PDA

View Full Version : Etapa 17: Jiul Petrosani - CFR Cluj



Pages : [1] 2

ADelPiero
12th March 2006, 23:58
Duminica, 19.03.2006: Jiul Petrosani - CFR Cluj, ora 15:30, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Swisstec
13th March 2006, 00:01
Duminica sper sa fim cat mai multzi la stadion, poate, poate reusim prima victorie la Petrosani!
Oare cum este terenul, daca a vizitat vreun jiulist stadionul sa ma informeze!:D
"Batranel" vine la victorie, probabil, la fel cum a venit Poli Timisoara in tur si era sa luam trei puncte, dar numai cu ajutorul suporterilor, asa ca: VENITZI LA STADION!!!

Paul
13th March 2006, 00:03
x2 , Jiul a jucat azi penibil la Bistrita , cu un om in plus si toate alea

Swisstec
13th March 2006, 00:05
Penibil nu se poate spune ca am jucat, avand in vedere terenul, jocul gazdelor, care ni l-au accidentat pe Drida, iar supravietzuitorii au probabil vanatai!
Am avut o bara a lui Dulcea si un sut bunicel al lui Paleacu, care a trecut de putzin peste bara!

Paul
13th March 2006, 00:07
terenul a fost mai mult decat decent !

Swisstec
13th March 2006, 00:10
Pe naiba decent, hah! N-ai vazut cum sarea pamantul la o alunecare usoara??? O sa postez niste poze cu terenul din careul lui Hotoboc! E ca la mine in spatele blocului! :rosu:

Paul
13th March 2006, 00:13
ce poze nene , ca eu am fost acolo ...
mingea a circulat excelent , nu a influentat jocul...
oricum voi 80 % dintre atacuri vi le-ati construit pe mingi inalti/lungi

Swisstec
13th March 2006, 00:16
Pai, da! Asta a fost "greseala" noastra! Trebuiau luatzi pe jos! Dar nu s-a putut, 40% din cauza terenului si 60% din cauza jucatorilor!
Asta e! Putea bate si Bistritza, au avut 2 ocazii bune de gol, prin Negrean.

offtopic: Peluza stadionului din Bistrica e daramata sau ce-a patzit ca la televizor se vedea parca cam stramba...:mda:

Angelina Jolie
13th March 2006, 01:10
Mineru mineru, fugi acas ca vine Cluju!

Ess
13th March 2006, 01:15
Meci de 2 solist. A bagat iulia si dorinel dracu in ceferishti.Sper numa ca au facut-o cu cap.
Iar de telesport:si tevereu' va da lectzii in transmisiune, regie si mai ales la capitolul comentatori. am vazut o gramada de meciuri pe canalul asta si concluzia e simpla:Suntetzi penali ! Suntetzi dejaba !
...auzi tu...canal codat

Angelina Jolie
13th March 2006, 02:47
Sa moara sunda de suparare,
Calcam minerii in picioare!!!

Ginxler
13th March 2006, 03:36
Pronostic : 1 - x
Tre sa nu retrogradeze Jiul :D ... am de facut o deplasare acolo :P

rhadoo
13th March 2006, 07:05
ar fi culmea sa nu batem in acest meci.merg pe 1 solist
sper sa fie prima victorie acasa!
HAI JIUL PETROSANI!

Ammadeus
13th March 2006, 09:03
0-3, maxim 1-3, minerii o iau in freza, rooney va face cu 1 gol + 1 pasa de gol; FRF nu va poate ajuta cu tzefferu', suntetzi de capul vostru, care si asha, e vai de el!

gigel_bucur
13th March 2006, 14:05
Meci de 1 solist. Sunda nu e fraier, stie ca daca pune un om langa tataia Dorinel Anca si cu Tilifaragol sunt spectatori.

rhadoo
13th March 2006, 15:12
0-3, maxim 1-3, minerii o iau in freza, rooney va face cu 1 gol + 1 pasa de gol; FRF nu va poate ajuta cu tzefferu', suntetzi de capul vostru, care si asha, e vai de el!
eu cred ca o sa o luati pe cocoasa.pronostic 1
voi sunteti ca si campionatul elvetiei,pensionari:rosu:
HAI JIUL!

UrsMeier
13th March 2006, 15:22
Bate Jiul. CFR inca mai are pana devine o echipa, in adevaratul sens al cuvantului

six
13th March 2006, 16:03
Am votat x dar cred ca totusi 1x,nu ca [MODERATED] is de neglijat dar jiul daca pierde joaca cu...uta de ex...parerea mea:ok:

dede
13th March 2006, 16:14
castiga cfr...cfr joaca mai bine in deplasare decat acasa

marcel
13th March 2006, 21:04
victorie pentru jiul! speram sa fie bun terenul ca azi a nins la petrosani:)

rhadoo
13th March 2006, 21:12
vine craciunul la petrosani,speram ca pana duminica sa se topeasca,acum nu stiu daca [MODERATED] stiu pe noroi,daca nu inseamna ca ''va mai ninge'' pe la noi
oricum in parang e super se schiaza si ii asteptam pe toti iubitorii de sporturi de iarna sa vvina la schi la noi
apropo ce naiba e cu panarama aia de parie de pe feleac?seamana cu stadionu lu cfr.de data asta trebuie sa batem ca vad ca si concurenta a scos rezultate interesante
HAI JIUL PETROSANI!

King of Hell
13th March 2006, 21:18
bate jiul...ce sa o mai lungim.

Ammadeus
13th March 2006, 21:19
vine craciunul la petrosani,speram ca pana duminica sa se topeasca,acum nu stiu daca franarii stiu pe noroi,daca nu inseamna ca ''va mai ninge'' pe la noi
oricum in parang e super se schiaza si ii asteptam pe toti iubitorii de sporturi de iarna sa vvina la schi la noi
apropo ce naiba e cu panarama aia de parie de pe feleac?seamana cu stadionu lu cfr.de data asta trebuie sa batem ca vad ca si concurenta a scos rezultate interesante
HAI JIUL PETROSANI!


e bun indemnul, venitzi la schi ca sa nu vedetzi cum minerii o iau in poarta de la tzeffer...cat despre stadion pe feleac, nu e nici unul, n-a crescut nimic, abia vine primavara; in gruia e stadion, asa ca pentru niste underdog-i care se respecta; apropo, cate zeci de tone de carbune calitatea "execrabil" trebuie sa vindetzi ca sa tzinetzi in viatza echipa aia penibila? daca nashu nu conta din greu pe voi la alegeri, voi eratzi pe nicaieri la ora asta, ceva in genul cazului ilici iliescu, cand n-a mai fost mafiot shef vi s-au inchis de urgentza minele! hai lichidarea!

marcel
13th March 2006, 21:27
stai linistit ca nu prea mai are mineritul legatura cu fotbalul ! si daca vrei sa vezi stadion hai la petrosani! sau mai intreaba. daca nu stii e singurul cu 2 tribune acoperite

rhadoo
13th March 2006, 21:32
[MODERATED]
oricum nu aveti sanse sa faceti mare lucru,am vazut ce ati facut in prima etapa,tu de ce crezi ca sa suparat pensionaru?ca ati pierdut 1 pct cu sportu?nu,pt ca nu jucati nimic!
oricum 1 solist
Si apropo vorbeam de panarama aia de partie de pe feleac,seamana cu avortu ala de stadion pe care va disputati voi meciurile internationale
HAI JIUL PETROSANI!

Ammadeus
13th March 2006, 21:59
stai linistit ca nu prea mai are mineritul legatura cu fotbalul ! si daca vrei sa vezi stadion hai la petrosani! sau mai intreaba. daca nu stii e singurul cu 2 tribune acoperite


frumos, cu tribune acoperite, nu cumva e pay-back-ul psd-ului pt. promptitudinea cu care animalele din vale luau la bataie cetatzenii pashnici din capitala (!) tzarii? aud? cum se face ca indivizii aia nerentabili erau finantzatzi din greu ? poate pt ca singurele pasiuni "in vale" erau alcoolul, batutul nevestei+copii si echipa locala de fotbal! inca o data, pe si-la-be: 1-3

marcel
13th March 2006, 22:07
frumos, cu tribune acoperite, nu cumva e pay-back-ul psd-ului pt. promptitudinea cu care animalele din vale luau la bataie cetatzenii pashnici din capitala (!) tzarii? aud? cum se face ca indivizii aia nerentabili erau finantzatzi din greu ? poate pt ca singurele pasiuni "in vale" erau alcoolul, batutul nevestei+copii si echipa locala de fotbal! inca o data, pe si-la-be: 1-3 stai calm.stadionul e din 83. se vede ca stii despre valea jiului doar din auzite.

Ammadeus
13th March 2006, 22:08
oricum nu aveti sanse sa faceti mare lucru,am vazut ce ati facut in prima etapa,tu de ce crezi ca sa suparat pensionaru?ca ati pierdut 1 pct cu sportu?nu,pt ca nu jucati nimic!
oricum 1 solist
Si apropo vorbeam de panarama aia de partie de pe feleac,seamana cu avortu ala de stadion pe care va disputati voi meciurile internationale
HAI JIUL PETROSANI!


v-o facut ilici stadion drept multzumire pt. daciada batelor, animale spurcate! nici nu-tzi dai seama ca inchiderea minelor e un plus la economia tzarii, ce sa-i faci, asa e cu mintzile imbibate de alcool obishnuite cu economia originala de piatza, marca ilici; cat despre fotbal, Doamne ajuta sa retrogradatzi, suntetzi echipa de mica ciupeala, poate iese ceva; faptul ca sunda e antrenor la voi spune totul...1-3 in cel mai bun caz datzi si voi un gol...cat despre pensionar: e probabil cel mai constant jucator de la natzionala, acum ca se apropie de 38 sa-l aruncam, nu?

delboca
13th March 2006, 22:12
sa speram ca batem ca dora jucam mai bine in deplasare decat acasa!!!
sper sa faca dorinel ceva sa castige meciu.sper sa nu-l mai bage pa mitu ca nu o facut nimik ded 85000 euro care ii are salar.mai bine joaca roszel ca o dat gol la dej.........HAI CFR{cu sau fara galerie voi tot o muscatzi}
/OLE/ /OLE/ /OLE/

rhadoo
13th March 2006, 22:19
stadion ne am facut noi desteptule si asta a fost demult,cand de voi nici nu se auzise in fotbal
daca puteti sa ne bateti faceti o dar nu jigni
o sa vedem cine e mai bun duminica
baiete aici nu bea toata lumea,ti ai format o impresie gresita
oricum HAI JIUL!

