoritatile locale in vederea unei fuziuni cu FC Bihor. :evil:
Etapa urmatoare Liberty - CH4, un egal ne-ar avantaja pe noi, noi sper sa nu avem probleme in urmatoarele 2 meciuri de acasa.

apparte
13th April 2006, 00:58
TB,eu n-am fost la meci(eram la lucru)asa ca m-am uitat la TV!Bihoru' o jucat in 10 din min 50(Lazar-rosu pt ca o injurat arbitrul),dar n-am vazut faza din care le-o dat 11 m la Corvinul(iesisem pe hol la o tigara dupa golul BH-ului)!Tre sa fiu de acord cu bihoreanul ca Ocsi Kiss nu-i antrenor,nu se poate sa nu abordezi 2 meciuri la rand cu aceeasi echipa!:rosu:

Dadoman
13th April 2006, 01:10
Acum am ajuns din deplasare...ce promovare bihorenilor?Asta e echipa pentru divizia A?!Pai noi trebuia sa castigam meciul, la ce ocazii am avut.V`am dominat la voi acasa!

omul
13th April 2006, 01:24
daca citeai ce-au scris bihorenii inaintea ta, poate nu se mai umflau tarātzele asa in tine. Si ce daca n-are Bihorul echipa de promovat si daca ne-ati dominat la noi? Va scoate asta pe voi de la retrogradare sau isi face micula palincarie in HD ca sa va scape de somaj? NU!

@tibi
tzāsneste entuziasmu' din tine de numa'. Tibi draga, cu cat cazi mai de sus te doare mai rau. Ai avut dreptate, nu va puteti mari adevarul, da' de modificat sigur il modificati...

Dadoman
13th April 2006, 01:26
Sincer, nu suntetzi departe.Asa ca ciocu` mic.`potentilor`.

t.b.
13th April 2006, 01:41
@tibi
tzāsneste entuziasmu' din tine de numa'. Tibi draga, cu cat cazi mai de sus te doare mai rau. Ai avut dreptate, nu va puteti mari adevarul, da' de modificat sigur il modificati...

Entuziasmul il aveam inca de la inceputul campionatului, dup-aia s-o mai potolit o vreme, dar acuma se pare ca am si motive sa fiu entuziast 4-1 cu Timisoara, 3-1 in deplasare.

a, si asa de chestie, Timisoara tocmai i-a batut cu 4-0 pe Gloria II, adica unii dintre aia care zici tu ca o sa ne modifice adevarul, interesant. Dar oare Sinnicolaul pe cine a batut etapa trecuta? vai... da` nu se poate, chiar pe Olimpia, cu care jucam sambata :D

omul
13th April 2006, 02:08
dar vai... este incredibil... de la mine pt tine, o fraza stas: "nici un meci nu seamana cu altul" mai tibi. Iti dau si exemplul care m-a facut prima data in viata sa imi dau seama de asta : la mondialul din '90, in grupa noastra Romania-URSS 2-0, Camerun-Romania 2-1, URSS-Camerun 4-0...
Vrei sa-ti fac si un scenariu pt etapele urmatoare din B3? Uite: voi sunteti Romania, Timisoara e URSS, ma ce se mai potriveste si, hopa, Gloria e Camerunu', ordinea putin schimbata, da' vine meciul Romaniei cu cocotierii :D

t.b.
13th April 2006, 02:34
atata doar ca antrenorul Camerunului era rus :drak:
asa ca nu-i bun exemplul pe care l-ai dat din motive de blat => castigam ambele meciuri :D

King of Hell
13th April 2006, 02:43
wotever, promovam de pe primu loc, acum ma duc sa ma culc ca abia am venit de la sanicolau vietii.
probabil o fi de vina ora tarzie in noapte, dar povestile voastre ma plictisesc.
PS Vreau sa bata Liberty sambata, e mai gigel asa. De fapt orice rezultat in meciu asta ne avantajeaza...
Victorie Liberty, vom fi la 6 pct de locu 1, 4 de locu 2. Bate Gazu (mai greu dar noh) vom fi la 7 pct de locu 1, la 3 de locu 2. Egal vom fi la 5 pct de locu 1 si 4 de locu 2...bineinteles cu un meci mai putin. Adica in cele 3 situatii: A: 3 pct de locu 1-salonta adica cu care avem meci acasa :D si 1 pct de medias. B: 4 pct de Medias si 3 de Salonta deci avem acasa si locu 2 tot e al nost, si C: 2 pct de 1 si 1 de locu 2...ni ca parca ii cea mai avantajoasa optiune :D DIK ALA. (PPS SI APOI SPER CA BATE BIHORU PE SALONTA :D ) Adio divizia B ca m-am saturat, la anu vreau sa gust din fructul interzis pana acum al deplasarilor prin orase, nu sate...Timisoara, Craiova, Iasi, Bucuresti, Petrosani + ceva sate pe langa orasele amintite ...here we come :D

zuzubuoy
13th April 2006, 09:20
Bihorene, pai cum e cu jucatorii aia nou adusi, tineri si dornici de afirmare :evil: Nu poti sa te astepti sa bati tot cu niste jucatori adusi de la Sinnicolau, Sarma sau Lotus Felix. Experienta si profesionalismul jucatorilor sunt lucruri f. importante.
Sa vedem ce au facut anonimii vs. galactici:

Etapa XVI: "U" - pierde fara sa dea gol (0-1)
FC Bihor - goluri marcate: Grigore, Foro, Voiculet
Etapa XVII: "U" a stat
FC Bihor pierde cu 1-2, singurul gol al lor fiind marcat de Musca
Etapa XVIII: "U" - castiga prin golul lui Jula(parca)
FC Bihor - castiga prin golurile lui Lazar, Szelesi, Grigore
Etapa XIX: "U" castiga prin golurile lu' Muresan, Szekely(2), Bus
FC Bihor - fara gol (0-0)
Etapa XX: "U" - castiga prin golurile lui Giurgiu, Jula, Muresan
FC Bihor - egal (1-1), gol marcat de Voiculet

In primul rand!!! Nu vreau sa subliniez cu aceasta postare ca echipa noastra e cea mai ce, sau ca n-avem adversari, sau ca suntem buricul universului!!! Vreau doar sa-ti arat ca anonimii adusi de la echipe mai slab cotate confirma!!! Si cu asta punct!!!
Ca echipa nu merge cum trebuie, e alta mancare de peste... N-a mers ca pe roate nici in tur, de ce ar trebui sa mearga acum mai bine...?!
Sper ca m-ai inteles...

King of Hell
13th April 2006, 11:13
Bine ma, voi ramaneti cu tinerii care confirma si cu echipa care nu merge cum trebuie, noi ne multumim cu promovarea.

mblue
13th April 2006, 11:21
si ce vedeti hilar in a plati biletul de intrare la un meci?

omul
13th April 2006, 11:24
atata doar ca antrenorul Camerunului era rus :drak:
asa ca nu-i bun exemplul pe care l-ai dat din motive de blat => castigam ambele meciuri :D
uite-l mah ca stie! :D
Da' acuma spune-mi tu mie, de ce crezi ca antrenorul gloriosilor n-ar putea avea ceva legaturi sensibile cu Timisoara? ca sa ducem asemanarile pana la capat...:D

King of Hell
13th April 2006, 11:42
Pai mi se pare aiurea sa platesti 100 000, 200 000 pe un bilet la meci intr-un sat imputit, cand la meciuri in A intri cu 50-100

Hopshio
13th April 2006, 12:03
mah,si dak nu promoveaza bihoru de pe locu 1 sau doi promoveaza liberty si vinde locul lui bihoru ca nu are stadion liberty.....asa ca ....:P

King of Hell
13th April 2006, 12:27
da, is curios ce o sa zici dupa ce clasamentul va arata 1 U Cluj, 2 Gaz Metan...final. o sa mai vanda dracu loc.

Hopshio
13th April 2006, 13:11
cluju??? bah cluju nu are fatza de divizia A.....fara suparare....nu merita....

HIV
13th April 2006, 13:28
pai ma...nu avem fatza de A , bun . da voi avetzi ? Salonta are ? Medias are ? Shi ca sa fii si tu informat...nu se mai pot cumpara locuri sau alte kkturi deastea

t.b.
13th April 2006, 17:45
Sa vedem ce au facut anonimii vs. galactici:

Etapa XVI: "U" - pierde fara sa dea gol (0-1)
FC Bihor - goluri marcate: Grigore, Foro, Voiculet
Etapa XVII: "U" a stat
FC Bihor pierde cu 1-2, singurul gol al lor fiind marcat de Musca
Etapa XVIII: "U" - castiga prin golul lui Jula(parca)
FC Bihor - castiga prin golurile lui Lazar, Szelesi, Grigore
Etapa XIX: "U" castiga prin golurile lu' Muresan, Szekely(2), Bus
FC Bihor - fara gol (0-0)
Etapa XX: "U" - castiga prin golurile lui Giurgiu, Jula, Muresan
FC Bihor - egal (1-1), gol marcat de Voiculet

In primul rand!!! Nu vreau sa subliniez cu aceasta postare ca echipa noastra e cea mai ce, sau ca n-avem adversari, sau ca suntem buricul universului!!! Vreau doar sa-ti arat ca anonimii adusi de la echipe mai slab cotate confirma!!! Si cu asta punct!!!
Ca echipa nu merge cum trebuie, e alta mancare de peste... N-a mers ca pe roate nici in tur, de ce ar trebui sa mearga acum mai bine...?!
Sper ca m-ai inteles...

Tu te referi doar la golurile inscrise, ceea ce nu-i f. relevant. Intr-un meci si fundasii si mijlocasii - cei care construiesc atacurile, au un rol f. important. Degeaba ai super-atacanti daca ei nu primesc mingi.
Exemplu: - meciul cu Timisoara, Talvan face o cursa de vreo 50 de m, centreaza perfect pentru Bus, asta pune doar capul si e gol. Noah cine are mai mari merite la golul asta?



Da' acuma spune-mi tu mie, de ce crezi ca antrenorul gloriosilor n-ar putea avea ceva legaturi sensibile cu Timisoara? ca sa ducem asemanarile pana la capat...


Era cam trasa de par comparatia, era in alt context, meciuri inversate... n-are rost...
Deocamdata avem 3 victorii consecutive si numaratoarea continua :D



cluju??? bah cluju nu are fatza de divizia A.....fara suparare....nu merita....
hopshitu, vezi-ti de steaua ta


mah,si dak nu promoveaza bihoru de pe locu 1 sau doi promoveaza liberty si vinde locul lui bihoru ca nu are stadion liberty.....asa ca ....