Angelina Jolie
13th March 2006, 22:20
Ma ce v-ati incins.
Oricum Sunda este un 0 barat si nu e in stare sa faca o echipa sa stea ca lumea in teren acasa. Mergem, atacam tot meciul si batem.
Si amu una clasica (nu va suparati pe mine): Mineru', mineru' ia lopata si te du!

marcel
13th March 2006, 22:24
nu ne suparam! vii la meci?:)

rhadoo
13th March 2006, 22:24
Ma ce v-ati incins.
Oricum Sunda este un 0 barat si nu e in stare sa faca o echipa sa stea ca lumea in teren acasa. Mergem, atacam tot meciul si batem.
Si amu una clasica (nu va suparati pe mine): Mineru', mineru' ia lopata si te du!
Nu se supara nimeni atata timp cat nu jignesti
asta e ne am nascut aici traim aici si tinem cu echipa asta la fel ca si altii din alte orase,indiferent ca lucrezi la mina ori ba
HAI JIUL PETROSANI!

Angelina Jolie
13th March 2006, 22:27
nu ne suparam! vii la meci?:)
Daaa, acuma imi iau biletu de avion.:D
Da vin la anu la Craiova.:yeah:

marcel
13th March 2006, 22:31
Daaa, acuma imi iau biletu de avion.:D
Da vin la anu la Craiova.:yeah: la anu normal ca o sa aveti meci cu craiova! :)

Ammadeus
13th March 2006, 22:37
ALO JUNKERE,am fost si eu pe unde te dai tu mare ca esti las o labish
ce faceti voi acolo , la furat la smechereli cu faina,dupa cum vb cred ca si tragi o tara pe nas
bai tu tot junky o sa ramai in state
stadion ne am facut noi desteptule si asta a fost demult,cand de voi nici nu se auzise in fotbal
daca puteti sa ne bateti faceti o dar nu jigni ca tu esti ala de plans fraiere,animal esti tu ca stai si induri acolo bull shit urile care ti se fac pt ca o si meriti
o sa vedem cine e mai bun duminica
baiete aici nu bea toata lumea,ti ai format o impresie gresita
oricum HAI JIUL!


echipa din 1907 si n-am auzit de fotbal? mai langsam cu spirtu', noi aveam echipa cand in Moldova se faceau rascoale; clujul bate fiindca surdu si rooney-de-gruia vor fi titulari iar lui coroian+minteuan li se va aminti ca joaca pt. tzeffer si nu la mafiotzii unde sectantul e cel mai in forma jucator; gloria, jiul, bacaul ar merita oricind sa fie retrogradate, echipe o apa si-un pamint, din loturile lor insumate nu potzi face un 11 acceptabil

Swisstec
13th March 2006, 23:49
Pana la urma Gloria a batut Rapid si Steaua, voi v-atzi tarat!!! Ce treaba are oare Moldova aici nu stiu! Sunda e 0 barat? Cand era la voi l-atzi pupat in...pantof...
Zeci de ani n-a auzit nimeni de voi, doar in B si C, noi am mai fost in A pana in '98, cunoastem mai bine fotbalul din noua era...:D
M-am saturat deja de voi baietzi! Voi suntetzi cu 3 puncte inainte sa inceapa meciul! Daca venitzi la Petrosani si trage Dulcea/Dragan/Dinitza un hat-trick??? La meciul acesta garantez ca va fi o atmosfera senzatzionala si daca vetzi castiga nu o vetzi face ca vetzi fi mai buni, o vetzi face din noroc, dintr-o greseala! Sper sa vina si baietzii de la "U"!!!
King of Hell, ai vine la Petrosani "FANATICS"???

Angelina Jolie
13th March 2006, 23:53
Vine vine, are si mesaj din partea mea pt un suporter jiulist. Da numa in cazul in care castigam.

Dark Horror
13th March 2006, 23:54
Din partea mea sa vina Abramovic la meci shi cu cine vrei tu,numai sa bata CFR shi sa va afunde shi mai tare :p

rhadoo
14th March 2006, 00:02
Din partea mea sa vina Abramovic la meci shi cu cine vrei tu,numai sa bata CFR shi sa va afunde shi mai tare :p
Voi sa ne afundati pe noi?
nu ati reusit la cluj,imi pare rau sa zic cluj ca nu voi sunteti cluj,una singura e U cluj,credeti ca o sa faceti ceva?nu prea cred
se pare ca incepeti sa fiti din ce in ce mai antipatici pe teritoriul ardealului,sunteti in pole position cu nea padurel:headbang: :rosu:
si pe tara va bateti cu dinamo si cu iasu hoo
chiar nu aveti sanse in meciul asta ,sunt si multe orgolii in acest joc
HAI JIUL PETROSANI!

Angelina Jolie
14th March 2006, 00:15
Exact. 3 sferturi din jucatorii CFR-ului il urasc la culme pe sunda si nu vor pierde ocazia sa ii dea peste nas.
VA CALCAM IN PICIOARE!

rhadoo
14th March 2006, 00:23
sa nu va calcam noi
banii vi i am luat,poate ai uitat ca sa promovati in A ,punct acasa v am luat
acum o sa va batem,dar mai mult decat atat eu personal cred ca jucatorii vostrii o sa o i a de le sar fulgii
va fi destul de greu pt voi ca va fi meci la rupere ca sa nu mai muscati mana care va dat sa intrati in A
HAI JIUL PETROSANI!

Angelina Jolie
14th March 2006, 00:26
Ma uite apropo de asta. Am si io un mesaj pentru prietenu meu jiulist, ploaie metalica. Ia intreaba-l tata pe sunda cum a fost cu banii aia si vezi ce zice. Ca is chiar curios.

rhadoo
14th March 2006, 00:29
iti spun eu sigur 1milion de para
voi nici nu stiati ca ati promovat,ne ati cumparat shi baloane pt anu urmator
sorry da e bun si unguru la ceva ,macar nu a dus banii in hungary
oricum va multumim!pt bani si poate si pt punctul de anu trecut
HAI JIUL PETROSANI!

Angelina Jolie
14th March 2006, 00:30
Bine ma. Daca spui tu sigur e lege sau ce?
Prezinta niste dovezi verificabile.

rhadoo
14th March 2006, 00:34
daca nu era asa tu crezi ca mai promova JIUL?
crezi ca mai avea resurse?
crezi ce vrei,eu iti spun ca alin nu e prost nu arunca banii pe fereastra,tine fereastra deschisa si intra banii pe ea
cam asa sta treaba
HAI JIUL PETROSANI!

Angelina Jolie
14th March 2006, 00:39
Prefer sa cred chestia cu stimulatu' gazului metanului si ca n-ati fost in stare sa ii bateti. Asa si eu pot sa zic ca sunteti campionii blaturilor din B3 da n-am dovezi.

rhadoo
14th March 2006, 00:44
pe bune la meciul cu gazu chiar nu sa vrut
nu mi a facut placere deloc sa asist la meciul ala si nu pt ca nu i am batut ,ci ca nu am vrut sa ii batem
a fost urat si degeaba zici dar in seria noastra decand lumea a fost asa
si acum e la fel ,uitate mai atent la B si o sa vezi
uite de ex gazu va veni la noi sa joace cu lupeniul
ei eu zic ca va bate lupeniul pt ca va trage pt cluj sau pt bihor(campioana blaturilor dupa bistrita)
oricum asta e !
HAI JIUL PETROSANI!

Angelina Jolie
14th March 2006, 00:56
Pentru Cluj nu trage nimeni. Poate impotriva. Se ocupa Arpi de asta.

rhadoo
14th March 2006, 00:58
Ma refeream la U ce treaba are lupeniul cu voi
HAI JIUL!

Ammadeus
14th March 2006, 01:00
...siguuuur, jiul n-a vrut sa bata acasa gazu', ilici iliescu e amantul secret al lui sharon stone si alcoolul sintetic facut pe sarma de cupru vindeca canceru'...halal montare psihica va fac aia in vale...n-ati putut sa batetzi gazu si ati ramas unde va sta mai bine si speram o tzara intreaga sa va vada la anu', adica in b!

rhadoo
14th March 2006, 01:06
BA da ne leshi?
ei fi tu tara asta si nu sa stiut
mai lasa asta cu iliescu ca nimeni nu are nici o treaba cu el,schimb o ca parca esti w c tudor,o ti una si buna
JIU nu are nici o treaba cu minele e club privat si nu mai are nimic cu c n h
da am uitat ca prinzi greu si uiti repede.pacat pt tine ca nu arati nimic nu ai informatie ,logica ,te asemeni cu echipa ta.esti patetic
HAI JIUL PETROSANI!

Ammadeus
14th March 2006, 01:30
...siguuuuuur, jiul e un club asa de privat si se lupta singurel cu toata mafia din a; de unde scotzi poveshtile astea? si pe patronu' ala dubios de la voi, cine-i tzine spatele? mai sapa, poate te prinzi ce e si cu clubul la care pretinzi ca esti mare ultras...

Swisstec
14th March 2006, 01:31
Cat de mult imi plac discutziile cu CFR-istii, dar acum parca sunt mai acre, nu mai e pic de distractzie...:( Abia astept sa mai spuna careva vreo perla! Oricum, daca pierdem vor veni si se vor lauda si ne vor da cu postarile peste cap! Daca ii batem noi, vor da vina pe jucatori, vor spune ca au jucat prea moale... Daca e egal vor spune ca e nemeritat pentru noi si ca am avut noroc, oricum ar fi, ei sunt cei mai buni!
Eu merg ca de obicei la stadion, vreau sa vad echipa JIUL care ii va sufoca pe clujeni cum a fost cu Steaua(prima repriza), cum a fost cu Dinamo, cum a fost cu Poli Timisoara...

rhadoo
14th March 2006, 01:34
nu sunt ultras,sunt un simplu sustinator al echipei langa care am crescut
echipa orasului in care m am nascut,atat
ca arpi e tare curat!ce sa spun
si nu am zis ca ne luptam cu mafia din A
HAI JIUL PETROSANI!

Angelina Jolie
14th March 2006, 01:35
Ma promit ca nu dau vina pe nime. Daca nu va calcam in picioare nu meritam sa fim pe locul 5.

rhadoo
14th March 2006, 01:44
Ma promit ca nu dau vina pe nime. Daca nu va calcam in picioare nu meritam sa fim pe locul 5.
adevaru e ca la cum jucati si la valoarea altor echipe nu prea aveti ce cauta pe locul 5 :rosu: :no:
HAI JIUL PETROSANI!

Angelina Jolie
14th March 2006, 02:22
Asta ramane sa vedem sambata. Dar eu stiu ca vom matura cu voi pe jos pentru ca il cunosc pe mr sunda. Se va apara ca apucatu cu toata echipa si va incerca sa loveasca pe contraatac. Iar noi ne vom instala urgent in jumatatea voastra si din 10 ocazii imposibil sa nu dam 3 goluri.

Ammadeus
14th March 2006, 02:47
sunda...un penibil, baiatu' asta chel n-are nimik in comun cu antrenoratul; dovada ca a fost pus pe farash cand a venit neamtzu care nu mai antrenase nimik pana atunci; dar e bun pt. vale...dai o sticla de tarie pe gat in jos si e imposibil sa observi ce ******* e!

Angelina Jolie
14th March 2006, 03:16
Si cu 10 sticle de tarie tot observi ma. Sunda n-are valoare. Mie mi-a placut pana am intrat in A. Atat.
PS Ammadeus, hai ajuta-ma la divizia B/ pe threadu cu meciu unirea dej-universitatea cluj, ca-i bascaul maxim.

metallic_rain
14th March 2006, 03:37
Doamne... tot incerc sa ma uit aici pe forum si nu gasesc forumisti mai panglicari ca si cei de la CFR Cluj... Ei bat ei sparg, ei spurca... dar hai sa ne amintim pana una alta de meciul din tur mai baieti unde ati jucat ca niste galoshi! Ne mai uitam un pic si la inceputul vost fulminant din retur si se vede ca aveti valoare cu echipa voastra de fosile si mamutzi. Dupa mintea voastra ar trebuisa fie din secunda 3, 1-0 pt voi si mai apoi om vedea. Dar vedeti-va de treaba copilasi, ca ceapa nu-i branza!
Venim duminica la meci si vedem ce se intampla in ogor, pt ca si in tur eram batuti inca de la tragerea la sorti a campionatului de catre domnii ceferisti!

Angelina Jolie
14th March 2006, 03:43
Ma da nu te irita asa ma, ca astea is pentru demoralizarea adversarului. Om vedea dupa meci care ii mai tare, dar pana atunci raman la parerea ca VA CALCAM IN PICIOARE!

metallic_rain
14th March 2006, 03:48
Nu ma irit, dar parerea asta am mai auzit-o si la mijlocul lui august a anului trecut! :)), dar ce nu am vazut niciodata e ca nu stiti sa va respectati adversarii nici macar dupa ce ii calcati pe cap...sau viceversa!

Ammadeus
14th March 2006, 04:17
dupa meciul asta va vetzi implica serios in zona retrogradarii, in conditziile in care voi si bacaul suntetzi cele mai slabe din a la ora actuala; va mai salvatzi doar daca se suspenda competitzia...haide b-ul minerilor!

Angelina Jolie
14th March 2006, 04:20
Ma nu-i vorba de asta. Da daca m-as apuca sa scriu aiureli de genu' fie cel mai bun sa castige si din alea ar adormi lumea citind pe aici. Asa ca tre sa bag oleaca de jar pe foc. Io zic ca-i mult mai bine pana nu ne injuram. Si in plus de asta fiecare crede ca echipa lui e cea mai tare, nu?
Deci:
Sa moara sunda de suparare
Calcam minerii in picioare.

Ammadeus
14th March 2006, 05:03
surdu si rooney-de-gruia ii vor baga in boala; baietzii ashtia habar n-au cu cine se vor intilni duminica...ii spargem, se vor inchide toate minele dupa jocul asta iar avalanshele vor inchide sezonul de schi pana in mai-iunie...shunda ishi va cauta iar echipa, dupa jiul b-ul il pashte, in a nu-l mai ia nimeni...mai shtii, poate ajunge la jalnicii de pe moina; sa vezi atunci implicare in lupta pt. evitarea retrogradarii din b...va fi haios, pana atunci 0-3 sau 1-3, una surdu, una rooney-de-gruia si ultima, cine se nimereshte!

Angelina Jolie
14th March 2006, 05:26
Ma am zis sa vii acolo la unirea dej - u cluj sa ne batem joc de ei d-apoi tu nici cum nu vrei.
Las ca pe jiul ii batem oricum, hai sa radem oleaca si de aialalti.

metallic_rain
14th March 2006, 14:51
Mai Amadeus, tu cred ca ai impresia ca Valea Jiului este in emisfera sudica de debitezi atatea porcarii acolo in legatura cu sezonul tau de schi inchis pana in iunie. Nu de alta dar s-ar putea sa confunzi in prostia ta muntii Parang ( oare unde-or fi astia?) cu muntii Anzi. Nu m-ar mira ca la inteligenta ta sa situezi Petrosaniul in judetul Gorj, la intuitia ta, totul fiind posibil. Si te rog mai slabeste-ne cu clonele tale gen John Wayine Rooney, si alti pistolari necunoscuti pe care ii aveti voi acolo, ca povesti de astea plictisitoare am mai auzit si in tur, unde voi din alea 3 ati luat-o pe aia mai lunga, nu?

Dark Horror
14th March 2006, 19:26
Eu zic ca e mai bine sa lasam meciul sa aiba loc si apoi sa ne atacam intre noi si sa facem dracu lacu.Comentam dupa ora 17 duminica

Swisstec
14th March 2006, 21:22
Baietzii sunt obsedatzi de calcatul in picioare! Avetzi traume din copilarie???
Nu stiu de ce va exprimatzi asa, parca am fi rusii cu americanii! Ce drac ma? E doar un joc pana la urma!

Swisstec
14th March 2006, 21:58
JIUL-CFR
Meciuri - 21
Egaluri - 7
Victorii JIUL - 10
Victorii CFR - 4

Meciuri jucate la JIUL - 10
Egaluri - 1
Victorii JIUL - 9
Victorii CFR- 0

Angelina Jolie
14th March 2006, 22:07
Ioi, dezastruos pana acum. Tre sa reglam balanta.

Ammadeus
14th March 2006, 22:21
victorie far dubii a tzefferului, 2 goluri in primele 22 minute

Dark Horror
14th March 2006, 23:11
Sa speram ca va fi prima victorie ;)

metallic_rain
14th March 2006, 23:11
mai copilu lu' mama omida care are darul premonitiei si le ghiceste pe toate, zi si mie ce e mai bine sa cultivam anu asta, cartofi sau porumb? Anotimpurile la noi in tara is date peste cap, iar oameni ca tine cu darul prezicerii exacte ne vor scoate din foame! :))
PS Dark Horror, primul ceferist cucapul pe umeri si care merita respectat!

Swisstec
14th March 2006, 23:24
Corect, acelasi lucru vroiam sa-l spun, dar am ezitat pana acum, ma gandeam ca o va lua si el razna...dar nu!!!:D:ok:

poliis
14th March 2006, 23:32
2-0

Ess
14th March 2006, 23:47
Ma nu-i vorba de asta. Da daca m-as apuca sa scriu aiureli de genu' fie cel mai bun sa castige si din alea ar adormi lumea citind pe aici. Asa ca tre sa bag oleaca de jar pe foc. Io zic ca-i mult mai bine pana nu ne injuram. Si in plus de asta fiecare crede ca echipa lui e cea mai tare, nu?
Deci:
Sa moara sunda de suparare
Calcam minerii in picioare.
Mai termina-te cu shunda ca ma plictisesti deja. A adus tzeferu' in A. Punct. M-am saturat de ,,mari suporteri ai tzefereului" care se cearta cu tastatura. acu 15 anu nu stiai unde-i stadionu...asta daca nu esti un client care a participat la deschiderea Ratzoiului:)
Nu esti cu nimic mai presus decat un U-ist cretin. Stii care-s aia...

OnTopic:Repet:meci de 2 solit!

rhadoo
14th March 2006, 23:59
victorie far dubii a tzefferului, 2 goluri in primele 22 minute
visezi!:headbang:
oricum ai revenit la un limbaj mai civilizat
hai jiul petrosani!

rhadoo
15th March 2006, 00:16
sa speram ca ora meciului sa fie terenul cat mai bun si spectatori cat mai multi pe stadion
oricum avand in vedere faptul ca e primul meci din retur sper sa vina cat mai multi la stadion ca sa ii umilim pe [MODERATED]
HAI JIUL PETROSANI!

King of Hell
15th March 2006, 00:20
O sa fiu acolo sa asist la macel. :D

rhadoo
15th March 2006, 00:22
VI LA PETROSANI?
chiar ai boala pe [MODERATED] HAI JIUL PETROSANI!