Si ce mare performanta va fi pt FC Bihor atunci cand o sa ajunga in A datorita unei echipe dintr-un catun de 15000 de locuitori :no:

omul
13th April 2006, 18:19
1. Clujul este in A
2. Salonta are 20000 de loc. si n-o sa fie nici un loc vandut sau oferit, vorba salontanului : nem kel !


Era cam trasa de par comparatia, era in alt context, meciuri inversate... n-are rost...
tot timpu' esti asa de serios? Esti cam geek asa, nu? :D In cazul asta poate ma intelegi mai bine asa, stii matematica : nu exista tranzitivitate in fotbal! :D

King of Hell
13th April 2006, 18:47
Clujul este in A

no vezi, daca si tu ai ajuns sa recunosti asta. noroc in deceniile ce au sa vina, ca mi "dor" de o deplasare la Oradea.

Hopshio
13th April 2006, 20:16
bah king...o zis omul ca clujul ii in A ...da nu o precizat in cati ani!!!!

mitel4rulmentu
13th April 2006, 20:20
Baieti o sa intre FC BRASOV dar as vrea sa vad un baraj cu u cluj si valcea...Ar fi super!!:D

Darkslowstar
13th April 2006, 20:22
Bah Mitele iar ai gresit threadul :D

mitel4rulmentu
13th April 2006, 20:27
LAsa ma ca e bun si aici :D:D:ORCUM FORTZA STEAGU RULMENTUL.......

King of Hell
13th April 2006, 20:47
bah king...o zis omul ca clujul ii in A ...da nu o precizat in cati ani!!!!

eu unul promit sa va astept in A, in urmatorul secol.

t.b.
13th April 2006, 20:54
1. Clujul este in A


E pe dracu, n-auzisi ca aia de care zici tu se muta la Dej? :evil: Lasa ca o sa fie si Oradea de la anul, trebe numa` un pic de noroc sa aiba Liberty la baraj. Ca doara pt. bihoreni tot acolo-i, CAO, Crisul, Crisana, FC Bihor, Liberty Salonta. O sa fie repede adoptata noua echipa.



2. Salonta are 20000 de loc. si n-o sa fie nici un loc vandut sau oferit, vorba salontanului : nem kel !

WOW, cat New York-ul :D
Si ce-o sa faca, o sa se joace meciuri de divizia A la Salonta? Sa fim seriosi, ii clar ca o sa vanda... (asta presupunand prin absurd ca o sa promoveze Liberty)



tot timpu' esti asa de serios? Esti cam geek asa, nu? :D In cazul asta poate ma intelegi mai bine asa, stii matematica : nu exista tranzitivitate in fotbal! :D

Ma omule, io am crezut ca te-ai prins ca glumesc inca din mesajul ala primul... Da` noah vad ca tie iti plac comediile alea americane, care baga rasete in fundal sa stie tot omul cand tre` sa rada :D
In concluzie:
Nu o sa batem pe Olimpia si gloria ii datorita tranzitivitatii, o sa-i batem ca-i diferenta mare de valoare intre noi si ei. Noah pricepusi acuma?

micutzu
14th April 2006, 13:34
C.F. LIBERTY ORADEA - C.S. GAZ METAN MEDIAS

C.S. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII - C.S. F.C. BIHOR ORADEA

S.C. CORVINUL 2005 HUNEDOARA S.A. - F.C.MUNICIPAL S.A. RESITA

C.S. MINERUL LUPENI - F.C. UNIREA DEJ

F.C. MUNICIPAL APULUM S.A. ALBA IULIA - F.C. C.F.R. TIMISOARA

C.F. GLORIA II 1922 BISTRITA - C.S. UNIREA SANICOLAU MARE

S.C.S. C.F. MUNICIPAL UNIVERSITATEA CLUJ - C.F. OLIMPIA SATU MARE 1921

F.C.M. U.T.A. ARAD sta

micutzu
14th April 2006, 13:41
Deoarece noi stam azi, pronosticurile mele vor fi echidistante :D

Liberty bate sau cel putin egal.
Ultimul tren pentru bihoreni, X2
Meci greu pentru hunedoreni, 1X2
Nici o sansa dejenilor, 1 solist
Alba joaca acasa, 1X
Bistritenii cred ca vor castiga, 1X
Nu cred sa se impiedice clujenii de Oli, 1 solist

THE HUN
14th April 2006, 14:20
Deoarece noi stam azi,
Chiar daca stati,nu jucati un amical cu Poli II?Cred ca-r fi un bun prilej pt. Coras sa mai drege ceva daca mai este posibil.
Salonta-Medias 1
C.Turzii-Bihor 2
Hunedoara-Resita 1X
Lupeni-Dei 1
Alba Iulia-Timisoara 1X
Bistrita-Sannicolaul Mare 2
Cluj-Satu Mare 1X

dragos_popa17
14th April 2006, 14:34
liberty-gaz x
isct-bihor 1x
corvinu-resita x2
lupeni-dej 1
unitea-cfr x2
bistrita-sannicolau 1x
U-Olimpia 1 /hello

King of Hell
14th April 2006, 14:40
liberty-gaz x (1-1)
isct-bihor 1 (2-0)
corvinu-resita 1 (1-0)
lupeni-dej 1 (2-1)
unitea-cfr 1 (4-0)
bistrita-sannicolau 1 (4-0)
U-Olimpia 1 (6-1)

dragos_popa17
14th April 2006, 14:42
optimistule :D
in nota asta, prevad ca meciul liberty-gaz se va termina cu o bataie generala si ambele echipe vor pierde meciul cu 0-3 la masa verde :D

cs468057
14th April 2006, 19:04
Corvinul - FCM Resita X2 (1-1)

Cosmin Salajan
14th April 2006, 19:47
C.F. LIBERTY ORADEA - C.S. GAZ METAN MEDIAS x

C.S. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII - C.S. F.C. BIHOR ORADEA x2

S.C. CORVINUL 2005 HUNEDOARA S.A. - F.C.MUNICIPAL S.A. RESITA 1x2

C.S. MINERUL LUPENI - F.C. UNIREA DEJ x

F.C. MUNICIPAL APULUM S.A. ALBA IULIA - F.C. C.F.R. TIMISOARA x2

C.F. GLORIA II 1922 BISTRITA - C.S. UNIREA SANICOLAU MARE 1

C.F. MUNICIPAL UNIVERSITATEA CLUJ - C.F. OLIMPIA SATU MARE 1921 - 1 iodi da gol

apparte
14th April 2006, 21:12
Liberty-Gaz 1(1-0)
ISCT-FC Bihor X,2
Corvinul-CSM 1
Minerul L-Unirea Dej 1
Apulum-CFR TM 1
Gloria II-Unirea Sanicolau Mare 1
U Cluj-Olimpia SM 1

t.b.
14th April 2006, 21:53
Firma de bingo - CH4 X 0 - 0
Sarma - BH in tur 3 - 1 au batut sarmarii, in retur o sa bata bihorenii cu vreo 2-0, care o sa mai plateasca ceva in plus la transferurile lu` Voiculet, Foro si Musca :evil:
Corvinul - Resita X
Lupeni - Dej 1
Apulum - Timisoara 1
Gloria II - Sanicolau Mare X
"U" - Olimpia 1, 2-0, goluri Jula si Santejudean :)

Dadoman
14th April 2006, 22:25
Corvinul - FCM Resita 1!Doamne ajuta sa jucam in nota ultimelor 2 meciuri!:yeah: Si la final sa /hello /hello /hello /hello /hello totzi!(Ma refer la corvinisti):P

King of Hell
14th April 2006, 22:35
Eu anu asta atata vreau: U sa promoveze, Corvinul si UTA sa se salveze. Bafta

andrei1921tm
15th April 2006, 10:24
C.F. LIBERTY ORADEA - C.S. GAZ METAN MEDIAS X

C.S. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII - C.S. F.C. BIHOR ORADEA X

S.C. CORVINUL 2005 HUNEDOARA S.A. - F.C.MUNICIPAL S.A. RESITA 2

C.S. MINERUL LUPENI - F.C. UNIREA DEJ 1X

F.C. MUNICIPAL APULUM S.A. ALBA IULIA - F.C. C.F.R. TIMISOARA 2

C.F. GLORIA II 1922 BISTRITA - C.S. UNIREA SANICOLAU MARE 1

C.F. MUNICIPAL UNIVERSITATEA CLUJ - C.F. OLIMPIA SATU MARE 1921 1

F.C.M. U.T.A. ARAD sta cu gandul la C

omul
15th April 2006, 13:21
dupa rezultatele de azi, tibi, nu mai pricepui nimik, poate-mi explici tu :evil:

omul
15th April 2006, 13:30
Oare bihorenii de ce nu mai dau pe-aici :drak:
S-o fi suparat pe noi? :rolleyes:
asa-i ca nici nu-ti ardea miercuri de glume, tibisor?
Stai linistit n-o sa-ti zic nimic... de fapt tocmai ti-am zis :D


U-Olimpia 1 (6-1)
:)

King of Hell
15th April 2006, 13:31
da, in afara de faptu ca o fo ceva blatisor la Campia Turzii si ca Salonta si Medias sunt ca promovate, nimic interesant.

bihoreanul
15th April 2006, 13:33
Asa rezultate,doar in B3 se pot produce :D Adevarul este ca e cea mai slaba serie din vest de vreo 10 ani incoace.Cat despre Liberty,cica a fost Duru la Salonta si a ramas placut impresionat de conditiile de acolo !!!!!!! Problema e ca nu au 7000 de scaune (nici locuri nu au atatea :D) ,dar parca vad ca le da o derogare ceva 'pt ca au alte conditii excelente' sau se apuca astia sa faca o tribuna metalica cum au zis,vis-a-vis de asta existenta acum.Cica a ajuns si covorul sintetic deja !!!!!! Puii mei,noi ne certam aiurea pe aici ,iar tzaranii isi fac baza sportiva acceptabila si vor sa promoveze.
PS: cat despre subtilitati ,lasa-le balta tb-ule ca nici daca pica U in C din nou,nu va sustine nimeni din Oradea pe Liberty. :D

makeG
15th April 2006, 13:34
C.F. LIBERTY ORADEA - C.S. GAZ METAN MEDIAS X

C.S. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII - C.S. F.C. BIHOR ORADEA 2