Ess
15th March 2006, 00:33
O sa fiu acolo sa asist la macel. :D
LOL ma:D

Swisstec
15th March 2006, 00:42
Ba nene, deja ai luat-o rau! Controleaza-te baiatule! Ai probleme! Ai ajuns sa spui lumii cu cine sa tzina??? Doamne! Sunt unii!!!
offtopic: vizitatzi http://haijiul.piczo.com
am incercat sa fac ceva!:D

rhadoo
15th March 2006, 01:19
2-0 asta va fi scorul pt jiul SI ERA SA UIT SA NU TE DAI LA FUND ACUM
HAI JIUL PETROSANI!

Swisstec
15th March 2006, 01:31
Acum o replica a lui metallic_rain: Mai bine doneaza calculatorul la orfani! Ei au ce face cu el!:ok:

Va paste un ban dolofan!:rosu: Hai JIUL!!!

Angelina Jolie
15th March 2006, 06:14
Ma nu vreau sa ma bag in discutia voastra elevata, da nu inteleg ce va roade asa tare ca zic ca va calcam in picioare? Voi daca stiti ca sunteti asa duri ar trebui sa va faca sa radeti nu sa sariti in sus.

Mai termina-te cu shunda ca ma plictisesti deja. A adus tzeferu' in A. Punct. M-am saturat de ,,mari suporteri ai tzefereului" care se cearta cu tastatura. acu 15 anu nu stiai unde-i stadionu...asta daca nu esti un client care a participat la deschiderea Ratzoiului:)
Nu esti cu nimic mai presus decat un U-ist cretin. Stii care-s aia...

Ma individ, tu esti unul dintre aia care au baut pe banii lui Sunda la Mircea la bar sau ce? Ia taca-ti gura ca nu stii ce vorbesti. Daca tie ti-a placut cum ne apropiam de retrogradare cu maestrul sunda la timona aia-i problema ta. Dar nu accept ca un amarat ca tine sa ma faca cretin. Imi si imaginez cam de pe unde sa te iau din Gruia, dar nu vreau sa aprofundez.
Acum 15 ani stiam sigur unde e stadionul ca ma jucam in locomotiva impreuna cu o sama de alti copii de atunci care au ajuns sa iubeasca aceasta echipa fara sa fie vinituri de 2, 3 ani sau alcoolici ce-si fac veacul la Mircea.
In concluzie: Meri la Petrosani si ia-l pe Sunda de ... ce crezi tu ca-i mai bine!
UNIREA si CFR vor baga "u" CLUJ in C!
URASC PROSTIA!

Ammadeus
15th March 2006, 07:57
u se baga singura in c, superpenibilii lor fani urasc tzefferu' pana la stagiul ca fac galerie pt. jiul...adik pretinshi studentzi care incurajeaza minerii, remember victimele mineriadelor!

Angelina Jolie
15th March 2006, 10:06
Ma da tu esti rau ma.Musti din adversar nu alta.
Oricum ii calcam in picioare, nu-ti fa nervi degeaba.

Ammadeus
15th March 2006, 10:17
sincer, n-ar fi mai buna o divizie a istorica, cu brasovul, aradul, braila, etc. in a decat labushi penali gen jiul, bacaul, gloria? nemaivorbind ca reapare pinalti cu ceahlaul lui...mai ramane sa se reinfiintzeze victoria si sa promoveze si ea...

r3my
15th March 2006, 10:29
Un singur pronostic poate fi dat: 1

si un scor la trei goluri diferenta...


[...]Pt linistea sufletului tau atata timp cat am locuit in Vale nu am avut tangente cu mineritul.... iar acum nu mai locuiesc acolo.... dar nu ezit sa bat 700 de km ca sa vad nu neaparat echipa voastra[...]

Confirm tot ce a spus el aici. Il cunosc pe om de vreo 25 ani si asa e.

Angelina Jolie
15th March 2006, 10:39
Ma noi zicem mineri asa peiorativ, nu ca toti ati fi mineri.
Sa moara sunda de suparare,
Calcam minerii in picioare!
De exemplu, mie daca-mi zic fraierii impingator de vagoane sau ceva ma lasa rece, ca stiu ca-s departe de adevar. Da am si io o rugaminte, in etapa a 3-a sau cat o fi cand pleaca sunda dati-i o lopata de aia minereasca dupa cap.:D

metallic_rain
15th March 2006, 11:07
Daca chiar te-ar fi interesat un pic si istoria ai fi aflat si tu pana la ora asta ca crimele din bucuresti au fost facute de catre militieni si alti oameni imbracati in salopete si casti. Cand minerii au ajuns la Bucale, aveam deja victime omenesti, aveam vitine sparte... oameni batuti. Nu neg ca minerii nu au batut pe nimeni pe acolo... dar ei au fost tapii ispasitori, care si-au achitat pacatele.

Angelina Jolie
15th March 2006, 11:10
Ma noi vorbim de mineriade sau de cum calcam minerii in picioare?:D

ultrasblueshark
15th March 2006, 11:27
Meci de 2 solist... parerea mea:D

Angelina Jolie
15th March 2006, 11:32
Asa zic si io la sportul-farul. Calcam alb-negrii in picioare.

r3my
15th March 2006, 12:39
:rosu:
cre ca o s-o furati si unii si altii... de la alb-negri...

Angelina Jolie
15th March 2006, 12:44
Doamne ocroteste-i pe ROMANI!
Jaba ma ca tot va batem.

r3my
15th March 2006, 14:36
dac-asa crezi tu.... io te las sa te bucuri... mai sunt cateva zile si o sa fiti facuti varza....

Ammadeus
15th March 2006, 18:22
dorinel joaca cu sabia lu' mucles-damocles deasupra capului si credetzi ca venim in vale pt. egal????????? venim la victorie si in caseta meciului vetzi vedea posesie, suturi la si pe poarta, cornere, etc mai multe pt. tzefferu; despres goluri nici nu mai vorbim; am fost rezonabil cand am zis 1-3, probabil va fi 0-3

Swisstec
15th March 2006, 19:18
Inca un exemplu de "suporter" care stie de fotbal de la Cluj la Dej!!!:rosu: Bre', tu sti ce-i aia istorie??? Auzi, Braila!!! Vai, vai!!! Pai mai "omule", pana si Jackie Ionescu a spus ca JIUL ESTE O ECHIPA ISTORICA!!! Pe TVR Timisoara si la un interviu pentru televiziunea locala din PETROSANI!!! A spus ca pe unde a fost, la PETROSANI i-a placut cel mai mult!!! Asa ca taci din gura, mai bine zis ia-tzi mainile de pe tastatura si doneaza naibii calculatorul ala orfanilor!!!
Hai JIUL!!!

OVIDIU 62
15th March 2006, 23:41
Sunda nu este antrenor de divizia A,mergeti cu rapidul spre B,va doresc vant din pupa spre divizia B.Multa mizerie la PETROSANI iar oamenii se comporta ca in comuna primitiva.

Swisstec
16th March 2006, 00:48
Bre' bacauane, ai fost in Petrosani de spui lucrurile astea??? Eu te intzeleg ca tzii cu Otzelul si Bacaul, dar ce ai cu JIUL???:mda:
Vizitatzi www.haijiul.piczo.com
L-am schimbat, am poze cu jucatorii, ultimele stiri si poze despre stiri!

metallic_rain
16th March 2006, 01:27
Pai de aici a fujit inapoi la origini =))

TZEFERU
16th March 2006, 04:42
Tre' sa batem in acest meci ca apoi jucam cu Vaslui acasa si parca vad ca ratam 'enshpe mii de ocazii pentru un nou egal. CFR pare mai bine setata pentru meciurile din deplasare si se desfasoara mai bine. Nu cunosc echipa Jiul si cam la ce nivel ar fi, dar se pare ca au inceput pozitiv returul.
Daca CFR intra hotarita pe teren nu cred ca are cum sa piarda decit printr-o minune....in rest posibil sa fie un meci echilibrat pe contre.
Sper sa cistige CFR!!!

HAI CFR!!!

six
16th March 2006, 10:56
Inca un exemplu de "suporter" care stie de fotbal de la Cluj la Dej!!!:rosu: Bre', tu sti ce-i aia istorie??? Auzi, Braila!!! Vai, vai!!! Pai mai "omule", pana si Jackie Ionescu a spus ca JIUL ESTE O ECHIPA ISTORICA!!! Pe TVR Timisoara si la un interviu pentru televiziunea locala din PETROSANI!!! A spus ca pe unde a fost, la PETROSANI i-a placut cel mai mult!!! Asa ca taci din gura, mai bine zis ia-tzi mainile de pe tastatura si doneaza naibii calculatorul ala orfanilor!!!
Hai JIUL!!!ai dreptate Swisstec....:ok:

r3my
16th March 2006, 11:56
Tre' sa batem in acest meci ca apoi jucam cu Vaslui acasa si parca vad ca ratam 'enshpe mii de ocazii pentru un nou egal. CFR pare mai bine setata pentru meciurile din deplasare si se desfasoara mai bine. Nu cunosc echipa Jiul si cam la ce nivel ar fi, dar se pare ca au inceput pozitiv returul.
Daca CFR intra hotarita pe teren nu cred ca are cum sa piarda decit printr-o minune....in rest posibil sa fie un meci echilibrat pe contre.
Sper sa cistige CFR!!!

HAI CFR!!!

Dupa forma pe care ati aratat-o in meciul cu Sportul, cre ca o sa luati de la 2 in sus... nu va mai amagiti. Gata. CFR-ul a fost doar un foc de paie. Acum s-a stins...

Ammadeus
16th March 2006, 13:03
0-3, ghinionul vostru e ca tzefferu' trebuie sa castige dupa egalul cu ss; rooney-de-gruia+surdu, al treilea poate panin

esku
16th March 2006, 13:09
meci de x2 cu toate ca va fi greu ..... 0-0 sau 0-1

King of Hell
16th March 2006, 16:21
Tre' sa batem in acest meci ca apoi jucam cu Vaslui acasa si parca vad ca ratam 'enshpe mii de ocazii pentru un nou egal. CFR pare mai bine setata pentru meciurile din deplasare si se desfasoara mai bine. Nu cunosc echipa Jiul si cam la ce nivel ar fi, dar se pare ca au inceput pozitiv returul.
Daca CFR intra hotarita pe teren nu cred ca are cum sa piarda decit printr-o minune....in rest posibil sa fie un meci echilibrat pe contre.
Sper sa cistige CFR!!!