S.C. CORVINUL 2005 HUNEDOARA S.A. - F.C.MUNICIPAL S.A. RESITA X

C.S. MINERUL LUPENI - F.C. UNIREA DEJ 1

F.C. MUNICIPAL APULUM S.A. ALBA IULIA - F.C. C.F.R. TIMISOARA X

C.F. GLORIA II 1922 BISTRITA - C.S. UNIREA SANICOLAU MARE 1

C.F. MUNICIPAL UNIVERSITATEA CLUJ - C.F. OLIMPIA SATU MARE X

F.C.M. U.T.A. ARAD sta



http://www.game.lataifas.ro/v.php?v=7752

Hopshio
15th April 2006, 13:43
HAI ORADEA:yeah: :lol:

bihoreanul
15th April 2006, 19:12
Dupa meciul impotriva Corvinului de miercuri,noi am aparut pe forum.Acum unde sunt cloojenii sa ne povesteasca de 'echipa fanion' si nu acuze puerile de blat la ISCT ? :evil: Asa-i moda la Clooj,cauti vinovatul in curtea altuia.Doamne cum pot fi unii de aerieni :headbang:

<StelistZu>
15th April 2006, 21:31
Ah ce ciuda am pe voi, astia din bihor... Stiti de ce?

t.b.
15th April 2006, 22:39
dupa rezultatele de azi, tibi, nu mai pricepui nimik, poate-mi explici tu :evil:

Ma tu esti culmea, ce-i asa greu de priceput? :headbang: :headbang: :headbang:
Noi am jucat slab, poate cel mai slab meci al nostru din tot campionatul, Olimpia s-a aparat tot meciul si a bubuit toate mingile in fata, out-urile de pe la 30 de metri le dadea Szolomajer. De la noi numa` Bus a jucat ceva, restul o fost cam pe spate, n-am construit nimic, toate migile le-am aruncat spre Jula care era intre 3 adversari tot timpul si nici nu a avut o zi prea buna. A fost si neinspiratia antrenorului la schimbari, Cl. Moldovan e varza, nimic n-a facut. No cam atat despre meciul nostru, Ioi da, si niste bosorogi o strigat demisia la sfarsitul meciului.



Cat despre Liberty,cica a fost Duru la Salonta si a ramas placut impresionat de conditiile de acolo !!!!!!! Problema e ca nu au 7000 de scaune (nici locuri nu au atatea ) ,dar parca vad ca le da o derogare ceva 'pt ca au alte conditii excelente' sau se apuca astia sa faca o tribuna metalica cum au zis,vis-a-vis de asta existenta acum.Cica a ajuns si covorul sintetic deja !!!!!! Puii mei,noi ne certam aiurea pe aici ,iar tzaranii isi fac baza sportiva acceptabila si vor sa promoveze.

Daca aia au conditii bune noi ar trebui sa ne depunem candidatura pentru organizarea finalei UEFA, si voi a Champions League, ca deh voi aveti pana si scaune :D



PS: cat despre subtilitati ,lasa-le balta tb-ule ca nici daca pica U in C din nou,nu va sustine nimeni din Oradea pe Liberty.

Nu vad ce-are una cu alta... da` ma gandesc ca pentru stelistii din Oradea cam tot una-i FC Bihor or Liberty Salonta, nici noi nu ne gandeam ca o sa apara atatia suporteri ai cailor ferate, da` din pacate sunt multi pentru care doar rezultatele conteaza.



Despre meciul de la Campia-Turzii asteptam sa ne povestiti voi, ca tre` sa fi fost tare interesant cu rasturnarea aia spectaculoasa de situatie :evil:


Promovarea inca se joaca. Sper ca meciul nostru de azi a fost doar un accident.

RAMMSTEIN
15th April 2006, 22:44
t.b., lasa-i!
Sa mai vedem ce se intampla si in etapele 24 si 25 sa dam lovitura. Sper sa mai traiesc odata clipele de magie ale Sepcilor Rosii

King of Hell
15th April 2006, 22:52
Dupa meciul impotriva Corvinului de miercuri,noi am aparut pe forum.Acum unde sunt cloojenii sa ne povesteasca de 'echipa fanion' si nu acuze puerile de blat la ISCT ? :evil: Asa-i moda la Clooj,cauti vinovatul in curtea altuia.Doamne cum pot fi unii de aerieni :headbang:

nu acuz de blat, doar faceam o constatare, ca de la 2-0 sa bati cu 2-3 la campia e mare lucru. anyway...sper daca va promova Salonta sa ajunga la voi, ca n-am nevoie de un fenomen Poli AEK in orasu meu. Am coloana vertebrala, spre deosebire de unele nevertebrate si nu as accepta ca echipa mea sa ajunga in A datorita unei astfel de mutari care este sub demnitatea mea cel putin. SA FIM SANATOSI. Si fie ca sarbatorile de Pasti sa aduca Bihorul si U la 3 puncte de Salonta si 4 de Medias :D

giginamol
15th April 2006, 23:34
@King - Si fie ca sarbatorile de Pasti sa aduca Bihorul si U la 3 puncte de Salonta si 4 de Medias

Daca iepurasul lucreaza la FRF sau LPF poate se indeplinste dorinta. Daca nu, tot oua vei primi de pasti.:D

King of Hell
16th April 2006, 00:06
Gigi ce sa fac cu atatea oua, ca deja am doua? :D

t.b.
16th April 2006, 00:54
La 4 puncte de Medias ajungem peste 2 etape, ca atunci parca nu joaca ei... asta daca lucrurile decurg normal, adica batem pe gloriosi si la Alba-Iulia

King of Hell
16th April 2006, 01:35
Ar fi ideal ca etapa viitoare Bihorul sa bata pe Salonta sau egal, iar Gazul egal sau sa piarda la Satu Mare avand in vedere ca Satu Mare e c**va lu FC Bihor. adica sa ramana 4 si 3 puncte intre noi si Medias repectiv Salonta.
Iar apoi sa speram la o victorie a Mediesenilor in fatza Bihorului, care sunt sigur ca va veni, si Salonta va bate pe Resita si va trece pe 1, iar noi vom fi tot 4,3 pct...iar apoi sta Salonta, ii egalam la puncte, ramanem la 4 de Medias, apoi ii meciu ala tare cu UTA in care ii bagam in C din pacate si ajungem la 1 pct de Medias...si egalitate de puncte cu Salonta, si cu cateva mai multe ca Bihor care oricum nu prea conteaza ei dar noh.si dupaia meciurile directe bla bla si locu 1 e lejer al nost. (Tin sa precizez ca asta e o varianta optimisto-utopica...) cea realista e mai simpla --> egal cu bistrita, infrangere la alba iulia, egal cu Lupeni, infrangere la UTA. IN B VOM PUTREZI. :D HAI NOROC

omul
16th April 2006, 01:47
Despre meciul de la Campia-Turzii asteptam sa ne povestiti voi, ca tre` sa fi fost tare interesant cu rasturnarea aia spectaculoasa de situatie
probabil stii ca aveam si un om in minus... a treia oara in returu' asta. Cred ca baietii au descoperit tainele fotbalului in zece, de-acolo s-a tras rasturnarea.

t.b.
16th April 2006, 11:08
Nu stiam c-ati jucat si in 10... totul devine clar in cazul asta :no:

jorgensen
16th April 2006, 13:28
Daca iti spun ca sarmarii au ratat si 11 metri, ma crezi ?

King of Hell
16th April 2006, 13:41
Ghiorma si Filip au si fost dat afara. Ghiorma ptr ca a ratat un 11m , Filip pentru ca a luat 2 goluri din torpile aiurea de la 30 metri de la Strapak si Foro. (Ce tare ca un fost sarmar sa ingroape fosta lui echipa :D )

Sa imi zica cineva dc dracu suntem pe 4 daca avem acelasi golaveraj ca si FC Bihor? :D

t.b.
16th April 2006, 13:55
Ca avem un meci mai putin jucat :D

apparte
16th April 2006, 13:59
Ghiorma si Filip au si fost dat afara. Ghiorma ptr ca a ratat un 11m , Filip pentru ca a luat 2 goluri din torpile aiurea de la 30 metri de la Strapak si Foro. (Ce tare ca un fost sarmar sa ingroape fosta lui echipa :D )

Sa imi zica cineva dc dracu suntem pe 4 daca avem acelasi golaveraj ca si FC Bihor? :D
In caz de egalitate la golaveraj,se ia in considerare numarul mai mare de goluri marcate!:D

King of Hell
16th April 2006, 14:13
eh, si dupaia meciu direct parca, da asta doar la final :D...ca fapt divers, sper sa le rupeti fashu sambata la salontani. :D si ca satu mare, marioneta voastra, sa scoata bater un pct de la medias.

omul
16th April 2006, 18:00
Nu stiam c-ati jucat si in 10... totul devine clar in cazul asta :no:
si totusi cu infrangerea asta au ajuns la retrogradare : Olimpia - prima de sub linie - are -6 la adevar, iar ISCT are -5. Golurile 2 si 3 ale noastre au fost norocoase (de la 30 m in vinclu), deci nu mai este chiar asa de clar. Un lucru in schimb este clar : am jucat cu unii mai fraieri ca noi.. si inca unu' : se intoarce Ion Marin:no:

King of Hell
16th April 2006, 18:38
Acum ca revine Sapaliga, daca revine, pun pariu pe ce vreti ca in cazul in care va fi contestat de suporteri o sa acuze suporterii pentru esecurile ce au sa vina si ratarea promovarii, ca nu o putut lucra in astfel de conditii tensionate...oricum sapaliga isi va lua banii ca un mercenar ce este. si promovarea ioc

t.b.
16th April 2006, 18:57
Apai totusi decat experimente gen Kiss FM, mai bine Sapaliga. Las` ca-i bine, ca data trecuta cand o venit le-o dat o mama de bataie alora de la CH4, acuma poate le-o da si taranilor din Salonta. Dup-aia lucrurile o sa reintre in normal, o sa mai piarda behasul meciuri nu-i problema :drak: da`i important sa-i bata pe agricultorii cu care-si disputa suprematia in judet :D

Cand se joace etapa urmatoare? Miercuri? sau astia de la federatie is atei si ne baga etapa cu o zi inainte de Pasti? Sau ii o saptamana de pauza?

Hopshio
16th April 2006, 19:24
king vad din partea ta o dorinta mare de a bate bihorul si satu mare sa ia macar un punct de la medias...parca vad ca depindetii de noi..asa am impresia:)...HAI BIHORUL!!!! va bate pe liberty...pe cluj..pe medias....si la anu pe STEAUA!!!:))

King of Hell
16th April 2006, 19:32
Nu e vorba de depins neaparat, da ce mama dracu ma, so gasit Salonta sa faca cucu mare ? :D Ca deja ma dispera

Angelina Jolie
16th April 2006, 23:02
LALALALALLALALALALALAAAAAAAAAAAAAA,
GLORIA BISTRITAAAAAAAAAAAA!!!!
Promovati dragilor? In C poate.