HAI CFR!!!

niciodata nu v-a priit culoarea alba combinata cu negrul....nu va vad bine in urmatoarele 10 etape.

Ammadeus
16th March 2006, 17:16
niciodata nu v-a priit culoarea alba combinata cu negrul....nu va vad bine in urmatoarele 10 etape.


...vezi ca retrogradarea in c e din ce in ce mai plauzibila...o sa rada de voi colegii mineri din valea jiului...jaaaalnic! on topic 0-3

gigel_bucur
16th March 2006, 17:20
culorile alb-negru n-o sa le priasca niciodata:drak: poate lui poshconi, dar cu dungi verticale:jerk:
ontopic: bate Jiul la ei... minereste! Nu trebuie decat sa puna un om langa Dorinel si chefereu' nu mai da gol in veci!

totmarius
16th March 2006, 18:22
Bate jiul sau se termina egal am vrut sa-i raspund la Ammadeus dar a scris prea multe tampeni si imi lua toata dupa-amiaza sa ii spun si apoi sa-i explic ce i-am spus asa ca renunt

Swisstec
16th March 2006, 19:54
Daca cad in C de ce sa radem de ei mai Ammadeus??? Am fost si noi in C, atzi fost si voi, au fost si ei, a ras cineva???
„Vom juca īn mocirlă”
Conducerea grupării din Petroşani a cerut amīnarea partidei, de duminică, cu CFR Cluj din cauza terenului impracticabil. "Am vorbit cu cei de la Ligă. Le-am spus că gazonul este sub zăpadă şi ar fi indicat să reprogramăm meciul, dar ne-au refuzat. Asta este, va fi o luptă īn noroi, deoarece terenul este impracticabil. Numai fotbal nu o să se joace", a declarat George Boboc, organizatorul de competiţii al "minerilor". (Corina Marinaş)

Drida a ajuns la spital
Mijlocaşul Adrian Drida a fost operat după ce i s-a infectat rana din meciul de la Bistriţa. "Nu se dezumfla piciorul şi aveam dureri īngrozitoare. A trebuit să mă taie acolo pentru că se infectase. Mi-au pus acum branulă pentru injectarea calmantelor", a declarat jucătorul. Drida ar putea rata şi partida de peste două săptămīni cu Sportul Studenţesc. (Corina Marinaş)
Incep sa ma supar si eu pe bistritzeni!!!
Mi-e cam teama de un egal duminica!!!:mda: :(

Swisstec
16th March 2006, 21:30
Pentru cei care nu stiu cum arata stadionul JIULUI: www.haijiul.piczo.com la sectziunea Stadion!!!

Angelina Jolie
16th March 2006, 22:36
Frumos ma. :ok: DAR tot va rupem.

Swisstec
16th March 2006, 22:47
Mai baietzi, daca ne rupetzi/calcatzi in picioare/alte activitatzi violente, bravo voua! Vedem duminica!

Angelina Jolie
16th March 2006, 23:00
It's a figure of speech ca sa zic asa. Va calcam in picioare la figurat. Sa-si arunce sunda ceapica aia adidas pe jos de ciuda.

Swisstec
17th March 2006, 01:24
Batetzi-ne voi si vorbim dupa aceea!
Tzin sa felicit Rapidul si Steaua! Hai Romania!:D

BAK
17th March 2006, 09:13
frumos arata stadionul....dar de ce scaunele sunt rosii si nu alb cu negru?(parca ar arata mai bine,nu?)

Angelina Jolie
17th March 2006, 09:15
Ni ma numa acuma vad ca si tu esti agent dublu. Pai ce legatura are ma jiul cu rapidul? Aaaa, sau jiul ii echipa favorita la batalia din subsol, dar cand vine vorba de titlu tii cu rapid sau cum? Ioi rau ma puteti enerva ma, astia cu n echipe favorite. Cum dracu poti tine cu 2 echipe care la urma urmei is adversare intr-o competitie?
CFR si BASTA! Restul nu conteaza. Sa zicem ca ma bucur cat de cat ca s-au calificat alea 2 in UEFA dar nu prea tare ca dupa aceea tot ei vin si se bat cu caramida in piept ca ei castigat cupa UEFA si din alea.

Ultras
17th March 2006, 14:41
Atitudine de franar! Pai daca una din ele castiga Cupa UEFA, vom avea peste un an 2 echipe in CL si 4 in UEFA. Dar e normal sa nu va intereseze pentru ca ala este anul cand cfr-ul se va duce la locul lui in B si nu va coafeaza in nici un fel numarul de echipe din UEFA...

r3my
17th March 2006, 18:27
bate JIUL pe CFR de-i rupem.... 3,4-0
Sa-i umilim...

Swisstec
17th March 2006, 18:44
Mai r3my, nu crezi ca exagerezi cu 3, 4-0??? Terenul e inpracticabil si in plus JIUL nu e o super echipa!!!

tuxie
17th March 2006, 18:45
Atitudine de franar! Pai daca una din ele castiga Cupa UEFA, vom avea peste un an 2 echipe in CL si 4 in UEFA. Dar e normal sa nu va intereseze pentru ca ala este anul cand cfr-ul se va duce la locul lui in B si nu va coafeaza in nici un fel numarul de echipe din UEFA...
Ma voi aveti ceva in mod special cu clujenii? :)
Sincer sa fiu, nici la cea mai pesimista abordare nu prea vad CFR-ul candidat la retrogradare in urmatorii 2-3 ani.

Ultras
17th March 2006, 19:18
Unde vezi ca am ceva cu clujenii? N-am zis nimic de ei...
Poate ca am exagerat un pic... Daca nu la retrogradare, sigur la pensionare...:drak:

r3my
17th March 2006, 19:42
Mai r3my, nu crezi ca exagerezi cu 3, 4-0??? Terenul e inpracticabil si in plus JIUL nu e o super echipa!!!

eh... zic si io.... iti dai seama ca m-as multumi si cu victorie la un singur gol diferenta, dar ce fain ar fi sa-i batem tare-tare....

r3my
17th March 2006, 19:45
Ma voi aveti ceva in mod special cu clujenii? :)
Sincer sa fiu, nici la cea mai pesimista abordare nu prea vad CFR-ul candidat la retrogradare in urmatorii 2-3 ani.
Cu CFR-ul avem noi ce avem... personal, prefer de 1000 ori pe Universitatea in locul CFR-ului...
Cat despre retrogradare, nici eu nu cred ca se va intampla prea curand. Acolo baga bani multi unguru' ala caruia cu greu ii pot scrie numele...

Swisstec
17th March 2006, 20:04
Pai, da, ar fi frumos!:D Dar nu cred ca se poate! Tuxie, daca te uitzi tu frumos pe subforum la JIUL PETROSANI si la thread-urile despre JIUL, clujenii intra numa' sa ne injure, sa spuna ca ei sunt cei mai buni(de la Cluj la Dej). Daca si acum avem noi ceva cu ei!!! Eu unul n-am nimic cu ei, au promovat inaintea noastra??? Bravo lor! Au facut aranjamente si ne-au reclamat pe noi! Bravo!
Apropo, are cineva imnul JIULUI???:)

King of Hell
17th March 2006, 20:15
prea mult vorbiti de echipa acarilor, ii faceti vedete...va zic io in urmatorii ani...dorinel o sa se lase *(la nationala cel mai important, bine ca scapam de expirat) cfru mere in B doar peste vreo 4 ani cand ii retrogradam noi, si iuliu muresan o sa faca infarct sau o sa explodeze *****u in burtoiu ala al lui. amin

ps ammadeus esti tare din cacanada sau sua sau unde esti tu.

cap
17th March 2006, 20:34
cred ca o sa aveti un meci ffffffffffff greu pt ca dorinel are o mare experienta si var putea pune foarte mari probleme dar mingea e rotunda nu se stii

Ultras
17th March 2006, 20:43
Doi oameni la Dorinel sa-l lege la sireturi si e rezolvat meciul. Hotoboc poate sa completeze integrame sa nu se plictiseasca. Ancuta o sa-i tina umbrela, iar Tilifrici o sa scoata mingile din fata portii daca va ajunge vreuna din greseala p-acolo...

Swisstec
17th March 2006, 20:48
Interesanta descriere!:):D
Hai JIUL!!!

Angelina Jolie
17th March 2006, 21:51
Ba io stiu una si buna: Ori ai O SINGURA ECHIPA favorita ori esti un papagal. Parerea mea.
HAI CFR!

r3my
17th March 2006, 21:55
lasa, mey omu' sa tina cu cine vrea el... sunt sigur ca la un meci Jiul-Rapid, ar vrea sa bata Jiul...

Angelina Jolie
17th March 2006, 22:01
Io il las. Mi-am zis doar parerea. Poa sa tina cu juma din echipele din Romania ca tot una mi.
CFR si atat!

Swisstec
17th March 2006, 22:04
Bre, vad e esti tare ofensat! Hai sa-tzi explic: pana cand JIUL a intrat in A(2005) am tzinut si eu cu o echipa din Div. A, Rapid! A intrat JIUL in A, normal imi sustzin echipa locala, dar ma gandesc ca admiratzia pentru o echipa trece imediat!:mda:
Si da, logic ca as tzine cu JIUL intr-o intalnire JIUL-Rapid!!!

Angelina Jolie
17th March 2006, 22:06
Ma omule, nu tre sa imi explici sau sa te scuzi. Tine cu cine vrei si cu cate vrei. E problema ta. Eu am o echipa favorita, care are o rivala pe care o urasc si in rest mi-e indiferent.
HAI CFR!