Hopshio
16th April 2006, 23:11
Bah dak are echipa Salonta...ce vrei...amuh?? sa parda ca vrei u? dak ii echipa buna.....

Angelina Jolie
16th April 2006, 23:13
Salonta is bazati ma. Si aia mi-s dragi. Ca asa bun salam fac acolo. Ioi ioi.
FORZA CFR! Ceilalti in C!

Angelina Jolie
16th April 2006, 23:18
Micutzule dormi in post? Fa etapa urmatoare sa pot da cu pronosticu'. Gloria 2 victorie in deplasare, asta-i pontul meu pt pariori.

t.b.
16th April 2006, 23:24
Ho ma, nu fii ase grabit ca abia te-o scos astia din vale... manca o bucata de miel, ciocneste-ti un ou de cap sa vezi care cedeaza :drak: , bea o damijana de vin ca-s Pastile p-acolo, sau ai nimerit printre mormoni? :D

Si decat sa aberezi cu beclenenii aia mai bine ne-ai povestii cum ii cu mutatul la Dej. Faina treaba din a doua echipa a Clujului ajungeti a doua echipa a Dejului :happy

Angelina Jolie
16th April 2006, 23:30
1 la mana, obiceiurile de pasti pe aici is de tata coma. No comment.
2 la picior ne-am mutat la Dej sa jucam toate meciurile in deplasare ca acasa suntem praf.
3 la ureche vedem noi la toamna ce sexy stadion vom avea, meci cu Dinamo in nocturna, voi meci cu sarmasagu' in noroi.
Dar mai intaiule sofer al tarii, zi-mi cum is calculele de promovare, hai explica-mi cum ajungeti pe primul loc in 3 etape ca asa-s de curios maaaaaa.

t.b.
16th April 2006, 23:47
S-o schimbat obiectivul, pe primul loc trecem numa` in etapa 30, ca sa fim siguri de-o treaba :D

Pana incepe campionatul urmator m-as mira sa poata face ceva din chestia aia care apartine regionalei de trenuri si pe care voi o numiti stadion, da` noah ramane de vazut. Cu nocturna nu cred ca-i o afacere buna, pai pe 75% dintre "ultrasii" vostri ii trimit parintii la somnik la ora 9 :D si restul is prin santuri la ora aia, recuperandu-se dupa o zi grea de "munca" :drak:

Angelina Jolie
17th April 2006, 00:03
Io cre ca in etapa 35 sa fiti siguri de o treaba.:lol: Nu cred ca or pune chiar nocturna dar eu sper macar la o tribuna noua sa va zgariati pe ochi de ciuda si sa va dati foc la templu' ala a vostru.
LALALALLALALALALALALALALA,
GLORIA BISTRITAAAAAAAA!!!

omul
17th April 2006, 01:35
Ho ma, nu fii ase grabit ca abia te-o scos astia din vale... manca o bucata de miel, ciocneste-ti un ou de cap sa vezi care cedeaza :drak: , bea o damijana de vin ca-s Pastile p-acolo, sau ai nimerit printre mormoni? :D

Si decat sa aberezi cu beclenenii aia mai bine ne-ai povestii cum ii cu mutatul la Dej. Faina treaba din a doua echipa a Clujului ajungeti a doua echipa a Dejului :happy

mah tibi, io incep sa cred in vrajitorii mah! Fii atent care-i treaba mah ciocoflendere: daca pana si tie ti s-o intamplat sa-ti ramana tasta "i" blocata, ii un semn divin mah! Iti las tie placerea sa descoperi care-s i-urile fermecate, da' iti spun io mah ca ti-or scapat doi in plus.
Acuma uite care-i revelatia pe care-am avut-o: daca alaturi "i"-urile saltarete obtii pronosticul pentru meciul cu gloriosii, ca numar latin. :happy
Asa mi-o zis mie ghicitoarea Norvegia fiica lu' Agripina din Pocioveliste. Vrei sa scoatem si harjintu' viu? :D

Angelina Jolie
17th April 2006, 01:48
Pfoai omule ce profund ai fost. Mai explica-i o data asa taraneste sa inteleaga si el.:D

jorgensen
17th April 2006, 06:42
Etapa 22, inca nu stiu cand se joaca, dar va dati si voi cu presupusu...
Este etapa dinaintea sarbatorilor de Paste. Sa vedem cine a pacatuit mai mult :drak:

OLIMPIA - GAZ METAN
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA
F.C.M. RESITA - ISCT
UNIREA DEJ - UTA
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM
U CLUJ - GLORIA II
CORVINUL sta

Angelina Jolie
17th April 2006, 07:05
No ia de aci ca le-am visat azi noapte pe toate:
OLIMPIA - GAZ METAN -- 2 clar cica 1-4
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA -- 1X2 aici se hotaraste cine merge la baraj
F.C.M. RESITA - ISCT -- 1X
UNIREA DEJ - UTA -- 1 clar. Micutzule nu-mi da avertisment da daca nu picati voi pica satelitu' nost de pe orbita. Ii musai ca de voie buna sa va bata.
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI -- apoi who gives a shit?
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM -- Idem ca mai sus. Adica nu ma, ideal ar fi 2 sa mai aiba sanse de salvare Abla pe cand joaca cu cei din parc.
U CLUJ - GLORIA II Aici am de zis 2 lucruri: 1. INDIFEREEEEEEEENT DE REZULTAAAAAAAT, CEI DIN PARC SUNT CA PICAAAATI! si 2. LALALALALALALALALALALA GLORIA BISTRITAAAAAAAA!!! Pronostic 2 bineinteles.:D

Ursu carpatin
17th April 2006, 07:32
t.b.-ule, ce aţi păţit? Cred că-i blestem pe Cluj, să nu cāştige nimeni pe acasă! Noroc cu CFR-ul, că bate afară! Chiar, voi mai credeţi īn povestea cu promovarea? Hai mă, fiţi realişti!

Angelina Jolie
17th April 2006, 07:44
S-o sinucis lasa-l. S-o aruncat sub yutongul mergand cu viteza maxima, adica 25 km/h. Si cum nu l-o omorat din prima si-o dat foc in tribuna de pe moina de o ars tate gradenele alea ce tin loc de scaune. Asa ca de amu sa stea uistii cu curu' pe beton sa faca reumatism. ASE.

Ursu carpatin
17th April 2006, 07:47
Şi-o fi tăiat venele de-a lungu după ce o ratat compresorul yutong? Aşe de singuranţă? Lasă mă draghe, nu mai rāde de ei, că-s īn doliu, amu, īn săptămāna mare!

Hopshio
17th April 2006, 08:19
da cand se joaca etapa asta?? miercuri??

micutzu
17th April 2006, 09:33
Bah dak are echipa Salonta...ce vrei...amuh?? sa parda ca vrei u? dak ii echipa buna.....

E echipa foarte buna. La Arad in 90 min. a tras nenumarate suturi pe poarta noastra : 1 !!!
In rest numai de bine, jumatate din meci nici nu au trecut de jumatatea terenului.
Norocul lor ca ai nostrii joaca bine dar nu stiu sa o bage in poarta (daca intrau jumate din ocazii la pauza nu se supara numeni daca era 3-0 pentru noi)

Hopshio
17th April 2006, 10:05
kredema...scuze intotdeaua sunt....:ok:

Angelina Jolie
17th April 2006, 10:09
Micutzule vezi ca iar iti da rateuri calculatorul daca te legi de bihoreni. E scris in stele sa promoveze ma n-ai ce-i face.:lol:

King of Hell
17th April 2006, 11:33
OLIMPIA - GAZ METAN X (Marioneta Ros-Albastra incurca Mediasul)
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA 1 (Bihorul le rupe fashu fabricantilor de salam)
F.C.M. RESITA - ISCT 1 (Du-te ISCT, Inapoi in C!!!)
UNIREA DEJ - UTA 2 (Du-te CFR2 inapoi in C! :D)
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI Who gives a horse's dick
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM 2 (Apulum in C oricum)
U CLUJ - GLORIA II 1 (6-0, 8-0)
CORVINUL sta

Darkslowstar
17th April 2006, 12:11
Sambata cred ca se joaca, din cate stiu eu, nu cred ca se poate schimba cu 2 zile inainte.

Darius
17th April 2006, 12:15
Pronosticurile mele sunt urmatoarele:

1.OLIMPIA - GAZ METAN = 2
2.F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA = X
3.F.C.M. RESITA - ISCT = 1
4.UNIREA DEJ - UTA = 1
5.CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI = 1
6.UNIREA SANNICOLAU MARE - APULUM = 1
7.U CLUJ - GLORIA II = 1

micutzu
17th April 2006, 13:04
OLIMPIA - GAZ METAN - la cum au jucat cu noi ... 1X
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA - daca vor sa promoveze trebuie sa bata, iar la cum au jucat la Arad, bihorenii nu pot emite pretentii nici macar de locul 2 ...1X2
F.C.M. RESITA - ISCT indiscutabil... 1
UNIREA DEJ - UTA ne trebuie punct(e)... X2
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI hm, hm, ... 1X
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM e de belea aici :D ... 1X2
"U" CLUJ - GLORIA II daca si aici se incurca Clujul isi ia adio de la promovare (si la locul 2) ... 1
CORVINUL sta

t.b.
17th April 2006, 13:20
mah tibi, io incep sa cred in vrajitorii mah! Fii atent care-i treaba mah ciocoflendere: daca pana si tie ti s-o intamplat sa-ti ramana tasta "i" blocata, ii un semn divin mah! Iti las tie placerea sa descoperi care-s i-urile fermecate, da' iti spun io mah ca ti-or scapat doi in plus.
Acuma uite care-i revelatia pe care-am avut-o: daca alaturi "i"-urile saltarete obtii pronosticul pentru meciul cu gloriosii, ca numar latin. :happy
Asa mi-o zis mie ghicitoarea Norvegia fiica lu' Agripina din Pocioveliste. Vrei sa scoatem si harjintu' viu? :D


No, amu n-ai de ce te lega si-mi numeri mie literele :mda: am vazut stai calm unde-am pus mai multi "i" decat era nevoie, scriu repede si de-aia, stiu sa scriu corect nu te f*** pe tine grija asta... Si revelatiile tale in termeni medicali se cheama "paranoia" :evil:

Ia sa vedem special pt. omuletz ce scrie presa:

Dati afara pentru blat
Presedintele sarmarilor Mihai Bordea i-a exclus din lot pe portarul Filip si pe mijlocasul Ghiorma pentru evolutiile suspect de slabe din ultimele doua etape, cu Corvinul si FC Bihor. "Cine a fost la meci isi da seama de ce i-am dat afara. Pe Ghiorma l-am avertizat de la Hunedoara sa nu repete evolutiile penibile, iar lui Filip i se pot imputa toate golurile de sambata. Avem jucatori supraponderali si unii care fac figuratie", a tunat Bordea, care si-a penalizat jucatorii cu cate 150$.

gsp



t.b.-ule, ce aţi păţit? Cred că-i blestem pe Cluj, să nu cāştige nimeni pe acasă! Noroc cu cfr-ul, că bate afară! Chiar, voi mai credeţi īn povestea cu promovarea? Hai mă, fiţi realişti!

mor-mor-mor
ma ursule vezi ca ti-o luat toti aia din galerie de la Dinamo exemplul, daca le-ai zis ca tu esti mai suporter ca toti aia care merg pe stadion, acuma stau si ei in fata televizorului ca si tine ma :D
Nu-i mai invata prostii ma ursule


Ma bruneto, in tribune, altceva o ars la ultimele doua meciuri, erau niste carpe visinii, nu stiu sigur ce reprezentau :drak: poate ne zici tu

cfr_ista2000
17th April 2006, 13:39
OLIMPIA - GAZ METAN...KLAR 2..doamne ajuta
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA....hmmm...fain meci..:D...1x2
F.C.M. RESITA - ISCT....as vrea 2...dar in ultima vreme sarma..o ia pe apa sambetei la vale..:D...1x
UNIREA DEJ - UTA...1...KLAR..RESPECT UTA..DAR ASTA E...TIN CU DEJU...KLAR..
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI...1..FARA DISCUTII
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM...hmm...X
U CLUJ - GLORIA II...2...fortza bistritza...
CORVINUL sta

Darkslowstar
17th April 2006, 14:09
Foarte interesant duelul fratricid de la Oradea, ceva similar va fi si la Brasov peste cateva etape, situatie este destul de similara (cu diferenta ca noi suntem la un punct sub Forex si anume punctul penalizare). Eu sper sa bata Bihorul, Liberty nu are ce cauta in A!
Daca Gazul bate are o sansa mare de tot sa se desprinda, aproape decisiv!

micutzu
17th April 2006, 15:15
Micutzule dormi in post? Fa etapa urmatoare sa pot da cu pronosticu'. Gloria 2 victorie in deplasare, asta-i pontul meu pt pariori.

Pentru tine ca sa stii : EU POSTEZ 98% IN TIMPUL SAPTAMANII FIINDCA POSTEZ DE LA MUNCA !!!

Multzumit si lamurit?

micutzu
17th April 2006, 15:21
:shock: Ce ai cu tanti?
Daca iti sterg postul zici ca eu sunt ala rau.
Fetitza isi expunea opiniile si pronosticurile din punctul ei de vedere. Daca acesta nu coincide cu al tau nu trebuie s-o impuscam, asta doar daca nu cumva opiniile tale sunt un punct de referinta pentru pronosticurile din aceasta etapa.

Voi sa aveti grija de bistriteni sa nu cumva sa va incurce ca si Oli.
Noi speram sa batem la Dej si astfel sa-l necajesc pe Angi si pe cfr_ista si noi sa adunam puncte pentru salvare (auzi cica sa joace in B un satelit iar o adevarata legenda a fotbalului romanesc sa retrogradeze :shock: )

Darkslowstar
17th April 2006, 16:27
Micutzule dormi in post? Fa etapa urmatoare sa pot da cu pronosticu'. Gloria 2 victorie in deplasare, asta-i pontul meu pt pariori.


Si ce te impiedica pe tine sa pui primul threadul cu etapa viitoare? Nu-i nici o interdictie, poti sa o faci tu linistit :)

t.b.
17th April 2006, 18:21
OLIMPIA - GAZ METAN as vrea 1 da` o sa termine X
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA si aici as vrea unul da` din pacate FC Bihor n-are sanse sa-i bata pe tarani
F.C.M. RESITA - ISCT 1, Asa le trebe sarmarilor daca vand meciuri
UNIREA DEJ - UTA, 2 UTA ii musai sa-i bata ca altfel nu-i vad bine, si daca bat greu o sa le fie
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI probabil 1, Lupeniul afara nu face nimic
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM - meci intre doua echipa retrogradate
U CLUJ - GLORIA II 1, 6-0 hattrick Szolomajer, la pauza e schimbat cu Suciu care face si el un hattrick :D



Micutzule, citat din regulament:


1.1 Mesajele scrise pe forum trebuie sa aiba litera (fontul) normala a forumului, de culoare neagra, fara bold sau alte formatari de text sau culori. Insa, puteti accentua unele cuvinte ale mesajului vostru prin formatari precum bold, culori, font mai mare etc.


Mesajul ala deranjeaza vizual, nimeni nu se leaga de pronosticurile pe care le-a dat fatuca,nici macar de greselile gramaticale, da` zgarie pe retina halul in care arata postul respectiv.Daca e ok atunci o sa scriu si eu mesaje in culorile curcubeului.

[MOD] Se pot rezolva astfel de probleme si pe PM

delboca
17th April 2006, 20:24
OLIMPIA - GAZ METAN - X
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA - meci ded 1x2
F.C.M. RESITA - ISCT 1
UNIREA DEJ - UTA 2
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI 1/2
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM 1
"U" CLUJ - GLORIA II 1
CORVINUL sta

Angelina Jolie
17th April 2006, 20:29
LALALALALALALALALAAAAAAAAAA
FORZA BISTRITAAAAAAAAAA!!!!
Micutzule fii atent cum m-am gandit eu: va bate deju acuma si voi bateti cealalta echipa a Clujului. Astfel ramaneti in B, ei pica, noi dam chef, toata lumea e fericita.
HAI CFR!

Angelina Jolie
17th April 2006, 20:33
Mi-era lene ma. Faceam si io conversatie. Trebuia sa fac o introducere adecvata la mesaj.:D Doara Micutzu ii baiat de treaba, io stiu ca el de fapt ii ceferist, da inca nu si-a dat seama.
LALALALALALALALALALALAAAAAA
FORZA BISTRITAAAAAAAA!!!!

King of Hell
17th April 2006, 20:40
Valy, dc nu zici ca noi pierdem tot pe linie si Alba gata pe 1?

omul
18th April 2006, 01:15
OLIMPIA - GAZ METAN 1X - etapa trecuta a fost U, acum aia care nu-s nici lichizi nici solizi
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA 1 - vreau sa vad sange
F.C.M. RESITA - ISCT X - doar au curatat lotul
UNIREA DEJ - UTA 1 - adevarul doare micutzule
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI 1X
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM 1X2 - derby :)
U CLUJ - GLORIA II ii - asa mi s-o aratat mie (si pe altii i-o apucat nervii de la asta)

Angelina Jolie
18th April 2006, 01:26
Asa o zis vrajitoarea Norvegia, fiica lu' Suedia si sora buna cu vrajitoarea cititoare-n cafea, Benelux pe numele ei. Si io tot asa am visat omule deci ii clara treaba.
LALALALALALALALALALAAAAAAAAAAAA
GLORIA BISTRITAAAAAAAAAA!!!

t.b.
18th April 2006, 01:38
ai mai visat tu si inaintea meciului de la Dej, da` din pacate pentru tine, si din fericire pentru CLUJENI numa` cu fanteziile ai ramas, (in caz c-ai uitat iti reamintesc ca ai luat ban numa` pt ca-ti era rusine ca v-am batut slujile) :evil: si asa o sa fie si de data asta, deci pt. sanatatea ta iti recomand sa nu-ti pui mari sperante in becleneni, sa nu cumva sa te ramolesti inainte de promovarea noastra, ala-i momentul ideal in care sa ai o cadere nervoasa :drak:

Angelina Jolie
18th April 2006, 02:11
Nu-mi pun mari sperante. Amu chiar pe astia ii bateti si voi daca va fortati tare tare. Dar uita-te ca nici in Olimpia nu mi-am pus mari sperante si v-au bagat mortu'n casa. Cat despre promovare, tu esti caz de internare daca inca mai speri.

Ursu carpatin
18th April 2006, 07:50
No, avānd īn vedere că eu ţin cu toate echipele, dar numai din "A", īl anunţ pe t.b. că Angi are dreptate! Chiar t.b., cānd te trezeşti? Cum să intraţi īn "A"? De pe locul 4 sau 5? Putem vb la federaţie... să se rezolve!

micutzu
18th April 2006, 10:09
Mah tu esti ceva Maam Omida si nu stiu eu, cu treaba cu micutzu CFR-ist. Stii ca defapt tata si mama au lucrat in CFR :D iar eu am terminat liceul CFR din Arad :D dar nu cel din Cluj :P si am tinut (pe langa UTA) am tinut si cu CFR Arad (s-a desfintat prin '94-'95 daca tin bine minte).

Deci ca si concluzie pe unde ai avut tu dreptate dar ai gresit putin localitatile :D :P .

Angelina Jolie
18th April 2006, 10:19
Ma am zis ca inca nu ti-ai dat seama. Deci vei fi:D Zilele astea is in legatiura cu vrajitoarea Norvegia si ea imi tot zice de unu Micutzu mare ceferist.

Ursu carpatin
18th April 2006, 10:36
Angi, m-ai rupt cu vrăjitoarea asta! Meri la somn! Bagă un vis fain, ceva de genul : uişti o iau īn freză acasă de la tata Jean 2, iar căţăii o iau īn freză cu 5-0 īn Gruia!

Hopshio
18th April 2006, 10:38
Las mai bine sa viseze alceva...ca asta nu ii vis ceea ce ai zis u sa viseze ..ii realitate....:)

micutzu
18th April 2006, 10:54
@t.b.
Nu stiu daca ar fi benefica aplicarea litera cu litera a regulamentului, pentru fluiditatea discutiilor, dar daca vrei lucrul asta se poate aranja. Am incercat sa fiu mai libertin dar se vede treaba ca nu merge. Buuun, atunci asa sa fie.

on-topic
Angi cu tot respectul pentru tine dar nu ne putem permite sa pierdem la Dej mai ales ca este o contracandidata pentru noi. Orice punct din meciurile urmatoare este importent.

Angelina Jolie
18th April 2006, 11:11
Io stiu ma, da vezi tu ca si pt dej ii la fel. Pacat sa ne pice satelitu' de pe orbita.

Mishumacher
18th April 2006, 13:03
Cred ca U Cluj nu va avea probleme cu Bistrita 2.
Hai Universitatea!!
Sper ca Gaz Metan si Liberty sa piarda puncte etapa asta...:rolleyes:

Ursu carpatin
18th April 2006, 13:13
Hop şi el cu treabă-n Ardeal! Tu nu ai citit tot? Nu ai văzut că vrăjitoarea Norvegia, fiica lui Suedia şi al lui Saab, care este şi sora lui Benelux, a dat alte pronosticuri? Apropo, pe la voi prin serie care-i situaţia? Intraţi anul ăsta?

King of Hell
18th April 2006, 13:32
Ursule si Valy, ma omorati cu zilele. SWAT ii fix poola pe langa voi. Voi sunteti Commando de crizat oamenii.

zuzubuoy
18th April 2006, 13:33
Desi e o etapa "linistita", fara derby-ui sau meciuri "decisive", hai sa dau si yo niste pronosticuri...

OLIMPIA - GAZ METAN 1x2
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA 1x2
F.C.M. RESITA - ISCT 1x2
UNIREA DEJ - UTA 1x2
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI 1x2
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM 1x2
U CLUJ - GLORIA II 1x2
CORVINUL sta - 0

Sper sa-mi iasa!!!

Ursu carpatin
18th April 2006, 13:35
Rege, pe tine nu trebuie să te atingă asemenea lucruri! Aşa că fofilează-te printre rānduri....

King of Hell
18th April 2006, 13:56
Zuzuboy, daca FC Bihor-Salonta nu e decisiv, care e? :D
PS Ursule nu ma ating pe mine ma, da parca is pe situl unei gradinite asa tot postati toti :D

t.b.
18th April 2006, 14:45
@t.b.
Nu stiu daca ar fi benefica aplicarea litera cu litera a regulamentului, pentru fluiditatea discutiilor, dar daca vrei lucrul asta se poate aranja. Am incercat sa fiu mai libertin dar se vede treaba ca nu merge. Buuun, atunci asa sa fie.


Una-i sa scrii de-a lela cum mai facem noi :D si alta sa scrii cu niste fonturi care deranjeaza vizual.



Cum să intraţi īn "A"? De pe locul 4 sau 5? Putem vb la federaţie... să se rezolve!

ma ursule tu ne trebuia sa hibernezi, sau ai iesit din barlog asa repede? :o:

Ma copacule, nu promovam de pe locul 4, o sa promovam di pe locul 1, da` di ce atata graba? V-am zis dupa ce se termina etapa 30 noi o sa fim pe primul loc, nu conteaza pe ce loc suntem pana atunci. :cool:


Tocmai o zis la Radio Vocea Evangheliei ca vrajitoarea Norvegia, fiica lu' Suedia si sora buna cu vrajitoarea cititoare-n cafea, Benelux o recunoscut ca le zicea pe toate pe dos, ca dup-aia de nacaz sa deie icterul in clientii ei si sa vina napoi la ea ca sa scoata harjinjiu` din ei si atfel sa-i mai pice inca o tura de bani. Noah, deci v-o dat tzapa!!! => PROMOVAM

Ursu carpatin
18th April 2006, 16:38
t.b.! Şi eu am auzit la radio! Dar m-am interesat, şi Vrăjitoarea a spus că a făcut acele declaţii la radio sub ameninţare! Cică amu se apucă de magie neagră! Să nu prindă copacii din parc nici top 8!
Hai cu mine la meci! Aşa mai vezi şi tu un meci de prima divizie.....

Kidu
18th April 2006, 17:33
Io stiu ma, da vezi tu ca si pt dej ii la fel. Pacat sa ne pice satelitu' de pe orbita.


Pana acum cativa ani nu a auzit nici dracu' de voi, iar acum aveti impresii. Auzi la el, ii pica satelitul.
Nu va strica sa fiti mai optimisti, pentru ca nu se stie niciodata.

Hopshio
18th April 2006, 17:48
mah.,...vrajitoare.....ce discutie..povesti....Hai Bihorul!!!....ce zicetzi bate pe liberty?? io zic ca da...abea astept sa vina sambata sa ma duc la meci..o vreme superba la Oradea!!!:)

t.b.
18th April 2006, 19:30
Hai cu mine la meci! Aşa mai vezi şi tu un meci de prima divizie.....

Nu calc acolo numa` pentru "U", la anul cand ii bagam pe ecomacsi in B o sa fiu prezent :D

King of Hell
18th April 2006, 20:20
T.B., tare ma tem ca a fi invers, da tot voi fi la meci :D

Angelina Jolie
18th April 2006, 20:35
Una-i sa scrii de-a lela cum mai facem noi :D si alta sa scrii cu niste fonturi care deranjeaza vizual.
Macar bine ca recunosti ma, ca nici nu mai pot citi chestii interesante pe aici de aberatiile tale.:D



Ursule si Valy, ma omorati cu zilele. SWAT ii fix poola pe langa voi. Voi sunteti Commando de crizat oamenii.
Ce, vrei sa zici ca nu ti-o fo dor de noi cat am fost banati?

PROMOVAM! Ba nu ma, stai gresala ca deja suntem in A, nu mai avem unde promova. Atunci RETROGRADATI! Va bate Bistrita fara dubii.

t.b.
18th April 2006, 20:48
T.B., tare ma tem ca a fi invers, da tot voi fi la meci :D


Taci ma, nu vorbi prostii, ca dupa ce promovam pletosul se duce si finanteaza ceva echipa de prin liga a 3-a din Ungaria si astia raman fiii ploii, fara bani, fara "ultrasi", fara sprijin de la Consiuliu, fara nimic.

Am uitat sa precizez ca meciul de care vorbeam mai sus o sa aiba loc in tur, prin etapa a 10 :D

@Angi, varianta corecta e: PROMOVAM si sezonul urmator RETROGRADATI

Angelina Jolie
18th April 2006, 20:53
Egzact. PROMOVAM in UEFA si voi RETROGRADATI! Ai dreptate.
TRALALALALALALLALALALAAAAAAAAAAA
GLORIA BISTRITAAAAAAAA!!!!!

Ursu carpatin
18th April 2006, 20:55
t.b. iar ai vise erotice? La aia cu jocul de la anul mă refer.... Nu o să fie, că CFR-ul nu pică! Şi stai să vezi tu finanţare de nu intraţi anul ăsta! Nici bani de şireturi nu mai primiţi! Tot Vrăjitoarea Norvegia a spus! Parol!

Hop, o apărut jumătatea commando-ului! Bine-ai revenit! Vrei să-ţi rup tablele pe şale?

Angelina Jolie
19th April 2006, 02:13
Ma tu atata aiurezi pe aici ca pana la urma crede lumea ca chiar esti bun la table. Si tu cand colo esti vai de capul tau.:D
Io-s tare curios ce se intampla la Oradea, ca acolo se decide ocupanta locului de baraj. Oare Salonta chiar se vor tine tare sau nu?

Ursu carpatin
19th April 2006, 08:06
Lasă mă chestia cu Salonta! Că de prinde loc de "A" cică īi cumpără locul o echipă incapabilă să intre singură īn "A"! Şi se pare că şi Oradea ar avea aceeaşi soartă.... Ordine de sus, pe linie de partid, că doar boc-piticu' e şăf de partid! Aşa au zis zvonacii! Şi răspāndacii au pus prin ziare zilele trecute chestia asta! Şi cică cei 23 de ultraşi uişti nu s-ar ruşina de un asemenea deznodămānt.
Mai bine treci pe poziţii la table! Şi ciocu' mic! Să scriu cāt e scorul?:happy

Angelina Jolie
19th April 2006, 09:24
Salonta e elementul cheie. Depinde pentru cine trage. Pt Bihor, Bacau, poate pt vreo alta viitoare ocupanta a locului 2 in alta serie, poate chiar vor sa joace in A. Variantele is multe, dar sambata ne lamurim.
Cat despre restu' ia zi-le la baietii cum ai plans azi.:D

Ursu carpatin
19th April 2006, 12:00
Azi a fost ziua aia din lună īn care-ţi iese tot!:rosu: Oricum e subţire treaba, numa 15-14 la tine!;)
Las că māine.....:drak:

Mă, auzi aici! Bihorul cāştigă! Mediaş cāştigă! "u" nu căştigă! Asta am visat! Şi o să iasă aşa, că am visat că pierd la table, şi s-a adeverit!

boshcUtza
20th April 2006, 17:12
OLIMPIA - GAZ METAN 1x2(prefer 1)
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA x
F.C.M. RESITA - ISCT 1
UNIREA DEJ - UTA 2
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI 1x2
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM 2
U CLUJ - GLORIA II 1 clar
CORVINUL sta

Hopshio
20th April 2006, 18:50
clujul am citit in ziar ca sa dus cu bani la patronul olimpiei si in etapa trecuta a vrut sa cumpere meciu..si mai zicetzi de Bihorul!!!

King of Hell
20th April 2006, 19:17
Hopshitu, ma lasi ma cu ziarele? :D esti fantastic

Hopshio
20th April 2006, 19:49
ce mah??atuncea u ce zici ca bihorul face blaturi?? tot din ziaruri ai auzit..asa ca ciocu mic!!!!:)

King of Hell
20th April 2006, 20:26
hmmm, sa vedem, 2-0 , 11 metri ratat de sarma la 2-0, un om in minus pentru FC Bihor, si totusi, se gata 2-3, si 2 jucatori is dati afara, portaru care o luat goluri gratuit, si ala ce o ratat 11 m decisiv. DA ALA NICI N-O FOST BLAT :D Imi mentin parerea ca n-ai buletin.