Swisstec
17th March 2006, 22:07
Auzi, cica sa ma scuz!!! =))))))))) Of, of, mey, mey...
Hai JIUL!

Swisstec
18th March 2006, 00:39
Nou, forum pentru Jiul Petrosani! Intratzi pe www.haijiul.piczo.com si la Forum este hyperlink-ul!!!
Hai JIUL!!!

rhadoo
18th March 2006, 12:31
mi au dat shi mie drumul ciocoii
asa ca pot sa zic shi io cate ceva
pt andreiush 'numa de bine',sper ca in viitor sa nu mai fi subiectiv
si ca sa fiu on topic JIUL va bate pt ca nu vad ce ar putea sa faca dorinel,cu o floare nu se face primavara
plec la munte ,dar maine ne vedem la mecipe stadion
HAI JIUL PETROSANI!

starsteel
18th March 2006, 13:03
Dupa egalul Otelului e clar ca trebuie sa urmarim contracandidatele la retrogradare asa ca sper in victoria Clujului.

Swisstec
18th March 2006, 13:31
Mi se pare corect, fiecare ii vrea raul celuilalt!:D Si eu sper sa bata azi Dinamo!!!:D
Hai JIUL!!!
offtopic: vizitatzi http://haijiul.myforum.ro

codrind
18th March 2006, 14:54
Cred că meciul egal mulţumeşte pe toată lumea !! :yeah:
Deci X solist ! /hello

OVIDIU 62
18th March 2006, 19:22
Stau si ma gandesc de ce trebuie sa sustin o echipa care nu-mi face placere.Prin impozitul pe salar la bugetul de atat este sponsorizat mineritul care la sponsorizeaza pe JIUL si PANDURII.Mizerabila chestie,numai la noi se poate.

Swisstec
18th March 2006, 20:51
Mineritul nu sponsrizeaza JIUL, informeaza-te si dup'aia posteaza!!!

treze28
18th March 2006, 21:34
haide JIUL nu accept nici un egal cu clujul maine.ne vedem la meci.veniti,nu?eu voi fi acolo...

treze28
18th March 2006, 21:39
Swisstec prea ne po
trivim...si eu sunt din petrosani si tin si cu RAPIDUL.:)))))
FORZA JIUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Swisstec
18th March 2006, 21:46
Asta e bine!
Te poftesc pe site-ul: www.haijul.piczo.com si pe forumul sau http://haijiul.myforum.ro

regelesolomon
19th March 2006, 00:08
Desi tin cu CFR Cluj, totusi cred ca Jiul porneste favorita in acest meci. Este o echipa pe care o respect (are caracter, traditie si istorie), are un antrenor iscusit (domnul Aurel Sunda este un profesionist desavirsit si un om de mare politete - oricind ar fi binevenit inapoi la echipa noastra si i se va gasi un post in organigrama clubului) si cred ca isi doreste cu ardoare sa obtina primul succes pe teren propriu din acest campionat. CFR-ul este insa o nuca tare, in special in meciurile jucate in deplasare... si egalul de saptamina trecuta i-a cam indirjit pe baieti. Dar, cum Pandurii ne-au invins, ma tem si de Jiul!

Angelina Jolie
19th March 2006, 00:17
Ma mir ma de ceferisti care vorbesc asa de sunda. Voi chiar nu aveti surse din interiorul echipei? Nu ati aflat de toti fotbalistii adusi pe pile? Nu ati aflat ca lua cota parte din contractele unora ca sa ii bage titulari? Nu ati aflat ca jucatorii il injurau pe sunda in fatza si il ignorau? Nu ati aflat ca Anca si Turcu faceau 1 antrenament pe saptamana in era sunda? Nu ati vazut cum dadea de baut suporterilor ca sa nu il huiduie pe final de campionat?
Hai ca de la altii din afara ma astept la faze cu "v-o promovat in A" si din alea, dar ma gandeam ca macar ceferistii stiu adevarul.
HAI CFR! Maine spargem valea.

Darius
19th March 2006, 00:23
Ma mir ma de ceferisti care vorbesc asa de sunda. Voi chiar nu aveti surse din interiorul echipei? Nu ati aflat de toti fotbalistii adusi pe pile? Nu ati aflat ca lua cota parte din contractele unora ca sa ii bage titulari? Nu ati aflat ca jucatorii il injurau pe sunda in fatza si il ignorau? Nu ati aflat ca Anca si Turcu faceau 1 antrenament pe saptamana in era sunda? Nu ati vazut cum dadea de baut suporterilor ca sa nu il huiduie pe final de campionat?
Hai ca de la altii din afara ma astept la faze cu "v-o promovat in A" si din alea, dar ma gandeam ca macar ceferistii stiu adevarul.
HAI CFR! Maine spargem valea.

De unde ai informatiile astea?...sunt afirmatii grave!

Angelina Jolie
19th March 2006, 00:29
Ar fi culmea sa zic asa ceva pe forum. Dar mi-au spus mai multi apropiati de echipa nu doar unul.
Eu va spun doar ca sunda este dracul gol. Veti vedea. Inclusiv cei de la jiul va veti lamuri cat de curand de ce e in stare.

Swisstec
19th March 2006, 00:35
regelesolomon, in sfarsit un om normal sustzinator al CFR-ului!!! Nu ca ne-a laudat echipa! Din afirmatzia de mai sus, prin care ai spus ca Anca si Turcu se "antrenau" o data pe saptamana, reiese, din nou, ce fel de echipa e CFR! Si ce fel de sefi are!

Angelina Jolie
19th March 2006, 00:37
Tocmai, reiese ce antrenor de rahat a avut. Iti garantez ca acum rup din gazon la antrenamente.

Virus
19th March 2006, 01:00
Ne vedem pe stadion, FORZA CFR!

Swisstec
19th March 2006, 01:14
Am lansat o noua sectziune a site-ului www.haijiul.piczo.com : Istorie!!! Deocamdata sunt precizate doar statisticile din Sistemul divizionar, finala Cupei din 1974 si o poza cu stadionul vechi in flacari, voi adauga in urmatoarea ora inca cateva poze cu vechiul stadion!!! Maine, dupa meci, voi lansa o noua sectziune, Galerie Foto, in care, primele poze vor fi cele de la meciul cu CFR!!! Nu uitatzi sa vizitatzi si forumul!
Hai JIUL!!!

King of Hell
19th March 2006, 01:30
Ne vedem pe stadion, FORZA CFR!

bunica bate toba, bunica bate tare, bunica bate toba cu maciuca'n casa mare. :D

Swisstec
19th March 2006, 01:34
Virus, chiar vii la Petrosani???:mda:

Angelina Jolie
19th March 2006, 02:51
Normal ca vine. Trebe sa fie cineva sa se si bucure de umilirea voastra.
HAI CFR!
Dupa meci v-o dedic aia cu lopata, da numa daca batem sa nu ziceti ca-s taran.

orixontel
19th March 2006, 11:43
Cred ca Sunda isi doreste sa realizeze cea ce nu a reusit Chirila, prima victorie la Petrosani ! Pronostic 2-1

Angelina Jolie
19th March 2006, 12:23
Gata, ma culc. DOamne ajuta.
HAI CFR! Umilim minerii.

haide_jiul
19th March 2006, 12:53
Eu mai am inca incredere in Jiul desi nu a castigat nici un meci acasa , dar trebe sa castige 3 puncte ca vin din urma Vasluiu si Bacau. Hai Jiul

Hai Jiul

Swisstec
19th March 2006, 13:49
Pe la 2 plec si eu la stadion!!! Cum v-am promis, pe site-ul www.haijiul.piczo.com vor aparea cateva poze de la meci!!! Nu uitatzi sa vizitatzi forumul!!!
Hai JIUL!!!

Leviss
19th March 2006, 13:55
Ar terbui sa invingem azi pentru a mai taia din aroganta marilor suporteri chferisti.Am intrat din curiozitate pe forumul chefereului si am ramas blocat cand am vazut ce aere de superioritate au copii aia,ei sunt cei mai tari cei mai mari ...Azi sper sa ii aducem cu picioarele pe pamant...
Pronostic 2-1..Pentru JIUL.

Swisstec
19th March 2006, 14:21
Hai ca intru si eu sa vad ce poezii compun ei pe forum!:D
Inca 55mins si plec la stadion!!!:D:)

Un baiat spunea : IE IE IE CFR! Da-le in gura! :D :))))))))))))))))):happy
Este unii!!!
Hai JIUL!!!

duke_puccini
19th March 2006, 14:56
Clujul castiga fara emotii prea mari

Leviss
19th March 2006, 14:59
Clujul castiga fara emotii prea mari

Te-ai trezit si tu puisor?:D

Swisstec
19th March 2006, 15:02
Am plecat baietzi!!! Hai JIUL!!!

King of Hell
19th March 2006, 15:28
Clujul castiga fara emotii prea mari

auzi la el...=))=))=))=))esti blana ma

rhadoo
19th March 2006, 16:30
am fugit ca incepe
HAI JIULE!

ultras_sportul
19th March 2006, 17:04
Jiul are 1-0, CFR-ul scartiie!

regelesolomon
19th March 2006, 17:06
...de-a dreptul 2-0 si un om in minus. Sper sa nu patim ca si cu Dinamo in sezonul trecut!

t.b.
19th March 2006, 17:09
2-0 :happy:happy:happy:happy:happy

himi
19th March 2006, 17:11
Nu va faceti probleme, cfr are alergie la culorile alb-negru! Unii din ei ziceau ca au chiar greata cind vad culorileastea! Deci probabil is pe la buda... Cind se gata meciul revin de-acolo si joaca si ei! :yeah: :yeah: :yeah:

be@
19th March 2006, 17:16
Ce rau imi pare ca nu pot sa vad meciul . :D

regelesolomon
19th March 2006, 17:23
Mai este o repriza. Hai, baieti, luptati inca 45 minute... macar sa iesim cu fruntea sus de pe teren, chiar daca o sa pierdem!
Off-topic: marturisesc sincer ca nu pot nicicum intelege nemuritorul sentiment romanesc al "caprei vecinului"!

be@
19th March 2006, 17:54
4-0 !!!!!! My god !!!!!

t.b.
19th March 2006, 17:55
il iert pe sunda ca i-o bagat in A :)


Swisstec asteptam pozele promise :D

ultras_sportul
19th March 2006, 18:08
4-1, CFR salveaza onoarea ;)

regelesolomon
19th March 2006, 18:09
Cu doi oameni in minus, fara nici un fundas pe teren si reducem din handicap! Pacat ca nu pot vedea meciul... ce macel... Felicitari Jiului pentru victorie!

Dark Horror
19th March 2006, 18:17
ln primul rand,felicitari echipei Jiul shi suporterilor lor.In al doilea rand,imi bag p in gura lor de jucatori care nu joaca nimic.Penibil e un cuvant prea bland ca sa caracterizez evolutia lor.Turcas poate sa gandea ca tre sa prinda tzigara shi se arge la golul 3.Restul au jucat de parca erau la miuta de dinainte de antrenament.Cei mai buni jucatori ai nostrii au fost rezervele care nu au apucat sa joace nici un minut shi jucatori care nu au fost in lotul pentru acest meci.TREZITZI-VA ca iar o sa ajungem sa ne bucuram la orice victorie ca shi cum am lua campionatul. JENANT

t.b.
19th March 2006, 18:20
N-a inregistrat careva meciul asta :D
Si e 5-1 in caz ca nu stiati :evil:

Al naibii ce seamana debutul asta de retur cu cel de anul trecut :drak:

TZEFERU
19th March 2006, 18:23
Se pare ca am inceput acest retur la fel ca sezonul trecut. Am jucat ca cizmele. Tilinca rateaza, Anca rateaza....bla-bla-bla...asta in repriza a 2-a ca in prima nu au tras la poarta...
Sunda si-a luat revansa daca e sa o luam asa. Jiul s-a pus bine pe picioare cel putin pina acum. Felicitari ! si felicitari pentru victoria la scor.
Baieti meret acasa vindecati-va ranile ca vine Vasluiul intr-o fuga sa isi ia punctele inapoi.

La faza asta ni s-a servit inca o galusca amara...dar merem inainte cu CFR.

regelesolomon
19th March 2006, 18:24
Ce bataie zdravana am luat!!! Catre suporterii Jiului: stiti cumva daca in istoria meciurilor directe dintre voi si noi ati mai realizat o victorie atit de categorica (la patru goluri diferenta)?

t.b.
19th March 2006, 18:29
Au mai fost 2 de 4-1 in `48 si `73
5-1 n-a mai fost :D

Urmeaza Vasluiul!!! hai ca astia-s pe val, tre` sa bata Vasluiul, ca sa piarda caile ferate cu toate nou-promovatele :)

King of Hell
19th March 2006, 18:30
du-te cfr inapoi in C! Va saluta fratele meu Metallic_rains si va dedica Mambo nr 5...daca stiti melodia :D ioi ce fain pateste cfru ca anu trecut...sub 10 gata. :D

executorru
19th March 2006, 18:31
sincer imi pare rau pre suporteri Cljului dar asta e sportul acum pe val maine sub el suces in continuare :) :cool:

relansat
19th March 2006, 18:34
Am avut parte de o executie in direct :no: ... am toata increderea ca Dorinel va reusi sa isi motiveze baietii sa mearga mai departe :ok:

t.b.
19th March 2006, 18:36
nu cobi ma :D

Unde esti Angi? :happy Hai ca-i dimineata la tine, trezeste-te si uita-te pe livescore ca o sa ai o surpriza placuta :D

be@
19th March 2006, 18:38
Am avut parte de o executie in direct :no: ... am toata increderea ca Dorinel va reusi sa isi motiveze baietii sa mearga mai departe :ok:

Vezi ca CFR parca urmeaza sa joace cu Vasluiul ! :D

sun
19th March 2006, 18:46
fuck me . ce rezultat :D

Bravo Jiului si o :bere: buna lui Swisstec :ok:

relansat
19th March 2006, 18:48
Oops (uitasem , atunci dupe meciul cu Vasluiul), las` ca o punem de un egal ... sunt convins ;)

poliis
19th March 2006, 18:52
bravo jiul....la retrogradare cu clujul!/hello


Oops (uitasem , atunci dupe meciul cu Vasluiul), las` ca o punem de un egal ... sunt convins ;)
ii bateti sigur

rhadoo
19th March 2006, 18:53
auoleo!da ce ati luat o si inca , cate mai puteam sa va dam
unde sunt suporterii aia de peste hotare sa le dau la m...
*****ii aia sa fuga de pe forumul asta
JIUL FELICITARI!
PUTEAM SA DAM LINISTIT INCA VREO 3 goluri pacat ca asa sunt romanii cu mentalitae de cacao
oricum pe ansamblu cfr este foarte slaba
nimic in afara de pensionaru
ce ma surprins a fost jocul dur practicat de ANONIMI,nimic nu au aratat.
sincer ma asteptam la ceva mai mult dar nu am vazut decat faulturi tineri de tricou,URAT ,RUSINE!
nu meritati locul din divizia A
HAI JIUL PETROSANI!

King of Hell
19th March 2006, 18:55
ETAPA VIITOARE.....EXECUTIE IN DIRECT PARTEA 2: cfr-vaslui 0-5...amin!

rhadoo
19th March 2006, 19:00
Stau si ma gandesc de ce trebuie sa sustin o echipa care nu-mi face placere.Prin impozitul pe salar la bugetul de atat este sponsorizat mineritul care la sponsorizeaza pe JIUL si PANDURII.Mizerabila chestie,numai la noi se poate.
PROBABIL LA VOI LA GALATI
cat ati avut voi datorii acu vreo 2 3ani,te rog vezi ti de treaba
inca o data BRAVO JIULE!!!!!!!
HAI JIUL PETROSANI!

codrind
19th March 2006, 19:04
:o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o:

:D

FELICITĂRI JIULUI !!

Cānd a intrat pe site şi am văzut scorul, am crezut că e o greşeală de tipărire!! :evil:

CFR-ul pe linie moartă??

r3my
19th March 2006, 19:08
gata... am sosit si io de la stadion...

U-MI-LIN-ŢĂ

5 - 1

Cel mai fain meci al Jiului de cand am (re)promovat in A... Un 5-1 extraordinar. Felicitari baietilor nostri...

King of Hell
19th March 2006, 19:09
n-am mai fost asa entuziasmat de la acel 0-0 din gruia in 2002. :D acum ce-ar mai putea urma...dorinel demisia, iuliu muresan moare de infarct..cfr pica in B. :D Dumnezeu e sus si vede...

treci ma remy aci sa te pup, ca-mi esti drag minerule. :D

noss
19th March 2006, 19:09
si cand ma gandesc ca am pariat pe cfr, nu-mi vine sa cred cum naiba au putut sa ia bataie de la echipa aia???!!!! rusine!

rhadoo
19th March 2006, 19:10
CFR A JUCAT EXTREM DE URAT
a fost ca un meci de box la un moment dat,parca erau 2 boxeri si isi dadeau pumni,pacat ca nu am dat mai multe goluri pt ca nu stiu cand o sa ne mai intalnim cu asa ceva
au fost terminati tocmai datorita arogantei lor si a suporterilor ,nu toti ,se stiu ei care noi le mai zicem si loseri
HAI JIUL PETROSANI !

King of Hell
19th March 2006, 19:11
si cand ma gandesc ca am pariat pe cfr, nu-mi vine sa cred cum naiba au putut sa ia bataie de la echipa aia???!!!! rusine!

voi pastra pe vecie biletu meu de pariuri...Jiul-cfr 1 solist cota 2.75 :ok:

rhadoo
19th March 2006, 19:12
si cand ma gandesc ca am pariat pe cfr, nu-mi vine sa cred cum naiba au putut sa ia bataie de la echipa aia???!!!! rusine!
BA MA LESI?
ce vrei sa spui ?
nu tie rusine?
la 5-1 mai pui intrebari de prost?
nu fi oltean
HAI JIUL PETROSANI!

Bega
19th March 2006, 19:13
Nu stiu daca e pe linie moarta si, pentru farmecul Diviziei A, nu as vrea sa se dezumfle, dar inca o data se adevereste zicala cu gura care bate fundul lui Muresan. Doctorul s-a apucat sa-si bata gura cum ca transferurile ieftine facute de CFR sunt mai reusite decit cele facute cu bani multi (apropo la Timisoara). Acuma se vede ca suntem prea saraci ca sa ne cumparam jucatori ieftini. De citi bani cumperi, de atita ai echipa. Cheferisti, mai trageti de buzunarele lui Paskany, ca are de unde.

Swisstec
19th March 2006, 19:18
Haide JIUL, haide JIUL, eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, haide JIUL!!!
Good night my "friends"!!!(CFR)
5-1, scorul returului!!!
In seara asta voi pune pozele pe site!!!

orixontel
19th March 2006, 19:18
Unde is ceferistii care ziceau ca ne vor calca in picioare ? nu mai au nimic de zis ? Iata ca a fost cam invers situatia si Jiul a invins cu 5-1 pe Cfr ! Astept postarile ceferistiilor ........

Swisstec
19th March 2006, 19:19
Angelicooooooooo, cum e in California??? Soare, nu???:happy :happy :happy

King of Hell
19th March 2006, 19:20
ce-ai ma cu valy, saracu doarme la ora asta..sau ce dracu face :D...din surse neoficiale am auzit ca iuliu muresan a facut infarct...voi reveni cu amanunte :D

totmarius
19th March 2006, 19:21
frumos arata stadionul....dar de ce scaunele sunt rosii si nu alb cu negru?(parca ar arata mai bine,nu?)
pentru ca scaune negre nu se fabrica

King of Hell
19th March 2006, 19:22
uite si stirea:
STIRE DE ULTIMA ORA
"In urma umilintei suferite la Petrosani presedintele formatiei feroviare iulica a suferit un atac de cord la scorul de 4-0 pentru Jiul in urma caruia inima acestiua a cedeat.In prezent acesta se afla in drum spre spital fiind tinut in viata cu ajutorul aparatelor. Vom reveni cu amanunte."



SURSA "Gazetta dello Sport" & "Marca"

orixontel
19th March 2006, 19:24
:))) BRAVO JIUL, BRAVO BAIETI, Urmeaza partida cu Sportul de unde trebuie sa ne recuperam punctele !

Swisstec
19th March 2006, 19:25
:))))))))) Lasa-i ma! Sa mai traiasca faze d'astea!
Cat am asteptat ziua aceasta!!!:rolleyes: :D

orixontel
19th March 2006, 19:27
Vor mai fii zile deastea de acum incolo ! Sa speram cu Farul !

rhadoo
19th March 2006, 19:27
chiar ca ne au calcat in picioare,la propriu
insa scorul final afost 5-1 !
BRAVO JIUL!

BAK
19th March 2006, 19:29
hehhh,nu stiam ca nu se fabrica scaune negre..desi ar trebui pentru ca in combinatie cu alb.....
........cele mai frumoase"culori" .....alb si negru

orixontel
19th March 2006, 19:30
Urat !!! L-au faultat pe Badoiu aproape la fiecare faza ! :rosu:

Swisstec
19th March 2006, 19:30
Meciul asta e de povestit nepotzilor!!!
Am actualizat site-ul! Intratzi si pe forum, jiulisti si nu numai!!!:)

totmarius
19th March 2006, 19:40
O zi destul de urata se poate transforma intruna fantastica sper sa fie doar inceputul HAI JIUL


Meciul asta e de povestit nepotzilor!!!
Am actualizat site-ul! Intratzi si pe forum, jiulisti si nu numai!!!:)


unde

RstInPc
19th March 2006, 19:53
5-1 !!!!!!!!! Uau. Chiar nu ma asteptam la un astfel de scor. Infrangere, hai mai merge, dar chiar asa !
Felicitari Jiul!

r3my
19th March 2006, 19:56
merci-merci... intr-adevar super victoria asta; cu putin noroc putea fi 9-1.


:))) BRAVO JIUL, BRAVO BAIETI, Urmeaza partida cu Sportul de unde trebuie sa ne recuperam punctele !
Cineva mi-a spus astazi ca vom bate si la Sportul. cu 2-1.

Ess
19th March 2006, 19:56
Acum am ajuns de pe munte si m-a bufnit rasul...Jiul-CFR 5-1
Felicitari echipei Jiul, cat despre cefereu ii klar: se pare ca se repeta returul de anu trecut. Numa sa nu retrogradeze...:D

rhadoo
19th March 2006, 19:58
Sa speram ca vom juca la fel si vom reusi un rezultat bun si cu SPORTUL
AZI am facut scor cu ANONIMII
BRAVO JIUL!
HAI JIUL PETROSANI!

King of Hell
19th March 2006, 19:59
Ess Fuel...nu erai suporter acar? :D hai noroc
SA VA PUPE TATA DE MINERI SCUMPI SI ALB NEGRII CE SUNTETI!

rhadoo
19th March 2006, 20:02
MULTUMIM
si sper ca in viitor culorile alb negru sa fie la mai multe echipe din divizia A
HAI JIUL PETROSANI!

Ess
19th March 2006, 20:02
Ess Fuel...nu erai suporter acar? :D hai noroc
SA VA PUPE TATA DE MINERI SCUMPI SI ALB NEGRII CE SUNTETI!
Ciudata chestie: de obicei, pana nu demult, cam le dadea echipelor alb-negre:D
BTW:U ce a facut? Serios ca nu stiu...

King of Hell
19th March 2006, 20:16
U o luat-o la Resita cu 1-0...tot prin zona :D...li s-o gatat carbunii la locomotvia la cfristi :D

Rechinul Ucigas
19th March 2006, 20:21
mama frate parca ati batut barcelona asa de mandrii sunteti!
felicitari oricum , buna performanta !:)

rhadoo
19th March 2006, 20:24
mama frate parca ati batut barcelona asa de mandrii sunteti!
felicitari oricum , buna performanta !:)
MULTUMIM si va asteptam la petrosani peste 2 saptamani
HAI JIUL PETROSANI!

marcel
19th March 2006, 20:25
ai dreptate,au batut doar pe cfr, a doua echipa a clujului

King of Hell
19th March 2006, 20:26
marcel, de ce esti rau tata? :D

marcel
19th March 2006, 20:27
oricum marea galerie a cfr a fost mai mica decat ce a avut u la lupeni

Leviss
19th March 2006, 20:29
mama frate parca ati batut barcelona asa de mandrii sunteti!
felicitari oricum , buna performanta !:)

Nu am batut pe barca , numai ca ne bucuram ,ca am i-am adus cu picioarele pe pamant, ce mai i-am umilit pe acesti aroganti care se credeau deasupra tuturor,in plus ca e si o 'mica' razbunare pentru promovarea ratata de noi in dauna chefereului .
Daca vrei sa te convingi de aroganta lor , aici ma refer in special la suporterii cheferisti da o mica raita pe site-ul cfr-ului in forum si te vei convinge..

Rechinul Ucigas
19th March 2006, 20:31
nu ma intereseaza cfr-ul , nici suporterii lui ...
felicitari inca odata pt victorie !

r3my
19th March 2006, 20:32
mama frate parca ati batut barcelona asa de mandrii sunteti!
felicitari oricum , buna performanta !:)
Lasa, prietene... nu ni s-au gatat golurile... un 3-0 cre' ca se mai gaseste si pt voi.

r3my
19th March 2006, 20:41
ai dreptate,au batut doar pe cfr, a doua echipa a clujului
ai gresit putin in aprecierea ta, pe care ti-am subliniat-o. Poti sa spui de o echipa ca e a doua echipa a unui oras, de exemplu in cazul lui Atletico Madrid... CFR-ul e doar o echipa de cartier.

King of Hell
19th March 2006, 20:47
ole ole, multumim Jiule :D :*

Rossi
19th March 2006, 20:51
eheh ....
d'asta am tinut cu cfr-cluj cand a jucat in intertoto ... d'asta i-am apreciat rezultatele bune scoase cu echipele mari .... pt ca Cfr-Cluj e o echipa mica si o sa ramana mereu o echipa mica ....
GATA .... Cfr-Cluj revine incet , incet , pash pash la locul ei .... Cfr-Cluj e o echipa de la mijlocul clasamentului in jos ...
si ce visau clujenii ....campionat ...uefa ...samd ...:ciocan:

felicitari Jiul pt victorie ...dar mai ales pt scor :)

marcel
19th March 2006, 20:54
da sustinatorii lu' cfr nu intra niciunul? au fost toti la meci?

rhadoo
19th March 2006, 20:54
DREPT AI SPUS
nu au nici o treaba cu locul pe care il ocupau
HAI JIUL PETROSANI!

The Surveyor
19th March 2006, 21:02
Asta fost rezultatul:
http://img79.imageshack.us/img79/4647/dsc001825ah.jpg
si asta explicatia (sau scuza lui Turcas - in special la golul lui Dinita):
http://img154.imageshack.us/img154/6163/dsc000466lf.jpg

HAI JIUL si traiasca depozitul cu bautura!!!!!

noir_desir
19th March 2006, 21:16
bai, ce sa mai zici dupa un astfel de rezultat?....
Felicitari Jiul!

t.b.
19th March 2006, 21:28
Mersi The Surveyor pentru avatar :D

Swisstec
19th March 2006, 21:36
t.b., geniala ideea cu avatarul, l-am pus si eu, daca te superi sa spui sa-l schimb, daca nu rog totzi fanii JIULUI sa si-l puna, asa sa-l tzinem cateva zile!:D

ierbarel
19th March 2006, 21:50
Pfoaahahaha......5-1.....imi Dau Lacrimile De Ras....hahahaha!!!!
Nu Ii Credeam Asa De Slabi....hahahaha!!!

r3my
19th March 2006, 22:23
da sustinatorii lu' cfr nu intra niciunul? au fost toti la meci?
Da, au fost la meci toti cei 100 de suporteri...:drak:

may, tovarasi, mey... avatarul vostru e chiar o idee super-super...

metallic_rain
19th March 2006, 22:25
Angelico unde esti fah? Mi-e dor de tine sa iti aud glasul sa povestim despre umilintze de alea visinii. Am vazut azi o echipa de fotbal si o echipa de popicari. Echipa de cotonogari de fosile si mamutzi. Amanam razbunarea voastra peste 100 de ani, pt ca deocamdata nu sunteti in stare cu ratatii pe care ii aveti in echipa. Multumim pt Sunda, cel care v-a bagat in divizia A. Sa il pupi si pe Amadeus. Avelo bucurie multa!

t.b.
19th March 2006, 22:31
t.b., geniala ideea cu avatarul, l-am pus si eu, daca te superi sa spui sa-l schimb, daca nu rog totzi fanii JIULUI sa si-l puna, asa sa-l tzinem cateva zile!:D

Nu ma supar, vai de mine, sa vada toata lumea marea performata a echipei care si-a propus sa termine pe podium :D

Swisstec
19th March 2006, 22:48
Ohooooo, metallic_rain, ai fost in Petrosani???
Haidetzi, mai, ne punem sau nu avatarul cu 5-1???
Am lansat "Galerie foto" pe www.haijiul.piczo.com unde am pus poze de la meciul cu CFR!!!
Vizitatzi si forumul, dar si inregistratzi-va!!!

metallic_rain
19th March 2006, 22:56
sunt la petrosani si ma bucur ca am vazut umilintza indurata de echipa celor mai uraciosi suporteri de pe acest forum care acum tac ca niste fecale in iarba!