Angelina Jolie
20th April 2006, 22:14
Mai superpurcelush, in primul rand pocesti numele echipei FC Bihor. AVERTISMEEEEEEEEEEENT!
In al doilea rand tii tu minte acum 2 ani cand eram in lupta directa cu Satu Mare si voi le-ati dat meciul la Cluj? V-ati pus in genunchi curvelor, la fel si Campia Turzii in penultima etapa cu Jiul. Ei acum s-a intors roata si aveti si voi parte de aceeasi soarta.

frank81
21st April 2006, 12:43
OLIMPIA - GAZ METAN 1X
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA X1
F.C.M. RESITA - ISCT 1
UNIREA DEJ - UTA 2
CFR TIMISOARA - MINERUL LUPENI 1
UNIREA SANICOLAU MARE - APULUM 2
U CLUJ - GLORIA II X

Daca imi ies ma apuc din nou de pariuri :happy

dragos_popa17
21st April 2006, 13:28
OLIMPIA - GAZ METAN X
F.C. BIHOR - LIBERTY ORADEA x
...
U CLUJ - GLORIA II 1 /hello

King of Hell
21st April 2006, 17:49
:rolleyes:
Mai superpurcelush, in primul rand pocesti numele echipei FC Bihor. AVERTISMEEEEEEEEEEENT!
In al doilea rand tii tu minte acum 2 ani cand eram in lupta directa cu Satu Mare si voi le-ati dat meciul la Cluj? V-ati pus in genunchi curvelor, la fel si Campia Turzii in penultima etapa cu Jiul. Ei acum s-a intors roata si aveti si voi parte de aceeasi soarta.

eh, da stie Govor ce o avut de indurat dupa meciu ala. Blat infect vorba ta monsieur. :rolleyes:

Angelina Jolie
23rd April 2006, 09:39
Govore de sarbatori, da-o-ar Dumnezo sa mori.:D

King of Hell
23rd April 2006, 15:23
B3 --- Etapa 23 --- 29.04.2006

Discutii despre meciuri bla bla bla

Gaz Metan - FC Bihor
Liberty - FCM Resita
Corvinul - Unirea Dej
UTA - CFR Timisoara
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau
Apulum - U Cluj
Gloria II - Olimpia
ISCT - sta

King of Hell
23rd April 2006, 15:30
Gaz Metan - FC Bihor 1 solist (Liderul e in cadere libera, dar am incredere in picioarele lor alb-negre ca vor fi in stare sa dea 3 boabe unei echipe care nici ea nu stie ce vrea)
Liberty - FCM Resita X Presimt ca e gata benzina Salontei, si Resita va scoate un egal binemeritat pe terenul fabricantilor de salam (care-i chiar bun trebuie sa recunosc)
Corvinul - Unirea Dej 1 Ole Ole Ole, Frana Mica nu mai e!
UTA - CFR Timisoara 1 UTA are nevoie de puncte pana la meciul cu U, ca sa nu sufere prea tare dupa ce le va pierde toate 3 atunci
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1 solist, Unirea SM mai bine s-ar retrage ca isi prada banii degeaba in etapele ce-au ramas. Mai bine din banii aia i-ar construi o cusca lui Dossey. Sau o casuta de aia din paie intr-un copac.
Apulum - U Cluj 2 solist (scor de genu 0-3, 0-4...instructie generala cu albanezii, ii bagam in C)
Gloria II - Olimpia X Egal intre doua echipe de trei lulele trei surcele
ISCT - sta si bine face

boshcUtza
23rd April 2006, 19:26
Gaz Metan - FC Bihor x
Liberty - FCM Resita 2(resita joaca destul de bine in ultima vreme)
Corvinul - Unirea Dej 1 clar(no comment)
UTA - CFR Timisoara 1(Uta nu poate retrograda)
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1
Apulum - U Cluj 2 solist
Gloria II - Olimpia x2
ISCT - sta

ParazitU 1919
23rd April 2006, 20:41
is de aceeasi parere cu broscutza:)) sau poate bate gazu

apparte
23rd April 2006, 21:52
Gaz Metan - FC Bihor X,2
Liberty - FCM Resita 1
Corvinul - Unirea Dej 1
UTA - CFR Timisoara 1(tre' sa bata UTA si acasa)
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1
Apulum - U Cluj 1,X si liliecii pot dormi linistiti,adio promovare:P
Gloria II - Olimpia 2

boshcUtza
23rd April 2006, 21:54
is de aceeasi parere cu broscutza:)) sau poate bate gazu
mah invatza sa citesti

King of Hell
23rd April 2006, 22:00
Apulum - U Cluj 1,X si liliecii pot dormi linistiti,adio promovare:P

sa stii ca cel putin pe mine ma flatezi cu aceasta denumire...ma faci sa ma simt fan al Valenciei. :D

Angelina Jolie
23rd April 2006, 22:40
S-o suparat oac oac. Ma io zic asa: o Unire tot va bate returul asta.:D

apparte
23rd April 2006, 23:18
sa stii ca cel putin pe mine ma flatezi cu aceasta denumire...ma faci sa ma simt fan al Valenciei. :D
da io nu ma refer la voi,ci la animalele alea care si-au ales salasul la stadionul din parc!

King of Hell
23rd April 2006, 23:49
Poi ma, in loc sa te bucuri ca au si ele o casa, ca facem reclama tarii, ca o sa ne dea pe Animal Planet...

apparte
24th April 2006, 00:18
Poi noa,trebuia sa iesiti si voi cu ceva in evidenta:D !

Angelina Jolie
24th April 2006, 01:18
Pai mai au ceva senzational: FENOMENALUL YUTOOOOOONG!:lol:
Hai Unirea, Hai Unirea Haideee!

jorgensen
25th April 2006, 06:28
Gaz Metan - FC Bihor 2, dupa evolutiile din ultimele etape ale celor doua formatii
Liberty - FCM Resita x, salontanii vor ramane pana la sfarsitul campionatului pe 2
Corvinul - Unirea Dej 2, corbii in picaj, merita pentru ceea ce au facut la oradea
UTA - CFR Timisoara 1, victorie de moral pentru cele ce vor urma.... evident si pentru cea cu "oo"istii
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau, hu dă fac cheiărs ?
Apulum - U Cluj 1, gol Ciobanu in ultimul minut
Gloria II - Olimpia 2, satelitul isi face treaba, nu ? se betoneaza bine pentru meciul de la Oradea
ISCT - sta

Angelina Jolie
25th April 2006, 06:43
Gaz Metan - FC Bihor 1
Liberty - FCM Resita 1
Corvinul - Unirea Dej 2
UTA - CFR Timisoara 1
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 2:D
Apulum - U Cluj 1 clar. Alba are inca sanse mari de salvare deci bate. In ciuda unora, care sambata vor zice adio promovarii.
Gloria II - Olimpia 2

boshcUtza
25th April 2006, 09:31
S-o suparat oac oac. Ma io zic asa: o Unire tot va bate returul asta.:D
mah dk am batut 2 uniri din 3(pe cele mai bine clasate) de ce crezi ca am pierde cu a treia?

Angelina Jolie
25th April 2006, 09:33
Oac oac. Pentru ca ulciorul nu merge de multe ori la apa. Oac oac.:D

micutzu
25th April 2006, 10:16
Gaz Metan - FC Bihor 1X2 (prietenii stiu de ce)
Liberty - FCM Resita 1X2 (Liberty au prieteni in negru acasa, dar nici Resita nu e de ici de colo)
Corvinul - Unirea Dej 1 (Dejul sunt foarte slabi)
UTA - CFR Timisoara 1X (X-ul e pus de frica ratarilor monumentale de care suntem in stare, de primit gol nici nu v-a fi vorba)
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1 (nu cred ca minerii se risca)
Apulum - U Cluj 1X2 (imprevizibile ambele echipe si nu ma risc :D)
Gloria II - Olimpia 2 (Oli pe val, bistritenii foarte slabi in retur)
ISCT - sta

dragos_popa17
25th April 2006, 10:35
Gaz Metan - FC Bihor 1x
Liberty - FCM Resita 1x
Corvinul - Unirea Dej 1
UTA - CFR Timisoara 1x
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1
Apulum - U Cluj 2 /hello
Gloria II - Olimpia 2
ISCT - sta

omul
25th April 2006, 14:44
Gaz Metan - FC Bihor 2 - pe vaaaaaaaaaal
Liberty - FCM Resita X2 - daramati psihic baietii, iar suporterii debili, cica :"Bihoru' nu uita, liberty-i echipa ta" :mda:
Corvinul - Unirea Dej 1X
UTA - CFR Timisoara 1X - te pomeni ca a-nviat din morti batrana doamna :D
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1 - banatzenii cu-n picior in groapa
Apulum - U Cluj 1 - pe noi ne-au batut in min '93, pe U inca din prima repriza
Gloria II - Olimpia 2 - Gongolea le rupe fashu'... forza Gongo-gol :D

t.b.
25th April 2006, 15:14
Gaz Metan - FC Bihor X - BH-ul (a se citi behash :D ) nu-i in stare sa bata in deplasare (blaturile nu se pun :D ), Mediasul e in cadere libera, cel mai probabil rezultate e egalul
Liberty - FCM Resita 1X - un 0 - 0 ar fi un rezultat bun, dar e posibil sa aiba din nou noroc aia care fac mezeluri
Corvinul - Unirea Dej 1 clar
UTA - CFR Timisoara 1
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1
Apulum - U Cluj 2 - musai
Gloria II - Olimpia X2



iar suporterii debili, cica :"Bihoru' nu uita, liberty-i echipa ta"

:happy:happy:happy:happy:happy

Hopshio
25th April 2006, 15:39
Gaz Metan - FC Bihor 2...ca tin cu ea
Liberty - FCM Resita 2x ca sa o intreaca bihor pe liberty
Corvinul - Unirea Dej 1
UTA - CFR Timisoara 1X
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1
Apulum - U Cluj 1x mno..de ce? ca sa iasa din lupta sa nu incurce pe bihorul
Gloria II - Olimpia 2
ISCT - sta

frank81
26th April 2006, 08:25
Gaz Metan - FC Bihor 2 Dar numai daca joaca cum a facut-o cu liberty, si daca nu joaca Voiculetz
Liberty - FCM Resita x pentru ca Resita joaca bine in ultima vreme
Corvinul - Unirea Dej 1 na-u nici o sansa dejeni
UTA - CFR Timisoara 1, pt ca altfel e vai de ei
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1, sanicolau joaca deaj cu juniori din cate am inteles
Apulum - U Cluj 1 ca sa scoata pe cluj din lupta la promovare
Gloria II - Olimpia x cu toate ca e oli pe val, nu cred ca b(l)at in deplasare

Cosmin Salajan
26th April 2006, 09:31
Gaz Metan - FC Bihor x
Liberty - FCM Resita 2
Corvinul - Unirea Dej 1
UTA - CFR Timisoara 1
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1
Apulum - U Cluj 2
Gloria II - Olimpia 2
ISCT - sta 1x2
__________________

zuzubuoy
26th April 2006, 10:36
Gaz Metan - FC Bihor 1x2
Liberty - FCM Resita 1x
Corvinul - Unirea Dej 1
UTA - CFR Timisoara 1
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1
Apulum - U Cluj 1x2
Gloria II - Olimpia 2
ISCT - sta

King of Hell
26th April 2006, 15:25
ba totusi, tre sa recunoasteti cu totii ca sunteti niste ......, sa mor io...aici tre sa faceti pronosticuri, nu tot 1 x 2 si poola mea, sau bate alba pe cluj ca asa vreau io sau face egal salonta ca am io diaree!!!! MA DISPERATI LA CULME!

King of Hell
26th April 2006, 15:30
No asta da meci, ce parere aveti? Dupa mine e meci de 1 solist, si sper sa fie asa, ca prea se cred astia din Oradea pretendenti la promovare. E timpul ca alb-negrii sa invete bihorenii o lectie. :ok:

micutzu
26th April 2006, 16:01
Eu zic egal pentru ca sunt de valori egale dupa cum le-am vazut in retur.

frank81
26th April 2006, 16:18
Mha kingule, 'da pentru voi nu e bine daca bate gazu'!, ca voi nu veti castiga la alba, si numa va indepartati de locu 1 daca bate gazu'. Hai Bihoru'!!!!

ParazitU 1919
26th April 2006, 16:54
lasa-i kingule ca is prea optimisti ei cred ca ne incurcam ca si ei de echipe deja retrogradate ...
vedem la sfarsitu campionatului cum sta treaba !!!

King of Hell
26th April 2006, 18:25
nu castigam pe dracu, tre sa fii ultima echipa din lume sa pierzi la Alba..numa voi sunteti in stare de asa "performante"

boshcUtza
26th April 2006, 18:31
gazu bihaor se termina egal(ramane de vazut daca 1-1 sau 2-2)
si uite asa ne departam de bihor si ne mai apropiem de Ch4

omul
26th April 2006, 19:58
glumetz mai esti mah cloojene... poate ai uitat ca le-am dat 4 boabe in tur. Imi place poll-ul, mai complexatutzule

omul
26th April 2006, 20:04
ba totusi, tre sa recunoasteti cu totii ca sunteti niste ......, sa mor io...aici tre sa faceti pronosticuri, nu tot 1 x 2 si poola mea, sau bate alba pe cluj ca asa vreau io sau face egal salonta ca am io diaree!!!! MA DISPERATI LA CULME!
pai si la pronosport ai voie 1x2 bah. Si oricum, zuzu e un diplomat... a scris acolo si doua bancuri bestiale special pentru tine, reje... primul suna asa: "1x", iar al doilea "x2"

t.b.
26th April 2006, 20:21
Mha kingule, 'da pentru voi nu e bine daca bate gazu'!

Nu e bine, da` tre sa fim realisti, Bihorul mai mult de egal nu-i in stare sa scoata

King of Hell
26th April 2006, 20:23
glumetz mai esti mah cloojene... poate ai uitat ca le-am dat 4 boabe in tur. Imi place poll-ul, mai complexatutzule

ai fi vrut optiunea, BATE BIHOR de la 3-0 in sus? Si porcii zboara banuiesc...

apparte
26th April 2006, 20:59
ai fi vrut optiunea, BATE BIHOR de la 3-0 in sus? Si porcii zboara banuiesc...
O-ioi,si-nca cum!Daca pui o piscina sub ei:D !

BAK
26th April 2006, 21:27
cred ca un meci egal ar fi spre interesul nostru.dar cred ca bihoru poate bate...din pacate

Angelina Jolie
27th April 2006, 04:04
nu castigam pe dracu, tre sa fii ultima echipa din lume sa pierzi la Alba..numa voi sunteti in stare de asa "performante"
Sa nu uiti asta pana sambata.:D De fapt o sa am grija sa ti-o reamintesc.:lol:
Eu zic ca orice rezultat e posibil, dar cred ca bate Gazu'. Greu da bate.

zuzubuoy
27th April 2006, 11:41
Pentru printzisorul...hmm...uist:
Gazu' - FC BIHOR 2
Unirea - Clooju' 1

E mai bine asa tinere?

zuzubuoy
27th April 2006, 11:55
Printzule! Trebuia sa faci un poll de genu': "Care-i echipa cea mai cea?"(a se intelege buricu' universului)
a.) clooju'?
b.) clooju'?
sau
c.) clooju'?

Sa vezi ce rezultat fain iesea!!! C-am ce o sa iasa si din pollu' asta...

omul
27th April 2006, 15:50
ai fi vrut optiunea, BATE BIHOR de la 3-0 in sus? Si porcii zboara banuiesc...
siiii... spre surprinderea rejelui 109uist :

micutzu
27th April 2006, 16:29
Da asta e super.
De la mine ai 100 de puncte omule :D :D :D

King of Hell
27th April 2006, 16:36
Asta ii mai penala ca faza aia cu tabela "DEJ-U Cluj 5-1"

ParazitU 1919
27th April 2006, 17:02
daca esti asa bun la predictii dc nu pui la pariuri??:no:

King of Hell
27th April 2006, 20:01
ca n-are card sa parieze pe net...asa de curiozitate, daca tot ii vorba de pariuri, ni sa va arat cotele...:D

Corvinul-Unirea Dej 1-1.60 X-3.35 2-4.75
Gaz Metan-Bihor 1-1.50 X-3.50 2-5.50
Gloria2-Olimpia 1-1.80 X-3.00 2-4.10
Liberty-Resita 1-1.35 X-4.00 2-7.00
Minerul-USMare 1-1.25 X-4.50 2-9.00
Unirea-U Cluj 1-4.20 X-3.10 2-1.75
UTA-CFR Timi 1-1.60 X-3.35 2-4.75

ar merge un bilet UTA 1, Gaz 1, U Cluj 2 cu o cota finala de 4.2...la 1 milion pariat poti castiga cei mai usori 4 milioane de lei din viata ta.

Hopshio
27th April 2006, 20:06
bah ii faina faza cu porcii omul....si Bihorul bate pe gaz cu 2-1,,:)

Hopshio
27th April 2006, 20:09
da...pacat ca o sa ii pierzi dak pui cum zice kingu.....si manchester o avut cota de 1.1 cu nush ce echipa cu cota de 18 si o facut egal..deci nu ii cum viseaza king....io bag la pariuri si nu tot ce zboara se mananca...

ad3an
27th April 2006, 20:25
Gaz Metan - FC Bihor 2
Liberty - FCM Resita 1
Corvinul - Unirea Dej x
UTA - CFR Timisoara x
Minerul Lupeni - Unirea Sanicolau 1
Apulum - U Cluj XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Gloria II - Olimpia 2

King of Hell
27th April 2006, 20:29
da...pacat ca o sa ii pierzi dak pui cum zice kingu.....si manchester o avut cota de 1.1 cu nush ce echipa cu cota de 18 si o facut egal..deci nu ii cum viseaza king....io bag la pariuri si nu tot ce zboara se mananca...

invata-ma tu pe mine cum ii cu pariurile ma :happy :happy :happy

ad3an
27th April 2006, 20:39
Meciu asta e um meci in care sau invinge Bihoru sau castiga bihoru sau bate bihoru sau pierde gazari:drak:
sper ca ultima varianta

Hopshio
27th April 2006, 20:40
teas invata da sthiu ca te duce greu capu si nu am atatia nervi..:evil:

Hopshio
27th April 2006, 20:41
si eu prefer ultima varianta:)

King of Hell
27th April 2006, 20:52
Forumu asta ii suprapo****t cu idioti.

King of Hell
27th April 2006, 20:53
care ma? ca pierde gazari? io as prefera varianta: mai dati pe la scoala!!!

Hopshio
27th April 2006, 20:54
bai nu ma jigni.....las ca o sa vedem noi sambata.nu putem influenta rezultatul!!!

Hopshio
27th April 2006, 20:56
sthiu..imi pare rau ca o trebuit sa iti dai singur seama cum esti...!!! dar mno...daka nimeni nu o avut curajul sa iti zica..tiai dat u seama in final..

King of Hell
27th April 2006, 20:56
poi daca scrieti GAZARI, ce Dumniezo!

Hopshio
27th April 2006, 21:00
da nu io am scris..zi de el nu zi de toti....ok?

omul
28th April 2006, 02:17
care ma? ca pierde gazari? io as prefera varianta: mai dati pe la scoala!!!

acuma... mai reje, nu toata lumea are privilegiul sa se trezeasca in fiecare zi pentru a a junge pe ora 8 la scoala :D

omul
28th April 2006, 02:21
lasa-l mah, ca el ii parior... ai bagat scor exact la steaua mah? atunci chiar esti tare...

Angelina Jolie
28th April 2006, 05:53
O zis ma ca le da boro 4, tre sa recunosc. O fi ceva pui de ninja. Deja mi frica de sambata ca o pronosticat 2 la alba. Ioi ioi.

BAK
28th April 2006, 06:08
Etapa Asta Treaba Ii Simpla: Noi Batem La Alba, Bihoru Va Bate Cum A Batut Steaua La Middlllesbreough!
Gasu-bihoru X
Alba-cluj 2

Thank You Ladies And Gentlemen, You Have Been A Great Audience AND I HOPE THAT YOU ENJOYED ZA SHOU

micutzu
28th April 2006, 09:33
UTA - CFR Timisoara x

Tu vrei sa te pui rau cu moderatoru' ? :D


Forumu asta ii suprapo****t cu idioti.

Te simti ? :cool:

King of Hell
28th April 2006, 11:55
lasa-l mah, ca el ii parior... ai bagat scor exact la steaua mah? atunci chiar esti tare...

acum vrei sa iti arat conversatiile mele cu toti spurcatii pe care la 0-2 i-am asigurat ca se termina 4-2?

Angelina Jolie
28th April 2006, 12:08
Io nu-s printre spurcati dar confirm. Asa o zis purcelushu' bata-l norocu' de vizionar. Dar la divizia B nu are nas bun ca la Alba ii 1 CLAR!

ad3an
28th April 2006, 14:16
@ micutzu11
Tu vrei sa te pui rau cu moderatoru' ?

Nu vreau sa ma pun rau cu moderatorul da am vazut UTA-Bihoru' si la cum cat a ratat UTA e greu de crezut ca o sa marcati :drak:

ad3an
28th April 2006, 14:20
Pai erau profi in greva si na......
da de aia tot pierde "forbalisti"de la medias

micutzu
28th April 2006, 14:21
Mah s-ar putea sa ai dreptate, dar s-a schimbat antrenorul si am dat deja un gol :D

Asa ca hai sa fim optimisti. :P

ad3an
28th April 2006, 23:41
Pai la jucatori ca Nadaban si Mititi e cam greu sa marcati, noroc cu juniorul pe care l-a cumparat Poli de la voi :drak:

omul
29th April 2006, 00:47
Bihoru Va Bate Cum A Batut Steaua La Middlllesbreough!
Gasu-bihoru X

sa inteleg ca ai adormit pe la 2-2... pfoai sa vezi, o mai scos carlos inca doua capodopere din el, de-or innebunit si stelistii si nonstelistii. Oricum macar tu ai visat frumos, restu' au trait cosmaru' :D

Angelina Jolie
29th April 2006, 00:51
Hai sa va zic noul meu raspuns pentru purcelush cand zice ca: nu pierd la alba, ca nu termina campionatu' pe 4, etc.
Eu zic: LAS CA VEZI TU!:drak: